Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Fox este egy telefonos sajtókonferencián nagyon fényezte Brewer-t, azt mondta, hogy nagyon jó coverage-ben is. Állítólag volt több ST tackle-je is college-ben, ami azért LS-től nem túl gyakori. Meglátjuk...

Én azt is sajnáltam, amikor Paxton miatt kiraktuk a kiválóan dolgozó Leach-et, de akkor legalább tudtuk, hogy bár JMD spanja, de bizonyított, kiváló játékos jön a helyére. Most viszont...StormST
Na, pedig ez belső építkezés 😛 😊

A coaching staff azért látta őket egész TC-n, és eltudják dönteni ki a jobb. Brewer lehet h 10-15 évre ő lesz az LS, akkor mellette kell dönteni, ha már most majdnem olyan jó, mint Paxton.
Egyébként így folytatódik a sorozat, h minden évben legalább 1 UDFA rosterre kerül

Paxton cutolásával egyébként 725 ezret spóroltunk idénre és 1.125 milliót jövőre, amikből lejön Brewer fizetése. Olyan 400ezer körül lehet most a minimum...

[szerk]
btw, nekem fel se tűnt, h a '49ers ellen játszott volna. Az első kettőn asszem játszott, de most az legalábbis biztos h Paxton kezdett. Mondjuk én vhogy nem a longsnappert szoktam figyelni a meccseken...
[/szerk]Black_Adder
Nem kiforgatni a szavaim, hé! 😀

Én csupán azt mondom, hogy ami nincs elromolva, azt nem kell megjavítani, ha nincs rá más ok és szerintem most nincs akkora cap space need, hogy az indokolja ezt, de az okosok biztos jobban tudják... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Fox este egy telefonos sajtókonferencián nagyon fényezte Brewer-t, azt mondta, hogy nagyon jó coverage-ben is. Állítólag volt több ST tackle-je is college-ben, ami azért LS-től nem túl gyakori. Meglátjuk...

Én azt is sajnáltam, amikor Paxton miatt kiraktuk a kiválóan dolgozó Leach-et, de akkor legalább tudtuk, hogy bár JMD spanja, de bizonyított, kiváló játékos jön a helyére. Most viszont...StormST
Na, pedig ez belső építkezés 😛 😊

A coaching staff azért látta őket egész TC-n, és eltudják dönteni ki a jobb. Brewer lehet h 10-15 évre ő lesz az LS, akkor mellette kell dönteni, ha már most majdnem olyan jó, mint Paxton.
Egyébként így folytatódik a sorozat, h minden évben legalább 1 UDFA rosterre kerül

Paxton cutolásával egyébként 725 ezret spóroltunk idénre és 1.125 milliót jövőre, amikből lejön Brewer fizetése. Olyan 400ezer körül lehet most a minimum...

[szerk]
btw, nekem fel se tűnt, h a '49ers ellen játszott volna. Az első kettőn asszem játszott, de most az legalábbis biztos h Paxton kezdett. Mondjuk én vhogy nem a longsnappert szoktam figyelni a meccseken...
[/szerk]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Fox este egy telefonos sajtókonferencián nagyon fényezte Brewer-t, azt mondta, hogy nagyon jó coverage-ben is. Állítólag volt több ST tackle-je is college-ben, ami azért LS-től nem túl gyakori. Meglátjuk...

Én azt is sajnáltam, amikor Paxton miatt kiraktuk a kiválóan dolgozó Leach-et, de akkor legalább tudtuk, hogy bár JMD spanja, de bizonyított, kiváló játékos jön a helyére. Most viszont...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Omon csak 1 meccsen játszott jól, azóta semmi, és térdsérüléssel bajlódott, az eddigiek alapján semmi esetre sincs Jeremiah Johnson előtt, de érthetetlen, h miért nem kap még egy lehetőséget, főleg h ő már PSre se mehet.
Arra tudok gondolni, h sérülése miatt úgyse játszhatna jövőhéten se, úgy meg tényleg nincs értelme megtartani...

Paxton nagyon meglepő. Idén nincsenek cap gondjaink. OK h nem az LS a legfontosabb pozíció...
Fox biztosan nagyon bízik Aaron Brewerben az egyetlen magyarázat, és ha erre rászolgál nem is lesz itt gond, de erre akkor se számítottam...

Lesznek még meglepetések az 53-ban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Paxton még JMD fenomenálisan túlfizetett húzása volt. 😊
Ezek szerint Fox bízik a rookie Aaron Brewer-ben.

Omon kicsit meglepő,inkább Jeremiah Johnson kiesésére tippeltem.xrace77
Paxton tavaly a liga két nagyon jó (top5) rúgóját szolgálta ki egy hibával, igaz nem olcsón, de azért nem sok milliós fizuval, csak a LS-ek közt volt drága, remélem nem lesz ebből baj...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Paxton még JMD fenomenálisan túlfizetett húzása volt. 😊
Ezek szerint Fox bízik a rookie Aaron Brewer-ben.

Omon kicsit meglepő,inkább Jeremiah Johnson kiesésére tippeltem.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Cut
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Paxton-Released-Roster-Trimmed-to-75/2fbcdee7-a47c-4a81-b844-8475956c8505
Lonie Paxton LS
Elliot Coffey LB,
Mark Dell WR,
Cameron Kenney WR,
Anthony Miller TE,
Cyril Obiozor DE,
Xavier Omon RB,
Anthony Perkins S,
Mike Remmers OT,
Ramzee Robinson CB,
Austin Sylvester FB
Austin Wuebbels OG

Paxton ?
Omon?

A többi rendben van.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
75-ös keretszűkítés áldozatai:


Lonie Paxton LS
Elliot Coffey LB
Mark Dell WR
Cameron Kenney WR
Anthony Miller TE
Cyril Obiozor DE
Xavier Omon RB
Anthony Perkins S
Mike Remmers OT
Ramzee Robinson CB
Austin Sylvester FB
Austin Wuebbels OG



Jason Hunter DE IR-re került.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát, a kezdők mindkét oldalon domináltak, és jobbára ők lesznek fent. A cserék viszont ma is nagyon csúnyán kikaptak...

+ Peyton Manning úgy játszott, ahogy egy 18 millió dolláros irányítónak kell. Most először. armstrength-szel se lesz baj, a mai alapján PFM nagyon rendben lesz a szezonra.
+ A kezdő védelem naggyon gyilkolt. Egyetlen egy hiba volt, a sikertelen onsidekick után Rahim Moore nem lépett ki Vernon Davisre, aki így 1-1ben megverte Von Millert.
+ Az elkapókat szidták kint de rendesen, most hol vannak? Stokleyban is többen hitetlenkedtek, ma ismét megmutatta miért szerettük őt annyira éveken át. Rajta kívül Decker és Bay-Bay is megmutatták miért fogjuk őket éveken át szeretni. //a cserékről már nem mondható el ugyanez.
+ Woody is megmutatta miért nem aggódtam annyira DJ eltiltása miatt.
+ Malik Jackson nagyot játszott. több ő mint 3rd down DE.
+ JDR a legjobb helyettese Allan Davisnek, remélem őt senki nem lopja el HCnak...

- A csere D# meg se közelíti a kezdőt. Mi van Robert Ayers-szel? Nem ezzel az imposztorral, hanem aki a Steelers ellen játszott tavaly?
- Returnök. FŐleg kick return, MINEK??? Senki se tud, csak csináljunk TB-t belőle...
- Osweiler kifejezetten rosszul játszutt. Alul tudta múlni Hanie-t, ami nagy szó, Weber is simán jobb nála. Tudom, h project player, de sosem szerettem ezt a picket, és napról-napra jobban utálom...
- Ha már Oswi, nem csak a védelemben vannak bajok a Depth-tel. Az O# minden pontján. QB, RB, OL. Ramirez egész jónak tűnt a többi között, de ez...
- VALAKI MONDJA, H A SZEZONKEZDETRE ÉRTELMES(ebb) BÍRÓK LESZNEK!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egy kicsit talán elébe vágtunk a dolognak. szépen épült a csapat, aztán hirtelen jött PM. A CSAPAT szempontjából ez nem biztos h rossz, de nem is biztos h jó. Ha 2-3 éven belül nem nyerünk SB-t, akkor teljesen fölösleges volt Manning, és maradhatott volna Tebow. Sok hiányossága volt még, rendben, de nem is kapta meg azt az időt, amit bárki más, hiába h első körös QB...

viszont szerintem a csapat ettől függetlenül épülget tovább. Tebow helyett Oswi lett, ami leírhatatlanul nem tetszik nekem, de továbbra is van egy fiatal QB-nk, és egy fiatal épülő csapat, kellő számú veteránnal akitől tanulhatnak, és azért nem csak azt, h hogyan kell ittasan vezetni...

Meglátjuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem magával PM-el nincs gondom, csupán én mindig jobban szerettem a belső építkezést, főleg a QB poszton. Az utóbbi 6 évben két első körös QB-nk volt, mindkettőt elhajtottuk úgy, hogy jó szezonjuk volt előtte, most pedig hoztunk egy 36 éveset és egy olyan rookie-t, aki az egyetemen keveset játszott és egyébként se ugyanolyan a stílusa, mint PM-nek...

Ha Orton lett volna elhajtva Manning miatt, akkor nem lett volna sok ellenérzés, de Tebow-t a sajátunknak éreztük és így sokkal nehezebb elfogadni az egész helyzetet. Én nem embernek szurkolok, hanem a franchise-nak és így kivárok, de én személy szerint nem érzem igazán jó iránynak ezt az építkezést...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ebből komoly vita volt itt, és szerintem egyikünk se tud elfogulatlanul nyilatkozni a kérdésben, mert mi meg Tebowt szerettük meg nagyon az itt eltöltött 2 éve alatt, és Manning érkeztével neki távoznia kellett. Emiatt sokan akkor se fogják egyébként ezt a cserét megbocsájtani, ha Manning hoz nekünk egy gyűrűt, ezen ne lepődj majd meg. Abban is biztos vagyok, h az első hibája után jön a Manning takaroggy, de ennek nálunk hagyománya van, kb bárki hibázik egyet ez az első, ez TTT hagyatéka 😀
Én ugyan eddig nem szerettem őt, de nem emberileg volt vele bajom, hanem egyszerűen túl sikeres volt, ezt nálunk megbocsájtanám neki 😊, szóval supportive maradok.

Elway szándékai egyértelműek, 2-3 éven belül Super Bowlt akar nyerni, és azt kell h mondjam, ha ez nem jön össze, akkor rossz döntés volt.
Manning mindenképp jobb irányító, mint Tebow, de jóval drágább is, miatta kimaradtunk az FA első heteiből, elvesztettük Bunkley, Royalt stb.

Viszont a védelmünk az nagyon erős volt, és úgy néz ki az is marad (szvsz erősebb mint a coltsnak valaha volt '98 óta), a támadóktól pedig azt várjuk, h Manning majd többet hoz ki belőlük, így komoly várakozásaink/elvárásaink lehetnek a csapattal szemben.

Idén nagyon nehéz a sorsolásunk. Előzetesen a valaha egyik legnehezebbnek mondták, de az előzetes szart se ér, a divízió meg egyébként viszonylag könnyű, és a divízió riválisokhoz mérten a mi sorsolásunk se sokkal keményebb (csak 2 meccsben tér el).

Idén nem érzem magunkat SB esélyesnek, de ha az utat nézem amit Elway-jel bejártunk. Tavaly egy nagyon jó FA és egy nagyon jó draft. Idén, lehet meghasad ugyan a szívünk, de a valaha volt legnevesebb FA-t szereztük meg, a draftunk ugyan visszafogottabb volt, de most úgy tűnik 1-2 ember immediate impact lehet. //mondjuk ennél többet vártam.
Ha ezt folytatjuk, jövőre az SB-nek kell lennie a célnak. Én ennyire nem akarok előre tekinteni, de mint írtam, akkor lehetünk elégedettek ezzel, ha 2-3 éven belül nyerni tudunk, és erre meg is lehet az esély.

Üdv köztünk!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Sziasztok! Én Manning miatt szerettem meg kvázi az NFL-t, 5-6 éve minden Colts meccset követtem, de sokkal inkább Manning rajongó vagyok, minstem Colts, így ettől a szezontól Manning aktuális csapata fogja inkább lekötni a figyelmem. Viszont a Denverről elég keveset tudok, ezért is kérdeznélek titeket, hogy szerintetek jó döntés volt-e PM leigazolása, illetve milyen esélyeket láttok a szezonra? Köszönöm a választ, és bocsi ha amatőrök a kérdéseim. 😊 t
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jelenleg Leonhard, Syd'Quan, Willis és Caldwell gyakorolják a puntreturnt. Leonhard és Syd'Quan között lehet h ez fog dönteni, h ki kierül rosterre.

Közben Tyler Grisham cut.

Vasárnap pedig PFM még a 3. negyedben is játszhat, aztán Hanie követi majd:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19900891

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Jól van, a Harris téma inkább csak poén volt, vagyis inkább úgy gondolom, hogy amíg ő ott van, addig felesleges 5 S-t tartani a keretben, Carter és Moore fiatal, Adams nem tűnik rossznak, Bruton meg bevethető simán, mellette meg kiváló ST játékos, fölösleges még egy ötödik, főleg a harmadik QB kárára...

Az meg nyilvánvaló, hogy Hanie nem egy életbiztosítás, azt megmutatta tavaly is, meg idén az első PS meccsen is, de azért jobb, mint a semmi és egyelőre még jobb, mint Weber szerintem...

Meg most újranézve azt az 53-at, lövésem nincs kik lennének a return emberek, max Decker, akit nem kéne erőltetni, meg Bolden, akinek már műtötték a térdét. Kéne azért Syd'Quan mindenképpen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Én alapból kétlem, hogy Hanie-t kihagyjuk, kapott egy viszonylag jó szerződést, Osweiler-t meg nem kéne szerintem túl hamar bedobni a mély vízbe, még ha PM kiesik, akkor se...

Egyébként nálam az a baj ezzel, hogy a nyáron érkezett Leonhard és Brooking bent maradását úgy veszi törvényszerűnek, hogy még egy percet se játszottak, én inkább raknám a S-k közé Harris-t és a CB-k közé Syd'Quan-t, Leonhard-ot meg ki, de ez megint kevésbé szakmai alapon megy, de ha Leonhard annyira jó lesz, akkor maradjon. csak Syd'Quan jó visszahordó, Leonhard meg 4 kezdő-szerű S közül az, akit csak a neve tart bent...

Mellesleg szerintem Trevathan vagy Mohamed simán mehet/megy a PS-ba, főleg ha DJ játékra jelentkezhet...StormST
Harris az első számú nickel CB az egész TC-n. /*úgy tűnik rajtam kívül Fox és JdR is elégedett vele*/.

Mondjuk ettől függetlenül nálam is előbb van a sorban Syd'Quan mint Leonhard. De azért is mondtam, h én még megvárom a hátralevő PS meccseket a véleményformálással...
Brookingról meg Leonhardról nem rég egyébként pont írtam, h sérülésük miatt jelenleg nem kerülnének az 53-mas rosterre, és harcolniuk kell érte.
Szóval ebben mindenképp egyetértünk.

QB témában nálad a pont. Attól h elmegy a szezon PM kiesése miatt, még nem biztos h jót tesz Oswi-nak, ha pályára kerül. Ezt a csapatnál látniuk kell, h készen áll e hozzá. De ha ott is van Hanie h átvegye a stafétát adott esetben, hamar követelni fogják Oswi-t a csapatba...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy írtam MoJo a kedvenc aktív RB számomra. Manning miatt pedig egy másik, szívemhez közeli játékosnak kellett távoznia. Csupán ennyi.Black_Adder
Oké értelek. (Csak azért kérdeztem, mert azt hittem MJD-hez van köze, esetleg valami olyan kötődés Denverrel amiről nem tudok.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Én alapból kétlem, hogy Hanie-t kihagyjuk, kapott egy viszonylag jó szerződést, Osweiler-t meg nem kéne szerintem túl hamar bedobni a mély vízbe, még ha PM kiesik, akkor se...

Egyébként nálam az a baj ezzel, hogy a nyáron érkezett Leonhard és Brooking bent maradását úgy veszi törvényszerűnek, hogy még egy percet se játszottak, én inkább raknám a S-k közé Harris-t és a CB-k közé Syd'Quan-t, Leonhard-ot meg ki, de ez megint kevésbé szakmai alapon megy, de ha Leonhard annyira jó lesz, akkor maradjon. csak Syd'Quan jó visszahordó, Leonhard meg 4 kezdő-szerű S közül az, akit csak a neve tart bent...

Mellesleg szerintem Trevathan vagy Mohamed simán mehet/megy a PS-ba, főleg ha DJ játékra jelentkezhet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát ha olyan hülyék vagyunk, hogy PM rizikós egészségügyi állapotával 2 QB-t teszünk keretre, ráadásul úgy, hogy a másik egy egyetemen is keveset játszott rookie, akkor az lesz az év vicce szerintem... 😛

Ezt a roster tippet eléggé D-heavy-nek érzem, minden poszton túl vannak tervezve (9 DL, 7 LB, 5-5 CB-S), közben az OL-ba csak 9 embert rakott, meg 2 QB-t. Át kéne ezt gondolni szerintem, bár még nem tudom kit nem tennék bele...StormST
Ha PM lesérül, mindegy h ott van e Hanie vagy Weber, akkor az a szezon így is úgy is kuka. Nincs egy olyan QBnk aki csereként beállva meg tudná menteni a szezont.
OLnél megint az a baj, h kéne még kéne, de kit tennél be?
Sajnos annyira rosszul állunk o# depthből, hogy én nem tartom indokolatlannak ezt a létszám eloszlást. Persze kéne 3 QB, kéne több OL, Weber akár még ott is lehet, de ahhoz nem olyan fontos, h melegen tartsa a padot. Majd ha tényleg lesérül PM, akkor felhozzuk PSból.

Beal vagy Malik Jackson maradhat ki a DLből, Brooking az LB sorból ha nem épül fel nagyon gyorsan, ha igen akkor Mike Mohamed lehet h PSbe megy. CB-k közül senkit se hagynék ki, S közül pedig Bruton csak a ST miatt van bent. Ha offensbe vagy védelembe kell valaki, akkor azonnal repül nálam, mert azok azért fontosabbak a STnél.

Én szerintem még várok a saját rostertippel, legalább 1, de inkább 2 PS meccset. Azért mondjuk Moreno és weber esélyes lehet nálam odaérni rosterTIPPben is. A rosterWISHben persze azonnal felszabadul Ball helye 😊

Amúgy maga 24-26 az nem annyira abszurd. Persze a 25-25 a megszokott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha olyan hülyék vagyunk, hogy PM rizikós egészségügyi állapotával 2 QB-t teszünk keretre, ráadásul úgy, hogy a másik egy egyetemen is keveset játszott rookie, akkor az lesz az év vicce szerintem... 😛

Ezt a roster tippet eléggé D-heavy-nek érzem, minden poszton túl vannak tervezve (9 DL, 7 LB, 5-5 CB-S), közben az OL-ba csak 9 embert rakott, meg 2 QB-t. Át kéne ezt gondolni szerintem, bár még nem tudom kit nem tennék bele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
CBS 53-mas roster tipp:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19871367
Nagyobb/érdekesebb nevek, akik nem férnek be náluk: Moreno, Hanie, Syd'Quan Thompson

Dumervil magabiztosan várja a szezont:
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/jim_trotter/08/22/notebook/index.html

Egy kis Wolfe hype:
 denver.cbslocal.com/2012/08/22/broncos-rookie-derek-wolfe-proves-a-quick-study/
Ilyenkor rosszat még nem szoktak mondani senkiről, de azért amikor csapattársak és edzők ennyire elégedettek valakivel, az azért jót jelent.
Itt van róla egy PFF first impress is:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/08/22/first-impressions-second-rounders-no-33-to-no-42/
"For Denver, Derek Wolfe is in a heavy rotation at defensive tackle as either the third or fourth player up. Against Seattle he also played outside, at defensive end (a la Red Bryant) on seven plays that I logged in the first half. While I only saw him for five plays against the Bears, he made up for that with 25 against the Seahawks.

My initial impression after his first game was excellent as on his second play he pushed Gabe Carimi back into the halfback blowing up a run and then, on the very next snap, sacked Jason Campbell as he stepped up in the pocket. Similarly, with the Seahawks, his early plays were impressive; getting inside RG, J.R. Sweezy to make the tackle to force a punt and later jolting Max Unger back to clog a lane. After that, though, the glamour faded and he looked easily controlled particularly when facing the two offensive tackles on the outside."


Hát a kettő együtt azért már biztató.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
...de én abszolút NEMszakmai okok miatt jobban örültem volna neki, mint manningnek. Még egyszer: nem szakmai okok miatt, nem kell jönni azzal, h szakmailag ez mennyivel jobb így nekünk. Ezzel tisztában vagyok.Black_Adder
Mit értesz "nem szakmai alapon"? Esetleg van valami köze MJD-nek Denverhez? Vagy egyszerűen csak szimpatikus a pali?peterk2005
szakmailag lehet modnani h így erősebbek lettünk, így több esélyünk van Super Bowlt nyerni, stb, viszont a sport nem csak erről szól. Nincs semmi bajom emberileg Manninggel. Valaki számára lehet ugyanannyira szimpatikus, mint nekem pl MoJo, ha már róla van szó.
Lehet h nem a legjobb kifejezés a NEMszakmai érvek, de a lényeg h:

Ahogy írtam MoJo a kedvenc aktív RB számomra. Manning miatt pedig egy másik, szívemhez közeli játékosnak kellett távoznia. Csupán ennyi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...de én abszolút NEMszakmai okok miatt jobban örültem volna neki, mint manningnek. Még egyszer: nem szakmai okok miatt, nem kell jönni azzal, h szakmailag ez mennyivel jobb így nekünk. Ezzel tisztában vagyok.Black_Adder
Mit értesz "nem szakmai alapon"? Esetleg van valami köze MJD-nek Denverhez? Vagy egyszerűen csak szimpatikus a pali?peterk2005
MJD jó arc, PM-et normális ember nem szereti
Ezt akartad hallani? 😀

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
...de én abszolút NEMszakmai okok miatt jobban örültem volna neki, mint manningnek. Még egyszer: nem szakmai okok miatt, nem kell jönni azzal, h szakmailag ez mennyivel jobb így nekünk. Ezzel tisztában vagyok.Black_Adder
Mit értesz "nem szakmai alapon"? Esetleg van valami köze MJD-nek Denverhez? Vagy egyszerűen csak szimpatikus a pali?peterk2005
Kényes témára tapintottál rá! Akarod? 😛 😀
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
...de én abszolút NEMszakmai okok miatt jobban örültem volna neki, mint manningnek. Még egyszer: nem szakmai okok miatt, nem kell jönni azzal, h szakmailag ez mennyivel jobb így nekünk. Ezzel tisztában vagyok.Black_Adder
Mit értesz "nem szakmai alapon"? Esetleg van valami köze MJD-nek Denverhez? Vagy egyszerűen csak szimpatikus a pali?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)