Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://bleacherreport.com/articles/1034017-nfl-draft-2012-7-players-who-could-help-tim-tebow-and-the-denver-broncos/page/2
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
raidersbe már nem kell McCoy hogy aszonta nekik szia 😀
Coltsba meg még nem is hívták 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
bucsnak is van edzője, van még valahol üres HC poszt?Negritis
szevasztokHöri
Raiders is köszön.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bucsnak is van edzője, van még valahol üres HC poszt?Negritis
szevasztok

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
bucsnak is van edzője, van még valahol üres HC poszt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
VISSZATÉRTEM!
Üdv all 😀

Megjelent a cikkem az egyik országos hetilapban, köszönöm Black és Storms segítségét, nélkülük nem jöhetett volna létre!

Tim for prez!
Dawk, God bless U!

Jut eszembe. Van 2 videó az NFL.com-on, ami piszkosul kellene. De nem tudom őket sehogy sem letölteni. Valami szaki adhatna megint jó tanácsot, mert a Bronco oldalról mindent lehúztam, ami kellett, de az a progi nem működik az NFL-nél (downloadhelper).
Thanks!
GB2

szerk.: ulpi, kösz a pihit. remélem más is kapott.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
PFF ALL AFCW csapata:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/20/2011-pff-all-afc-west-team/
Orando Franklin OMG. Mondjuk nem az RT a div legerősebb pozíciója ez tény...
Van még: Joe Mays!!!
Akik viszont nem fértek be, pedig nálam ott lennének, az Dumervil és Colquitt. Persze a jelenlegi keret mellett is lehetne érvelni, de ha ők ott vannak akkor se lehetne senkinek egy szava se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Joe Philbin lett a Dolphins HC, McCoy egyelőre marad...StormST
Szegény McCoyt 16 órán át interviewztatták, és nem kapta meg az állást... Ja a raiderst meg le is mondta, mert azt hitte már az övé...

Mindegy én most az állandóság híve vagyok, még ha véleményem szerint Scherer akár jobb QB coach is lenne mint Gase. OC poszton viszont mindenképp visszalépés jönne, + az a kockázat, h esetlegesen a csapathoz nem illő játékstílus bevezetésére irányuló próbálkozás történne...
Gase egyébként nagyon jó WR coach volt, elégedett vagyok vele, mint QB coach, de 2 év alatt 2 szintet lépni, nem biztos h az ideális tempó felfele a ranglétrán...

Dennis Allen szerencsére egy fokkal kevésbé népszerű a HC jelöltek között, ő még nagyobb, óriási veszteség lenne. Csak 1 éve DC, ezért nem keresik annyian, de ha így folytatja, 1-2 év múlva HC lesz valahol...Black_Adder
Szerintem (és ez talán hamarosan ki is derül) Philbin azzal nyerhette el a posztot, hogy Flynn-t oda tudhatja csábítani, míg McCoy max Orton-nal való kapcsolatát tudhatta felhozni és ez egy olyan csapatnál, mint a Dolphins, amelyik iszonyatosan szeretne egy megoldást találni (10+ éve óta) a QB posztra, sokat nyomhat a latban...

Allen-t jövőre elvihetik, idén szerintem még csak pár helyen merült fel a neve, ott se komolyabban, de ha a védelmünk tovább fejlődik a 2012-es szezonban, akkor könnyen lehet, hogy DC-nézőbe kell majd mennünk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Joe Philbin lett a Dolphins HC, McCoy egyelőre marad...StormST
Szegény McCoyt 16 órán át interviewztatták, és nem kapta meg az állást... Ja a raiderst meg le is mondta, mert azt hitte már az övé...

Mindegy én most az állandóság híve vagyok, még ha véleményem szerint Scherer akár jobb QB coach is lenne mint Gase. OC poszton viszont mindenképp visszalépés jönne, + az a kockázat, h esetlegesen a csapathoz nem illő játékstílus bevezetésére irányuló próbálkozás történne...
Gase egyébként nagyon jó WR coach volt, elégedett vagyok vele, mint QB coach, de 2 év alatt 2 szintet lépni, nem biztos h az ideális tempó felfele a ranglétrán...

Dennis Allen szerencsére egy fokkal kevésbé népszerű a HC jelöltek között, ő még nagyobb, óriási veszteség lenne. Csak 1 éve DC, ezért nem keresik annyian, de ha így folytatja, 1-2 év múlva HC lesz valahol...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Joe Philbin lett a Dolphins HC, McCoy egyelőre marad...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 968 — megbékéltem tom bradyvel
hahahaha ez a topik csupa vidámság 😀 😀 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Miért mindig itt?! 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Én is falusi vagyok,mégis tudok helyesen írni...Na offot befejeztemJoeyPorter
Falusi =/= paraszt. No offense. ON.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
LOL!
sobirkám, látom te alergiás vagy a helyesírásra? 😀

nézd. falusi vagyok és már 21 éves. nekem már nem lehet megváltozni. egyszerűen így nevelődött belém. ez már így alakult ki.
természetesen sajnos! ha te még fiatal tinédzser (pl 14) vagy akkor te még nevelődhetsz, fejlesztheted szókincsed és a magyar nyelvtant - talán.Ventura
Én is falusi vagyok,mégis tudok helyesen írni...Na offot befejeztem

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 968 — megbékéltem tom bradyvel
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
LOL!
sobirkám, látom te alergiás vagy a helyesírásra? 😀

nézd. falusi vagyok és már 21 éves. nekem már nem lehet megváltozni. egyszerűen így nevelődött belém. ez már így alakult ki.
természetesen sajnos! ha te még fiatal tinédzser (pl 14) vagy akkor te még nevelődhetsz, fejlesztheted szókincsed és a magyar nyelvtant - talán.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
Én pedig hadd kérjek annyit, hogy te is olvass el párat inkább. Ne pedig újabb és újabb flame áradatot indíts, teljesen értelmetlen és ide nem tartozó témákban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
http://hu.wikipedia.org/wiki/IstenSobri Jóska
Mit kéne itt látnom?szaba
Amíg isten nem nyitja fel a szemed semmit.Sobri Jóska
Én is így gondolom. Szóval pssz.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
isten is így akarta.szaba
http://hu.wikipedia.org/wiki/IstenSobri Jóska
Mit kéne itt látnom?szaba
Amíg isten nem nyitja fel a szemed semmit.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
isten is így akarta.szaba
http://hu.wikipedia.org/wiki/IstenSobri Jóska
Mit kéne itt látnom?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
isten is így akarta.szaba
http://hu.wikipedia.org/wiki/Isten

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...Sobri Jóska
isten is így akarta.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Mivel nem először látom így leírva tőled, hagy kérjek annyit, olvass el random könyvből 100 oldalt, és akkor hátha nem erre áll rá a kezed. De persze ha direkt így írod, akkor nem szóltam, végtére is poén...

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
jönnek a jelentések, hogy mccoy lesz a miami hc.
elvileg búcsúzhattok tőlle 😀Ventura
Jah, azt olvastam, hogy Rosenhaus szerint McCoy a befutó és ő ritkán szokott tévedni... 😛

Kíváncsi leszek, hogy kiket akar elvinni magával, félek, hogy Studesville-t elcsábítja. Magazu-t Fox hozta, így az OL fejlődése talán nem fog megszakadni. Gase lehet még kérdéses, de ha neki felajánljuk az OC posztot, akkor meg tudjuk tartani.

Abban azért bízom, hogy nem fogunk kívülről OC-t hozni...StormST
Studesvillet szvsz nem tudja elcsábítani, kb ha OCnek vinné, de az olyan meglepő lenne mintha McCoy HC lenne...
Fox emberei is biztonságban vannak talán. Akik veszélyeztetettek az Brian Callahan és Clancy Barone. Gase és Studesville mellett ők még JMD emberei. Gase valszeg előlép OCnek és marad, Studesvillet meg csak nem léptetné elő McCoy, ugyanúgy RB coachnak meg miért menne el... Ebbne bízok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
McCoyról azért megvárom a hivatalos bejelentést, de már meg van a forgatókönyv a távozása esetére.
Mondjuk én továbbra is azt mondom, mind két csapat jobban jár(t vol)na, ha nálunk maradna OC-nak. Természetesen ha távozik, a legjobbakat kívánom neki...

Közben még eggyel bővült a Broncok száma a PB-n, Dawkins szeméyében:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19778049
Minthogy megmagyarázhatatlan, gusztustalan módon, ami mondjuk illik ehhez az egész divatbohóckodáshoz, a SB előtt van, további lemondások várhatók, amiknek köszönhetően akár további Broncok kerülhetnek előtérbe.

PFW a meccsünkről:
http://www.profootballweekly.com/story/permalink/30654
Senkit se akarok vele kínozni, de van benne néhány meglátás. Szerintük Tebownak nagyobb célpontokra van szüksége. Mármint nem arra gondolnak, h nagyobb embert könnyebben eltalál 😊, de fizikális elkapókra. Egy Gronko típusú játékosra.
Van benne valami, de szvsz Demaryius Thomas elég fizikális, a jelenlegi TE keretnek meg adnék még minimum 1 évet mielőtt leírnánk. Arra a meccsenkénti 15 passzra nem kéne túl sokat költeni, bár nagyon fontos, de akkor is. Ha már hozunk elkapót, annak inkább a labdaérzéke legyen nagyon jó. mint Lloyd volt. Olyan aki TT kacsázó pontatlan labdáit is elkapja.

Hogy emlékezzünk a jóra is, Best of Tebow 2011:
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d82625288/2011-Best-of-Tim-Tebow

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear