Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ő azt mondta játszik, azt hozták le a hírek is. Meccs előtt 1 órával fog eldőlni ténylegesen, de nagyon valószínű.szaba
Köszi, akkor kockáztatok és bennhagyom.Soldados
Én is 😀szaba
Ha ti is akkor már énis 😉
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Black_Adder beharangozója:
http://denversports.blog.hu/2011/12/11/broncos_vs_bears_beharangozo
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez jó:





There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Mik a tippek McGahee-re? Játszik?Soldados
Ő azt mondta játszik, azt hozták le a hírek is. Meccs előtt 1 órával fog eldőlni ténylegesen, de nagyon valószínű.szaba
Köszi, akkor kockáztatok és bennhagyom.Soldados
Én is 😀
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mik a tippek McGahee-re? Játszik?Soldados
Ő azt mondta játszik, azt hozták le a hírek is. Meccs előtt 1 órával fog eldőlni ténylegesen, de nagyon valószínű.szaba
Muszáj játszani neki! Ball meg Johnson nem életképes futók.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mik a tippek McGahee-re? Játszik?Soldados
Ő azt mondta játszik, azt hozták le a hírek is. Meccs előtt 1 órával fog eldőlni ténylegesen, de nagyon valószínű.szaba
Köszi, akkor kockáztatok és bennhagyom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Mik a tippek McGahee-re? Játszik?Soldados
Ő azt mondta játszik, azt hozták le a hírek is. Meccs előtt 1 órával fog eldőlni ténylegesen, de nagyon valószínű.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mik a tippek McGahee-re? Játszik?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval, ma a mi győzelmünk mellett drukkolni kell még a Billsnek (Chargers), a Packersnek (Raiders) és a Jetsnek(Chiefs) is.Ha ma nyer a Bills és a Jets, akkor valószínű a Chargers és a KC kiszáll a PO versenyből.Persze a lényeg, hogy nyerjünk, de nagyon nem lesz egyszerű.. 😕aztec
Na, ezen a három találkozón szülessen a pont ellenkező eredmény 😀 Ti nyerhettek 😀Wyatt
A Bills úgyse érhet már titeket utol, hadd nyerjenek már. 😂 A Packers pedig úgyis nyer 😛

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824e30f2/article/humble-beginnings-tebows-initiation-stacks-up-favorably?module=HP11_cp

😂 😂 😂aztec
A Billstől véletlenül sem tartok, de a Chargerst bírom (plusz HC is nálam van 😀), a Packers meg előbb utóbb úgyis bukik, minél előbb, annál jobb 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szóval, ma a mi győzelmünk mellett drukkolni kell még a Billsnek (Chargers), a Packersnek (Raiders) és a Jetsnek(Chiefs) is.Ha ma nyer a Bills és a Jets, akkor valószínű a Chargers és a KC kiszáll a PO versenyből.Persze a lényeg, hogy nyerjünk, de nagyon nem lesz egyszerű.. 😕aztec
Na, ezen a három találkozón szülessen a pont ellenkező eredmény 😀 Ti nyerhettek 😀Wyatt
A Bills úgyse érhet már titeket utol, hadd nyerjenek már. 😂 A Packers pedig úgyis nyer 😛

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824e30f2/article/humble-beginnings-tebows-initiation-stacks-up-favorably?module=HP11_cp

😂 😂 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval, ma a mi győzelmünk mellett drukkolni kell még a Billsnek (Chargers), a Packersnek (Raiders) és a Jetsnek(Chiefs) is.Ha ma nyer a Bills és a Jets, akkor valószínű a Chargers és a KC kiszáll a PO versenyből.Persze a lényeg, hogy nyerjünk, de nagyon nem lesz egyszerű.. 😕aztec
Na, ezen a három találkozón szülessen a pont ellenkező eredmény 😀 Ti nyerhettek 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szóval, ma a mi győzelmünk mellett drukkolni kell még a Billsnek (Chargers), a Packersnek (Raiders) és a Jetsnek(Chiefs) is.Ha ma nyer a Bills és a Jets, akkor valószínű a Chargers és a KC kiszáll a PO versenyből.Persze a lényeg, hogy nyerjünk, de nagyon nem lesz egyszerű.. 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Olvasgattam itt visszafele azt írtátok h McGahee valszeg játszik, változott a helyzet azóta?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ward said there is one thing above all else when judging a quarterback, one stat that is not counted in the complicated formula that makes up the passer rating: Wins and losses, and for that reason he's a Tebow fan.

"Tebow reminds me of no one. He's just Tebow," Ward said. "Regardless of the critics, the haters, all the guy has done is won. He may do it in an unorthodox way, but in this business at the quarterback position, that's how you measure it, on wins and losses. He may not put up the numbers as other guys, but he's winning games.

"He's not turning the ball over, the defense is doing a great job and he's making plays at crunch time and giving them a chance to win at the end. That's all you can ask of a quarterback. Those guys rally behind him."kishaszi
Igaza is van.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AonRXee0KYWAV76k75cAgPRDubYF?slug=chff-chff_game_the_week_chicago_denver_11804

The NFL is a very simple game at the end of the day: you almost always win when your quarterback outplays the other team’s quarterback. Yet much of the football world has treated Tebow, 6-1 as a starter this year, like a statistical circus freak, unable to grasp what they see as a style of play that’s unorthodox at best and poor at worst.

These people have no business analyzing football. The fact of the matter is that Tebow is no different than any other winning QB: he’s winning consistently because he’s consistently more efficient and more effective than the other team’s QB.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nem bántalak, de én is megtettem volna, amit a szomszédok.szaba
Én sem bántalak, de nem szabad mindent elhinni egy fórumon..
JC6
Nem csak egy fórumon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem bántalak, de én is megtettem volna, amit a szomszédok.szaba
Én sem bántalak, de nem szabad mindent elhinni egy fórumon..

De ha itthon vagy Black, a meccset tényleg megnézném 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ward said there is one thing above all else when judging a quarterback, one stat that is not counted in the complicated formula that makes up the passer rating: Wins and losses, and for that reason he's a Tebow fan.

"Tebow reminds me of no one. He's just Tebow," Ward said. "Regardless of the critics, the haters, all the guy has done is won. He may do it in an unorthodox way, but in this business at the quarterback position, that's how you measure it, on wins and losses. He may not put up the numbers as other guys, but he's winning games.

"He's not turning the ball over, the defense is doing a great job and he's making plays at crunch time and giving them a chance to win at the end. That's all you can ask of a quarterback. Those guys rally behind him."

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Black teso segits. Haverokkal szet orditottuk a szomszedsagot a 3-1es diadal vegett, hazavittem oket ezek a kocsogok(szomszedok) meg bezartak a fobejaratot h rohadnanak meg. Nincs kulcsom. Itthon vagy? Hadd aludjak mar nalad 😀 xD az esti meccset is megneznem ha nem gaz mert a laptopom is beszart xD fasza hetvege mit ne mondjak...JC6
Nem bántalak, de én is megtettem volna, amit a szomszédok.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Black teso segits. Haverokkal szet orditottuk a szomszedsagot a 3-1es diadal vegett, hazavittem oket ezek a kocsogok(szomszedok) meg bezartak a fobejaratot h rohadnanak meg. Nincs kulcsom. Itthon vagy? Hadd aludjak mar nalad 😀 xD az esti meccset is megneznem ha nem gaz mert a laptopom is beszart xD fasza hetvege mit ne mondjak...JC6
ez aranyköpés-gyanús 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg Tebow.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te hianyoztal meg
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Black teso segits. Haverokkal szet orditottuk a szomszedsagot a 3-1es diadal vegett, hazavittem oket ezek a kocsogok(szomszedok) meg bezartak a fobejaratot h rohadnanak meg. Nincs kulcsom. Itthon vagy? Hadd aludjak mar nalad 😀 xD az esti meccset is megneznem ha nem gaz mert a laptopom is beszart xD fasza hetvege mit ne mondjak...JC6



Mindenesetre epic 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black teso segits. Haverokkal szet orditottuk a szomszedsagot a 3-1es diadal vegett, hazavittem oket ezek a kocsogok(szomszedok) meg bezartak a fobejaratot h rohadnanak meg. Nincs kulcsom. Itthon vagy? Hadd aludjak mar nalad 😀 xD az esti meccset is megneznem ha nem gaz mert a laptopom is beszart xD fasza hetvege mit ne mondjak...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Nagyon nehéz meccs lesz, mert a chicagoi defense brutálisan erős.

Győzelem esetén nagyon közel kerülünk a továbbjutáshoz, ha veszítünk, akkor izgulni kell.