Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A Chiefs egy gamemanager QB-val is simán divgyőzelemért küzdene. Ha visszaadjuk mindenkinek a sérülteket, akkor erősebbek nálunk szvsz + most jobb pozícióban draftolnak...

Jövőévi sikerünkhöz nagyon kéne h Tebow fejlődjön
+ azok akik idén nem kaptak lehetőséget, főleg Julius Thomas és Irving.
Emellett el kéne csípni egy jó CB-t a drafton. Legyen már combine!

Ami mellettünk szól, az az állandóság tavalyhoz képest, egy a boltsénál jobb staffal...
Ami ellenünk szól, h rosszabb pozícióban draftolunk mint ők, és a csoportelsőkkel játszunk jövőre. Ez 2 meccs, Texans és Pats. A Colts esetleg lehet h nagyobb szívás lesz a Chiefsnek, de a Jags meg a Titans nem nagyon látom, h kerekedne fölül a Texanson. Keletről elég egyértelmű, h miénk a nagy szívás...
Ez csak 2 meccs, és még az erőviszonyok is változhatnak, de amilyen szoros, akár lehet h ezen a 2-n fog múlni...

Szvsz a raiders most pár évre megint visszaesik, de 3 nagyon egyforma csapat versenyzik majd a divízióért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
STANZI 😊ThundersNFL
ő jelenleg egy lutri, mint ahogy nekünk TT volt
kívánnám hogy beválljon, de ... 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...StormST
Ez a Chiefs rohadt erős lenne egy átlagosnál valamivel jobb irányítóval.aztec
STANZI 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...StormST
Ez a Chiefs rohadt erős lenne egy átlagosnál valamivel jobb irányítóval.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
McCoy szerdán megy Oaklandba interviewzni, és tegnap volt Miamiban. A Bucs is érdeklődik iránta. Ők egyébként Panthers OC Chudzinski iránt is
Szerintem egyik coordinátorunk se favorit egyetlen HC állásra se, kevesebbért meg nem mennének el, szóval annyira nem izgulok, de azért véget érhetne már ez az időszak...

Ja és tegnap kihagytam, de a practice squadunk mellett leigazoltuk Tyler Grishamet is. WR. Legutóbb a Steelersnél volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
OFF
én csak 2 dolgot kérek :
1. ne szakmázgassunk
2. TT szidása/istenítése skip

blacknek igaza van, kb egyedül Elway kezelte helyén a srácot végig
viszont ezt Fox nem tehette meg miután kinevezte QB1nek

egyébként a csoporton belül én a 3. helyet mondtam volna, viszont nagyon kiegyenlített a csoport maga (SD picit fel KC picit le lóg ki)
mondjuk kiváncis leszek jövőre a palmeres raidersre, de nem hiszem hogy erősödnének, inkább nem
SD mindig lutri jövőre
viszont ugye tudjuk hogy a KC bárkit le tud igazolni szóval...
mondjuk nekik egy irányító meg kórház kéne így hirtelen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Hát igen, ha Darrent nem hal meg és úgy fejlődik tovább, ahogy abban az évben tette, akkor évek óta nem lenne gondunk a CB poszton...

De hát nincs ha a sportban, ezzel kell főzni, ami van...

Kell egy első körös CB, nincs mese. Évek óta próbálkozunk későbbi körökben, egyik se jött be igazán, egyszer muszáj lesz erre is áldozni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként szegény Darrent halála óta a CB poszt az, amivel minden évben van valami. Annyi próbálkozás volt már, hogy Champ mellett legyen valaki... Bly már szvsz kiégett mikor idejött, Goodman sem fiatal, Alfi, aki nálunk nem igazán vált be (mondjuk elcserélni nem kellett volna), Cox jó lett volna, csak ő meg fasz volt. Syd meg Vaughn meg nickelben lett volna igazán jó, ha nem szakadnak szét idő előtt. Elátkozott egy poszt ez nálunk az biztos...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az elég sokat elmond az idei rookie S class-ról, hogy Harris ment be az All-Rookie csapatba, aki egy percet nem játszott safety-t... 😛

Egyébként S-nek tényleg jobb lenne az én szememben, csak ahhoz meg a méretei nem ideálisak...

Mondjuk ha már S, akkor én Carter-t ezen a poszton inkább beválogattam volna, csak ő kevesebbet játszott, gondolom ezért esett ki a szavazáson...

Csak most már az isten se vakarja le a nyakamból ezek után ezt a srácot, jaj jaj jaj jaj jaj jaj... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a PO bebizonyította, hogy Tebow amiben jó, abban nagyon jó, de igaz a mondás, hogy egy fecske nem csinál nyarat, vagyis kell köré egy csapat.
Ha megkapja jövőre, akkor megállíthatatlan lesz, nem is beszélve, ha lesz teljes offseason-je összecsiszolódni a támadókkal.
Ha lesznek elkapók, akik nem droppolják minden második passzát, futók, akikkel működhet az option, TE, mint az egyetemen, aki kisegíti ha az optionre felkészült az ellen, akkor a jövő év legveszélyesebb offense lesz a Denveré.
És persze ha marad Denverben. JMD New Englandben, reményeim szerint magához veszi tanítványát.Sobri Jóska
udv ujra itt cimbi!jól beszélsz csak rossz hallgatni , maradjon csak denverbe timcsi 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ez a PO bebizonyította, hogy Tebow amiben jó, abban nagyon jó, de igaz a mondás, hogy egy fecske nem csinál nyarat, vagyis kell köré egy csapat.
Ha megkapja jövőre, akkor megállíthatatlan lesz, nem is beszélve, ha lesz teljes offseason-je összecsiszolódni a támadókkal.
Ha lesznek elkapók, akik nem droppolják minden második passzát, futók, akikkel működhet az option, TE, mint az egyetemen, aki kisegíti ha az optionre felkészült az ellen, akkor a jövő év legveszélyesebb offense lesz a Denveré.
És persze ha marad Denverben. JMD New Englandben, reményeim szerint magához veszi tanítványát.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
igazából főleg nickelben játszott, ott meg szvsz annyira nem lényeges így laikusként, h S vagy CB van-e a neve mellett...
Egyébként valóban inkább S-ként képzelhető el, nem az az erőssége (ebben mindenképp igaza van StormST-nek), h 1-1-ben levédekezze az elkapót és elüsse előle a labdát. Megcsinálja a szereléseket, jól lép fel futásokhoz, keveset zónázáshoz is jó lenne...

5., 6. DB-ként számíthat rá a csapat, és ez jó. a kezdő 4-be azért nem hinném h valaha be fog férni... Mármint persze képességeket nézve, sérülések miatt simán fog ő még szvsz CB-t és S-t is játszani 4DB-s felállásoknál is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
All-rookie team:
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/harris-and-miller-named-to-all-rookie-team/
Miller természetesen, ééés... Harris 😛Black_Adder
És Harrist S-nek írják. Mondtam már múltkor én is, hogy nekem inkább S-ként képzelhető el, mint CB...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
All-rookie team:
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/harris-and-miller-named-to-all-rookie-team/
Miller természetesen, ééés... Harris 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
kis humor, senki ne vegye sértésnek:

http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/16/delelotti-video-2-tebowie-david-bowie-tim-tebot/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Így visszatekintve egyébként nagyon értelmes vezetésünk van. Egyedül az orton gives the best chance to win volt hülyeség. De ha őszinték vagyunk, akkor a Miami és a Lions ellen láttuk miért Orton nyerte a TC-t. Más kérdés, h Foxon kívül mindenki más tudta, h éles helyzetben, mondhatni kiélezett helyzetekben Tebow billiárdszor jobb mint Orton és pont ezért billiárdszor több esélyünk van vele nyerni... Ha azt mondta volna h Orton jobb pocketQB is ő pocketQB-val akar neki vágni a szezonnak, kevésbé haragudnék rá emiatt, de végül is minden jóra fordult szóval nincs harag...

Elway meg végig őszinte volt. Furán is vette volna ki, ha Tebow 150 yardos teljesítményei után azt mondja, h milyen jó QB, pont azt mondta h jó játékos, de még nem jó QB. Aztán a média bombát csinált belőle, amit nem kezelt jól. Viszont onnantól h azt mondta Tebow fejlődik, én már nem aggódtam Tim sorsáért. Elway pont azt akarta h fejlődjön, és fejlődött is. Ezzel 1 évre meghosszabbította licencét. Ha tovább fejlődik még 1 évvel és így tovább. Így van ez jól, kell a motiváció. Egy dolgot azért megállapítanék, a floridai kölyöknek nem nagyon megy a hidegben, valahogy nem szokott hozzá... 😊
És még itt fűzném hozzá, h amikor ment a hype, melynek mértéke nem volt jogos, sőt ami miatt sokan megutálták Tebowt, /*a nagy világ Tebowfanatikusai és a bowl.hu sobrija között tudnék párhuzamot vonni*/, akkor Elway nem ragadtatta el, nyilatkozataiban végig azt tartotta szem előtt, h a CSAPATnak mi a jó /*egy olyan QB aki több mint 150 yardot passzol, magasabb százalékban oldja meg a 3rd downokat, stb*/, amikor viszont jöttek a vereségek, és jöttek az igazságtalan boszorkányüldözések, amikor itt a soknagyokos rögtön azt akarta h cutoljuk, Elway kiállt Tebow mellett. És akkor is igaza volt. Egy gyenge meccs után sehol senkit nem cutolnak, legfeljebb egykét nagyonnagyonnagyon nagyon hozzáértő fórumozói szerint...

És azt hiszem azt a paranoiás téveszmét is elfelejthetjük, h Fox ésvagy Elway megakarja buktatni Tebow-t.

Továbbra is tartom, h azért óriási mázli volt ez a playoff. 1-4 után végül is megérdemeltük, de ha a Chiefs nyeri, vagy a Chargers vagy a Raiders, rájuk is pont ezt lehetett volna mondani. Igazából azon múlt h Succopnak 2FG-jét blokkolta a Raiders
/*LOL és itt valaki tiszta ideg volt amiért a Raiders nyert, pedig az a meccs 50%kal növelte PO esélyeinket, és a nélkül össze se jött volna. Hisz a Raiders elleni PO forgató pont ugyanaz lett volna leszámítva a döntetlenre végződő meccseket, ami nem túl gyakori, így viszont a Chiefs hiába nyert, nem ők jutottak be hanem mi*/,
na mindegy szóval nem feltétlen mi voltunk a divízió legerősebb csapata. Megnyerhettük volna a Raiders elleni elsőt, vagy a Titans ellenit, de hihetetlen körülmények között nyertünk a Phins és a Bears ellen, és a Chargers elleni is nagyon közel volt a vereség.
Oda akarok kilyukadni, h nagyon nehéz lesz megismételni ezt a teljesítményt, viszont ha együtt marad a vezetés, akkor meg van rá az esélyünk, mert idén nagyon jó munkát végeztek, és jövőre megismételhetik.

Most azt mondom jelenleg nekünk van a legjobb edzői stábunk a divből. Nem nehéz, mert Oaklandban senki sincs, Norv Turner nem jó edző, KC-ben meg coordinátorok nincsenek. Crennel 3 meccsen jónak tűnt, szvsz ő élni fog a 2. eséllyel, de azért az offseason más tészta.
Emellett egy fiatal csapatunk van, ami azt jelenti, h jövőre tapasztaltabbak, jobbak lesznek, nem pedig öregebbek gyengébbek. Kivéve a CB poszt, de azt majd a drafton orvosoljuk.

Cappel nem állunk annyira nagyon jól nagy FA nem tud jönni valszeg, de nem is kell. Illetve jó lenne ha egy top CB mellett egy top MLB is jönne, az egyik nyilván akkor FA-ról, de összevetve a helyzetet tavalyhoz képest, sokkal előbbre tartunk mint gondoltam volna. Nem a 8-8 miatt, vagy a div győzelem miatt. Meg azért más 1-4 után 8-8-cal zárni mint 6-0 után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
No, megvolt a sajtótájékoztató...

- Tebow a kezdő a TC-be menet, ez már hivatalos!! 😊
- Elway sokat fog dolgozni a QB-kkal, főleg Tebow-val, át akarja adni, amennyi tapasztalatot csak tud. Már idén is adott ötleteket, csak nem Tebow-nak, hanem Gase-nek, mert nem akarta, hogy túl sok helyről jöjjön az infó, hátha az zavarja pont Tebow-t...
- Bowlen a csapat mögött áll teljesen, 2011-ben a lehetséges keret 98%-át költötte a csapat...
- A Senior Bowl után teljes egészében a saját UFA-inkra fognak koncentrtálni a FO-ban...
- Jelenleg a scout-ok az East-West game-en vannak, a Senior Bowl-ra pedig az Xanders, az edzői stáb és a personnel stáb nagy része leutazik...
- Brady Quinn még lehet, hogy marad, vele is tárgyalni fognak...
- Elway szerint Tebow release-én már nem nagyon lehet változtatni, inkább a lábmunkájára és az időzítésre fektetnek majd hangsúlyt és ha ezek javulnak, akkor javulhatnak a dobásai is...
- Xanders azt mondta, hogy az összes sérült keményen dolgozott eddig is a trénerekkel, mind kész lesznek TC-re...
-



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nem meglepő hírek:

Tebow a kezdő jövőre is:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19750601

Leigazultok a komplett PSünket, azaz
Jeremy Beal DE //tavalyi 7. körös DE-nk
Adam Grant OT
Cornelius Ingram TE
Xavier Omon RB
Greg Orton WR
Sealver Siliga DT
Tim Toone WR
Adam Weber QB

Néhány FA-nk szívesen maradna
Eddie Royal //számomra kicsit meglepő. De örülök neki. Mondjuk túl nagy lóvét azért ne adjunk neki
Joe Mays //Kezdőként nem jó, de adott szituációkban hasznos tud lenni. Azért ha csak minden harmadik tackle-t is csinál meg, azokat legalább keményen 😊
Matt Prater //Neki mindenképp egy hosszútávút, egyértelmű franchise kicker. Jobb mint Janika 😛 😊
Jó lenne ha Bunkley és Marcus Thomas is maradni akarna...

Aki szereti a teologikus párhuzamokat és számmisztikát, összeesküvéselméleteket stb, vagy csak nem tud mit kezdeni a szabadidejével:
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5232_Patriots-Broncos%3A_A_biblical_perspective.html

Lindsay Jones posztonkénti rövid elemzése. Ő kb az egyetlen értelmes szakíró a denver poston. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19750340
Sokat nem ír, de így legalább nem is téved.Black_Adder
A DP csak tippel egyelőre, helyi idő szerint délben lesz sajtótájékoztató, az után többet fogunk tudni...

Az említett 3-ból Prater-nek nagyon örülök, hogy maradni akar, franchise rúgót nehéz találni. (Jajj, mit fogsz te kapni a Raiders fanoktól... 😛) Royal maradhat, bár én vele kapcsolatban mostanában úgy gondolom, hogy az lenne a legjobb, ha főként csak a return game-ben használnánk...

Mays maradhat, ha akar, de remélem jövő év első pár heténél tovább nem lesz a kezdőben... 😛

Irving-et emlegetik Mays ellenfeleként a TC-ben, de azért remélem, hogy legalább felmerül a draft-on egy korai MLB pick...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ma helyi idő szerint 12:00-kor (nálunk 20:00-kor) Elway, Xanders (GM) és Fox tart sajtótájékoztatót, a csapat honlapján lesz stream közvetítés.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Dawk szvsz nem annyira elrugaszkodott ötlet. Nekem is megfordult már a fejemben, és máshol is írták már. Tény, h akkor jó amikor fellép a boxba, coverage-be már nem annyira. Keményen ütközik. Akkor miért ne lehetne LB?

Egyébként nekem mindegy milyen pozícióban, csak maradjon. Kell a leadership amit nyújt, akár a pálya széléről is. 3 éve 5 évre írt alá. Most az átstrukturálás miatt FA lesz, de ő elvileg még 2 évet játszani akarna... Remélem nem változott, nagy veszteség lenne nekünk, de az egész ligának is...Black_Adder
A CFL-ben ekkorák a linebackerek.Ott emberi méretek vannak. De ez nem a cfl...

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem meglepő hírek:

Tebow a kezdő jövőre is:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19750601

Leigazultok a komplett PSünket, azaz
Jeremy Beal DE //tavalyi 7. körös DE-nk
Adam Grant OT
Cornelius Ingram TE
Xavier Omon RB
Greg Orton WR
Sealver Siliga DT
Tim Toone WR
Adam Weber QB

Néhány FA-nk szívesen maradna
Eddie Royal //számomra kicsit meglepő. De örülök neki. Mondjuk túl nagy lóvét azért ne adjunk neki
Joe Mays //Kezdőként nem jó, de adott szituációkban hasznos tud lenni. Azért ha csak minden harmadik tackle-t is csinál meg, azokat legalább keményen 😊
Matt Prater //Neki mindenképp egy hosszútávút, egyértelmű franchise kicker. Jobb mint Janika 😛 😊
Jó lenne ha Bunkley és Marcus Thomas is maradni akarna...

Aki szereti a teologikus párhuzamokat és számmisztikát, összeesküvéselméleteket stb, vagy csak nem tud mit kezdeni a szabadidejével:
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5232_Patriots-Broncos%3A_A_biblical_perspective.html

Lindsay Jones posztonkénti rövid elemzése. Ő kb az egyetlen értelmes szakíró a denver poston. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19750340
Sokat nem ír, de így legalább nem is téved.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
McCoy megy a Dolphins-hoz és a Raiders-hez HC-interjúra, valamint a Raiders-nél Allen-t is várják, a csapat mindkettőjüket elengedte, remélem egyikük se akar komolyabban távozni...StormST
A Raiders szvsz a Packers fogja kifosztani. Szerencsére ők is kiestek, így az nem fordulhat elő, h nem lesz türelmük kivárni, h a GB staffot interviewoltassák.
A Dolphins is érdeklődik Allen után is.

Igazából én bízok benne, h nem annyira kapósak, főleg Allen az 1 év DC pályafutással. McCoynak meg van ugyan tapasztalata, de azért akadnak akik nála talán többet értek el az elmúlt időszakban.

Egy biztos, ennek a csapatnak most az lenne a legjobb, ha együtt maradna az edzői staff. Főleg Dennis Allen a védelem élén, oda kéne legjobban végre az állandóság...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
McCoy megy a Dolphins-hoz és a Raiders-hez HC-interjúra, valamint a Raiders-nél Allen-t is várják, a csapat mindkettőjüket elengedte, remélem egyikük se akar komolyabban távozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500