Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Közben Tebow ezen a héten is versenyben a Never Say Never-en (8,5 hét alatt 7×, az korábbi 6ból 4× nyert ). Yates és Eli az ellenfele, erős mezőny...
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/14?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d824f845d

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Royal rookie éve óta egyre gyengébb. Szoktam panaszkodni a rossz 3rd kihasználásra, nos nem egyszer volt, h Royal egyszerűen röviden futotta meg a routot és ezért 1 yard híján nem lett meg.
Jó returner, de nem egy Hester. Cosby se rossz, és nem olyan fontos pozíció.
Slot receivernek nem rossz, de sokat nem ér. Slotban tud játszani Decker is és Willis is, szóval a lemegoldottabb receiver poszt.
Ha sokat akar, annyit nem ér meg, akkor kicsit többért egy Lloyd2.0-t, vagy fedezzük fel újra a Lloyd2.0-t. Ha nem kér sokat maradhat. Jelenleg megéri a pénzét.

Az h nem vagyunk attraktívak abban nagy igazság van. Eleve úgy általában a WR-ek a legbeképzeltebbek, de amúgy egy norálisabb WR is elkapni akarja a labdát, nem futáshoz blokkolni. Amúgy pont emiatt nagy érték Willis, mert ő szó nélkül felmegy pályára úgy, h nem is cél őt megjátszani, futáshoz meg nagyszerűen csinálja a helyet. Ja és tegnap, nem tudom ugyan mit keresett a földön az INTnél, de azon kívül ő volt az egyetlen aki nem dorpolt.

Most ha húzol egy elkapót az nem feltétlen lesz rögtön playmaker no1 WR. Nekünk az kell. FA-n nagy pénzért tudsz hozni, de az nagy pénz, meg nem feltétlen akar ide jönni. Az ideális az lenne, ha nem kéne mert Bay-Bay kinövi magát, akkor tényleg csak egy rotációs ember kéne. De ha Bay-Bay be is válik az nem jövőre lesz, vagy legalábbis előre nem számolhatunk azzal. Márpedig jövőre visszatér a Chiefsbe Charles, Berry és Moeaki, + lesz egy nagyon jó draftpozícjuk, vélhetően erősebbek lesznek nálunk, és előzetesen könnyebb sorsolás. + a Chargersnél se lehet abban bízni, h a köcsög állandósítja idei formáját, szóval nagyon kéne az erősítés.

Megint arra a megállapításra kell h jussak, h óriási faszság volt Gaffney elkúrni valakire aki rostert se csinált, h Lloydról ne is beszéljek... Vagy akár h hagytuk Riley-t ellopni tőlünk...


Csak álmodozás gyanánt, szvsz nincs hely rájuk a cap alatt, meg miért pont ide jönnének, de FA WR1-ek:
Dwayne Bowe (KC)
Marques Colston (NO)
DeSean Jackson (Phi)
Vincent Jackson (SD)
Steve Johnosn (Buf)
Brandon Lloyd
Mike Wallace (Pit)
Reggie Wayne (Ind)
Wes Welker (NE)


Egyelőre CB-t és MLB-t nagyobb problémának érzem, még mindig nem kell minden posztot 1 év alatt rendbe rakni. Jövőre több TE passzra számítok és RB-knek is lehet passzolni

Fiatal csapat ez, van idő építkezni, nagy jövő áll előtte.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Igen, nagyon sok múlik azon, hogy kiket sikerül megtartanunk a lejáró szerződésű játékosok közül.

Royal egyébként ha jól emlékszem, el akart menni a trade-deadline előtti héten (Lloydhoz hasonlóan), csak őt nem engedtük. Szerintem nehéz lesz meggyőzni arról, hogy maradjon, de ne legyen igazam.

Kicsit a WR-ekről. Nekem az a véleményem, hogy jelenleg Tebow és az O stílusa miatt nehéz lenne FA WR-eket szerezni. Minden elkapó látja, hogy 1. keveset passzolunk; 2. amit Tebow dob, az általánosságban pontatlanabb, nehezen elkaphatóbb, mint a liga többi irányítói által dobott passzok. Az meg nem nagy perspektíva, hogy itt aztán sokszor adódik alkalmuk arra, hogy blokkoljanak, mert egy WR sokat akar elkapni, és jó labdákat akar kapni.

Ha esetleg maradna is Royal, akkor is kicsit kevesen vagyunk, mert Bay-Bay és Decker O.k., véleményem szerint Royal egyértelműen slot, Willis meg max negyediknek jó. Itt akárki megsérül (erre azért jó esély van), gyenge játékos kerülne be. Kell még 1 ember.

Konklúzió: 1. FA-et legfeljebb nagyobb fizetéssel tudunk hozni, mint más csapatok, nem vagyunk attraktívak egy WR számára. 2. Még ha marad is Royal, kell ide még egy ember 3. Ezekből következik, hogy az első három kör egyikében kell szereznünk egy WR-t a drafton (remélem a 3.-ban találunk egy elfogadhatót, és akkor az első kettő mehet pl. CB-re és MLB -re).

Sok benne a "ha", nem biztos, h így lesz, de sok más megoldást most nem látok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...de én mindig inkább a csapat egybentartásának a híve voltam... 😊StormST
úgy tűnik kezd beérni ez a fajta mentalitás.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Az lesz a kérdés, hogy mennyi pénzünk marad, miután megtartjuk, akiket meg kell...

Bár azt kétlem, hogy sok cap space-ünk lesz a FA piacra, én ezért is gondolkodom inkább a draft-ban...

Azért van jó pár (jogosan) jól fizetett játékosunk (Champ, Doom, DJ, Kuper), így azért a mozgásterünk nem lesz túl nagy, főleg ha még figyelembe veszem, hogy kikkel kéne hosszabbítani (Royal, Larsen, Fells, Dawkins, Marcus Thomas, Bunkley, Mays, Hunter, Prater), akik bár Dawkins kivételével nem nagy sztárok, de azért együttesen már ha 3-4-et megtartunk, az se lesz olcsó. Én személy szerint legalább 6-ot megtartanék közülük: Dawkins, Royal, Larsen, Thomas, Bunkley, Prater. No, így tényleg nem lesz könnyű top játékost hozni FA-ben, de én mindig inkább a csapat egybentartásának a híve voltam... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=UkFQSk-Bsqg
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Carter és Moore közül mindig kezdett az egyik, és nem játszottak rosszul. Dawk reményeink szerint marad még legalább egy évet, akkor egyelőre nincs baj. Egy hátsó körös DB picket azért megejtenék, mert McCarthey és Bruton botrány szarok voltak amikor pályára kerültek.

MLB: tartom amit írtam. Irving project játékos, akiből még lehet kezdő, de ha van lehetőségünk ide is kéne egy playmaker.

Persze 2 pickkel nem fogunk 3 posztra elsőkétkörös picket húni, akkora csúszás aligha lesz, szóval aktívan kell fellépni FA-n.

Ami látszik, h CB és az MLB jelenleg a legnagyobb need. WR inkább FA-n vagy bízzunk benne h ha Bay-Bay nem lesz sérült egy offseason alatt eleget fejlődik. és akkor Decker no2 WR, aminek már mindjárt jó is lenne. Willis tegnapi játéka alapján no3WR is lehetne, no4-nek mindenképp jó.
Royal szerződése lejár, kérdés h hosszabbítunk-e vele...Black_Adder
1. WR-t az FA-ról?
Nem egyszerű dolog.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Carter és Moore közül mindig kezdett az egyik, és nem játszottak rosszul. Dawk reményeink szerint marad még legalább egy évet, akkor egyelőre nincs baj. Egy hátsó körös DB picket azért megejtenék, mert McCarthey és Bruton botrány szarok voltak amikor pályára kerültek.

MLB: tartom amit írtam. Irving project játékos, akiből még lehet kezdő, de ha van lehetőségünk ide is kéne egy playmaker.

Persze 2 pickkel nem fogunk 3 posztra elsőkétkörös picket húni, akkora csúszás aligha lesz, szóval aktívan kell fellépni FA-n.

Ami látszik, h CB és az MLB jelenleg a legnagyobb need. WR inkább FA-n vagy bízzunk benne h ha Bay-Bay nem lesz sérült egy offseason alatt eleget fejlődik. és akkor Decker no2 WR, aminek már mindjárt jó is lenne. Willis tegnapi játéka alapján no3WR is lehetne, no4-nek mindenképp jó.
Royal szerződése lejár, kérdés h hosszabbítunk-e vele...Black_Adder
Ha szerencsénk van akkor Ryan Broyles lecsúszik a 3. körig, és WR kérdés megoldva. (mondjuk nem tudom mennyire tudják összepakolni a térdét - ezért is csúszik)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Carter és Moore közül mindig kezdett az egyik, és nem játszottak rosszul. Dawk reményeink szerint marad még legalább egy évet, akkor egyelőre nincs baj. Egy hátsó körös DB picket azért megejtenék, mert McCarthey és Bruton botrány szarok voltak amikor pályára kerültek.

MLB: tartom amit írtam. Irving project játékos, akiből még lehet kezdő, de ha van lehetőségünk ide is kéne egy playmaker.

Persze 2 pickkel nem fogunk 3 posztra elsőkétkörös picket húni, akkora csúszás aligha lesz, szóval aktívan kell fellépni FA-n.

Ami látszik, h CB és az MLB jelenleg a legnagyobb need. WR inkább FA-n vagy bízzunk benne h ha Bay-Bay nem lesz sérült egy offseason alatt eleget fejlődik. és akkor Decker no2 WR, aminek már mindjárt jó is lenne. Willis tegnapi játéka alapján no3WR is lehetne, no4-nek mindenképp jó.
Royal szerződése lejár, kérdés h hosszabbítunk-e vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
nem sok mindent láttam belélük ezért éreztem úgy
én akár meggyőzhető is vagyok 😀

nemsoká megnézem a tegnapi meccset is (ty ncore😛)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
MLB kell, ez tuti, hacsak Irving-ből nem bújik ki hirtelen egy Ray Lewis... 😛

Mays túlpörög és egy kicsit buta, Woody meg coverage-ben kb. annyit ér, mint egy bot. Van két extra jó OLB-nk, illene valami legalább hasonló szintű harmadikat beszerezni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
én MLBnél a Safetyt fontosabbnak érzem, de hasonló véleményen vagyunk
TE-nél lehet a playcall miatt nem tűnt fel, bár a futásblokkolásban is fontos lehet milyenek, és lehet abban jók a mostaniakNegritis
Safety? Most hoztuk Moore-t és Carter-t, még nem is volt idejük tanulni, de a tehetségük megvan. Moore gödörbe került egy kicsit, de ő a nagyobb tehetség elvileg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
én MLBnél a Safetyt fontosabbnak érzem, de hasonló véleményen vagyunk
TE-nél lehet a playcall miatt nem tűnt fel, bár a futásblokkolásban is fontos lehet milyenek, és lehet abban jók a mostaniak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fox: "Brian Dawkins, he'll have some treatment and he should be fine."StormST
Hál' Istennek.

Jut eszembe, elmondtad a 10 üdvözlégyet?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Fox: "Brian Dawkins, he'll have some treatment and he should be fine."



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Alapvetően én úgy vagyok vele hogy tudni kell alkalmazkodni a helyzethez
Tebowal dolgozni kell hogy tudjon passzolni, de már a mostani számai se rosszak 150-200 yardot idén tud hozni, mellé futásban egy állat
WMcG nálam jó backup RB lenne, a sok sérülése miatt

O-Line nem jó, de nem is need
Kell TE-első számú RB
kinevelni egy WR-t vagy szerezni (playmakerre gondolok)
Secondaryn sürgősen fiatalítani!!! én a draft első pár körét csak a védelemre áldoznám
esetleg ha van olyan futó aki miatt megéri (moreno bust) akkor bejátszani azt
Thomasban benne van a 1playmaker WR, de sok a drop+sérülés


a QB szitu annyiban módosult hogy nem kell újat szerezni, vagy Ortonra költeni, hanem egy mostani köré kell építeni
RB szitu javult a szezonkezdethez képest, WR romlott
Front7 szerintem megoldódottNegritis
McGahee: Inkább vki olyan kell mellé akivel azonos arányban osztozik a snappeken. Annál sokkal jobb h legyen előtte egy feature back. És nem is engedhetjük meg magunknak ezt a luxust...
TE: van bőven. Julius Thomas majd jövőre lesz bevethető, Fells se rossz, csak a playbookban nincs sok TE passz...
Ha Richardson bent van 1/20+ ő megérheti, de nem vagyok híve az első körös RB-nek, Morenonál se voltam. Sosem voltam.
Thomas fizikai paraméterei alapján no1 WR, csak nem játszik úgy. Kérdés mekkora a bizalom iránta, a wr corpson javítani kell az biztos. akár a jelenlegi keret fejlődjön, akár drafton.
QB kell, mert egyedül Tebow maradna. 3 QB-val szoktak neki vágni a szezonnak. Tebow kezdő, de Orton már nincs, Quinnek is lejár a szerződése. PS-ben van Weber, aki az anti tebow offseason hype alatt állítólag jobb volt Tebownál 😂
ehhez képest nem lett fellhozva...
Kéne egy mentor elé, Brunel, meg egy 3rd QB, akár WEber is lehet tőlem.
Front7-be egy MLB kell, meg depth DT. MLB-nek irving van, kb 4 snappet volt fenn. Ez fontosabb poszt a TEnél, ide szívesen látnék egy playmakert a project mellett. A DL jelen felállásban jó, Bunkleyval mindenképp hosszabbítani kell, de a sok sérülés miatt kéne egy középső körös DT.

Első két körös prospectből kéne:
CB, MLB, WR
Középső körösből
RB, DT, DB

Az OL jelen formában kaphat még 1 évet, de minél többet marad majd TT a zsebben, annál jobban ki fog jönni a hiányossága.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
Alapvetően én úgy vagyok vele hogy tudni kell alkalmazkodni a helyzethez
Tebowal dolgozni kell hogy tudjon passzolni, de már a mostani számai se rosszak 150-200 yardot idén tud hozni, mellé futásban egy állat
WMcG nálam jó backup RB lenne, a sok sérülése miatt
O-Line nem jó, de nem is need
Kell TE-első számú RB
kinevelni egy WR-t vagy szerezni (playmakerre gondolok)
Secondaryn sürgősen fiatalítani!!! én a draft első pár körét csak a védelemre áldoznám
esetleg ha van olyan futó aki miatt megéri (moreno bust) akkor bejátszani azt
Thomasban benne van a 1playmaker WR, de sok a drop+sérülés


a QB szitu annyiban módosult hogy nem kell újat szerezni, vagy Ortonra költeni, hanem egy mostani köré kell építeni
RB szitu javult a szezonkezdethez képest, WR romlott
Front7 szerintem megoldódott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Storm! Visszaolvastam az eredménykövetőt és koki a fejedre, a hitetlenségedért!

10 üdvözlégy Prater, MOST!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Már itt tartunk. Tim Tebow - "All He Does Is Win" 😀
Nyejen a Pats a hétvégén, POban meg mi. 😛xrace77
ÁÁÁÁÁ

Egyébként egy Denver Fan nem mondhat ilyet, de tényleg lehet kell a Pats ellen a bukta.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
No, szép kis eszmecsere alakult ki, örömmel látom, hogy trollkodás és (bármely irányban) túlzott elfogultság nélkül is tudnak itt az emberek eszmét cserélni Tebow ügyben... 😊

Azt talán soha nem fogjuk megtudni, hogy Elway-ék hogyan gondolták a szezont és a TT ügyet, de szerintem most (vagyis az utóbbi pár hétben) a stratégia véglegesítése folyik, csak valszeg más irányban, mint amiben a hatodik hét környékén ment volna, de azt kétlem, hogy emiatt nagyon mérgesek lennének az okok miatt. Lehet jönni az emberi ambíciókkal, a lényeg akkor is az, főleg Elway esetében (de ide venném Joe Ellis-t is), hogy a Broncos, mint franchise jó legyen.

Kényszerpálya? Lehet. Biztos vagyok benne, hogy többféle irányt is meghatároztak a következő offseason-re, mindenképpen annak függvényeként, hogy milyen mérleggel végzünk. Amennyiben Orton-ból kijött volna az állat és vele állnánk 8-5-el (vagy akár Quinn-nel), akkor annyiban lenne más a helyzet, hogy az ő újraszerződtetése bekerülne a tervekbe, de első körös QB akkor se lenne valószínű, mivel nem hinném, hogy 1/15-ön belül fogunk draft-olni. Most lehetne húzni egy jó MLB-t, vagy CB-t, vagy egy WR-t.

Én úgy látom, hogy Elway-éknek csak a rossz eredmény nem lett volna kényszerpálya, vagyis az másféle kényszerpálya lett volna. Ez is egy kényszerpálya, valóban, de pl. nem olyan, mint a Chiefs-nél, ahol a mostani leendő HC megörököl majd egy defektes QB-t egy valag fizuval és több éves szerződéssel. Meg nem is olyan, mint a leendő Jags-es HC-é, aki meg a nagyjából nullát fogja megkapni. Elway-éknek most neki kell állni Fox-al és (igen!) Tebow-val együtt a csapatépítésnek. De ha azt nézzük, akkor miért is nehéz ez a helyzet? Van TT-nek még két év a szerződéséből. Mit kell szerezni ebben a két évben? Jó WR-eket, jó frontside OT-t, jó futó(ka)t a támadó oldalon és az idősebbek/gyengébbek helyére játékosokat a védelembe. Elmegy a két év. Két lehetőség lesz:
1, Tebow beválik, van körülötte egy jó csapat, a sikerek jönnek, mindenki happy...
2, Tebow nem válik be, ekkor hozni kell egy első körös QB-t, aki ha passzoló QB, akkor is megvan neki mindene, ami kell, mert attól még, hogy TT egy különleges stílusú QB, attól még ugyanolyan staff kell köré, mint egy rendes QB köré, max jobb futókkal, de az nem baj, ha egy passzoló QB mellett van egy-két jó futó...

Lehet, hogy én látom rosszul, de szerintem ez most igazán Elway-éknek egy win-win szitu, annyival, hogy legalább egy évvel elcsúsztatódott a QB draft. Persze lehet mondani, hogy pont ebben az évben lenne jó QB-t húzni, de szerintem ezt a rizikót az elmúlt 8 hét alapján be lehet vállalni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Már itt tartunk. Tim Tebow - "All He Does Is Win" 😀
Nyejen a Pats a hétvégén, POban meg mi. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824fa6bf/article/broncos-luck-is-residue-of-tebows-design-more-on-week-14

vazze, most láttam mit csinált Rivers 😀 😀 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes mérkőzés lesz mindenesetre a Pats, az inkább a Vikings meccs medrében fog zajlani, szóval ha azt akarjuk h legyen esély a fordításra, akkor nem lehet 55 percet szerzett pont nélkül játszani, ugyanakkor a pecc védelem legalább annyira sebezhető mint a Vikesé volt.
Papíron a Pats ellen ugyanolyan esélytelenek vagyunk mint a Steelers ellen /*ha már szóba került*/, de legalább a matchup kedvezőbb szvsz. Ja és Brady 1-6 a Broncos ellen 😛 ráadásul hazai pályán játszunk, ennek ellenére nem kis underdogok vagyunk.

Persze ha jön a papírforma vereség azért jön majd a fórum fele kárörvendeni, de mindegy lesz, mert nem a patriotst kell megvernünk...

Ha már előre tekintek minél gyorsabban magunk mögött kéne hagyni a dropokat, a false start+illegal formation+delay of game -eket és a 3&outokat. Esetleg még time management terén is fejlődhetnénk, de ne legyek telhetetlen...Black_Adder
Hát azt nehezen hiszem, hogy 55 percig pont nélkül állnátok majd. 😊 Lesz itt pont. Szvsz váratlanul éles meccs lett a Pats számára is lelkileg, köszönhetően a tegnapi minősíthetetlen produktumnak. (Plusz a 1. seed-re ezen a héten nyílik a legjobb lehetőség, a két North szörny most kaphat ki a legnagyobb eséllyel.)
Nem vagytok annyira underdogok! Nagyon jó állapotban vagytok, nem élet-halál kérdés a meccs. Elég csúf ez az 1-6-os mérleg. :/ Kárörvendők lesznek, sőt esetleg "ugye, megmondtam" emberek is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
If Tim Tebow does happen to lead the Broncos to a title, it will require the greatest playoff run of all time.
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_4946_10_Things_We_Learned%3A_Thrilling_Week_14_Edition.html

És elérkezett a történelmi pillanat:
ESPN NFL analyst Merril Hoge says he was wrong about Broncos QB Tim Tebow. It's not about what Tebow can't do as a quarterback. Tebow is a great leader who maximizes his ability. Plus, Hoge says the Raiders defense is incredibly undisciplined.
http://espn.go.com/espnradio/play?id=7344404
már a kis pöcs se tud mást mondani 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Tebow. TEE-bow. Verb. To defeat an opponent while overcoming a major impediment. Ex.: Despite having a 102-degree fever, Lucy managed to Tebow her competition for the Miss America pageant through her great determination.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/12/12/Week14/index.html#ixzz1gLK90cp9

😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear