Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Dehogy gondoltam, hogy az első körben QB-t draftoljunk!!!.Jó lenne, az a 4+ körökben.Van nagyobb needünk is, de ha TT nem lesz veszélyesebb a levegőben, akkor még egyszer nem nyerünk csoportot.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nagy kedvencem TT, de ha Manning jönne hozzánk - aminek semmi esélye sajnos - népi táncot járnék a boldogságtól. Nem hiszem, hogy TT-vel tudunk még egyszer ilyen szezont produkálni.Mindenféleképp kell QB-t draftolni.aztec
PM? Rokkantat minek? 😛

Egyrészt totál esélytelen, hogy mi bárkire ráígérjünk, másrészt ő max átmeneti megoldás lehet, ha egyáltalán felépül...

Én azt hiszem sírnék, ha idehoznánk, mert a franchise történetének legnagyobb pénzkidobása lenne!!

Tebow-val ilyen szezont nem is fogunk, csak jobbat! 😊

QB-t kell draftolni, valahol az 5. kör után, mert kell a backup.

De ha teljesen korrekten belegondolsz, akkor idén totális baromság lenne. Miért? Mert az 1/25-el húzunk! Ott akarsz első évben bevethető QB-t húzni? (OK, tudom, hogy TT pont 1/25 volt, de korán is húztuk és projekt is volt) Ha meg nem első évben bevethetőt akarsz húzni, akkor minek? Akkora lyukak vannak (CB, MLB), amiket be kell tömni és be is lehet 1/25-el, hogy a QB pick hülyeség, már bocs.

Adni lehet és kell TT-nek egy évet. Mit veszthetünk? Egy szezont 2 szar és egy miracle szezon után? Veszett már több is Mohácsnál. Ha nem jön be, akkor lesz egy jó draft helyünk QB-t húzni, ha meg bejön, akkor 10+ évre bebiztosítottuk a franchise-t és még az 1/25-el egy lyukat is betömtünk. Szerintem így kell felfogni és az Elway-Fox-Xanders trió is így fog hozzáállni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagy kedvencem TT, de ha Manning jönne hozzánk - aminek semmi esélye sajnos - népi táncot járnék a boldogságtól. Nem hiszem, hogy TT-vel tudunk még egyszer ilyen szezont produkálni.Mindenféleképp kell QB-t draftolni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Egy kis érdekesség: http://www.whatifsports.com/NFL/boxscore.asp?GameID=7004321&teamfee=-1&theme=-1 😊JoeyPorter
Orton a 4. negyedben visszahozza Tebow ellen -21ről 😂Black_Adder
Mile High magic 2.0 vagy 3 :rolleyes:

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Egy kis érdekesség: http://www.whatifsports.com/NFL/boxscore.asp?GameID=7004321&teamfee=-1&theme=-1 😊JoeyPorter
Orton a 4. negyedben visszahozza Tebow ellen -21ről 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Egy kis érdekesség: http://www.whatifsports.com/NFL/boxscore.asp?GameID=7004321&teamfee=-1&theme=-1 😊JoeyPorter
Von Miller 1 tackle, kicsit WTF... amúgy érdekes, de már az oldal címe is vicces, What if sports... ha és sport egy mondatban 😀pc_x
Igen,szimulálgattam jó pár matchup-ot és jöttek ki néha érdekes dolgok 😀

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Egy kis érdekesség: http://www.whatifsports.com/NFL/boxscore.asp?GameID=7004321&teamfee=-1&theme=-1 😊JoeyPorter
Von Miller 1 tackle, kicsit WTF... amúgy érdekes, de már az oldal címe is vicces, What if sports... ha és sport egy mondatban 😀


több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Egy kis érdekesség: http://www.whatifsports.com/NFL/boxscore.asp?GameID=7004321&teamfee=-1&theme=-1 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Visszaigazoltuk Austin Sylvestert

PFF-es értékelés, legtöbbet fejlődő, legnagyobbat visszaeső csapatonként az AFC Westben:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/08/trending-in-the-afc-west/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black, te mindent tudsz. Szerinted mikorra várható sorsolás?JC6
Hát, tavaly ha jól emlékszem április derekán került ki, de lehet h a lockout miatt az is csúszott. VAgy az is lehet h már jóval korábban kint volt, csak én nem vettem észre korábban.Black_Adder
Akkor majd figyelgetem március vége felé, hátha. Addig még gyűjtünk Szabával 😛
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Black, te mindent tudsz. Szerinted mikorra várható sorsolás?JC6
Hát, tavaly ha jól emlékszem április derekán került ki, de lehet h a lockout miatt az is csúszott. VAgy az is lehet h már jóval korábban kint volt, csak én nem vettem észre korábban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black, te mindent tudsz. Szerinted mikorra várható sorsolás?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Syd'Quan Thompson Taken off IR (undisclosed).
Ty Warren Taken off IR (triceps).
Kevin Vickerson Taken off IR (ankle).
Chris Kuper Taken off IR (broken left leg).
Spencer Larsen Taken off IR (knee).
Mark Dell Taken off IR (knee).
Mario Fannin Taken off IR (knee).
Cassius Vaughn Taken off IR (fractured left fibula).
Knowshon Moreno Taken off IR (torn right acl).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor az vsSD. 😀 Hát nem tudom, attól függ, hogy alakul a lóvém. Bár inkább favorizálnék kosarat.szaba
Jó, majd lezsírozzuk. Kell az a sorsolás minél előbb 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Sziasztok!

A részletes sorsolás a következő szezonra mikor készül el? Mert tervben van egy meccs, és jobb, ha minél előbb lefoglalom a repjegyet.JC6
Ha esetleg egy @SD meccsre mész, szólhatsz.szaba
Utána belefér egy Avalanche meccs? Haverom kérdezi. Semmi sem 100as még, jó lenne tudni minél előbb a sorsolást..JC6
Akkor az vsSD. 😀 Hát nem tudom, attól függ, hogy alakul a lóvém. Bár inkább favorizálnék kosarat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

A részletes sorsolás a következő szezonra mikor készül el? Mert tervben van egy meccs, és jobb, ha minél előbb lefoglalom a repjegyet.JC6
Ha esetleg egy @SD meccsre mész, szólhatsz.szaba
Utána belefér egy Avalanche meccs? Haverom kérdezi. Semmi sem 100as még, jó lenne tudni minél előbb a sorsolást..
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Sziasztok!

A részletes sorsolás a következő szezonra mikor készül el? Mert tervben van egy meccs, és jobb, ha minél előbb lefoglalom a repjegyet.JC6
Ha esetleg egy @SD meccsre mész, szólhatsz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

A részletes sorsolás a következő szezonra mikor készül el? Mert tervben van egy meccs, és jobb, ha minél előbb lefoglalom a repjegyet.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Morenonak is van esze...:
http://www.9news.com/news/article/247527/339/Knowshon-Moreno-arrested-on-suspected-DUI-

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon örülök, hogy Von megkapta a DRoY-t, megérdemelte, nagyon rég volt ennyire jó rookie védőnk, 1/2-vel is tudni kell választani, szerencsére mi tudtunk! 😊

A Never say Never-t meg nyugodtan át lehetne nevezni Tebow díjra, ahogy ezt már írtuk/írták többször... 😊

HoF: már a 15 döntôs közé se került Bronco, 3 év után nem meglepő, csak ne legyen ebből megint trend... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Tebow a Never say never moment of the year nyertese, Von Miller pedig a DRoY.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ha jól láttam ezúttal nem jutott Bronco a HOF-ba. Atwatert és Mecklenburgot hiányolom nagyon, de bővebben nem fejtem ki a véleményemet elkerülve az újabb flamewart...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A továbbiakban Mike Sulliven fog felelni a capért:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19887005
A foci ezen részéhez egyáltalán nem értek /*vagy ehhez se*/, nem tudom, h milyen munkát végzett Mike Bluem

Ha már itt tartunk rögtön egy kis elemzés, h mennyi pénzünk van:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19888292

Egy kis beszélgetés Craig Mortonnal //kezdőknek: '77-es szezont követően SB-t játszottunk vele. Ő az NFL történelmének egyetlen QB-ja aki a SB-on volt képes 0.0-s passer ratingre Ettől függetlenül ő a csapat, talán valaha volt legjobb nem John Elway nevű irányítója. Még legalább 1 évig. Tiszteljünk minden irányítót aki PO győzelemet ért el a csapattal
http://www.850koa.com/pages/krieger.html?article=9712202

Rossz hír: Tebow esélyes a madden borítóra:
http://www.forbes.com/sites/johngaudiosi/2012/02/04/could-tim-tebow-madden-bowl-mania-lead-to-cover-of-madden-nfl-13/
Mind tudjuk mit jelent ez a 'diadal' a győztesre nézve...

ESPN-es találgatások:
Tannehill: http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/39525/should-broncos-replace-tebow-with-tannehill Van fontosabb needünk
Manning: http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/39554/does-peyton-manning-fit-in-afc-west 😂 😂 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Jim Johnson esetében a két DE kiment teljesen a szélre 7 vagy 8 techbe. A két DT így nagyobb területet kapott. Amit valóban köztük, vagy ahogy tolódtak, mellettük egy benga MLB oldott meg.

A 2 gap játék esetén van ugyanúgy power step (first step vagyis első rövid de kemény lépés kibillentve egyensúlyából a blokkolót). És csak utána olvassák a playt! Tehát indul a DL játékos előre ugyanúgy nem kell várjon semmit. Csak nem lyukra támad, hanem az emberét támadja (a snap pillanatában). Csak eztán el kell döntenie, hogy merre tovább? Ha átjutott, akkor előre. Ha nem, és futás, akkor a play irányába.
Lehet látni 2 gap játék esetén, hogy táncolnak a blokkban a nagyemberek. Mert a védő nem fejjel előre rohan adott lyukon, mint 1 gapnél (ahol megmondják hova támadjon. ami nem jelenti hogy mindig egyenesen előre, lehet két védő (vagy épp a blokkolók) keresztezi egymást ,de akkor is megvan, ki hova támad.) Hanem kivárja mi lesz. Addig tolja az emberét előre. Míg az OL ember tartva az aranyszabályt "mindig maradjanak a vállaid párhuzamosak a LOS vonalával" tolja őt hátra, és el a play újából (ő tudja mi az, ugye).

Passz esetén bármelyik irányból szét lehet rombolni a blokkokat. Ha ez nem lehetséges, vagy rá kell tolni a blokkot a QBre, vagy elzárni egy blokkot egy társ elöl. Például rátolni az OTre a guardot, vagy épp a centerre, hogy a pass rushernek lyuk épüljön a G és a OT közé. Ez azonban így van 1 gap játéknál is. Ott sem csak mennek előre.

Legtipikusabb 2 gap játék, hogy a futó elfut a "táncoló pár" mellett. A védő kivárja ezt és oldalra vetődve elkapja. Tehát egész addig nem választ irányt, míg a HB oda nem ér.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
2 gapnél nem a MLB-nek kell meglehetősen sokat rásegíteni az "A" lukra? (ezért is kéne Mays helyett valaki)akike
Ez így nem pontos. Egyrészt 2 gap lehet 3-4ben is (Chiefs), ahol nincs MLB. Másrészt minden 4-3ban az MLB segít rá az "A" lyukakra. Mert ki más segítene? Jó MLB mindig kell 4-3ba. 1 gap/2 gap, mindegy. De az MLB akkor sem játszik gap játékot, és én erről beszéltem.ulpianus
Igazad van, a gap tényleg a DL-ra vonatkozik, én csak annyit akartam kihozni az egészből, hogy Mays olyan tufa, hogy nem igazán használható supportnak főleg egy 2 gap DL mellé. És jó MLB tényleg mindig kell.akike
A 2-gapes 4-3 (3-4 is persze) nagyobb terhet rak a DL-ra (főleg a tacklekre), nekik kell elsősorban leolvasni a playt és lezárni azokat gapeket amerre a play megy. Leegyszerűsítve: nem arra mennek, hogy a kijelölt 1 gapbe bejutva megzavarják a playt, szereljek, hanem arra, hogy a LOS-en mozogva elállják a play útját, a többit megoldják a LB-k. Az LB-knek így könnyebb a dolguk a play leolvasásánál, a DL-által esetleg nem fedezett lyukra rámennek és hajkurásszák a labdást.

Ez a különbség jól látszik az Eaglesnél, ha összehasonlítjuk a tavalyi és az idei LB teljesítményeket. Az LB sor összetétele alig változott, és a tavaly a 2-gapes DL mögött stabil teljesítményt nyújtó LB-sor végig szenvedett az olvasásokkal, annyi bad angle-t, overpursue-t rég láttam mint idén.

A 2-gapes rendszer hátránya a passrush elmaradása lehet a D-linetól. Ha először le kell olvasni playt, az nem segíti a linemaneket, h passz esetén gyorsan odaérjenek a Qb-ra. Főleg a DT-ktől szokott kevesebb nyomás jönni. Jim Johnson ezt agresszív LB játékkal kompenzálta (sok blitz) Itt jöhet be az MLB és az A-gap témája. JJ mindig nagy testű MLB-ket alkalmazott (pl Bradley, Trotter, 250-260 font), akik sokszor szinte 3. DT-ként álltak valamelyik A-gapen, közel a LOS-hez és onnan támadták a futót, irányítót. (persze volt, h ez fake volt és passznál visszaléptek coverbe). Ez arra is jó volt passzjátéknál, hogy az A-gap blitzen lévő MLB pótolta a DT-ktől esetleg hiányzó középső nyomást.
Bunkley amúgy 3-4 évig nagyon jó volt 2-gapes szisztémában is.