Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
szeged környékén vevő vagyok egy hasonlóra 😀Negritis
Én a nyugati határszélre mondanám ugyanezt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
szeged környékén vevő vagyok egy hasonlóra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyszer jó lenne egy közös meccsnézés. Mondjuk, HA bejutunk a PO-ba, megnézhetnénk - mi vadló szurkolók - együtt a meccset.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
ha nyernénk jön a mázlink volt típusú duma

jelenleg (látva mit művelt a pats sexyrexi ellen) én azt mondom 3 esélyes a meccs : sima L, szoros L, szoros W
ha nem hibázik sokat az O#(valamennyit fog) és nem lesz TO akkor szoros meccs, ha szerzünk labdát nyerhetünk
ha eladjuk akkor csúnya vereséget érzek
rutinosabb az ellenfél, viszont a csapat kétlem hogy ne tanult volna a 2 8-8as szezonból!!!
nem szabad az utolsó percre hagyni hogy megnyerjük a csoportot és úgy érzem ha a Patstől nem csúnyán kapunk ki akkor meglesz a Bills ellen legkésőbb (mondjuk ha a csoportba mindenki kikap akkor még mindig mosoly lesz, de inkább nyerjünk legalább mi)

Von-Doom-Dj lesz a meccs kulcsa, ha brady nyomás alá kerül akkor nem fog 400 yardot passzolni, csak 250et ami még kezelhető, főleg ha Britton hozza azt amit eddig idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha én Denver játékos lennék - főleg olyan, aki több éve itt van - örülnék, ha azt tudnám mondani a vasárnapi meccs után, hogy az utóbbi 2-3 évben nemcsak JMD-vel tudta legyűrni a Broncos a Peccet 😊 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Újra Tebow nyerte a Never Say Never Moment of the Week szavazást. 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Érdekes meccs lesz, igazi értékmérője a csapatnak. Játszottunk már PlayOffsért küzdő csapatokkal, mégha a tömeg meg is foszt minket ettől az érdemtől, de Jets, Raiders és Chargers, Bears mind a PO-ért küzd /*Bengalst és Titanst nem számítom ide, mert ellenük még Ortonnal játszottunk, a Bears meg mondjuk lehet inkább a PO ellen küzd semmint érte...*/, a Pats viszont egy top favorit, a first seedért küzd.

Előzetesen ez túl nagy falatnak tűnik, még a jelenlegi szériánkat figyelembe véve is, de én már semmit nem tartok lehetetlennek. Lehet hogy nem valószínű, de valószínűleg lehetséges 😊.

Hasonló meccs lehet, mint a Vikes meccs, csak egy sokkal jobb csapat ellen. Itt azok a hibák biztos nem férnének bele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Vannak sérültjeink, akik nem játszhatnak vasárnap?burzum4ever
A tegnapi edzés utáni állapot szerint, csak Bruton nem edzett, ő nagyon valószínű, hogy nem játszik a hétvégén. A több hét elején még kérdéses játékos (Royal, Dawkins, Goodman) nagy valószínűség szerint játszani fognak.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Hmm, hát ez vicces, nemtom, hogy volt e már róla itt szó, nem akarok visszaolvasni, mert annyi sületlenség folyik itt, ami teljesen irreleváns, hogy sajnálom rá az időt, szóval ez:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8251a5d7/article/take-a-knee-and-a-day-off-students-suspended-for-tebowing?module=HP11_headline_stack

Eddig azt sem tudtam, hogy van ilyen, hogy tebowing.com 😀 Brutál milyen hypeja van kinn. De hogy ezért eltintani sulitól, az se semmi 😀Eazzy
Kb 100 oldallal ezelőtt valaki belinkelte, kb 15-20 oldalas flamewar követte.
Egyébként a Rapids egyik focistája is csinálta már, Lindsy Vonn vagy Kildow most már, és ami viccesebb valamelyik Lion miután sackelte 😊, és még rengetegen.

//ez tény meg állapítés, ez így van, ezt cáfolni kérem csak objektív tényekkel...


Magáról az eltiltásról nem merem kifejezni a véleményemet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
csak annyit válaszolok erre, hogy a divatfanok nem járnak fórumra, viszont bombázzák a kretén email-sms áradatot
ezért is rossz a közvetítés
-
jah és bocsi az általánosításért, de alapérvényű hogy akinek nem a mérete annak nem az ingeNegritis
+1
Szerintem talán a Patriots csapat topciban van a legtöbb szakértőként elismert olvasó. Sőt százalékosan se színvonaltalan topic, legalábbis az egy commonpatsdrukkerre jutó szakértőpatsdrukker nem feltétlen rosszabb, mint máshol... A hsz számokban nem tudom, annyi időm nincs h ott az összeset mindig végigolvassam.


//És ez nem negatív kritika akar lenni a többiek részére, szerencsére minden csapathoz jut egy fórumozó aki konstruktív hozzászólásaival emeli a topic színvonalát, és ez megint csak a saját véleményem ami véleményem, amivel egyet lehet érteni meg nem, de újabb flamewart indítani felesleges. És nem azt akarom, h innentől senki ne merjen egy gondolatomnak se ellentmondani, csak h legyen mérlegelve, hogy megéri-e egy viszonylag jelentéktelen ügyben, egy abszolút szubjektív véleménnyel szembe szállni. Mivel szubjektivitáson alapul objektív érvek nincsenek rá, így az ebből kirabbanó esetleges vita parttalan lenne, ahogy az előző 2141 is az volt itt a topicban. Amit jó lenne elkerülni. És meint ez egy szubjektív vélemény, szubjektív mércével határozom meg, h számomra ki az, aki hozzáértő hozzászólásokkal jelentősen növeli számomra a fórum értékét, ki van ezen a szubjektív mérce fölött. Mivel a mérce szubjektív érdemben nem lehetne belekötni, mert annak a szubjektív függvénynek a karakterisztikája ami ezt meghatározza számotokra ismeretlen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, hát ez vicces, nemtom, hogy volt e már róla itt szó, nem akarok visszaolvasni, mert annyi sületlenség folyik itt, ami teljesen irreleváns, hogy sajnálom rá az időt, szóval ez:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8251a5d7/article/take-a-knee-and-a-day-off-students-suspended-for-tebowing?module=HP11_headline_stack

Eddig azt sem tudtam, hogy van ilyen, hogy tebowing.com 😀 Brutál milyen hypeja van kinn. De hogy ezért eltintani sulitól, az se semmi 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Már a legelején amikor jöttek kötekedni tudtam h ez lesz, csak tudnám h ki van-e pécézve a Broncos topic, vagy mi...

Remélem haromt visszajön valamikor és rendet tart majd.

//visszatérését nem csak emiatt remélem, és ez nem azt jelenti, h azzal lenne bajom, h túl sok patriots vagy bármilyen más drukker lenne, vagy hogy ők divatok lennének, csak örülnék ha ő itt lenne, ez a saját egyedüli véleményem, nincs benne se tény közlés se semmi, csak egy egyéni vélemény, amivel egyet lehet érteni vagy nem, de emiatt nem kéne flamewart indítani ebben a topicban (úgy is lesz), mert ez nem egy olyan vélemény ami tényeken alapulna, csak egy egyéni megállapítás, ami így ebben a formában, tekintettel haromt szurkolói beállítottságát, a Broncos topicban nem (annyira) off, viszont ha a flamewar más irányt vesz majd (márpedig úgy is így lesz, eddig is így volt, lásd legutóbb) onnantól off lesz, és Isten mint személy monoteista vallásban nagy betű, mint fogalom kis betű, de én sehogy se használtam ebben a hsz-ben, és hú mire is kell még figyelni, ha ez abszolút Tebow mentes hsz, szóval nem kell mondani, h tud-e két értelmes passzt elereszteni egymás után, vagy hogy le fog e sérülni vagy nem. Ja igen és a következő meccset vagy elveszítjük vagy megnyerjük, vagy a Pats nyeri meg vagy ők vesztik el, vagy döntetlen vagy egyéb, ezzel talán minden lehetséges kimenetel lezárva, hátha ebbe se lesz belekötve.
Persze ezzel max a támadási felületet tudom csökkenteni, itt úgy is mindenbe belekötnek, vadásznak erre a topicra, hogy hogyan cseszhetnék szét a fenébe, s teszik ezt sosem lankadó kitartással, és hibátlan sikerességgel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Az elmúlt pár oldal jobb, mint a vicc topic 😀Pocs
Én is visszaolvastam, nevetséges. Inkább offtopik, mint csapattopik. Esküszöm, jobb nekünk, hogy ki van halva a topikunk, mint hogy ilyen nyavalyás trollkodás menjen állandóan. 😀
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Vannak sérültjeink, akik nem játszhatnak vasárnap?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Egyáltalán tisztában vagytok a szó fogalmával ? Mitől divatszurkoló a divatszurkoló ?gravedigger
Attól, hogy nem azért szurkol, hogy a Pats nyerjen, hanem azért, hogy trendi legyen az új mez és Brady sérója?fetomy
Dehogy, azért mert mindig divatosan öltözködik, mint én. Látod, én büszkén vállalom, hogy Pats fanként (és pláne nőként) nem lehetek más, mint divatszurkoló.
DE komolyabbra: Nagyon várom ezt a meccset, nagyon kíváncsi vagyok Belichick és a nem túl acélos védelmünk mire képes ezzel a "Tebow-csoda" jelenséggel. A ti védelmeteknek se lesz rossz teszt a Pats offense. A meccs minden bizonnyal megmutatja, van-e keresnivalója ezeknek a csapatoknak a rájátszásban (mert, hogy úgy gondolom, ti is oda fogtok érni).lucas
Érdekes meccs lesz, az már biztos... 😊

Te meg mindig is divatszurkoló voltál, amióta csak ide jársz (talán régebben, mint én 😀)! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Egyáltalán tisztában vagytok a szó fogalmával ? Mitől divatszurkoló a divatszurkoló ?gravedigger
Attól, hogy nem azért szurkol, hogy a Pats nyerjen, hanem azért, hogy trendi legyen az új mez és Brady sérója?fetomy
Dehogy, azért mert mindig divatosan öltözködik, mint én. Látod, én büszkén vállalom, hogy Pats fanként (és pláne nőként) nem lehetek más, mint divatszurkoló.
DE komolyabbra: Nagyon várom ezt a meccset, nagyon kíváncsi vagyok Belichick és a nem túl acélos védelmünk mire képes ezzel a "Tebow-csoda" jelenséggel. A ti védelmeteknek se lesz rossz teszt a Pats offense. A meccs minden bizonnyal megmutatja, van-e keresnivalója ezeknek a csapatoknak a rájátszásban (merthogy úgy gondolom, ti is oda fogtok érni).

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
sztem a könyv témát hanyagoljuk az a húzása cinkes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow könyvét kiadják magyarul?
Jó lenne, ha a második részben sokat írna a Broncos-ról. Ha ír 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak annyit válaszolok erre, hogy a divatfanok nem járnak fórumra, viszont bombázzák a kretén email-sms áradatot
ezért is rossz a közvetítés
-
jah és bocsi az általánosításért, de alapérvényű hogy akinek nem a mérete annak nem az ingeNegritis
Ámen
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
csak annyit válaszolok erre, hogy a divatfanok nem járnak fórumra, viszont bombázzák a kretén email-sms áradatot
ezért is rossz a közvetítés
-
jah és bocsi az általánosításért, de alapérvényű hogy akinek nem a mérete annak nem az inge

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tényeg előre is elnézést kérek most még ezért az utolsó offért, engem ebben az egészben csak az általánositás zavar, az hogy minden Patriots szurkolót egy kalap alá vesztek ( többnyire, tisztelet a kivételnek )! Persze aláirom és létezik az a része a dolognak is amit ti mondtok, de ugyanúgy a Pats szurkolók között is vannak kivételek, sőt, igaz nem régóta vagyok a fórumon, de az itt jelenlévőkről azt gondolom hogy a nagy részük hűséges szurkoló és épp ezért nem szeretném azt ha többet felhoznánk ezt a témát mert szerintem nem is vita tárgya. Nekem senkivel semmi bajom, legyen az akármilyen csapatnak a szurkolója, mindenkinek joga van kifejteni a véleményét, és teljesen normális hogy ez sok esetben nem egyezik másokéval. Nah én be is fejeztem, meglátjuk vasárnap mi lesz 😊

Üdv
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
egyébként a divathuszár attól az hogy mikor elkezdni nézni a sportot akkor mondjuk a Colts a menő megveri a Bearst
aztán ugye vannak jó évei, idén viszont 1/1 máris a packers vagy pats felé húz a szíve és úgy kárál mintha világéletébe mást se mondott volna
kb ennyi és sztem offoljuk a témát 😀
és a Pavlov kutya, Scrödinger macska , Gödel hipotézis(paradoxon legyen amit akartok mer brutál bizonyítás mind a 2 irányban)

jah és igen, vasárnap nem alázunk de nyerünk 😀

amúgy Sobri is divatfan, ha és amennyiben netán isten úgyakarná és TT-t elcserélnénk (kótyavetyélnénk, ne adja Ranagol!!!!) akkor egyből ahhoz a csapathoz vonulna ahol TTvan, de ő se igazi divatfan, hanem TT függő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
Schrödinger nemteljességi tételéhez annyit fűznék hozzá, hogy én például deklarált divatszurkoló vagyok itt a Broncosnál.
Tebow által bespineződve, kovalensen kötődve a csapathoz.
De amint isten Tebow-t áthelyezi egy másik csapathoz, ott leszek divatszurkoló azonnal, míg világ a világ örökké.
Viszont a Pats esetén szintén divatszurkoló vagyok, hiszen már egy évtizede, Ricsi nélkül is azzá lettem, így nem kell hálásnak lennem senkinek sem, és ez az igazi divatság, hogy az ember megkedvel egy csapatot 7000 km távolságra, úgy, hogy sosem volt amerikai hazafi, csak mert az irányító 12-es számú mezben játszik. Vagyis a ruházat vitt rá a patrióta útra, nekem a divat mondja meg ki vagyok.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Minden ellentmondásmentes, ... formális-axiomatikus elméletben megfogalmazható olyan mondat, mely se nem bizonyítható, se nem cáfolható. 😛 Gödel-macskája 😛
A kvantummechanikában divatszurkoló elvének nevezzük, amikor egy szurkoló (vagy drukker) ún. kevert állapotban van, azaz bizonyos tulajdonságait nem tudjuk egyértelműen megállapítani. A szurkoló addig marad ebben, amíg valamilyen módon meg nem állapítjuk, hogy valójában hol és milyen állapotban van. A probléma ott kezdődik, hogy játék (megfigyelés) hatására a csapatkötődés összeroppan, és a szurkoló egyértelműen a lehetséges állapotok egyikébe kerül.
Fontos megjegyezni, hogy a csapatkötődés (akár a drukker-függvény) csakis abban az esetben omlik össze, amint tudomást szerzünk az alany (ember, homicid, vagy az alatt) állapotáról. Közvetlenül maga a játék nem omlasztja össze a csapatkötődést (drukkerfüggvényt), csakis az, ha a játék eredményét megtudjuk; tehát ha a játék eredményét azelőtt eldobjuk, hogy megtudnánk, a csapatkötődés megmarad! Ez kényszerűen valamelyik állapotba taszítja az alanyt, ami Belicseknél döglött, vagy élő Quarterbacket eredményez, de sosem egyszerre a kettőt.sutianap
Akkor ezen mindenki szépen elgondolkodik, jó éjszakát! 😊
(Amit kifejtettél, arra Heisenberg (Gödel második szomszédja, btw. macskája ennél precízebben fogalmazott 😉 ) kutyája jött rá, ld. bizonytalan, mint a kutya vacsorája!)tomi-tomi
ne keverd ide Pavlovot, mer Sobrinak már így is folyik a nyála állónap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
El lehet innen húzni mindenkinek, aki nem tud a Denver Broncos-hoz mint csapathoz vagy hirekhez, stb., érdemben hozzászólni. Bele sem merek gondolni mi lesz itt, HA nyer a csapat vasárnap. Hány és hány ember jön majd osztani az észt...