Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂



😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Akkor nem lesz se szakma, se humor. 😕 Végre a Denver fanoknak lesz egy olyan eredménykövető topic, ahol a hsz-ek 80%-a a meccsről és a csapatokról fog szólni. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
szakmázgatás 😊
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀JC6
mascherano
A szakértő úr már múlt héten jelezte, Patriots meccs alatt nem lesz eredménykövetőben.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
szakmázgatás 😊
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀JC6
mascherano
😊

sokan várjuk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d825ea1a2/Sound-FX-Steelers-vs-Broncos

Óriási.

Amúgy Big Ben-t is bírom, jó arc.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 176 — The Mathematician
én kihagyom az eredmény követőt, túl sok az elvakult szurkoló mind2 oldalon
meg valszeg tanulnom is kell közbe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én megértem, hogy vannak, akik ezen lovagolnak, de szerencsére a liga 1 napon belül (!) cáfolta, hogy szabálytalan lett volna a felállás...

Ha kikaptunk volna, akkor mi tuti a zebrákon lovagolnánk, csak nekünk kicsit több alapunk lenne rá... 😛

Mindegy, nekünk most már a Pats-re kell koncentrálni. Dawkins ma is sisak nélkül volt jelent az edzés elején, ami ezúttal szabadtéren folyik, konkrétat majd az edzés után Fox-tól tudhatunk meg... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szakmázgatás 😊
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀JC6

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
http://youtu.be/vcs8BFyKsFU 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 176 — The Mathematician
nekem is úgy gratulált Oaklandi ismerősöm, hogy köszöjnem meg a zebráknak 😀 mer az a very first play illegal volt

de lényegtelen, ugye ez is mint említitek fent kb már olyan mint a holding hogy minden második playben van csak nem fújják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 581 — 毎日何かを学ぶ
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂sutianap
A vereséget és azt, hogy a győzelmet megérdemeltétek én is elismertem, itt is és a Steel topicban is. Most sincs ez másképpen, csak mint érdekesség tettem fel, mert az amerikai ismerőseim ezen lovagoltak. Mint írtam nem változtat a lényegen és nem is hivatkozási alap.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂sutianap
Ez már csak szőrszálhasogatás... a TE-ek általában már olyan távol állnak a LOS-tól (bőven az 1 yardos toleráláson kívül), hogy meccsenként milliószor be lehetne fújni. Amíg láthatóan egy vonalban (görbén) áll a fallal, addig nem szoktak beleszólni a bírók 😉


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD...

POntosan mert azt a részt kilassítottam és tényleg a safetyk sehol sem voltak mert Polamalut középen láttam és amikor indult a play Clark helyettese felsettenkedett és amire észbekaptak addigra Bey-Bey már Bye-Bye volt...ThundersNFL
A felsettenkedés enyhe kifejezés, majdnem LoS-en volt. 😊 Btw ott valaki hibázott. A korábbi felállásnál (amire Storm is utalt) a két S egyszerre nyomult fel a Los-re, s ezzel egy időben az addig közel felálló CB-k egyből hátráltak 8-10 yard-ot. Itt meg Pola és Guy (ő volt a snap pillanatában leghátrébb álló Steelers védő) már eleve így álltak fel a (nekik) baloldalon, Thomas oldalán volt a kavarás. Vagy a CB felejtett el puffer távolságot feladni, vagy a S jött fel a megbeszéltnél közelebb. Így lett a 15-20 yardos quick slant-ből 80 yard-os TD.
A legszebb, leginnovatívabb, leginkább a Steelers-re kitalált passz play több szakértő szerint Fells elkapása volt.
(http://www.nationalfootballpost.com/Defending-Tebow-and-the-Swap-Boot.html)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD...

POntosan mert azt a részt kilassítottam és tényleg a safetyk sehol sem voltak mert Polamalut középen láttam és amikor indult a play Clark helyettese felsettenkedett és amire észbekaptak addigra Bey-Bey már Bye-Bye volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit off srácok csak most olvastam újra EPIC eredménykövetőt és ezt "találtam" benne 😊

StormST írta:

Egyszer, egyetlen egyszer hívjunk már passzot 1&10-re, KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!

Erre én ezt válaszoltam

Az nem jó mert a végén 80 yardos TD passz lenne belőle.... vagy nem

hehe végül is eltaláltam a végkifejletett 😀 😀 😀 😂 😂 😂 :cool: :cool: :cool:ThundersNFL
😊

Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD... 😊

Egyébként McCoy azt mondta, hogy azt a play-t félidőben rajzolták fel, hogy ha így áll fel a Steelers, akkor bevetik. Hát az ő szempontjukból a legrosszabbkor álltak fel úgy... 😀

Szerk.: ugyanezt csinálták még Shanny-ék a Falcons ellen a SB-ban, az elején egyszer bement a S egy bizonyos felállásnál, arra gyorsan felrajzoltak egy play-t, jött ugyanaz a felállás, Elway dobott is Rod-nak egy 80 yard-ost... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem tudom hogy volt-e már ha igen akkor bocsi http://nflhu.blog.hu/2012/01/11/it_s_tebow_time_tebow_song_videoval?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare ez kurva nagy!! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Kicsit off srácok csak most olvastam újra EPIC eredménykövetőt és ezt "találtam" benne 😊

StormST írta:

Egyszer, egyetlen egyszer hívjunk már passzot 1&10-re, KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!

Erre én ezt válaszoltam

Az nem jó mert a végén 80 yardos TD passz lenne belőle.... vagy nem

hehe végül is eltaláltam a végkifejletett 😀 😀 😀 😂 😂 😂 :cool: :cool: :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Süti! 😛sirarcheer
Rendkívüli módon tetszik, ha egy adott városhoz tartozó különböző sportok képviselői valamilyen módon jelzik, hogy figyelnek a másikra. Nagyon szép húzás a Rockies-tól ez. Még jól is néz ki ez a torta. 😊
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Süti! 😛

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Hivatalos injury report:
DNP: Dawkins, Decker, Paxtons (personal)
LP: Bruton (achilles), Fells (boka), Doom (boka)
FP: Von

Közben a Rockies egy tortával gratulált a Steelers elleni győzelemhez:


😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DAWKINS!!!!

Micsoda flame war volt itt és jelen sem voltam 😀 😀 😀

Black: a 10 dolog TT-től nagyon üt 😂