Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Közben Prater lett az AFC Special Team Player of the Week, köszönhetően az 59 yardos gametieing és az 51 yardos gamewinning FGnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Érdekes ez a pats, szinte csak Welker és Gronko van játékban. Alapból Champ nem őket fogná, és amikor Megatron be ment slotba, akkor ott nem Bailey hanem Harris fogta...
Ha Gronko-t DJ, Welkert meg Harris fogja őrizni, akkor Brady rekordot dönt sikeres passzokban...
DJ-nek utóbb nagy napja van, és ha azt játsza amiben jó, akkor nagyon hasznos, de coverage-ben többször verték már meg idén, Harris meg CB3-nak egész jó, de es kb annyit jelent, h megcsinálja a tackle-t. Vasárnap neki is volt egy nagyon szép védekezése ami majdnem INT lett, de ez ettől nem sok jóval kecsegtet.

Viszont amikor mi támadunk akkor meg nekünk kedvez a matchup, nem túl gyors LB-k, és nem túl jó secondary. A mihez tartás végett, nem rég leigazolták Nate Jonest, azt a Nate Jones-t. Lehet h nem éli meg a következő meccset, de helyzetükről sokat elárul, hogy az ő játékára szorultak 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
én aszondom hogy Bradynek nem lesz könnyű estéje de azért ha Goodmanen múlik a 250-300 yard összejön neki
jó spec team munkával ez kb 28 pont sztem

nálunk ugye 200 yard körült tippelek jó futójátékkal és spec teammel szintén legyen 28 pont

nyílván ez az ideális eset, amikor mind2 O# és ST a maxot hozza
a D# dönti el mi lesz a vége, de egyik irányító se a pick6ről híres eddig idén (se)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amúgy nem vagyok benne biztos hogy 250-300 passzolt yard elég lesz a Patstől, főleg hogy mi is passzolunk 200at 😀

én a futójátékba látom a győzelem kulcsát mind2 csapatbanNegritis
Már mint Tebow passzol 250-300 yard-ot, így értettem. A Pats nem nagyon fut, ha összességében elér 100 yard-ot egy meccsen, már sokat futott. Részetekről Miller-nek és Dumerville-nek kell villognia.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
Sobri azért egy karrierje Zenitjén és egy az elején lévő QB közül nem nehéz a fiatalabba több jövőt látni 😀

amúgy nem vagyok benne biztos hogy 250-300 passzolt yard elég lesz a Patstől, főleg hogy mi is passzolunk 200at 😀

én a futójátékba látom a győzelem kulcsát mind2 csapatban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
+1 lenne,de fogalmam sincs miről beszélsz és mi értelme volt ez leírni 😮 , meg minek.Toca
na ez a +1 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Csak hogy on legyek,remélem Patset elveritek 3 dolog miatt is.
1.Vicces lenne a Pats szurkolók gerjesztette világvége hangulat
2.Sobri ezt megfejelné egy Brady 3. Szép lenne az a 3 as szoró a fogadásomban 😊Toca
1. Semmi szükség egy vereségre. Már 250-300 passzolt yard elég nekünk a Jelenések Könyvéhez.
2. Sobri ezt bármikor hozza, még meccs se kell hozzá.
3. Kibújt a szög a zsákból! Önös egyéni anyagi érdekeid vezérelnek! 😊tomi-tomi
Pontosan.
Ez csapatjáték, a mérkőzés kimenetelétől függetlenül több jövőt látok Tebow-ban, mint Brady-ben.
És nem szeretném, ha kikapna a Pats. Vagy Tebow.
Egy igazságos döntetlen lenne tán a legjobb.
Amúgy is olyan gyakori eredmény.
De ezt nem mi döntjük el.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak hogy on legyek,remélem Patset elveritek 3 dolog miatt is.
1.Vicces lenne a Pats szurkolók gerjesztette világvége hangulat
2.Sobri ezt megfejelné egy Brady 3. Szép lenne az a 3 as szoró a fogadásomban 😊Toca
1. Semmi szükség egy vereségre. Már 250-300 passzolt yard elég nekünk a Jelenések Könyvéhez.
2. Sobri ezt bármikor hozza, még meccs se kell hozzá.
3. Kibújt a szög a zsákból! Önös egyéni anyagi érdekeid vezérelnek! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Akárhogy is volt ez a félreértés, én a magam részéről nagyon hálás vagyok, ha valaki összeszed infókat, melyek kapcsolódnak az itt kialakult beszélhetéshez.

Azt kevésbé élvezetes olvasni, hogy ki mit értett félre. Ha esetleg ennyi kritikát megengedtek, ezeken gyorsabban/rövidebben is túl lehetne lépni.

De az előtte levő színvonalas hozzászólásokat kösz mindenkinek!burzum4ever
+1 lenne,de fogalmam sincs miről beszélsz és mi értelme volt ez leírni 😮 , meg minek.

Csak hogy on legyek,remélem Patset elveritek 3 dolog miatt is.
1.Vicces lenne a Pats szurkolók gerjesztette világvége hangulat
2.Sobri ezt megfejelné egy Brady 3. Szép lenne az a 3 as szoró a fogadásomban 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Akárhogy is volt ez a félreértés, én a magam részéről nagyon hálás vagyok, ha valaki összeszed infókat, melyek kapcsolódnak az itt kialakult beszélhetéshez.

Azt kevésbé élvezetes olvasni, hogy ki mit értett félre. Ha esetleg ennyi kritikát megengedtek, ezeken gyorsabban/rövidebben is túl lehetne lépni.

De az előtte levő színvonalas hozzászólásokat kösz mindenkinek!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Repült a csapatból Kyle McCarthy S (szegény erősen fogalmatlan volt, nem kár érte 😛 ), jött a helyére a PSből Tony Carter CB.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki a franc az a Bowe? 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
ulpianus:

Bowet elhozzátok?
Így kezdted. Ezzel kezdődött a félreértés, amibe utána valahogy belekeveredett a WR1, WR dolog, hogy hogyan, azt nem értem, de mindegy is. A gond/félreértés/zavar/"nevezd aminek akarod" ott kezdődött, hogy ez az egy mondat úgy indítja a szöveget, mintha Black bárhol is állította volna, hogy mi el fogjuk/akarjuk/tervezzük hozni Bowe-t, márpedig ő ilyet nem állított. (max a vágyainak adott hangot, de azt is úgy, hogy beleírta, hogy vágyak) Én erre próbáltam utalni, amire te válaszul kiemeltél egy olyan részt a szövegből, aminek ahhoz nem volt köze, ami az egészet elindította, viszont elment a dolog a WR1/WR/FA irányba, amibe én nem akartam belemenni, mert arról vitázhattok ti, ha akartok, az már engem nem érdekel ebből a szempontból. Viszont ha úgy indul itt megint egy vita, hogy valaki valamit félreértett/félreolvasott és oldalak lesznek miatta fölöslegesen teleírva, az szerintem senkinek se jó, márpedig én el akartam kerülni egy "Hogyan gondolod, hogy elhozzátok Bowe-t, mert nekünk csilliárd dollár a cap space-ünk?" vitát, mert Black tuti nem ebbe az irányba indult el és nem is a Broncos fórumra tartozik...

Megtartjátok Bowe-t? Talán igen, talán nem, de ha igen, akkor egészségetekre, viszont én 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ha kimegy a piacra mégis, mi akkor se mozdulunk rá. De ettől még a leendő FA elkapók listáján ott a helye...

Uff... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hűha! Itt hosszabban kell írni. 😊

Kezdjük a végén. Adder az ellen védekezik, hogy nem jönnek ide biztosra, nem is mondta. Helyes, így van, nem mondta. De én sem mondtam. Egyikünk sem mondta. Sőt, én azt sem mondtam, hogy mondtad. És fordítva, de itt ezt hagyjuk is abba. Erről nincs szó. Értem, hogy véded ezen állításod (mert nem mondtad), csak én ezt nem állítottam, ami ellen véded.

Egy valamit mondott Adder (azt sem én), hogy jöhetnének, csak nincs rá sok esély, de jó lenne. Ezt a részt is direkt idéztem. Nézzétek csak meg.
Másik oldala is van Adder gondolatmenetének. Azért jöhetnének, mert kell egy WR1 a csapatba. Oké.
Fel is sorolt pár nevet. Akik idézem
"Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek" (Itt közvetlen jön is a lista a nevekkel).
Vagyis nem én találtam ki, hogy WR1-ek hanem ez van odaírva. Nem túlmagyaráztam, ez van ott.

Most azt írja Adder, hogy ő úgy gondolta, hogy WR1 és minden más WR poszt. Csak nem javította ki. Így érthetőbb a lista.
Csak én ezt honnan tudtam volna? Hogy ő ezt írja, de amazt gondolja.
Erre írtam, hogy ezek nem mind WR1-ek. De ez sztem jogos.
Mert tényleg nem azok. Sztem ez nem túlmagyarázás.

Boweról még egyszer leírom, amit gondolok. Csak, hogy ne legyen félreértés. Kezdem a Storm rejtéllyel.
Tehát Bowe szerződése lejár, FA lesz. Ezt mondom én is meg Storm is, mindketten ezt mondjuk. Csak kiemeltem az FA WR1 rövidítéseket. És ott van félreértés. Mert én ott a WR1 részéről beszélek (ahogy Adder is). Storm pedig az FA részéről. És így elbeszéltünk egymás mellett. Én már értem, hogy ő így nem érti. Remélem most már ő is. 😊

Szóval Bowe FA. Mégsem engedjük el. Kap új szerződést. Tehát a listáról ki lehet húzni. Ez meg az én véleményem. Ez írtam egyébként Haliról is, amikor felmerült, hogy leigazolják nagy pénzen máshova, mert a Chiefs majd nem fizeti meg (mert akkor minek adtak neki előző évben taget?). Meg fogják Bowet fizeni, akkora lyuk marad még úgyis a cap space-n (most 32 millió$ hely van), és anynir kevés nagy szerződést kell kötni (kettőt Bowe+Carr), hogy nincs választásuk. Még akkor is kemény lesz eleget költeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
"Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek"ulpianus
Miért, Bowe nem lesz FA?

2011: $2.765 million, 2012: Free Agent

Én ezt találtam róla a neten...

Vagy akkor mi a gond pontosan? 😊StormST
A WR1ről beszéltünk arra válaszoltam. Ezt totál felesleges volt idézni hogy mit mondott Adder a WR1 kérdésről, és azt miért idéztem vissza. Azért mert szted nem arról beszélt, idztem hogy de igen.

Bowe szerződéséről írtam, hogy lejár. De leírtam ,miért fog újat kapni. NEM ez a hsz válaszolt erre tehát, hanem az előző. Olvasd el, ott a válaszom.ulpianus
Bocsánat, de teljesen összefüggéstelenül írsz, totál értelmezhetetlen vagy a számomra........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Hol írtam h jönnek? ellenkezőleg ha elolvasodd azt a mondat amit idéztél tőlem, Stormnak, pont h két okból se tartom valószínűnek h jönnek. //"szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének"
Csak ha már WR-ről meg FA-ról volt szó szétnéztem milyen WR-ek válnak szabadügynökké. Nem gondoltam h ezt is túl kell magyarázni...

szerk: Ja és az FA WR1-et boldoltad ki. Bowe WR1 /*a nem mind WR1 kijelentés vélhetően nem rá vonatkozott*/, ezek alapján ez az FA-ra vonatkozik. Bowe pedig FA lesz, csak majd hosszabbít veletek. A listában nem vettem figyelembe, h ki hogyan fog hosszabbítani a jelenlegi csapatával, ki kap majd tag-et, stb. Ennyire nem akartam belemélyedni, hibáztam

Az h WR1 vagy nem WR1, kicsit lejjebb vittem az igényeimet, bármilyen WR bármilyen poszton, hisz főleg ha Royal megy, akkor jöhetne egy slotR is, de hogy WR1-azt már nem javítottam át WR-re. De akiket írtam, nálunk, ha itt lennének, akkor upgrade-ek lennének, vagy legalábbis beférnének az 53-ba és jelenleg összesen van 4 elkapónk...

SzandekosTulMagyarazas(){
nem nincsenek itt, nincs szó róla, valószínűleg nem jönnek, nem adtunk nekik szerződést, nincs pletyka róla, csak free agentek lesznek, nincsenek nálunk, és nem hozzuk el őket, és nem tudom elhagyják-e egyáltalán a csapatukat, és ha elhagyják akkor se valószínű h ide jönnek és nem adtunk nekik még szerződést, nincsenek még itt
}

Ezek után az FA CB-ket, MLB-ket és RB-ket be se merem írni

SzandekosTulmagyarazas2(){
Nem nem hoztuk el FA-ról egyelőre se CB-t se MLB-t se RB-t. Nincs hivatalos alapja, csak olyan posztok amik erősítésre szorulnak. Nincsenek még itt, SzandekosTulmagyarazas()
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Szerintem ő nem írta, hogy elhozzuk, csak leírta a leendő FA WR1-eket, még ha nem is mind WR1... 😊StormST
"Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek"ulpianus
Miért, Bowe nem lesz FA?

2011: $2.765 million, 2012: Free Agent

Én ezt találtam róla a neten...

Vagy akkor mi a gond pontosan? 😊StormST
A WR1ről beszéltünk arra válaszoltam. Ezt totál felesleges volt idézni hogy mit mondott Adder a WR1 kérdésről, és azt miért idéztem vissza. Azért mert szted nem arról beszélt, idztem hogy de igen.

Bowe szerződéséről írtam, hogy lejár. De leírtam ,miért fog újat kapni. NEM ez a hsz válaszolt erre tehát, hanem az előző. Olvasd el, ott a válaszom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ő nem írta, hogy elhozzuk, csak leírta a leendő FA WR1-eket, még ha nem is mind WR1... 😊StormST
"Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek"ulpianus
Miért, Bowe nem lesz FA?

2011: $2.765 million, 2012: Free Agent

Én ezt találtam róla a neten...

Vagy akkor mi a gond pontosan? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Szerintem ő nem írta, hogy elhozzuk, csak leírta a leendő FA WR1-eket, még ha nem is mind WR1... 😊StormST
"Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
F. Vipera uram!

Bowet elhozzátok?
Nekünk van a legtöbb cap helyünk a ligában. Nem bírjuk kire költeni. Valami 30 vagy mennyi millió hely van most is. Ha Bowe kap egy top fizut akkor mondjuk legyen 6-8 milla vagy legyen bazze 10. Bár Piolit ismerve nem lesz annyi. És van még Carr, aki nem korai körös volt, örül kevesebbnek is, de legyen ő is 5-7 milla. És ennyi. Nincs kire költeni. Mindenki le van szerződtetve már. Orton idei pénze 2.5 milla, de abból másfelet a Denver kifizetett már.
Még vannak az egy évre jött emberek, mint McClain például, de ők sem keresnek sokat.

Azt se tudom, hogy mivel fogjuk elérni egyáltalán a cap minimumot? Mert ugye eddig minden évben mi voltunk szinte (vagy konkrétan) aki legkevesebbet költ, de idén muszáj költeni. Na de kire? Nem fognak Bowenak 20 milliót adni évente, csak hogy meglegyen a limit.

Sztem kizárt, hogy ilyen helyzetben elengedjük a No1 WRt, aki legjobb korban, nem sérült, elit játékos. És aztán keresünk valakit helyette, mert muszáj költeni. Sztem még szezon vége előtt kap egy hosszútávút, hogy csak úgy ropog.

Wayne sztem egyáltalán nem alkalmas már WR1nek. Ahogy Steve Johnson és DeSean Jackson főleg nem. Wallace és Welker (aki szintén nem WR1) marad ahol van. Colston talán, VJ már inkább, bár VJ imádja a $t, egyikük sem lenne ócsó.ulpianus
Szerintem ő nem írta, hogy elhozzuk, csak leírta a leendő FA WR1-eket, még ha nem is mind WR1... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
😊 Boltoljuk el Cooper-t az Eagles-től, neki biztos nem lenne gondja Tebow stílusával és több lehetőséget kaphatna, mint amennyit most kap... 😊StormST
Ja vagy Harvint a Vikes-ből... 😀akike
Én olyan lehetőséget írtam, aminek kicsi valóságalapja is van... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
F. Vipera uram!

Bowet elhozzátok?
Nekünk van a legtöbb cap helyünk a ligában. Nem bírjuk kire költeni. Valami 30 vagy mennyi millió hely van most is. Ha Bowe kap egy top fizut akkor mondjuk legyen 6-8 milla vagy legyen bazze 10. Bár Piolit ismerve nem lesz annyi. És van még Carr, aki nem korai körös volt, örül kevesebbnek is, de legyen ő is 5-7 milla. És ennyi. Nincs kire költeni. Mindenki le van szerződtetve már. Orton idei pénze 2.5 milla, de abból másfelet a Denver kifizetett már.
Még vannak az egy évre jött emberek, mint McClain például, de ők sem keresnek sokat.

Azt se tudom, hogy mivel fogjuk elérni egyáltalán a cap minimumot? Mert ugye eddig minden évben mi voltunk szinte (vagy konkrétan) aki legkevesebbet költ, de idén muszáj költeni. Na de kire? Nem fognak Bowenak 20 milliót adni évente, csak hogy meglegyen a limit.

Sztem kizárt, hogy ilyen helyzetben elengedjük a No1 WRt, aki legjobb korban, nem sérült, elit játékos. És aztán keresünk valakit helyette, mert muszáj költeni. Sztem még szezon vége előtt kap egy hosszútávút, hogy csak úgy ropog.

Wayne sztem egyáltalán nem alkalmas már WR1nek. Ahogy Steve Johnson és DeSean Jackson főleg nem. Wallace és Welker (aki szintén nem WR1) marad ahol van. Colston talán, VJ már inkább, bár VJ imádja a $t, egyikük sem lenne ócsó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
😊 Boltoljuk el Cooper-t az Eagles-től, neki biztos nem lenne gondja Tebow stílusával és több lehetőséget kaphatna, mint amennyit most kap... 😊StormST
Ja vagy Harvint a Vikes-ből... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
😊 Boltoljuk el Cooper-t az Eagles-től, neki biztos nem lenne gondja Tebow stílusával és több lehetőséget kaphatna, mint amennyit most kap... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!