Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak statisztika, de azzal a "fos secondary-vel" ligaelső lett pass defense-ben a csapat. A számoktól elvonatkoztatva, összességében nagyon rendben volt az a secondary, inkább a futás elleni védekezés az, amiben a korábbi évekhez képest kissé visszaestünk.vassadi
A statisztikával az a baj, hogy nem tükrözi azt, hogy kik ellen játszottatok. Tavaly összesen 2 olyan alapszakasz meccsetek volt, ahol liga élmezőnybe tartozó passz-offense ellen kellett védekezni (Houston, Pats). Az utánuk következő legjobbak (Cincy, Texans) már erősen közepesek, és a schedule kb. 60%-ában pedig a liga leggyengébb pass offensei voltak az ellenfelek.

Szóval a számok nem tükrözik a valódi erőt. Te ismered jobban a csapatot, de kívülről, az alapján a pár meccs alapján, amit a tavalyi idényben ill. a preseasonban láttam, nekem is időnként bizonytalannak tűnt az a secondary. Valamiért az embernek van egy olyan érzése, hogy a védelem túl van a zenitjén. Persze ez csak egy érzés, nem sokat jelent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a secondary ugyanakkora fos mint tavaly. Ike taylor a legjobb CB-jük, akiből konkrétan bohócot csinált Demaryius Thomas egymaga.Black_Adder
Ezt most olvastam vissza. Csak statisztika, de azzal a "fos secondary-vel" ligaelső lett pass defense-ben a csapat. A számoktól elvonatkoztatva, összességében nagyon rendben volt az a secondary, inkább a futás elleni védekezés az, amiben a korábbi évekhez képest kissé visszaestünk. Egy rossz napja, mint amilyen Ike-nak volt a tavalyi meccs, pedig bárkinek lehet, pechünkre ez pont a PO-ban esett meg.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ilyenkor a szezon előtt csak a korábbi élmények és a tűzhöz közelebb lévők power ranking-jei alapján, meg persze megérzésből lehet tippelni. Nálunk meg főleg cinkes a helyzet ugyebár, nálunk jön a leggyökeresebb változás és ehhez pont egy bivaly erös schedule párosul. Én idén is optimistán tippeltem, mert ha PM nem válik be, akkor borul minden, de én csak akkor mondom azt, hogy bevált és megérte, ha 10-6 vagy jobb eredmény jön ki, mivel a 9-7 vagy a 8-8 nálam még PO-ba éréssel együtt se igazolná, hogy megért 18 misit, még ezzel a schedule-el se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elolvastam a meccs tippjeiteket az idei évre. Nagyon érdekes. 😊 Miközben tulajdonképpen összességében a tippem nekem is valami hasonló, meccsekre lebontva nagyon meglepett, hogy jópár olyan meccs van, amit ti biztos W-re vettetek, én meg tartok tőle, és fordítva. Úgy látszik az ember nem csak "tudományosan", az ellenfél rosterek erejét elemezve tippel, hanem erősen benne vannak az előző évekből szerzett élmények is. Akik ellen korábban ment, azok ellen könnyebben beírja a W-t, a mumusok ellen meg akkor is aggódik az L miatt, ha esetleg nem kéne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértünk. Az elit attól elit, hogy miatta nyer többet egy csapat. Ryan szerintem sem ilyen, ahogy pl. Flacco sem. Ők jó QB-k, de nem elitek. Az elit az Brees, Brady, Manning, Rodgers. Eli-on, BigBen-en lehet polemizálni, ők olyan is-is kategória szerintem. Van érv amellett, hogy elitek, de azt is el tudom fogadni, hogy csak "nagyon jó"-k.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az elit szerintem onnantól elit, hogy meccseket nyer a csapatnak. Máskülönben csak simán egy jó QB lehet maximum. Egy ócska csapatból csinál egy jobbat. Vagy lehet fordítva is, a csapat miatt tűnik jónak, pedig csak átlagos.

Csak aztán persze az idő megszépítí az emlékeket, és 20 év múlva vígan mesélik majd mondjuk a Falconsnál, hogy igen, emlékeztek arra a Matt Ryan-ra, akivel 10+ meccsen veretlenek voltunk hazai pályán, hűűű micsoda nagy spíler volt. Pedig jelenleg olybá tűnik, hogy ő is csak egy "jó" QB.

(Más kérdés, hogy egy ilyen jóért Jacksonvilleben embert áldoznának 😊 )

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mondj egy olyan elit QB-t az elmúlt harminc évből, amelyik a divíziója végén bukdácsolt a csapatával.peterk2005
Archie Manningempty taxi
Ő nem az elmúlt 30 évben játszott 😊 Nem véletlenül írtam ezt a harminc évet, régen a foci azért még más volt. Ezzel együtt is, tulajdonképpen az egész modern foci történelemben talán ő volt az egyetlen aki elit QB-ként egész pályafutását gyenge csapatban töltötte. Mondhatni, a szabályt erősítő kivétel. 😊
peterk2005
84-ben vonult vissza, benne van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondj egy olyan elit QB-t az elmúlt harminc évből, amelyik a divíziója végén bukdácsolt a csapatával.peterk2005
Archie Manningempty taxi
Ő nem az elmúlt 30 évben játszott 😊 Nem véletlenül írtam ezt a harminc évet, régen a foci azért még más volt. Ezzel együtt is, tulajdonképpen az egész modern foci történelemben talán ő volt az egyetlen aki elit QB-ként egész pályafutását gyenge csapatban töltötte. Mondhatni, a szabályt erősítő kivétel. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A játékosok megválasztották a kapitányokat...

O#: Manning és Kuper (McGahee helyettesíti)
D#: Champ és Doom
ST: WoodyStormST
Woody lett a második Bronco Floyd Little után aki az első 5 évében teamcaptain tudott lenni.

Lehet h csak az én szegénységi bizonyítványom, de engem meglepett, h Elway sem. Gondolom vagy rookieként nem lett az, vagy a valamilyen szinten csalódást keltő első szezonja után nem kapta meg a bizalmat a csapattársaktól.
Woodytól ez azért is nagy szó, mert ő ugye UDFA volt...

Doom egyébként először részesül ebben a megtiszteltetésben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mondj egy olyan elit QB-t az elmúlt harminc évből, amelyik a divíziója végén bukdácsolt a csapatával.

peterk2005
Archie Manning


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most kicsit provokatívan, csak a gyengét leírva, én úgy látom, hogy átlag alattiak a safetyk, gyenge a nickelback, D.J. cseréi gyengék, Mays átlag alatti, sovány a DT-depth, Beadles-Walton-Franklin rosszak, és amiben talán a leginkább eltér a véleményem az itteni konszenzustól: szerintem (bár elismerem, hogy jó a depth) gyenge a WR-sorunk, nincs No. 1. célpont, egyetlen top25-ös WR-ünk sincs.burzum
Én máshogy nézem a csapat lehetőségeit. Azt is tudom, hogy elfogult vagyok, hiszen elsősorban PM fanként vagyok itt, nem pedig a Denver miatt, de egyérszt én minden korábbi csapatomat is egy játékoson keresztül szerettem meg, másrészt nem mindegy? 😊 (Az a "minden korábbi" konkrétan 2 csapatot jelent az elmúlt 25-28 évben, a 49-eseket Montana miatt, majd a Colts PM miatt. A Denver még túl új történet, úgyhogy arról majd 3-4 év múlva nyilatkozhatok. 😊)

Szóval a csapat esélyei: Persze, szakmailag biztos az a tuti, hogy az ember lebontja posztokra, és hasonlít, mérlegel. De én egyszerűbben közelítem meg a kérdést. Az amerikai foci egy olyan játék, ahol a QB szerepe kiemelt. Ha van egy elit QB-d, akkor szinte automatikusan playoff esélyes vagy. Lehetsz máshogy is, de így szinte biztosan. Mondj egy olyan elit QB-t az elmúlt harminc évből, amelyik a divíziója végén bukdácsolt a csapatával. Nem nagyon lehet ilyent mondani. Most is, idén is, az elitbe sorolt QB-k kivétel nélkül olyan csapatban játszanak, akik PO-ba is juthatnak.

Szóval minden azon fog múlni, hogy PM mennyire lesz az a PM, akit ismertünk. Ha megközelíti a korábbi önmagát, akkor a csapat a PO-ért fog harcolni, és jó eséllyel be is jut. Ha nem, az egészen más történet. Ebben a tekintetben az idei csapat más, mint a tavalyi, mert annak a jelentősége, hogy egyéb posztokon milyen a roster, némileg csökkent. Gyűrűt persze nem lehet rossz csapattal nyerni, de ha van egy elit QB-d, akkor képes lehetsz ellensúlyozni egy gyengébb secondary-t, egy rosszabb falat, gyenge futójátékot, nem létező pass-rush-t, stb. Mindet egyszerre nyilván nem, de ha bizonyos csapatrészek nem működnek jól, azt elviseli a csapat. Ha viszont nincs elit QB-d, akkor mindennek klappolnia kell, különben elbuksz.

A számok nyelvére fordítva: PM vezetésével a Colts az elmúlt 12 évben 11-szer az első tízben volt a pontszerzést tekintve. Zömében ezen belül is az első háromban-ötben. Még 2010-ben is ott voltunk, amikor fél csapattal és egy leépülő rosterrel mentünk neki a szezonnak. (Ahhoz képest a mostani Denver roster egy csodacsapat.) A 12 év alatt egyetlen év volt, amikor nem voltunk a tízben, ez 2008, amikor PM megsérült, és volt egy gyatra első fél szezonja. Na, akkor visszaestünk pontban, ha jól emlékszem egészen a 12 helyig. Botrány. 😊

Lényeg a lényeg: Ha PM egészséges lesz, akkor a tavalyi 15 körüli pontátlag helyett lesz 25+ körüli pontátlagunk. Plusz, a támadósor meccsenként néhány perccel többet fog a pályán tölteni. Ergo a védelem meg ennyivel kevesebbet. Ha ez alatt a kevesebb idő alatt nem fog 10 ponttal többet kapni átlagban mint tavaly, akkor már jobb lesz a csapat. Kérdés, hogy a brutális schedule, a keményebb ellenfelek tudnak-e ennyit - meccsenként 8-10 pontot - rontani a védelem teljesítményén? Azok alapján, amit a csapatot ismerők itt a topicban leírtak, szerintem ennek relative kicsi a valószínűsége. Én inkább azt olvastam ki, hogy a tavalyihoz hasonló teljesítmény most is benne van a védelemben. Akkor pedig eldőlt a kérdés. 😊

(A SB, a gyűrű más tészta, én csak a divízió esélyekről beszéltem most.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, ha én vagyok a legrealistább, akkor nagy a baj... 😀 😀 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Csak így telefonról pötyögve pár gondolat...

- A vita/eszmecsere viszi előre a világot, mindaddig, amíg a szavaknak van esélyük hatást gyakorolni... 😊
- Mi az átlag az NFL-ben? Aki alatta van, az biztos rossz játékos? Nem lehet 53, de még 22 (25) sztárod se, de ha a nem-sztárok a közepes (átlagos 😛) szint környékén vannak, akkor még elég jó csapatod lehet...
- Ahogy mindenkinél, még nálunk is sok most a lutri, kell pár tétmeccs, hogy pontosan lássunk, akár a S-k minőségéről, akár az OL erejéről/megfelelőségéről, akár DJ pótlásáról akarunk véleményt alkotni...
- Harris nickelback-nek jó. Cover CB talán (szerintem soha) nem lesz, S-nek kéne lennie szerintem, de az meg úgy tünik nem opció...
- DT-ben én speciel nem látom rossznak a helyzetet, a kezdők mögött még ott van Vickerson, meg Wolfe is bemehet, ettől a poszttól kevéssé félek... 😊
- A WR sor meg egy másik egység, amitől nem félek...

Remélem nem ijesztek el senkit, én csupán így látom ezeket a dolgokat.. 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nos amerre manapság megy a liga, én úgy látom, hogy akár egy elit passzgépezettel az O-nál, és egy erős, többfős passrusher védelemmel már nagyot lehet alkotni. A többi poszt szinte csak tőlük függ. Ha jó a QB, érzi a zsebet, az OL is királynak tűnik, ha van passzjáték, el lehet rohangálni. Ugyan ez a védelemnél, egy jó passrush felhúzza a DB-ket. Persze kutyaütőkkel nem lehet, de egy átlag bőven elég a többi poszton, 1-1 jobb képességű emberrel.

Ha pedig csak így "kikockázva" nézzük, szerintem nagyon jó esélyei lehetnek a Broncosnak, mert a csapat sztárjai főleg ezeken a posztokon játszik.flzoli
mondjuk hiába a jó passrush, egy Brady egy Rodgers agyon vert minket tavaly....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos amerre manapság megy a liga, én úgy látom, hogy akár egy elit passzgépezettel az O-nál, és egy erős, többfős passrusher védelemmel már nagyot lehet alkotni. A többi poszt szinte csak tőlük függ. Ha jó a QB, érzi a zsebet, az OL is királynak tűnik, ha van passzjáték, el lehet rohangálni. Ugyan ez a védelemnél, egy jó passrush felhúzza a DB-ket. Persze kutyaütőkkel nem lehet, de egy átlag bőven elég a többi poszton, 1-1 jobb képességű emberrel.

Ha pedig csak így "kikockázva" nézzük, szerintem nagyon jó esélyei lehetnek a Broncosnak, mert a csapat sztárjai főleg ezeken a posztokon játszik.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Az a fórum lényege, h fejtsd ki a véleményed, akár egyetértesz velünk, akár nem. És ne hidd h a tiéd kevesebbet érne. Ha parttalan vitába torkollik, akkor abbahagyjuk, de az se tartson vissza a jövőben. Más nevében nem nyilatkozhatok, de az én véleményem sokat formálódik az itteni párbeszédek alapján. Más ember más nézőpontból máshogy láthatja a dolgokat. Szerintem kifejezetten jót tenne a fórumnak, ha több Broncos fan is kifejtené a véleményét, akár ebben, akár más témában.
Sőt ha már úgy is be lett linkelve a cikk is, és amúgy is erről volt szó, minél többen fejtségek ki, mit vártok a csapattól. Sőt a nem Broncos fanok véleménye is érdekes, mert ők nem, vagy máshogy elfogultak. Esetleg sokkal objektívabban ítélhetik meg a helyzetet mint mi.

Reagálnék közben a lehető legtöbb dologra:

Az első amit leszögeznék, h szerintem tavaly megdolgoztunk a szerencsénkért, és ha szeretnéd a Tebow féle unorthodox szezont, akkor neked is így kell gondolni. Mert ha az csak a mázlin múlt, akkor most jönne az a bizonyos 4-12, 5-11...

átlag alatti safetiek: Nézőpont kérdése. Tavaly Quinton Carter a szezon végére belejött ugyan, de az akkori játékát nem mondanám feltétlen átlag felettinek, most a TC-n sokat volt sérült. Rahim Moore tavaly nagyon gyenge volt. Most a TCn és PS meccseken jól játszott, de amíg nem láttad élesben játszani, addig nem kell megvenned, h mennyire erős volt.

gyenge nickelback: Ezzel nem értek egyet. Itt egyedül én védem Chris Harrist, de kinti fórumokon sokan elégedettek vele. Ez az a poszt, ahol hátásó körökben (vagy akár UDFAként mint Harris) lehet találni olyan CB-ket akik néhány év után meghatározó játékosokká válhatnak. Magas a completetion% amikor rá dobnak, de jónéhány olyan labda is van közte, ahol nem az volt a cél, h az elkapást megakadályozza, hanem h a first down-t, és ez utóbbi sikerült is neki. (lehet nem mindig, de értékeléséből úgy érzem gyakran kimarad azok a passzok, legyen az sok vagy kevés, amik a defensive passer ratingjét rontják, mégis megtette amit megkövetelt a haza) Futás ellen pedig a legjobbak között volt nem csak a PFFnél.
Kifejezetten gyengének semmi esetre sem érzem, akkor is ha nem kalkulálsz játékosfejlődéssel.
Ami egyébként egy veszélyes dolog nagy pofára eséseket okozhat, de egy fiatal játékos a következő évében azért van hogy jobb mint előtte.

DJ cseréi gyengék:: Nézőpont kérdése. Woody legjobb szezonján van túl. A rotációban simán átlag fölötti teljesítményre volt képes. Trevathant, Irvinget még nem láthattad játszani. Abból indulsz ki, h aki még nem játszott az szar lesz? Csak mert szvsz tudnánk ellenpéldát mondani bőven...

Mays átlag alatti:
Egyetértek. Ez teljesen helytálló. Amilyen szigorú voltál másokkal, ez simán lehetne gyenge, vagy nagyon gyenge is. Az h átlagon aluli, az biztos...

sovány a DT-depth: Nézőpont kérdsée. Wolfenál megint az van, h tétmeccsen még nem láttuk. A TC és PS meccs alapján sokan arra gondulunk h jó lesz, de ez nem garancia. Volt már aki TC nagyon jó volt, aztán élesben semmit se ért ez tény. Azért ha minden újonchoz így állsz hozzá, akkor lesz néhány pozitív meglepetésben részed.

Beadles-Walton-Franklin rosszak Egyetértek. Ahogy én Chirs Harrisért úgy StormST értük vív szélmalomharcot a fórumon. Szerintem a liga leggyengébb egysége. Bár annyit OF érdekében azért mondanék, h őt kifejezetten frontside tacklenek hoztuk a futásokhoz, és amíg Orton irányított nem is volt vele baj. Tebow balkezes volt, így hirtelen átkerült backsidera, teljesen más lett a feladatköre is. idén megint azt játszhatja amihez ért, szóval őt nem írnám le, de a passrusht az RTnek is meg kell tudni tartania...

gyenge a WR-sorunk Fogadjunk, h ha nem lesz sérülés, a szezon végére lesz 2 top25-ös RWünk. Rangban, aláírásban, piában, bármiben. Aztán majd kiderül

Szerintem ugyanannyi esélyünk van, mint a KC-nek és a SD
Ha minden poszton ennyire gyengék vagyunk, akkor az 1/1-ért fogunk küzdeni, nem a csoportgyőzelemért. Vagy ha mindenki mást is ennyire gyengének érzed, akkor 5-6 győzelemmel nyeri valaki a csoportot...

Azt hiszem most megfosztattam a legpesszimistább Broncos fan rangomtól, a legrealistább remélhetőleg majd StormST marad, azt hiszem ebben mind egyetérthetünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Ha lehet ilyet mondani, akkor bár elismerem, hogy a többségnél kevésbé értek a focihoz, mégis van egy-két dolog (inkább apróság), amiről másképp vélekedek, mint itt sokan.

Black_Adder nagyon jól leírta, hogy most a csapategységek kb egy szintre kerültek, a futás-passz arány is megfelelő lehet, így egy jól kiegyensúlyozott csapatunk van. Ez fontos, és szerintem is a csapatunk (támadó, védekező) egységei kiegyensúlyozottak, de fontos azt is hozzátenni, hogy azért, mert ugyanolyan átlagosak liga szinten.

Talán érezhet az ember késztetést arra, hogy a tavalyi szezonból induljon ki. Mivel az 8-8 lett, és azóta talán némileg erősödött a keret, ezért idén biztosan jobbak leszünk - gondolkozhatnánk. De szerintem érdemes azt islátni, hogy milyen 8-8 volt ez, mert iszonyatosan sok mázli kellett hozzá, és ugyanennyi erővel lehetett volna 4-12, na jó, 5-11 is.

Most kicsit provokatívan, csak a gyengét leírva, én úgy látom, hogy átlag alattiak a safetyk, gyenge a nickelback, D.J. cseréi gyengék, Mays átlag alatti, sovány a DT-depth, Beadles-Walton-Franklin rosszak, és amiben talán a leginkább eltér a véleményem az itteni konszenzustól: szerintem (bár elismerem, hogy jó a depth) gyenge a WR-sorunk, nincs No. 1. célpont, egyetlen top25-ös WR-ünk sincs.

Szerintem ugyanannyi esélyünk van, mint a KC-nek és a SD-nak, mondjuk 30 százalék a csoportgyőzelemre. A csoportunkat idén 3 középszerű és egy gyenge csapat alkotja, ezért van esély a továbbjutásra, de nagy álmokat ne dédelgessünk.

Személy szerint - sokakkal egyetemben - én is jobban örültem volna még egy unorthodox Tebows szezonnak. Ezért kár volt idehozni PFM-et, mert nincs szignifikáns esélyünk a végső győzelemre.

(Ne legyen igazam.)
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elkészült a hagyományos szezon előtti össznépi válaszadás az idény előtti legfontosabb kérdésekre. 😊

 denversports.blog.hu/2012/09/06/broncos_indul_a_2012-es_szezon


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ekkora vihart kavarni két karakter lehagyásával 😊
No mindegy. Nálunk azért sokkal kevesebb fog múlni a passzjátékon, mert nálunk létezik olyan is, h futójáték, és védelem. A Colts is akkor lett bajnok, amikor kiegyensúlyozottabb volt a támadójáték.
Deckernek és Bay-Baynek biztosan nagyon jót tesz PM. Még fejlődésben lévő játékosok, akik így többet lesznek játékban, többet tudnak fejlődni. Tebowval sajnos be kell látni túl kis szerep hárul az elkapóinkra. Ez nem jó vagy rossz, csak egy tény.

De tényleg ami számomra biztató, h ha egy csapategység nem működik, akkor egy másik ki tudja húzni. Ha nem megy az offensenek, a védelem simán meg tudja nyerni. Ha nem megy a futójáték, akkor majd passzal, ha a passz nem megy futással haladunk. Az egész gameplant nem a mi erényeinkre kell építeni, hanem építhatjük az ellenfél gyengéire. Ez hatalmas előny.
Ha a következő offseasonben sikerül egy falat emelni a labda és PM közé, akkor Super Bowl esélyesek lehetünk.

Sokat fog számítani az is, h amikor futáshoz kell blokkolni, akkor nem fogja az egész védelem tudni, h futáshoz blokkolunk, és amikor passzhoz kell blokkolni, sokkal rövidebb ideig kell megtartani a passrusht, de én erre a szezonra nem merem beleélni magam a sikersroryba, mert nagyot lehet pofára esni. Kellenek azonnal bevethető játékosok az OL-be, és akkor a depth is meg van oldva a jelenlegi kezdőkkel. Kell még egy kis tapasztalat a fiatal DB sornak, és a fiatal LB sornak.

Nem tudom hogy vagytok vele, szeritem, közel állunk a kész csapathoz és közel állunk a rájátszáshoz is. Ha valahogy sikerül bejutni, akkor bárkit megverhetünk, de egyelőre a pofára esést elkerülendő én a következő szezontól várom az áttörést, aztán legfeljebb jövőre még egy évvel odább tolom...
Ti hogy látjátok?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kéne ezzel a WR sor dologgal belemenni megint egy "kinek-a-fasza-nagyobb" versenybe, mert csak almákat hasonlítunk körtékkel... (hol is hallottam ezt, lol? 😛)StormST
Én hiszek Back Addernek, hogy ilyen jók lesznek. 😊

Na jó, nekem nyilván Harrison, Wayne lesz mindig az etalon, de komolyan gondolom, hogy ha Deckerék olyan tehetségesek, amilyennek mindenki mondja őket, akkor nagy szezonjuk lehet. Sőt, remélhetőleg szezonjaik. PM-nél nem egyszerűen arról van szó, hogy "bárkiből" jó elkapót csinál. Persze, ezt is tudja, de azért ezt minden jobb QB is tudja. PM is, elég megnézni pl. 2010-et, amikor Wayne-en kívül lényegében minden elkapója lesérült (Clark, Garcon, Collie, Gonzales, Addai, majd ezek cseréi is....), és lényegében "utcáról behívott" emberekkel csinált 4700 yardos szezont.
De szerintem ennél sokkal fontosabb, hogy az elkapók nem csak labdákat kapnak, de a játékból is sokat tanulhatnak mellette. PM talán legnagyobb erénye az, hogy egy offensive coordinator veszett el benne. Úgy érti, olvassa a játékot, mint talán senki más, és ezért aki vele dolgozik, az sokat tud tanulni ebből. Megtanulhat kiválóan route-ot futni, megtanulhatja felismerni, hogy mikor milyen option route-ot fusson, stb. Csak meg kell nézni pl. Garcon-t. Sokadik körösként érkezett Indy-be, eleinte ő volt Mr. Lyukas Kéz, aztán a végén nemhogy PM-el jutott 1000 yardig, de még tavaly is, amikor NFL szintűnek nem nagyon nevezhető QB-k dobáltak neki. Azaz közben ő is jó lett. Annyira, hogy most ő RG3 elsőszámű elkapója, és mindenki dícséri, hogy milyen jól érzik egymást. De az is sokat mondó lehet, hogy a Colts-ban a 13 év alatt lényegében nem volt WR bust. Akárkit húztunk, akár első, akár hatodik körben, az mind bevált. (Legfeljebb lesérült, de nem a játékával volt gond.)

Szóval szerintem az elkapók jó helyen vannak, és csak jobbak lesznek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Ez kimaradt:

 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-to-honor-colorado-olympians/

A Broncos a Steelers elleni meccs első negyedében 12 coloradoi olimpikont fog Broncos Country Heroes-ként köszönteni és a előtte a kickoff-hoz a Broncos kapitányaival együtt fog a feldobáshoz kivonulni Missy Franklin tiszteletbeli kapitányként... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
lemaradt egy 😛Black_Adder
😀 Sokat számít... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
lemaradt egy 😛

de nem lesz gond a mi wr sorunkkal

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Bay-Bay és Decker is kifejezetten produktív szezonon volt túl. Amíg sokat passzultunk, addig nem is voltak droppok se. Miután 20-30 percek teltek el 2 passz között és emiatt nem voltak játékban kicsit több hibával játszottak, de a 4. negyedre amikor elővettük a spreadet és újra bemelegedtek, már mindent elkaptak, amit el kellett.

Tamme, Dressen, Caldwell nem tudom miért vagy h mennyire számítanak "nem túl biztos kezűnek", de a TCn és a PS meccseken nem volt velük probléma.

Egyébként meg nem számít, mert ha más nem a védelmünk úgy is megnyeri a meccset 😀Black_Adder
Caldwell mindig a TC-ben mutat Future HoF formát, majd belelendül tétmeccseken a valódi játékába. Amadeus91
Mondjuk eddig nem PM dobált neki a tétmeccseken... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!