Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
arra gondoltam h nem volt 2 passz hívva egymás után 😀
de látom a humor ma nincs asztalon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
a 'Tebow nem tud két egymást után két értelmes passz elereszteni' egyébként tárgyi tévedés is, minthogy bármelyik meccsről tudok ellenpéldát mutatni. Black_Adder
bocsi előre, de a 2/8as 'performance' ról nem tudsz 😀Negritis
A 6-ból 3 drop volt legalább, de inkább 4...........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
a 'Tebow nem tud két egymást után két értelmes passz elereszteni' egyébként tárgyi tévedés is, minthogy bármelyik meccsről tudok ellenpéldát mutatni. Black_Adder
bocsi előre, de a 2/8as 'performance' ról nem tudsz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nagyon nem vágom, h ki és mikor szarozta le Daltont... Én biztos nem, StormST biztos nem, JC6 meg a népszerűségének a hiányára utalt, ami mellesleg azért nincs feltétlen úgy, 6-2-nél nagyon is népszerű volt ő, sokakat maga mellé állított, de abból a szempontból viszont igazat kell adnom neki, és ő is valszeg erre gondolt a Dalton, who-nál, hogy Tebowról kb 15× annyi cikk jelenik meg world wide, mint Daltonról...
Black_Adder
Mester, PM-ben majdnem szó szerint ezt küldtem A91-nek...!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
...

Kicsit felhúztam magam...Black_Adder
Te jobban bírtad, mint én... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Egyébként nagyon nem vágom, h ki és mikor szarozta le Daltont... Én biztos nem, StormST biztos nem, JC6 meg a népszerűségének a hiányára utalt, ami mellesleg azért nincs feltétlen úgy, 6-2-nél nagyon is népszerű volt ő, sokakat maga mellé állított, de abból a szempontból viszont igazat kell adnom neki, és ő is valszeg erre gondolt a Dalton, who-nál, hogy Tebowról kb 15× annyi cikk jelenik meg world wide, mint Daltonról...

Persze egyszerűbb megragadni az alkalmat a sok "Tebowtudósnak" ilyenkor és teljesen randomra azt írni mondjuk, h sosincs két értelmes passza egymás után, mert ő már látta (ez alapján a hsz alapján) max 3 percet játszani őt...

Korábban olyanokkal jöttek, h lábmunka, dobómozdulat, meg döntéshozatal, aminek még valami alapja is lenne /*mellesleg a fiatal QB-k 99%-a szenved ezeknek a tüneteknek egy részétől, csak őket nem menő szopatni miatta 😛*/, most már ilyen abszolú baromságokkal jönnek majd.

Kicsit felhúztam magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Azért aközött, hogy valaki leírja, hogy "Dalton! Who?", meg aközött, hogy valaki leszaroz egy QB-t olyan érvekkel, amikkel csak magáról állít ki véleményt, van egy kevés különbség szerintem...

Számon kérhette volna Amadeus, hogy miért írja ezt JC6 és megvédhette volna a saját QB-ját, de amit ő tett, az messze nem ez volt, hanem átment támadásba elég undorító módon, ráadásul még baromságokat is írt...StormST
1. állítás: Dalton, who? érted... = Dalton szar.
2. állítás: Tebow, who? érted... Nem dob 2 értelmeset, a védelem húzza ki a szarból. = Tebow szar. Azért, mert...
Én nem látok semmi pozitívabbat a sima szarozásban. (Amely egyébként pusztán azért született, hogy egy nem túl jelentős esélylatolgatásban a saját emberemet minél előrébb helyezhessem.) Sőt, a másodikkal legalább vitába lehet szállni. 😊

Egy kocsmai verekedésben benyelve az első maflást nagyon becsülendő, de nem adekvát viselkedés a keresztényi szeretet hirdetése. Ellenben a hamutartóval pofán vágni az illetőt általában nagyon elítélendő (undorító az illető barátjai számára), de a helyzet konkrétan ezt kívánja. Amadeus nem biztos, hogy okosan cselekedett, de (számomra) érthetően.tomi-tomi
persze, hogy nem okosan. Abból van rohadtul elegem (tudom Broncos topic), hogy Tebow kb az atyaúristen a Denver fanok meg már 10 emelettel elszálltak. Dalton who?! Vicc... egy egyébként jó irányítóról beszélünk, ezt elismeri boldog boldogtalan még a Steelers fanatikusok is. Igazából kommentálni nem kellett volna, de mind1 most már.

Nem Tebow-val van itt a gond, hanem azzal ahogy itt egyesek túlmisztifikálják + másokat meg lenéznek. Na mind1 sorry ha valakinek eltiportam a lelkivilágát meg a hitét...Amadeus91
Tebow akkor lesz király ha a Steelers fanatikusok is elismerik értem. 😀
Senki nem mondta hogy Dalton szar ,jó kis irányító. Viszont Tebow 7-1 után jóhogynem azt várod hogy majd Daltont jobb irányítónak fogják tartani a Broncos topicba.
Amúgy a túlmisztifikálást meg a lenézést szerintem kicsit túl komolyan veszed, nem kell minden leírt dolgot támadásnak venni és akkor talán nyugottabb lesz a lelkivilágod.
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Sobri. Nem baj, hogy itt vagy csak nekem hogy mondjam, kicsit "weird" ahogy TT-t, az ő és a csapata teljesítményét látod.gyurczi
Szerintem is teljesen weird, ha egy játékos, aki évekkel ezelött megtetszik, és akiről úgy gondolom, hogy majd az NFL-be érve hoz egy új minőséget, óriási kálvária után ("szakértői" fikázások, hogy alkalmatlan a profi focira, nem tud dobni, nem tud átállni, draftfikázások, hogy 3.körben kel el, TE-ként, FB-ként, bizalmatlanság a saját csapata részéről, új edző, újabb bizalmatlanságok, nem kezdő státusz év elején, nem elismert képességek, számára sokadlagos technikai dolgokkal történő fikázás a mai napig, stb.) filmbe illően összekap egy jó erőkből álló, de lelkileg megtört csapatot, nekikezd egy szinte irreális győzelmi szériának, és mindezt nem átformált stílussal, hanem a saját útján járva, kibrusztolva a sikert.
Valóban weird.Sobri Jóska
Hatalmas +1.

- Mennyire valószínűtlen, hogy a kedvenc csapatod draftolja le a talán leglátványosabban játszó egyetemi sztárt?
- Mennyire valószínűtlen, hogy az előbb említett kiemelkedően látványosan játszó srác emberileg is magasan a többi focista fölé emelkedjen?
- Mennyire jó érzés egy olyan embernek drukkolni, akinek a győzelmei, és ezáltal az elismertebbé válása szerinted egy kicsit jobbá tehetik a világot?
- Mekkora esélye van annak, hogy az utóbbi 8 meccsből 7-en csodát tett? 2 esetben kb 10 százalék esély volt (MIA, CHI), és további 5 esetben szintén erősen valószínűtlen szcenárió valósult meg...
- Összességében mekkora esély volt annak, hogy az 1-4 után 7-1et produkáljon a csapat?

Ezek olyan dolgok, hogy még elfogulatlanul is nagyon valószínűtlennek tűnnek. A vasárnapi fordításunk után a Fox szakkommentátorai csak néztek maguk elé, és látszott rajtuk, hogy ezt már ők sem hiszik el.

Hihetetlenül jó érzés most ennek a Denvernek drukkolni, és nagyon hálásak lehetünk a csapatnak, hogy vasárnapról vasárnapra óriási élményeket nyújt nekünk.

Mindebben Tebownak egyrészt nagy része van, másrészt az ő kezdőcsapatba kerülésével egybeesett a fordulat (az egész csapat szezonját tekintve). Látjuk a gyengéit, de jó nekünk hinni benne!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Hát a fordításokban alaposan benne van Fox. 3 negyeden keresztül, az Ulpi által korábban bemutatott lowscoring taktika. Minél kevesebb posession az ellenfélnek, saját posession akkor is "sikeres", ha punt, csak ne adjuk el, és maradjunk 2, de inklább 1 pontszerzésnyi távolságban. A playeket <5 mp-vel a delay of game előtt indítjuk, sokszor <0 😛

aztán jön az utolsó 5 perc, hirtelen váltunk spreadre. Ebben van Tebow otthon ebben nőttünk fel. Jön a no huddle és gyors játék, az ellenfél nem tud cserélni, nem tudja lekövetni a ritmusváltást, a csapat elkezd gyorsan haladni, mindenki feltüzelődik, és fordítunk.

Némi túlzással alapból az uccsó 5 perces fordításra játszunk, Fox nélkül ez nem lenne így. Viszont Tebow-n kívül ezt csak nagyon kevesen tudnák mindig így megcsinálni, megkockáztatom, talán senki... Nem véletlen, h Ortonnal mást próbáltunk, nem véletlen h Ortonnal 1-4 és Tebowval 7-1.

Aztán persze jön a sok nagyokos fikázni őt itt, meg máshol, meg mindenhol, csak azt a 7-1-et nem tudják racionálisan kimagyarázni. Látod emiatt van itt állandóan vita Tebowról, megint jön egy troll aki a hsz alapján max a Lions elleni meccsünket látta, és ír egy bődületes baromságot, megnézem ki engedné ezt el a füle mellett. Én igyekeztem nem reagálni amikor az oroszlánok röhögtek rajta, figyelmen kívül hagytam a medvék kárörvendését a medvebarlangban.

off{/*Úgy tűnik ez a jellemző mentalitás a divízióra, a legyőzöttet kineveted, pedig ezzel a saját érdemedet csökkented, és ha legyőznek, akkor se vagy képes elismerni az ellenfél sportolói nagyságát... Gratulálok Urlacher, ha egy RB 5 perc alatt szétpasszolja a védelmetek, ami nem prevent D, hanem cover 2, csak nagyon mélyen van a 2 safety, akkor ez a liga legszarabb védelme, hogy lehetsz ikon, ha csak a legszarabb védelem vezére vagy? És nem én mondom, h szar az a védelem, hanem a TI nyilatkozataitokból következik implicit módon...
//Nálam ettől még óriási vezér és nagyszerű védő, csak a saját nyilatkozata alapján nem az...*/
}


De ha valaki itt teszi ezt, azt nem engedem el a fülem mellett, mert csak. Miért is nem lehet azzal jönni, h ez a Broncos topic? Ki tiltja ezt meg? Vagy miért ne védhetnénk itt Tebowt? Nem értem, na mindegy. Itt akkor is meg fogjuk védeni, ha mások szerint ez nem is ér, nem fair, vagy nem szabad...
Szerencsére értelmes vitapartnerek is járnak ide (sőt többnyire ilyenek), néha félreértjük egymást, de általában konstruktív diskurzus alakul ki.

a 'Tebow nem tud két egymást után két értelmes passz elereszteni' egyébként tárgyi tévedés is, minthogy bármelyik meccsről tudok ellenpéldát mutatni. És ha már valaki Tebow ekkora tudósának érzi magát, annak a tárgyi tévedéseire fel kell hívni a figyelmet, nehogy emiatt ne fogadják el a doktori disszertációját...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nem kötözködésből írtam, csak kb. két héttel ezelőtt egy hasonló hsz-em után tök jól tömören bemutattátok a D-t ami állandóan meccsben tartja a csapatot. A rugótokról sem tudtam azokat amiket leírtatok, de pont ezek teszik őt érdekessé. Nem bombabiztos, csak akkor amikor nagyon kell. Ugyan ezt látom Tebow-ban is, annak ellenére, hogy tényleg túlzás ami körülötte folyik.
Sobri. Nem baj, hogy itt vagy csak nekem hogy mondjam, kicsit "weird" ahogy TT-t, az ő és a csapata teljesítményét látod.gyurczi
Prater, ahogy sok rúgó, mindig érdekes megítélésű lesz. Lehet, hogy picit kevesebb szó esett itt róla, mint amennyit megérdemelt volna, bár a meccsértékelőkben szerintem nagyjából mindenki dicsérte. Picit talán az a helyzet szerintem, hogy tudat alatt a hibái ellenére én személy szerint már valamennyire természetesnek veszem tőle, hogy ilyen helyzetekben nem hibázik, mert fel se tudok idézni olyan helyzetet, amikor hibázott... 😊

Számomra ő a liga egyik legjobb rúgója, akinek az elismertségi szintjét mindig le fogja nyomni (főleg kint) az, hogy Denverben rugdos 8 meccsen, pedig minden dicséretet megérdemel, évek óta stabil pont és remélem még legalább annyi ideig az marad, ameddig az elődje az volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Azért aközött, hogy valaki leírja, hogy "Dalton! Who?", meg aközött, hogy valaki leszaroz egy QB-t olyan érvekkel, amikkel csak magáról állít ki véleményt, van egy kevés különbség szerintem...

Számon kérhette volna Amadeus, hogy miért írja ezt JC6 és megvédhette volna a saját QB-ját, de amit ő tett, az messze nem ez volt, hanem átment támadásba elég undorító módon, ráadásul még baromságokat is írt...StormST
1. állítás: Dalton, who? érted... = Dalton szar.
2. állítás: Tebow, who? érted... Nem dob 2 értelmeset, a védelem húzza ki a szarból. = Tebow szar. Azért, mert...
Én nem látok semmi pozitívabbat a sima szarozásban. (Amely egyébként pusztán azért született, hogy egy nem túl jelentős esélylatolgatásban a saját emberemet minél előrébb helyezhessem.) Sőt, a másodikkal legalább vitába lehet szállni. 😊

Egy kocsmai verekedésben benyelve az első maflást nagyon becsülendő, de nem adekvát viselkedés a keresztényi szeretet hirdetése. Ellenben a hamutartóval pofán vágni az illetőt általában nagyon elítélendő (undorító az illető barátjai számára), de a helyzet konkrétan ezt kívánja. Amadeus nem biztos, hogy okosan cselekedett, de (számomra) érthetően.tomi-tomi
persze, hogy nem okosan. Abból van rohadtul elegem (tudom Broncos topic), hogy Tebow kb az atyaúristen a Denver fanok meg már 10 emelettel elszálltak. Dalton who?! Vicc... egy egyébként jó irányítóról beszélünk, ezt elismeri boldog boldogtalan még a Steelers fanatikusok is. Igazából kommentálni nem kellett volna, de mind1 most már.

Nem Tebow-val van itt a gond, hanem azzal ahogy itt egyesek túlmisztifikálják + másokat meg lenéznek. Na mind1 sorry ha valakinek eltiportam a lelkivilágát meg a hitét...Amadeus91
Jah, gondoltam, hogy az enyémet átugrod, mert értelmesen nem tudsz arra válaszolni, hogy miért nem azzal jöttél, hogy Dalton mennyire jó, hanem azzal, hogy Tebow mekkora szar, ráadásul olyan indokokkal, amiket nem tudsz alá támasztani.

Neked egyébként Tebow-val van bajod, JC6-al, vagy a Broncos fórummal? Mert Én azt hittem, hogy az utóbbi kettő közül valamelyikkel, de mégis az elsőt támadtad. Érzed, hogy hol van a gondom?

Az általánosítás meg kb. a világ egyik legnagyobb bűne, csak egyesek próbálnak tenni ellene, mások meg dagonyáznak benne. Én egyébként nem érzem, hogy személy szerint "10 emelettel elszálltam" volna, meg szerintem pl. Black_Adder se, de te úgy látom inkább általánosítani szeretsz, gondolom elolvastál pár hsz-t és sikeresen véleményt alkottál, jó magyar módra, mert a te szemed fényét megsértették...

Ismét megjegyezném, hogy Dalton-nal semmi bajom nincs.

De ha már itt tartunk, szerinted mivel mutatott többet Dalton, hogy a "Dalton! Who?" nem írható le, de a "Tebow! Who? szintű dolgok simán leírhatóak? Mert úgy látom, hogy előbbi leírása téged eléggé bepöccentett, de az utóbbit teljesen jogosnak érzed (vagy ha nem érzed annak, akkor miért írod le?)...

Válaszodban nem reménykedve, üdv:

StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Még csak egy utolsó gondolat a Tebow hypera. Mi van ha az egész előbbiekben vázolt "csoda" szimplán Fox edzői teljesítményének az egyenes következménye?gyurczi
Az is csoda lenne ha így lenne.
Még talán nagyobb csoda.

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Még csak egy utolsó gondolat a Tebow hypera. Mi van ha az egész előbbiekben vázolt "csoda" szimplán Fox edzői teljesítményének az egyenes következménye?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sobri. Nem baj, hogy itt vagy csak nekem hogy mondjam, kicsit "weird" ahogy TT-t, az ő és a csapata teljesítményét látod.gyurczi
Szerintem is teljesen weird, ha egy játékos, aki évekkel ezelött megtetszik, és akiről úgy gondolom, hogy majd az NFL-be érve hoz egy új minőséget, óriási kálvária után ("szakértői" fikázások, hogy alkalmatlan a profi focira, nem tud dobni, nem tud átállni, draftfikázások, hogy 3.körben kel el, TE-ként, FB-ként, bizalmatlanság a saját csapata részéről, új edző, újabb bizalmatlanságok, nem kezdő státusz év elején, nem elismert képességek, számára sokadlagos technikai dolgokkal történő fikázás a mai napig, stb.) filmbe illően összekap egy jó erőkből álló, de lelkileg megtört csapatot, nekikezd egy szinte irreális győzelmi szériának, és mindezt nem átformált stílussal, hanem a saját útján járva, kibrusztolva a sikert.
Valóban weird.

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Nem kötözködésből írtam, csak kb. két héttel ezelőtt egy hasonló hsz-em után tök jól tömören bemutattátok a D-t ami állandóan meccsben tartja a csapatot. A rugótokról sem tudtam azokat amiket leírtatok, de pont ezek teszik őt érdekessé. Nem bombabiztos, csak akkor amikor nagyon kell. Ugyan ezt látom Tebow-ban is, annak ellenére, hogy tényleg túlzás ami körülötte folyik.
Sobri. Nem baj, hogy itt vagy csak nekem hogy mondjam, kicsit "weird" ahogy TT-t, az ő és a csapata teljesítményét látod.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Megint csúcs ez a topic. Gondoltam benézek, hátha lesz valami a rugótokról, aki sztem a meccs hőse volt (Prater who?).
Erre Nobel díj, pro-bowl, és megint Tebow az isten vs. nem az vazzeg vita. WTF. Ja és Sobri..
Megint nem a Broncosról mint csapatról szól ez a topic, pedig sokkal jobb lenne arról olvasni, mint a TT őrület sokadik fejezetéről.gyurczi
http://www.denverbroncos.com/

És még Sobri sincs...

on: körkérdés: ti hogy látjátok, mivel tudjuk megfogni a Pats-et?JC6
Doom+Millerulpianus
Isten+Tebow

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
persze, hogy nem okosan. Abból van rohadtul elegem (tudom Broncos topic), hogy Tebow kb az atyaúristen a Denver fanok meg már 10 emelettel elszálltak. Dalton who?! Vicc... egy egyébként jó irányítóról beszélünk, ezt elismeri boldog boldogtalan még a Steelers fanatikusok is. Igazából kommentálni nem kellett volna, de mind1 most már.

Nem Tebow-val van itt a gond, hanem azzal ahogy itt egyesek túlmisztifikálják + másokat meg lenéznek. Na mind1 sorry ha valakinek eltiportam a lelkivilágát meg a hitét...Amadeus91
B+, most írtam PM-et!!!!! Komolyan mondom kiakasztasz... Én egy szóval sem szaroztam le a te Daltonod-at!!! Meg is magyaráztam a PM-ben mit akartam, csak nem volt időm. Fogok én itt neked még plusza magyarázkodni...

Komolyan mondom, vicc az egész. El akartam kerülni a "balhét", azért ment a PM, de ez már tűrhetetlen. Ne gyere akkor a Broncos topikba, ha nem tetszik, hogy egyesek istenítik Tim Tebow-t!!!!!!!!!!!!!!!

szerk.: még valami! bármelyik topikban is fikázzák Tebow-t, mi nem megyünk oda és szarozzuk le a másik QB-jét...JC6
most ment a pm. 😊 az előbb...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
on: körkérdés: ti hogy látjátok, mivel tudjuk megfogni a Pats-et?JC6
Doom+Miller


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 638
Black_Adder, StormST!
Teljesen igaz és jogos, amit leírtatok! Sajnos, rossz helyre címeztétek. JC6 a valódi címzett. Amadeus semmi mást nem tett, mint Dalton helyére betette Tebow-t. Így már rögtön fájt a dolog. Miért ne fájt volna egy Bengals szurkolónak Dalton lekicsinylése?! (S nem ér a "Ez a Broncos-topic. Ide hadd írjunk már akármit!" varázsige! 😊 )tomi-tomi
Azért aközött, hogy valaki leírja, hogy "Dalton! Who?", meg aközött, hogy valaki leszaroz egy QB-t olyan érvekkel, amikkel csak magáról állít ki véleményt, van egy kevés különbség szerintem...

Számon kérhette volna Amadeus, hogy miért írja ezt JC6 és megvédhette volna a saját QB-ját, de amit ő tett, az messze nem ez volt, hanem átment támadásba elég undorító módon, ráadásul még baromságokat is írt...StormST
1. állítás: Dalton, who? érted... = Dalton szar.
2. állítás: Tebow, who? érted... Nem dob 2 értelmeset, a védelem húzza ki a szarból. = Tebow szar. Azért, mert...
Én nem látok semmi pozitívabbat a sima szarozásban. (Amely egyébként pusztán azért született, hogy egy nem túl jelentős esélylatolgatásban a saját emberemet minél előrébb helyezhessem.) Sőt, a másodikkal legalább vitába lehet szállni. 😊

Egy kocsmai verekedésben benyelve az első maflást nagyon becsülendő, de nem adekvát viselkedés a keresztényi szeretet hirdetése. Ellenben a hamutartóval pofán vágni az illetőt általában nagyon elítélendő (undorító az illető barátjai számára), de a helyzet konkrétan ezt kívánja. Amadeus nem biztos, hogy okosan cselekedett, de (számomra) érthetően.tomi-tomi
persze, hogy nem okosan. Abból van rohadtul elegem (tudom Broncos topic), hogy Tebow kb az atyaúristen a Denver fanok meg már 10 emelettel elszálltak. Dalton who?! Vicc... egy egyébként jó irányítóról beszélünk, ezt elismeri boldog boldogtalan még a Steelers fanatikusok is. Igazából kommentálni nem kellett volna, de mind1 most már.

Nem Tebow-val van itt a gond, hanem azzal ahogy itt egyesek túlmisztifikálják + másokat meg lenéznek. Na mind1 sorry ha valakinek eltiportam a lelkivilágát meg a hitét...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amúgy még annyit, hogy (lehet csak én értelmeztem így) JC6 úgy értette, hogy Dalton Who?, hogy nem akkora celeb, mint Brady meg BB, azaz nincs akkora eladható értéke (reklám a PB-nak). Ha egy átlagos usa redneck fejével gondolkozol, akkor: Hmmm, Brady Probowler fakkyeah, BB probowler, Imma totally go to Hawaii, let's see the next one... Dalton Who?...
érthető? 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
off: amadeus, ment a PM! tomi, neked is!

on: körkérdés: ti hogy látjátok, mivel tudjuk megfogni a Pats-et?
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
"franchise kicker" 😀 😊Negritis
Jason Elam


több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
"franchise kicker" 😀 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Pratert az eredménykövetőben és a meccs után itt is Istenítettük... De ha valamiben mindenki egyet ért, abból nem fog hosszú eszmecsere kialakulni. Ellenben Tebow láthatóan nagyon megosztja a szurkolókat ezért hosszú és színvonaltalan vita alakul ki körülötte. Ez van.

Egyébként Prater szinten semmi extra 50 fölött pontosabb mint alatta 😛 😀

Btw pár odlallal ezelőtt a csapatról volt szó, azt próbáltuk elemezni, h milyen posztokon kell erősíteni drafton vagy FA-n, egy oda-vissza félreértés miatt abból is hosszabb thread bontakozott ki.
A meccs után közvetlen meg a csapat erejéről folyt az eszmecsere, szóval ezúttal nem érzem jogosnak ezen felvetésedet...

De nem zárt körű a topic, szóval nyugodtan vess fel olyan a csapattal kapcsolatos témákat, amik érdekelnek.
Praternek pl. év végén lejár a szerződése, RFA lesz, és mindenképp hosszabbítani kéne vele. Idén többször hibázott 40-49 között, de 40 alól hibátlan volt, amíg Peppers nem blokkolta neki.
Ami a fontosabb, h a 4. negyedben hibátlan. A fordítási sorozat alkalmával több gametieing és gamewinning FG-t rúgott be. A Miami ellen is kettőt rontott az első félidőben de az OT-ben 50+ról bebaszta. 😊
Az SD ellen az ő FG-jével egyelítettünk a végén, majd ő döntötte el OT-ben
A Vikings ellen előbb egyenlített az utolsó percekben majd a turnover után meg is nyerte.
A Bears ellen utolsó másodperces FG '59-ről, majd gamewinning '51-ről

Dallasban sokat megadnának, ezért 😀 😂
Igazi franchise kicker, remélem hosszú távú szerződést kap majd.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear