Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézd Péterke, én nem akarok személyeskedni, sem virtuális csatát generálni, egyszerűen csak fogadd el, hogy a te Manning imádatod = az én Tebow imádatommal.
Igenis, Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők, több amerikai forrásom is megemlítette nekem, mikor érdeklődtem (szimpla szurkolók, ráadásul nem is denveriek).JC6
Félreértettél, ha úgy gondolod, hogy ezt nem fogadom el. Tebow is futballista, Manning is futballista, mindkettőt lehet imádni. (Most elárulok neked egy titkot: Rendszeresen megnézem a Jets meccset - Tebow miatt. 😊 Nem imádom, de olyan különleges, és olyan endorsement veszi körül, hogy érdekel, hogy mit csinál. És ha hiszed, ha nem, nem ellene drukkolok. 😊)

Az, hogy "Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők" inkább úgy (volt) igaz, hogy amikor TT Denverbe költözött, akkor érkezett egy vaskos TT fanbase, akikből ezzel Denver szurkoló lett. Másrészt a régi Denver fanok egy része is idővel megkedvelte őt. Ennek a fanbase-nek a TT fan része azóta távozott NY-ba. Hogy mi maradt, azt legegyszerűbb, ha a saját magad megnézed. Nem linkelek, a denver fórumot kidobja a google (és a Broncos honlapról is elérhető). Olvass bele és döntsd el, hogy ma mi a helyzet...

(Ne érts félre, semmi rosszat nem látok sem abban, ha valaki kizárólagos TT fan, sem abban, ha valaki Denver fanként lett az. Engem is Manning tett Denver szurkolóvá, ugyanaz a kategória vagyok. 😊

Engem csak az idegesít, hogy volt tényleg egy vállalható, tiszta út Tebow-al az élen, amire nem lépett rá Elway. Ehelyett a másik utat választotta, ami szerintem sokkalta rizikósabb. Mert ha netalántán PM itt kiesik, akkor még ennyit sem fog produkálni a team, amennyit produkált az első 3 meccsen.JC6
Nem örömteli helyzet a szurkolónak, ha nem ért egyet azzal, amit a kedvenc csapata menedzsmentje csinált. Most mondjam, hogy tavaly nagyon elleneztem, hogy Luck miatt küldjük el Manninget? Merhogy így volt, és még ma is erősen kérdéses, hogy melyik volt a jobb választás. De egy idő után mi értelme ezen szentségelni? Egy idő után elfogadtam a helyzetet, és kész. Szurkolok Lucknak teljes szívemből - bár bevallom, Arians-t (OC) azért már egyszer a pokolra kívántam idén. 😀

Nem akarok belemenni semmibe, fárasztó ez az egész téma nagyon. Csak annyit akarok mondani, hogy PM nagy csinnadrattával érkezett ide, de eddig nagyobb a füstje, mint a lángja. Mind a két oldal mellett (pl: te meg én) szólnak érvek és ellenérvek, de számomra nagyon unalmas olvasni néha ezt a PM-hype-ot, főleg azután, hogy hogy lett idehozva és a többi...JC6
Szerintem is az. Főleg 3 meccs után. Hidd el, én szeretném a legjobban, ha ez a kérdés nem jönne elő minden vereség után. De hát ez van. Én meg minden korábbi szándékom ellenére, belekeveredtem. De megígérem, hogy utoljára.

Szerintem hiba volt PM ide hozatala.
De majd megkövezhetsz a szezon végén, ha nem lesz igazam és a PO-ba jutunk vagy SB-t nyerünk.JC6
A megkövezéssel bajban leszek, mert a szezon előtt max. a PO-ra láttam esélyt, de arra se tutit. Ezek után mi alapján "én megmondtamozhatnék"? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stez, te majd örülhetsz, ha a szezon végén pozitív lesz a Colts mérlege 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nézd Péterke, én nem akarok személyeskedni, sem virtuális csatát generálni, egyszerűen csak fogadd el, hogy a te Manning imádatod = az én Tebow imádatommal.

Igenis, Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők, több amerikai forrásom is megemlítette nekem, mikor érdeklődtem (szimpla szurkolók, ráadásul nem is denveriek). Engem csak az idegesít, hogy volt tényleg egy vállalható, tiszta út Tebow-al az élen, amire nem lépett rá Elway. Ehelyett a másik utat választotta, ami szerintem sokkalta rizikósabb. Mert ha netalántán PM itt kiesik, akkor még ennyit sem fog produkálni a team, amennyit produkált az első 3 meccsen.


Nem akarok belemenni semmibe, fárasztó ez az egész téma nagyon. Csak annyit akarok mondani, hogy PM nagy csinnadrattával érkezett ide, de eddig nagyobb a füstje, mint a lángja. Mind a két oldal mellett (pl: te meg én) szólnak érvek és ellenérvek, de számomra nagyon unalmas olvasni néha ezt a PM-hype-ot, főleg azután, hogy hogy lett idehozva és a többi...

Szóval, Denverben évek óta az megy, hogy ami működik vagy működne, azt tönkre vágják és elkezdenek építkezni, majd megint lerombolják. Én nem akarom bántani a szent tehenet, de soccerben is adott, hogy nem minden jó játékosból lesz jó HC vagy elnök...

Szerintem hiba volt PM ide hozatala.
De majd megkövezhetsz a szezon végén, ha nem lesz igazam és a PO-ba jutunk vagy SB-t nyerünk.

Peace
több mint 12 éve
TomBrady83 7
Attól még, hogy már régen regisztráltál a bowl.hu-ra (nfl.hu-ra), még nem kellene fikáznod olyan nagyszerű sportembereket, akik 1000x többet értek el nálad!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk, szerintem ideje lenne kicsit visszavenni a stílusból. Töki fikázását itt még elnézik, de Tebowt már nem fogod megúszni ennyivel. Szerintem nem kellene provokálni a fórumozó közösséget. Ne gázolj bele minden nem-Colts szurkoló lelkébe!TomBrady83
Köszönöm szépen a jótanácsaidat. Az alatt az 5 nap alatt amióta regisztráltál, és abban a 4 postban amit eddig megírtál - mely 4-ből 4 engem fikázott -, nyilván jól átláttad a viszonyokat, így feltétlenül el fogok gondolkozni a dolgon.

Azt pedig külön köszönöm, hogy abból a 4 engem fikázó postból csak egyben neveztél majomnak, mikor akár mind a négyben megérdemeltem volna. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kettőnk közül valaki félre értette a hozzászólás mondandóját. Én ebből azt hámoztam ki, h nem voltunk lesajnált kiscsapat...Black_Adder
Szerintem mindketten jól olvastuk, csak másra reagáltunk. Én arra a részre, amit beidéztem azaz: "Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni."
Erre írtam, hogy a mi lett volna ha-n általában kár rágódni, ráadásul ez a történet már jópár éves, még kevésbé tudtjuk "mi lett volna, ha".

Ami meg a mostani helyzetet illeti, az elmúlt 8 év tapasztalatából tanulva, az utolsó 4 forudlóra 1-3-nál jobb mérleget nem tartom lehetségesnek. Akár átok, akár a 8 milehigh meccs vesz ki ennyit, akár babona, de én igazából máris 2-5-tel számolok, és a divíziómérlegünk is aligha lesz jobb 3-3-nál, nem szokott.Black_Adder
Ezt tökre átérzem, ha emlékszel, az első forduló előtt írtam is, hogy mennyire meglepődtem, hogy miközben az egész idényre nézve körülbelül hasonló eredményt tippeltünk (9-7 körülit, 1-2 eltéréssel), aközben a konkrét meccsekre vonatkozó tippjeinkben nagyon nagyok voltak az eltérések. Nyilván az én esélylatolgatásaimat ugyanúgy erősen befolyásolja, hogy egy évtizedig az AFL South-ra koncenrálok, mint a tiédet vagy másokét.

Ez nem olyan, h kikapunk a Falconstól és a Texanstól, de a többiek gyengébbek majd ellenük biztosan javítunk. Akik az előzetes sorsolás alapján gyengébbek, ellenük szokott elmenni a szezon.Black_Adder
Ezt is hasonlóan látjuk. Nincs semmire garancia. Eleve, általános vélemény volt már az idény előtt is, hogy a Broncos-é a liga második legerősebb schedule-ja. És ezt egyáltalán nem könnyíti, hogy az első három hét után tele van fejreállásokkal a liga. Az Oakland kifoghat olyan napot is, mint tegnap, és akkor simán ki is kaphatunk, de lehet olyan napja is, mint az előző hetekben. Ugyanez igaz a csoport összes tagjára, a Chargersre, a Chiefs-re is. Az első három forduló alapján lényegében alig lehet olyan meccset mondani, amit "tutira" behúzhatunk. Ez van, ez egy ilyen idény.

Azt elismerem, h nagyon idegesítő lehet 2 meccs után így kongatni a vészharangot, hibáztatni valaki kedvenc játékosát, aki mindent megtett h visszatérhessen, és azért tért vissza h sikereket érjen el, ami 2 egymást követő vereség után is simán meg lehet még. Szóval elnézést mindenkitől akinek a lelkébe tiportam, vagy akinek esetleg értékes hozzászólása veszett el (akár amiatt h inkább be se írta) a lángok közt, én megpróbálom befejezni eztBlack_Adder
Először is, részemről legalábbis nincs miért elnézést kérjél, nem volt rá ok. Másrészt van ebben a topicban pár olyan ember, akinek az írásait mindig szívesen olvasom, és az egyik feltétlenül te vagy, szóval, ha lehet, inkább ne fejezd be. 😊

Egyébként először egyáltalán nem a Manningos postok leptek meg, hanem az az általános világvége, pocsék szarok vagyunk hangulat, ami a meccs utáni hosszászólásokat jellemezte. Rendben van, hogy vereség után az ember lehangolt és ilyenkor beír minden félét, de ahhoz képest amilyen világvége hangulat volt itt, ahhoz képest a Pats topic maga az áradó önbizalom, pedig ha valakik úgy szokták érezni (az amúgy elég ritkán beeső) vereségek után, hogy leszakadt az ég, azok ők. 😀

Manninggal kapcsolatban pedig csak ezeken az "idehoztunk 96 milláért egy majmot, amelyik Tebowt próbálja utánozni, de a cipőjét se tisztíthatná" jellegű hozzászólásokon szoktam felhúzni magam. Általában nem is reagálok rá, most is csak a "denverben imádják"-ot akartam helyretenni. Az illető valószínűleg abból indult ki, ami ebben a topicban ment/megy, közben láthatóan fogalma nincs, hogy a "hivatalos fan fórumon" mi a helyzet.

A Manning-szerződtetéssel kapcsolatban egyébként eddig nem írtam le a véleményemet, de most had tegyem meg, had írjam le, hogy szerintem valójában mi történt:

Először is, szerintem a történet nem Mannninggal indult, hanem Tebow-al. Van egy QB, akit JMD draftolt a csapathoz, aki (JMD) csúfosan befürdött, mint HC. És maga mögött hagyott egy olyan irányítót, akiben senki, se edző, se menedzsment, se a tulajdonos aki a csapatnál maradt, nem látta azt az esélyt, hogy csapatot lehet rá építeni. Hogy joggal-e vagy sem, az egy másik kérdés, de a helyzet ez volt.

Normális esetben ilyenkor az történik, hogy egyszerűen elküldik az adott QB-t, és vagy draftol a csapat egy rookie-t, vagy leszerződtet egy ígéretes, fiatalabb csere QB-t egy másik csapattól. Normális esetben legalábbis ezek az opciók.
Igenám, de ebben az esetben Tebow-ról volt szó. Hogy lehetne azt eladni - bármilyen tekintélyes is GM és HC -, hogy egy rookie kezd Tebow helyett? És milyen nyomás lenne rajtuk, ami után az a rookie hoz egy rookie-hoz szokásos, sok hibával teli pár meccset? Ilyen nyomás alatt normálisan nem lehetne dolgozni. Ezt csak úgy lehet megoldani, ha Tebow nincs a csapatnál. Nade hogy lehet eltradelni Tebow-t egy rookie-ért? Eladhatatlan a fanoknak, világbotrány, lehetetlen. A másik opcióval - hogy hoznak egy ígéretes csere QB-t - ugyanez a helyzet. Quinn idehozatala például "normális körülmények között" logikus lépés lehetett volna, hiszen igen ígéretesnek tűnt, és fiatal, lehet rá építeni. De ő is messze van attól a kalibertől, akiért Tebow elküldését bevenné a Tebow fanbase (direkt nem Denver fanbase-t írtam, mert szerintem a kettő - bár van átfedés - távolról sem egyezik meg).

Szóval Elway szempontjából volt egy 22-es csapdája helyzet. És ekkor ütött be a Manning bomba. Ha van ember, akivel el lehet adni Tebow elküldését, akkor Manning ilyen. És ez történt. Manning jött, Tebow (és a fanbase Tebow miatt idejövő része) ment. Nem látok bele Elway lelkébe, de simán el tudom képzelni, hogy számára már emiatt megérte Manning idehozatala. Ha aztán Manning még teljesít is, akkor a mennybe megy. Ha meg nem, akkor legfeljebb elküldi 1 év után, és - legalábbis Denverben - senki nem sír utána. Win-win szituáció a menedzsmentnek.

Hozzáteszem, én a magam részéről kifejezetten nem voltam boldog, amikor kiderült, hogy PM Denvert választotta, éppen a fentiek miatt. Szerintem számára a 49ers lett volna a tökéletes választás, akik érdeklődtek is érte, vitték is volna. És ott aztán tényleg olyan csapatba került volna, hogy fél karral is SB esélyei lennének. De Peyton szereti az öccsét, nem akart Eli konferenciájába menni, az AFC-ben akart maradni. Ez van. Én beletörődtem, és ha már idejött, jöttem neki szurkolni. És bevallom, elég volt három meccs, hogy kezdjem megszeretni a csapatot, a játékosokat, a hibáikkal együtt. Mert tényleg igaz, hogy nem minden a győzelem. Nem csak Tebow, de Manning, Porter, Willis is megszerethető, ha hibázik is. 😊

Végül hidd el, hogy nem egyszerűen a vak Manning imádat miatt látszom túlzottan optimistának a szemedben (szemetekben). Egyszerűen a következő néhány dologról van szó:
1. Látva az elmúlt három meccset, a sok hülye hibájával együtt is, ilyen rostert én 2005-2006 óta nem láttam Indy-ben. Ezt teljesen komolyan mondom.
2. Manninget viszont jópárszor láttam igazán rosszul játszani. Kb., mint az Atlanta meccs első negyedében. Ő is ember, ős is tud hibázni, időnként igen durvákat is. Kerüljön 18 millióba vagy sem.
3. Ennek ellenére, az egész pályafutása arról szólt, hogy az ilyen durván rossz meccseket egyszerűen a háta mögé tette, és ment tovább. És mivel tényleg tehetséges, ráadásul munkamániás, mindig kijött a gödörből. Szóval, ha valakiről el lehet mondani, hogy nyertes típus, az ő. És nem 15, hanem 220 meccsel a háta mögött.
4. Manning egészsége: Bőven százon felüli meccsét láttam, higyjétek el, a karja nem rosszabb, mint mondjuk két éve. Azt nem állítom, hogy olyan, mint 2003-2005 környékén, de nem ezen fog múlni. SB-t se azzal a kezével nyert, és 2009-ben sem azzal jutott már be. Viszont azt már láttam, hogy a kihagyás, sérülés utáni edzéskihagyás nem tesz a fejének jót. Például 2008 így indult, pedig akkor "csak" a nyári táborokat hagyta ki. Ilyenkor nem találja a ritmust, vannak rossz döntései, rosszabbul olvassa a védelmet, stb. Na, én ezt látom most rajta. Mint 2008 elején.

(Baszki, de hosszú lett. 😊 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4. Stez
Ez kurva jó 😊
Hiányzik a két kezdő CBnk, az FSünk tolja CBben...valszeg brutál az a pass D 😀 max brutál szar...most dobott Big Ben 380 yardot nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4. Stez
Ez kurva jó 😊
Hiányzik a két kezdő CBnk, az FSünk tolja CBben...valszeg brutál az a pass D 😀 max brutál szar...most dobott Big Ben 380 yardot nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TomBrady83 7
Peterk, szerintem ideje lenne kicsit visszavenni a stílusból. Töki fikázását itt még elnézik, de Tebowt már nem fogod megúszni ennyivel. Szerintem nem kellene provokálni a fórumozó közösséget. Ne gázolj bele minden nem-Colts szurkoló lelkébe!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 228 — The Mathematician
Dressennek is volt valami baja, vagy az meccs előtt volt?

amúgy az eddigi 'hiszti'hez annyit h ha megverjük magabiztosan a Raiderst akkor csillapodni fog a hangulat, nem sokat de fog 😀

valamint igazolná h nem sima középcsapat vagyunk hanem erős közép

a legnagyobb hiányzó tavalyról Dawk sajnos, nincs rendes 'presence' a secondarybe 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ez jó:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/20342365
"Denver has outscored opponents 45-6 in the fourth quarter, but has been outscored 71-32 in the first three quarters of games this year."
😊 Amíg nem nyerjük meg a meccseket addig a hajunkra kenhetjük, de azért így leírva jól mutat 😊

Mays-t 21K-ra büntették egy olyan hit miatt amire nem volt flag. A Schaub elleniért is büntetésre számít:
 milehighsports.com/2012/09/23/mays-expecting-a-fine-for-hit-on-matt-schaub/
Azt hiszem elmúlt az az idő, h reménykedhetünk abban hogy nem viszi el a hév, és nem hoz ilyen büntetéseket meg misstackle-ket miatta... Nem kezdő szintű MLB. Tipikusan az, aki jó ha van a padon, amikor épp meg kell rendszabályozni valakit az ellenfélből (tud szabályosan is olyat...), de túl sok hibával játszik ahhoz h kezdőként lehessen rá számítani

Az áldozatok a mi oldaunkon:
Tracy Porter - térd
Irving - agyrázkódás
McGahee - borda
Tamme - groin (de ő visszajött még a meccsen)
Willis - hamstring
Harris és OF sántikálva hagyták el az öltözőt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés? ráadásul imádták Denverben...
JC6
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊

Tebow-ról ennyit. Manning szerződtetéséről meg nekem az a véleményem, hogy ilyen olcsón, ilyen kis kockázattal ilyen szintű QB-t még senki nem kapott meg a liga történetében. Nincs garantált pénz, nincs dead cap, bármikor ki lehet rakni, ha nem megy. Bármilyen közepes képességűnél picit jobb, kezdő FA szerződtetése ennél nagyobb kockázatot hordoz cap space szempontból.

peterk2005
A Jets FO önmagában azzal, hogy ekkora pénzt ad Sancheznek és utána odavisz még1 fiatal - PO kaliber - irányítót, aláírta a saját hülyeségét. Az meg nem is érdemel kommentárt, hogy egy irányítót a ST-ben próbálnak meg összetöretni.

Ne a Jetsnél folyó szakmai munka legyen a mérce 😊 Látjuk az eredményét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.empty taxi
Tudod, ha a piros lenne a villamos, akkor kék pillangók szállnának az égből. 😊

Ha Manning nem sérül meg, ma is Colt. Ha a Polian család nem bassza el az utolsó évek draftjait és igazolásait, akkor lehet, hogy többszörös bajnok. Ha Payton nem szerződik New Orleans-ba, akkor valószínűleg ugyanezzel a rosterrel a whodat nemzet ma is gyűrű nélkül lenne. És erős a gyanú, hogy ha a 49ers nem hívha oda Harbaugh-t, akkor ma is egy ígéret csapat lenne, és Smith, valahol csereirányítóként kínlódna, leírtan.

Minek rágódni a múlton? Sose tudod már meg, hogy mi lett volna, ha marad Cutler. A mostanság nyúljtott teljesítménye, és attidűdje alapján azért valószínűleg gyűrűk sorától nem estetek el amiatt, hogy elment. Akkor meg, az van ami most van, és abból kéne a legtöbbet kihozni.peterk2005
Kettőnk közül valaki félre értette a hozzászólás mondandóját. Én ebből azt hámoztam ki, h nem voltunk lesajnált kiscsapat, csak egy rövid átmenet volt. crybaby-Hillis-Marshall top 3 offense voltak a számok tükrében, és egy alulról top3 defense-zel küzdöttünk a PO-ért, egy szintén nagyon erős (Tomlinson legjobb évei) Chargers ellen.

A nevek számomra nem a "mi lett volna ha", hanem az alátámasztása annak, h nem voltunk lesajnált kiscsapat.

Abban van igazság, h nem volt ennyire olvasott a Broncos topic (az eredeti hsz amire Taxi reagált), és emiatt rinya se nagyon volt. Leszámítva minden meccs után jött a "Shanny takaroggy"-ot (we miss u ttt).
De én például nagyon keserűen éltem meg, amikor 2× csillagok együttállása kellett ahhoz h ne jussunk be, és mégis kiestünk, igaz akkor még nem voltam a fórumon aktívan, úgyh nem is nyavalyogtam...

----------------------------------------------------------------------

Ami meg a mostani helyzetet illeti, az elmúlt 8 év tapasztalatából tanulva, az utolsó 4 forudlóra 1-3-nál jobb mérleget nem tartom lehetségesnek. Akár átok, akár a 8 milehigh meccs vesz ki ennyit, akár babona, de én igazából máris 2-5-tel számolok, és a divíziómérlegünk is aligha lesz jobb 3-3-nál, nem szokott. Ránézésre azt mondhatja valaki, hogy sokkal erősebbek vagyunk mint a Raiders, sima 2-0, de az egy olyan rangadó, ahol a csapatok ereje igazából másodlagos. Ők se mehetnének biztosra ellenünk fordított esetben.
Az NFL.com top10 homefieldadvantage-ben ott van a top10-ben a Black Hole az Arrowhead és a MileHigh is. A Qualcomban pedig a divízió jelenleg legerősebb csapata játszik. TAlán mindhárom top 5. És akkor a rivalizálásról még nem is beszéltem... Nem volt mindig ez a liga legloserebb divíziója. Talán a Seahawksot leszámítva mindenkinek voltak korszakai, s nem egyszer volt egyszerre több nagyon erős csapat...

Ez nem olyan, h kikapunk a Falconstól és a Texanstól, de a többiek gyengébbek majd ellenük biztosan javítunk. Akik az előzetes sorsolás alapján gyengébbek, ellenük szokott elmenni a szezon. Nem tudom mikor volt utoljára 4 győzelmünk a divízióban, de biztos, h még Shannyvel, talán 2006-ban. Egyébként a Ravens és a Pats nem gyengébb mint a Falcons vagy a Texans. Ha nem javulunk, hogy győzzük le őket? Pats ellen ráadásul borzalmas a matchupunk.

Ha jó játékkal kapunk ki én nem nyavalyognék. De ez nem lesz elég ellenük se. Ezzel nem lesz 3nál több győzelem a divízióban se, a szezon végi összeomlás elmaradásával meg nem merek számolni, csak annál keserűbb lesz...


öröm az ürömben h még a szezon elején vagyunk, és a Raiders ellen otthon, azért minden adott, h önbizalmat gyűjtsünk. A secondary még mindig sebezhető ott. Arra számítok, h Peyton nagy meccset játszik, ahogy a Steelers ellen is, de neki (is, azért ő van megint kiemelve, mert másnak senkise sietett a védelmére) a Texasn/Falcons védelem ellen is jól kéne játszania, ha rájátszást akar.
Márpedig ha nem jutunk be, akkor hiába a sokkal nehezebb sorsolás az papíron visszaesés.

A második harmadik évre vártam a sikert, miért rinyálok most? Azért mert nem akarok egyetlen évet se úgy nézni, h arra várok mikor kezdődik a következő. Volt már olyanból elég. Októberben a combine-t várni nem egészséges. Sok csapat szurkolói mondhatnák, h még így is mennyivel jobb a dolgunk, de az nekem nem elég, h van rosszabb is.

Azt elismerem, h nagyon idegesítő lehet 2 meccs után így kongatni a vészharangot, hibáztatni valaki kedvenc játékosát, aki mindent megtett h visszatérhessen, és azért tért vissza h sikereket érjen el, ami 2 egymást követő vereség után is simán meg lehet még. Szóval elnézést mindenkitől akinek a lelkébe tiportam, vagy akinek esetleg értékes hozzászólása veszett el (akár amiatt h inkább be se írta) a lángok közt, én megpróbálom befejezni ezt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fuhu bameg, ebből nagy balhé lesz Sobrival.Stez
Ettől még igaz amit írtam. 😊 A Pats topicot is a bányászbéka szintjére süllyesztette az a vita annak idején a kiégett Bradyvel, és hogy Tebow kéne helyette.
Tebow-al kapcsolatban egyébként márciusban még úgy gondoltam, hogy ahogy a többi játékosnak, neki is vannak fanjai, vannak útálói, és vannak a semlegesek. Itt viszonylag hamar meggyőztek - teljesen kultúráltan, egy szavam sem lehet, csak a tényt írom -, hogy Tim esetén a dolgok máshogy működnek. Olyan, hogy semleges, olyan az esetében nincs. Na, ezért félek a témához hozzászólni. 😊 Most is csak azért a mondatért kezdtem bele, hogy állítólag Denverben imádták, és ezért ajánlottam a Denver hivatalos fan fórumába való beleolvasást. 😊

Amúgy meg ha jégeső, akkor inkább most jöjjön, amikor úgyis harakiri hangulat van, és értelmes vita úgyse lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuhu bameg, ebből nagy balhé lesz Sobrival.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.empty taxi
Tudod, ha a piros lenne a villamos, akkor kék pillangók szállnának az égből. 😊

Ha Manning nem sérül meg, ma is Colt. Ha a Polian család nem bassza el az utolsó évek draftjait és igazolásait, akkor lehet, hogy többszörös bajnok. Ha Payton nem szerződik New Orleans-ba, akkor valószínűleg ugyanezzel a rosterrel a whodat nemzet ma is gyűrű nélkül lenne. És erős a gyanú, hogy ha a 49ers nem hívha oda Harbaugh-t, akkor ma is egy ígéret csapat lenne, és Smith, valahol csereirányítóként kínlódna, leírtan.

Minek rágódni a múlton? Sose tudod már meg, hogy mi lett volna, ha marad Cutler. A mostanság nyúljtott teljesítménye, és attidűdje alapján azért valószínűleg gyűrűk sorától nem estetek el amiatt, hogy elment. Akkor meg, az van ami most van, és abból kéne a legtöbbet kihozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés? ráadásul imádták Denverben...
JC6
Nem akartam a Tebow témába belefolyni, de ez azért megmosolyogtatott.😊 Jártál a Manning trade óta a Denver saját (amerikai) fórumán? Én megértem, és tiszteletben is tartom, hogy a hazai Denver szurkolók között Tebow nagy népszerűségre tett szert, azt kejelenteni, hogy a denveri denver fanok között is ez a helyzet, az elég merész. 😊 Az általános véleményt sokkal inkább írja le az a jelző, hogy a többség szabályosan megkönnyebbült a Tebow trade után...

És, ha már belefogtam, jöjjön a ménkű, üssetek ti, de ezeken a 2-3 évért feláldoztunk esetleg 10+ évet jellegű véleményeken egyszerűen csak ledöbbenni tudok. Nincs bajom Tebow-val, egy kedves/szimpatikus gyerek, de az, hogy tavaly volt néhány meccse amit csodálatos módon megnyert a csapat, és volt egy tényleg emlékezetes PO teljesítménye, az kb. majdnem semmi. T.J. Jates, a Texans harmadik számú irányítója ugyanezt csinálta meg - némileg jobb mutatókkal 😊 -, és továbbra is ő a harmadik számú irányítója a Texansnak. És senkinek eszébe nem jut 10+ éves építkezésről, meg hasonlókról beszélni vele kapcsolatban.
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊

Tebow-ról ennyit. Manning szerződtetéséről meg nekem az a véleményem, hogy ilyen olcsón, ilyen kis kockázattal ilyen szintű QB-t még senki nem kapott meg a liga történetében. Nincs garantált pénz, nincs dead cap, bármikor ki lehet rakni, ha nem megy. Bármilyen közepes képességűnél picit jobb, kezdő FA szerződtetése ennél nagyobb kockázatot hordoz cap space szempontból.

Részemről a téma lezárva, mert szerintem egyszerűen méltatlan. A "témán" természetesen a Tebow vs Manning, 2-3 év vs 10+ év polémiát értem. Ugyanaz pepitában, mint a "Brady kiégett" polémia volt, ami jó ideig képes volt tönkretenni a Pats topicot. Az ilyen vita csak arra jó, hogy ne lehessen normálisan végigszurkolni a csapat idei (és bízzunk benne még néhány évi) szezonját együtt.

(Arról, hogy Manning mennyire szar vagy mennyire jó, természetesen most is és a jövőben is szívesen olvasok véleményeket - és az enyémet is le fogom írni. De egyelőre ennek sincs itt az ideje, mert pillanatnyilag világvége hangulat van, és kiakadva, vérben forgó szemekkel nem lehet helyzetet elemezni.😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Eddig a Broncos egy lesajnált kis csapat volt, az esélytelenek nyugalmával. Nem is volt miért felhördülni, ha igencsak szájbavágták őket 1-1 meccsen. Majd aztán jött a Tebow őrület, egyből a reflektorfény, és ez PM idejövetelével még inkább meg van. Ergó több a szurkoló/nézelődő. Ez ezzel jár. Nem lehet minden hozzászólás végén valami nagyon fontos statisztikát benyögni, mert az a szakma és nagyon objektív


flzoli
LOL!
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.empty taxi
Kb 2éve ez megy keményen itt, néha még beleolvasok (néha írok valamit), de egyre ritkábban van értelme.
Évek alatt hisztis kislányok topikja lett. Sajnos. xrace77
A szurkoló azért van, hogy kritizáljon, és elfogult dolgokat mondjon mind pozitív, mind negatív irányba.

Eddig a Broncos egy lesajnált kis csapat volt, az esélytelenek nyugalmával. Nem is volt miért felhördülni, ha igencsak szájbavágták őket 1-1 meccsen. Majd aztán jött a Tebow őrület, egyből a reflektorfény, és ez PM idejövetelével még inkább meg van. Ergó több a szurkoló/nézelődő. Ez ezzel jár. Nem lehet minden hozzászólás végén valami nagyon fontos statisztikát benyögni, mert az a szakma és nagyon objektív

Az mondjuk fincsi, hogy a legtöbb helyen a 3. hét után a Power Rankingokban 23-28.hely között vagyunk 😀

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.empty taxi
Kb 2éve ez megy keményen itt, néha még beleolvasok (néha írok valamit), de egyre ritkábban van értelme.
Évek alatt hisztis kislányok topikja lett. Sajnos.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...Black_Adder
Mondom, Favret le kell igazolni, tuti PO.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...Black_Adder
te, esély mindig mindenre van.

criminal lawyer or criminal lawyer?