Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Az eddigi szezonért és PO menetelésért elismerés tőlem is!
Jövőre is sok sikert kívánok! Tebownak pedig maximális tisztelet, ahogy az eredménykövetőben is írtam.
Remélem Champet és Dawkinst is láthatom még a pályán 😊Bruschi85
Champ-et biztos, ő még csak 34 lesz idén, még van 3 év a szerződéséből, a formája se romlott feltűnően és a QB-k is ugyanúgy félnek tőle, lásd Brady... 😊

Dawkins azt nyilatkozta a meccs után, hogy hosszan át fogják beszélni a családdal, hogy mi legyen, aztán dönt a visszavonulásról. Aztán akkor még tárgyalnia kell a csapattal is, mert lejár a szerződése a tavalyi módosítás miatt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Grat srácok. Hiába, azért még van realitása is Godnak.szaba
Első szezonban nem lehetett mindent, akkor hol lett volna Tebow maradék 15 évében az izgalom? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Grat srácok. Hiába, azért még van realitása is Godnak.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Tebow 136 yardot passzolt. Ez ugyanúgy a 3:16, csak a sorrend felcserélődött 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
@black
nem volt ennyi a csapatban ezért mesés ami történt, sajnos még nem tudunk konzisztensek lenni, de ez egy teljes Tebowra épülő offseasonban sokat változhat
Secondary harmat gyenge sajnos 😕

alulmaradtunk, viszont Timit feleslges bántani, nem játszott szarul, annyira amennyire hagyták szal kb semennyire 😕
ez van spriteNegritis
Arra gondoltam, h ennél többet nem lehetett volna kihozni belőle. Erre se számított senki, ezt is erőn felül teljesítették, de ennél is többet már nem lehetett nyújtani. Mármint ezen a meccsen persze lehetett volna, de nyerni semmi esélyünk nem volt. A Patriots jobb volt nálunk, ennyi történt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
@black
nem volt ennyi a csapatban ezért mesés ami történt, sajnos még nem tudunk konzisztensek lenni, de ez egy teljes Tebowra épülő offseasonban sokat változhat
Secondary harmat gyenge sajnos 😕

alulmaradtunk, viszont Timit feleslges bántani, nem játszott szarul, annyira amennyire hagyták szal kb semennyire 😕
ez van sprite

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az eddigi szezonért és PO menetelésért elismerés tőlem is!
Jövőre is sok sikert kívánok! Tebownak pedig maximális tisztelet, ahogy az eredménykövetőben is írtam.
Remélem Champet és Dawkinst is láthatom még a pályán 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gratulálok! A múlt heti érzésemet tudom mondani ismét: magával ragadó csapat a Broncos! Kívánom Nektek, hogy jövőre is varázsoljon el Benneteket!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Először is gratulálok a szezonhoz! :cool:

Valaki kérdezte, hogy az option marad-e jövőre? Sztem a válasz egyszerű. Tebow ezt tudja, tehát gondolom marad az option. De az OLbe muszáj lesz igazolni ehhez, vagy valamit kitalálni. Lehetetlen így, hogy option (run heavy) blokkok nélkül. Valamint passzok, passzblokk nélkül. Erre írjál playbookot.

A lényeg annyi, hogy Orton után itt csoda történt. Egy újjáépülő csapattal. Mert itt gyakorlatilag minden megújult.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos ezen a héten semmi nem jött össze az előző héttel ellentétben. Ettől függetlenül óriási gratuláció, jó kis defense épül is, jövőre még jobb lesz, csak így tovább!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A játék minden elemében alulmaradtunk. Lehet h Tebow lassan hoz döntést, lassú a dobó mozdulata, de ilyen passprotection mögött... Ugyanakkor, Tebow se feltétlen veszi észre az üres elkapókat, nem dobja tökéletesen a labdát, az elkapók meg többször ejtik el, mint nem...
A védelem meg minősíthetetlen volt.

Sérülésektől huszadolva nem volt esélyünk, de ez így akkor is nagyon kevés volt.


Mindegy, ennyi volt ebben a csapatban ebben a szezonban. Jöhet az offseason. Jövőre szvsz erős csoport lesz ez. A Raiders mondjuk ahelyett h befejezte volna évek óta épülő várát, átadás előtt lerombolja, de a Chiefs kiegészülve az idei sérültekkel, a Chargers, ha hozza azt amit tud, és ha mi kinőjük a gyerekbetegségeinket, akkor megint izgalmas versenyfutás lehet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Ennyi volt a szezon, szép volt, emlékezetes, jöhet az offseason, ősztől jövünk még erősebben! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Sok sikert jövőre,szép amit elértetek ettől a mérkőzéstől függetlenül!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most engem ne tessék megkövezni, de hatalmas edzői hibának látom - így utólag persze, bár élőben is ezt mondtam - hogy a 2. félidei kezdést választottuk...JC6
Én is ezt látom fő hibának a Denver játékában.tenorx
Nem a játékról írtam nagyokos. Gyere csináld még...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Most engem ne tessék megkövezni, de hatalmas edzői hibának látom - így utólag persze, bár élőben is ezt mondtam - hogy a 2. félidei kezdést választottuk...JC6
Hát orulnek ha ez lett volna a legnagyob gond a meccsen.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most engem ne tessék megkövezni, de hatalmas edzői hibának látom - így utólag persze, bár élőben is ezt mondtam - hogy a 2. félidei kezdést választottuk...JC6
Én is ezt látom fő hibának a Denver játékában.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most engem ne tessék megkövezni, de hatalmas edzői hibának látom - így utólag persze, bár élőben is ezt mondtam - hogy a 2. félidei kezdést választottuk...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meccs utáni Tebow-trollkodás továbbra is BAN-t ér

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Majd "jövőre" 😊
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Napi Tebow:
Romans 8:37-39
No, in all these things we are more than conquerors through him who loved us. For I am convinced that neither death nor life, neither angels nor demons, neither the present nor the future, nor any powers, neither height nor depth, nor anything else in all creation, will be able to separate us from the love of God that is in Christ Jesus our Lord.

Bel15ve 😉


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ma történelmet csinálhattok ha legyőzitek a Patset, remélem az égiek ismét Tebow-val lesznek.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Nagyon nagyon sok sikert, szerencsét meg mindent ami szükséges a győzelemhez! Tebow faterja legyen veletek 😊 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder előzetese a mai meccs előtt:

http://denversports.blog.hu/2012/01/14/nfl_play_offs_divisional_round_broncos_patriots_beharangozo

Mellesleg 14 meccses coloradói sportnap lesz 😀

http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&pageno=1&postid=805027

Előre az igazságért! Ma is esélytelenek leszünk (kb mint mindig), de nem szabad ezzel foglalkozni, meg a sok eretnekkel sem, gonoszok mindig lesznek, de hétről hétre teszünk érte, hogy egyre kevesebb legyen belőlük.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Edzésen lehet:
DNP: Nem edzett
Limited: részt vett ugyan az edzésen, de nem végzett teljes értékű munkát.
Full: Teljes értékű edzés munkát végzett. Ettől még lehet sérült, pl Miller hetek óta törött ujjal edz.

A game status-t csak az utolsó edzés után teszik közzé. Lehetséges értékei:
OUT: Biztos, h nem játszik. biztos, h nem lesz tagja a meccsre nevezett 45 játékosnak
Doubtful: Kétséges. kb 25% esély van a játékára. Elég nagyvonalú így esélyt rendelni hozzá, a legritkább esetekben játszanak az ilyen státuszú játékosok
Questionable: Kérdéses. 50% a nagy könyv szerint, a valóságban ennél talán egy kicsit nagyobb százalékban kerülnek be a 45-be, de a meccsen ettől még korlátozott szerepük lehet...
Probable: Ha muszáj esélyhez kötni, 75%, h játszanak. Igazából nem tudnék olyanra példát mondani, h valaki egy sérülés miatt Probable lett, és aztán nem tudta vállalni a játékot.

És írtak gamestatust, én is beírtam ide. De akkor legyen mégegyszer:
OUT: Decker, Paxton
Doubtful: Dawk
Probable: Bruton, Miller, Doom, Fells

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az inactive list másfél órával a meccs előtt jön ki, annál előbb ennél többet nem valószínű, hogy fogsz tudni


http://insidehandoff.com/