Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Elmaradt egy kicsit itt a nagy szezon végi témázgatásban, de azért említésre mindenképpen érdemes hír a csapat háza tájáról:

69 éves korában elhunyt Edgar Kaiser, a Broncos előző tulajdonosa. Ő volt az, akinek a stábja megcsinálta az Elway-trade-et, ő nevezte ki Dan Reeves-t HC-nak egy évvel korábban.

1984-ben adta el a csapat 60,8%-át Bowlen-nek 65 millió dollárért, igaz később ő torpedózta meg azt az üzletet, amellyel Elway 10%-ot kapott volna a franchise-ból.

Nem ő volt a tökéletes owner, de sokat köszönhet neki a Bronco Nation, nyugodjon békében!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hát ja, ha az edzői stábba vagy FO-ba akar menni, azt inkább Phillyben fogja. Kubi azért carrier Broncos volt, Dawk viszont karrierje legnagyobb részét a felhőtlen városban töltötte...
Remélni azért lehet, ha máshogy nem, akár 3rd QBként 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Dawk szvsz nem annyira elrugaszkodott ötlet. Nekem is megfordult már a fejemben, és máshol is írták már. Tény, h akkor jó amikor fellép a boxba, coverage-be már nem annyira. Keményen ütközik. Akkor miért ne lehetne LB?

Egyébként nekem mindegy milyen pozícióban, csak maradjon. Kell a leadership amit nyújt, akár a pálya széléről is. 3 éve 5 évre írt alá. Most az átstrukturálás miatt FA lesz, de ő elvileg még 2 évet játszani akarna... Remélem nem változott, nagy veszteség lenne nekünk, de az egész ligának is...Black_Adder
Hajnalban azt mondta, hogy meg akarja beszélni a családjával a helyzetet, főleg a sérülése lehet a gond, azért a zsibbadó ujjak nem jelentenek jót... 😕

Természetesen én is szeretném, ha maradna, akármilyen minőségben, bár azt sajnos kétlem, hogy ha abbahagyja, akkor Denverben marad...

Nem ő lenne az első volt játékos, aki a Broncos-nál marad az edzői stábban (Kubiak, Burns), már ha vannak egyáltalán ilyen irányú ambíciói... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Dawk szvsz nem annyira elrugaszkodott ötlet. Nekem is megfordult már a fejemben, és máshol is írták már. Tény, h akkor jó amikor fellép a boxba, coverage-be már nem annyira. Keményen ütközik. Akkor miért ne lehetne LB?

Egyébként nekem mindegy milyen pozícióban, csak maradjon. Kell a leadership amit nyújt, akár a pálya széléről is. 3 éve 5 évre írt alá. Most az átstrukturálás miatt FA lesz, de ő elvileg még 2 évet játszani akarna... Remélem nem változott, nagy veszteség lenne nekünk, de az egész ligának is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hát fordulópont kicsit erős, de 7-14-nél még volt reményünk, utána volt egy kis field position harc, amiből emiatt nagyon rosszul álltunk. Akárhogy is 7-14-nél még nem dőlt el, és ez egy nagyon raiderses szabálytalanság volt. Olyan itt nem kell...
Ez igaz lenne Rahim Moore-ra is, de az már nem osztott nem szorzott...

Valóban nem volt jellemző Beadlesre se idén, se tavaly, sajnos a legrosszabbkor jött elő. Nem akartam bűnbakot csinálni belőle, azért néhány egyéb negatívumot is kiemeltem mellette

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Futó szerintem se kell, max 5-6. kör környékén, Ball-t kéne elfelejteni gyorsan...

Én Franklin-t nem tartanám annyira jó ötletnek Beadles helyén, elég sokszor húzzuk át keresztbe Beadles-t, hogy takarítson Tebow-nak (kb. az összes futott TD-ja így lett), Franklin meg pont lábon geci lassú, tegnap is a sack-nél látszott nagyon, körbefutották simán. Én még mindig amellett vagyok, hogy Clady-t át kellene tenni RT-be, a LT posztért meg verekedjen meg Franklin és Harris...

Moore-nál én azt remélem, hogy csak annyi a helyzet, hogy nem tudott egyből átállni az NFL szintre, nem ő lenne az első, akinek ez nem megy a rookie évében, főleg egy ennyire rövid offseason után. Az adottságai nagyon jók, de még nem tudta felvenni a nagyok ritmusát. Ha jövőre se tudja, akkor el kell könyvelni, mint bust-ot, de egyelőre még nem kéne lemondani róla...

MLB nagyon kell. Mays egy lelkes srác, de minden meccsen van legalább 3-4 miss tackle-je, ez megengedhetetlen, ráadásul coverage-ben bárki jobb lenne nála. Woody szintén fos coverage-ben, mondjuk ő a tackle-t általában megcsinálja, de nem NFL kezdő MLB kaliber, viszont ST-ben nélkülözhetetlen. Irving-ről nem tudni sokat, tegnap volt bent pár play-t, de erősen hallgatnak róla. Én 2-3. kör környékén húznék egy MLB-t, ha valaki nagyon tuti van bent első körben és nincs épp ott egy top CB, akkor akár már ott is bevállalnám. Vagy (figyelem, nagyon valóságtól elrugaszkodott ötlet jön 😊 ) behúznám Dawkins-t MLB-be, ha marad még egy évet, nem kéne annyit futnia, így a sebessége nem lenne annyira gond, viszont a rutinja ott pont jól jönne és ő elég magas %-ban megcsinálja a tackle-t is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
+

- Zane Beadles szabálytalansága volt a fordulópont a meccsen. Nem hibáztatom mert minden TD után óriási nagy szükség van az ilyen -15 yardokra........
- Egyszer se sikerült megállítani Gronko-t
- Hernandez megint hülyét csinált belőlünk
- Goodmanból meg ők csináltak hülyét
- Dennis Allen ma nem a megfelően forgatta a védelmet. Ahogy láttam Millert többször pozícióban is kipróbálta, nem jött be. Talán ha egy nappal többet tud a csapattal foglalkozni, nem kell St. Louis-ba utaznia...........
Semmi passrush nem volt, decemberben is mondtam h jó ez a fal, és most is, de h ennyire ne legyen nyomás...
- Passprotection. Illetve ez nem is negatívum, mert egyáltalán nem is létezett. 0 Ft-s kérdés kiről jött a fumble-t érő sack, csak nem OF-ről? Na ná h igen... Ugyanakkor ha úgy dobna mint egy QB, akkor az se lett volna fumble. Vilfork egyébként bohócont csinált a komplett falból, főleg Hochsteinből, hát igen Kuper nagyon hiányzott...
- 2. negyed vége. Megint elbaszott timemanagement, de visszavezethető egyéni hibákra is (Tebow, Ball), h miért nem lett 1st down, amivel ha mást nem is, az időt lepörgethettük volna. De nem...
- Tebow nem képes levenni a szemét az 1. számú célpontról. Nem csak ezen a meccsen, az offseasonben ezt kinevelni belőle top prioritás.
- Megalázó vereség volt. running up the score? A győzelem biztos tudatában is nyomatták a no huddle passz offenset, de ha akarnak simán szerezhettek volna 60 pontot is. Hazai pályán egy egész félidőt leadni... a szurkolók nem azért mentek ki. Ha valakinek nem tetszik, h 35 lett közte, az elsősorban minket okoljon, magunknak köszönhetjük...
- Foxball. Ha kicsit erősebb lesz a csapat nagyon sok Foxtakaroggy lesz a fórumon. Nem egy SB győzelmi felfogás...
- Rahim Moore, idióta, ostoba. A draft után nagyon jó választásnak találtam, jelenleg az is kérdéses számomra, ha valaha megfelelő opció lesz-e. Nagyon kéne, h jövőre még vállalja Dawk. Carter jó úton halad, de Moore hatalmas csalódás az egész szezonban.
- Von Miller, ez most minek kellett. A mentalitás tetszik, h neki megy a nagyobbnak, még ha túlerőben is vannak, de -35nél ez nagyon úgy jön le, mintha nem tudná elviselni a vereséget. Márpedig bizotsan nem csak 16-0-s szezonjaink lesznek innentől. Maradjon kemény legény, de akkor amikor kell.

- A sérülések. Össze se tudom számolni. Hihetetlen nagy érvágásokkal érkeztünk a meccsre, amin meg össze se tudom hirtelen számolni, h ki mindenkit vesztettünk el. Egész szezonban szerencsénk volt, ma hajnalban nagyon nem...Black_Adder
Beadles szabálytalansága volt a fordulópont? Talán, bár szerintem esélyünk se volt fordítani, mivel fogalmunk nem volt, hogy hogyan tudnánk akár csak lelassítani a Pats O-t. Ettől függetlenünk biztos nem jött jól, érdekes dolog, hogy az a Beadles vesztette el a fejét, akivel egész szezonban nem volt ilyen gond komolyabban. Érdekes lenne talán tudni, hogy mi váltotta ki nála...

Amit én nagyon nem értettem, hogy miután kb. 2 drive alatt kiderült, hogy hiába a 8 emberes coverage, nem tudjuk levédekezni a passzokat, akkor miért nem próbáltunk meg több 4-5 emberes blitz-ez, hátha a nyomástól hibázik Brady? Veszítenivalónk sok nem volt, csak nyerhettünk volna rajta...

Von-t én nem bántom, ahogy már írtam is. Szerintem nála is a végére kiverte a biztosítékot, hogy a folyamatos 3 emberes rush miatt esélye se volt elkapni Brady-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A tegnapi meccsen nem volt esélyünk, annyival jobbak voltak. Kuper nagyon hiányzott, úgy látszik, hogy nélküle ez a fal sem passz- sem futójátékoknál nem használható.

Franklin sokat hibázik passz ellen, de ő még újonc, szerintem nem kell még temetni.

Ami pedig az offseasont illeti, a szerződéshosszabbítások előtt még nagyon sok az ismeretlen. Kicsit eltúlozva, a következő posztokra történő igazolás mellett lehet érvelni:
1 csereQB, (előny, ha balkezes, de tudom, h olyanból kevés van)
1 kezdő szintű RB
1 kezdő szintű WR és ha Royal megy, akkor még 1 slot is
1 rotációs DT, ha valaki elmegy (amire azért van esély, ha jól tudom, többeknek is lejár a szerződése itt)
1 kezdő szintű MLB
1 kezdő szintű safety
2 nagy fejlődési potenciállal rendelkező CB


Szükség lesz tehát arra is, hogy a FA-ek közül is szerezzünk néhány mindőségi játékost.

Látni kell, hogy a draftpozíciónk nagyon sokat romlott tavaly óta (hál' Istennek). Leegyszerűsítve, a tavalyihoz képest minden pickünk több mint fél körrel hátrébb került, és idén nem lesz plusz 1 második körös pickünk sem (tavaly volt). WR-t nehéz lesz FA-ből hozni, ezért az lehet az első körös pick, vagy a legégetőbb need, a CB.burzum4ever
Ami leírtál az mind szép és jó, csak min 2 év, nem 1. FA-val együtt is...

CB-ből azonnal bevethető kell Goodman helyére. Bailey mögé jöhet félkész játékos, ott van még 1-2 év amíg lehet tanulni.
Még egy kezdő szintű WR túl nagy luxus lenne ebbe a csapatba. Amilyen keveset passzolunk pazarlás lenne rá egy elit WR. Persze nagyon kéne, meg nagyon jó lenne, de nem tudnánk maximálisan kihasználni. Egyébként Demaryius Thomas mutatott olyan jeleket, h ő lehet majd az. Vannak még hiányosságai, de ha egészséges marad akkor jó lesz ő. Ami előny, h optionből jött, szóval hozzá van szokva, h nem ő a főszereplő. Ha Royal megy, akkor kell valaki a helyére, márpedig Royal szvsz menni akar, és h őszinte legyek annyira nem is ragaszkodok hozzá. Jó elkapó, de nem illik a rendszerbe. Nem lepődnék meg, ha Washingtonban kötne ki...

Egyébként meg sokan elfelejtik, de nálunk a WR-eknek blokkolnia kell gyakrabban mint elkapniuk. Abban meg Decker és Willis is nagyon jó /*Willis néha túl jó 😛*/
Ha azt vesszük h 1 év alatt nem lehet mindent megoldani, akkor a WR-t hagynám jövőre, és idén a DB. Az elkapóknál nagyobb esély van arra, h a jelenlegi emberanyag szignifikáns mértékben fejlődik, és ha nem, az akkor se olyan fontos mint a secondary. Legalábbis ahhoz a meccsenkénti 20 passzhoz /*amikor ennél többet passzoltunk már nagy baj volt, és nem is ment...*/ képest a DB-k nagyobb szerepet játszanak.

Kezdő szintű RB nem kell. Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak. Moreno kezdő szintű. Nem egy 1st round talent, de az már úgymond elsüllyedt költség, most azt kell nézni, h eljátszik mint egy 3. körös pick, és jól kiegészítheti Mcgahee-t. RB-t egyébként is lehet találni hátul, aztán majd 1-2 év alatt válik kezdővé /*ezért is volt faszság a moreno pick*/, addig meg eljátszogat McGahee.

kezdő MLB. Ez mindenképp kéne, de ne feledjük Irving a DC-n. Idén nem játszott, ez nem jelenti azt h kuka. Lehet, nem tudhatjuk. Nem jó jel, h az egyébként gyenge Mays mellett nem tudott lehetőséghez jutni

kezdő safety mindenképp előrelépés lenne, kérdés mennyire engedhetjük meg. azért van 2 fiatal S, akik jövőre jobbak lehetnek, és felnőhetnek a feladathoz. Carter máris nem mutatott olyan rosszul kezdőként, ha meg még marad 1 évet Dawk, akkor ez is elhalasztható jövőre. Kezdő szintű játékost úgy is az 1., esetleg a 2. körben lehet húzni jó eséllyel. Az legyen CB meg MLB inkább... Elsősorban CB.


Amivel kiegészíteném a listát, az az OT. A tegnapi meccset látva ragaszkodni fogok ahhoz, h OF termete és képességei alapján sokkal hasznosabb tajga lenne a falnak eggyel beljebb. Jobb OG lehet mint Beadles szvsz, és legalább lenne egy kis competition, és minőségi csere. Szélre meg vagy Harris, asszem 2012-re is kapott szerződést, nagyon örülnék ha maradna, vagy valaki. A baj csak az, h igazából backside tackle kéne, nem tartanám azt se nagy luxusnak, ha 2 backside tackle-el állnánk fel alapból /*az egyik nyilván frontsideon, csak képességeit tekintve legyen olyan, h akár a backsideot is védhesse*/ futásokhoz úgy is 6OL-t használunk többnyire. És ha nem akkor is általában az A gapet támadjuk, /*vagy népszerűbb nevén középső futások. bár sosem tudom, h ez alatt csak az A gapet értitek, vagy minden olyan futást, ami nem a D gapre irányul, illetve mi van ha mondjuk a baloldali guard a snap után átmegy a jobb oldalra, az is szimpla középső futás-e, stb...*/ Viszont azonnal backside OT-t az 1. kör elején lehet húzni, vagy FA-ról nagy pénzért...
Na nem kell vele egyetérteni, ha már nagyon unjátok nyugodtan szóljatok rám...


Na mindegy, pozícióban nagyon nem lőhetünk mellé, kb mindenből elférne egy kezdő szintű (ahova írtad, oda mindenképp)... Más kérdés, h emberrel ugyanez. Moore pl elég egyértelműen a legjobb S volt szvsz, mindenhol 2. körös prospectnek írták, és eddig EDDIG, nem jött annyira be, mint reméltem/reméltük...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Szerintem mi sose fogunk egyetérteni ebben a Harris ügyben, én sose fogom tudni elfogadni ezt a "nem baj, ha megcsinálják a 1st down-t, csak nagy play ne legyen". Túl sokat van fent a védelmünk, pont ezek miatt, mert nem tudunk lemenni a pályáról 3rd down-nál. A low score lényege nálam az lenne, hogy inkább a támadók fussanak és pörgessék le az órát, mint hogy a védők szopjanak 40 perceket a pályán, mert nem tudják lezárni az ellenfél drive-jait. OK, ehhez jól is kell működjön a támadójáték, de a védőknek akkor is az kell legyen a céljuk, hogy minél hamarabb lemenjenek a pályáról...

Goodman néha tényleg beszopja a nagyot, de inkább csak a jó formában lévő QB-k ellen, a szezon második felében nem volt rossz, a tegnapi-nál a hosszú play-t elég szépen védekezte, Branch jókor és jól csinálta meg a szabályokba még beleférő elszakadást, ez benne van...StormST
Nem kell mindenben egyetérteni 😉 Ahány szurkoló annyiféle képen látja és értékel.
Te azt várod el tőle, amit én a CB1-től és CB2-től. Én jóval kevesebbet.
Ha lenne 4 fiatal Bailey és 4 fiatal Atwaterünk akkor persze jobb lenne, de olyan úgy se lesz. Vagy akkor más posztra nem maradna pénz...

kicsit érdekes, h más posztokon meg nekem vannak/voltak magasabb elvárásaim 😊

Egyébként hajlamos vagyok UDFAkat túlsztárolni, ami meg lehet h az objektivitásom rovására megy, ebben az esetben is nagyon szimpatikusnak találom, h valaki a semmiből, a combineon se volt ha jól tudom, nekem legalábbis nagyon nem tűnt fel 😊, UDFA-ként kap lehetőséget és beverekszi magát a keretbe. Ha laikusként teljesítményt értékelek, igyekszem ettől a ténytől elvonatkoztatni, de természetesen egyáltalán nem biztos, h ez sikerül is... Ezért is jó a fórum, több hozzászóló, több nézőpont, több vélemény

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hogy legyen némi pozitívum is:
http://www.buzzfeed.com/playboy/playboy-playmates-tebowing-4n6r

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
+

- Zane Beadles szabálytalansága volt a fordulópont a meccsen. Nem hibáztatom mert minden TD után óriási nagy szükség van az ilyen -15 yardokra........
- Egyszer se sikerült megállítani Gronko-t
- Hernandez megint hülyét csinált belőlünk
- Goodmanból meg ők csináltak hülyét
- Dennis Allen ma nem a megfelően forgatta a védelmet. Ahogy láttam Millert többször pozícióban is kipróbálta, nem jött be. Talán ha egy nappal többet tud a csapattal foglalkozni, nem kell St. Louis-ba utaznia...........
Semmi passrush nem volt, decemberben is mondtam h jó ez a fal, és most is, de h ennyire ne legyen nyomás...
- Passprotection. Illetve ez nem is negatívum, mert egyáltalán nem is létezett. 0 Ft-s kérdés kiről jött a fumble-t érő sack, csak nem OF-ről? Na ná h igen... Ugyanakkor ha úgy dobna mint egy QB, akkor az se lett volna fumble. Vilfork egyébként bohócont csinált a komplett falból, főleg Hochsteinből, hát igen Kuper nagyon hiányzott...
- 2. negyed vége. Megint elbaszott timemanagement, de visszavezethető egyéni hibákra is (Tebow, Ball), h miért nem lett 1st down, amivel ha mást nem is, az időt lepörgethettük volna. De nem...
- Tebow nem képes levenni a szemét az 1. számú célpontról. Nem csak ezen a meccsen, az offseasonben ezt kinevelni belőle top prioritás.
- Megalázó vereség volt. running up the score? A győzelem biztos tudatában is nyomatták a no huddle passz offenset, de ha akarnak simán szerezhettek volna 60 pontot is. Hazai pályán egy egész félidőt leadni... a szurkolók nem azért mentek ki. Ha valakinek nem tetszik, h 35 lett közte, az elsősorban minket okoljon, magunknak köszönhetjük...
- Foxball. Ha kicsit erősebb lesz a csapat nagyon sok Foxtakaroggy lesz a fórumon. Nem egy SB győzelmi felfogás...
- Rahim Moore, idióta, ostoba. A draft után nagyon jó választásnak találtam, jelenleg az is kérdéses számomra, ha valaha megfelelő opció lesz-e. Nagyon kéne, h jövőre még vállalja Dawk. Carter jó úton halad, de Moore hatalmas csalódás az egész szezonban.
- Von Miller, ez most minek kellett. A mentalitás tetszik, h neki megy a nagyobbnak, még ha túlerőben is vannak, de -35nél ez nagyon úgy jön le, mintha nem tudná elviselni a vereséget. Márpedig bizotsan nem csak 16-0-s szezonjaink lesznek innentől. Maradjon kemény legény, de akkor amikor kell.

- A sérülések. Össze se tudom számolni. Hihetetlen nagy érvágásokkal érkeztünk a meccsre, amin meg össze se tudom hirtelen számolni, h ki mindenkit vesztettünk el. Egész szezonban szerencsénk volt, ma hajnalban nagyon nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
A front 7 jó lenne így, csak egy MLB kéne, aki nem kuka coverage-ben, meg Bunkley-val és Thomas-al kell szerződést hosszabbítani. Jön még vissza Warren, TC-ben megküzdhet egy helyért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Goodman helyére kéne húzni Champ utódját és akkor lenne ideje mellette is tanulni a srácnak (nemtom mien CBk jönnek a draftra mer ncaa-re nincs időm-energiám-kedvem)
és ugye champ mellett kinőne és idővel átvenné a cb1 posztot
harris nekem is megfelelt
Dawkot pótolni kell mer ez így cink :s
kell még 1 JÓ futó WRek kezét bekenni ragasztóval vagy volt egy régebbi szar nfl-es film amibe a billsről volt szó és az egész támadó sor beteg lett a rájátszás elején és ott volt egy srác aki mindent kiejtett a kezéből erre kitalálták hogy a rájátszás utáni buliba minden dropnál 20$val növeli a keretet minjá javulna a dolog 😀
TE kell, FBbe Larsen nem rossz, de nem győzött meg annyira
valamint az O-Line siralmas és nem ártana egy rendes special team munka se mer Colquitt qmva jó (tegnap gyengébb volt de nem annyira mint a kommentátorok mondták) viszont az egység mégse brillirozik
amúgy a sok drop oka lehet az is hogy a playbook kb 40%on állt a szezon végén! viszont full offseasonnel ez lehet 70% és akkor TT se 40%al hanem 55-60al fog passzolni reményeim szerint
Ball/Moreno sztem kuka sajnos ugye a helyére kéne FAról vmi jobb futó aki kevés fumblet csinál

ha ezek megvalósulnak nem lesz hiányérzetem
Front7el ÉN elégedett vagyok alapvetően, tudom hogy ti nem, de nem biztos hogy idén azt kell egyből mindenáron orvosolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem mi sose fogunk egyetérteni ebben a Harris ügyben, én sose fogom tudni elfogadni ezt a "nem baj, ha megcsinálják a 1st down-t, csak nagy play ne legyen". Túl sokat van fent a védelmünk, pont ezek miatt, mert nem tudunk lemenni a pályáról 3rd down-nál. A low score lényege nálam az lenne, hogy inkább a támadók fussanak és pörgessék le az órát, mint hogy a védők szopjanak 40 perceket a pályán, mert nem tudják lezárni az ellenfél drive-jait. OK, ehhez jól is kell működjön a támadójáték, de a védőknek akkor is az kell legyen a céljuk, hogy minél hamarabb lemenjenek a pályáról...

Goodman néha tényleg beszopja a nagyot, de inkább csak a jó formában lévő QB-k ellen, a szezon második felében nem volt rossz, a tegnapi-nál a hosszú play-t elég szépen védekezte, Branch jókor és jól csinálta meg a szabályokba még beleférő elszakadást, ez benne van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
A tegnapi meccsen nem volt esélyünk, annyival jobbak voltak. Kuper nagyon hiányzott, úgy látszik, hogy nélküle ez a fal sem passz- sem futójátékoknál nem használható.

Franklin sokat hibázik passz ellen, de ő még újonc, szerintem nem kell még temetni.

Ami pedig az offseasont illeti, a szerződéshosszabbítások előtt még nagyon sok az ismeretlen. Kicsit eltúlozva, a következő posztokra történő igazolás mellett lehet érvelni:
1 csereQB, (előny, ha balkezes, de tudom, h olyanból kevés van)
1 kezdő szintű RB
1 kezdő szintű WR és ha Royal megy, akkor még 1 slot is
1 rotációs DT, ha valaki elmegy (amire azért van esély, ha jól tudom, többeknek is lejár a szerződése itt)
1 kezdő szintű MLB
1 kezdő szintű safety
2 nagy fejlődési potenciállal rendelkező CB


Szükség lesz tehát arra is, hogy a FA-ek közül is szerezzünk néhány mindőségi játékost.

Látni kell, hogy a draftpozíciónk nagyon sokat romlott tavaly óta (hál' Istennek). Leegyszerűsítve, a tavalyihoz képest minden pickünk több mint fél körrel hátrébb került, és idén nem lesz plusz 1 második körös pickünk sem (tavaly volt). WR-t nehéz lesz FA-ből hozni, ezért az lehet az első körös pick, vagy a legégetőbb need, a CB.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nekem Harris-el az a bajom, hogy mindig a play után csinálja meg a tackle-t, már ha megcsinálja egyáltalán. Goodman is fos, de ő néha, szökő évente meg tud akadályozni 1-1 passzt...

A másik gondom: OK, persze TE ellen nem könnyű megcsinálni a tackle-t, de hogy tegnap is jó párszor egy-egy TE úgy került elé, hogy megverte testcsellel és utána legyorsulta, az vicc, még ha a Pats TE-kről beszélünk akkor is...

Én azt látom rajta, hogy egész szezonban, ha egy QB meg akart csinálni egy 3rd down-t, akkor elég volt Harris irányába néznie és ha nagy gain nem is lett belőle sokszor, de pont elég szinte mindig (kicsit sarkítva). Szép dolog, hogy megcsinálja a tackle-t, de egy CB-nek nem ez lenne az elsődleges feladata az én szememben...

Persze örülnék neki, ha jó lenne, de egyelőre én még nem látom benne azt, hogy stabilan lehetne rá számítani...StormST
Hiba volt TE-re állítani. De egyébként se szerencsés ha egy kis cingár CB egy nagy batár állat TE-et fog. Harris jól helyezkedik, posztjához képest mindenképp értelmes játékos. Tudja mikor kell fellépni. A szereléseket meg egy két kivétellel mindig megcsinálja. Akkor volt gondja vele, amikor olyan játékost kellett fognia, aki képességeit tekintve messze felülmúlja, pl Megatron.
Sosem lesz olyan CB mint Bailey, nem lenne szerencsés CB2-ben használni őt, de CB3 máshol sincs sokkal jobb nála. Szvsz simán jobb mint Goodman, bár lehet h CB2-nek nem lenne jobb, de akkor jobb volt mint Vaughn, vagy mint Wilhite. Ha jövőre lesz Syd'Quan ő valszeg előtte lelsz a DC-n. goodman reményeim szerint repül, és az 1. körben a helyére húzunk valakit, és akkor már is nem állunk olyan rosszul a secondaryben. Persze kéne MLB is, meg CB-ből 2 is, mert Bailey utódját is minél hamarabb meg kéne találni...

Egyébként a játékfelfogásunkba illik az ilyen játék, nem kapunk róla hosszú playt, nem szereznek ellenünk gyorsan pontot, megy a lowscore. Tegnap 2 perc alatt 14 pontot kaptunk a 2. félidő végén. Goodman minden meccsen beszopatják legalább egyszer, és a tacklet se csinálja meg utána. OK, van 2 pickje, de a nagyszámok törvénye szerint néhánynak a kezében kell landolnia.

Harris egyébként is általában a slot receivereket fogja. Ott azért nagyon sokszor olyan az offensive play, h az elkapást megakadályozni, ha jól csinálják nem lehet, viszont pár yardon meg tudja állítani a védő ha jól csinálja. Harris pont ezt csinálta, ezt tudja. Visszatekintve a védelmünkre az elmúlt jónéhány évben nagy kincs az ilyen játékos.

Persze az is benne van, h UDFA és akkor alacsonyabbak az elvárások, meg maga a Broncos D# is alacsonyra tette a mércét, de idén mindenképp a jobb újoncok közé tartozott Miller és Carter mellett. Ami kérdőjel ott van a neve mellett, hogy fizikai adottságai miatt, nem nagyon tud hová fejlődni, ez tény, de idén én úgy látom nagyon fontos láncszeme volt a védelmünknek, amikor ment a szekér...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nekem Harris-el az a bajom, hogy mindig a play után csinálja meg a tackle-t, már ha megcsinálja egyáltalán. Goodman is fos, de ő néha, szökő évente meg tud akadályozni 1-1 passzt...

A másik gondom: OK, persze TE ellen nem könnyű megcsinálni a tackle-t, de hogy tegnap is jó párszor egy-egy TE úgy került elé, hogy megverte testcsellel és utána legyorsulta, az vicc, még ha a Pats TE-kről beszélünk akkor is...

Én azt látom rajta, hogy egész szezonban, ha egy QB meg akart csinálni egy 3rd down-t, akkor elég volt Harris irányába néznie és ha nagy gain nem is lett belőle sokszor, de pont elég szinte mindig (kicsit sarkítva). Szép dolog, hogy megcsinálja a tackle-t, de egy CB-nek nem ez lenne az elsődleges feladata az én szememben...

Persze örülnék neki, ha jó lenne, de egyelőre én még nem látom benne azt, hogy stabilan lehetne rá számítani...StormST
Mays-t kell villámgyorsan kib@szni... Na az az ember nem való semmire. (Istenem... hol van már szegény Al Wilson?) Én nem tudom, de Harris szvsz nekem még mindig inkább S poszton lenne jobban bevethető, mint nickel CB...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tebownak kell egy nagy darab mozgékony TE, aki jól blokkol és ha eltalálja 10 méterről, el is kapja a labdát. 😀 Tudom Fox nem a TE játék híve, de Tebowt egész egyetemen egy jó elkapó TE segítette (pl. Hernandez 😉 ) Az OL jobb oldalára kell valaki, mert úgy mentek át rajta, hogy szörnyű volt nézni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem Harris-el az a bajom, hogy mindig a play után csinálja meg a tackle-t, már ha megcsinálja egyáltalán. Goodman is fos, de ő néha, szökő évente meg tud akadályozni 1-1 passzt...

A másik gondom: OK, persze TE ellen nem könnyű megcsinálni a tackle-t, de hogy tegnap is jó párszor egy-egy TE úgy került elé, hogy megverte testcsellel és utána legyorsulta, az vicc, még ha a Pats TE-kről beszélünk akkor is...

Én azt látom rajta, hogy egész szezonban, ha egy QB meg akart csinálni egy 3rd down-t, akkor elég volt Harris irányába néznie és ha nagy gain nem is lett belőle sokszor, de pont elég szinte mindig (kicsit sarkítva). Szép dolog, hogy megcsinálja a tackle-t, de egy CB-nek nem ez lenne az elsődleges feladata az én szememben...

Persze örülnék neki, ha jó lenne, de egyelőre én még nem látom benne azt, hogy stabilan lehetne rá számítani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Három target van, de TT legtöbbször csak az elsőt nézi, ha lehet, passzol neki, ha nem akkor futni próbál. De újabban jól lezárják előtte az utakat. Ez a baj. Offseasonben viszont ezen rengeteget lehet fejleszteni.

Sportban nincs ha, mégis kíváncsi vagyok mi lett volna ha már a kezdetektől Tebow edzhet az első csapattal...

Egy biztos nagyon sokat kell dolgozni offseasonben:
1.) Tebow tanulja meg olvasni a védelmet, dolgozzon a lábmunkáján, a dobómozdulatán, stb... Mindenki tudja
2.) A WR-ek tanulják meg elkapni a labdát. Nem kéne ide WR draft, meg van a lehetőség a mostani alakulatban is, csak tanulják már meg elkapni és megtartani azt a rohadt labdát.
3.) OL. Ilyen OL-lel nem lehet. ha helyet cserél Franklin és Clady, az se megoldás, mert ha frontsideról sackelik az se sokkal jobb...

Védelemben carter nagy húzásnak tűnik, Moorenak viszont rengeteget kell fejlődnie. Hihetetlenül ostoba, talán az a legnagyobb hibája.
Harris ügyben nem értek egyet Stormmal, ő igen is jó 3rd CB. Jól lép fel futásokhoz, megcsinálja a tacklet. Sokkal jobb mint Goodman. De valahogy mégse elég jó ez a secondary. Ide mondjuk inkább draftolni kell semmint TC fejlődni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Von óriási csicska...szaba
Miért? Mert egyszer elszállt az agya? Akkor ez a liga eléggé tele van csicskákkal... :-P

Mondjuk a magyarázata utánna Twitter-en nem kellett volna annyira szerintem. Ő úgy érezte, hogy még ment a play, így nem volt szabálytalan, ami papíron így is van, de akkor is hülyeség volt...

18 meccs alatt egy rookie hülyeség nálam belefért és ezt még meg is tudom érteni...StormST
+1.
Élete második PO meccsén, ráadásul semmi kirívót nem csinált addig. Elszállt az agya, megbüntették, ennyi. Szerintem nem volt ezzel semmi baj. Ráadásul csak lökdösődött kicsit, nem úgy mint Mankins még anno...

Do your job
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Von óriási csicska...szaba
Miért? Mert egyszer elszállt az agya? Akkor ez a liga eléggé tele van csicskákkal... :-P

Mondjuk a magyarázata utánna Twitter-en nem kellett volna annyira szerintem. Ő úgy érezte, hogy még ment a play, így nem volt szabálytalan, ami papíron így is van, de akkor is hülyeség volt...

18 meccs alatt egy rookie hülyeség nálam belefért és ezt még meg is tudom érteni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Először is gratulálok a szezonhoz! :cool:
Valaki kérdezte, hogy az option marad-e jövőre? Sztem a válasz egyszerű. Tebow ezt tudja, tehát gondolom marad az option. De az OLbe muszáj lesz igazolni ehhez, vagy valamit kitalálni. Lehetetlen így, hogy option (run heavy) blokkok nélkül. Valamint passzok, passzblokk nélkül. Erre írjál playbookot.
A lényeg annyi, hogy Orton után itt csoda történt. Egy újjáépülő csapattal. Mert itt gyakorlatilag minden megújult.ulpianus
Tényleg csoda volt ez a szezon, de - anélkül, hogy tőrt akarnék most a meccs másnapján a vadló-szívekbe szúrni - én továbbra sem tudom elhinni, hogy hosszabb távon működni fog ez a dolog. Pedig istenemre szeretném, mert így semlegesként is élvezet Denver meccset nézni, előtte meg szökőévenként egyszer láttam a meccseiteket. 😉

Nem is a furcsa dobómozdulat bizonytalanít el, hanem az, hogy tömegével látom azokat a playeket ahol simán megjátszható elkapók vannak, Tebow meg csak markolássza a labdát. Pedig még gyakran arra is néz. Passz szempontból olyan szinten nem lát a pályán, hogy arra én NFL-ben még nem láttam példát. Tanulható ez a képesség egyáltalán?peterk2005
Azért tv-ből nézve könnyű ám mondani, hogy "héé, ott egy elkapó, miért nem dobja oda?", a helyzet sokszor nem ennyire egyszerű. Amikor az első route-ok nem jönnek be és a WR-ek improvizálnak, akkor már egyáltalán nem biztos, hogy Tebow gondol arra, hogy ott lesz a lehetőség, meg addigra legtöbbször a zseb már beomlik és menekülés közben meglátni se egyszerű a szabad embert, odadobni a labdát meg még nehezebb. Ami nagyon hiányzik, azok a checkdown passzok, oda soha nem néz Tebow valamiért. Egyébként valamennyire tanulhatók ezek szerintem, de majd meglátjuk ősszel, hogy mi lesz a helyzet... 😊

Nagyon sok összeszokottság kell a QB-WR fronton és ehhez nagyon fog kelleni a teljes offseason. Bay-Bay-el is csak szezon vége felé kezdték érezni egymást, de végül már elég jól működött köztük a dolog, csak most meg Decker kiesése miatt Royal-t és Willis-t teljesen levették a pályáról, ezért kellene egy WR-t hozni akár a draft-on, akár FA-ből. Jah, meg igenis be kéne venni a TE passzokat a játékba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Von óriási csicska...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Először is gratulálok a szezonhoz! :cool:
Valaki kérdezte, hogy az option marad-e jövőre? Sztem a válasz egyszerű. Tebow ezt tudja, tehát gondolom marad az option. De az OLbe muszáj lesz igazolni ehhez, vagy valamit kitalálni. Lehetetlen így, hogy option (run heavy) blokkok nélkül. Valamint passzok, passzblokk nélkül. Erre írjál playbookot.
A lényeg annyi, hogy Orton után itt csoda történt. Egy újjáépülő csapattal. Mert itt gyakorlatilag minden megújult.ulpianus
Tényleg csoda volt ez a szezon, de - anélkül, hogy tőrt akarnék most a meccs másnapján a vadló-szívekbe szúrni - én továbbra sem tudom elhinni, hogy hosszabb távon működni fog ez a dolog. Pedig istenemre szeretném, mert így semlegesként is élvezet Denver meccset nézni, előtte meg szökőévenként egyszer láttam a meccseiteket. 😉

Nem is a furcsa dobómozdulat bizonytalanít el, hanem az, hogy tömegével látom azokat a playeket ahol simán megjátszható elkapók vannak, Tebow meg csak markolássza a labdát. Pedig még gyakran arra is néz. Passz szempontból olyan szinten nem lát a pályán, hogy arra én NFL-ben még nem láttam példát. Tanulható ez a képesség egyáltalán?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)