Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ma 52 éves Karl Meklenburg! Isten éltesse 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Pont ez a rohadt nagy különbség, hogy Florence játszott, méghozzá azért igazán komoly hiba nélkül, szóval róla lehetett tudni, hogy mit kapunk, Brooking meg még edzésen se tudott dolgozni hetek óta...

Most épp edz Brooking, de mivel heteket hagyott ki, lehet, hogy az első 2-3-4 hétben annyit se fog érni, mint Mohamed, mert a tapasztalata nem sokat ér, ha utcai ruhában mászkál a pálya szélén meccs idején...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Brooking pont azért került be, amiért Florence-t hiányoljátok, nélküle Irving, Trevathan és Steven Jonshon lenne a 3 backup LB, összesen 0 meccs tapasztalattal. [szerk]ha betesszük a helyére Mohamedet az pedig pontosan 0-val növeli ezt a számot[/szerk]
CB poszton a 3 bakupnak ennél azért még több tapasztalata is van. Komolyan a nyuszis vicc jut erről eszembe...
Persze Florence Brookinggal ellentétben legalább edzett a TCn, de hát ez van. Itt az annak is lehet jelentősége, h Mohamed még mehetett PS-be Brooking pedig nem, ily módon gyakorlatilag megtartottuk Mohamedet is és Brookingot is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, gép elé érve pár gondolat:
- Nem tudom, hogy lehet valakit reputation alapján betenni egy olyan csapat keretébe, ahol még korábban egy percet se játszott, ráadásul messze túl van a fénykorán. Szerintem ez simán elfogadhatatlan és bunkóság azokkal, akik végigküzdötték az offseason-t a csapattal, esetleg már évek óta a csapatért dolgoznak és most kimaradnak emiatt a játékos miatt. Ezt ismét egy rossz iránynak látom, még akkor is, ha jól sül el, mivel rossz az üzenete...
- Az OL-t én nem féltem túlzottan, a kezdőket legalábbis nem, mert én jónak láttam a játékukat, még Ramirez-el is. Ha sérülések jönnek, akkor nagy szopás lehet, de 7-8-9 kezdő szintű OL emberre senkinek nincs pénze. Nekem most a szezon után elengedett Hochstein hiányzik, mert ami nagyon hiányzik nekem az OL backup-okból, az a tapasztalat...
- Ugyanez a gondom a CB poszttal is, így, hogy Florence kiesett. Tudom, én írtam, hogy sajnáltam volna Carter kiesését, így viszont most úgy állunk, hogy a 3 backup CB-nk közül az egyik (Harris), nem vethető be komolyabban a szélen, Bolden rookie, Carter meg összesen 7 meccsen lépett eddig pályára 3 szezon alatt...
- Kíváncsi leszek, hogy Weber beér-e a PS-ba, vagy felszedi valaki, utóbbit elég sansosznak látom...

Vezéráldozat nem volt (egyelőre), de azért elég bátor lett szerintem a keret... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Évek óta 9 OL ember kerül az 53-as keretbe. 😛
PS-ben is lesz legalább 1. xrace77
Igen, évek óta szar a denveri OL 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Évek óta 9 OL ember kerül az 53-as keretbe. 😛
PS-ben is lesz legalább 1.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
szvsz a Pats OL fala nagyon alulértékelt, igazán ergya csak Coppen volt, de tőle most megváltak. Szélen szerintem jók, és ott van Mankins is (aki mondjuk talán egy kicsit túlértékelt, de attól a liga egyik legjobbja). És a falat a liga legerősebb TE egységével tudják toldani. Annyira nem követtem az offseasonjüket, de én inkább a secondary-jükben "bízok" idén is...

Való igaz, h Manning hozzá van szokva a gyenge falhoz. Azzal kompenzálja, h jó a lábmunkája, és gyorsan hoz döntést. Összehasonlítva a Coltséval azért merőben más. Ott egy nagyon jó center volt, és ahogy haladtunk kifelé úgy lett egyre gyengébb. Nálunk van egy Clady, aki azért még mindig tényező, noha rossz szezonon van túl, mellette viszont Kuper lenne az egyetlen ász, aki viszont sérülten kezdi. OF nagydarab de lassú, kifejezetten futáshoz hoztuk, egy passhappybe én igazából 2 LT-t látnék szívesen, akik közül az egyik jobb oldalon játszik. Ha mondjuk egy Von Miller mindig megveri az RT-t, akkor abból nem lesz passz...
És ami aggasztóbb, h csak 9 OL ember, de még ebből a 9-ből se vagyok meggyőződve, h mind NFL szintű lenne. Kuper máris sérült, mégvalaki kidől nagyon komoly gondok lesznek itt...

Itt nincsenek nagyon jó futók. Egy nagyon jó futó van, egy rookie, akinek erősen korlátozott szerepet szánunk idén, egy porcelánember aki ha egészséges akkor tud szép dolgokat csinálni, de ha elindul neki a szekér, azonnal lesérül, és egy senki, aki valamivel zsarolhatja a csapatot, h még mindig itt van. 5 futására jut összesen kb 10 yard és legalább 1 fumble... Nem tudom miért a pecc a mérce, náluk talán jobbak vagyunk itt, de a divízió riválisoknál gyengébbek. Szerencsére azért elsősorban McGahee számít, aki nagyon király.

A csere O# pontot se nagyon csinált a preseaon meccseken, bár ez első sorban annak volt köszönhető, h igazából egyetlenegy QB van a rosteren, csak 3 helyet foglal.
És pont emiatt súlyos gond az OL gyengesége vagy a depth sekélysége, mert ha az OL miatt Manning lesérül, onnantól meccset se nyerünk. Ha Manning helyett valaki más irányítana, akkor is így lenne ez, csak az ember hajlamos arra gondolni, h valaki 4 műtét után könnyebben lesérül...

A csere D#nek is akadtak problémái, ami engem kicsit meglepett, a nevek alapján jóra számítottam, viszont a kezdők azok minden meccsen domináltak. És ha nem a teljes csere D játszik, hanem csak egy-két embernek kell beszálni a rotációba, az szvsz nem fog gondot jelenteni.

Amíg mindenki egészséges marad, addig minden esélyünk meg van a divízió győzelemre. Itt nem 14-2 12-4gyel kell számolni, hanem 9-7, 10-6tal. és a schedule a többieknek is nehéz. összesen 2 meccsben tér el a többiekétől, igaz abból egyik az East, ahol 1 csapat messze kimagaslik a többitől, mondhatni verhetetlen, míg a többiek a Chargersnek ill a Chiefsnek megoldható feladatnak tűnnek. H délen mi lesz azt nehéz megmondani. A Texans szerintem itt sokunk szívéhez valamilyen szinten közel áll Kubi miatt, az enyémhez biztosan, így nehezebb elfogulatlanul nyilatkozni, de szerintem ott is ők az esélyesek, míg a többiek verhetők.

Ez a 2 meccs akár a divízóba győzelembe is kerülhet, de inkább házon belül fog ez eldőlni. Onnantól pedig a többieken is múlik. Rivers visszatalál-e jóformájára? A chiefs meddig tudja elviselni Cassel bénázását. Jamaal Charles milyen lesz a sérülése után, stb...
Jóslásokba nem bocsátkoznék, de bizakodó vagyok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats o-fala is ergya, és ők ezzel együtt is megoldják a hatékony futójátékot, még középszerű futókkal is. Szóval meg lehet oldani.peterk2005
Ez a része nem stimmel. A Pats OL az elmúlt két évben nem volt ergya (TOP5-TOP10), ellenben szó nem volt hatékony futójátékról, tavaly például 4,03 yard per rush (hátulról TOP10, 23. hely). Szóval, a Pats a tételed ellenkezőjét bizonyítja: erős fal mögött is lehet szarul futni.
Ettől függetlenül persze futhat jól majd a Broncos.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az mondjuk biztos, h az OL a leggyengébb csapategység, mind a kezdőkekt mind a depthet tekintve, de az már kevésbé biztos, h Ryan Harris-szel erősebb lenne, még ha fáj is ezt leírni.Black_Adder
Amennyire rosszul hangzik, annyira jó jel is lehet ez. Már akkor, ha nem úgy rossz az OL, hogy mellette a többi csapategység is az. 😊 Nincs olyan csapat az NFL-ben, amelyik minden egységében minőségi, azt egyszerűen nem lehet finanszírozni. Ha nagy ritkán mégis előfordul, az nagy szerencse, és nem tart sokáig.
Manning szempontjából egyébként (majdnem) tök mindegy az OL minősége, ezen nem addógom. A Coltsban emberemlékezet óta ergya fal mögött játszott, és így is messze a legkevesebbet siettették, sackelték, stb. a ligában. Ő megoldja, hogy ne érjenek oda hozzá. A fal inkább a futások miatt lenne fontos. A Pats o-fala is ergya, és ők ezzel együtt is megoldják a hatékony futójátékot, még középszerű futókkal is. Szóval meg lehet oldani. Itt nagyon jó futók vannak, úgyhogy miért ne sikerülne? Akár még jobban is.
A kulcs idén a D lesz. Én még nem ismerem a csapatot (a nevesebb játékosok kivételével persze), így a véleményetekre hagyatkozom, és az alapján bíztatónak látszik a helyzet. És JDR ittléte is bíztató. HC-nak nem nagyon vált be, de védelmet építeni nagyon tud.

Ha nem olyan lenne az idei schedule amilyen, akkor az alapján ahogy Manning a preseasonban mozgott, azt mondanám, hogy a "szokásos" 12-4, 14-2 közötti szezon benne van a pakliban, ha nem sérül le a fél csapat. De ez a schedule valami borzalom. Nem is emlékszem, hogy valaha láttam volna ilyen nehézségű schedulet, bármelyik csapatnál. Emiatt elég nagy a bizonytalansági tényező, a szerencsefaktornak is nagy szerepe lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Weber teljesen egyértelmű volt. Oswit NEM azért hoztuk, h ő legyen IDÉN a backup. Oda olyan kell akinek van tapasztalata. Weber simán mehet még PS-be, az nem sokkal rosszabb, mintha végig a padon ülne a meccseken.

Florence helyett Carter. Ez valóban meglepő csak azt nem értem, h itt az a baj, h a rutinos játékost cutoltuk, máshol meg az h a fiatalt. Ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor meg azért? Az 5. CB posztról van szó, és Carter sokkal olcsóbb. Nics ezzel semmi baj.

Ryan Harris nem tudott jól játszani, se a TCn se a PS meccseken. Sajnos tönkre ment a térde. Nagyon sajnálom, én is nagyon szurkoltam neki, h rosterre kerüljön, de nem véletlenül nem talált tavaly se csapatot. CJ Davis? Lehet h ő az új név akit meg kell ismerni. OT-nak amúgy bevethető Clady, OF, Clark és Beadles is. Az mondjuk biztos, h az OL a leggyengébb csapategység, mind a kezdőkekt mind a depthet tekintve, de az már kevésbé biztos, h Ryan Harris-szel erősebb lenne, még ha fáj is ezt leírni.

Brooking tavaly már nem volt túl jó, idén nem játszott semmit a felkészülési szakaszban. Ennyi erővel régen Ryan Harris is jó volt, őt is megtarthattuk volna helyette. Ez a logika nekem nagyon nem jön be.

Farewell Syd'Quan, hiányozni fogsz, főleg a neved. Florence-et is cutoltuk mégse fért be, tehát valójában esélye se volt.

Akit még nem mondtatok, pedig megérdemli a szót az Mike Mohamed. Ő is sokat fejlődött tavaly óta, de ez nem volt elég. Egyébként úgy néz ki, h pont Brooking miatt.

Van két eltiltottunk, DJ visszatértével szinte biztos, h Brooking távozik, hacsak addig nem váltja meg a világot. Virgil Green pedig Julius Thomasra lehet veszélyes, aki igazából amellett h no contact edzéseken brillírozik meccs körülmények között még semmit nem csinált. Kérdéses, h a benne rejlő potenciál meddig lesz elég, h rosteren maradjon. Tavaly az idő nagy részében 4TE-ünk volt, pedig nagyon ritkán volt fent egyszerre 2. Idén több 2TE-es felállás volt, szóval könnyen lehet h marad, de ki helyett?

Aminek nagyon örülök h ott van Trevathan mellett Malik Jackson és Steven Johnson is. Kiegészülve néhány tavalyi kedvencemmel nagyon szimpatikus számomra ez a védelem, és ami fontosabb nagyon jó is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez így elsőre elég vállalhatatlan...
A legjobban Weber kihagyása bosszant, bár ez előre tudvalevő volt, de akkor is igazságtalan vele szemben, mert konkrétan a második legjobb irányító volt az idei offszezonban (is). Megérdemelnénk, hogy Manning megsérüljön, és a két szerencsétlen balfasznak kelljen játszania, jót röhögnék rajtuk.
Az OL-be mindenképpen több embert vártam volna, egy-két sérülés, és még a tavalyinál is szarabb lesz a fal, de PM úgyis akkora király, hogy elé nem kell fal, hiszen fitt, fiatal és egészséges, előtte a jövő, felvállalja a fizikai kontaktust, nem riad vissza semmitől, de jó lesz, érzem.
Brooking bekerülése no comment, mintha akkora császár lenne, és annyira egyértelmű, hogy milyen jó állapotban van, hogy látatlanba is berakjuk. Nem jósolok neki hosszú időt a keretben.
A secondary is érdekesen fest, Florence-t már csak a rutin miatt hiányolom, mert a Champ-Porter páros okés, de utánuk csak fiatalok vannak.
Nem hiszem, hogy ez egy SB-csapat kerete lenne, Elway hiába nagyravágyó, ez inkább a sokat akaró szarka esete, és a koppanásra nagyobb esélyt látok. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Kiraktuk Florence-t, Tony Carter lett az 5. CB...

Ryan Harris helyett a belső posztokon bevethető CJ Davis került a keretbe, csak Chris Clark maradt OT backup-nak, ez kicsit ijesztő nekem...

Brooking "reputation" alapon befért, ami vicc...

Syd'Quan tavaly IR-es szezonja miatt nem mehet PS-ra, így tőle végképp búcsúzunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Broncos have waived QB Adam Weber. If he clears waivers, likely to return on practice squad.

+ Wayne Tribue OG
+ Ben Garland
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
First roster move for Broncos announced: Jeremy Beal to IR with knee sprain.xrace77
Hmmm, knee sprainnel ritkán kerülnek IRre emberek. Bubbleben volt és így volt a legfájdalommentesebb feloldani.
1IR játékost egyékbént féltávnál visszahozhatunk, de valamikor mostanság kell bejelenteni, h ki lesz az, nem akkor amikor vki tényleg fel is épül...

Mondjuk kétlem, h Beal-re lőnénk el ezt a lehetőséget...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
First roster move for Broncos announced: Jeremy Beal to IR with knee sprain.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Még nagy a csend, Elway helyi idő szerint 5-kor tart sajtótájékoztatót, ami itt hajnali 1, de gondolom addigra már kiszivárognak majd a dolgok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Pats cutolta Hoyert, én simán hoznám Hanie helyett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Én is több srácot sajnálok, főleg Garland-ot és Weber-t, de ők mondjuk még PS-en maradhatnák, bár Weber-t sanszos, hogy elviszi valaki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát ez is megvolt... 😛

Malik Jackson szerintem bejátszotta magát az 53-ba, ahogy Moreno is (állítólag Elway a rádióban el is szólta magát vele kapcsolatban), viszont Syd'Quan szerintem kiesett, hiába az INT, párszor elég csúnyán megverték és Bolden előlépett egy nagyot, mint return ember...

Most írok egy tippet az 53-ra, most már nagyjából lehet szerintem:
QB: PM, Hanie, Oswi (3)
RB: McGahee, Moreno, Hillman, Ball (utóbbi kicsúszhat szerintem előbb vagy utóbb, ha jön még pár fumble) (4)
FB: Gronkowski (1)
OL: Clady, Walton, Kuper, Beadles, Franklin, Ramirez, Blake, Harris, Clark (nagyon úgy tűnik, hogy ennyi lesz)(9)
WR: Bay-Bay, Decker, Stokley, Caldwell, Willis (5)
TE: Dreesen, Tamme, Julius Thomas (3) + Virgil Green eltiltva, ha Thomas nem villant, akkor helyette bekerülhet
Összesen 25 támadó

DL: Doom, Warren, Bannan, Wolfe, Vickerson, Ayers, Beal, Jackson (bár Ayers rúdja eléggé kifelé áll mostanság)(9)
LB: Von, Woody, Mays, Steven Johnson, Irving, Trevathan (Brooking szerintem vagy PuP-ra megy vagy kivágjuk, bűn lenne bárkit kihagyni miatta szerintem jelen állás szerint) (6) + DJ eltiltva, ő más poszt kárára fog bekerülni szerintem
S: Moore, Q. Carter, Adams, Leonhard, Bruton (ez most tiszta sor, Bruton kihagyhatatlan) (5)
CB: Champ, Porter, Florence, Bolden, Harris (5) (Tony Carter-ért kár, mutatott szép dolgokat, de ebből az 5-ből nem tud kiszorítani senkit)
Összesen 25 védő

ST: Prater, Colquitt, Brewer (3)

Talán nem hagytam ki senkit. Ez az én tippem, meg valamennyire a vágyam, mert én pl. se egy WR-t, se egy TE-t, se egy QB-t nem áldoznék be Brooking kedvéért, se akár Steven Johnson-t, akár Malik Jackson-t, de ha bele akarják szorítani az 53-ba, akkor annak lesz még egy fájdalmas áldozata valahol. Aztán persze lehet, hogy később megváltja a világot, de szűk az az 53, ha egy a preseason alatt 0 percet játszó és alig többet edző játékost kell beleszorítani...StormST
Ebbe a névsorba nem nagyon lehet belekötni.
Mike Mohamed és Syd'Quan férhetnek még esetleg be Beal kárára, vagy ha Foxék bevállalják a 2QB-t, de szvsz nem fogják. Brookingnak felelőtlenség lenne helyet csinálni...
Van pár név, akiket sajnálni fogok, de ilyen a futball.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Leonhard: puntreturner
Bolden: kickretuner.
ez így szvsz megoldódott

Nálam Moreno rostert csinált. lehet h sose fog úgy futni, mint egy 1. körös RBtől elvárnánk, de még mindig ő a 2. legjobb futónk, de h a 4-ben ott van, az biztos

Hanie és Oswi egyaránt nagyon szarok voltak, szegény Weber pedig nem kapott sok lehetőséget, de azzal a kevéssel ő élt a legjobban.

Trevathan Godlike mode-ban játszott. A TC eleje óta az egyik kedvencem.
A másik favoritom pedig Malik Jackson lesz. Ő is nagyon ígéretes offseason tud maga mögött.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez is megvolt... 😛

Malik Jackson szerintem bejátszotta magát az 53-ba, ahogy Moreno is (állítólag Elway a rádióban el is szólta magát vele kapcsolatban), viszont Syd'Quan szerintem kiesett, hiába az INT, párszor elég csúnyán megverték és Bolden előlépett egy nagyot, mint return ember...

Most írok egy tippet az 53-ra, most már nagyjából lehet szerintem:
QB: PM, Hanie, Oswi (3)
RB: McGahee, Moreno, Hillman, Ball (utóbbi kicsúszhat szerintem előbb vagy utóbb, ha jön még pár fumble) (4)
FB: Gronkowski (1)
OL: Clady, Walton, Kuper, Beadles, Franklin, Ramirez, Blake, Harris, Clark (nagyon úgy tűnik, hogy ennyi lesz)(9)
WR: Bay-Bay, Decker, Stokley, Caldwell, Willis (5)
TE: Dreesen, Tamme, Julius Thomas (3) + Virgil Green eltiltva, ha Thomas nem villant, akkor helyette bekerülhet
Összesen 25 támadó

DL: Doom, Warren, Bannan, Wolfe, Vickerson, Ayers, Beal, Jackson (bár Ayers rúdja eléggé kifelé áll mostanság)(9)
LB: Von, Woody, Mays, Steven Johnson, Irving, Trevathan (Brooking szerintem vagy PuP-ra megy vagy kivágjuk, bűn lenne bárkit kihagyni miatta szerintem jelen állás szerint) (6) + DJ eltiltva, ő más poszt kárára fog bekerülni szerintem
S: Moore, Q. Carter, Adams, Leonhard, Bruton (ez most tiszta sor, Bruton kihagyhatatlan) (5)
CB: Champ, Porter, Florence, Bolden, Harris (5) (Tony Carter-ért kár, mutatott szép dolgokat, de ebből az 5-ből nem tud kiszorítani senkit)
Összesen 25 védő

ST: Prater, Colquitt, Brewer (3)

Talán nem hagytam ki senkit. Ez az én tippem, meg valamennyire a vágyam, mert én pl. se egy WR-t, se egy TE-t, se egy QB-t nem áldoznék be Brooking kedvéért, se akár Steven Johnson-t, akár Malik Jackson-t, de ha bele akarják szorítani az 53-ba, akkor annak lesz még egy fájdalmas áldozata valahol. Aztán persze lehet, hogy később megváltja a világot, de szűk az az 53, ha egy a preseason alatt 0 percet játszó és alig többet edző játékost kell beleszorítani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Újabb verziója a múltkori 53-mas rostertippnek:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19969763
Oswi iránt csökkent a bizalom, mert már Hanie is bent van
Moreno továbbra se fér be, kikerült az előzőhöz képest Jason Hill.
Nincs bent Mike Mohamed, de ott van Steven Johnson. Ez kicsit meglepő. Nálam mondjuk mindketten bent vannak és Brooking viszont nem, ha most kéne összeállítanom és megtartanám ezt az LB számot.
5 S, 5 CB. A 10 DB indokolt, minthogy többet használunk nickelt mint base defenset, de Leonhard és Syd'Quan nálam kevésbé egyértelmű Bubble...

Nekem amúgy a 24-26-tal sincs bajom, Manning állítólag úgyis kettőt ér 😊

Peter King szerint SB-t játszunk, de elvesztjük a Packers ellen:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/sports-illustrated-has-high-expectations-for-broncos/
Nehéz minket most beárazni, de az eddigiek alapján Manning formában lesz a szezonkezdetre, ami egy nagy kérdőjel volt velünk kapcsolatban. Mondjuk a 4× műtött nyaka továbbra se életbiztosítás, de egy divízió győzelemben szerintem reménykedhetünk, ha nem is feltétlen mi vagyunk a legnagyobb esélyesek, azért meglepetésszámba nem menne a sikerünk. Utána pedig egy meccsen bármi lehet, de ennyire nem szaladnék előre. Először koncentráljunk csak a Steelers ellen. Szerencsére PM & co pont ezt teszi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Valószínűleg Hanie lesz a kezdő QB holnap este. A cserék közül múlthéten talán ő volt a legkevésbé rossz. Ezzel, mivel a balfasz oswinak biztos helye van a rosteren weber esélyei kb elszálltak odakerülni. valószínűleg ezt a szezont is a psben tölti majd.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Persze, legyen vele szerencsénk és akkor tényleg nem kell ezzel a poszttal foglalkozni évekig, csak amikor hosszabbítani kell vele... 😊

Mondjuk LS-ként még 40 évesen is simán lehet tolni, pl. a PO-ban itt volt nálunk beugrónak Binn 39 évesen. Mindegy, majd kiderül, legyen igazuk Fox-éknak... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
És ha találtunk egy futureHOF/MVP LS-t? 😀

Én bízom a csapatban, h ha egy ilyen stabilt játékost lecserélnek, akkor a helyettesével se lesz baj.
Amúgy szvsz nem a capspace játszik itt, inkább a kor. Most találtunk valakit, aki még sokáig betöltheti ezt a pozíciót, ellenben Paxton viszont már 34 éves, neki nincs már olyan sok hátra. Szóval így aludva rá értelmes húzás volt, főleg ha Brewer tényleg akkora király lesz, ahogy Fox mondja.

Mondjuk ez az a poszt, ahol csak akkor tűnsz fel, ha hibázol, úgyh ilyen szempontból nem lesz könnyű dolga Brewernek. Nem a legfontosabb pozíció, de nagyon ciki lenne ha ezen menne el...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear