Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sobri: Isten. nagybetű. off vége.
JC6
Tudod isten jó és hatalmas, és nem akad fenn ilyen apróságokon.
De az ember persze kicsinyes és akadékoskodik.

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
SportTV téma ugye be lett fejezve? Köszönöm!

Komolytalan elfogult kommentátor, szintén elfogult de valamennyire hozzáértő szakkommentátorok, ennyi. Nekem már az első is épp elég akármelyik TV akármilyen sportközvetítésében, hogy elkapcsoljak, itt meg már oda se kapcsolok...

Az első meccsem, amit láttam a SportTV-n a Pats-Panthers SB volt, akkor döntöttem el, hogy egy biztos: Pats drukker nem leszek, mert a mérhetetlen ömlengés, amit tapasztaltam, miközben a lesajnált Panthers elég komoly meccset játszott, az engem iszonyatosan kiakasztott, úgy, hogy egyik csapat előéletét se ismertem és a sportot magát se értettem még igazán...

Magát a sportot megszerettem egyből, a SportTV-ből meg szépen fokozatosan kiábrándultam... 😛StormST
én is a sporttv-nek köszönhetem a sport szeretét, és egy bizonyos csapatot is 😀 egy Broncos meccset láttam először és Cutler lenyűgözött 😛 mondjuk nálam mindig az van h vagy egy játékost megszeretek és onnantól a csapatnak szurkolok (broncos-lakers) hiába hagyják el azon egyéniségek
vagy a csapat maga szippant be (juve,liverpool)

viszont nekem nincs más lehetőségem meccset nézni még (remélem holnap jönnek t-homet bekötni 😀) viszont azért a mai meccset megnézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobri: Isten. nagybetű. off vége.

Storm, van ESPN-ed?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Próbáld meg a dolgokat ne a saját logikád szerint értelmezni, hanem értsd meg, hogy nagyobb összefüggések vannak, amiket elménk fel sem ér.Sobri Jóska
februárra már profi holisztikus leszel, egy dolog a hit és megint más a tudomány
deha vallásban utazunk, akkor lehet Belicsik lesz ördögmaga?!sutianap
Belichick nem draftolta Tebow-t, pedig megtehette volna. Rajta az átok - gondolom.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Próbáld meg a dolgokat ne a saját logikád szerint értelmezni, hanem értsd meg, hogy nagyobb összefüggések vannak, amiket elménk fel sem ér.Sobri Jóska
februárra már profi holisztikus leszel, egy dolog a hit és megint más a tudomány
deha vallásban utazunk, akkor lehet Belicsik lesz ördögmaga?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
SportTV téma ugye be lett fejezve? Köszönöm!

Komolytalan elfogult kommentátor, szintén elfogult de valamennyire hozzáértő szakkommentátorok, ennyi. Nekem már az első is épp elég akármelyik TV akármilyen sportközvetítésében, hogy elkapcsoljak, itt meg már oda se kapcsolok...

Az első meccsem, amit láttam a SportTV-n a Pats-Panthers SB volt, akkor döntöttem el, hogy egy biztos: Pats drukker nem leszek, mert a mérhetetlen ömlengés, amit tapasztaltam, miközben a lesajnált Panthers elég komoly meccset játszott, az engem iszonyatosan kiakasztott, úgy, hogy egyik csapat előéletét se ismertem és a sportot magát se értettem még igazán...

Magát a sportot megszerettem egyből, a SportTV-ből meg szépen fokozatosan kiábrándultam... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sobri, ha az Úr nagybetűs, az isten miért kisbetűs?szaba
Honnan tudjam? Kérdezd az Úrat, vagy istent.
Én csak írok, nem én alkotom a szabályokat.Sobri Jóska
Hát ez a baj, hogy a szabály szerint Isten nagybetű. Ha arra gondolsz, aki az Úr is. Egyébként ha az Urat akarom kérdezni, akkor meg rövid U-val kezdődik. 😉szaba
Akkor szabályszegő vagyok.
Nem én alkotom őket, így le is szarom. 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Sobri, ha az Úr nagybetűs, az isten miért kisbetűs?szaba
Honnan tudjam? Kérdezd az Úrat, vagy istent.
Én csak írok, nem én alkotom a szabályokat.Sobri Jóska
Hát ez a baj, hogy a szabály szerint Isten nagybetű. Ha arra gondolsz, aki az Úr is. Egyébként ha az Urat akarom kérdezni, akkor meg rövid U-val kezdődik. 😉
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sobri, ha az Úr nagybetűs, az isten miért kisbetűs?szaba
Honnan tudjam? Kérdezd az Úrat, vagy istent.
Én csak írok, nem én alkotom a szabályokat.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Arról meg, hogy milyen meccset adnak írtam már pár adekvátabb topicba, de a lényeg:
A SportTv kereskedelmi tévé.
Ma Magyarországon az NFL iránt érdeklődőknek a nagy része (50-60%) Pats szimpatizáns. Logikus, hogy igyekeznek őket kiszolgálni.
Ahogy logikus, hogy ha neked lenne egy saját tévéd te is azt adnád, amivel a nézőidnek örömet szerzel, nem olyat, amivel nem.
A kereskedelmi tévének nem célja a népnevelés semmilyen szinten. Se kulturálisan, se sokszínűség tekintetében, se sehogy.
Egy kereskedelmi rádió is olyan zenét ad amit a (milliókért kikutatott) hallgatói, másnéven a célcsoportja szívesen hallgatnak.
Nem Zappát vagy Charlie Parkert vagy Albinonit, hanem Lady GaGa-t, Adele-t, X-faktorosokat, Megasztárokat.
Teljesen logikus.
Üzlet.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Sobri, ha az Úr nagybetűs, az isten miért kisbetűs?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
egy kicsit hajaz már ez a Tebow dolog az orleansi szűz storyra..
egyre több a párhuzam!
(szüzesség,hangok,győzelmek,haterek...) csak a végén meg ne égettessék vala... 😉

a 7-1 pedig valóban fantasztikus de az az 1 veszi el nekem kicsit a nagybetűs csoda mivoltát....

ettől függetlenül le a kalappal a csapat és Tebow előtt kiváncsian várom a folytatást...yooker
Több magyarázat is lehetséges, isten útjai kifürkészhetetlenek ugyanis.
Lehet a Lionst is a PO-ba szánja az Úr, hogy kiszedje a GB-t, vagy ilyesmi, és kellett pont ez a W nekik, a Broncos meg simán PO-ba jut így is.
Vagy ez egy jelzés, hogy az Úré a dicsőség és a győzelem, ha adja fogadni kell, ha nem adja, azt is.
Vagy lehet Tebow előző este magához nyúlt, és ez volt a figyelmeztetés.
Vagy nem követte a hangok utasításait pontosan.
Próbáld meg a dolgokat ne a saját logikád szerint értelmezni, hanem értsd meg, hogy nagyobb összefüggések vannak, amiket elménk fel sem ér.

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Dawkins és Goodman ma már újra edzettek. 😊xrace77
Ez jó. Goodman sem egy világverő, de azért Harris mint RCB főleg Brady ellen nem lenne életbiztosítás.

szerk: ja egyébként lövésem sincs, hogy Gronkót, hogy a francba fogjuk valamennyire is tartani... 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8251287a/article/beyond-tebow-broncos-backup-plan-changes-with-quinn?module=HP11_cp

Érdekes cikk.

Dawkins meg elnyűhetetlen. A király.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Dawkins és Goodman ma már újra edzettek. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Időről időre előkerül ez a téma, de kérnénk mindenkit, fejezzétek be, attól, hogy itt egymást fricskázzátok a Sport TV még nem fog másképpen közvetíteni.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
http://youtu.be/Gka9KyC4elI 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy csak megjegyzem, hogy idén szvsz nem a Pats dominál, inkább a Packersnek látjuk minden meccsét 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Te szaba, tudod milyen meccs volt az akkori sport1-es közvetítés előtt, 7 órás kezdéssel? 😀

Kansas City Chiefs - DENVER BRONCOS 10 - 17 😀

Azért írtam. Szerintem nem hülyeség 😀 De butázz le 😕 brühühühJC6
Lebutázlak. Buta. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látom Te is érted a lényeget...pc_x
Ez a lényeg, mi más lenne, ha 2-3 éve másról nem megy itt a sírás, hogy a köcsögbuzipeccet adják állandóan... Kit érdekel? Nem izgat, akkor nem nézed, megkeresed a saját csapatod meccset, nézed aztán örülsz. Nem pedig sírsz állandóan, hogy nem adják a meccseteket, vagy sírsz azért, mert adják, és biztosan le lesznek húzva. ViccWyatt
:mad: :mad: :mad:
Kezd nagyon elegem lenni...

Állandóan sírok? Baszd meg!

Mikor sírtam, h nem adják a meccsemet? IDÉZZ!
Ezt leszámítva mikor sírtam, h Pats, meccset adnak (az állandósághoz ugye min 2 kéne...)? IDÉZZ!
Úgy általában ezt leszámítva mikor sírtam bármelyik meccs miatt (az állandósághoz ugye min 2 kéne)? IDÉZZ!

Ne csak vakon vádolj, h állandóan sírok! Támaszd is alá! Ez így egészen pontosan rágalmazás! :mad:

Azt szeretném, h minél több csapat képernyőre kerüljön, de már ez is baj, mert csak Pats meccs legyen, és felháborító ha valaki egyszer nem így gondolja...

Szóval bár elakartam kerülni ennek a vitának a folytatását, mert kurvára OFF itt, de szerintem meg te vagy a szánalmas!Black_Adder
Ki írta, hogy te vagy a világegyetem középpontja? Ki írta, hogy ezek csak rád vonatkoznak? Nem én vagyok azért szánalmas, mert te nem tudsz szöveget értelmezni, és kössz, de kihagyom, bár nem tudom kit kéne megbasznom

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te szaba, tudod milyen meccs volt az akkori sport1-es közvetítés előtt, 7 órás kezdéssel? 😀

Kansas City Chiefs - DENVER BRONCOS 10 - 17 😀

Azért írtam. Szerintem nem hülyeség 😀 De butázz le 😕 brühühüh
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Komolyan mondom ez már szánalmas. Hogy még amikor a saját csapata meccsét adják, akkor is inkább hisztizik, mert az ellenfél a Patriots 😂 😂 😂 Asszem ennél nincs lejjebb 😀Wyatt
Látom Te is érted a lényeget...pc_x
Ez a lényeg, mi más lenne, ha 2-3 éve másról nem megy itt a sírás, hogy a köcsögbuzipeccet adják állandóan... Kit érdekel? Nem izgat, akkor nem nézed, megkeresed a saját csapatod meccset, nézed aztán örülsz. Nem pedig sírsz állandóan, hogy nem adják a meccseteket, vagy sírsz azért, mert adják, és biztosan le lesznek húzva. ViccWyatt
:mad: :mad: :mad:
Kezd nagyon elegem lenni...

Állandóan sírok? Baszd meg!

Mikor sírtam, h nem adják a meccsemet? IDÉZZ!
Ezt leszámítva mikor sírtam, h Pats, meccset adnak (az állandósághoz ugye min 2 kéne...)? IDÉZZ!
Úgy általában ezt leszámítva mikor sírtam bármelyik meccs miatt (az állandósághoz ugye min 2 kéne)? IDÉZZ!

Ne csak vakon vádolj, h állandóan sírok! Támaszd is alá! Ez így egészen pontosan rágalmazás! :mad:

Azt szeretném, h minél több csapat képernyőre kerüljön, de már ez is baj, mert csak Pats meccs legyen, és felháborító ha valaki egyszer nem így gondolja...

Szóval bár elakartam kerülni ennek a vitának a folytatását, mert kurvára OFF itt, de szerintem meg te vagy a szánalmas!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
még a szezon elején kérdeztem emailben olyat hogy a Chiefsnél nyílván nem megoldás Cassel, de arról se beszéltek
bezzeg Hasselbackről meséltek bőven

egyébként lényegtelen, évi 1x szoktam próbálkozni
nyílván kapnak 100 emailt-smst oszt tudnak "szelektálni"

nbanél se szoktam annyira a kommentárra figyelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Az a vicces, hogy amikor küldöm az sms-t meg az e-mailt, halkan, csendben, tisztelettudóan megérdeklődve Faragó úrtól, hogy MIT JÁTSZOTT A KANSAS?????? Erre olyanokat olvas be, hogy a fülem kettéáll... Nem is gondoltam volna soha, hogy a cenzúra oda is beférkőzött.JC6
Te vagy a buta. Nem olvasnak be hülyeséget. Ez pedig az. Meg amúgy is, úgy kezdik a közvetítést, hogy megmutatják az eredményeket, aki lemarad róla, nézze meg ahol tudja.

szerk: hülyeség alatt azt értem, ha vkit totál direkt kérdez hülyét. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a vicces, hogy amikor küldöm az sms-t meg az e-mailt, halkan, csendben, tisztelettudóan megérdeklődve Faragó úrtól, hogy MIT JÁTSZOTT A KANSAS?????? Erre olyanokat olvas be, hogy a fülem kettéáll... Nem is gondoltam volna soha, hogy a cenzúra oda is beférkőzött.