Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Te azért szeretsz keverni, azt látom....

Én pont a másik fejével gondolkodtam: "On the job? Nagyon jó! Mikor álljunk neki? Amikor ((((mások fejével gondolkodva))) mások szerint gyanús, vagy akkor, amikor senki se köt bele? Áááá, le van szarva a többi ember, mi azt csináljuk, ami nekünk tetszik!!!!!!!" Szerintem ez játszódott le BB-ék fejében...

Te azért úgy látom nem gondolkodsz mások fejével, csak azokéval, akik úgy gondolkodnak, mint te... 😛

Igen, nagyon jó az on the job, csak nem olyankor kéne elkezdeni, amikor az gyanús. Szerinted az az egy hét mennyit számít? Ott lesz egy egész offseason, ha pont ezen az egy héten múlik, akkor megeszem a kalapom...

Szerinted ezek szerint JMD-t meg kellett volna tartani HC-nak 3-9-nél, csak hogy ne fizessük? Ejha, ez ám a logika! Bravó! Szerinted ki a pék töke vitte volna el? HC-okat egyébként se nagyon szoktak elvinni amikor élő szerződésük van, szóval még a logika is sántít ezzel, de mindegy... 😛 (egyébként szerintem Shanny-t már nem fizetjük, mivel HC lett máshol, ezért hagyott ki egy évet, mert pihenhetett úgy, hogy kapta a lóvét)

Következő gondolat: NEM REAGÁLTÁL RÁ???????????? Te néha emlékszel is arra, hogy mit írsz? 😛 Várj, segítek:
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?
Attól még, hogy másnak írod, attól még az enyémre reagálsz ezzel, szóval legalább ezt ne akard elferdíteni, ha kérhetem...

Az meg, hogy én "le merem írni" a fair play szavakat, az azért van, mert szerintem ennek ahhoz vajmi kevés köze van. Vagy szerinted ide hogy jön a fair play, úgy mégis? Ő egyébként is csak egy offensive assistant, nem? 😛

Neki köszönhetjük Bay-Bay-t, Tebow-t és Decker-t? Valóban! Meg még neki köszönhetjük Alphonso Smith-t is, meg a többi azóta kikukázott draft pick-et és FA-t. Valamint Marshall, Hillis és Sheffler távozásátis, őket miért nem említed? Szerinted ők nem jönnének jól szombaton? 😛 (Cutler-t nem teszem ide, mert ő most nem kéne, de az ő eltávolítása volt az alap elkúrás)StormST
Szövegértelmezési megjegyzésem továbbra is áll.
Ez egy játék szabályokkal és a játszó csapatok ellenérdekeltek, versengenek. Gyanús dolog, többiek nem kötnek bele nem létező fogalmak. Szabályos vagy szabálytalan, ennyit kell és lehet vizsgálni. Az NFL nem az altruisták gyűjtőhelye.
Nincs offseason a Pats-nek ebből a szempontból, mert a távozó OC már most is foglalkozik a Penn State-tel. Ő csak a PO alatt tudja átadni a fejében lévő tudását, utána már nem lesz erre se ideje, se energiája.
Bizony, nem válaszoltam Neked. (Erősítsd meg a lelked, nem Te emlegetted a fair play-t sem!) Te fültanúja vagy annak, hogy szerintem a Te jó kívánságod ellentmondásban van az ízlésességgel. Ezt tőlem sosem tudtad volna meg, ha akike nem arra a mondatodra válaszolva (reagálva) emlegette volna a fair play-t.
JMD HC tevékenységére már reagáltam. Btw ha nem draftolja Alphonso-t, akkor kit gyalázott volna meg Branch és BJGE? Bassza meg, ezek ketten (BB és JMD) a két Sith-lovag! 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Miért is más történet? Részletezd már, kérlek! Az elmúlt héten melyik dimenzióban derült ki, hogy a Broncos a továbbjutó?
A Rams nem tette ki, s nem is hosszabbított vele, élő szerződésük volt 2012 végéig. A Rams örült, mint majom a farkának, hogy vittük, mert a kirúgása pénzbe került volna. (Tudom, a Broncos-nál ez is gusztustalan lépés, sikkes az, amikor egyszerre három HC fizetését pengeti a franchise. 😛 )
Mikor fordult elő utoljára, hogy egy csapat OC-a a PO alatt már aláír egy egyetemi csapathoz HC-nek? Szerinted mennyivel hatékonyabb egy átadás-átvétel on the job körülmények között? Különösen úgy, hogy abban a pillantban, hogy a Pats idényének vége, a régi OC minden idejét és erejét egy college csapat rebuilding-je fogja kitölteni! Gondolkodni a másik fejével, helyzetéből, nem egy hátrányos tevékenység.
Önmagában, hogy ezt kívánod JMD-nek, a Te dolgod. Nem is reagáltam rá. Nekem az az ellentmondás, hogy valaki erre válaszolva le meri írni a fair play kifejezést.
Azzal együtt, hogy megértem az iránta érzett utálatotokat, egy picit komikus az utolsó mondatod, annak fényében, hogy aki a csodát teszi Denverben, aki 204 elkapott yard-ot pakolt be a Steelers-nek, aki Dawkins mellett a legjobban fog hiányozni Nektek szombaton, mind a hármat JMD draftolta. 😊tomi-tomi
Te azért szeretsz keverni, azt látom....

Én pont a másik fejével gondolkodtam: "On the job? Nagyon jó! Mikor álljunk neki? Amikor ((((mások fejével gondolkodva))) mások szerint gyanús, vagy akkor, amikor senki se köt bele? Áááá, le van szarva a többi ember, mi azt csináljuk, ami nekünk tetszik!!!!!!!" Szerintem ez játszódott le BB-ék fejében...

Te azért úgy látom nem gondolkodsz mások fejével, csak azokéval, akik úgy gondolkodnak, mint te... 😛

Igen, nagyon jó az on the job, csak nem olyankor kéne elkezdeni, amikor az gyanús. Szerinted az az egy hét mennyit számít? Ott lesz egy egész offseason, ha pont ezen az egy héten múlik, akkor megeszem a kalapom...

Szerinted ezek szerint JMD-t meg kellett volna tartani HC-nak 3-9-nél, csak hogy ne fizessük? Ejha, ez ám a logika! Bravó! Szerinted ki a pék töke vitte volna el? HC-okat egyébként se nagyon szoktak elvinni amikor élő szerződésük van, szóval még a logika is sántít ezzel, de mindegy... 😛 (egyébként szerintem Shanny-t már nem fizetjük, mivel HC lett máshol, ezért hagyott ki egy évet, mert pihenhetett úgy, hogy kapta a lóvét)

Következő gondolat: NEM REAGÁLTÁL RÁ???????????? Te néha emlékszel is arra, hogy mit írsz? 😛 Várj, segítek:
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?
Attól még, hogy másnak írod, attól még az enyémre reagálsz ezzel, szóval legalább ezt ne akard elferdíteni, ha kérhetem...

Az meg, hogy én "le merem írni" a fair play szavakat, az azért van, mert szerintem ennek ahhoz vajmi kevés köze van. Vagy szerinted ide hogy jön a fair play, úgy mégis? Ő egyébként is csak egy offensive assistant, nem? 😛

Neki köszönhetjük Bay-Bay-t, Tebow-t és Decker-t? Valóban! Meg még neki köszönhetjük Alphonso Smith-t is, meg a többi azóta kikukázott draft pick-et és FA-t. Valamint Marshall, Hillis és Sheffler távozásátis, őket miért nem említed? Szerinted ők nem jönnének jól szombaton? 😛 (Cutler-t nem teszem ide, mert ő most nem kéne, de az ő eltávolítása volt az alap elkúrás)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
De most tényleg mindezt egy behúzott rangadó után? S már előre paranoiásak vagytok, hogy minden ellenetek esküszik össze? Vagy csak tényleg mindenki a szívére tette a kezét és belátta hogy ilyen kombinációja a világegyetemnek csak akkor csak azon az egy meccsen? Nem JMD a legfaszányosabb legnagyobb király faszikáim, ki húzta nektek Isten kicsi bociát? A Sátán?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
az őrült és a korszakos zseni között az elismertség a különbség
mi nem ismerjük el, ezért zseniális húzások helyett őrült ámokfutásnak érzékeljük a tetteit
és ugye egy őrültet néha le kell csapni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
cinkesnek cinkes a dolog, vagy ahogyan mondani szokás : 'Morálisan ingoványos' és egyáltalán nem elegáns

viszont benne van a fociban és BB már csak ilyen
amúgy szerintem se tud annyit hozzá tenni a dologhoz mint hisszük, hálisten
amúgy igen ő draftolta őket, és?! azért még magyarázd már meg hogy miért kéne örülnünk neki hogy 1-2 húzása nem sült el balul, valamint nem minden lett blama amit HCként művelt
mi nem kívántuk hogy legyen komolyabb baja, viszont legalább érezze már kényelmetlenül magát, ez belefér szvsz

sztem ezt most hagyjuk rá, felesleges flame war indult megint
abban igazatok van hogy felesleges kiakadni, de ha nem jöttök ide akkor már 1 szó esne róla sztemNegritis
Azon kívül, hogy nektek most már komplett agorafóbiátok van (szó szerint 😀 , ha nem írja akike, amit írt, akkor senki nem jön ide. Folytassuk ovis szinten?), a szövegértelmezéssel is gondotok akad. Ne örüljetek JMD HC tevékenységének, senki nem mondta. Ne örüljetek, hogy nem baszott el mindent. De pont ezekben a napokban ne mondjátok, hogy mindent elbaszott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sorry, de szerintem egy másik csapattól jött edző se ér többet, mint egy kissé mással elfoglalt OC. Nem gondolták, hogy mi megyünk tovább? Ez csak akkor számítana, ha a Steelers meccs előtt aláírt volna, akkor senkinek egy rossz szava nem lenne. Persze, biztos csak véletlen, csak az a baj, hogy én az ilyen véletlenekben nem hiszek... 😛StormST
Ezt írtam. Ez történt, csak a hivatalos bejelentés történt a meccs után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 174 — The Mathematician
cinkesnek cinkes a dolog, vagy ahogyan mondani szokás : 'Morálisan ingoványos' és egyáltalán nem elegáns

viszont benne van a fociban és BB már csak ilyen
amúgy szerintem se tud annyit hozzá tenni a dologhoz mint hisszük, hálisten
amúgy igen ő draftolta őket, és?! azért még magyarázd már meg hogy miért kéne örülnünk neki hogy 1-2 húzása nem sült el balul, valamint nem minden lett blama amit HCként művelt
mi nem kívántuk hogy legyen komolyabb baja, viszont legalább érezze már kényelmetlenül magát, ez belefér szvsz

sztem ezt most hagyjuk rá, felesleges flame war indult megint
abban igazatok van hogy felesleges kiakadni, de ha nem jöttök ide akkor már 1 szó esne róla sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért Shanny esete nem teljesen ugyanaz volt. Ott egy sima alapszakasz meccs volt még a Raiders és a Broncos között abban az évben, asszem 6 vagy 7 héttel később, szóval nem a Raiders ellen hozták vissza Reeves-ék. Meg ugye ott Al papa visszafogott $ 200 000-t a jogos bérből, amiért Shanny a Broncos-hoz ment, tehát ott is volt ellenkezés, csak nem a média részéről (alapszakasz 5. hetében ki nem szarja le az ilyesmit? 😛), viszont nem csak szóban, hanem kemény anyagiakban, míg JMD-t mi még fizetjük kb. 3 évig, pedig inkább neki kéne fizetni... 😛StormST
Rosszul tudod, mind a két meccsetek hátra volt, az első a 6. vagy a 7. héten. Győztetek is. 😛
Annyiban tényleg más a helyzet, hogy rögtön az aktuális ellenfélhez ment, Te fizettél volna Al papa helyében?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Höhö!!!

Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Azért legyünk őszinték, nem azt várta valószínűleg a Pats és BB, hogy ti fogtok biztosan tovább menni. Másrészről nekik tényleg kellett egy OC rájátszásra, O'Brien el van gondolom elégé foglalva, hogy probáljon új munkahelyének normális nevet szerzeni újra. Harmadrészt, Fox teljes más csapatot épített, mint a kölyök csinált itt. Meg egyébként szerintem több tanulságot von le BB az egy hónappal ezelőtt saját szemmel látott meccsből, meg a videókból, mint a kölyök korábbi teljesítményéből.Deny
Sorry, de szerintem egy másik csapattól jött edző se ér többet, mint egy kissé mással elfoglalt OC. Nem gondolták, hogy mi megyünk tovább? Ez csak akkor számítana, ha a Steelers meccs előtt aláírt volna, akkor senkinek egy rossz szava nem lenne. Persze, biztos csak véletlen, csak az a baj, hogy én az ilyen véletlenekben nem hiszek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Miért is más történet? Részletezd már, kérlek! Az elmúlt héten melyik dimenzióban derült ki, hogy a Broncos a továbbjutó?
A Rams nem tette ki, s nem is hosszabbított vele, élő szerződésük volt 2012 végéig. A Rams örült, mint majom a farkának, hogy vittük, mert a kirúgása pénzbe került volna. (Tudom, a Broncos-nál ez is gusztustalan lépés, sikkes az, amikor egyszerre három HC fizetését pengeti a franchise. 😛 )
Mikor fordult elő utoljára, hogy egy csapat OC-a a PO alatt már aláír egy egyetemi csapathoz HC-nek? Szerinted mennyivel hatékonyabb egy átadás-átvétel on the job körülmények között? Különösen úgy, hogy abban a pillantban, hogy a Pats idényének vége, a régi OC minden idejét és erejét egy college csapat rebuilding-je fogja kitölteni! Gondolkodni a másik fejével, helyzetéből, nem egy hátrányos tevékenység.
Önmagában, hogy ezt kívánod JMD-nek, a Te dolgod. Nem is reagáltam rá. Nekem az az ellentmondás, hogy valaki erre válaszolva le meri írni a fair play kifejezést.
Azzal együtt, hogy megértem az iránta érzett utálatotokat, egy picit komikus az utolsó mondatod, annak fényében, hogy aki a csodát teszi Denverben, aki 204 elkapott yard-ot pakolt be a Steelers-nek, aki Dawkins mellett a legjobban fog hiányozni Nektek szombaton, mind a hármat JMD draftolta. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
És ami még nagyon fontos ebben a témában, már javában folytak a tárgylások a csapat és JMD között a Wild Card hétvége előtti héten, szóval eme részét a dolognak sem jogos támadni. Ha a Steelers jönne most hozzánk akkor ez a téma fel sem merült volna igaz ? :/gravedigger
Pontosan, azért, mert a Steelers-hez semmi köze nincs... 😛

Ha elegánsan (a fair play szabályai szerint) akarták volna megoldani, akkor pont a Broncos meccs utánra halasztották volna az aláírást. Így viszont mindenkiben felmerül, hogy vajon miért is kellett pont most tető alá hozni a szerződést? 😛

Hova sietnek? Azt már tudni lehetett ezek szerint, hogy ő lesz az OC Azt is tudni lehetett már előbb, hogy a mostani OC elmegy. Viszont könyörgöm, jön egy új offseason, amit most 1-2-3-4 hét alatt láthat, annak egy nagy része megváltozik úgyis. Azt meg azért erősen kétlem, hogy sokat tudna hozzátenni ő maga ebben a pár hétben, max. pont a Broncos játékosok behatóbb ismeretét. Semmi másra nem volt ez jó, mint a fölösleges zavarkeltésre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Höhö!!!

Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Azért legyünk őszinték, nem azt várta valószínűleg a Pats és BB, hogy ti fogtok biztosan tovább menni. Másrészről nekik tényleg kellett egy OC rájátszásra, O'Brien el van gondolom elégé foglalva, hogy probáljon új munkahelyének normális nevet szerzeni újra. Harmadrészt, Fox teljes más csapatot épített, mint a kölyök csinált itt. Meg egyébként szerintem több tanulságot von le BB az egy hónappal ezelőtt saját szemmel látott meccsből, meg a videókból, mint a kölyök korábbi teljesítményéből.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Shanny esete nem teljesen ugyanaz volt. Ott egy sima alapszakasz meccs volt még a Raiders és a Broncos között abban az évben, asszem 6 vagy 7 héttel később, szóval nem a Raiders ellen hozták vissza Reeves-ék. Meg ugye ott Al papa visszafogott $ 200 000-t a jogos bérből, amiért Shanny a Broncos-hoz ment, tehát ott is volt ellenkezés, csak nem a média részéről (alapszakasz 5. hetében ki nem szarja le az ilyesmit? 😛), viszont nem csak szóban, hanem kemény anyagiakban, míg JMD-t mi még fizetjük kb. 3 évig, pedig inkább neki kéne fizetni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És ami még nagyon fontos ebben a témában, már javában folytak a tárgylások a csapat és JMD között a Wild Card hétvége előtti héten, szóval eme részét a dolognak sem jogos támadni. Ha a Steelers jönne most hozzánk akkor ez a téma fel sem merült volna igaz ? :/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
1, Mindenki úgy tesz, mintha semmi közünk nem lett volna soha JMD-hez, nem a Ravens vagy a Texans igazolta hanem mi
2, Nem egy 100%-os edzői stábba jön, hanem egy hamarosan megüresedő helyre
Valószínűleg egyikőnk se fogja meggyőzni a másikat 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Természetes tisztában vagyok, hogy Shani is így került hozzánk, és az sem volt fair anno.(Miért is gondoltam, hogy ez szóbajön) Mivel (sajnos) a liga nem tiltja a hasonló megmozdulást, attól még nem fair... Igen Storm kívánsága egy kicsit sem fair, viszont tekintve, hogy milyen rombolást végzett nálunk a kicsi JMD, teljesen érthetô. (Akkor sem csipáztuk, amikor Denverben ténykedett) Részemrôl a téma itt befejezve, csak az én véleményem akartam leírni, nem egy hatalmas flamewart elindítani PONT




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Höhö!!!

Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Hatalmas +1 😊
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Én örülnék ha Fox húzna megint valami meglepőt, vagy inkább McCoy.
És persze az működne is.

Azt én sem hiszem, hogy ezt a trükköt megint el lehetne így adni+ Brady azért visszahozza a táblára hamar a Patset komoly hátrányban is.
Izgalmas lesz.Delonso_
Pedig ezt kéne megint.
Offense tactics:
- OL: Sün, sün sün!
- WR: Run, run, run!
- Tebow: Throw, pray, win! 😉

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
HA volt elnézést, de nem láttam.

Hatalmas: http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/tebow-mogyorokent-is-jol-passzol-video-2112265
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
JMD mit keresne ott? Vagy megint a Patsben van?

Más: tényleg rossz (számok alapján) a RZ-offenseünk, vagy ez is csak egy olyan dolog, melyet a legtöbb szurkoló szurkoló a saját csapatában gyenge pontnak érez (mint pl. playhívás)? Én azt hinném, hogy amióta Tebow játszik, átlagon felüliek vagyunk ott (1. kevés ott eladott labda, ezért szinte mindig pontokat szerzünk; 2. a futó irányító miatt nehezebb levédekezni minket, mint a legtöbb csapatot - persze lehet, h tévedek).burzum4ever
1/4 volt a Steelers ellen a RZ-ban. Ez a végén majdnem megbosszulta magát, ennél a Pats ellen több kell, ez biztos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
JMD mit keresne ott? Vagy megint a Patsben van?burzum4ever
Igen idén off assistant jövőre már Pats OC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
JMD mit keresne ott? Vagy megint a Patsben van?

Más: tényleg rossz (számok alapján) a RZ-offenseünk, vagy ez is csak egy olyan dolog, melyet a legtöbb szurkoló szurkoló a saját csapatában gyenge pontnak érez (mint pl. playhívás)? Én azt hinném, hogy amióta Tebow játszik, átlagon felüliek vagyunk ott (1. kevés ott eladott labda, ezért szinte mindig pontokat szerzünk; 2. a futó irányító miatt nehezebb levédekezni minket, mint a legtöbb csapatot - persze lehet, h tévedek).