Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
mert én nem azt vitatom h marshall egy beast, hanem a Pro Bowl komolyságát, ő viszont, nos nem tudom mit, mert néha ellent mond saját magának vagyis letagadja amit korábban írt, olyan feltevést tulajdonít hozzám amit sosem állítottam, de nagyon szép smile-t tud rajzolni...

de a jövőben visszább fogom magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az a jó, mindketten azt mondjátok, hogy Marshall egy beast, de azért jól összevesztek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Oh Istenem segíts!

Nézzed már meg egyszer hogy hogyan védekeznek a Pro Bowlon, hogyan szerelnek!!

Nem számít a Pro Bowl, mert teljesen más a felfogás. Ott nem fogják minden áron megakadályozni a playt. azért van annyi pont, hiába van ott a legjobb védőjátékosok. Felfogtad? Kizárt de mindegy.

valóban jobb QB passzol neki, ezt senki se vittatta, de mindegy, mert NEM VÉDEKENZEK rajta. Felfogtad? Kizárt, de mindegy.

Ha a Pro Bowl alapján mondod, hogy milyen elkapó, egyszerűen, inkább nem folytatom mert sértődés lenne belőle.

Ennyire nem lehetsz értetlen.

Marshall egy kiváló elkapó, mert jól játszik tétmeccsen is. Roethlisberger jobb irányító mint Henne. De nem azért mert jól játszott a Pro Bowlon, hanem mert tétmeccsen jobban játszott mint Henne. Felfogtad? Kizárt, de jobban nem tudom szájba rágni...

Honnan a jóéletből szülted, h szerintem Henne = Roethlisberger az is jókérdés... Pedig én veled ellentétben nem tagadom le amit írtam 3 hszen belül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
úristen (-_(-_-)_-) ...

(henne továbbra sem roethlisberger)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem, Marshall egy nagyon jó elkapó. Zsinórban 3 évben volt 100+ elkapása. A liga egyik legjobbja. DE NEM a Pro Bowl miatt. Az SEMMIT se jelent.

Csak az én hszeimet érti félre mindenki direkt? Magyarul írok basszus...Black_Adder
1.) tehát például henne = roethlisberger?
2.) egyáltalán nem mondtam hogy a pro bowl miatt, kíváncsi vagyok miből hámoztad ki, mert kihámoztad az biztos.Ventura
habár nem láttam a pro bowl-t, de ékes bizonyítéka, hogy egy fajin irányítóval kenné neki.
Ventura
Ha nem látod, hogy mi a különbség egy tétmeccs és egy Pro Bowl meccs között, az meg MEGA LOL.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
Nem, Marshall egy nagyon jó elkapó. Zsinórban 3 évben volt 100+ elkapása. A liga egyik legjobbja. DE NEM a Pro Bowl miatt. Az SEMMIT se jelent.

Csak az én hszeimet érti félre mindenki direkt? Magyarul írok basszus...Black_Adder
1.) tehát például henne = roethlisberger?
2.) egyáltalán nem mondtam hogy a pro bowl miatt, kíváncsi vagyok miből hámoztad ki, mert kihámoztad az biztos.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amíg Orton irányított nem is volt annyi drop.
Black_Adder
végül is, Orton vitt minket a PO-ba 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
lol mintha aztmondanáűd, hogy marshall kula 😂
tisztába lehtnél képességeivel, elvégre pár évet denverben volt.Ventura
Szövegértési gondjaid vannak? 😛 😀
Olvasd el mégegyszer a hszt, hátha segít.

Megnyugtatlak, hogy az összes Broncos drukker tisztában van a képességeivel. 😉
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
ahogy olvasom szerintem félreértetted mit írtam vagy mit akartam írni

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem, Marshall egy nagyon jó elkapó. Zsinórban 3 évben volt 100+ elkapása. A liga egyik legjobbja. DE NEM a Pro Bowl miatt. Az SEMMIT se jelent.

Csak az én hszeimet érti félre mindenki direkt? Magyarul írok basszus...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
lol mintha aztmondanáűd, hogy marshall kula 😂
tisztába lehtnél képességeivel, elvégre pár évet denverben volt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
LOL a ProBowl alapján mondani valakire, h jó....... 😂
Mégha azt mondod h zsinórban 3 évben volt több mint 100 elkapása, még Ortonnal is, de nem a Pro Bowlon, mert annál keményebb védelmek amik ott vannak, annál keményebb sehol sincs, az az egy meccs mérvadó mindenre 😂

A pats meg jets szerintem se zavarja, mondjuk nem tudom mennyire szereti a kihívásokat, de úgy érzem a mi divíziónkat könnyebb megnyerni. Kérdés mi érdekli őt... Az idő biztos h jobb Miamiban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
Manning állítólag hétfőn dönt. Hát, rajtunk kívül eddig sok helyen nem volt......Black_Adder
A másik két opció Arizona és Miami 😊 Szerintem a Miami legnagyobb problémája, hogy a Pats és a Jets is egy csoportban van vele.Talán Fitzgerald miatt megy Arizonába, ilyen minőségi elkapót nehéz találni azért. 😊aztec
marshall is ott lenne a szeren. habár nem láttam a pro bowl-t, de ékes bizonyítéka, hogy egy fajin irányítóval kenné neki. voltak erről cikkek is külföldi honlapokon és marshall is mondta, hogy másik irányítót akar (úgy hogy idán is csinált 1200 yardot)


az meg hogy velünk van egy csoportban a patriots és a jets, azzal manning ne foglalkozzon! azzal foglalkozzon, hogy ross papa alaposan megtömje pénzel és a nálunk kössön ki! 😊
(a nép úgy kedveli a brady - manning párharcot - és még ha szezononként kétszer is lenne!)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Mondjuk ha jobban játékban vannak az elkapók, akkor nem droppolnak annyit. Úgy nehezebb ha félóránként egy passz megy feléd... Amíg Orton irányított nem is volt annyi drop.

Egyébként állítólag azt mondta, h nem akar NFC-be menni.

Ami mellettünk van, állítólagos jó viszonya Elway-jel és Fox-szal.
Ami ellenünk van, hogy nyitott a stadionunk és olykor hideg is van, meg hó is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Storm és JC6 egyből aláírná ezt a változatot. 😀aztec
Hol írjam alá? 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
nem ellene vagyok, szimplán a csapatnak nincs QB needje, draftolni kell egy projectet 5-6. kör környékén ha van
ezt az évet beletenni TT kezébe végig
és minden egyéb needet betölteni
amire nem lenne lehetőség ha jönne PM és elvinné a capünk 80%át

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hozzánk kétlem hogy jönne, pár évvel ezelőtt elit WR sorunk volt most azért nem elkapásban hanem dropban elit ez a sor, viszont potenciál van bennük
csak hát az nem jön ki PM maradék ideje alattNegritis
Láttam a facebookon is PM ellen vagy 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
hozzánk kétlem hogy jönne, pár évvel ezelőtt elit WR sorunk volt most azért nem elkapásban hanem dropban elit ez a sor, viszont potenciál van bennük
csak hát az nem jön ki PM maradék ideje alatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Manning állítólag hétfőn dönt. Hát, rajtunk kívül eddig sok helyen nem volt......Black_Adder
A másik két opció Arizona és Miami 😊 Szerintem a Miami legnagyobb problémája, hogy a Pats és a Jets is egy csoportban van vele.Talán Fitzgerald miatt megy Arizonába, ilyen minőségi elkapót nehéz találni azért. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Manning állítólag hétfőn dönt. Hát, rajtunk kívül eddig sok helyen nem volt......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Kell egy MLB, inkább mint egy QB... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Lofton megy a Falconsból én szívesen látnám nálunk, Miller - Lofton - Williams trió komoly lenne. 😊xrace77
De szép is lenne, bár akkor szerintem nem jönne Manning, lehet nem lenne keret rá.aztec
Szerintem is kicsi ennek a valószínűsége, de álmodozni jó. 😊xrace77
Storm és JC6 egyből aláírná ezt a változatot. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ha Lofton megy a Falconsból én szívesen látnám nálunk, Miller - Lofton - Williams trió komoly lenne. 😊xrace77
De szép is lenne, bár akkor szerintem nem jönne Manning, lehet nem lenne keret rá.aztec
Szerintem is kicsi ennek a valószínűsége, de álmodozni jó. 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Lofton megy a Falconsból én szívesen látnám nálunk, Miller - Lofton - Williams trió komoly lenne. 😊xrace77
De szép is lenne, bár akkor szerintem nem jönne Manning, lehet nem lenne keret rá.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Maradjunk az egyesnél 😛JC6
az pedig járhatatlan lesz már jövőre😊