Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként játszik(játszott) még valaki 4-3 / 2 gapet az NFL-ben a Jags-en kívül??? Talán még a Minnesota?akike
Az Eagles is azt játszott sokáig pl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként játszik(játszott) még valaki 4-3 / 2 gapet az NFL-ben a Jags-en kívül??? Talán még a Minnesota?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nekem ebből az jön le, hogy esetleg futás ellen javulnánk valamit, de gyengülne a pass rush. Ráadásul a jelenlegi DL tényleg nem tűnik alkalmasnak a gondolkodásra. Kb az összes DT-ünk szerződése lejár, ezeket is talán nehezebb lenne meghosszabbítani az új rendszer mellett, ha tényleg nem szeretik ezt a játékosok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Az LB sor még hagyján, a baj a DL-lel lenne. A jelenlegi állományból Ty Warren lenne talán egyedül alkalmas rá. Más részt Dennis Allennel nagyon jó aggresszív 1gapet játszottunk, ami nagyon jól bevált. Működő rendszeren ne változtass!

A Chiefs elleni beharangozóban a DSB-n írtam pár szót a Fairbanks-Bullough rendszerről. Az is 2 gap, bár az 3-4-es alapfelállás. Nem tudom mennyire helyes amiket ott írtam, de nekem /*teljesen laikusként*/ az az elképzelésem erről az egészről...

Egyébként ennek az egésznek csak annyi az alapja, h Del Rio állítólag azt preferálja, amit Iktriad igazolt. Egyáltalán nem biztos, h változtatunk...

szerk.: Mays helyett 1 gapben is kéne valaki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Mays olyan tufa, hogy nem igazán használható supportnak főleg egy 2 gap DL mellé.akike
Milyen visszaesés lehetne a mostanihoz képest Mays játékerejében? Segédtufa? 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
2 gap a DL munkára vonatkozik. Tehát a LBk nem kell jók legyenek benne.ulpianus
2 gapnél nem a MLB-nek kell meglehetősen sokat rásegíteni az "A" lukra? (ezért is kéne Mays helyett valaki)akike
Ez így nem pontos. Egyrészt 2 gap lehet 3-4ben is (Chiefs), ahol nincs MLB. Másrészt minden 4-3ban az MLB segít rá az "A" lyukakra. Mert ki más segítene? Jó MLB mindig kell 4-3ba. 1 gap/2 gap, mindegy. De az MLB akkor sem játszik gap játékot, és én erről beszéltem.ulpianus
Igazad van, a gap tényleg a DL-ra vonatkozik, én csak annyit akartam kihozni az egészből, hogy Mays olyan tufa, hogy nem igazán használható supportnak főleg egy 2 gap DL mellé. És jó MLB tényleg mindig kell.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Valaki meg tudná írni, hogy mi az a 2 gap és mennyire alkalmazhatók benne a linebackereink?
burzum4ever
2 gap a DL munkára vonatkozik. Tehát a LBk nem kell jók legyenek benne.ulpianus
2 gapnél nem a MLB-nek kell meglehetősen sokat rásegíteni az "A" lukra? (ezért is kéne Mays helyett valaki)akike
Ez így nem pontos. Egyrészt 2 gap lehet 3-4ben is (Chiefs), ahol nincs MLB. Másrészt minden 4-3ban az MLB segít rá az "A" lyukakra. Mert ki más segítene? Jó MLB mindig kell 4-3ba. 1 gap/2 gap, mindegy. De az MLB akkor sem játszik gap játékot, és én erről beszéltem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Valaki meg tudná írni, hogy mi az a 2 gap és mennyire alkalmazhatók benne a linebackereink?
burzum4ever
2 gap a DL munkára vonatkozik. Tehát a LBk nem kell jók legyenek benne.ulpianus
2 gapnél nem a MLB-nek kell meglehetősen sokat rásegíteni az "A" lukra? (ezért is kéne Mays helyett valaki)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Valaki meg tudná írni, hogy mi az a 2 gap és mennyire alkalmazhatók benne a linebackereink?
burzum4ever
2 gap a DL munkára vonatkozik. Tehát a LBk nem kell jók legyenek benne.

Alapból annyit érdemes tudni róla, hogy nem egy lyukat (gap) támad a védő, hanem kettőért felel. És eldönti a play alapján, hogy melyiket támadja. Értelemszerűen a play oldalit futásnál. Passz esetén amit megadtak neki. Sok védő nem szereti, mert gondolkozni kell, ami lassítja őket. Tipikusan nem a 2 gap védők a statisztikamágusok épp ezért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Valaki meg tudná írni, hogy mi az a 2 gap és mennyire alkalmazhatók benne a linebackereink?

Más: a tavalyi draft alapján nem tartom kizártnak, hogy idén több CB-et is hozunk. Tavaly ugye TE-ből és S-ből is jól bespájzoltunk, idén talán CB és WR lesz. Persze egy évből nem érdemes nagyon nagy tanulságokat levonni.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Kezd beütni denveri részről az uborka szezon, egyre silányabb helyekről lehet csak híreket találni. A denverpost azért ha nem akar okosat írni, akkor tud tényeket közölni...

Dawk a jövőjéről:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19882691
Szvsz biztató. Ahogy telnek a napok, úgy lesz egyre jobban, és úgy fognak neki egyre inkább hiányozni a játék. A másik ami miatt biztató, h más csapat szóba se került. Pedig ő ugye FA most, benne lenne a pakliban h marad 1 évet, de mondjuk Philyben.
Szvsz ha akarjuk megtarthatjuk őt, márpedig miért ne akarnánk. A legideálisabb az lenne, ha szezon közben át is adhatná a kezdő pozíciót, mert a 2 fiatal annyit fejlődik, erre most mondjuk nem látok sok esélyt, főleg Moorenál...

Tebow még mindig lábadozik:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19882728
Btw, ha vmi csoda folytán meg is fordítjuk a Pats ellen, az AFC döntőben kizárt h játszahatott volna. Ezek alapján, ha még bármi tétje is lett volna a meccsnek, mindenképp az lett volna a megfelelő döntés, ha beáll BQ. Egyrészt a pats Tebowból készült, és belőle nagyon jól, vele egészségesen se volt semmi esély /*így utólag*/, másrészt sérült volt, harmadrészt, így még az SB-n is kérdéses lenne a játéka...

Az új erőnléti edzőnkről:
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/a-closer-look-at-luke-richesson/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bunkley és Thomas visszatérnek sztetek?Rolni
top prioritás mindkettő.

ha esetleg Del Rio-val áttérünk 2gap rendszerre akkor nem biztos...Black_Adder
Köszi az infót

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Csak látva Rosario töketlenkedését az emberben felmerül a kétely, hogyha a háromból ő a legjobb... 😊 Talán a TC után okosabbak leszünk.aztec
mikor is töketlenkedett ő? Nagyon szép és fontos elkapásai voltak. És ő nem is droppolt olyan sokat.

Julius Thomas project játékos, TC-n király volt nagyon, az biztos h jó keze van elkapáshoz. Szvsz neki izmot kéne fejleszteni, azért nem kapott sok lehetőséget. Valszeg rajta vagyunk az ügyön.

Amúgy egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, h TE-et húzzunk a 2. körben.
CB és MLB nagyon kell. Egy jó DT se ártana. S-t is előbb húznék mint TE-et, de azon a poszton is ugyanez a helyzet.

A korai RB pick szintén nagyon betenne most nekünk...

4. körtől persze bármilyen posztra lehet húzni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Bunkley és Thomas visszatérnek sztetek?Rolni
top prioritás mindkettő.

ha esetleg Del Rio-val áttérünk 2gap rendszerre akkor nem biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bunkley és Thomas visszatérnek sztetek?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Vannak jóval fontosabb posztok a TE-nél (CB, MLB), így 3-4. kör előtt én nem húznék TE-t. Kéne még szerintem egy jó RB meg egy DT és végül egy WR se ártana, meg egy QB kell backup-nak, szóval azért lenne need máshol is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak látva Rosario töketlenkedését az emberben felmerül a kétely, hogyha a háromból ő a legjobb... 😊 Talán a TC után okosabbak leszünk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elképzelhető lenne egy Fleener draft a 2-3. körben?Kéne egy jó elkapó TE nagyon, csak nem tudom nem lenne túl korai húzás egy TE, talán lehetne várni a 4-5. körig.aztec
Tavaly húztátok Julius Thomas-t, benne lenne potenciál, ha Fox ismerné a TE-passz fogalmát.somoskovig
+ott van még Virgil Green is, bőven elég ez TE poszton.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Elképzelhető lenne egy Fleener draft a 2-3. körben?Kéne egy jó elkapó TE nagyon, csak nem tudom nem lenne túl korai húzás egy TE, talán lehetne várni a 4-5. körig.aztec
Tavaly húztátok Julius Thomas-t, benne lenne potenciál, ha Fox ismerné a TE-passz fogalmát.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Elképzelhető lenne egy Fleener draft a 2-3. körben?Kéne egy jó elkapó TE nagyon, csak nem tudom nem lenne túl korai húzás egy TE, talán lehetne várni a 4-5. körig.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nem köteles elengedni az edzőt, bár ha DC-nak akarták volna, akkor érdekes, hogy megfoghatjuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Del Rio bemutatása:
http://www.denverbroncos.com/multimedia/audio/Del-Rio-Introductory-Conference-Call/4b9e218a-2d98-42de-8c2d-6cd2f5d74602
Ugyanez cikk formájában a denverpostról:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19856490

Nem engedjük meg a Raidersnek, h beszéljenek Smitnszel 😛 😂 :cool:
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/39391/broncos-deny-raiders-permission-to-talk-to-smith
Nem tudom, h hogy mennyire sérti a liga etikettjét, de úgy kell nekik 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Az, hogy TT a kezdő, de figyelik a QB piacot az jóféle kijelentés Elwaytől?kishaszi
Tebow az egyetlen QB, persze h figyeljük a piacot. Egyébként konkrétan azt mondta, h TT a kedző, de a TC-n competitiont akar. Ez szerintem a normális. Főleg h TT egyelőre csak 1 évvel hosszabbította meg a licencét...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az, hogy TT a kezdő, de figyelik a QB piacot az jóféle kijelentés Elwaytől?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."