Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát PM továbbment Arizona-ba, de a FO nagyon bizakodó..........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Maradjunk az egyesnél 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
de Tebow elé nem egy PM típusú QB kéne szerintem.Amadeus91
Tebow elé semmilyen típusú QB nem kell. Sztem két út van.
1. Tebow és az option.
2. Más offense.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Nekem Tebow megadta azt, amire 2005 óta várok. A 2. évében, Broncos mezben. Nincs miről beszélni, egyértelműen vele kell kezdeni a 2012/2013-as szezont. Ha nem így döntenek Bowlen-ék, lesz nemulass...JC6
És ez azért van, mert sokan Tebow-al egyeztetik a Broncos playoffot. Véletlenül sem szeretnék belemenni a Tebow témába, mivel egyáltalán nem is a konkrét személy a lényeg, hanem az, hogy ahogyan korábban Cutlerről szó volt, hogy nem rajta múlott az a playoff, így itt sem -csak- Tebown. Ott szar védelem volt és franchise QB (és offense persze), itt meg elsősorban fantasztikus védelem volt meg idén és nevezzük "franchise leader QB".

Szóval a lényeg amire utalni szerettem volna, hogy Tebow magic vagy nem, 1000 passzolt yard / szezon, vagy 5000, a ti playoffotok, mint ahogyan senkié sem 1 embernek köszönhető. És ha valaki nem is úgy fogja fel, hogy "Tebow megadta a playoffot", akkor sokkal könnyebben elfogadja, hogy korunk egyik legjobb QB-ját kénytelenek lesznek 1-2 évig foglalkoztatni 😊 Ez látható Black Adder esetén, aki mégha szívesebben maradna is Tebownál, mivel -gondolom- nem úgy kezeli, hogy a 2011 Denver Playoff = Tebow, nem is indul felgyújtani a székházat, ha egy Manning érkezik.

Egyébként én a Denver helyében, ha ténylegesen megvan a 100%-os hit és bizalom Tebow felé, akkor semmiképp nem hoznám ide Manninget, mert Tebow akkor közel sem lesz megfelelő ide backupnak, és csak "feleslegesen" kitolják a rebuildinget, (ami azért megjegyzem könnyen jelenthet egy SB-t pl. szóval ezért sem kell anarchiába csapni). És számomra egyébként a Manning-lépés azt sugallná, hogy nincs meg az a nagy bizalom Tebow irányába, amiről szó volt, mert inkább játszotok 2 évet PM-el, majd közben hoztok egy friss újoncot, akivel kevesebb meló lesz, mint Tebow-al.

Viszont! Ez sem feltétlen jelenti a Tebow süllyesztőt, hisz 24 éves, lehet csak úgy gondoljá-to-k, hogy inkább adjunk neki 1-2 évet, tanítsuk meg konzisztensen jól passzolni és akkor 26-7 évesen még simán épülhet rá a rebuliding is 😊fetomy
de Tebow elé nem egy PM típusú QB kéne szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem Tebow megadta azt, amire 2005 óta várok. A 2. évében, Broncos mezben. Nincs miről beszélni, egyértelműen vele kell kezdeni a 2012/2013-as szezont. Ha nem így döntenek Bowlen-ék, lesz nemulass...JC6
És ez azért van, mert sokan Tebow-al egyeztetik a Broncos playoffot. Véletlenül sem szeretnék belemenni a Tebow témába, mivel egyáltalán nem is a konkrét személy a lényeg, hanem az, hogy ahogyan korábban Cutlerről szó volt, hogy nem rajta múlott az a playoff, így itt sem -csak- Tebown. Ott szar védelem volt és franchise QB (és offense persze), itt meg elsősorban fantasztikus védelem volt meg idén és nevezzük "franchise leader QB".

Szóval a lényeg amire utalni szerettem volna, hogy Tebow magic vagy nem, 1000 passzolt yard / szezon, vagy 5000, a ti playoffotok, mint ahogyan senkié sem 1 embernek köszönhető. És ha valaki nem is úgy fogja fel, hogy "Tebow megadta a playoffot", akkor sokkal könnyebben elfogadja, hogy korunk egyik legjobb QB-ját kénytelenek lesznek 1-2 évig foglalkoztatni 😊 Ez látható Black Adder esetén, aki mégha szívesebben maradna is Tebownál, mivel -gondolom- nem úgy kezeli, hogy a 2011 Denver Playoff = Tebow, nem is indul felgyújtani a székházat, ha egy Manning érkezik.

Egyébként én a Denver helyében, ha ténylegesen megvan a 100%-os hit és bizalom Tebow felé, akkor semmiképp nem hoznám ide Manninget, mert Tebow akkor közel sem lesz megfelelő ide backupnak, és csak "feleslegesen" kitolják a rebuildinget, (ami azért megjegyzem könnyen jelenthet egy SB-t pl. szóval ezért sem kell anarchiába csapni). És számomra egyébként a Manning-lépés azt sugallná, hogy nincs meg az a nagy bizalom Tebow irányába, amiről szó volt, mert inkább játszotok 2 évet PM-el, majd közben hoztok egy friss újoncot, akivel kevesebb meló lesz, mint Tebow-al.

Viszont! Ez sem feltétlen jelenti a Tebow süllyesztőt, hisz 24 éves, lehet csak úgy gondoljá-to-k, hogy inkább adjunk neki 1-2 évet, tanítsuk meg konzisztensen jól passzolni és akkor 26-7 évesen még simán épülhet rá a rebuliding is 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én még mindig Plummert sírom vissza 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem Tebow megadta azt, amire 2005 óta várok. A 2. évében, Broncos mezben. Nincs miről beszélni, egyértelműen vele kell kezdeni a 2012/2013-as szezont. Ha nem így döntenek Bowlen-ék, lesz nemulass...

Én Cutler fan voltam/vagyok, teljességgel megértettem, amikor besértődött.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az offense jó volt, de utólag kiderült, hogy ebben Cutler-nek több része volt, mint azt nagyon sokat gondolták, vagy szerették volna hinni. Orton hozta a yard-okat, de az eredményeket csak addig, amíg tartott a kezdeti lendület, aztán darabjaira hullott minden. Ez részben azért is volt, mert Orton fos, részben meg azért, mert a többi játékos se állt mögé/mellé...StormST
Ez egyébként idén a Bears-nél is tökéletesen látszott.

Amúgy black, Cutler Bears-es időszaka csak azért kerülhet szóba, merthogy sehol máshol nem viselkedett faszul semmikor sem. Bear sem vitatta,hogy abban a helyzetben barom volt, csak nem a semmiből, merthogy ő ilyen, hanem mert kiváltották belőle. Nyilván hibás, hogy pöcs volt, de attól még az 1 szituáció, és szerintem -sem- helyes 1 nevezzük hibának, szóval egy hiba alapján úgymond véglegesen elítélni, vagy teljességében olyannak beállítani. Te isvoltál már bizonyára hülye egyszer az életedben, vagy szóltál be valakinek, ha kihozott a sodrodból, vagy hasonló, mégsem jelenti, hogy te kész passz olyan vagy, ott rohadj meg 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Az offense jó volt, de utólag kiderült, hogy ebben Cutler-nek több része volt, mint azt nagyon sokat gondolták, vagy szerették volna hinni. Orton hozta a yard-okat, de az eredményeket csak addig, amíg tartott a kezdeti lendület, aztán darabjaira hullott minden. Ez részben azért is volt, mert Orton fos, részben meg azért, mert a többi játékos se állt mögé/mellé...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
...

Légyszives ne forgassátok ki a szavaimat, mert azt NAGYON utálom.Black_Adder
Szerintem nem forgattam ki a szavaidat, de nagyon sajnálom ha mégis így lenne.

Cutlert pedig emberileg elítélheted nyugodtan, attól még az akkori Broncosban szerintem több potenciál volt.vandeminek
Lehet h paranoiás vagyok, de szvsz olyanokat láttál bele mondandómba, amit nem írtam, és távol is állt tőlem. Pl. h Cutler hibája volt h nem jutottunk PO-ba. De biztos csak én vagyok paranoiás, és akkor bocsi ha vádaskodásnak érezted. Tekintsd ezt akkor általános érvényű, a jövőbeni előfordulást megelőzendő mondatnak.

Bear:
Szerintem annak megítélésében, hogy hogyan távozott Cutler semmi jelentősége nincs annak, hogy azóta mit csinált Chicago-ban. Teljesen más dolgokat ne keverjünk már ide.
Te Cutler fan vagy, természetes hogy véded. Emberileg magánéletében nem csinál olyan dolgokat amiért meg lehetne utálni. Nálatok eddig jó fiú, természetes h véded és örülsz neki. Viszont amit a Broncos-zal művelt távozása előtt, az faszság volt.

Az akkori Broncos vezetőség munkáján hidd el, kérlek hidd el, hogy milliárdszor jobban kiakadtam. Cutleren pedig nem akadtam ki, amit csinált az szvsz faszság volt, elkönyveltem fasznak amit itt művel a végén, és ezért jó döntésnek tartom elcserélésért sok cetliért. Ennyi. Semmi bajom a Bearsszel, vagy azzal amit ott csinál. ITT egy fasz lett az eseméynek hatására.

JMD kezdte OK, de attól még, nem folytatom tovább, aki akarta elsőre is megértette, hogy mi a bajom ezzel, és miért gondolom hogy nem volt "orbitális faszság" eltrade-elni. Orbitális faszság volt Casselle ráizgulni, az tény, aztán történt ami történt. Utána már nem volt maradása szerintem Cutlernek. Ha valaki az elnökkel kezd el szívózni, médián keresztül teregetni a szennyest, akkor menjen. Miért tartottuk volna meg? Hogy a padon is durcizzon JMD-vel? Egyiküknek mennie kellett, ezt ha jól emlékszem Cutler is megmondta vagy ő vagy JMD. Nos nem a QB választ HC-t, és sehol se rúgnak ki egy újonnan igazolt HC-t. Utólag, job lett volna megúszni 2 év ámokfutást, de az akkori tudással a jó döntést hozta meg Bowlen. Mert ő döntött a trade mellett nem JMD. JMD egy hatalmas nagy seggfej volt ezt senki se vitatja a földkerekség 100csilliárd peccfanatikusát leszámítva, de a történtek után nem volt más választás. És ennél jobban nem jöhettünk volna ki a szarból

Amikor eltradeeltük azt hittük hogy nagyon jó offensünk van. 11 IR-re kerülő futóval is >4.0 futó átlag és nem is oly kevés yard. Egy nagyon jó OL. Abban egy közepes irányító is simán 3500 yard körüli szezont tud csinálni, erről ki is derült hogy igaz. Na most, ha abból az 5 pickből felhúzunk egy védelmet, máris PO. Majdnem össze is jött annak ellenére, hogy az az 5 pick az első évben legalábbis pontosan SEMMIT, 0, zérót ért.
Mégis egy sokkal keményebb sorsolásban, egy abszolút tehetségtelen HC-vel összejött ugyanaz a 8-8. Ha az 5 elsőkét körös pickből egy picit is értelmes emberek jönnek...

De nem jöttek. Így gyengébbek lettünk mint Cutlerrel, ebben igaza van StromST-nek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem volt szándékomban lavinát elindítani...

Black!

Tudod az a baj a felvetéssel, h Cutler ilyen-olyan szörny, mocsok, stb, hogy csak itt és csak ebben az esetben jött ez ki....ha valaki emberileg valamilyen jellemvonással rendelkezik, akkor - college karrierjét is beleértve - miért nincs és nem is volt vele többször probléma az elmúlt 10 évben, miért nem tudunk egyetlen másik esetet sem felsorolni?!

Nálunk itt van már egy jó ideje...hagyja, h hozzávetőlegesen 50szer sackeljék egy szezonban, kussol és feláll...a csapat egy emberként áll a háta mögött....emlékezzünk az NFC döntő utáni parádéra, amikor Urlacher és még jópáran kiálltak ezerszer mellette....szerinted az öreg megtenné, ha nem úgy lenne a helyzet? Megmondom: nem.....Jay az O. kapitánya, és tényleg team leader....ez volt Denverben is...csak ezt nem értékelte senki....

Nem csak a játékosnak kell profinak lennie...hanem a franchisenak is...hiába szidod Jay-t, h faszságokat csinált...oké, lehet...sokkal inkább kéne az egész Broncos-vezetés idiótaságaitól kiakadni, ha egy olyan emberből kihozzák az állatot, akiből sem előtte, sem utána senkinek sem sikerült...szerintem itt a probléma...

Nálunk, amikor Emery, az új GM idejött, McCaskey és Phillips (a CEO) kijelentették: Lovie a HC, Jay a Qb...a többi rád van bízva...nos itt is erre lett volna szükség, és nincs miről beszélni....

Tebow-hoz pedig annyit, h tisztelem a srácot, mert igazi nyerő típus, és hatalmas szíve van, de lássuk be, ha sikerül három passza egymás után, az csoda....ő is és mi is jól tudjuk, h neki bizony nem lenne értelme ordítani, mert max. 3-4 csapatot érdekelné, mivel máshol nem szabnának rá egy komplett offense-t....és a srác azt nem tudja, amit az NFL-ben az irányítónak alapból tudnia kell: dobni....mint mondtam, tisztelem azért, h ilyen játékos, de nem szeretném pl. a Bears-ben QB-ként látni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Háth ha bekövetkezne Pm leigazolása akkor Tebowing helyett Manninget hordanának az emberek Denverben :rolleyes:
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
A Cutler ügy elbaszása indította el a lavinát, ezt szerintem lehetetlen vitatni. Onnantól bevágta a durcit Marshall is, Scheffler is, Orton-ból meg hamar kijött, hogy alkalmatlan komoly QB-ként húzni a csapatot...

Azért Tebow tavalyi helyzetéhez Cutler-ét hasonlítani szerintem hülyeség. Tebow mögött volt 4 meccs kezdőként, Cutler mögött meg 37, egy 4 500 yard-os szezon és egy Pro Bowl. Azért ha Tebow kivágta volna a hisztit én simán elküldtem volna a faszba, mert nem lett volna rá alapja, Cutler-nek meg volt, még ha nem is jól mutatta ki...

Culter akkori értéke kimutathatatlan volt, szerintem így is szar ellenértéket kaptunk érte, mert egy FRANCHISE QB-t adtunk középső pick-ekért meg egy közepes QB-ért. Igen, más posztokat megoldhattunk (volna) vele, de a legfontosabbat messze nem, ezért hiába a magas ellenérték, ha nem ér semmit. Én azt mondom és mindig is ezt mondtam, hogy kulcs játékost csak akkor és olyan ellenértékkel szabad elcserélni, ha abból egyből pótolni lehet, márpedig ez itt NEM ÁLLT FENT. Egy 2 QB-s draft előtt (Stafford + Sanchez) úgy elcserélni egy franchise QB-t, hogy top5-ös picke-t vagy nagyon jó QB-t nem kapsz érte egyenértékű az elbaszással és ez elég hamar ki is derült, kb. fél szezon után, amikor már látszott, hogy Orton mekkora selejt...

Szerinted gyalázat volt, amit Cutler tett, szerintem meg csupán egy túlzásba vitt normál emberi reakció, kb. a jogos sértődés jött ki belőle, még ha rosszul is mutatta ki. Igen, szerintem jogos volt, mert igenis tett ő le eleget az asztalra ahhoz, hogy joga legyen megsértődni, akkor, abból a Broncos-ból sokkal többet egyik QB se tudott volna kihozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
...

Légyszives ne forgassátok ki a szavaimat, mert azt NAGYON utálom.Black_Adder
Szerintem nem forgattam ki a szavaidat, de nagyon sajnálom ha mégis így lenne.

Cutlert pedig emberileg elítélheted nyugodtan, attól még az akkori Broncosban szerintem több potenciál volt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
1.) szóval ha NFL irányító vagy és hoznak melléd egy másikat, akkor azonnal tovább állsz? Nem sok helyen lennél akkor, mert 2nél kevesebb sehol sincs, de három az alap...Black_Adder
Azt hiszem akkor Ő franchise QB volt, élete addigi legjobb szezonján volt túl...

2.) meg van mindennek a módja. Ahogy a rendes munkahelyen is felmondhatsz, vagy elkezdhetsz mindenkit leanyázni felgyújtani az irodaházat stb. JMD egy fasz volt, nálam jobban nem gyűlölheti senki, mert én már akkor kimaxoltam ezt az érzést, amikor néhányan még hittek benne. Szóval mondhatta volna Cutler, h megrendült a bizalma, szeretne cserét kérni, DE ő NEM ezt tette. Ő utána bevágta a durcit, nem válaszolt a tulajnak Bowlennek, akitől a pénzt KAPJA, kivágta a hisztit, stb.

Egy gyalázat volt amit utána művelt. Pont. Ennyi. Itt nem arról volt szó, hogy az új főnöknek nem tetszek ezért elbúcsúzok a szeretett kollégáktól, hanem pont leszarta a szeretett kollégáit, szart ő mindenbe bele. És a hozzáállása miatt komoly esély mutatkozott arra is, hogy csak nagyon áron alul tudjuk adni, hisz mindenképp menni akar.

Megkaptuk az árát bőven, így elnézőbb vagyok vele szemben, de attól még egy fasz volt, és az elmúlt évek egyik legjobb döntése volt a csapattól hogy eltradeeltük. Nagyon jó döntés volt. Egyrészt megszabadultunk egy rákos daganattól, amiről ha később derül ki, h az (márpedig előbb utóbb kiderült volna), akkor súlyosabb károkat okozott volna, másrészt bőven megkaptuk azt amit ér, még többet is. Kár hogy azokat is elherdáltuk, de az nem tartozik ehhez a dönétshet.Black_Adder
Szép dolog volt gyakorlatilag szétverni a liga akkori egyik legjobb offenset. Főleg egy ex-OCoordnak. Ezt nem szabadott volna hagyni senkinek sem. Én pedig nem hiszem hogy egy utolsó szaralak lenne Cutler. Az árát tényleg megkaptátok, az hogy mennyire lett kihasználva, az már nem Cutler bűne.

Cutlerrel semmit nem nyertünk, soha még rájátszában se voltunk, zsóval nem kellett volna akkor pofájának lenni. Egyetlen negatívumot se tudok mondani cseréjével kapcsolatban, és az itt hozzászólók se világították meg előttem, h miért lett volna annyira borzalmasan szánalmasan undorítóan szar orbitális faszság, szánalom döntés őt elküldeniBlack_Adder
Azt azért remélem nem gondoltad komolyan, hogy miatta nem jutottatok a playoffba :/
Én örültem a tradenek, lett egy Cutlerünk. De a Broncos se lett egy világverő csapat azóta.

Na hogy egy kis ON is legyen:

Pont a Broncos volt az utolsó akikre gondoltam, hogy Manning ide jönne. Bár amennyire megbecsülték Tebowt egész évben, így már érthető a dolog. Az hogy mennyire jönne be Manning azt csak az idő döntheti el.vandeminek
Utálom magam ismételgetni, ezért szándékosan bent hagyom a hosszú quote-ot, hogy elvegye az emberek kedvét ugyanazt a ferdítést újra és újra felhozni.
1.) JMD valóban szétverte az egész csapatot. EZT SOSEM VITATTAM SŐT. A gond ahogy már sokszor írtam, nem az hogy Cutler ment, hanem AHOGY, A.H.O.GY. avahovogy ment.
2.) hol írtam, h miatta nem jutottunk PO-ba? Nem az ő hibája ugyan, de amíg nem tud sikereket felmutatni tudja hol a helye. NEM votl abban a pozícióban, hogy ő válasszon HC-t, ő abban a helyzetben volt, h szépen beálljon a sorba dolgozni, ahogy pl. tette idén Tebow.
És a döntés jó volt. Ha van egy kicsit is értelmes HC, cagy egy baba, aki nem tud írni ovlasni, hanem randomra bök a csörgőjével nevekre a draftboardon, akkor jól is jártunk volna. Amit az ellenértékkel tett jmd, az hatalmas faszság volt. Cutler 2 első körért és egy 3. körért, az nagyon jó trade volt. mert Cutler nem ért ennyit, mert nem volt hajlandó együtt dolgozni JMD-vel, és mert Bowlennel is egy fasz volt.

Légyszives ne forgassátok ki a szavaimat, mert azt NAGYON utálom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Naaaaa azért nem csak Cutler eltradeelése vágta tönkre ezt a csapatot. Sőt, abból a kibaszott sok pickből, még jóval erősebbet is lehetett volna építeni. Más kérdés h mi lett belőle.
JMD-t én már akkor is egy tehetségtelen fasznak tartottam, amikor te még próbáltál hinni benne, szóval nekem aztán egyáltalán nem kell bemutatni az érem másik oldalát. Nem is azzal van bajom, h Cutler menni akart, hanem AHOGY ment. Jobban járunk ha akkor Bowlen azt mondja h menjen JMD és maradjon Jay? Igen, láttuk mi lett jmdből, de a döntés abszurd lett volna. Ezt be kell látni.

Amúgy meg igen, mindössze 4 QB-nknak sikerült PO győzelmet elérni, és ezért őket nagyon tisztelem, kivétel nélkül és agyfaszt kapok, amikor egy Broncos fan kezdi gúnyolni őket, de ez nem jelenti azt, hogy, mivel csak 4-en nyertek PO meccset ezért innentől bárki aki mégcsak PO-ba se vitte a csapatot primadonnaként viselkedjen...

Cutler valóban jó irányító volt, ezt sose vitattam. De sportban nincs ha. Nincs olyan, h majdnem. Amíg mégha csupán pech miatt is, de nem tud femutatni sikereket, addig álljon be dolgozni az új HC alá.


Miután kiborult a bili, Te megtartottad volna????


Tebow-nak is jött új HC, ő is elvesztette a bizalmat, ő is elkeseredett. De ő nem kezdett el rinyálni, nem dobálta teli szarral az egész franchise-t, hanem amikor kellett beállt, WR-ként a pályára, és mindent megtett, hogy újra lehetősége legyen bizonyítani. Tebow sokkal sokkal jobban meg van hurcolva mint Cutler volt, mégse jött elő belőle a fasz.

Nem tudom h Elway hogy kezelte, amikor hozták mellé Maddoxot, vagy mennyire volt a sajtóban is mérges a kapcsolata Reeves-szel, de azért mire odáig jutottak, ő már feltudott mutatni valami, amikor Maddox jött ő már rég franchise QB volt, nem pedig volt 1 nagyon jó éve, ahol a pech megakadályozta, h siker legyen belőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
1.) szóval ha NFL irányító vagy és hoznak melléd egy másikat, akkor azonnal tovább állsz? Nem sok helyen lennél akkor, mert 2nél kevesebb sehol sincs, de három az alap...Black_Adder
Azt hiszem akkor Ő franchise QB volt, élete addigi legjobb szezonján volt túl...
Szerk: Casselt nem backupnak akarta JMD. Cutlernál pedig nem jobb képességű. Ezt akkor sem mondhatod ha Cutlert utálod a legjobban a világon.

2.) meg van mindennek a módja. Ahogy a rendes munkahelyen is felmondhatsz, vagy elkezdhetsz mindenkit leanyázni felgyújtani az irodaházat stb. JMD egy fasz volt, nálam jobban nem gyűlölheti senki, mert én már akkor kimaxoltam ezt az érzést, amikor néhányan még hittek benne. Szóval mondhatta volna Cutler, h megrendült a bizalma, szeretne cserét kérni, DE ő NEM ezt tette. Ő utána bevágta a durcit, nem válaszolt a tulajnak Bowlennek, akitől a pénzt KAPJA, kivágta a hisztit, stb.

Egy gyalázat volt amit utána művelt. Pont. Ennyi. Itt nem arról volt szó, hogy az új főnöknek nem tetszek ezért elbúcsúzok a szeretett kollégáktól, hanem pont leszarta a szeretett kollégáit, szart ő mindenbe bele. És a hozzáállása miatt komoly esély mutatkozott arra is, hogy csak nagyon áron alul tudjuk adni, hisz mindenképp menni akar.

Megkaptuk az árát bőven, így elnézőbb vagyok vele szemben, de attól még egy fasz volt, és az elmúlt évek egyik legjobb döntése volt a csapattól hogy eltradeeltük. Nagyon jó döntés volt. Egyrészt megszabadultunk egy rákos daganattól, amiről ha később derül ki, h az (márpedig előbb utóbb kiderült volna), akkor súlyosabb károkat okozott volna, másrészt bőven megkaptuk azt amit ér, még többet is. Kár hogy azokat is elherdáltuk, de az nem tartozik ehhez a dönétshet.Black_Adder
Szép dolog volt gyakorlatilag szétverni a liga akkori egyik legjobb offenset. Főleg egy ex-OCoordnak. Ezt nem szabadott volna hagyni senkinek sem. Én pedig nem hiszem hogy egy utolsó szaralak lenne Cutler. Az árát tényleg megkaptátok, az hogy mennyire lett kihasználva, az már nem Cutler bűne.

Cutlerrel semmit nem nyertünk, soha még rájátszában se voltunk, zsóval nem kellett volna akkor pofájának lenni. Egyetlen negatívumot se tudok mondani cseréjével kapcsolatban, és az itt hozzászólók se világították meg előttem, h miért lett volna annyira borzalmasan szánalmasan undorítóan szar orbitális faszság, szánalom döntés őt elküldeniBlack_Adder
Azt azért remélem nem gondoltad komolyan, hogy miatta nem jutottatok a playoffba :/
Én örültem a tradenek, lett egy Cutlerünk. De a Broncos se lett egy világverő csapat azóta.

Na hogy egy kis ON is legyen:

Pont a Broncos volt az utolsó akikre gondoltam, hogy Manning ide jönne. Bár amennyire megbecsülték Tebowt egész évben, így már érthető a dolog. Az hogy mennyire jönne be Manning azt csak az idő döntheti el.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj Black, hogy te totál azt feltételezed, hogy Cutler-ből mindenképpen kijött volna a fasz, én pedig ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Semmi panasz nem volt rá előtte, max annyi, hogy néha kicsit halvérű volt a pálya szélén, de ennyi. Baszki csapatkapitány volt, azért az csak jelent valamit egy harmadéves QB-nál...

Rosszul kezelte a helyzetet? Igen, ez így van, vitathatatlan. De ha nem viszik bele a helyzetbe az első helyen, akkor soha nem lehet tudni, hogy mi lett volna.

Nem vitt minket a PO-ba? Nem értünk el vele semmit? Pont pár napja te fejtetted ki, hogy eddig mindössze Tebow-val együtt 4 olyan irányítónk van, aki PO-ba vitte a csapatot, szóval voltak páran, akiknek ez nem sikerült. 2008-ban talán emlékszel hány RB került IR-re, úgy azért nem volt egyszerű, meg Shanny is kiégett, de Cutler egyáltalán nem vallott szégyent, sőt az volt karrierje legjobb szezonja mind a mai napig, viszont abban az évben védelmünk se nagyon volt. 8-8-al zártunk vele, igaz 8-5 után, de azért az mégis az NFL egyik legjobb támadósora volt akkor, csak védelem kellett volna mellé és kevesebb sérülés a futóknál és csont nélkül bent lettünk volna a PO-ban és nem 8-8-al, mert az így is megvolt!

Én azt az egészet faszságnak tartottam, semmilyen körülmények között nem tudom a "JÓ" fogalmat belehozni a képbe. Faszom, az NFL egyik legjobb offense-ét sikerült lerombolni pár következő éves pick-ért pár év alatt. Ha ebben bárhol bárki valami jót lát, az vicc szerintem. Meg is lett az eredménye, 4-12, 1/2, üres lelátórészek a Mile High-on, mindezt azért, mert egy fasz nem volt képes rájönni, hogy milyen jót is kapott és ezzel kihozta a faszt egy másik emberből! Kifordul a gyomrom az egésztől. Pont azért, mert Broncos fan vagyok és ezt a franchise-t ezzel sikerült a padlóra vágni évekre és szerintem most újra oda tartunk, ha nem vagyunk képesek hosszútávra gondolkodni, márpedig egy 35 éves QB leigazolása nekem nem fér ebbe bele sehogy........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
1.) szóval ha NFL irányító vagy és hoznak melléd egy másikat, akkor azonnal tovább állsz? Nem sok helyen lennél akkor, mert 2nél kevesebb sehol sincs, de három az alap...

2.) meg van mindennek a módja. Ahogy a rendes munkahelyen is felmondhatsz, vagy elkezdhetsz mindenkit leanyázni felgyújtani az irodaházat stb. JMD egy fasz volt, nálam jobban nem gyűlölheti senki, mert én már akkor kimaxoltam ezt az érzést, amikor néhányan még hittek benne. Szóval mondhatta volna Cutler, h megrendült a bizalma, szeretne cserét kérni, DE ő NEM ezt tette. Ő utána bevágta a durcit, nem válaszolt a tulajnak Bowlennek, akitől a pénzt KAPJA, kivágta a hisztit, stb.

Egy gyalázat volt amit utána művelt. Pont. Ennyi. Itt nem arról volt szó, hogy az új főnöknek nem tetszek ezért elbúcsúzok a szeretett kollégáktól, hanem pont leszarta a szeretett kollégáit, szart ő mindenbe bele. És a hozzáállása miatt komoly esély mutatkozott arra is, hogy csak nagyon áron alul tudjuk adni, hisz mindenképp menni akar.

Megkaptuk az árát bőven, így elnézőbb vagyok vele szemben, de attól még egy fasz volt, és az elmúlt évek egyik legjobb döntése volt a csapattól hogy eltradeeltük. Nagyon jó döntés volt. Egyrészt megszabadultunk egy rákos daganattól, amiről ha később derül ki, h az (márpedig előbb utóbb kiderült volna), akkor súlyosabb károkat okozott volna, másrészt bőven megkaptuk azt amit ér, még többet is. Kár hogy azokat is elherdáltuk, de az nem tartozik ehhez a dönétshet.

Cutlerrel semmit nem nyertünk, soha még rájátszában se voltunk, zsóval nem kellett volna akkor pofájának lenni. Egyetlen negatívumot se tudok mondani cseréjével kapcsolatban, és az itt hozzászólók se világították meg előttem, h miért lett volna annyira borzalmasan szánalmasan undorítóan szar orbitális faszság, szánalom döntés őt elküldeni

Jól jártunk a trade-del és egy olyan irányítót vesztettünk el, akiről mint kiderült csak saját maga érdekli.

És ez egy profi sport, nem ér ezt az érvet letiltani. Mert én Denver Broncos fan vagyok, nem pedig Jay Cutler fan vagy Tim Tebow fan. Ha valami jobb történHET a franchise-zal attól nem fogok vakon elzárkózni. ha egy tucat olyan embert hoznának akiket szívből gyűlölök, pl Big Al, vagy nem tudom kik merültek fel akkor fel lennék háborodva nagyon, de ez most más. Mind Manninggel, mind Cutlerrel.

A különbésg a kettő közül, hogy Manninggel szemben megértem a kételyeket, csupán eltúlzottnak tartom. Én is annak örülnék legjobban, ha visszavonulna, többet nem szopatna minket szarrá mint tette azt sokszor, mi pedig Tebowval sikeresek lehetnénk, hogy a sok buzi szakértő leszophassa. Emellett nem is szeretem Manninget, de mivel nem egy liliomtipró, sittes, bűnöző, gyilkos, állatkínzó, pénzértmégazanyámatismegölném, faszkalapról van szó, a franchise arculatát nem rontaná (nagyon) el, ezért én nem állok annyira ellenzően negatívan elutasítóan a dologhoz, mint mindenki más. Ellenben az érveket megértem, csupán túlzónak találom.

Cutler viszon.... Ezt abszolút nem tudom megérteni, mégha 2345+ is kerül rá. Kibújt a szög a zsákból, h milyen ember is ő, utána tradeelni kellett.
ha a munkahelyemen kiderül valamelyik jóltejesítő kollégámról, h egy fasz, akkor nem hullajtok érte könnyeket.
Ha meg nem fasz, csak összeesküdött ellene az új kisfőnök, akkor is tisztességgel távozzon már, és ne azzal legyen fasz (Bowlen), akitől a kenyeret kapja, és soha semmi faszságot nem csinált ellene...

na, ennyi faszt még Orosz se mondott fizika órán, elnézést miatta, főleg mert az eredeti hozzászólás nem ilyen hangnemű volt, de ez a téma kicsit érzékenyen érint. Én el nem tudom képzelni, hogy lehet negatívan látni cutler elküldését a történtek után, és az áldott jó munkavégző bárányhoz hasonlítani, azok után AHOGY távozott.

Mégegysezr bocsi Bear, nem veled van bajom, remélem nem vettettem el nagyon a sulykot, remélem nálatok továbbra is a csapatért fog küzdeni Cutler és sok sikert értek el irányítása alatt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
miért kéne mndent előről kezdeni ha jön manning??????
Manning érkezétvel kibasznánk von Millert, DJt, Bay-bay-t, deckert, a komplett OL-t, mindenkit????

???????

Még Tebowt se kell, és akkor nem vesztünk 10 évet, csak max 2-t.

Én se hullajtok könnyeket ha nem jön ide, de azért nem a világvége érkezne vele.


Cutler meg egy fasz volt, de a hatalmas kategóriából. JMD is, de ez nem jelenti azt h Cutler ne lett volna az.Black_Adder
Azért kéne előről kezdeni, mert ha PM annyira jó lesz, akkor nem lesz jó pick-ünk QB-t húzni évekig, de egy rá szabott csapat Tebow-ra nem jó, ergo megint mehetünk makd QB-nézőbe. Meg ahány need posztunk van és lesz, ha megint QB-t is szerezni kell, az csak visszaveti a dolgokat...

Azt váktozatlanul tartom, hogy ha PM jön, akkor értelmetlen Tebow-t megtartani, 2-3 év padozás neki már a halállal egyenértékű a karrierje szempontjából, raádásul elvisszük a csapatot egy totál más irányba...

Cutler fasz volt, de ha JMD nem faszsággal indít, akkor ezt sose tudjuk meg. Nálam itt kezdődött a probléma akkor és most is ugyanígy vagyok vele: ha egyszer valakire azt mondod, hogy vele képzeled el (legalább a közeli) jövőt, akkor azzal nem szabad így bánni egy felelősen gondolkodó FO-ban...StormST
Nem akarnék vitát szítani, mert ez lejárt lemez, de:

Azért abba gondoljunk bele, ha bármelyikünk a munkahelyén tökéletesen végzi a munkáját, elismerik és szeretik a kollégái, aztán az új kisfőnök pedig minden átmenet nélkül, első reakciójával nem bízik bennünk, akkor mi is meggondolnánk, hogy elhúzzuk onnan a csíkot, főleg úgy, h nagyjából 10 másik ugyanilyen munkahelyen kifejezetten szeretnének alkalmazni, megbecsülik és elismerik a végzett munkánkat....én pont úgy tennék, mint Jay....
Ne szórakozzanak, hanem menjenek a francba....(csak gondoljatok bele, hogyan éreznétek magatokat...és most elő lehet hozni, h franchise, profi sport, stb....de ebben a közegben kell élned minden nap....én sem akarnék, és ez mindentől független emberi vonás)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez telitalálat


😀xrace77
😀 "rohadék" Litton! Ez tényleg ütött rendesen. 😀akike
Cuki Timmy csokornyakkendője. Zseniális alkotás.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez telitalálat


😀xrace77
😀 "rohadék" Litton! Ez tényleg ütött rendesen. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ez telitalálat


😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
miért kéne mndent előről kezdeni ha jön manning??????
Manning érkezétvel kibasznánk von Millert, DJt, Bay-bay-t, deckert, a komplett OL-t, mindenkit????

???????

Még Tebowt se kell, és akkor nem vesztünk 10 évet, csak max 2-t.

Én se hullajtok könnyeket ha nem jön ide, de azért nem a világvége érkezne vele.


Cutler meg egy fasz volt, de a hatalmas kategóriából. JMD is, de ez nem jelenti azt h Cutler ne lett volna az.Black_Adder
Azért kéne előről kezdeni, mert ha PM annyira jó lesz, akkor nem lesz jó pick-ünk QB-t húzni évekig, de egy rá szabott csapat Tebow-ra nem jó, ergo megint mehetünk makd QB-nézőbe. Meg ahány need posztunk van és lesz, ha megint QB-t is szerezni kell, az csak visszaveti a dolgokat...

Azt váktozatlanul tartom, hogy ha PM jön, akkor értelmetlen Tebow-t megtartani, 2-3 év padozás neki már a halállal egyenértékű a karrierje szempontjából, raádásul elvisszük a csapatot egy totál más irányba...

Cutler fasz volt, de ha JMD nem faszsággal indít, akkor ezt sose tudjuk meg. Nálam itt kezdődött a probléma akkor és most is ugyanígy vagyok vele: ha egyszer valakire azt mondod, hogy vele képzeled el (legalább a közeli) jövőt, akkor azzal nem szabad így bánni egy felelősen gondolkodó FO-ban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
DJ sajtóközleménye:

http://blogs.denverpost.com/broncos/2012/03/09/dj-williams-statement-suspension/12447/

Úgy tűnik ebből, hogy hosszú ügy lesz, de ha tényleg az van, amit ő ír, akkor elég gyomorforgató az egész...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!