Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1.) Jack del Rio. Jags HC volt mindenki tudja. Számomra érdekes h eddig sehova se kellett DC-nek. Azért a Jags védelem pár éve még rájátszásba juttatta őket, és idén se azzal volt a baj. Mondjuk húztak pár bustot oda, de ez lehet inklább Gene hibája. Nem tudom hogy mentek felléjük a dolgok. 2002-ben Panthers DC volt Fox alatt.
Black_Adder
Tavaly a DC Tucker megkapta a playcallingot JDRtől tulajdonosi utasításra (meg pár FAt...) és a D 28ról 6 lett. A nagy védelmi bust draftok még a Shack Harris éraból valók(Harvey (tényleg hogy van a voodoo király/karate kid? 😊 Groves, és Nelson - bár nála inkább rossz edzők készítettek fel a 3 év alaltt, akiket JDR vett anno fel...).
Ami pozitívum lehet, hogy JDR jól megérti magát a fiatalokkal (player's coach) az LBkhez pedig nagyon ért. És dolgozott már Foxszal 2002ben. Ő volt a Carolina DCje 2002ben, és a Panthers D 31.ről 2.ra lépett előre 1 év alatt. A következő évben már nálunk volt HC.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Csak nehogy az legyen, hogy kis mozgásteret kap de nagy elvárásokat és derékba törik a karrierje, ha (amikor) nem tud megfelelni...StormST
Én mondtam ,hogy cap terén a Faiders kihívásokkal küzd keményen. Tavaly valami mínusz huszonmilliót varázsoltak a cap alá. De úgy ,hogy átstrukturálták a 2012- és utáni évekre terhelve pár ember szerződését. Még inkább ráfizetve extra bónuszokat. Ami most nem fog jól jönni. Valamint eleve Al Davis módszere volt, hogy "ha nálam vannak a legjobban fizetett játékosok=nálam vannak a legjobb játékosok." Ami szintén komoly problémákat (ingyen távozó sztárok stb) okoz már sok éve. Ezért olyan fiatal a Raiders kerete, és ezért mondták, Al egy cap mágus volt, hogy ebből a kutyaszorítóból rendre kivarázsolta a csapat költségvetését. Most ezt nyögik újra. Ebben biztos vagyok, hogy komoly változás lesz. Csak ugye azt nem lehet, hogy mindenki szerződése érvénytelen.

Tehát ha ezt nézed mint FA szindróma+korai draft hiánya+új edzők+új FO, akkor nem hiszem, hogy egy akár gyenge szezon után is leírnának egy edzőt, mert ebből nem tudott csodát tenni. Másik dolog, hogy a Faidersben aki jó edző, azt is kirúgják mindig. Tehát ez sem mérvadó, ha Allent elküldik év végén.ulpianus
A kérdés ilyenkor szerintem az, hogy a gyenge szezonért vállalja-e a FO a felelősség legább egy részét, vagy rátolják a HC-ra, ez korrektség kérdése... 😊

Mielőtt valaki támadna, én nem mondom, hogy gyenge lesz a Raiders szezonja, csupán annak a lehetőségét nézem, hogy ha az lesz, akkor az mennyire lehet veszélyes Allen-re az adott feltételekkel!!!StormST
RM és Mark Davis lenyilatkozta, h van türelem, hosszútávra terveznek, tehát valószínűleg nem 1 évet kap Dennis a bizonyításra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Fox egyszer azt nyilatkozta, h a védelem teljesítménye 90%-ban Allan műve. Nyilván Fox szerénysége is benne van, de amit láttunk, az az, h tökéletesen megtalálta a játékosok helyét a védelemben, és a szezon legnagyobb részében tökéletes volt a playcall. Az egész offseason legjobb szerzeménye volt...
Egyetlen éve volt DC így szvsz mindkét csapat rosszul járt. Lehet h beválik HCnak, lehet h mégjobb DC-t találunk, de Broncos fanként mérthetetlenül csalódott vagyok, és bár nem gondolom bele magam a raiders fanok helyzetébe, pusztán eljátszani a gondolattal is visszataszító 😛 😉 no flame, de ők is találhattak volna jobbat...

Tudom, h Al Davis meghalt. De a szelleme tovább él, így nem tudok szabadulni a gondolattól, h a választásban fontos szerepet játszott az, h ezzel minket jelentősen gyengítenek. Sőt, h pont azért vártak az utolsó pillanatig, h nekünk már kevesebb mozgás terünk maradjon az edzőpiacon... Elvégre Allen csak őket érdekelte a még versenyben lévő csapatok közül.

Óriási szívás 7 év alatt 7. DC jön, ha jól számolom. Hihetetlen h évek óta közécsapat voltunk, egy jobb év /*kötekedőknek, ez a 8-8 sokkal jobb volt mint a 2 évvel ezelőtti 8-8, és nem csak a PO miatt. És nem JMD kergetés.*/

Dennis Allennek megköszönhetjük amit értünk tett, nagyszerű volt, a 'sok siker' kívánással azért csak csínján...


Kis híján mindenki elkelt, de azért vannak lehetséges érkezők.
1.) Jack del Rio. Jags HC volt mindenki tudja. Számomra érdekes h eddig sehova se kellett DC-nek. Azért a Jags védelem pár éve még rájátszásba juttatta őket, és idén se azzal volt a baj. Mondjuk húztak pár bustot oda, de ez lehet inklább Gene hibája. Nem tudom hogy mentek felléjük a dolgok. 2002-ben Panthers DC volt Fox alatt.

2.) Az LB coachunk Richard Smith. Nagyon erős csapategység volt idén, de DJ-vel és Vonnal ez valahol elvárás is volt szvsz. Kivéve a sok szakértőnél akik a front7 miatt adták oda nekünk előre az 1/1-et 😛. Az elmúlt két évben a Panthersben volt, onnan követte Foxot. Aki nem tudná, volt ő már korábban Brocnos coach, még Wade Philips rövid idején LB és ST coach '93-94-ben, aztán Shanny is megtartotta még 2 évig ST coachnak. 4 évet volt DC, egyet Miamiban, 3mat Houstonban. A Houston védelmét elnézve a keze alatt, maradjon csak inkább LB coach...

3.) Mike Trgovac GB DL coach. 2003-2008 között volt Panthers DC. Ennél jobb ajánló levele nincs.

4.) Ken Flajole. St. Louis DC. Nyilván őt is kirúgták idén. Nem láttam h talált volna azóta munkát. 2003-08-ig Panthers LB coach volt.

5.) Biran Baker Dallas DL coach. Nem volt még NFL-ben DC, de nagyon jó szakembernek tartom...

Champ Bailey Dennis Allenről:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8264cc12/article/bailey-allens-departure-just-means-more-change-for-broncos
Érdekesség: Champnek már a 11. különböző DC-je lesz. a 14. évében!!!!
/*
1999: Mike Nolan
2000: Ray Rhodes
2001: Kurt Schottenheimer
2002: Marvin Lewis
2003: George Edwards
2004-06: Larry Coyer
2007: Jim Bates
2008: Bob Slowik
2009: Mike Nolan
2010: Don “Wink” Martindale
2011: Dennis Allen
2012: ???
*/
Szegény tavaly kicsit kiborult, h megint változás és megint új DC, és h ő állandóságot szeretne. Hát szegény nem kapja meg. Mert vagy teljesen alklamatlan DC jön, vagy ha mégse azt azonnal ellopják tőlünk... Kurva élet!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vissza még egy kicsit a szezonhoz, mert akárhogy is megragadtak minden egyes lehetőséget a becsmérlésre ócskázásra fikázásra, akárhányszor röhögtek is ki, még is csak, valahogy születtek szép dolgok is mellette:

2011-ben franchise rekordot állítottunk fel futott yardok terén. 2632 yarddal. 1998-ban TD 2000+os szezonjában mindössze 2468 yardot futottunk, az első háromban sincs benne. 2003-ban pedig Clinton Portisszal és Mike Andersonnal 2629-et. 3mal múltuk felül. Amikor legutóbb PO-ban voltunk akkor 2539-et hoztunk össze elsősorban Mike Anderson és Tatum Bell révén.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Csak nehogy az legyen, hogy kis mozgásteret kap de nagy elvárásokat és derékba törik a karrierje, ha (amikor) nem tud megfelelni...StormST
Én mondtam ,hogy cap terén a Faiders kihívásokkal küzd keményen. Tavaly valami mínusz huszonmilliót varázsoltak a cap alá. De úgy ,hogy átstrukturálták a 2012- és utáni évekre terhelve pár ember szerződését. Még inkább ráfizetve extra bónuszokat. Ami most nem fog jól jönni. Valamint eleve Al Davis módszere volt, hogy "ha nálam vannak a legjobban fizetett játékosok=nálam vannak a legjobb játékosok." Ami szintén komoly problémákat (ingyen távozó sztárok stb) okoz már sok éve. Ezért olyan fiatal a Raiders kerete, és ezért mondták, Al egy cap mágus volt, hogy ebből a kutyaszorítóból rendre kivarázsolta a csapat költségvetését. Most ezt nyögik újra. Ebben biztos vagyok, hogy komoly változás lesz. Csak ugye azt nem lehet, hogy mindenki szerződése érvénytelen.

Tehát ha ezt nézed mint FA szindróma+korai draft hiánya+új edzők+új FO, akkor nem hiszem, hogy egy akár gyenge szezon után is leírnának egy edzőt, mert ebből nem tudott csodát tenni. Másik dolog, hogy a Faidersben aki jó edző, azt is kirúgják mindig. Tehát ez sem mérvadó, ha Allent elküldik év végén.ulpianus
A kérdés ilyenkor szerintem az, hogy a gyenge szezonért vállalja-e a FO a felelősség legább egy részét, vagy rátolják a HC-ra, ez korrektség kérdése... 😊

Mielőtt valaki támadna, én nem mondom, hogy gyenge lesz a Raiders szezonja, csupán annak a lehetőségét nézem, hogy ha az lesz, akkor az mennyire lehet veszélyes Allen-re az adott feltételekkel!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Csak nehogy az legyen, hogy kis mozgásteret kap de nagy elvárásokat és derékba törik a karrierje, ha (amikor) nem tud megfelelni...StormST
Én mondtam ,hogy cap terén a Faiders kihívásokkal küzd keményen. Tavaly valami mínusz huszonmilliót varázsoltak a cap alá. De úgy ,hogy átstrukturálták a 2012- és utáni évekre terhelve pár ember szerződését. Még inkább ráfizetve extra bónuszokat. Ami most nem fog jól jönni. Valamint eleve Al Davis módszere volt, hogy "ha nálam vannak a legjobban fizetett játékosok=nálam vannak a legjobb játékosok." Ami szintén komoly problémákat (ingyen távozó sztárok stb) okoz már sok éve. Ezért olyan fiatal a Raiders kerete, és ezért mondták, Al egy cap mágus volt, hogy ebből a kutyaszorítóból rendre kivarázsolta a csapat költségvetését. Most ezt nyögik újra. Ebben biztos vagyok, hogy komoly változás lesz. Csak ugye azt nem lehet, hogy mindenki szerződése érvénytelen.

Tehát ha ezt nézed mint FA szindróma+korai draft hiánya+új edzők+új FO, akkor nem hiszem, hogy egy akár gyenge szezon után is leírnának egy edzőt, mert ebből nem tudott csodát tenni. Másik dolog, hogy a Faidersben aki jó edző, azt is kirúgják mindig. Tehát ez sem mérvadó, ha Allent elküldik év végén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De most ezt miért? Miért pont tőlünk...? Miért pont a gayders? ...JC6
nyugalom mar gerat interjuztatja bowlen a dc posztraFake
te hiányoztál még ide...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én is tapasztaltabb embert vártam, de hát igazából friss húst akart Reggie, mert volt Moss aki szintén fiatal, meg az Eagles OC is fiatal úgy tudom. Szóval nem akartak itt nagyon tapasztalt embert.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Inkább mondjatok valamit nekem Allenről!

Milyen sémát kedvel meg ilyen hasonló dolgokat ha lehet kérni! 😊Bruce
4-3-at nyomatott nálunk, előtte a Saints-nél DB coach volt, szerintem Oakland-ben is 4-3 lesz, bár ez szerintem attól is függ majd, hogy kit talál DC-nak...

Megköveteli a fegyelmet, jó tanár és nagyon precíz...

"Discipline, discipline, discipline..." Nála ezek a jelszavak, valszeg azért is lesz ő a HC Oakland-ben, mert onnan pont ez hiányzik már elég régóta...StormST
Köszi!

Úgy gondolom, az ő munkája hosszú távon érik be majd. Nálatok is javított a védelmen, de még nem volt top védelem, de azért sokat kihozott ebből az emberanyagból úgy hogy, ha jól emlékszem sémaváltás is volt.
Tényleg sokat számít milyen DC lesz alatta, de remélhetőleg egy nagyon kemény kezű DC lesz aki széjjelcsap egy két fejet, ha szarakodnak!Bruce
Séma-visszaváltás volt, JMD erőltette a 3-4-et, de igazán nem voltak meg hozzá még az emberek. Szerencsére sikerült szerezni két megfelelő DT-t, ez volt az egész kulcsa, meg az, hogy Von érkezésével Doom mellett lett még egy hatékony pass rusher. Dawkins, Champ, Doom és DJ adott volt, így nagyon gyenge nem volt az emberanyag, de mindenképpen nagyon jó munkát végzett Allen, ezért is sajnáljuk nagyon, hogy elmegy...

Allen-nek azért lesz nagyon nehéz dolga, mert draft nélkül kell a mostani keretből minél többet kihoznia, ráadásul valaki már írta, hogy cap-ügyileg se áll éppen jól a Raiders...

Én alapból annyira nem értem, hogy miért lett HC Allen-ből, valszeg az interjúkon meggyőző lehetett. Jó DC, de egy újjáépülésre váró franchise-t én inkább egy tapasztaltabb HC kezébe adnék. Csak nehogy az legyen, hogy kis mozgásteret kap de nagy elvárásokat és derékba törik a karrierje, ha (amikor) nem tud megfelelni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Inkább mondjatok valamit nekem Allenről!

Milyen sémát kedvel meg ilyen hasonló dolgokat ha lehet kérni! 😊Bruce
4-3-at nyomatott nálunk, előtte a Saints-nél DB coach volt, szerintem Oakland-ben is 4-3 lesz, bár ez szerintem attól is függ majd, hogy kit talál DC-nak...

Megköveteli a fegyelmet, jó tanár és nagyon precíz...

"Discipline, discipline, discipline..." Nála ezek a jelszavak, valszeg azért is lesz ő a HC Oakland-ben, mert onnan pont ez hiányzik már elég régóta...StormST
Köszi!

Úgy gondolom, az ő munkája hosszú távon érik be majd. Nálatok is javított a védelmen, de még nem volt top védelem, de azért sokat kihozott ebből az emberanyagból úgy hogy, ha jól emlékszem sémaváltás is volt.
Tényleg sokat számít milyen DC lesz alatta, de remélhetőleg egy nagyon kemény kezű DC lesz aki széjjelcsap egy két fejet, ha szarakodnak!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Inkább mondjatok valamit nekem Allenről!

Milyen sémát kedvel meg ilyen hasonló dolgokat ha lehet kérni! 😊Bruce
4-3-at nyomatott nálunk, előtte a Saints-nél DB coach volt, szerintem Oakland-ben is 4-3 lesz, bár ez szerintem attól is függ majd, hogy kit talál DC-nak...

Megköveteli a fegyelmet, jó tanár és nagyon precíz...

"Discipline, discipline, discipline..." Nála ezek a jelszavak, valszeg azért is lesz ő a HC Oakland-ben, mert onnan pont ez hiányzik már elég régóta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Inkább mondjatok valamit nekem Allenről!

Milyen sémát kedvel meg ilyen hasonló dolgokat ha lehet kérni! 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Beindult egyből a tippelgetés, a leggyakrabban emlegetett név Jack Del Rio-é, mivel ő a Jags HC posztja előtt 2002-ben Fox DC-a volt Carolina-ban. Ráadásul JDR éppen Mobile-ban van és állítólag este a hotelben beszélgetett is Fox-al...

Nem tűnne rossz választás azok alapján, amiket olvastam róla, de azért érdekelne pár hozzáértőbb ember véleménye... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De most ezt miért? Miért pont tőlünk...? Miért pont a gayders? ...JC6
nyugalom mar gerat interjuztatja bowlen a dc posztra
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De most ezt miért? Miért pont tőlünk...? Miért pont a gayders? ...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Hát megtörtént...

Remélem nem visz magával senki fontosat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8264c5ac/article/raiders-decide-on-broncos-dc-allen-to-be-their-next-coach?module=HP11_breaking_news

hááát, picsába 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
hát ööööö, nah igen egy netes játékban elég nagy népszerűségnek örvendtem 😛

és STV-vel ott 'szakmázgattunk míg el nem adtam az accom

/Astroempires ha mond bárkinek bármit 😀/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a komoly, amikor valaki Negri miatt regisztrál 😀 😂
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Hail

Negri, itt vagy, alig találtalak meg 😀

Ezer éve nem dumáltunk töki...Stv
tán asszony letiltott msn-ről hogy ott már nem vagy sosé? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
bucsnak is van edzője, van még valahol üres HC poszt?Negritis
szevasztokHöri
Raiders is köszön.szaba
The awesome moment, when you realize that your prophecy is correct.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remek. Ráadásul gayders. Hip hip hurrá...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hail

Negri, itt vagy, alig találtalak meg 😀

Ezer éve nem dumáltunk töki...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
6 év 6 DC, végre egy olyan, akit meg is akarunk tartani, erre őt meg elviszik, jöhet 7 év alatt a 7. DC... 😕

Most állhatunk neki keresgélni megint, csak most már pár nagy név kiment...

Mondhatnám, hogy sok szerencsét kívánok neki, de tiszta lelkesedéssel nem tudom ezt mondani.........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Adam Schefter @AdamSchefter

Quote:
Raiders have identified Broncos DC Dennis Allen as the leading candidate to become their next HC. Raiders told other candidates they're out.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ezúttal Dennis Allen van veszélyben. ráadásul a legrosszabb fajtából: Raiders.....
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7493102/denver-broncos-dc-dennis-allen-talk-oakland-raiders-again-sources-say
Mérhetetlenül csalódott lennék, ha nem csupán elmenne HC-nak /*ami miatt őt egy percig se hibáztatnám*/, de ráadásul a legnagyobb riválishoz...

Egy kis scout Andrew Masontől a SEnior Bowl alkalmából:
north: http://www.maxdenver.com/news/2012/01/23/senior-bowl-2012-three-names-to-watch-north-team-edition/
south: http://www.maxdenver.com/news/2012/01/23/senior-bowl-2012-three-names-to-watch-south-team/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear