Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
PFF top 50 FA:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/13/pffs-top-50-free-agents/
Lehet álmodozni.Black_Adder
Beszarás: 20. Brodrick Bunkley, DT

11.3% of all plays Bunkley was in run defense ended up with him making a defensive stop; the most of all DTs in the league. Outside of an injury-plagued 2010, Bunkley has always brought disruption when teams have run at him and there’s no reason to see that changing.

Tudutk, hogy jó Bunkley, de ezek szerint kurva nehéz lesz megtartani. A lista szerint majdnem a legjobb DT?!akike
Persze, hogy elengedtük sokkal tartoztok ti nekünk (Dawk, Bunk és Buckhalt se volt oly szörnyű ha jól emlékszem) 😛
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
PFF top 50 FA:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/13/pffs-top-50-free-agents/
Lehet álmodozni.Black_Adder
Beszarás: 20. Brodrick Bunkley, DT

11.3% of all plays Bunkley was in run defense ended up with him making a defensive stop; the most of all DTs in the league. Outside of an injury-plagued 2010, Bunkley has always brought disruption when teams have run at him and there’s no reason to see that changing.

Tudutk, hogy jó Bunkley, de ezek szerint kurva nehéz lesz megtartani. A lista szerint majdnem a legjobb DT?!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
John Johnson nevét lehetett olvasgatni ma sok Buccs forrásnál, mint akiért tényleg érdeklődne a Broncos. Persze, hogy mi igaz ebből, az jó kérdés, de véleményem szerint jó helyre kerülne. Johnson nem fogja így gondolni, ő már most nyáron mondta, jövőre oda akar menni, ahol kezdő lehet. De az a helyzet, hogy ő nem lesz kezdő, amikor idén játszott, nem volt meggyőző. Ennek ellenére nem rossz ő, Tebow mögé illene, sőt, vele még optiont is játszott Buccs is pár meccsen, meg goallinenál.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
PFF top 50 FA:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/13/pffs-top-50-free-agents/
Lehet álmodozni.

Korrekt írás az offseason helyzetünkről:
http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-02-12/denver-broncos-offseason-plan-tebows-development-not-the-only-priority

Pár dolgot kiemelek belőle:
-81 pontmutató a valaha volt 2. legrosszabb egy PO csapattól

Lehetséges kulcsfontosságú távozók:
Brian Dawkins: Nincs mit magyarázni rajta, ha megy az óriási érvágás.
Joe Mays: Ott is írják, h nem lenne meglepő ha elengednénk, és Nate Irving. Nem tudom miért Key Departure, cserének elviselném, mert tud nagyot ütni, de messze van a kezdő szinttől, nagyon...

Needek:
DT: Egyrészt Bunkley és Marcus Thomas is FA. Másrészt futás ellen nagyon jók voltak ugyan, de egyiküknek se volt sackje. Az összes DT közül egyedül McBeannek volt, neki 4. Én úgy gondolom, h amíg Doom, meg Von így pusztítja az irányítót, addig ez nem nagy baj, de a depth nagyon sekély, egy jó DT mindenképp jót tenne ezzel a csapattal, többet lehetne rotálni is, stb. Mindenképp tartsuk meg Bunkleyt és Thomast, de ha a legjobb játékos 1/25-ben egy DT, akkor jöjjön.
Jerel Worthy, Fletcher Cox, Brandon Thompson, Devon Still akiket elérhetünk 1/25-ben. Majdnem minden mockban közülük írnak valakit hozzánk.

safety: Ha Dawk megy, akkor mindenképp, ha nem akkor is. Kérdés hol és mikor. Chris Harrist írják a lionsból, Dawk helyére. Na az okozna nagy kavart, egy időben Williamseket gyűjtöttünk, most lenne 2db Chris Harris, meg egy Ryan Harris. RAjta kívül még Dwight Lowery-t írják

RB: Ez szvsz nem nagy need. Mármint nevetséges, h Lance Ball labdát kap, de egy hátsó körös futó, vagy egy olcsó FA simán megfelelő upgrade lehetne.

QB: Na ja. Jelenleg Tebow, BQ, Weber, ebből BQ FA, Weber megy udfa volt, aligha áll készen arra, hogy egy esetleges sérülés, vagy egyéb bekövetkezhetetlen ok miatt vállára vegye a csapatot. Akiket javasol, Dixon, Josh Jonhson, Shaun Hill.

CB: Na én ezt írnám első helyre. "Goodman played as expected". Ez igaz, én számítottam rá, h nagyon szar lesz 😛 😊 Chris Harris 'promising', de méretei alapján sosem lesz CB1. Nickelben jó ő máshol nem hinném. Syd talán tudna kezdeni Bailey mellett, de az se lenne egy életbiztosítás. Pont ide nem ír senkit lehetséges célpontnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért Storm örülne kicsit, ha Goodman és a Broncos útjai elválnának 😀 Titkon persze a kedvenc játékosa 😂
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb összefoglalója utólag a Pats elleni PO-meccsről:

http://denversports.blog.hu/2012/02/11/nfl_playoffs_divisional_round_broncos_patriots_minden_csoda_veget_er_egyszer


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ha kibasszuk Goodmant, akkor is van cap hit. Most nem számolom ki mennyi, de legjobb egy olyan NBA-s megoldás lenne, mondjuk Goodman+7. kör egy jövő évi 7. körért, hogy megszabaduljunk 4,62+3,96 milliótól a sapka alatt.
//vagy úgy, mint Gaffney-t...

Egyébként inkább váljunk meg Goodmantól, úgy h se Syd, se Vaughn, minthogy eltradeeljük DJ-t.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az nfl.com-on néhányan már Tannehill-t vagy Dwayne Allent (TE) vizionálják hozzánk a drafton első körben.Ez de "szép" lenne 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Goodman érdekes kérdés, én a draft előtt semmiképpen nem dobnám ki, utána is csak akkor, ha jó CB-t tudunk húzni és Syd'Quan és Vaughn is felépült, nehogy két szék közt a padlón találjuk magunkat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Clady nem FA, majd csak 2013-ban. 😉xrace77
Ott a pont. Igazad van. Nem tudom miért kevertem ide 😉akike
A szezon elején pár helyen még így jelent meg, de azóta korrigálták...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Clady nem FA, majd csak 2013-ban. 😉xrace77
Ott a pont. Igazad van. Nem tudom miért kevertem ide 😉




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Én meg úgy fogalmaznék, hogy kibaszott szarul állunk!!! Az a baj, hogy rengeteg aZ UFA játékos nálunk. 17!!! Quinn, Larsen, Royal, Fells, Rosario, Hochstein, Ramirez, Harvey, J.Hunter, Bunkley, M. Thomas, Haggan, Mays, Woody, Wilhite, Dawkins, Prater. Nemhogy nagyobb nevet nem fogunk tudni igazolni, de örülhetünk, ha ebből a névsorból azokat, akik kellenének, meg tudjuk tartani.akike
Azért azt érdemes látni, hogy a 17-ből aki fontos, az Prater, Dawkins (ha folytatja), Bunkley, Marcus T., Larsen, Woody és talán Royal. Mays, Fells, Rosario és Hochstein maradhat, esetleg Haggan vagy Hunter, ha megfelelően olcsók, a többi kuka...StormST
Clady? Tudom, hogy nem volt igazán jó idén (annak ellenére, hogy PB keretbe került), de nem maradhatunk LT nélkül. Én Mayst nem akarom látni a csapat körül és maradjunk annyiban, hogy Royal a specteam-en kívül idén nem csinált semmit. Rosario-nak is menni kell (nem kell ennyi TE), többivel kb egyetértek.

szerk:
Egyébként Goodman is bazi sokat keres (majdnem annyit mint DJ) ezért én őt basznám ki legelsőnek.akike
Clady nem FA, majd csak 2013-ban. 😉
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én attól félek, hogy valamelyik nagyobb keresetű játékosunkat be fogjuk áldozni, főleg DJ esetében érzem ezt veszélyesnek, remélem nem lesz igazam...StormST
Én meg úgy fogalmaznék, hogy kibaszott szarul állunk!!! Az a baj, hogy rengeteg aZ UFA játékos nálunk. 17!!! Quinn, Larsen, Royal, Fells, Rosario, Hochstein, Ramirez, Harvey, J.Hunter, Bunkley, M. Thomas, Haggan, Mays, Woody, Wilhite, Dawkins, Prater. Nemhogy nagyobb nevet nem fogunk tudni igazolni, de örülhetünk, ha ebből a névsorból azokat, akik kellenének, meg tudjuk tartani.akike
Azért azt érdemes látni, hogy a 17-ből aki fontos, az Prater, Dawkins (ha folytatja), Bunkley, Marcus T., Larsen, Woody és talán Royal. Mays, Fells, Rosario és Hochstein maradhat, esetleg Haggan vagy Hunter, ha megfelelően olcsók, a többi kuka...StormST
Clady? Tudom, hogy nem volt igazán jó idén (annak ellenére, hogy PB keretbe került), de nem maradhatunk LT nélkül. Én Mayst nem akarom látni a csapat körül és maradjunk annyiban, hogy Royal a specteam-en kívül idén nem csinált semmit. Rosario-nak is menni kell (nem kell ennyi TE), többivel kb egyetértek.

szerk:
Egyébként Goodman is bazi sokat keres (majdnem annyit mint DJ) ezért én őt basznám ki legelsőnek.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Én attól félek, hogy valamelyik nagyobb keresetű játékosunkat be fogjuk áldozni, főleg DJ esetében érzem ezt veszélyesnek, remélem nem lesz igazam...StormST
Én meg úgy fogalmaznék, hogy kibaszott szarul állunk!!! Az a baj, hogy rengeteg aZ UFA játékos nálunk. 17!!! Quinn, Larsen, Royal, Fells, Rosario, Hochstein, Ramirez, Harvey, J.Hunter, Bunkley, M. Thomas, Haggan, Mays, Woody, Wilhite, Dawkins, Prater. Nemhogy nagyobb nevet nem fogunk tudni igazolni, de örülhetünk, ha ebből a névsorból azokat, akik kellenének, meg tudjuk tartani.akike
Azért azt érdemes látni, hogy a 17-ből aki fontos, az Prater, Dawkins (ha folytatja), Bunkley, Marcus T., Larsen, Woody és talán Royal. Mays, Fells, Rosario és Hochstein maradhat, esetleg Haggan vagy Hunter, ha megfelelően olcsók, a többi kuka...StormST
Én Woodyt a maradhat kategóriába tenném, és Haggant is. Ő volt talán a legjobb csere játékosunk. Mays viszont csak ha megfeleően olcsó. Ott van Irving, és mindenképp kell valaki a draftról vagy FA-ról

FA-n lehet olcsó jó játékost találni, lásd Lloyd, Bunkley. Reménykedjünk idén is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én attól félek, hogy valamelyik nagyobb keresetű játékosunkat be fogjuk áldozni, főleg DJ esetében érzem ezt veszélyesnek, remélem nem lesz igazam...StormST
Én meg úgy fogalmaznék, hogy kibaszott szarul állunk!!! Az a baj, hogy rengeteg aZ UFA játékos nálunk. 17!!! Quinn, Larsen, Royal, Fells, Rosario, Hochstein, Ramirez, Harvey, J.Hunter, Bunkley, M. Thomas, Haggan, Mays, Woody, Wilhite, Dawkins, Prater. Nemhogy nagyobb nevet nem fogunk tudni igazolni, de örülhetünk, ha ebből a névsorból azokat, akik kellenének, meg tudjuk tartani.akike
Azért azt érdemes látni, hogy a 17-ből aki fontos, az Prater, Dawkins (ha folytatja), Bunkley, Marcus T., Larsen, Woody és talán Royal. Mays, Fells, Rosario és Hochstein maradhat, esetleg Haggan vagy Hunter, ha megfelelően olcsók, a többi kuka...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bár, így elgondolkozva, remélem Fox majd változtat azon szemléletén, hogy 10-ből 9x csak a WR-ek. Használjuk csak a TE-ket is, legyen meglepi.

Az S-ek meg fiatalok, tanulniuk kellene még. Carter az elején nem tetszett, de a szezon végére összeszedte magát. Szerintem Dawk-kal sikerül megegyezni, lesz még 1 éve, bár kockázatos. Legyen a box-ban.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én attól félek, hogy valamelyik nagyobb keresetű játékosunkat be fogjuk áldozni, főleg DJ esetében érzem ezt veszélyesnek, remélem nem lesz igazam...StormST
Én meg úgy fogalmaznék, hogy kibaszott szarul állunk!!! Az a baj, hogy rengeteg aZ UFA játékos nálunk. 17!!! Quinn, Larsen, Royal, Fells, Rosario, Hochstein, Ramirez, Harvey, J.Hunter, Bunkley, M. Thomas, Haggan, Mays, Woody, Wilhite, Dawkins, Prater. Nemhogy nagyobb nevet nem fogunk tudni igazolni, de örülhetünk, ha ebből a névsorból azokat, akik kellenének, meg tudjuk tartani.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én azzal értek egyet, hogy az 1/25-nél a legjobb CB/MLB/DT-t kell húzni, aki még bent van. Bár ha Bunkley-t és Marcus Thomas-t is sikerül megtartani, akkor a DT nem lesz annyira nagy prioritás szerintem...

Annyira szerintem nem állunk jól cap space-el, hogy top FA-t szerezhessünk...

S-ben ha nem marad Dawkins, akkor lehetnek gondok, bár ha marad, az utódját akkor is meg kell találni egy éven belül...

Carter, Moore, Bruton, jelen pillanatban velük lehet dolgozni, bár talán még Harris-t ide benyomni se lenne hülyeség...

Én attól félek, hogy valamelyik nagyobb keresetű játékosunkat be fogjuk áldozni, főleg DJ esetében érzem ezt veszélyesnek, remélem nem lesz igazam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha WR draft is lesz, akkor elsősorban szerintem slot kell.Thomas és Decker megoldják a munka nagy részét, de kell egy Welker-féle elkapó is.Talán a 4-5.körben még lehet találni jófajtát Joe Adams v. T.Y.Hilton lehetne a cél

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Sztem S is kellhet. Főleg ha Dawk visszavonul, de amúgy is.szaba
Jogos, de az se az első 2 körben, kivéve ha a CB-t és az MLB-t is megoldjuk addigra FA-n, amit kétlek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nagy kedvencem TT, de ha Manning jönne hozzánk - aminek semmi esélye sajnos - népi táncot járnék a boldogságtól. Nem hiszem, hogy TT-vel tudunk még egyszer ilyen szezont produkálni.Mindenféleképp kell QB-t draftolni.aztec
Sanszok Manningre:
http://larrybrownsports.com/football/peyton-manning-favored-dolphins-retire/115096

Én pont nem népi táncot járnék a boldogságtól, ha mégis itt kötne ki...

QB draftot nem érzem annyira sürgetőnek. Megvolt a PO win, most nyugodtabb a közönség, ha mégse válik be Tebow rá mehet egy szezon, aztán Barkley vagy Landri Jones. Ettől függetlenül 4., 5. körtől mindegy kit húzunk lehet egy QB is, hátha idővel beválik, de ott már nem nagyon találsz olyat aki átveszi Tebow helyét ha nem megy neki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Sztem S is kellhet. Főleg ha Dawk visszavonul, de amúgy is.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
CB, WR, RB, MLB, mi van még? Esélyeink? "Kiszemeltek"?JC6
DT sokkal előbb mint RB. WR pedig csak akkor ha többet passzolunk. 17passz/game-hez igazából fölösleges.
1. körös RB-t amúgy is utálok

A legtöbb mockban egyébként DT-t írnak hozzánk. A passzrushon lehetne javítani ha nagyobb nyomást helyez el a DL. Van benne ráció.

Egyébként én azt mondom a legjobb bent lévő CB, MLB vagy DT. hogy ki lesz az 1/25-ben megmondani most nagyon nehéz...

+az is számít h hova sikerül hozni FA-n.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
CB, WR, RB, MLB, mi van még? Esélyeink? "Kiszemeltek"?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500


😀