Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyan mondom ez már szánalmas. Hogy még amikor a saját csapata meccsét adják, akkor is inkább hisztizik, mert az ellenfél a Patriots 😂 😂 😂 Asszem ennél nincs lejjebb 😀Wyatt
Látom Te is érted a lényeget...pc_x
Ez a lényeg, mi más lenne, ha 2-3 éve másról nem megy itt a sírás, hogy a köcsögbuzipeccet adják állandóan... Kit érdekel? Nem izgat, akkor nem nézed, megkeresed a saját csapatod meccset, nézed aztán örülsz. Nem pedig sírsz állandóan, hogy nem adják a meccseteket, vagy sírsz azért, mert adják, és biztosan le lesznek húzva. Vicc

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
nem várom hogy stat huszárok előhúzzák, de azért vicc h mondjuk 20% pats, 10% colts, 10% steelers&packers a maradék meg a többi csapat meccse
ha véletlen ezekkel játszik akkor van esély, vagy csüt-hétfő este

és én pl örülök h ezt adják, mer szar a netem, de azért a "szakértőket" meg a cenzúrázott sms-eket nem szeretem hallgatni
szóval megértem h "Edmund" mér akadt ki
és szeretjük a divathuszárokat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Komolyan mondom ez már szánalmas. Hogy még amikor a saját csapata meccsét adják, akkor is inkább hisztizik, mert az ellenfél a Patriots 😂 😂 😂 Asszem ennél nincs lejjebb 😀Wyatt
Látom Te is érted a lényeget...


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyan mondom ez már szánalmas. Hogy még amikor a saját csapata meccsét adják, akkor is inkább hisztizik, mert az ellenfél a Patriots 😂 😂 😂 Asszem ennél nincs lejjebb 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm testvérem! Aztán ma többet ne húzd fel magad!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Tebow be volt drótozva a hétvégén. 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8250f44d/Sound-FX-Tim-Tebow
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825100af/Sound-FX-Tim-Tebow-s-comebackxrace77
Uhh, köszi!!
Jobb, mint egy másfél órás film, eskü. Hogy lehetne letölteni? Nagyon kell...JC6
Az oldalról ahova a link vezet. Alul ott van az összes recent videó, jobb klikk, hivatkozás mentése másként.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow be volt drótozva a hétvégén. 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8250f44d/Sound-FX-Tim-Tebow
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825100af/Sound-FX-Tim-Tebow-s-comebackxrace77
Uhh, köszi!!
Jobb, mint egy másfél órás film, eskü. Hogy lehetne letölteni? Nagyon kell...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Tebow be volt drótozva a hétvégén. 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8250f44d/Sound-FX-Tim-Tebow
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825100af/Sound-FX-Tim-Tebow-s-comeback
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Akkor se örülnék ha Pats-Broncos lenne ha ez lenne az egyetlen választható. ezt próbáltam meg leírni (mindegy h 1-ből 3-ból vagy 32-ből, mindegy h ki miatt, ezért nem is akartam először számokkal jönni).

Számomra különösen ez a legérdekesebb összecsapás, meg semlegeseknek is lehet, de ettől én még nem örülök, h megint egy csapat meccse lesz amiből X év alatt kb X*10et adtak. Mindegy hogy ki/mi miatt, ezt tekintsétek általános kritikának, ne a sportTV-jének.

Somoskovig: Köszönöm a helyesbítést / pontosítást.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Sziasztok!

Holnap egy komolytalan egyetemi tárgyon (gazdaságpszichológia) egy komolytalan előadást kell tartanom. A Tebow-hyperól fogok beszélni, mert arra nem kell annyit készülnöm. Ha esetleg valaki olvasott jó cikket arról, hogy mi az, ami magával ragadja a tömegeket Tebow kapcsán, akkor kérem linkelje be (vagy küldj el nekem PM-be)!

Köszönöm!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Ne legyél már ennyire demagóg!

Évek óta minden műsorban elmondják, hogy azt a meccset közvetítik, amelyiket az NFL 4-órás műsorsávban felajánl Európának.

Osszd ki Goodell-éket amiatt, hogy a Pats & Packers meccsek túlnyomó többsége ebben sávban, és amiatt is, hogy jóformán a Pats & Packers párossal akarják a népszerűségüket terjeszteni.never_the_answer
A 4 órás sávban általában több meccs van felkínálva, általában 3-4 különböző meccs, amik közül hogy, hogynem rendre packers vagy pats meccs születik. Kicsit se volt szánalmas, amikor büszkék voltak rá, h X év után először kerül képernyőre mondjuk a Lions.

Egyébként kurvára nem számít a megállapításomban, h a SprotTV, Goodell vagy Isten miatt van így, csak a tény, hogy így van. Az h "sajnos", az meg az én saját önálló véleményem. Nem kell vele egyetérteni, de nem is egy olyan amiről érdemes vitát indítani a Broncos topicban. Ja elnézést, ezt semmi esetben sem ér felhozni, itt szabadon lehet offolni bármiről...

Mindennap fel kell basznom az agyamat...Black_Adder
Max. 2 meccset kínálnak fel az amcsik, van, hogy csak egyet.somoskovig
Ráadásul pont most nem érdemes sírni a Pecc miatt, az este 10 órás műsorsáv legérdekesebb meccse lesz és nem csak a TT vs. TB mortal kombat miatt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad: Black_Adder
Ne legyél már ennyire demagóg!

Évek óta minden műsorban elmondják, hogy azt a meccset közvetítik, amelyiket az NFL 4-órás műsorsávban felajánl Európának.

Osszd ki Goodell-éket amiatt, hogy a Pats & Packers meccsek túlnyomó többsége ebben sávban, és amiatt is, hogy jóformán a Pats & Packers párossal akarják a népszerűségüket terjeszteni.never_the_answer
A 4 órás sávban általában több meccs van felkínálva, általában 3-4 különböző meccs, amik közül hogy, hogynem rendre packers vagy pats meccs születik. Kicsit se volt szánalmas, amikor büszkék voltak rá, h X év után először kerül képernyőre mondjuk a Lions.

Egyébként kurvára nem számít a megállapításomban, h a SprotTV, Goodell vagy Isten miatt van így, csak a tény, hogy így van. Az h "sajnos", az meg az én saját önálló véleményem. Nem kell vele egyetérteni, de nem is egy olyan amiről érdemes vitát indítani a Broncos topicban. Ja elnézést, ezt semmi esetben sem ér felhozni, itt szabadon lehet offolni bármiről...

Mindennap fel kell basznom az agyamat...Black_Adder
Max. 2 meccset kínálnak fel az amcsik, van, hogy csak egyet.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad: Black_Adder
Ne legyél már ennyire demagóg!

Évek óta minden műsorban elmondják, hogy azt a meccset közvetítik, amelyiket az NFL 4-órás műsorsávban felajánl Európának.

Osszd ki Goodell-éket amiatt, hogy a Pats & Packers meccsek túlnyomó többsége ebben sávban, és amiatt is, hogy jóformán a Pats & Packers párossal akarják a népszerűségüket terjeszteni.never_the_answer
A 4 órás sávban általában több meccs van felkínálva, általában 3-4 különböző meccs, amik közül hogy, hogynem rendre packers vagy pats meccs születik. Kicsit se volt szánalmas, amikor büszkék voltak rá, h X év után először kerül képernyőre mondjuk a Lions.

Egyébként kurvára nem számít a megállapításomban, h a SprotTV, Goodell vagy Isten miatt van így, csak a tény, hogy így van. Az h "sajnos", az meg az én saját önálló véleményem. Nem kell vele egyetérteni, de nem is egy olyan amiről érdemes vitát indítani a Broncos topicban. Ja elnézést, ezt semmi esetben sem ér felhozni, itt szabadon lehet offolni bármiről...

Mindennap fel kell basznom az agyamat...Black_Adder
Az is csak a MNF miatt.
Amúgy még mindig nem lettünk volna.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
A sport1 adja a meccset?JC6
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad: Black_Adder
Ne legyél már ennyire demagóg!

Évek óta minden műsorban elmondják, hogy azt a meccset közvetítik, amelyiket az NFL 4-órás műsorsávban felajánl Európának.

Osszd ki Goodell-éket amiatt, hogy a Pats & Packers meccsek túlnyomó többsége ebben sávban, és amiatt is, hogy jóformán a Pats & Packers párossal akarják a népszerűségüket terjeszteni.never_the_answer
A 4 órás sávban általában több meccs van felkínálva, általában 3-4 különböző meccs, amik közül hogy, hogynem rendre packers vagy pats meccs születik. Kicsit se volt szánalmas, amikor büszkék voltak rá, h X év után először kerül képernyőre mondjuk a Lions.

Egyébként kurvára nem számít a megállapításomban, h a SprotTV, Goodell vagy Isten miatt van így, csak a tény, hogy így van. Az h "sajnos", az meg az én saját önálló véleményem. Nem kell vele egyetérteni, de nem is egy olyan amiről érdemes vitát indítani a Broncos topicban. Ja elnézést, ezt semmi esetben sem ér felhozni, itt szabadon lehet offolni bármiről...

Mindennap fel kell basznom az agyamat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap előtt ránéztem a twitterre. TT-nek akkor 44 ezer körüli követője volt. Tegnap este ez a szám 47 ezer fölé ment. Pontos számot nem tudok, csak eszembe jutott. Azért kemény, 1 nap alatt +3ezer 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
egy kicsit hajaz már ez a Tebow dolog az orleansi szűz storyra..
egyre több a párhuzam!
(szüzesség,hangok,győzelmek,haterek...) csak a végén meg ne égettessék vala... 😉

a 7-1 pedig valóban fantasztikus de az az 1 veszi el nekem kicsit a nagybetűs csoda mivoltát....



ettől függetlenül le a kalappal a csapat és Tebow előtt kiváncsian várom a folytatást...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Denverben asszem 73 óta nem volt olyan szezon, amikor (legalább papíron) ne lett volna telt ház. JMD idejében volt olyan, hogy üres helyek voltak a lelátón, de a jegyeket akkor is megvették, viszont egyébként a Bronco Nation mindig kiállt a csapat mellett és mindig ki is fognak... 😊

Mellesleg nálunk már 73 előtt, akkor, amikor még győztes szezonunk se volt, akkor se nagyon lehetett jegyet kapni, mert ez egy ilyen város. Rockies is 2006 óta minden évben a top 10-15 környékén zár jegyeladásban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ne csak Tebowról szóljon az oldal. MHRre felkerült 5 kulcs def play a hétvégéről. 😊
Von Miller tackle Bears
DJ Williams sack 1
DJ Williams sack 2
Dumervil sack
Marion Barber fumble

Dawkins, Goodman és Bruton ma nem edzettek.xrace77
áh, imádom DJ játékát. Hihetetlen az az erő amivel megindul, Barber hozzá sem tudott szagolni, a másodiknál meg a pálya durva amit megfutott a sack előtt. Kibaszott nagy playa. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ne csak Tebowról szóljon az oldal. MHRre felkerült 5 kulcs def play a hétvégéről. 😊
Von Miller tackle Bears
DJ Williams sack 1
DJ Williams sack 2
Dumervil sack
Marion Barber fumble

Dawkins, Goodman és Bruton ma nem edzettek.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Alakulhatott volna úgy is, hogy a focit medencében játszák, feszítet víztükörrel, és csak Tebow tudna rendesen, a vízen állva passzolni.
A többi qb meg idétlenkedne csípővonalig kitempózva, és köpködhetné a vizet minden sack után.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alakulhatott volna úgy is h a Colts 13-0 és a Packers 0-13
Alakulhatott volna úgy is h megnyerjük az első 4 SB-t és elveszítjük az utolsó 2-t.
Alakulhatott volna úgy is h.... ennek mi értelme van?

Amikor már nem marad mivel szopatni Tebowt az lesz majd, "de hát alakulhatott volna úgy is h szar lesz"?Black_Adder
1999. 05. 15-én este bekapcsoltad a tv-t és láttad a GB-t játszani. Alakulhatott volna úgy is, hogy megtetszett volna akkor a zöldsárga és azóta is sajtfejű lennél.
Hát nem szép? 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Fikció, de vajon Tebow megtöltené a Bengals stadiont???akike
Ha máshogy nem, megvenné az összes jegyet és ingyen osztaná az árváknak 😊

szerk:
http://espn.go.com/nfl/attendanceBlack_Adder
Palmerrel avg +12 ezer és nem uccsók, mint idén, ergó Dalton csökkenést idézett elő...

szerk: 2009-ben 97,7 %-os kihasználtság.akike
ja nem azért linkeltem be, h cáfoljam az állításodat.

amúgy kicsit nehéz elképzelni hogy hogyan alakulhatott így, nálunk legalábbis Daltonnal is közel teltház lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A Cincy Palmerrel se mindig tudta megdönteni, a Broncosban viszont Tebow nélkül is teltház lenne, szóval ebből csak annyi következik, h Broncos > BengalsBlack_Adder
Fikció, de vajon Tebow megtöltené a Bengals stadiont???akike
Ha máshogy nem, megvenné az összes jegyet és ingyen osztaná az árváknak 😊

szerk:
http://espn.go.com/nfl/attendanceBlack_Adder
Palmerrel avg +12 ezer és nem uccsók, mint idén, ergó Dalton csökkenést idézett elő...

szerk: 2009-ben 97,7 %-os kihasználtság.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Még szép, hogy hivatásos szakírók bőszen revideálják a szezon elötti baromságaikat.
Ezt augusztus 25-én írtam, ugye akkor még simán Orton volt az első számú irányító.

Mivel Tebow-nak jó kapcsolatai vanank fent, teljesen mindegy, hogy most hanyadik qb, ha majd kell, intézkednek fentről, ő fog kezdeni, és győzelmet győzelemre halmoz vala, így aggodalomra semmi ok, csak bízzatok, és megadatik.Sobri Jóska
Azóta ugye volt a nyitó 1-4, majd jött Tebow 7-1.
Namost akit ez így nem győz meg, vagy a véletlennel, szerencsével jön, és nem hisz a saját szemének vagy megkérdőjelez tényeket, triviális dolgokat, az olyan szinten buta, hogy nemhogy szakírónak alkalmatlan hanem tulajdonképpen még egy zsák krumplinak is.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Az nem Hoge volt? Vagy mindketten?

Azon egyébként nagyon kiakadtam Ryal Leaf KC elleni meccsét alulmúlni ahhoz azért jobban meg kéne dolgozni...Black_Adder
Trotter is írta cikkben és twitteren is.

Egyébként sztem nem kell itt messzire visszamenni. Trotter a 13. hét után összegezte a QBket (mindjárt felkutatom a cikket), az ugye nem volt rég. Ahol tuti, hogy Rodgers volt az első, és Palko a máso... ja izé, utolsó. Aztán Tebow asszem 5 (vagy 6?). Szóval megtért a nagy hater is! Győz ike! Ja nem. Győz az ige!

Meg is van a cikk:
http://sportsillustrated.cnn.com/vault/article/web/COM1192926/index.htm

Úgy értem Palkonál rosszabb kezdő QB nincs a ligában. Vagyis előző héten szerinte sem volt.


Állat vagyok, ami enni kér...