Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
1.) trade esetén nincs caphit, mert a másik csapat átveszi a szerződést ha jól tudom, bár igazából ehhez (se) nem értekBlack_Adder
Ebben gsn igazán a profi, de én úgy tudom, hogy ez függ a trade időpontjától. Offseasonben történő trade esetén nincs cap hit, ebben majdnem biztos vagyok (minden teher átkerül az új csapathoz). De az évközi trade más, ott oszlik a hit. Tavaly ha jól emlékszem pont nálatok, Orton trade-je kapcsán fordult elő, hogy nem volt mindegy a trade-elés dátuma (valami napokon múlott), mert ha egy adot dátum előtt sikerül eltradelni, akkor a (ha jól rémlik) 9 millás caphitjének egy része már az új csapathoz kerül, de ha a dátumot lekésitek, akkor marad az egész cap hit Denverben.

De ezt tényleg gsn tudja pontosan, ő a két lábon járó football business lexikon és szabálykönyv egyben. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egy olyan játékosért akinek már csak 1-2 éve van hátra semmit vagy csak nagyon keveset kapnánk, akkor is ha ő PM. Most nagy volt a licit érte, mert ingyen lehetett megszerezni, de ha tradeblokkon lett volna egy 3. körösnél többet aligha kaptak volna szvsz.

Nézd meg ott van Lloyd. Ő ráadásul még fiatal, de csak 1 év volt a szerződéséből. Hiába volt az egyik legjobb WR, egy 5. kört sikerült begyűjteni érte, mert 1 évre miért is adnának többet...

PM-nek reálisan nézve a mostani szezon után úgy kb 2 produktív éve lehet, ennél többel felelőtlenség lenne számolni. Egy csapatnak, akinek csak a QB hiányzik a sikerhez még így is megérheti a trade, de sokat ők se adnának, mert ilyenből nagyon kevés van, így nem lenne nagy licit rá.
2 első körös az lehetetlen esemény. Egy középső körössel meg nem sokra megyünk, akkor már inkább maradjon, hátha jövőre összejön, ami idén esetleg nem...

szerk:
És peterk is jól írja, h maga a szerződés jellege is ellehetetleníti az egészet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem csak az jut néha eszembe, hogy mi lett volna, ha PM (és mondjuk Vickerson, Mays, Adams) fizetéséből veszünk 3, a posztján ligaelit játékost a DT, MLB, S posztokra. Vagy CB, vagy OL. (Nem tudom, hogy milyen posztokon volt jó FA-felhozatal.)

Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀burzum
Ahogy Back_Adder írta, Manning eltradelhetetlen. Nem csak a kora, de a szerződése alapján is, mert jenlenleg 1 éves contractja van, a többi csak opció. Csak akkor lehetne trade-ről szó, ha év végén az opciót aláírnák és utána tradelnénk el. De akkor meg miért írná alá az opciót Manning?

A PM helyetti más posztok erősítése március óta téma, úgyhogy ez elég lerágott csont. 😊 Talán annyit tennék hozzá, hogy 3 ligaelit játékost ennyi pénzből nem lehetett volna hozni. A ligaelit játékosok poszttól függően darabonként 12-18 millába kerülnek. A DT inkább 13-15, az MLB is hasonló, az S talán valamivel olcsóbb (mondjuk 10-12). Szóval az opció inkább az lett volna, hogy PM helyett 2-3-4 minőségi, azonnali kezdő szintű játékost igazolni. Minőségi (de nem elit) játékosból talán 3-4 kijött volna, mert ezeket általában a 6-10 millás környéken meg lehet fizetni. A poszt ill. az adott évi FA helyzet függvénye, hogy 2/3/4 játékos jött volna ki PM árából. Az is egy opció lehetett volna még, hogy se nem elit, se nem minőségi, de kezdő képességű játékosokat veszünk. Ilyenből 4-5 játékost ide lehetett volna hozni, függően attól, hogy milyen idős, stb. Pl. elég sok az olyan játékos, akit elöl draftoltak, azaz ígéret volt, de az első csapatában nem sikerült igazán beilleszkednie. Ezek relative olcsóak (no nem pár százezer, de néhány millió), és az edzői stáb láthatja úgy, hogy nálunk, esetleg kicsit más szerepben nagyon beválna.

Egyébként szerintem anyagi - cap space - értelemben nem sok különbség lett volna már középtávon sem a PM+most és a TT+építkezés között. Ez stílusbeli döntés volt, nem anyagi.

Gondolj csak bele, hogy TT is harmadéves már, 2014-től - ha őrá épült volna a csapat, akkor - franchise QB fizetést kellett volna neki is adni, ami alsóhangon is 10+ milla lenne nála is. Ezt az idén és jovőre esetleg meglevő és elkölthető +18 milliónál is figyelembe kellett volna venni, hiszen nem elég idén idehozni azt a pár játékost 18 millióért, azokat jövőre és utána is ki kell fizetni, amikor TT fizu emelése is "beüt". Szóval a TT irány se egyszerű nagybevásárlás lett volna, hanem lépésről lépésre való, óvatos vásárolgatás és leépítés. (Hozni azokat akik egy TT csapat stílusába beillenek, és elküldeni azokat, akik nem.) Közben pedig évről évre amennyire csak lehet, jól draftolni, mert ha nincs jó draft, akkor 1-2 éves távlatban megb*szhatja a csapat. A rookie korból kilépő jó játékosok ugyanis milliós szerződéseket akarnak, és nincs csapat, amelyik az összes ilyen játékosát képes megtartani. Kell folyamatosan az utánpótlás, egy sor rookie pénzt kapó, jól játszó, kezdőként bevethető játékos, különben jön az eredményesség csökkenése.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

(Félre ne értsen senki, amíg itt van PM, addig nagyon drukkolok, hogy újra élete formájt mutassa, és nyerjünk SB-t, stb.)burzum
Ha van olyan csapat aki egy 35 vagy hány éves játékosért 2 elsőkörös picket ad: 😂. Reménykedni lehet, de ennyire hülye csapat nem létezik. Peytont nem lehet, nem tudjuk eltrade-elni.
Black_Adder
burzum, azért érzed az ellentmondást te is biztos:
Ha SB-t nyer a Denver semmi ok nincs a trade-ra, ha meg fut PM egy 5-11-es szezont, akkor meg a tradeértéke eléggé gyér lesz.
Megfelelő tradet max akkor lehetne összehozni, ha a Broncos bukná a SB-t, vagy tán az AFC döntőt. Akarod? 😊Sobri Jóska
Az adott meccsen nyilván nem fogok a Broncos ellen drukkolni, mert akkor még nem lehet sejteni sem, hogy egy esetleges (valószínűtlen) trade-nél mit kapnánk.

De van olyan szcenárió (pl. AFC-döntő elvesztése után nagy áron el tudjuk adni Manninget), melyre ex post azt mondanám, hogy hosszú távon jól jártunk a vereséggel; vagy legalábbis nekem több örömöm származik majd a következményekből, mint bánat a kudarcból.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

(Félre ne értsen senki, amíg itt van PM, addig nagyon drukkolok, hogy újra élete formájt mutassa, és nyerjünk SB-t, stb.)burzum
Ha van olyan csapat aki egy 35 vagy hány éves játékosért 2 elsőkörös picket ad: 😂. Reménykedni lehet, de ennyire hülye csapat nem létezik. Peytont nem lehet, nem tudjuk eltrade-elni.
Black_Adder
burzum, azért érzed az ellentmondást te is biztos:
Ha SB-t nyer a Denver semmi ok nincs a trade-ra, ha meg fut PM egy 5-11-es szezont, akkor meg a tradeértéke eléggé gyér lesz.
Megfelelő tradet max akkor lehetne összehozni, ha a Broncos bukná a SB-t, vagy tán az AFC döntőt. Akarod? 😊

több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.burzum
legkorábban a bye week után. Nem kéne elsietni, nehogy rásérüljön, de Ramireznek tényleg nagyon gyenge meccse volt...Black_Adder
Tegnap azt mondta Fox, hogy megnézik a héten, hogy Kuper tud-e már edzeni. Múlt héten már dolgozott valamennyit a trénerekkel, de a pályán még nem volt...StormST
Valahol 3 hetet olvastam, de most h ezt írod, az nem biztos, h ezen a héten volt.
Egyébként Ramirezről 2,5 sack jött. Szóval megint ott tartunk, h lehet h Walton és Beadles fejlődtek, de depth még mindig nincs. Egyedül Kuper hiányzik, de őt se tudjuk pótolni. És hiába lenne számra több OL a keretben, ha még gyengébb emberekről lenne szó. Mi lesz, ha jön még egy sérülés...
Ráadásul Clady szerződéséből ez az utolsó év, Kuper két ilyen komoly sérülés után nem tudom 100% formában tud-e visszatérni, pedig vitán felül a csapat 2 legjobb OL tagjáról van szó...
Gyülekeznek a fellegek...Black_Adder
Egyértelmű, hogy nincs rendes depth. És a jövő évre nézve is gyülekeznek a fellegek, de azt azért ne felejtsük, hogy a másik három kezdő viszont (elvben) olyan a korban van, amikor évről évre jobb lesz.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.burzum
legkorábban a bye week után. Nem kéne elsietni, nehogy rásérüljön, de Ramireznek tényleg nagyon gyenge meccse volt...Black_Adder
Tegnap azt mondta Fox, hogy megnézik a héten, hogy Kuper tud-e már edzeni. Múlt héten már dolgozott valamennyit a trénerekkel, de a pályán még nem volt...StormST
Valahol 3 hetet olvastam, de most h ezt írod, az nem biztos, h ezen a héten volt.
Egyébként Ramirezről 2,5 sack jött. Szóval megint ott tartunk, h lehet h Walton és Beadles fejlődtek, de depth még mindig nincs. Egyedül Kuper hiányzik, de őt se tudjuk pótolni. És hiába lenne számra több OL a keretben, ha még gyengébb emberekről lenne szó. Mi lesz, ha jön még egy sérülés...
Ráadásul Clady szerződéséből ez az utolsó év, Kuper két ilyen komoly sérülés után nem tudom 100% formában tud-e visszatérni, pedig vitán felül a csapat 2 legjobb OL tagjáról van szó...
Gyülekeznek a fellegek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem értem mire gondolsz //és h miért az én nevemben írtad 😛 😊, de
1.) trade esetén nincs caphit, mert a másik csapat átveszi a szerződést ha jól tudom, bár igazából ehhez (se) nem értek
2.) Manning cut után pontosan 0 azaz nulla caphit lenne. Szerződésében 18 misi a garantált amit már megkapott, az offseasonban bármikor büntetlenül cutolhatjuk. Szóval ha már úgy is lett szidva a vezetés vegyük észre, h olyan biztonságos szerződést közöttünk PM-mel, amilyen még a ligában nem nagyon volt. Manning nyaka és életkora miatt szükség is volt rá. Egyébként PM is alá írta, szóval nem csak levezetni és pénzt keresni akar, van még olyan ujja, amin nincs gyűrű, ezt a helyzetet szeretné megszüntetni... Kérdés persze h sikerül-e neki velünk, vagy ékszerboltba kell mennie...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Nekem csak az jut néha eszembe, hogy mi lett volna, ha PM (és mondjuk Vickerson, Mays, Adams) fizetéséből veszünk 3, a posztján ligaelit játékost a DT, MLB, S posztokra. Vagy CB, vagy OL. (Nem tudom, hogy milyen posztokon volt jó FA-felhozatal.)

Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

burzum
meg a cap hit is nagy lenne utána 😀Black_Adder

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.burzum
legkorábban a bye week után. Nem kéne elsietni, nehogy rásérüljön, de Ramireznek tényleg nagyon gyenge meccse volt...Black_Adder
Tegnap azt mondta Fox, hogy megnézik a héten, hogy Kuper tud-e már edzeni. Múlt héten már dolgozott valamennyit a trénerekkel, de a pályán még nem volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nekem csak az jut néha eszembe, hogy mi lett volna, ha PM (és mondjuk Vickerson, Mays, Adams) fizetéséből veszünk 3, a posztján ligaelit játékost a DT, MLB, S posztokra. Vagy CB, vagy OL. (Nem tudom, hogy milyen posztokon volt jó FA-felhozatal.)

Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

(Félre ne értsen senki, amíg itt van PM, addig nagyon drukkolok, hogy újra élete formájt mutassa, és nyerjünk SB-t, stb.)burzum
Ha van olyan csapat aki egy 35 vagy hány éves játékosért 2 elsőkörös picket ad: 😂. Reménykedni lehet, de ennyire hülye csapat nem létezik. Peytont nem lehet, nem tudjuk eltrade-elni.

Adams kellett a secondary-be kell oda a rutin Dawk helyére, és egyáltalán nem drága, ilyen pénzért sokkal jobbat nem találsz.
Vickerson kib...ott olcsón írt alá. Belement a paycutba így most csere fizetésért játszik a kezdőben egyébként nem is rosszul. Most például ő force-olta a fumble-t, ami meccsfordító is lehetett volna. Egyike a legstabilabb játékosainknak, aki mögött nem sokan vannak a DC-n...
Mays drága és szar. A következő drafton már tényleg kell egy 1. körös MLB.
Manning idejövetlekor szvsz írtam is, h nem Manning vs Tebow hanem Manning vs Tebow+Bunkley+mégvalaki az összehasonlítás. Nem tudom mennyiért írt alá Samuel, de ő pl upgrade lehetne. Ha meg Bunkley sem, akkor helyette is lehet vki más, hasonló kaliberű játékos....

FA első 2 hetéről lemaradtunk, drafton 2 naggyon gyenge vállalhatatlan választással elmulasztottuk a lehetőséget h azonnal bevethető játékosokat húzzunk (Wolfe-n kívül), szóval lehetne ez jobb Manninggel együtt is. Jövőre még felépíthetünk egy SB kaliber csapatot, de nekem már a tököm ki van azzal, h mindig jövőre várjunk.

Egyébként állítólag Xanders azért ment el, mert ő ellenezte azt amit a draft első két napján csináltunk, de nem lett meghallgatva. Érdekes. 3. nap már jobban sikerült, megint találtunk jó FA-kat, de a draft első köre az ami igazán számít. Wofleval egyébként elégedett vagyok, de oswi és hillman... Elway nyilván megakarta találni a saját játékszereit, akik majd x év után meghatározók lehetnek, de ne akkor tegye, amikor boom or bust mindent fel tesz egy lapra... Első évében tetszett amit csinál, ez most szerintem hiba volt...
Lehet még PO lehet még SB, de ez akkor is hiba volt, mert pl. oswi egészen biztosan nem lesz aktív részese ezeknek... Projekt QB-t pedig minden évben lehet húzni, erre nincs magyarázat...

Egyébként ugyanott tartunk mint tavaly, kell egy mlb, egy cb és egy dt. Ha ezt nézzük semmi előrelépés tavalyhoz képest, és ez baj, így nem épül a csapat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.burzum
legkorábban a bye week után. Nem kéne elsietni, nehogy rásérüljön, de Ramireznek tényleg nagyon gyenge meccse volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Nekem csak az jut néha eszembe, hogy mi lett volna, ha PM (és mondjuk Vickerson, Mays, Adams) fizetéséből veszünk 3, a posztján ligaelit játékost a DT, MLB, S posztokra. Vagy CB, vagy OL. (Nem tudom, hogy milyen posztokon volt jó FA-felhozatal.)

Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

(Félre ne értsen senki, amíg itt van PM, addig nagyon drukkolok, hogy újra élete formájt mutassa, és nyerjünk SB-t, stb.)

Szerk.: természetesen a fenti forgatókönyv esetén Tebow maradt volna, így a fizetése is (azt hiszem, h 1/28 körül volt, úgyhogy messze nem elhanyagolható).
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Mays-t szinte tuti, hogy eltiltják, de meg is érdemli, még ha nem is szándékosan csinálta...

Mondjuk Schaub játékában most nagyon benne volt a pofon (lehet, hogy máskor is benne van, nem nagyon láttam még játszani), sokszor kilépett a zseb mögé és az utolsó pillanatig kivárt üres területen, kb. csak céltáblát nem festett magára. Mays meg alapból idióta, látta a QB-t üresben, belendült aztán ez lett belőle...

Sajnos DJ még 3 hétig tuti nem lesz, de szerintem még az után se 1-2 hetet, most elég rosszul jönne ez az eltiltás, de hát ez van...

Remélem szezon végén elzavarják Mays-t, mert már kezdem nagyon unni a hülyeségeit meg az 1000 miss tackle-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Az újoncok közül Wolfe az első meccsen aprított, most haloványabb volt, de nem is értem, h miért 3men rush-sal próbálkoztunk a meccs nagy részében
Oswi még 3 évig kb pályán se lesz
Hillmantól se várok idén semmit
4. körtől lefelé pedig már jóval kisebb elvárások vannak, de az előszezon és a TC alapján én többet vártam. Bolden utolsó CB a sorban, csak az ST-ben mutathatja magát, Trevathan előtt ott van Brooking, ezzel mondjuk azért nem számoltunk mert a teljes holtszezonban sérült volt és semmit se láthattunk belőlük, még hátrébb meg már az is bravúr h rosteren vannak.
Ilyen az élet, nincs minden évben 1/2-nk...

A hasznosabb FA-k eddig, Manning, Porter, Bannan, Stokley és a 2 TE. Igazából ezt nem is mondanám gyenge FA mozgásnak ha már itt tartunk...

Mays nagyon megérdemelné h eltiltsák, 1 meccsre mindenképp visszaesés lesz, még a mostanihoz képest is, d akkor legalább Malik Jacksont is láthatnánk játszani

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mayst el akarja tiltani a liga a Schaubos helmet-to-helmet miatt egy meccsről.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A FA-k pedig, hát Porter és Tamme szerintem jó vétel volt, bár a fizetésekkel nem vagyok tisztában. A többieknél legjobb esetben is majd "következőkben bizonyíthat"-ot mondok

(PM-et most kéretik hanyagolni 😊 )

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No Tebow-ból ennyi elég is volt talán, inkább evezzünk más vizekre. Láttam mind a 3 idei meccset (többé-kevésbé), de nekem speciel egyik új fiú se tűnt ki a tömegben. Szakavatottabb emberek ezt biztos jobban látták.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
És, ha már belefogtam, jöjjön a ménkű, üssetek ti, de ezeken a 2-3 évért feláldoztunk esetleg 10+ évet jellegű véleményeken egyszerűen csak ledöbbenni tudok. Nincs bajom Tebow-val, egy kedves/szimpatikus gyerek, de az, hogy tavaly volt néhány meccse amit csodálatos módon megnyert a csapat, és volt egy tényleg emlékezetes PO teljesítménye, az kb. majdnem semmi. T.J. Jates, a Texans harmadik számú irányítója ugyanezt csinálta meg - némileg jobb mutatókkal 😊 -, és továbbra is ő a harmadik számú irányítója a Texansnak. És senkinek eszébe nem jut 10+ éves építkezésről, meg hasonlókról beszélni vele kapcsolatban.
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊peterk2005
Tebow erről szól.
Nem a statisztikákról, nem a TC-ről, nem a passzokról, és még sorolhatnám miről nem.
Az a néhány meccs nem 1-2 meccs volt, azok a fordítások nem 30-40 yard a FG-ig jellegűek voltak.
Azokat, ahogy írod is csodálatos módon megnyerte a csapat.
A csoda pedig olyan, hogy senki nem hiszi, amíg nem látja.
Az ember meg olyan, hogy sokszor akkor se hiszi, ha látta.
Itt fogunk mindig elbeszélni egymás mellett minden olyan emberrel, aki leragad olyan adatoknál melyek -számomra legalábbis- teljesen lényegtelenek.
Ha a statisztikák érdekelnének akkor évkönyveket néznék ,nem meccseket.
Minden érved (minden érv mely szerint Tebow potenciálja kevéske) lepereg rólam, hiszen nem ezen ismérvek mentén ítélem meg őt, se pró, se kontra.
És minden érvem lepereg rólad, mivel te egy olyan koordinátarendszerben nézed őt, melyben a teljesítménye a többi QB teljesítményének alsó 30%-ba tartozik.
Kb. olyan, mintha egy nőről vitáznánk, aki szerintem szép és kedves, ellenben szerinted buta. Vagy szerintem az új O.S.Card könyv nagyon jó, szerinted viszont rossz, mert csak 300 gramm, és nem tudsz benne virágokat préselni.
Elbeszélünk egymás mellett.
(Ahogy, teszem hozzá, a "Brady nem nyer több SB-t, mert kiégett" témakörben is.)
Én Tebow miatt néztem Florida meccseket, már akkor is tudott olyat, amit más nem. Szerinted még akkor se tudott. Már itt nem klappolunk, és ebből nehezen jön ki bármilyen konklúzió.
De ez nem probléma. Csak egy végeérhetetlen vitaalap.
És számomra ez se probléma.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501
Hát kétlem, hogy Tebow visszajönne azután, hogy Elway kezdőt ígért neki, majd egy hét múlva leszerződtette PM-et. 😊Stez
Mivel Tebow-hoz képest Elway egy senki Denverben, Pat meneszti John-t és máris elhárult ez az akadály. 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
most Elwaynek meg kell adni a bizalmat. ha leváltjuk, akkor pont az lesz, h megint új irányba megy el a csapat.

Most már akárhova is vezet ez az út végig kell járni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta. Stez
Pat Bowlen a normálisabb tuljadonosok közé tartozik, legnagyobb baklövése a kis mitugrálsz szerződtetése volt (sajnos a nagy JMD hypenak nem tudott ellenállni 😊 ) Szerintem Elway szakmai megítélése még korai , 2011-ben lett Executive Vice President of Football Operations, tavaly PO, idén még csak 3 fordulón vagyunk túl. (bár egyes nagytudásúak már simán temetik 😊 )
Trade nem rossz ötlet, PM-et valami megatrade keretében elcseréljük, visszajön Tebow,mindenki megnyugszik és már simán SB esélyesek leszünk.



xrace77
Hát kétlem, hogy Tebow visszajönne azután, hogy Elway kezdőt ígért neki, majd egy hét múlva leszerződtette PM-et. 😊

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta. Stez
Pat Bowlen a normálisabb tulajdonosok közé tartozik, legnagyobb baklövése a kis mitugrálsz szerződtetése volt (sajnos a nagy JMD hypenak nem tudott ellenállni 😊 ) Szerintem Elway szakmai megítélése még korai , 2011-ben lett Executive Vice President of Football Operations, tavaly PO, idén még csak 3 fordulón vagyunk túl. (bár egyes nagytudásúak már simán temetik 😊 )
Trade nem rossz ötlet, PM-et valami megatrade keretében elcseréljük, visszajön Tebow,mindenki megnyugszik és már simán SB esélyesek leszünk.


több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez, te majd örülhetsz, ha a szezon végén pozitív lesz a Colts mérlege 😀 😀 😀JC6
ÁÁ, csak Colts is a lassú kezdést választotta, mint a Broncos - persze tudatosan, hogy maradjon a végére levegő. 😊 Csak a Colts kíméli a rookie QB-t, ezért nem vele dobatja az INT-eket, hanem az utolsó 40 másodpercben szopja be a 80 yardos TD-ket. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)