Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés?
ráadásul imádták Denverben...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
- Manning halogatta a döntést. Először az FA kezdetére igérte, aztán az első hetére, aztán másnapra, aztán megint másnapra, vagy 2 hétig halogatta, midnenki rá várt és az ő seggét nyalta, h bökje már ki hova megy. Persze alaposan meg kell fontolni, valóban. de akkor ne lepődjön meg, h nem lehet mellé csapattársakat találni...

- Pedig abban a 2-14-es csapatban nagyon sok upgrade lett volna a mi 8-8-unkhoz képest...
Saturday-re nem volt zsé, Garcon nem jött, de más elkapó igen, nem tudom kit kellett volna még elhozni, Addai-t aki már ligában sincs kb, az 1000+ yardos McG helyére, nagyon nagy üzlet lett volna valóban. Hozzuk át a komplett Cotlsot, sőt költözzünk is Indianapolisba...
Ez nem így megy nekünk is vanank hagyományaink, és csak Manning miatt ne változzunk át a Cotlsá, ha ez az ára, nekem nem kell.

- Más kérdés h a draft első két napján a 3 játékosból miért kellett 2 egyértelmű projektjátékost húzni, akiktől idén semmire se számíthatunk... Oswi nagy segítségére van a csapatnak a rájátszásért basszus. Oké tudom, ez volt a legeslegeslegutolsó év amikor volt QB a drafton szóval kellett, nice move...

És végezetül, szerintem mi nem csak Manninget szidtuk, hanem az egész csapatot. Olvass vissza. Csak annyi történt h bevetette magát a Manning kommandó, és erről vitázunk. Ha jönne vlaki Mays-t védeni, akkor arról is vitáznánk.
De akkor mégegyszer Pratert, Colquittot és néhány megmozdulást leszámítva mindenki SZAR. MANNING IS. Ő is. mindenki más is. mindenki.Black_Adder
Ja, te meg olvasd vissza, amiket én írtam.
Igen, Manning szar, de egyre jobb lesz szerintem és bőven hoz még idén szép pillanatokat, szerintem a PO is meglesz.
És nincs igazad, Von Miller is jó. 😛
Azon nem fogok vitázni, ki halogatta a döntést FA-n, és mi miért történt. Nem tudhatod, volt-e valami a háttérben, én sem tudom, de nem is érdekel, mert attól még semmi sem változik.
Egy biztos, hogy ha Elway nagyon benyal, akkor szerintem Favre biztos visszatérne, hiszen már nem kell TC-t nyomnia. 😀

És egyébként meg de, amit Ti/Te nem akarsz, vagyis egy Coltsot, Elway meg pont azt akarja, és pont azt várja el Manningtől. De ez nem fog menni csak így csettintésre az a baj, meg hát nem is nyerő ötlet szvsz. Más a csapat, mások az erősségek, más a stílus, az arc, minden.
Ezt megodázva egy szar drafttal és FA-val. De az, hogy ahogy itt mondtátok, két évente rebuilt kezdődik, az mondjuk teljes mértékig a GM, meg a nagykutyák hibája, így nem lehet normálisan dolgozni.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
- Manning halogatta a döntést. Először az FA kezdetére igérte, aztán az első hetére, aztán másnapra, aztán megint másnapra, vagy 2 hétig halogatta, midnenki rá várt és az ő seggét nyalta, h bökje már ki hova megy. Persze alaposan meg kell fontolni, valóban. de akkor ne lepődjön meg, h nem lehet mellé csapattársakat találni...

- Pedig abban a 2-14-es csapatban nagyon sok upgrade lett volna a mi 8-8-unkhoz képest...
Saturday-re nem volt zsé, Garcon nem jött, de más elkapó igen, nem tudom kit kellett volna még elhozni, Addai-t aki már ligában sincs kb, az 1000+ yardos McG helyére, nagyon nagy üzlet lett volna valóban. Hozzuk át a komplett Cotlsot, sőt költözzünk is Indianapolisba...
Ez nem így megy nekünk is vanank hagyományaink, és csak Manning miatt ne változzunk át a Cotlsá, ha ez az ára, nekem nem kell.

- Más kérdés h a draft első két napján a 3 játékosból miért kellett 2 egyértelmű projektjátékost húzni, akiktől idén semmire se számíthatunk... Oswi nagy segítségére van a csapatnak a rájátszásért basszus. Oké tudom, ez volt a legeslegeslegutolsó év amikor volt QB a drafton szóval kellett, nice move...

És végezetül, szerintem mi nem csak Manninget szidtuk, hanem az egész csapatot. Olvass vissza. Csak annyi történt h bevetette magát a Manning kommandó, és ezért erről vitázunk. Ha jönne vlaki Mays-t védeni, akkor arról is vitáznánk.
De akkor mégegyszer Pratert, Colquittot és néhány megmozdulást leszámítva mindenki SZAR. MANNING IS. Ő is. mindenki más is. mindenki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
2 hétig vártunk az FA elején, h őfelsége eldöntse hova igazol. Addigra a legtöbb értelmes FA már rég kiment és van capspace is...Black_Adder
Háttőő, azért azt nem tudhatod, őfelsége miért várt eddig, és azt se tudhatod, csak miatta volt-e ez, vagy mondjuk a folyton licitálgató csapatok miatt teltek a napok, esetleg azért, mert egy egyéves kihagyás után mondjuk olyan vizsgálatokat akartak elvégezni PM-en, amik napokba telhettek.
Egyébként meg volt 1-2 értelmes ember a piacon még PM aláírásakor, ha Elwayt olyan kurvára izgatta volna a téma, akkor körbenéz. Nem, elhozott 3-4, Coltsból kibaszott alibist, mert PM ismeri őket, azt odabaszta a Broncost PM-nek, hogy "nesze, irányíts, nyerjél bazdmeg, tegyél amit akarsz, nekem eredmény kell".

Kössz.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A Chargers szinte minden évben a semmiből jön vissza, az utolsó 1-2 hónapban. Azért baromira nincs még lefutva ez a szezon, és szerintem a szezon végére már a Broncos fanok is kicsit másképp látják majd az idényt, mert azért innen csak javulni lehet, és Manning javulni is fog. De hát türelem... Ez a csoport mindig is idióta volt, be lehet ezt húzni bőven. Stez
Remek példa. Kár h teljesen más csapat, és kár h az elmúlt két évben nekik se siekrült, és kár h mi mindig a szezon végén omlunk össze, úgy kb 8 éve rendszeresen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
2 hétig vártunk az FA elején, h őfelsége eldöntse hova igazol. Addigra a legtöbb értelmes FA már rég kiment és van capspace is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó-jó, azért ez mind szép és jó, de mondjuk számomra az kicsit vicces, hogy itt PM feje van leszedve csak azért, mert a Colts ki merte baszni, és Ő azt merte mondani, hogy akar még játszani, mert érzi az erőt magában, és hát most ráment a liga fele. Ő a Broncost választotta. Na a bibi ott van, hogy Elwaynek pontosan annyira sikerült megteremteni neki a "jó" környezetet, hogy elhozta a Coltsból kibaszott spanokat, akiknek a felét mondjuk azért basztuk ki, mert vagy folyton sérültek, vagy pedig alibiztek, vagy egyszerűen csak megöregedtek.
Ha talán az ász Elway nem csak ígérget végig, hanem tényleg kicsit még kinéz a piacra időben, és mer is erősíteni, megint más a leányzó fekvése.
Ennek így megint az a szaga van, hogy Elway lófaszt se csinált, csak idehozta PM-et, aztán pedig várja, hogy tapsra jöjjenek a Colts évek, a semmiből nyerjen PM valahogy, a takarítóból is csináljon 1500 yardos WR-t, és tegyen csodát. Na én ezt érzem egy kicsit kevésnek, és teljes mértékig Elway volt a fasz.
Mondjuk a PS-ről nem beszélek, ott a kezdő QB nem játszik sokat, ott nem lehet összeszokni sokszor csere védelmek ellen gyakorolva. Fullos csapatok ellen gondolom úgy, hogy kell 3-4 hét neki. Hogy érezze ismét a ritmust, hogy érezze a WR-eket, és azok meg PM-et, és hogy egyáltalán érezze az egész csapatot, amit most itt irányítania kell.
Csak most akkor is, 1-2-vel áll a Broncos, két kibaszott erős csapattól kaptatok ki, de itt már megy az érvágás, stb stb. A Chargers szinte minden évben a semmiből jön vissza, az utolsó 1-2 hónapban. Azért baromira nincs még lefutva ez a szezon, és szerintem a szezon végére már a Broncos fanok is kicsit másképp látják majd az idényt, mert azért innen csak javulni lehet, és Manning javulni is fog. De hát türelem... Ez a csoport mindig is idióta volt, be lehet ezt húzni bőven.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?Black_Adder
Ilyen a sport, valakinek hibáznia kell, hogy a másik pontot csináljon. Egyszerűen jobb (még) az a két csapat, akik elvertek eddig. Nem tudom ki gondolta, hogy itt egyből egy 16:0-ás szezon lesz. Nagy eséllyel a Pats is megruházz majd minket még.

Nem mondtam, hogy összefüggés lenne a kettő között. Biztos vagyok benne, hogy Tebow-al is 1:2-vel állnánk, vagy inkább 0:3. PM nem az igazi, mindenki látja, de hogy a védelem sem elit, mint tavaly, az is egyértelmű. Legalább is olyan, hogy passrush nem létezik nálunk jelenleg. Ráadásul eddig 2 elit WR is szembejött (A.Johnson, és Falcons duója is kitesz legalább egyet), így meg lehet akármilyen jó a CB páros, 1 meccsen mindig benyalnak 1-1 nagy játékot flzoli
nem a vereséggel van a baj, hanem a mutatott játékkal.
Tebow-val azt modnod 0-3-mal állnánk, ezzel nehéz vitatkozni mert teljesen szubjektív, de könnyen lehet h valóban így lenne. A különbés az, h Manningnek van legjobb esetben 2-3 éve, h elérjen itt vmit, míg Tebownak lett volna >10. Ez naggyon nagy különbség.
Nem jön be menning és visszavonul, mi lesz utána velünk? Szétesik a csapat, ami egy még puntprotectornak is gyenge QB-val is rájátszásba jutott...
Ez a legnagyobb probléma jelenleg.

2 évente rebuilding, az kell egy csapatnak, igen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Jaj, ez a 3-4 hét már nekem nagyon kezd unalmas lenni. Ott volt a komplett TC, a preseason és már 3 meccs. Mennyi kell még?

Igen, a Falcons és a Texans erős csapatok, ez vitathatatlan. De ha mi is annak akarjuk gondolni magunkat, akkor a kettőből egyet el kellett volna kapni, főleg mert pl. a Texans az esetleges PO első/második körében szembejöhetne...

Megyünk még a nekünk szinte verhetetlennek tűnő (értsd TE passzokkal nagyban operáló) Pats-hez, az ellenünk mindig erős Ravens-hez és az eddig elég komoly offense számokat felmutató Bengals-hoz. Ezek ilyen játékkal mind bukók, ebben nem nagyon kételkedem. Pedig ezek a csapatok megint csak PO esélyesek.

Tavaly az volt a gond nálunk, hogy az erős csapatoktól szoptunk és csak a gyengébbeket vertük. Most akkor hogyan is léptünk előre? Eddig a (kissé gyengélkedő) Steelers-t megvertük (igaz elég jó játékkal), de a kemény ellenfelektől most is szoptunk, viszont kidobtunk egy valag pénzt...

Igen, a védelem is gyengült, pont azért (is), mert nem költhettünk komoly pénzt a megerősítésére. Ezért inkább bevállaltuk a sokat sérült Porter-t, mögé senkit se hoztunk, a félrokkant Warren-t (erre speciel rá is basztunk egyből), Adams-el pótoltuk Dawkins-t, meg a Mays-Woody-Brooking trióval vágtunk neki LB-ben...

Itt van a gond kérem szépen, nem erősítettük a védelmet, mert majd erősödnek a támadók, erre most két szék közt lassan a szakadékban vagyunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem vágom fel az ereim, csak felfoghatatlan számomra, hogy:

- volt egy simán jó és vállalható út előttünk TT-vel, nem éltünk vele (ha bejött volna, évekig meghatározó csapat lettünk volna, ha nem, kiesett volna 1 év, de utána se kellett volna elölről kezdeni az építkezést)
- erre jött PM, rengeteg pénzért, szarul draftoltunk és a többi
- volt egy bivalyerős védelmünk tavaly, aminek az elmúlt hetekben a nyomát sem láttam (jó, volt 1-2 szép momentum)
- plusz Elway-ék telemagyarázták a médiát, ment a sok hype a semmiért
- de a legszomorúbb az egészben az, meglátásom szerint, hogy a tavalyi csapatba olyan tüzet hozott TT a győzni akarással, hogy megtanultak a srácok egymásért küzdeni... most meg mintha direkt egymást szívatnák...

Emellett, mint említettem pár napja, a 9-7-nek pl nagyon fogok örülni szezon végén. Szerintem itt mi Broncos szurkolók nem vártunk 16-0-t, sem csodát, csak egy jól összerakott csapatot, ami a tavalyi gárda alapjaira támaszkodik... ehelyett látható mi van. Fostenger...

Jó, oké, PM-nek új környezet, új csapat, taktika, 1 éve nem játszott, fene tudja még mi, de könyörgöm, beleszületett a futballba, profi meg minden. Ott volt az off season, vajon mit csináltak alatta?

Persze nincs világvége, 1-2-ből lehet még valami szép is, de ott van még a Pats, Ravens, és a csoportrangadók is...
Meglátjuk...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
büdös nagy troll leszek;
amikor néztem itt veletek PM érkezésekor a sajtótájékoztatót, volt egy olyan jelenet ami nálam valahol a profi sport definíciója. Elway, mikor kérdezték, hogy mi értelme ennek az egésznek, széttette a kezét és csak annyit mondott; "That's all about winning". Hát ez az. Korai még vészmadárkodni, de ha így megy tovább, nyugodtan oda lehet majd állni Elway elé és eszébe juttatni ezt.

magánvélemény: egy 96 milliós QB-nak ne legyen már olyan, hogy nehéz ellenfél bazzeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.JC6
Azért hohó, ez a Texans nem egyszerűen jó, hanem jelenleg úgy kb. az AFC legjobbja lehet, sima SB esélyekkel, elit védelemmel, és egy igen jó offense-el, nagyon jó QB-val, elit WR-el és elit futóval, nem mellesleg elég jó OL-el.
Azért ne azt várjad már, hogy itt 16-0 lesz, mert Manning. Egy éve nem játszott, szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy kell neki azért jó 3-4 hét, hogy megfelelően visszarázódjon a ritmusba, összeszokjon az elkapóival, a totál új csapatával. Egyelőre a Falcons és a Texans kibaszott erősek, és nem az idény eleji forma számít, lásd az utóbbi évek Giantsét, akik szinte rendre bemákolják valahogy a PO-t, majd mindenkit oktatnak.
3 meccs után azért nem kéne felvágni az ereidet. Tebow meg majd visszajön TE-nek. 😀Stez
Teljes mértékben egyetértek 😊
A legfontosabb, hogy a csoportriválisokat üssük minnél nagyobb számban, úgyis nagy körbeverések lesznek/vannak, bármi kijöhet még ebből az idényből. Mondjuk igaz ez az egész ligára.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?Black_Adder
Ilyen a sport, valakinek hibáznia kell, hogy a másik pontot csináljon. Egyszerűen jobb (még) az a két csapat, akik elvertek eddig. Nem tudom ki gondolta, hogy itt egyből egy 16:0-ás szezon lesz. Nagy eséllyel a Pats is megruházz majd minket még.

Nem mondtam, hogy összefüggés lenne a kettő között. Biztos vagyok benne, hogy Tebow-al is 1:2-vel állnánk, vagy inkább 0:3. PM nem az igazi, mindenki látja, de hogy a védelem sem elit, mint tavaly, az is egyértelmű. Legalább is olyan, hogy passrush nem létezik nálunk jelenleg. Ráadásul eddig 2 elit WR is szembejött (A.Johnson, és Falcons duója is kitesz legalább egyet), így meg lehet akármilyen jó a CB páros, 1 meccsen mindig benyalnak 1-1 nagy játékot

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.JC6
Azért hohó, ez a Texans nem egyszerűen jó, hanem jelenleg úgy kb. az AFC legjobbja lehet, sima SB esélyekkel, elit védelemmel, és egy igen jó offense-el, nagyon jó QB-val, elit WR-el és elit futóval, nem mellesleg elég jó OL-el.
Azért ne azt várjad már, hogy itt 16-0 lesz, mert Manning. Egy éve nem játszott, szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy kell neki azért jó 3-4 hét, hogy megfelelően visszarázódjon a ritmusba, összeszokjon az elkapóival, a totál új csapatával. Egyelőre a Falcons és a Texans kibaszott erősek, és nem az idény eleji forma számít, lásd az utóbbi évek Giantsét, akik szinte rendre bemákolják valahogy a PO-t, majd mindenkit oktatnak.
3 meccs után azért nem kéne felvágni az ereidet. Tebow meg majd visszajön TE-nek. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... flzoli
Tavaly csere QB volt a a szezon ezen szakaszában egy Orton ellen...
Aztán meg PO.
Vajh mit is jelentenek pontosan ezek az adatok?
Sobri Jóska
Szerintem egyelőre pont semmit.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... flzoli
Tavaly csere QB volt a a szezon ezen szakaszában egy Orton ellen...
Aztán meg PO.
Vajh mit is jelentenek pontosan ezek az adatok?

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tény, hogy PM is elmarad attól a "God-mod"-tól, amit a Coltsnál mutatatott. Viszont voltak itt olyanok, akik szerint a Decker-Thomas páros jobb, mint a Wayne-Harrison és majd milyen űrszámok jönnek majd itt..... Hát nem

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ezzel is megvolnánk... Ha azt nézzük, az idény papíron legnehezebb ellenfelei közül 2-vel már játszottunk. És ne legyen kétsége senkinek, hogy a Falcons, és a Texans is ott lesz a végén. Igazából mindenben jók, passz, futás, védelem, és ez túl sok még a csapatnak, ennyi.

Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... Nem vagyok 100%-ig képben a tavalyi meccsekkel, de, hogy nem volt ilyen erősségű a menetrend, az biztos.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem én soha nem mondtam, hogy most ki kell várni, meg hogy ez az idény elmehet az építkezésre, mert ez rossz hozzáállás szerintem...

Nem azért adsz valakinek 96 milliót, vagy akár egy évre 18-at, hogy azt az évet elcseszd építkezésre. Ha PM két-három évvel fiatalabb lenne, akkor nem lenne gond, de így rizikós a jövő évre hagyni a dolgot. Az is sanszos, hogy ha csak félig-meddig jó szezont csinálunk, akkor McCoy-t valaki elviszi HC-nak és akkor mindent lehet előröl kezdeni megint. Meg hát se PM, se McGahee, se mondjuk Champ nem lesz már fiatalabb...

Boom-or-Bust, ez volt kimondva-kimondatlanul PM szerződtetése mögött. Nem mondom, hogy nem lehet belőle "Boom", de eddig jóval közelebb van a "Bust"-hoz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Azt nehéz kétségbe vonni, hogy Manning alltime top3 QB.
De az is biztos, hogy nem a denveri meccsei alapján.
De én ezt nem az ő hibájának gondolom.
Akármennyire is zseniális egy irányító, fontos a csapat melyben irányít.
Nem lehet azt várni, hogy az egyik csapatból kiemelve, berakva a másikba, ugyanazt nyújtja. Nem mintha nem lenne zseniális, de ez nem az ő csapata.
Ez egy csapat amit "elvettek" Tebow-tól, ahelyett, hogy még jobban rászabták volna, és némileg átalakítva odaadták Manningnek, aki pár év alatt (ha van még annyi benne életkora, várható sérülések alapján) biztosan magára tudná optimalizálni, ez nem kérdés. De 3 meccs, nem 3 év.

Egyébként Tebownak tavaly sok olyan meccse volt, ahol megfelelően dobott, de a WR-ek mindent eldropoltak. Akkor erre azt mondták, hogy alul/túl dobja az elkapót. Tegnap amíg volt tétje ugyanez ment, rengeteg drop. Pedig Manning dobásai ugye tökéletesek.

Az volt Manning Denverbe hozatalának "szlogenje", hogy eredmények azonnal. Pedig pont vele kell pár év az eredményekhez, és Tebow-al lehetett volna azonnali eredményeket elérni, ha Elway a csapat érdekeit nézte volna, nem a saját egoja türemkedett volna elő, és sodorta el Tebow-t.
Ezt a balhét neki kell elvinnie.