Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
most nézem h nem délutáni hanem esti meccs megint, nehéz így hétfőn suliba menni 😀
sebaj csak nyerjünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Divízión belüli meccs sose könnyű. Jól ismerik egymást a csapatok, és a hangulat is mindig felfokozottabb.

Az alapán a két meccs alapján amit láttam tőlük (Steelers, Chargers), verhetőnek tűntek. Elvileg ugye, mert ebben az idényben melyik meccset lehet tutira venni? Pedig verni kéne őket, mert ezzel a schedule-vel, a Pats meccs előtt az 1:3 már "nagyon csücskös" lenne - ahogy a Pats topicban írta valaki magukra nézve ugyanezt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nagy az önbizalom ahhoz képest, h 2007-ben győztük le utoljára a Raiderst a MileHigh-on... Szerintem is mi vagyunk az esélyesek, de ennyire könnyedén semmi esetre se venném...

Mondjuk a PFF is nekünk adja a Manning vs Raiders matchupot, sőt a Broncos OL a Raiders passrush-sal szemben is:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/28/3tfo-raiders-broncos-week-4/

Ami a védelmünket illeti, azt sajnos nagyon jól ismeri Allen, és ez nem könnyíti meg a dolgunkat...


Matt Willis, Nate Irving és Quinton Carter nem edzetek
McGahee és Kuper csak limitáltan. Mays fellebbezését elutásították így Trevathan és vagy Steven Johnosn végre defensive snaphez juthat. Brooking lehet kezdő MLB.


Más, Darrent Williams ma lenne 30 éves. RIP. Hihetetlen, hogy már lassan 6 éve nincs közöttünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Raiders secondary ellen erre is meglesz az esély. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát meg. A Raiders secondary ellen lesz esély virítani, itt az alkalom, hogy megmutassa mindkét WR, hogy mit tud. Kezdve ott, hogy elkapják a labdát, ha feléjük megy. 😊

Ja, és ha lehet akkor Decker legközelebb ne QB slideot nyomjon a pálya közepén, ha körülötte 6-8 yardon belül nincs egy védő sem, hanem mondjuk fusson. 😀 (Állítólag azt nyilatkozta a meccs után, hogy a "baseball berögződés" miatt csinálta. Hát, inkább ne mondott volna semmit. 😀)
peterk2005
hát ha ez így mind meg lesz, akkor már csak Manningnek kéne összeszednie magát, és nem arra bazírozni h az ellenfél majd mindig elejti a labdát... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát meg. A Raiders secondary ellen lesz esély virítani, itt az alkalom, hogy megmutassa mindkét WR, hogy mit tud. Kezdve ott, hogy elkapják a labdát, ha feléjük megy. 😊

Ja, és ha lehet akkor Decker legközelebb ne QB slideot nyomjon a pálya közepén, ha körülötte 6-8 yardon belül nincs egy védő sem, hanem mondjuk fusson. 😀 (Állítólag azt nyilatkozta a meccs után, hogy a "baseball berögződés" miatt csinálta. Hát, inkább ne mondott volna semmit. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Na, megtaláltam. A hivatalos szabálykönyv csak annyit tartalmaz, hogy complete catchnek az számít, ha a játékos mindkét lába a pálya területére érkezik az elkapás után. De egy NFL szabálymagyarázatban később részletezték, hogy ez mit is jelent. "Láb"-nak számít (milyen meglepő) a sarok és a talp első része is. Ilyenkor bármelyik résszel ér talajt a játékos, akkor szabályosnak számít az elkapás, ha a talajra érkezés teljes folyamatában nem ér pályán kívüli részt a láb egyik része sem. (itt bukott el az említett elkapás).
És - ez érdekes - a magyarázat külön kitér a lábujjak esetére is. Ez az az eset amikor spiccel "belehúznak" a fűbe. Nos, lábujjal csak így érvényes az elkapás, azaz a lábujjaknak csúszniuk kell a földön. Ha nem csúsznak, akkor nem jó az elkapás, szóval balettáncosok inkább ne menjenek elkapónak. 😊peterk2005
ettől függetlenül Thomasnak meg kellett volna oldania
ezeken múlik hogy valaki első számú-prime- elkapó, vagy sokadik opció

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Javaslom a Kérdezd Gyulát topikot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, megtaláltam. A hivatalos szabálykönyv csak annyit tartalmaz, hogy complete catchnek az számít, ha a játékos mindkét lába a pálya területére érkezik az elkapás után. De egy NFL szabálymagyarázatban később részletezték, hogy ez mit is jelent. "Láb"-nak számít (milyen meglepő) a sarok és a talp első része is. Ilyenkor bármelyik résszel ér talajt a játékos, akkor szabályosnak számít az elkapás, ha a talajra érkezés teljes folyamatában nem ér pályán kívüli részt a láb egyik része sem. (itt bukott el az említett elkapás).
És - ez érdekes - a magyarázat külön kitér a lábujjak esetére is. Ez az az eset amikor spiccel "belehúznak" a fűbe. Nos, lábujjal csak így érvényes az elkapás, azaz a lábujjaknak csúszniuk kell a földön. Ha nem csúsznak, akkor nem jó az elkapás, szóval balettáncosok inkább ne menjenek elkapónak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mi lenne a lényeg, ezért is kérdeztem. Elvileg ugye, abban a pillanatban amikor a sarka lent van, de a spicce még nincs, akkor tisztán belül áll a pályán és nincs kívül a másik része, nem? Mi van akkor például, ha nem lépett volna, hanem - mint egy táncos - kicsúszik a sarkán? Akkor az elkapás lett volna, vagy sem?

Mindegy, nem lényeges, csak felmerült bennem a kérdés az esetet látva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs, hogy belepofázok de fordítsuk meg a dolgot. Nem az lenne a lényeg, hogy a lábának az egyik része még belül érinti a talajt, hanem hogy a másik része ne legyen kívül. Ha a spiccét húzza úgy nincs kívül...
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Most már csak azt nem értem, hogy hogy lehet neki 3 éves 12 millás szerződése. 😀 😀peterk2005
nyugi, mi se értjük 😊Black_Adder
Oké, ez ismerős. Kezdem otthon érezni magam a topciban. 😊

Egy félig szakmai, ill. szabály kérdés, ami a múltkori DT (vagy Decker volt, már nem emlékszem) passznál jutott eszembe. Arról a passzról van szó az endzone-ba, amit azért nem lett TD, mert elkapás után a második lépésével fél talppal kilépett az endzone-ból.
Namost, ugye azt simán elkapásnak ítélik, ha az elkapó a második lábával spiccel "belehúz" a fűbe még a pálya területén belül. Ergo, nem kell az egész talppal érinteni a talajt, hanem annyi elég, hogy a talpának egy kis része - a spicce - picit érintse azt pályán belül. Ráadásul ezt még akkor is elkapásnak ítélik, ha úgy húzza a spiccét, hogy elkezdi a pályán belül, de már kívül fejezi be.

Namost, az említett elkapásnál az elkapó úgy lépett félig ki az endzone-ból - ezt határozottan figyeltem -, hogy a talpának a sarok része ért előbb talajt, mégpedig az endzone-on belül, és a talpa elülső része csak ezután ért le - kívül. Elméletileg tehát volt olyan pillanat, amikor a talpának egy része a pálya szabályos részén talajt ért, és még nem ért le a talpa eleje kívül a pályán. Ez miért nem sikeres elkapás így?
Próbáltam rákeresni a neten, hátha találok valamit, de nem jutottam egyelőre semmire...peterk2005
Ugyanezt néztem én is. Szerintem minden logika szerint ennek TD-nak kell lennie, de az is igaz, hogy valamiért talán nem ez a bírói gyakorlat.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501
Változott a PS Mike Mohamed LB érkezett Cornelius Ingram TE helyére.
Kell az LB, mert vékony lett a depth ezen a poszton.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Demaryius Thomas volt a tettes.
Egyébként tavaly is követte el ugyanezt a hibát.
Nem tudom, h szabályos lett volna e vagy sem, de abból kiindulni, h a bírók mit ítéltek szvsz fölösleges.
Másrészt ha szabályos volt, Bay-Bay akkor is hibázott, ennek vitán felül TD-nek kellett volna lennie, és akkor +90mp van az utolsó drive-ra. //persze ezt meg azért fölösleges számolni, mert akkor a Texans is máshogy játszik, stb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már csak azt nem értem, hogy hogy lehet neki 3 éves 12 millás szerződése. 😀 😀peterk2005
nyugi, mi se értjük 😊Black_Adder
Oké, ez ismerős. Kezdem otthon érezni magam a topciban. 😊

Egy félig szakmai, ill. szabály kérdés, ami a múltkori DT (vagy Decker volt, már nem emlékszem) passznál jutott eszembe. Arról a passzról van szó az endzone-ba, amit azért nem lett TD, mert elkapás után a második lépésével fél talppal kilépett az endzone-ból.
Namost, ugye azt simán elkapásnak ítélik, ha az elkapó a második lábával spiccel "belehúz" a fűbe még a pálya területén belül. Ergo, nem kell az egész talppal érinteni a talajt, hanem annyi elég, hogy a talpának egy kis része - a spicce - picit érintse azt pályán belül. Ráadásul ezt még akkor is elkapásnak ítélik, ha úgy húzza a spiccét, hogy elkezdi a pályán belül, de már kívül fejezi be.

Namost, az említett elkapásnál az elkapó úgy lépett félig ki az endzone-ból - ezt határozottan figyeltem -, hogy a talpának a sarok része ért előbb talajt, mégpedig az endzone-on belül, és a talpa elülső része csak ezután ért le - kívül. Elméletileg tehát volt olyan pillanat, amikor a talpának egy része a pálya szabályos részén talajt ért, és még nem ért le a talpa eleje kívül a pályán. Ez miért nem sikeres elkapás így?
Próbáltam rákeresni a neten, hátha találok valamit, de nem jutottam egyelőre semmire...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Mays-el az a baj, hogy ha hivatalos statisztika lenne a missed tackle, akkor ő toronymagasan vezetné. Lelkes a srác, de állandóan túlpörög. Ráadásul coverage-ben nagyon gyenge, nem lehet rábízni még egy közepes képességű TE-t se, mert szinte tuti lesz az elkapás...

Nem volt véletlen, hogy szorítottunk és drukkoltunk az 1-2. körös MLB draftért, de hát hiába... 😛StormST
Most már csak azt nem értem, hogy hogy lehet neki 3 éves 12 millás szerződése. 😀 😀peterk2005
nyugi, mi se értjük 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mays-el az a baj, hogy ha hivatalos statisztika lenne a missed tackle, akkor ő toronymagasan vezetné. Lelkes a srác, de állandóan túlpörög. Ráadásul coverage-ben nagyon gyenge, nem lehet rábízni még egy közepes képességű TE-t se, mert szinte tuti lesz az elkapás...

Nem volt véletlen, hogy szorítottunk és drukkoltunk az 1-2. körös MLB draftért, de hát hiába... 😛StormST
Most már csak azt nem értem, hogy hogy lehet neki 3 éves 12 millás szerződése. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
SARCASTABALL!!!!!!!!!!!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Gyerekek! "Élmény" ezt a topicot olvasni megint.
Nézzük a jó oldalát...ha szar lesz a szezon jöhet Te'o a drafton MLB kérdés megoldva.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem egyébként a Colts nagyon sok hibát elkövetett ebben a történetben...StormST
Engem nyilván nagyon érdekel ez a téma, de itt nem folytatnám. Ha van kedved, akkor átmehetünk a Colts topicba és ott jó alaposan kibeszélhetjük.

Mint már mondtam korábban, a Broncos is beleesett ebbe a hibába korábban, azt hitte Shanny meg Bowlen, hogy Elway 50 évesen is játszani fog,...
Szerintem meg ezt a hibát eddig 3 kivételtől eltekintve lényegében az összes csapat elkövette, akinek a rosterén valaha HOF kaliberű QB volt. Az a 3 kivétel is azért nem, mert így vagy úgy mázlija volt.

Mays-al egyébként mi a probléma? Érezhetően nem csípitek, nyilván megvan az oka...peterk2005
Mays-el az a baj, hogy ha hivatalos statisztika lenne a missed tackle, akkor ő toronymagasan vezetné. Lelkes a srác, de állandóan túlpörög. Ráadásul coverage-ben nagyon gyenge, nem lehet rábízni még egy közepes képességű TE-t se, mert szinte tuti lesz az elkapás...

Nem volt véletlen, hogy szorítottunk és drukkoltunk az 1-2. körös MLB draftért, de hát hiába... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem egyébként a Colts nagyon sok hibát elkövetett ebben a történetben...StormST
Engem nyilván nagyon érdekel ez a téma, de itt nem folytatnám. Ha van kedved, akkor átmehetünk a Colts topicba és ott jó alaposan kibeszélhetjük.

Mint már mondtam korábban, a Broncos is beleesett ebbe a hibába korábban, azt hitte Shanny meg Bowlen, hogy Elway 50 évesen is játszani fog,...
Szerintem meg ezt a hibát eddig 3 kivételtől eltekintve lényegében az összes csapat elkövette, akinek a rosterén valaha HOF kaliberű QB volt. Az a 3 kivétel is azért nem, mert így vagy úgy mázlija volt.

Mays-al egyébként mi a probléma? Érezhetően nem csípitek, nyilván megvan az oka...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
igen pont ezért mondtam hogy lesz ennél komolyabb bünti is elsőre mint amit ő kapott

és bármennyire is verte a Raiders a Steelerst attól még Mays ide Mays oda nyerni kell vagy eláshatjuk magunkat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Mays eltiltása ellen fellebeztünk. Én igazából még enyhének is találtam, de nyilván meg kell próbálni. RunDMC ellen Mays is kevésnek tűnik középen, és a cseréiről nem feltételezhetjük, h jobbak nála...
...Black_Adder
Azért fellebbeztünk, mivel mások (pl. Harrison) korábban ilyenekért csak figyelmeztetéseket kaptak először és Mays-nek ez volt az első ügye. Meg az 50 ropi se épp enyhe büntetés másokéhoz mérve. Egyébként az eltiltás miatt egész héten nem léphet a csapat épületeinek területére, ma sincs ott edzésen...StormST
igazából lesznek még durvább büntetések is elsőre ilyenekért
nyílván Harrison&Co miatt alakul így és ezért úszták meg ők sokszor 'olcsóbban'

viszont nem bánnám ha nem sikerülne enyhíteni mer ráférne egy komolyabb fejmosásNegritis
Az egyik hottopic volt az offseason alatt az agyrázkódások, ezért szvsz idén sokkal komolyabban fogják idéntől venni az ilyen szabálytalanságokat, ami nem is baj, és ahogy Mays is megérdemli az elitlást, akkor is ha első volt.

Hogy a pályáról hiányzik-e majd nekünk a Raiders ellen az jó kérdés, lehet h igen, de azért kulcsjátékosnak se mondanám. És már Irving is edz még ha felszerelés nélkül is.
Majd meglátjuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De jó ez a csend 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Mays eltiltása ellen fellebeztünk. Én igazából még enyhének is találtam, de nyilván meg kell próbálni. RunDMC ellen Mays is kevésnek tűnik középen, és a cseréiről nem feltételezhetjük, h jobbak nála...
...Black_Adder
Azért fellebbeztünk, mivel mások (pl. Harrison) korábban ilyenekért csak figyelmeztetéseket kaptak először és Mays-nek ez volt az első ügye. Meg az 50 ropi se épp enyhe büntetés másokéhoz mérve. Egyébként az eltiltás miatt egész héten nem léphet a csapat épületeinek területére, ma sincs ott edzésen...StormST
igazából lesznek még durvább büntetések is elsőre ilyenekért
nyílván Harrison&Co miatt alakul így és ezért úszták meg ők sokszor 'olcsóbban'

viszont nem bánnám ha nem sikerülne enyhíteni mer ráférne egy komolyabb fejmosás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!