Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valahogy éreztem, hogy ez nehéz meccs lesz, hát az is lett. Azt mondjuk álmomban nem gondoltam, hogy PM pár perc alatt benyom 3 INT-et, de hát mindig van új a nap alatt. 😊

Megkövetem egyébként az edzőket, a múlt héten sírtam, hogy miért nem hamarabb álltunk át no-huddle-re, amikor abból jön igazán a yard. Na, most már értem. Most no-huddle-vel kezdtünk, de nagyon nagy kár volt. Azt a katyvaszt ami az első negyedben volt, amikor PM elkezdte abban a hangzavarban áthívni a playeket, szomorú volt látni. Volt, hogy áthívott egy pass play-t futásra, és senki nem azt játszotta, ő megfordult a handoffra, és szegény McGahee meg állt tőle 5 yardra, hogy nézett, hogy most mia f*sz is van. 😊
Ugyanez volt időnként a középtávoli route-okkal is. Valószínűleg az lehetett a plan, hogy keresztfutásokkal, mélyebb passzokkal lepjük meg a Falcons védelmét, de csak káosz lett belőle. A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

Utána, hogy visszaálltunk huddle-re, elkezdett menegetni a dolog, bár az "átszáguldottunk rajtuk" jelző, ma költői túlzás lenne. 😊 Később a no-huddle is működgetett már, gondolom volt egy félidőnyi idő a partvonalon, ill. félidőben, hogy mi a f*sz is van. Összességében így is 60 yarddal többet csináltunk támadásban, ami azt jelzi, hogy ha nem csinálunk meccsenként 4TO-t-, akkor azért nem lesz baj.

A védelem pedig nagyon szépen tartotta a meccset. Volt a meccs közepén egy szakasz, amikor nem működött a pass rush, de ettől eltekintve végig jó teljesítményt nyújtottak. A végén az, hogy nem sikerült megállítani Ryanéket az utolsó drive-ban, benne van, bravúr lett volna, ha összejön.

Ha pozitivistán nézzük, akkor legalább most nem egy sima blowout lett a vége, ahogy az az utóbbi időkben az ilyen meccseken szokott lenni. Még egy halvány dobásunk is volt a végén a nyerésre. Ami azért nem rossz, idegenben, egy kimondott elit csapat ellen. Mondjuk ez önmagában nem fog a PO-ba vinni, de legalább látszik, hogy a csapatnak van tartása, és elhiszik, hogy jók lehetnek, megnyerhetnek minden meccset.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
nemtom rávenni magam h megint nézzem 😀
modnjuk a 4. negyedre bealudtam, lehet a 2. félidőt újra megnézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
tőlem lehet szarabb meccse PM-nek. sőőt akár még McG-nek is, csak nyerjünk a végén 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
messze nem ezen múlik, remélem ennél rosszabb meccse nem lesz PMnek (sőőt McG-nek se legyen 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
 www.nfl.com/gamecenter/2011122400/2011/REG16/broncos@bills#menu=drivechart&tab=analyze&analyze=playbyplay
23 másodpercen múlt, h 1 negyedben legyen, meg azon h egyet utólag fumble-nek adtak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tebow-t kiebrudalták, mondván nem tud dobni.
Hát 3 INT-et egy negyedben valóban nem.Sobri Jóska
Nem is passzolt 3-at egy negyedben...somoskovig
Az elsőben semmiképp. Ő tudta, hogy akkor nem szabad. PM most tanulta meg. Ő ráadásul azt is tudja, hogy egy igazi QB nem dob INT-et, csak fumble-t vét, mert az nem rontja a rating-jét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Tebow-t kiebrudalták, mondván nem tud dobni.
Hát 3 INT-et egy negyedben valóban nem.Sobri Jóska
Nem is passzolt 3-at egy negyedben...

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Tebow-t kiebrudalták, mondván nem tud dobni.
Hát 3 INT-et egy negyedben valóban nem.Sobri Jóska
köszönjük emese

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Tebow-t kiebrudalták, mondván nem tud dobni.
Hát 3 INT-et egy negyedben valóban nem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én visszasírom Tebow-t, tegnap tuti megfordította volna a meccset! 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Igazából annak, hogy Manning szar legyen, de azért nyerjük a meccsek nagy részét. A PO-ba jussunk be, de SB-t nehogy nyerjünk, vagy csak úgy, hogy még véletlen se tudják kihozni belőle, hogy PM érdeme. 😀
TheMileHighCity
Láttad te a Denver-naptártat idénre? Ha PM szar lesz az adott meccsen nehezen lesz belőle W. PO-ban meg hatványozottan igaz ez Fredo
Szurkolni nem csak annak lehet, ami valószínű, h bekövetkezik...
Sőt sokan direkt a lehetetlennek szurkolnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Fredo 205
Igazából annak, hogy Manning szar legyen, de azért nyerjük a meccsek nagy részét. A PO-ba jussunk be, de SB-t nehogy nyerjünk, vagy csak úgy, hogy még véletlen se tudják kihozni belőle, hogy PM érdeme. 😀
TheMileHighCity
Láttad te a Denver-naptártat idénre? Ha PM szar lesz az adott meccsen nehezen lesz belőle W. PO-ban meg hatványozottan igaz ez
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Feleslegesen tartunk egy 96 milliós ribancot, amikor sok helyen éheznek a világban. Isten megbüntet bennünket. 😛

Mondtam, hogy nem akarok sokat negatívkodni ebben a témában, de bevallom, baromira örülök, hogy végre pofára esett ez a túlsztárolt, jött-ment zsoldos. Három drive, három pick, egyszerűen zseniális volt, pont ez kellett, szuperbóvli lol. 😀

Ezzel az erővel fosweiler is játszhatna, egy rookie-tól el lehet nézni a hibákat, na de "Mr. 4000 TD-passz, melyből 3999-hez semmi közünk"-től nem. 😀TheMileHighCity
Te most kinek szurkolsz igazából? 😀StormST
Igazából annak, hogy Manning szar legyen, de azért nyerjük a meccsek nagy részét. A PO-ba jussunk be, de SB-t nehogy nyerjünk, vagy csak úgy, hogy még véletlen se tudják kihozni belőle, hogy PM érdeme. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Feleslegesen tartunk egy 96 milliós ribancot, amikor sok helyen éheznek a világban. Isten megbüntet bennünket. 😛

Mondtam, hogy nem akarok sokat negatívkodni ebben a témában, de bevallom, baromira örülök, hogy végre pofára esett ez a túlsztárolt, jött-ment zsoldos. Három drive, három pick, egyszerűen zseniális volt, pont ez kellett, szuperbóvli lol. 😀

Ezzel az erővel fosweiler is játszhatna, egy rookie-tól el lehet nézni a hibákat, na de "Mr. 4000 TD-passz, melyből 3999-hez semmi közünk"-től nem. 😀TheMileHighCity
Te most kinek szurkolsz igazából? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Feleslegesen tartunk egy 96 milliós ribancot, amikor sok helyen éheznek a világban. Isten megbüntet bennünket. 😛

Mondtam, hogy nem akarok sokat negatívkodni ebben a témában, de bevallom, baromira örülök, hogy végre pofára esett ez a túlsztárolt, jött-ment zsoldos. Három drive, három pick, egyszerűen zseniális volt, pont ez kellett, szuperbóvli lol. 😀

Ezzel az erővel fosweiler is játszhatna, egy rookie-tól el lehet nézni a hibákat, na de "Mr. 4000 TD-passz, melyből 3999-hez semmi közünk"-től nem. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
doomot duplázták folyamatosan amit láttam nem feltétlen saját hibából nem volt faktor

amúgy sok volt a büntetés de a hülyeségünk is, nem a bírók miatt kaptunk ki

védelemmel nem volt bajom alapvetően és McG is jól tolta
PMből meg kijött ez a marhaság benne van a Dome-ba amúgy se nyerni járnak a csapatok, nem ezen fog elmenni a PO
viszont ez a pofon segíthet helyre rakni a dolgokat és akár jobban is járhatunk vele h ilyet szívtunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, én most csak hallgattam a meccset, de szerintem azért nagyjából így is képben vagyok...

Én már a korábbi blogos tippelésben megjósoltam, hogy ez lesz az első pofon és most erre véletlen ráhibáztam. Túl nagy volt a magabiztosság, mind PM, mind a csapat többi része felől és ez most visszaütött keményen...

A védelem kitartott az első félidőben, a második vége felé is, de sajnos pont a legfontosabb play-t nem sikerült megcsinálni, őket mégse szapulnám túlzottan, 4 TO-es meccsen sikerült bent tartani a csapatot a végéig. Sajnos volt egy nagy "hiányzó" is, Doom-nak még a nevét se lehetett hallani, már múltkor is elnyomták, most meg végképp, valahogy formába kéne hozni, mert így gázos a helyzet...

A támadó oldalon a futások elég jól mentek, az elkapók se voltak rosszak, ha nincs a 3 pick, akkor nagy gond nem lett volna. Moreno lehet, hogy kijátszotta magát a keretből, bár Ball-nál sincs biztosabb helyen a labda, így egy fumble miatt talán nem kéne leírni 2 meccs után...

A bírókhoz pedig csak egy tweet-et idéznék, ami teljesen összefoglalja az én gondolataimat is a témával kapcsolatban:
"Refs aren't the reason Broncos lost this game. But if Roger Goodell doesn't fix this, I don't wanna hear any more "integrity" speeches." - Vic Lombardi



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Emberi időben is lesz majd Broncos meccs az idén? Hiába szeretném megnézni, meló van... shit...JC6
Most vasárnap 22:25 vs. Houston Texans sport2. 😊xrace77
Nem unatkozunk az első hetekben az biztos. Nem is értem, hogy a 4. héten hogy-hogy nem a 49-esekkel játszunk. 😀peterk2005
pats-ravens is jöhetne nyugodtan 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Emberi időben is lesz majd Broncos meccs az idén? Hiába szeretném megnézni, meló van... shit...JC6
Most vasárnap 22:25 vs. Houston Texans sport2. 😊xrace77
Nem unatkozunk az első hetekben az biztos. Nem is értem, hogy a 4. héten hogy-hogy nem a 49-esekkel játszunk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
asszem kihagyom a holnapi diffegyenletek előadást hogy megnézzem a meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Én is vacillálok még, hogy felkeljek-e hajnalban, ráadásul mivel 6 előtt kelek, így még lehet, hogy végig se fogom tudni nézni a meccset, de csak a végét külön se akarom látni... 😛

Ejj, de nehéz a bányászok élete... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Lesz majd nyugi, de lesz esti meccs is még. Én ilyenkor szabit veszek ki másnapra, vagy homeoffice-t jelentek be családi okokra hivatkozva 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Emberi időben is lesz majd Broncos meccs az idén? Hiába szeretném megnézni, meló van... shit...JC6
Most vasárnap 22:25 vs. Houston Texans sport2. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Emberi időben is lesz majd Broncos meccs az idén? Hiába szeretném megnézni, meló van... shit...