Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Pár év alatt igenis sokat fejlődhetett volna, nem lehet statisztikai könyvből kiolvasni, hogy mire vitte volna Denverben. De szerintem nagyobb potenciál volt benne hosszú távon, mint a műtőasztalról kiszökött Manning-ben. SB-t.TheMileHighCity
az FO úgy ítélte meg ez kevésbé rizikós
ha pl vmi CSODA folytán elcseréljük Tebowt mondjuk Luckra és vele állunk át ilyen csapatra az se tetszene?
vagy pl TTnél maradunk hozunk mögé hasonló backup QB-t és első meccsen széttöri a steelers fal?

az alap sérülések mindenhol benne vannak
és sokat tudott volna fejlődni ez tény, de ÍGY DÖNTÖTT Elway és a csapat, lehet hülye döntés volt, de ha szereted a csapatot a hülyeségei ellenére is szeretni kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Hagyjuk, én vagyok a hülye, hogy belekezdtem. Nyilván Te tele vagy észérvekkel arra vonatkozóan, hogy nyert volna SB-t a Denverrel. Sajnos ez már sosem fog kiderülni.
somoskovig
A jövőről nem lehet kijelenteni semmit természetesen.
De nem is én kezdtem a témába eképp:
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos. somoskovig
Ezt Elway-ék nem láthatták be, mert ez nem igaz, nem tudható.
Ők csak ezt vélelmezték, gondolták, hitték és ebbéli hitükben tették ki a csapat szívét.
Te pedig kész tényként állítod, mintha lenne erre nézve bármi konkrét érv.
Nincs, mert nem lehet.
A többit inenntől már valóban körbejártuk.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Neked pont ugyanannyi egzakt bizonyítékod van az ellenkezőjére, szóval itt két vélemény csatázik. Annyi a különbség, hogy én próbálok észérveket írni a hit ellen, ez mondjuk eleve reménytelen vállalkozás, nem csoda, hogy sose tudtam azonosulni a vallással... 😀

Az egyetemi statokat meg hagyjuk, Jamarcus Russeltől Brian Brohmig elég sok QB-ról lehetne betenni vonzó egyetemi statokat.somoskovig
Azért megnézem azokat az észérveket melyekkel azt akarod alátámasztani, hogy " Tebow-val soha nem fog SB-t nyerni a Broncos".

És jó példa, vallás.
Nem is kell azonosulj vele, csak ha látod mondjuk Jézust a vízen járni, akkor ne fordítsd direkt el az arcod, vagy tagadd le amit látsz, vagy ne értelmezd át. A cölöpöket keresheted persze, minden normális szkeptikus ember ezt tenné.
Én csak azt furcsállom, hogy el tudod fogadni ettől az ügyetlen kis setesuta, dobni se tudó QB-tól azt a 7 győzelmet logikus magyarázat nélkül, ahelyett, hogy elismernéd: bár biztos van racionális magyarázata, de annak összetevőit nem ismerve bizony csoda történt.
Ugyan feltételezve, ha nem csoda volt amit véghez vitt azzal a csapattal, azokon a meccseken, akkor ugyan mi?
Olyan szerencsesorozat, aminek az oddsa 1:1.000.000.000.000-hez?
Nem pont ez a csoda?
Csoda: A csoda olyan esemény, amelyet nem tartunk lehetségesnek vagy valószínűnek tapasztalataink és ismereteink fényében.
A te tapasztalataid és ismereteid fényében mivel magyarázod Tebow irreális győzelmeit?Sobri Jóska
Hagyjuk, én vagyok a hülye, hogy belekezdtem. Nyilván Te tele vagy észérvekkel arra vonatkozóan, hogy nyert volna SB-t a Denverrel. Sajnos ez már sosem fog kiderülni.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Neked pont ugyanannyi egzakt bizonyítékod van az ellenkezőjére, szóval itt két vélemény csatázik. Annyi a különbség, hogy én próbálok észérveket írni a hit ellen, ez mondjuk eleve reménytelen vállalkozás, nem csoda, hogy sose tudtam azonosulni a vallással... 😀

Az egyetemi statokat meg hagyjuk, Jamarcus Russeltől Brian Brohmig elég sok QB-ról lehetne betenni vonzó egyetemi statokat.somoskovig
Azért megnézem azokat az észérveket melyekkel azt akarod alátámasztani, hogy " Tebow-val soha nem fog SB-t nyerni a Broncos".

És jó példa, vallás.
Nem is kell azonosulj vele, csak ha látod mondjuk Jézust a vízen járni, akkor ne fordítsd direkt el az arcod, vagy tagadd le amit látsz, vagy ne értelmezd át. A cölöpöket keresheted persze, minden normális szkeptikus ember ezt tenné.
Én csak azt furcsállom, hogy el tudod fogadni ettől az ügyetlen kis setesuta, dobni se tudó QB-tól azt a 7 győzelmet logikus magyarázat nélkül, ahelyett, hogy elismernéd: bár biztos van racionális magyarázata, de annak összetevőit nem ismerve bizony csoda történt.
Ugyan feltételezve, ha nem csoda volt amit véghez vitt azzal a csapattal, azokon a meccseken, akkor ugyan mi?
Olyan szerencsesorozat, aminek az oddsa 1:1.000.000.000.000-hez?
Nem pont ez a csoda?
Csoda: A csoda olyan esemény, amelyet nem tartunk lehetségesnek vagy valószínűnek tapasztalataink és ismereteink fényében.
A te tapasztalataid és ismereteid fényében mivel magyarázod Tebow irreális győzelmeit?

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagy butaság az első igazi szezonja után ennyire leírni, amikor az év közben is folyamatosan fejlődött. Tartom, hogy ha megkapta volna a lehetőséget, és legalább egy kicsit is támogatta volna őt a csapat, akkor 3-5 éven belül korszakos zseni lehetett volna nálunk, és senkinek eszébe nem jutott volna Manning-et hozni a helyére, csak hát túl formabontó, túl kétséges módon érvényesülhetett volna, egyszerűbb volt leakasztani egy már jól bevált játékost...
Örülök, hogy legalább Sobri pedzegeti, mire gondolok, de persze megértem, hogy nem tudtok azonosulni az elvakult nézetemmel, nem is várom senkitől.TheMileHighCity
Részemről nem a véleményeddel van a probléma. Miért is ne gondolhatnád azt, hogy TT lett volna a megoldás? De ha ezt úgy teszed, hogy például senkiházi zsoldosnak nevezed egy HOF QB-t, akiről ha valamit biztosan lehet tudni, az az, hogy most kb. a nap 24 órájából 25-öt minden idegszálával azon gürcöl, hogy előbbre jusson a csapata, és amúgy életében egy rossz, unszimpatikus megnyilvánulása se volt, akkor mit vársz?

Azt meg egyszerűen nem értem, hogy hogyan tudsz a saját csapatod ellen szurkolni, és azt várni, hogy bárcsak bukjon minél nagyobbat, csak azért, mert elcserélte a kedvenc játékosodat a csapatból? Kb. három éve olvasgatom a denver hivatalos fórumát (nem csak azt, jópár műsikat is), és az ottani fórumon az ilyen szurkolókra mondják azt, hogy Denver Gators fan. De nem hinném hogy nálad erről lenne szó. Igaz, nem ismerjük egymást, de a fórum alapján szerintem te Broncos drukker vagy. Éppen ez teszi érthetetlenné a dolgot...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
@peterk2005: Úgy beszélsz, mintha te nem Manning miatt kerültél volna a Broncos-topikba, és nem lépnél le, ha a kiskedvenc megkapná a következő komoly sérülését...

@somoskovig: Nem érdekelnek a számok, Tebow számtalanszor rájuk cáfolt már. Tud küzdeni, látványosan játszott vele a csapat, nagy győzelmeink voltak, és ez többet ér mindennél. Pár év alatt igenis sokat fejlődhetett volna, nem lehet statisztikai könyvből kiolvasni, hogy mire vitte volna Denverben. De szerintem nagyobb potenciál volt benne hosszú távon, mint a műtőasztalról kiszökött Manning-ben. S nem akarom ismételni magam, de inkább kapjunk ki szimpatikusan küzdve Tebow-val, minthogy a gép-Manning unottan dobálva nyerjen egy SB-t.TheMileHighCity
Konkrétan QB-ként a 2. évében rosszabb statjai voltak, mint az elsőben. Tebow egy jolly joker, motivátor, clutch player, de nem NFL QB. És erre a Jets is tökéletes példa egyébként, ott minden edzésen és előszezon meccsen megvolt a lehetősége, hogy a nagyon jó Sanchez-t kiszorítsa. Nem sikerült, pedig nem hiszem, hogy Ryan direkt veszíteni akarna, és ezért a rosszabbik QB-t játszatja.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
De az indulat teljesen érthető, hiszen elvették a csapat szívét, betettek helyette egy momentán zárlatos, akadozó pacemakert, melynek a működés/nem működése kihat a perifériákra is erősen, és ami miatt a többiek se azt hozzák, mint tavaly.Sobri Jóska
Tudod mit? Rendben, legyen, Elway elbaszta, és elküldte a csapat lelkét, a győzelem zálogát. De ez téged mit érdekel? Tebow elment innen, és már nem is fog visszajönni, ez a történet lezárult. Te Patriots és TT fan vagy. Mit érdekel, hogy mi történik Denverben?

Tebownak lett új csapata. Most olyan csapatban van, ahol akarták, hogy ott legyen. Nem jobb helyzet ez számára, mint egy olyan csapatban, ahol a vezetés nem bízik benne? Ráadásul egy olyan csapatba került, ahol a QB-t az utóbbi időben sokat kritizálták, így elvileg egyenes az útja a kezdőbe. Igaz ugyan, hogy Sancho is lenyomott egy egész jó rookie szezont, sőt, kétszer konferencia döntőig is jutott, de ő nem Tebow, azok a győzelmek nem az ő érdemei elsősorban, hanem a csapaté. Csodát se tud csinálni, elket se tud adni a csapatnak, mert nem Tim alkatú fickó.

Ezek után számomra most az lenne a logikus, hogy ott nyomulnál a Jets topicban, és követelnéd a kezdőbe Timet, mert mégiscsak méltatlan, hogy puntblockerként várják tőle a csodát.peterk2005
A megfelelő időben kezdő lesz, a PO-ban már ő fog irányítani.
Itt nem azért írunk róla, mert ez is egy csapata volt a sok közül, hanem azért, mert itt tudott volna kiteljesedni, és itt történt az elősző offseason-ben sok véleményes dolog, melyet sokan sokféleképpen látunk.
Valamint a múltról (hihetnők) könnyebb beszélgetni annak megtörtént, egzakt volta miatt, míg a jövőről meredekebb.
Én a tavalyi szezon elött is beírtam, hogy mire kell, Tebow fog kezdeni, no para, de ezt akkor nehéz lett volna védeni, (és nem is örült neki senki) most meg mindenki tudja mi történt a szezon második felében, és sok szkeptikus Bronco-t meggyőzött a játékával, győzelmeivel, személyével.
De azt értem, hogy számodra mi lenne a logikus. Számomra nem. Gondolom ezt meg te érted. 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Neked pont ugyanannyi egzakt bizonyítékod van az ellenkezőjére, szóval itt két vélemény csatázik. Annyi a különbség, hogy én próbálok észérveket írni a hit ellen, ez mondjuk eleve reménytelen vállalkozás, nem csoda, hogy sose tudtam azonosulni a vallással... 😀

Az egyetemi statokat meg hagyjuk, Jamarcus Russeltől Brian Brohmig elég sok QB-ról lehetne betenni vonzó egyetemi statokat.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
@peterk2005: Úgy beszélsz, mintha te nem Manning miatt kerültél volna a Broncos-topikba, és nem lépnél le, ha a kiskedvenc megkapná a következő komoly sérülését...

@somoskovig: Nem érdekelnek a számok, Tebow számtalanszor rájuk cáfolt már. Tud küzdeni, látványosan játszott vele a csapat, nagy győzelmeink voltak, és ez többet ér mindennél. Pár év alatt igenis sokat fejlődhetett volna, nem lehet statisztikai könyvből kiolvasni, hogy mire vitte volna Denverben. De szerintem nagyobb potenciál volt benne hosszú távon, mint a műtőasztalról kiszökött Manning-ben. S nem akarom ismételni magam, de inkább kapjunk ki szimpatikusan küzdve Tebow-val, minthogy a gép-Manning unottan dobálva nyerjen egy SB-t.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos. somoskovig
Erre van valami egzakt bizonyítékod?
Amit ugye cáfolhatnék.
Mert így elég csak annyit mondanom: de, nyert volna.

Nézd meg, hány olyan csapatot is sikerült legyűrni tavaly a csodálatos fordításokkal, ami PO-ba jutott és/vagy normális offense volt? Segítek, nullát. somoskovig
Nem kell a segítség, tudom hányat: pont annyit, amennyi a PO-ba jutáshoz szükséges volt.

Ebben a ligában nem lehet ma már azzal eredményt elérni, hogy nincs passzjátékod, nincs támadójátékod, de majd a védelem nem kap több pontot 14-nél, és akkor lehet majd az utolsó driveban csodát tenni. Ez ment egy Palko/Hanie/Sanchez ellen, de el nem tudom képzelni, hogy ezt egy New England/Baltimore/Houston/akárki ellen 3/4 PO meccsen egymás után meg lehessen csinálni. Márpedig senki nem azért épít csapatot, hogy szívszorító/lélekemelő alapszakasz meccseken aratott győzelmekkel bejusson a PO-ba, hanem azért, hogy SB-t nyerjen. somoskovig
Valóban, a cél a SB-győzelem, egyetértünk.
Tebow egy meccsen nem volt úgy kezdő, hogy a csapatot köré szervezték volna, lvezte volna a bizalmat, a vezetés vagy az edzője részéről, csak az volt tapasztalható, hogy ennek a szezonnak lőttek, mentsük ami menthető, tűzoltás, stb.
Nem tudhatod se te, se más, hogy idén, jövőre, stb, egy rá formatált O-val mire lett volna képes, ugyanis tud dobni. Legalábbis egyetemen tudott, NFL-ben meg sosem volt "saját" O-ja, fala, TE-k, melyek egy kezdő QB fontos fegyverei, elfogadható mennyiséget dropoló elkapók, sorolhatnám.
Másik topicban beraktam az ő és Luck egyetemi passz statisztikáit, lehet idézni belőle, mi alapján nem tud dobni Tebow?
Tebow: 985 passzkisérletből 67.1% passzpontosság, 88-15 TD-INT, 170.8 QB rating
Luck: 1064 passzkisérletből 67% passzpontosság, 82-22 TD-INT, 162.8 QB ratingSobri Jóska
Még azt áruld el, honnan tudod mire lett volna elég idén Tebow és a Denver a korántsem acélos Pats, vagy a Ravens, Texans ellen?

És még egy tévedésre hívnám fel a figyelmet, ugyanis összekevered a sorrendet.
Nem a valóban erős D miatt volt elég Tebownak 1-2 győztes drive, és csoda a végén.
Hanem miután megmutatta, hogy csodákra képes (pl. Miami ellen) lett olyan kurva erős a D, teljesített 110%-on.
Ebben rejlik/rejlett Tebow ereje, és ez az, amit statokkal, megalapozatlan feltételezésekkel nem lehet megcáfolni.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
...somoskovig
Én ezt értem, de talán a vikingeken és delfineken kívül, mindegyik erősebb csapat volt, mint az akkori Denver. És azért Oaklandbe meg SD-be se győzni járt a csapat az utóbbi években...tavaly pedig sikerült! Tisztában vagyok a gyengeségekkel is, csak tudod, az igazat megvallva 2005 óta nem tudtam egy Broncos meccset sem élvezni... a tavalyi szezon (az első 4(?) meccset leszámítva) meg álom volt számomra, a nagy zakók ellenére is.
JC6
Én nem is vitattam, hogy ezek hatalmas győzelmek voltak, és tényleg jó volt emiatt nézni a Broncos meccseit, én is megtettem. Nekem mindössze annyi az álláspontom, hogy Tebow nem olyan irányító, akivel SB-t lehet nyerni, megnyerve top offensek ellen 3-4 meccset a tavalyi győzelmekhez hasonló módon.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos. somoskovig
Nagy butaság az első igazi szezonja után ennyire leírni, amikor az év közben is folyamatosan fejlődött. Tartom, hogy ha megkapta volna a lehetőséget, és legalább egy kicsit is támogatta volna őt a csapat, akkor 3-5 éven belül korszakos zseni lehetett volna nálunk, és senkinek eszébe nem jutott volna Manning-et hozni a helyére, csak hát túl formabontó, túl kétséges módon érvényesülhetett volna, egyszerűbb volt leakasztani egy már jól bevált játékost...
Örülök, hogy legalább Sobri pedzegeti, mire gondolok, de persze megértem, hogy nem tudtok azonosulni az elvakult nézetemmel, nem is várom senkitől.TheMileHighCity
Látsz Tebow-ban stabilan 250-300 yardos irányítót? Hány olyan csapat nyert SB-t az elmúlt években, ahol nem volt olyan QB, aki ezt nem tudta stabilan a PO-ban? Tavaly Eli 300+ yardos átlag 4 PO-meccsen, 2010-ben Rodgers 275 yardos átlag, 2009-ben Brees nyomi 250 yard (70%-os complete arány, 8 TD, 0 pick), az utolsó ilyen talán Roethlisberger volt 2008-ban, de olyan defense nem nagyon lesz mostanában Denverben, mint az a Steelers D volt. Még a vesztesek között is Warner, P. Manning, Brady szerepelnek. Ebbe a névsorba bele tudod illeszteni Tebow-t bármilyen módon?

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek után számomra most az lenne a logikus, hogy ott nyomulnál a Jets topicban, és követelnéd a kezdőbe Timet, mert mégiscsak méltatlan, hogy puntblockerként várják tőle a csodát.peterk2005
Ha már megemlítettem, akkor had ajánljam még egyszer is. Ha Tebow-val kapcsolatban van valami, amiben mindannyian egyetértünk, akkor az biztosan az, hogy fel tud pörgetni bármilyen topicot. Pats, Denver, akármelyik. A Jets topicra nagyon ráférne egy kis felpörgés, úgyhogy hajrá.😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...somoskovig
Én ezt értem, de talán a vikingeken és delfineken kívül, mindegyik erősebb csapat volt, mint az akkori Denver. És azért Oaklandbe meg SD-be se győzni járt a csapat az utóbbi években...tavaly pedig sikerült! Tisztában vagyok a gyengeségekkel is, csak tudod, az igazat megvallva 2005 óta nem tudtam egy Broncos meccset sem élvezni... a tavalyi szezon (az első 4(?) meccset leszámítva) meg álom volt számomra, a nagy zakók ellenére is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SOWyatt
ezt már tudtuk 😀 én mondjuk keveslem 😀
annyira idegesítő hogy inkább egy teljesen kutyaütő lepjen meg a posztján mint hogy őt nézzemNegritis
Igazából a sok PM-történet között már untam visszakeresni (asszem ez a topic innentől offos lesz 😛), csak párat néztem vissza, de ha volt, akkor bocsi 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
...somoskovig
...JC6
Nekem egyébként semmi bajom Tebow-val, sőt, én is nagyon értékeltem, amit tavaly csinált, egy mentálisan teljesen szétesett csapatot kapott össze és vitt be a PO-ba. De azért ehhez nagyon kellett, hogy igenis kutyaütő ellenfelekkel kerüljön össze.

Az ellenféllista: Dolphins (6-10), Oakland (8-8), Kansas City (7-9, az utolsó meccset, amire összeállt a Chiefs, el is bukta a Denver)), Jets (8-8), Chargers (8-8), Vikings (3-13), Bears (8-8, de az utolsó meccseken 1-5), vagyis nem volt a legyőzöttek között pozitív mérlegű, vagy legalábbis elfogadható formában játszó csapat. Vagyis azért ennél gyengébb schedule-t nehezen lehetett volna összerakni.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
De az indulat teljesen érthető, hiszen elvették a csapat szívét, betettek helyette egy momentán zárlatos, akadozó pacemakert, melynek a működés/nem működése kihat a perifériákra is erősen, és ami miatt a többiek se azt hozzák, mint tavaly.Sobri Jóska
Tudod mit? Rendben, legyen, Elway elbaszta, és elküldte a csapat lelkét, a győzelem zálogát. De ez téged mit érdekel? Tebow elment innen, és már nem is fog visszajönni, ez a történet lezárult. Te Patriots és TT fan vagy. Mit érdekel, hogy mi történik Denverben?

Tebownak lett új csapata. Most olyan csapatban van, ahol akarták, hogy ott legyen. Nem jobb helyzet ez számára, mint egy olyan csapatban, ahol a vezetés nem bízik benne? Ráadásul egy olyan csapatba került, ahol a QB-t az utóbbi időben sokat kritizálták, így elvileg egyenes az útja a kezdőbe. Igaz ugyan, hogy Sancho is lenyomott egy egész jó rookie szezont, sőt, kétszer konferencia döntőig is jutott, de ő nem Tebow, azok a győzelmek nem az ő érdemei elsősorban, hanem a csapaté. Csodát se tud csinálni, elket se tud adni a csapatnak, mert nem Tim alkatú fickó.

Ezek után számomra most az lenne a logikus, hogy ott nyomulnál a Jets topicban, és követelnéd a kezdőbe Timet, mert mégiscsak méltatlan, hogy puntblockerként várják tőle a csodát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos. somoskovig
Nagy butaság az első igazi szezonja után ennyire leírni, amikor az év közben is folyamatosan fejlődött. Tartom, hogy ha megkapta volna a lehetőséget, és legalább egy kicsit is támogatta volna őt a csapat, akkor 3-5 éven belül korszakos zseni lehetett volna nálunk, és senkinek eszébe nem jutott volna Manning-et hozni a helyére, csak hát túl formabontó, túl kétséges módon érvényesülhetett volna, egyszerűbb volt leakasztani egy már jól bevált játékost...
Örülök, hogy legalább Sobri pedzegeti, mire gondolok, de persze megértem, hogy nem tudtok azonosulni az elvakult nézetemmel, nem is várom senkitől.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Azért ez már túlzás! Talán Champ, Bailey...StormST
Bocsánat, de ha már úgy nézzük, akkor Champ is sajnos egy senkiházi zsoldos. 😊 Ez a csapat tényleg el van átkozva. 😀

szerk: Upsz, közben látom már volt szó róla. 😊peterk2005
Champ a senkiházi zsoldos? 😀

Trade keretében jött, egyből aláírt 7 évet, majd 2011-ben hosszabbított egy olyan szerződéssel, ami inkább a csapatnak volt jó, kb. 7 DC-t kiszolgált, szinte végig pár nélkül játszott, mégis zokszó nélkül dolgozott mindig -> még viccnek is rossz!!! 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SOWyatt
ezt már tudtuk 😀 én mondjuk keveslem 😀
annyira idegesítő hogy inkább egy teljesen kutyaütő lepjen meg a posztján mint hogy őt nézzem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
JC semmi gondom nem volt TT-vel, sőt egy irányt is fel lehetett vázolni vele ami kecsegtető volt

ezzel szemben Elway egy konzervatívabb irányvonalat követett és azt az alapvető szabályt (legalábbis NBAben 😀) hogy ha van lehetőséged megszerezni a liga legjobb játékosát akkor szerezd meg, a gond nem a megszerzés volt hanem az elvesztegett idő míg PM döntött h vadlovak
de remélem hogy a mostani keret is sok örömet okoz majd még


emberileg TT kevésbé érdekel, hiszen profikról van szó akiknek ha azt mondják hogy kezdesz akkor tennie kell a dolgát ha pedig csere nem hisztizni (ezt sok játékos elfelejti)
ilyen szempontból neki nem a médiával hanem a partvonallal kell foglalkozni h kívül vagy belül van rajta, mint szurkoló én vele nem tudtam azonosulni, de tudtam szurkolni neki-érte
de inkább a csapat miatt mint miatta
a mostani gárdáért is ugyanúgy tudok izgulni szurkolni, nekem ez semleges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SO

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...somoskovig
Jó jó, de azért nem kutyaütő csapatokat vert meg a Tebow fémjelezte csapat. Hiszen azok úgy ahogy már össze voltak állva, még ha gyengébb játékerőt is képviseltek, mint egy Pats vagy Detroit, ill., GB.

Én csak azt szeretném, ha pár Tebow hater vagy Tebow - "ellenes" (nem találom a megfelelő szót) beleképzelné magát a helyébe.
Folyamatos kritikák, szidalmak, nincs bizalom, szarnak rád, a fejedre. De te csak edzel keményen, még keményebben, egyre keményebben és vársz türelmesen. Még pályára sem léptél, de fikáznak agyba - főbe. "Minek ez ide? Ki ez? Dobni sem tud, tiszta szégyen, takaroggyon" és a többi. Óriási ellenszél, szinte mindenki ellened. Leírták előre, pedig még pályára sem lépett. Nem játszott az előző évben, lehetőséget is alig kapott, az off-seasonban nem rá épült a playbook, stb.

Ehelyett, amikor megkapta a lehetőséget, hétről - hétre olyan színt vitt a ligába (de még azután is kapta a kritikákat, pedig a győzött. és a győzelmet nem kell megmagyarázni), hogy élvezet volt nézni. Én nem azért kedveltem meg, mert keresztény, ahogy én is (nem akart ő rivaldafénybe kerülni), hanem mert szívvel - lélekkel játszott. Nem a pénzért, nem a dicsőségért, Istenért és a csapatért. Eszméletlenül becsülöm, mint embert és vallom, hogy ha foglalkoztak volna vele Denverben a szezon után és köré kezdték volna építeni a csapatot, akkor csodát láttunk volna.

Nekem nem az számított volna, hogy döntse meg Brees 5000 yrd-os, 120 milliós TD rekordját, hanem, hogy élvezetessé tegye a meccset. Ne passzoljon agyba - főbe, mint egy robot, hanem cselezzen, fusson, harcoljon, szakadjon meg a csapatért...

Hiányzik...
(bocs a szentimentalizmusért...)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Azért ez már túlzás! Talán Champ, Bailey...StormST
Bocsánat, de ha már úgy nézzük, akkor Champ is sajnos egy senkiházi zsoldos. 😊 Ez a csapat tényleg el van átkozva. 😀

szerk: Upsz, közben látom már volt szó róla. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos.

Nézd meg, hány olyan csapatot is sikerült legyűrni tavaly a csodálatos fordításokkal, ami PO-ba jutott és/vagy normális offense volt? Segítek, nullát. Az utolsó 8 alapszakasz meccsből 2 alkalommal sikerült 20 pontnál többet a táblára tenni, az egyik a teljesen szétesett Minnesota ellen, a másik meg egy tükörsimán elbukott Pats elleni meccsen.

Ebben a ligában nem lehet ma már azzal eredményt elérni, hogy nincs passzjátékod, nincs támadójátékod, de majd a védelem nem kap több pontot 14-nél, és akkor lehet majd az utolsó driveban csodát tenni. Ez ment egy Palko/Hanie/Sanchez ellen, de el nem tudom képzelni, hogy ezt egy New England/Baltimore/Houston/akárki ellen 3/4 PO meccsen egymás után meg lehessen csinálni. Márpedig senki nem azért épít csapatot, hogy szívszorító/lélekemelő alapszakasz meccseken aratott győzelmekkel bejusson a PO-ba, hanem azért, hogy SB-t nyerjen. somoskovig
ha megnézed az NFL abba az irányba megy ahol óvják a támadójátékosokat egyre inkább és a látványra hajtanak (5-10 éve amire Von Miller Mays előtt kapott büntit nem biztos h befújják latnek, lehet h igen de nem feltétlen mer kemény volt de nem dúrva, Maysé már más tészta)
eleve egy run heavy O# is a fejlődéssel ment volna szembe, de ha az irányító a minimális elvárásokat jelentő screen-TE passzokat nem tudja akkor annyira egysíkú lesz amit nehéz védeni

valamint a secondary is annyira el van gyengülve hogy hosszú idő mire használható lesz teljes stopper D#-re
és a D-Line megerősítése-mélyítése is idő

ezzel szemben PM-el egy klasszikusabb csapatot építünk amibe nyílván 2 év múlva kelleni fog megint egy irányító, lehetőleg elite
viszont addig az a poszt közel tisztázott
elkapók kellenek hogy kinevelődjenek


Ő trade keretében érkezett, direkt nem írtam bele.somoskovig
nyílván csak szarkasztikus voltam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!