Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pontosan. Volt olyan szezonunk hogy volt 20 serultunk. Minden meccsen leamortizalodott 3-4 jatekos, es alig birtunk kiallni.

Szerintem jo meccs volt, tele izgalommal. En pl az egesz szomszedsagot felebresztettem spanomnal a sikitasaimmal es szurkolasommal. Hetrol - hetre ez megy, elvezem is, meg nem is. A fenti kep piszkosul jol mutatja, hogy nezek ki minden vasarnap.

Remelm Dawk serulese nem komoly. Amint van rola hir, kerlek jelezzetek.

Off: Negritis, megkovetem magam, nem te kostoltal be par hete, hanem burzum4ever. Ne haragudj. Barmilyen lelkiallapotban is van az ember nem szabad ilyet irnia. Sry.

BRONCOS!!!
GB2
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként, ha már itt tartunk, hogy szerencse... Kérdezem én? 2005 óta milyen kibaszott szerencsénk volt???? 0; kibaszott nulla!!! Mindig a szopóágon álltunk. Ez most legyen egy kis kompenzáció. Lényeg az, hogy újra érdemes Broncos meccset nézni!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Black nekem ne dobj PM-et 😛

Pont azért írtam le ezt most hogy ne akkor amikor esetleg tényleg elbukik Tebow és ne legyen ez a hangnem amit megütöttél.

Az hogy savanyú a szőlő nem egy ilyen többszörösen elvesztett meccs után szokás beírni, a Bears 3 kapitális hibája kellett a győzelmetekhez ami nem a ti teljesítményeteken múlt szvsz, így ez a megállapítás kicsit erős.

Senki sem mondta hogy gyenge csapat vagytok, én speciel végig drukkoltam és drukkolok most is Tebownak, a Jets elleni győzelem nagyon jó élmény volt nekem is mint semlegesnek, a többit csak összefoglalóként láttam így ebben véleményt nem formálnék, de azt külön megemlítettem hogy a MIA ellen tényleg óriási szerepe volt Tebownak a győzelemben.

Én biztos nem sajnállak le titeket, főleg mi mint QB nélküli csapat pláne nem tehetjük ezt meg. Meccs előtt azt mondtam hogy ti nyertek, így is lett viszont a meccs képe szerintem számotokra nem volt annyira biztató, persze örülni azt nagyon kell neki hiszen így tényleg meglehet már a PO.davemayer
Nem akartam sértő hangnemet megütni, minthogy teljesen átérzem a helyzetetek.

Én mindig megpróbálok a földön maradni, nyilván nem sikerül mindig. A Tebow ellenesekkel szemben Tebow erényeit próbálom csilloogtatni, a Tebow fanoknak meg Tebow hiányosságaira felhívni a figyelmet.
A Chargers elleni gyenge játék alkalmával megpróbáltam rávilágítani arra, h ez kevés lesz a PO-hoz, valószínűleg ha ők is átjönnek a nem ti nyertetek hanem mi vesztettünk dumával, akkor velük szemben is megvédem a csapatot.
Nem azért mert minenkinek ellent akarok mondani. Hanem mert megpróbálom reálisan értékelni a helyzetet.
Ne higgyük h attól hogy nyerünk hirtelen Istencsászárok lettünk.
De ha kihasználjuk az ellenfél hibáit és nyerünk akkor nyerünk. Egyébként kifejezetten undorító általában a "nem ti nyertetek hanem mi vesztettünk hozzáállás", de ez most Barber miatt kivételesen igaz.
Viszont ha az elején csak feleannyi drop van, a 3. negyedben a mi javunkra is eldőlhetett volna. Ezt se feledd.
Ugyancsak én voltam az egyik, aki felhívta a figyelmet a nagy wining streak közben arra is, h mostanában akivel találkozunk súlyos sérülés sújtja őket.
Én nem azt mondom h helyén kezelem a csapatot, egy szurkolónak ez szinte lehetetlen, én csak azt mondom h megpróbálom...

Ezt a NEM Tebow magic-et kb mindenki leírhatta volna sokan meg is tették, mi a magyarázat h mégis mindig bekövetkezik. Nem ti vagytok az egyetlen csapat, aki 10 pontos előnyben prevent D -t játszik, mégpedig azért mert általában bejön. Persze az nem a prevent része, h simán üesen hagyjátok az end zone-ban Bay-Bay-t.

De most komolyan két dolog lehet.
1.) Tebow magic. Márpedig ha Tebow magic, akkor reszkess NFL. Ez a csapat már el se hiszi h kikaphat egy pontszerzés hátrányból ha náluk a labda. Ez nagyon sokat jelent, az ellenfél meg összeszarja magát, mert mnden héten megfodítjuk most már
2.) Szerencse.

"In my experience, there's no such thing as luck."

És ha mégis, felőlem úgy is nyerhetünk SB-t hogy minden meccset csak és kizárólag mákkal nyerünk. A lényeg, hogy nyerjünk.

Na és ha kikapunk, mert nem vagyunk mi olyan erősek, vagy megszakad a szerencs sorozat? Már rég túlteljesítették az elvárásainkat. Ahogy most állunk, erről max. álmodoztunk, úgyhogy örülünk, és ha kikapunk akkor se fog jönni szvsz a Tebow takarodj.

Szóval megértem hogy egy ilyen vereség, nem három ilyen vereség után ilyen hangulatban vagy, de minket most pont nem érdekel a hiányosságaink, mi most nyerünk. És a sport erről szól.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért megjegyezném, hogy ha már nagyon ha kezdetü mondatokkal dobálóztok, ha Prater (isten ments hogy ezután bántsam 😀) berúgja az FG-t nincs értelme térdelésről beszélni. Szvsz nem sokkal mutatott többet a Bears mint a Denver, csak ők a hibákat kihasználták kegyetlenül és behúzták vele a meccset. Ezt meg lehet inkább Praternek a számlájára írni, de pl. Ortonnal büdös picsába nem jutnak még 59 yardos FG távba se.Toca
Ortonról felesleges beszélni, ismerjük mi is mint Bears fanok (...) + már nincs is Denverben 😊davemayer
Csak a játék kedvéért elképzelem hogy ebbe a brutál védelmű Bearsbe teszik be Tebowt (persze összeszokva és egyebek) és a Denverben Henike vagy akár Orton, sőt lehet még Cutler is kezd.
A Bears lemossa egy félidő alatt a másik csapatot a pályáról.

Fantazmagória, de a két csapat közt játékerőben nagy a különbség, ezt világosan megmutatja.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Azért megjegyezném, hogy ha már nagyon ha kezdetü mondatokkal dobálóztok, ha Prater (isten ments hogy ezután bántsam 😀) berúgja az FG-t nincs értelme térdelésről beszélni. Szvsz nem sokkal mutatott többet a Bears mint a Denver, csak ők a hibákat kihasználták kegyetlenül és behúzták vele a meccset. Ezt meg lehet inkább Praternek a számlájára írni, de pl. Ortonnal büdös picsába nem jutnak még 59 yardos FG távba se.Toca
Ortonról felesleges beszélni, ismerjük mi is mint Bears fanok (...) + már nincs is Denverben 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Azért megjegyezném, hogy ha már nagyon ha kezdetü mondatokkal dobálóztok, ha Prater (isten ments hogy ezután bántsam 😀) berúgja az FG-t nincs értelme térdelésről beszélni. Szvsz nem sokkal mutatott többet a Bears mint a Denver, csak ők a hibákat kihasználták kegyetlenül és behúzták vele a meccset. Ezt meg lehet inkább Praternek a számlájára írni, de pl. Ortonnal büdös picsába nem jutnak még 59 yardos FG távba se.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Black nekem ne dobj PM-et 😛

Pont azért írtam le ezt most hogy ne akkor amikor esetleg tényleg elbukik Tebow és ne legyen ez a hangnem amit megütöttél.

Az hogy savanyú a szőlő nem egy ilyen többszörösen elvesztett meccs után szokás beírni, a Bears 3 kapitális hibája kellett a győzelmetekhez ami nem a ti teljesítményeteken múlt szvsz, így ez a megállapítás kicsit erős.

Senki sem mondta hogy gyenge csapat vagytok, én speciel végig drukkoltam és drukkolok most is Tebownak, a Jets elleni győzelem nagyon jó élmény volt nekem is mint semlegesnek, a többit csak összefoglalóként láttam így ebben véleményt nem formálnék, de azt külön megemlítettem hogy a MIA ellen tényleg óriási szerepe volt Tebownak a győzelemben.

Én biztos nem sajnállak le titeket, főleg mi mint QB nélküli csapat pláne nem tehetjük ezt meg. Meccs előtt azt mondtam hogy ti nyertek, így is lett viszont a meccs képe szerintem számotokra nem volt annyira biztató, persze örülni azt nagyon kell neki hiszen így tényleg meglehet már a PO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black dobj egy PM-et ha a varosban leszel. Meghivlak valamire 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Storm és burzum: teljesen igazatok van, egy ilyen teljesítmény után nem illik ilyet kijelenteni, de ahhoz hogy megértsétek azt amit leírtam meg kéne néznetek a KC elleni meccsünket (nem ajánlom...), ahhoz képest itt most domináltunk 😀

térdelés&punt: ugyanezt vetettem fel a társaságnak akikkel néztük a meccset. Az volt a válasz hogy ez nem lenne méltó egy NFL-csapathoz, nem fér bele a közeg mentalitásába. Nem szép hogy meg sem próbálsz first downt csinálni de nálam a mi O-ünket látva ez lett volna a kézenfekvő akár milyen szánalmasnak is tűnt volna. Maradt volna 20 mp az órán és jöhettek a saját 10esetekről időkérés nélkül - azt hiszem ennyit megér az hogy nem kockáztatsz egy fumble-t pl.

A Bears D secondary-je kritikán aluli, az hogy a végén mentek a passzok a legegyszerűbb válasz az hogy mehetett volna előbb is...Kár hogy nem nyertétek meg simán a meccset, sokkal jobb lett volna mindenkinek, én speciel elkönyveltem a vereséget meccs előtt de 2 ilyen meccset elbukni a PO-ért nevetséges és vérlázító.davemayer
Láttam a KC elleni meccseteket. NEM mi voltunk még a KCnél is gyengébbek, hanem ti voltatok sokkal jobbak /*szerk: na ezt így inkább mégse, de sokkal kevésbé voltatok rosszak*/. Hanie most azt csinálta amit kellett neki, menedzelte a játékot, nem is nagyon szarul és nem adta el a labdát. Barber a két hibája nélkül nagyon jól játszott volna, most mindenki istenítené. Hanie semmit nem edzett korábban a 1st teammel, most h hétről hétre ezt teszi kezd kicsit belejönni, már későn így h a Lions és a Falcons nyert, de a Seahawks és a Vikings ellen akár nem is lesztek teljesen esélytelenek.

még1× sajnálom a szezonotokat, de mi ettől 6-ot nyertünk zsinórban ami következtében egyetlen ember nem égne PO lázban. és ha rögtön kiütnek, vagy be se jutunk az se számít, mert csodálatos vasárnapokat élünk meg. A csapattal é védelemmel és Teobw-val. Jöhetnek utálni őt mi most örülünk h láthatjuk játszani és megfordítani a meccseket hétről-hétre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
En ezt ertem dave, meg is koszontem, de eleg durva olyat olvasnom hogy meg leszunk alazva ilyen szar meg olyan szar, dominancia,stb.

1. Ha meglesz a PO leszarom kivel es mit jatszunk, ez az almom '05 ota.
2. Lehet fikazni a csapatot de zsinorban 6W az 6W ezen nincs mit magyarazni.
3. A tolunk gyengebb KC elvert titeken otthon az szerintem sokkal durvabb volt.
4. Ezt a meccset ti vesztettetek el 10-0rol.
5. En tavaly nektek szoritottam a PO-ban. Eme szimpatiam akkor sem tunt volna el ha ma nyertek.

Tovanbi sok sikert!

Negri! Bocs! Majd visszakeresem mar ha lesz gepem. Peace

GB2JC6
nem is a 6W-tek feletti örömeteket akarom elvenni, Isten (Tebow...) ments csak ez után a meccs után magic-ről beszélni kicsit cinkes szerintem, az meg hogy a nálatok (és nálunk is) gyengébb KC-től kikaptunk nem hiszem hogy hozzátartozik ehhez a meccshez hacsak nem azért mert a mai teljesítménnyel simán verjük őket (még így is egy első félidő végi hail mary döntötte el Urlacher gift-el).

Én is szimpatizálok veletek és Tebow-val is, drukkolok nektek hogy meglegyen a nagy comeback gyümölcse, vagyis a PO csak mint teljesítmény nálam ez a mai meccsetek karcsú volt, ennyi.davemayer
na haladok sorra 😊
Karcsú volt az SD ellen is mégis meg lett.
Karcsú volt ellenetek is, mégis meg lett.
Nagyon karcsú volt az elején a Vikes ellen mégis meglett. Jó ott gyenge ellenfél ellen egy félidőnyi jójáték azért volt.
Eszméletlen karcsú volt a Phins ellen mégis meg lett.

Ezek után miért ne nyerhetnénk ilyen, látszólag karcsú játékkal?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
nem trollkodásként de minden normális középmezőnyben található csapat egy közepes D-vel lever titeket ha a mai teljesítményetekből indulok ki, mi ezzel az O-el domináltunk titeket és ezzel a D secondary-vel 0-tuk Tebowt 54 percen keresztül. Ha én vagy bármelyikünk a Bearsnél az OC akár a DC a Bears hozza ezt a meccset (és az előző KC ellenit is).

Az NEM Tebow Magic ha odaadjuk a 10-20 yardos passzokat az oldalvonal mellett(zsinórban 3-szor hagyunk totálisan üresen elkapót a D-playhívás miatt), az szimplán csak hozzá nem értés.

A MIA és a Jets elleni fordítás tényleg Tebow Magic volt, de ez a W nem csak a Bears fanok vagy a semlegesek szemében Bears L hanem ti is elismerhetitek. Ez persze nem segít az eredményen csak kicsit furcsa ilyen mutatott játék és ekkora röfögés (szerencse) után magic-kel jönni.davemayer
Egyrészt megértelek, egy ilyen vereséget nem lehet feldolgozni, DE
Egy csapat közepes D-vel lever minket, régóta mondják csak sosem jön össze. 6 meccset nyerni zsinórban azt ne fogjuk már mindig az ellenfelekre.
Miami esetleg mondhatja, mert ott onside kicik jött össze, ami szvsz teljesen lutri.
Ti mondhatjátok, mert h térdeltek 3-mat, marad kb 1-2mp-nk, ami annyiyt tesz vagy sikerül a punt return vagy kikapunk. De azért ne feledjük a blokkolt FG-t amivel döntetlenre álltunk volna. És ennyi dropunk nem szokott lenni.
Nagyon elcsesztétek a végét, de kurvára fel tud baszni, amikor még mindig azt mondják h kicsit is jobb csapat lever minket, ahogy a Lions. A Lions ellen még egy hozzá teljesen idegen rendszerben játszott Tebow, protection nélkül. Csak 1-2 hete edzett az első csapattal. Ezt légyszi vegyétek figyelembe amikor felhozzátok. + akkor a lions kb 6-1-gyel állt csúcsformában.

Megvertük azóta a Raiderst, simán van közepes védelmük. OK szabálytalankodtak egy csomót ami jól jött, de akkor is.
Megvertük a Chiefset, közepes védelmük nekik is van.
Megvertük a Jetset. Bazd meg Super Bowl esélyes csapatként kezdték az évet, és jelenleg PO helyen vannak. Azt mondod h szar Revis? Vagy mi?
Megvertük Chargerst.. A sok sérült ellenére is ha most kikaptunk volna simán PO-ban jutnak, így már necces lesz nekik nagyon.
Vikings ok az ő védelmük szar
Ti, a mostani védelmetek kibaszott jó volt. Hogy a prevent D-t minekk kellett előkapni azt nem értem, de basszus 6 meccses winning streak, legalább várjátok már meg míg megszakad és utána gyertek ide oltani, h milyen szarok vagyunk.

Zsinórban 4 meccset fordítottunk meg, ki csinált ilyet mostanában? Tudod ki nem csinált ilyet? Elway. Pedig ő nagy mestere volt ezeknek. Szóval nem kell elvenni Tebow érdemeit, főleg az utolsó FG drive-nál, azt megkockáztatom rajta kívül senki, de legalábbis nagyon kevesen csinálják meg.

És úgy tudtunk újítani, h előtte 0 db pont.

Egy QB váltás után általában új időszámítás kezdődik egy csapatnál. Nem csak nálunk, máshol is volt így. Tebow-val 7-1. Erre fel egysezrűen senki nem képes reálisan értékelni basszus. Vagy Istenhez hasonlítják vagy ahogy Hoge, a liga valaha volt legszarabb irányítójának.
Nem volt szerencséje az elején a dropokkal, meg h Willis elcsőszott vagy nem tudom hogy került a földre, de nem volt ő rossz az elején. Amit a végén csinált azt meg a prevent D ellen se csinálták volna meg sokan, főleg a 2min előtt. Az utolsó FG driveot meg senki vagy csak nagyon kevesen


Áh igazából leszarom. Sajnáljatok le minket a fenébe, akkor is JÓ most Broncos fannak lenni. A fórumot meg majd ritkábban olvasom, hagy legyen hely panaszkodni a szőlőre hogy savanyú....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
ja, és megint én írtam egyedül, hogy 10-0 nem a világvége. 😊ulpianus
Nézz be a Bills-Chargers eredménykövetőbe barátom 😉 😀szaba
Jó rendben. De te nem is vettél elő senkit, hogy miért aggódott, bezzeg te tudtad, hogy Rivers úgyis mindig nyer. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
ja, és megint én írtam egyedül, hogy 10-0 nem a világvége. 😊ulpianus
Nézz be a Bills-Chargers eredménykövetőbe barátom 😉 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha nem térdelés jött volna, akkor legyenek csak középen futások, de hogy szélre kiengedik Barber-t, az vicc. Az meg főleg, hogy utána az OT-ban újra pályára engedték... 😛StormST
Tony Dungy mondta, hogy egyáltalán nem kellett volna térdelni, viszont ha az ellennek nincs időkérése, SOHA nem futhatsz ki a pályáról... De én már az előző drive-val sem voltam elégedett... "drive"... Khalil Bell teljesen jól futott és elkapott, nem kellett volna mindent Barberre helyezni, mivel nem véletlen nem all down no1 RB.

Egyébként ránk mondták, hogy majd itt megtörik Tebow szériája, és az az igazság, hogy ha nem elmebeteg Barber, akkor ki is kaptok, ha pedig Cutler+Forte itt van, akkor nagyon. De nyilván ez mindegy, mert csak feltételezés, deengem azért aggasztana 😊

Egyébként ha Tebow karriert csinál abból, hogy 54 percig egyáltalán nem tud passzolni, de mindent megnyer a végén, akkor tényleg megemelem a kalapom, egyelőre nekem még kevés amit mutat (nyilván ez nem érdekel senkit 😀)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Urlacher-t kérdezték, hogy mi a véleménye Tebow-ról, erre azt mondta, hogy:

"He's a good runningback"

No most, ha ezt ironikusnak szánta, mármint hogy passzal szétszopatta őket, akkor még ok is. De ha úgy értette, hogy szerinte nem QB, akkor - érdemei elismerése mellett - bekaphatja... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tebow is nyilatkozta, hogy ez a győzelem a D érdeme, nem a támadóké.Többször is leírtuk már, ha a védelem meccsben tartja a csapatot, akkor az utolsó 4-5 percre összeszedi magát az offense is 😀, bár tenné ezt 60 perc alatt 😂 Előbb-utóbb bukta lesz (Patriots), de azt azért rohadt jó látni, hogy annyira megszakadnak a srácok a győzelemért, hogy szinte vért pisálnak 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Storm és burzum: teljesen igazatok van, egy ilyen teljesítmény után nem illik ilyet kijelenteni, de ahhoz hogy megértsétek azt amit leírtam meg kéne néznetek a KC elleni meccsünket (nem ajánlom...), ahhoz képest itt most domináltunk 😀

térdelés&punt: ugyanezt vetettem fel a társaságnak akikkel néztük a meccset. Az volt a válasz hogy ez nem lenne méltó egy NFL-csapathoz, nem fér bele a közeg mentalitásába. Nem szép hogy meg sem próbálsz first downt csinálni de nálam a mi O-ünket látva ez lett volna a kézenfekvő akár milyen szánalmasnak is tűnt volna. Maradt volna 20 mp az órán és jöhettek a saját 10esetekről időkérés nélkül - azt hiszem ennyit megér az hogy nem kockáztatsz egy fumble-t pl.

A Bears D secondary-je kritikán aluli, az hogy a végén mentek a passzok a legegyszerűbb válasz az hogy mehetett volna előbb is...Kár hogy nem nyertétek meg simán a meccset, sokkal jobb lett volna mindenkinek, én speciel elkönyveltem a vereséget meccs előtt de 2 ilyen meccset elbukni a PO-ért nevetséges és vérlázító.davemayer
Jah, hát minden viszonyítás kérdése... 😀

Ha nem térdelés jött volna, akkor legyenek csak középen futások, de hogy szélre kiengedik Barber-t, az vicc. Az meg főleg, hogy utána az OT-ban újra pályára engedték... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nyugi, a Pats ellen úgy fogunk játszani, mint a Lions ellen és jönnek majd a TT fikázók. 😀 Ha hozzuk a Bills és a KC elleni meccseket megvan a csoportgyőzelem.aztec
En majdnem teljesen vegigneztem a meccset (3. negyedben elkapcsoltam kicsit) es bar nem szeretem az ilyen magasztos dolgokat, de hihetetlen, hogy Thomas ajto ablak labdakat ejt el az elejen, a Bears deff radiroz mindent, de a vegen, pont amikor fontos, akkor bukta, Decker is droppol, Tebow is homaly, de amikor kell, akkor 7/7 63 yard es TD, es utana is halad a csapat, Barber a meccs elso 50 perceben Cowboysos fenyeben tundokol, azutan meg.....hat nem annyira.
Valamikor ennek vege lesz, es akkor majd tenyleg jonnek a fikazok ujra, de addig is hihetetlen erzes, hogy Broncos meccsen 1 perccel a vege elott sem lehet temetni a csapatot, meg akkor sem, ha nincsen idokeres.
Vedelemre nincsenek szavak, azert a Tebow magic-ben ok is benne vannak vaskosan. (10 pontot konyebb vissza "kambekeskedni", mint mondjuk 21-et)
Von Millert mar meltattam eleget, Doom is hihetetlen, DJ is klasszis (tobbet er, mint egy 4. kor). Jo kis csapat van itt, idei ev szerintem vegeredmenytol fuggetlenul pozitiv csalodas minden Broncos fannak.

Kovetkezo heten az univerzum meccse: Messias kontra Isten /nezos/


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Storm és burzum: teljesen igazatok van, egy ilyen teljesítmény után nem illik ilyet kijelenteni, de ahhoz hogy megértsétek azt amit leírtam meg kéne néznetek a KC elleni meccsünket (nem ajánlom...), ahhoz képest itt most domináltunk 😀

térdelés&punt: ugyanezt vetettem fel a társaságnak akikkel néztük a meccset. Az volt a válasz hogy ez nem lenne méltó egy NFL-csapathoz, nem fér bele a közeg mentalitásába. Nem szép hogy meg sem próbálsz first downt csinálni de nálam a mi O-ünket látva ez lett volna a kézenfekvő akár milyen szánalmasnak is tűnt volna. Maradt volna 20 mp az órán és jöhettek a saját 10esetekről időkérés nélkül - azt hiszem ennyit megér az hogy nem kockáztatsz egy fumble-t pl.

A Bears D secondary-je kritikán aluli, az hogy a végén mentek a passzok a legegyszerűbb válasz az hogy mehetett volna előbb is...Kár hogy nem nyertétek meg simán a meccset, sokkal jobb lett volna mindenkinek, én speciel elkönyveltem a vereséget meccs előtt de 2 ilyen meccset elbukni a PO-ért nevetséges és vérlázító.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Litton

Hasonlót akartam írni én is. Miszerint le lett baszva Negritis, pedig aztán nem ő írta megint egyedül, hogy "vége, ez elment, kikaptunk" stb.
Pedig ha valaki, akkor Tebow bizonyította, hogy az első 3 negyed a felvezetés, a cselekmény és a csattanó csak utána jön.

ja, és megint én írtam egyedül, hogy 10-0 nem a világvége. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
nem trollkodásként de minden normális középmezőnyben található csapat egy közepes D-vel lever titeket ha a mai teljesítményetekből indulok ki, mi ezzel az O-el domináltunk titeket és ezzel a D secondary-vel 0-tuk Tebowt 54 percen keresztül. Ha én vagy bármelyikünk a Bearsnél az OC akár a DC a Bears hozza ezt a meccset (és az előző KC ellenit is).

Az NEM Tebow Magic ha odaadjuk a 10-20 yardos passzokat az oldalvonal mellett(zsinórban 3-szor hagyunk totálisan üresen elkapót a D-playhívás miatt), az szimplán csak hozzá nem értés.

A MIA és a Jets elleni fordítás tényleg Tebow Magic volt, de ez a W nem csak a Bears fanok vagy a semlegesek szemében Bears L hanem ti is elismerhetitek. Ez persze nem segít az eredményen csak kicsit furcsa ilyen mutatott játék és ekkora röfögés (szerencse) után magic-kel jönni.davemayer
Én nem vettem trollkodásnak, neked ez a véleményed, amiben persze sok igazság is van... 😊

Az az érdekes, hogy hetek óta ezt hallgatjuk, hogy majd jönnek a jobb védelmek és majd megszopjuk. Főleg a Bears D-re volt ez kihegyezve... 😊

Én is leírtam már, hogy szerintem simán Barber-é volt ez a vereség, bár ha Martz-éknak van annyi eszük, hogy 3 sima térdelést hívnak a végén, akkor nem jöhetett volna ki belőle a hülye...

DE: azért attól függetlenül, hogy volt benne mák is, de azért azokat a play-eket meg kellett csinálni a végén. Én nem szeretek ilyen felsőbb dolgokról beszélni, de azért érdekes, hogy a korábban betliző Prater mindent bevág, amikor fontos, meg az is, hogy a WR-ek a végén nem ejtik el a labdákat, amikor igazán fontos...

Azért azt leírni, hogy domináltatok minket támadásban, azt elég erős túlzásnak tartom. Két pontszerző drive-otokból az elsőt egy ST play készítette elő (amit szerintem egy ordas nagy block in the back indított el), a másikat meg (amiben sikerült kemény 24 yard-ot haladni összesen) a domináló offense majdnem sikeresen elcseszte, ha nem a Mile High-on vagytok, akkor punt lett volna egy olyan drive-ból, amiben a 38-as vonalunkról jött az 1&10. Csináltatok 245 yard-ot, ezt azért dominálásnak nevezni elég érdekes... 😊

Ami dominált, az a védelmetek volt, főleg a front 7, 54 percig. Aztán amikor kellett volna, akkor a blitz-ek csak nem értek oda, az option is működött néha és Tebow át is tudott lépni a zseben amikor kellett (pl. a TD-nál). A domináló részében az volt benne, hogy nagyon sokáig erőltettük a futásokat, még akkor is, amikor már tisztán látszott, hogy nem fognak menni, ez a mi agytrösztünk hibája volt. Amikor nekiálltunk passzolni, akkor azért jöttek az eredmények. Meg azért azt is meg kell említeni, hogy ha nincs nálunk a rengeteg drop, akkor most nem sokat zengenének ódákat a védelmetekről, pl. ha Bay-Bay nem cseszi el azt a tuti TD passzot 0-0-nál, amikor a front 7 se volt sehol, akkor nagyon más lett volna a helyzet, mert akkor már ti futottatok volna az eredmény után. Persze a sportban nincs "ha", de te is írtál "ha" dolgokat, így gondolom én is írhatok... 😊StormST
Én is valami ilyesmit akartam írni, tényleg legfeljebb rövid ideig domináltátok a defense-ünket. Az első félidőben first downotok alig volt, ekkor mi jóval közelebb álltunk a vezetés megszerzéséhez.

Ti kezdtétek a második félidőt, de Q3 13:30 körül már 7:0-ra mehettünk volna, ha Bay-bay nem hagyja a kezei között elrepülni a TD-passzt. Ezek után volt egy olyan 10 percetek, amire rá lehet fogni, hogy dominált az offense-etek (kb 50 yardot haladtatok a TD-ért, és utána is ment még a futás valamennyire), de a negyedik negyedben megint semmi, csak gyenge középen futások, amire persze lehet mondani, h hülye az OC, de attól még igaz, h semmit nem mutatott a CHI O.

Az OT-ban haladtatok még kb 45 yardot, de ebből is 20 yard egy téves bírói ítélet miatt volt (Barber diving catch-ekor földet ért a labda, bár ez az élő közvetítésben talán nem látszott).

Szóval arra, hogy ennyi drive-ból sikerült 3 db 50 yardosat csinálni, én nem lennék annyira büszke. Az, hogy ez milyen arányban van a szar CHI O vagy a jó DEN D miatt, azt nem tudom.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Litton ismét ráérzett a lényegre:




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
nem trollkodásként de minden normális középmezőnyben található csapat egy közepes D-vel lever titeket ha a mai teljesítményetekből indulok ki, mi ezzel az O-el domináltunk titeket és ezzel a D secondary-vel 0-tuk Tebowt 54 percen keresztül. Ha én vagy bármelyikünk a Bearsnél az OC akár a DC a Bears hozza ezt a meccset (és az előző KC ellenit is).

Az NEM Tebow Magic ha odaadjuk a 10-20 yardos passzokat az oldalvonal mellett(zsinórban 3-szor hagyunk totálisan üresen elkapót a D-playhívás miatt), az szimplán csak hozzá nem értés.

A MIA és a Jets elleni fordítás tényleg Tebow Magic volt, de ez a W nem csak a Bears fanok vagy a semlegesek szemében Bears L hanem ti is elismerhetitek. Ez persze nem segít az eredményen csak kicsit furcsa ilyen mutatott játék és ekkora röfögés (szerencse) után magic-kel jönni.davemayer
Én nem vettem trollkodásnak, neked ez a véleményed, amiben persze sok igazság is van... 😊

Az az érdekes, hogy hetek óta ezt hallgatjuk, hogy majd jönnek a jobb védelmek és majd megszopjuk. Főleg a Bears D-re volt ez kihegyezve... 😊

Én is leírtam már, hogy szerintem simán Barber-é volt ez a vereség, bár ha Martz-éknak van annyi eszük, hogy 3 sima térdelést hívnak a végén, akkor nem jöhetett volna ki belőle a hülye...

DE: azért attól függetlenül, hogy volt benne mák is, de azért azokat a play-eket meg kellett csinálni a végén. Én nem szeretek ilyen felsőbb dolgokról beszélni, de azért érdekes, hogy a korábban betliző Prater mindent bevág, amikor fontos, meg az is, hogy a WR-ek a végén nem ejtik el a labdákat, amikor igazán fontos...

Azért azt leírni, hogy domináltatok minket támadásban, azt elég erős túlzásnak tartom. Két pontszerző drive-otokból az elsőt egy ST play készítette elő (amit szerintem egy ordas nagy block in the back indított el), a másikat meg (amiben sikerült kemény 24 yard-ot haladni összesen) a domináló offense majdnem sikeresen elcseszte, ha nem a Mile High-on vagytok, akkor punt lett volna egy olyan drive-ból, amiben a 38-as vonalunkról jött az 1&10. Csináltatok 245 yard-ot, ezt azért dominálásnak nevezni elég érdekes... 😊

Ami dominált, az a védelmetek volt, főleg a front 7, 54 percig. Aztán amikor kellett volna, akkor a blitz-ek csak nem értek oda, az option is működött néha és Tebow át is tudott lépni a zseben amikor kellett (pl. a TD-nál). A domináló részében az volt benne, hogy nagyon sokáig erőltettük a futásokat, még akkor is, amikor már tisztán látszott, hogy nem fognak menni, ez a mi agytrösztünk hibája volt. Amikor nekiálltunk passzolni, akkor azért jöttek az eredmények. Meg azért azt is meg kell említeni, hogy ha nincs nálunk a rengeteg drop, akkor most nem sokat zengenének ódákat a védelmetekről, pl. ha Bay-Bay nem cseszi el azt a tuti TD passzot 0-0-nál, amikor a front 7 se volt sehol, akkor nagyon más lett volna a helyzet, mert akkor már ti futottatok volna az eredmény után. Persze a sportban nincs "ha", de te is írtál "ha" dolgokat, így gondolom én is írhatok... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Az NEM Tebow Magic ha odaadjuk a 10-20 yardos passzokat az oldalvonal mellett(zsinórban 3-szor hagyunk totálisan üresen elkapót a D-playhívás miatt), az szimplán csak hozzá nem értés.
davemayer
DEHOGYNEM.
Pont ettől csoda a csoda, hogy nem logikus, racionális és tervezhető dolgok történnek tömött sorokban.
Arra nem gondolsz, hogy hirtelen mitől válik valaki hozzánemértővé, ejti el a labdát, vagy kap el lehetetlen labdákat, rúgdossa az 50+ fg-ket, és mindig pont úgy, hogy az győzelmet eredményezzen?
Azt nem furcsállod, hogy az összes többi csapat összes eredménye pont kedvezően alakul, a kulcsjátékosok kieséséről nem is beszélve?
Ettől csoda a csoda.
És működik.
Ez a PO már zsebben.
Onnantól meg...

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nyugi, a Pats ellen úgy fogunk játszani, mint a Lions ellen és jönnek majd a TT fikázók. 😀 Ha hozzuk a Bills és a KC elleni meccseket megvan a csoportgyőzelem.

A Jégember győz, nem beszél.