Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
fasza egy emberismerő vagy Te is! Nem hiszem, hogy akár az eredménykövetőben is lett volna egy mocskolódó szó Tebowra.
Egyébként van mire építenek, az tisztán kivehető. A futás blokkolás mocskos jó, passz protection is sokszor elég szép volt, a védelem meg tényleg király (jó én speciel többet vártam ettől a csapatrészetektől és Deckertől).
Egy szó mint 100, sok sikert a Playoffban.Habi
Pass protection nem létezett, amikor akartátok vagy sackeltétek, vagy megoldotta lábon zsebből kimozdulva...
Futás blokkolás 6OL-lel optionből ment.
A védelemnek ma alig-alig volt jó megmozdulása. Tán ha 2 támadást kivédekeztünk mielőtt eldőlt volna a meccs...Black_Adder
háát azért passznál volt pár több eset is amikor bőven volt ideje, futás az ment, ha 6OL játékossal akkor 6al, csak a második félidőben már nem lehetett ezt erőltetni, a védelemtől meg mint írtam is, én személy szerint többet vártam. Mondjuk ebben szerintem közrejátszott az, hogy Solder és Light jól tartották a Doom-Miller párost (bár volt ugye olyan, hogy csak be nem fújt szabálytalanság árán)Habi
Nem minden playnél az a cél, h földre vidd az irányítót, a legtöbb esetben arra figyeltetek, h ne fusson.
Nálunk hasonló, 5 men rushsal nagyobb nyomás lett volna Bradyn, de üresen maradt volna Gronko, mondjuk Hernandez is bőven elég volt neki...

Az option futásokat leszámítva nem volt semmi pozitívum... Semmi.
Ez lehet elég lesz a PO-ra, LEHET. Annál többre viszont nem, vagy csak az újabb csoda...


Egyelőre csak legyen legalább winning season, és ne 0-3-mal zárjuk a szezont mint általában....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2 dolog:

1. párszor nem dobtak zászlót a Pats-re :S
2. meg szoktam nézni a többi meccs összefoglalóját is, és nagyon sok trick play-t nyomnak, ellenben mi? "kis" csapatoknak ez is nagy fegyver...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
fasza egy emberismerő vagy Te is! Nem hiszem, hogy akár az eredménykövetőben is lett volna egy mocskolódó szó Tebowra.
Egyébként van mire építenek, az tisztán kivehető. A futás blokkolás mocskos jó, passz protection is sokszor elég szép volt, a védelem meg tényleg király (jó én speciel többet vártam ettől a csapatrészetektől és Deckertől).
Egy szó mint 100, sok sikert a Playoffban.Habi
Pass protection nem létezett, amikor akartátok vagy sackeltétek, vagy megoldotta lábon zsebből kimozdulva...
Futás blokkolás 6OL-lel optionből ment.
A védelemnek ma alig-alig volt jó megmozdulása. Tán ha 2 támadást kivédekeztünk mielőtt eldőlt volna a meccs...Black_Adder
háát azért passznál volt pár több eset is amikor bőven volt ideje, futás az ment, ha 6OL játékossal akkor 6al, csak a második félidőben már nem lehetett ezt erőltetni, a védelemtől meg mint írtam is, én személy szerint többet vártam. Mondjuk ebben szerintem közrejátszott az, hogy Solder és Light jól tartották a Doom-Miller párost (bár volt ugye olyan, hogy csak be nem fújt szabálytalanság árán)


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiakasztotok ezzel a számolgatással 😀 Verjük meg a Bills-t, ma kapjon ki az SD, jövőhéten az OAK és nincs miről beszélni 😀 Orton-t meg - bár semmi bajom vele emberileg, de komolyan - törjük ketté.

Ja igen, a time management. Besírtam. Legyen ennyi elég.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
fasza egy emberismerő vagy Te is! Nem hiszem, hogy akár az eredménykövetőben is lett volna egy mocskolódó szó Tebowra.
Egyébként van mire építenek, az tisztán kivehető. A futás blokkolás mocskos jó, passz protection is sokszor elég szép volt, a védelem meg tényleg király (jó én speciel többet vártam ettől a csapatrészetektől és Deckertől).
Egy szó mint 100, sok sikert a Playoffban.Habi
Pass protection nem létezett, amikor akartátok vagy sackeltétek, vagy megoldotta lábon zsebből kimozdulva...
Futás blokkolás 6OL-lel optionből ment.
A védelemnek ma alig-alig volt jó megmozdulása. Tán ha 2 támadást kivédekeztünk mielőtt eldőlt volna a meccs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
A Raiders ellen miénk a tie-breaker, ez biztos...

A Raiders még megy KC-be és fogadja a Chargers-t. Ha a Chiefs megveri őket is, akkor kilövi a Raders-t a PO-ból, ellenkező esetben az utolsó fordulóban lehet egy ki-ki meccs...

A Chargers ha ma kikap, akkor csak nehezen juthat a PO-ba, bár ahogy nézem ők ellenünk egálnál jobbak. Viszont még mennek jövő héten a szintén PO-ra hajtó Lions-hoz, akik a Chiefs-hez hasonlóan kikaparhatják nekünk a gesztenyét... 😊

De ha nyerjük mindkét meccsünket, akkor bent vagyunk, így erre kell koncentrálni... 😊StormST
Ha kikapunk a KC-től, ők viszont verik a SD-t és a KC-t akkor jobb a divízió mérlegük, egymás ellen meg 1-1Black_Adder
Mindenhol ezt írták/mondták, én csak ezt tudom... 😊StormST
Ne hallgass rájuk hülyék. mi divízióban 3-2, ha kikapunk a kc-től, akkor 3-3. Raiders 2-2, ha verik az SD-t és a KC-t akkor 4-2, és akkor ugye mindketten 9-7, egymás ellen 1-1, divízió mérlegben meg ők a jobbak.

Ha a KC-t verjük, és úgy tie, akkor mi vagyunk a jobbak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...Black_Adder
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
fasza egy emberismerő vagy Te is! Nem hiszem, hogy akár az eredménykövetőben is lett volna egy mocskolódó szó Tebowra.
Egyébként van mire építenek, az tisztán kivehető. A futás blokkolás mocskos jó, passz protection is sokszor elég szép volt, a védelem meg tényleg király (jó én speciel többet vártam ettől a csapatrészetektől és Deckertől).
Egy szó mint 100, sok sikert a Playoffban.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
nem a patset kellett megverni, de egy jobb ellenfél ellen rögtön kilátástalan játék, az első negyedet leszámítva. OK rá lehet fogni az egyéni hibákra, de akkor is ott a megint rengeteg büntetés. Elviselhetetlen. Mind az OL-ben mind a védelemben. Mindkettő egész szezon alatt kísért bennünket és semmi SEMMI előrelépés ezen a téren.

Védelemben ennyi van. Végig tudtuk h szar a secondary. Egy erős közepes fal ellen, a sok célpont miatt max 4 man rush lehetett, de sokszor csak 3, máris passrush-se volt, ha tombrédinek van ideje, a mi secondarynk nem védekezi ki...

A vicc h az elején, igaz gyengébb védelem ellen az O még jobb is volt mint gondoltam, de aztán 2 egyéni hiba és ennyi.

ST bazd meg. Ha hagyod az endzoneban 20 yardról jöhetsz, az tökéletes. De neeeeem visszafutok vele 2 yardig, hagy jöjjenek onnan. LOL. Cosby takaroggy!!

Timemanagement most nem szimplán szar volt, hanem nem is tudtam mit akarnak. 1. félidő végén nem kérik ki az időt a pats támadásánál, de aztán nem futni próbálnak h leteljen az idő hanem passzolni, kicsit ellentmondásos. 2 reménytelen incomplation és máris még egy támadási lehetőség a patsnek. Szánalom a köbön. Cosby megint elmehet a náthásba mit akart azzal a labdával, basszus... Takaroggyon a picsába!

Sajnos ez a védelem még nem az, ami az esélyeseknek van. Így is sokkal jobb, mint amire számítottunk, nem akarom őket bántani, de így a PO-ban, ami még elég távol van jelenleg, max a Tebow csodában bízhatunk.

Nem gondoltam h nyerünk, még a nagy vereség is benne volt. ami a gond, az a 2. negyed. 1 negyed alatt ment el a meccs, ami nagyon rossz, és utána nem tudtunk újra felpörögni. Ez remélem vészharang lesz, mert ha Orton üt el minket majd a PO-tól az epic fail lenne.

Túl sokszor buktuk már el a PO-t az utolsó 3 fordulóban, túl sokszor...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A Raiders ellen miénk a tie-breaker, ez biztos...

A Raiders még megy KC-be és fogadja a Chargers-t. Ha a Chiefs megveri őket is, akkor kilövi a Raders-t a PO-ból, ellenkező esetben az utolsó fordulóban lehet egy ki-ki meccs...

A Chargers ha ma kikap, akkor csak nehezen juthat a PO-ba, bár ahogy nézem ők ellenünk egálnál jobbak. Viszont még mennek jövő héten a szintén PO-ra hajtó Lions-hoz, akik a Chiefs-hez hasonlóan kikaparhatják nekünk a gesztenyét... 😊

De ha nyerjük mindkét meccsünket, akkor bent vagyunk, így erre kell koncentrálni... 😊StormST
Ha kikapunk a KC-től, ők viszont verik a SD-t és a KC-t akkor jobb a divízió mérlegük, egymás ellen meg 1-1Black_Adder
Mindenhol ezt írták/mondták, én csak ezt tudom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
A Raiders ellen miénk a tie-breaker, ez biztos...

A Raiders még megy KC-be és fogadja a Chargers-t. Ha a Chiefs megveri őket is, akkor kilövi a Raders-t a PO-ból, ellenkező esetben az utolsó fordulóban lehet egy ki-ki meccs...

A Chargers ha ma kikap, akkor csak nehezen juthat a PO-ba, bár ahogy nézem ők ellenünk egálnál jobbak. Viszont még mennek jövő héten a szintén PO-ra hajtó Lions-hoz, akik a Chiefs-hez hasonlóan kikaparhatják nekünk a gesztenyét... 😊

De ha nyerjük mindkét meccsünket, akkor bent vagyunk, így erre kell koncentrálni... 😊StormST
Ha kikapunk a KC-től, ők viszont verik a SD-t és a KC-t akkor jobb a divízió mérlegük, egymás ellen meg 1-1

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
Persze, hogy bent van a Denver a PO-ban, ez nem is kérdés.
És a hátralévő 5 meccsen lehet jelesre vizsgázni hitből és bizakodásból.
Az a szerénység meg, hogy Tebow bár képes rá, de mégsem fordított 18 pontos hátrányból kivételes emberi nagyságról és önuralomról tesz tanubizonyságot.

JC6,
Egyébként a közvetítés teljesen normális mainstream stílusban folyt.
Egy rossz szót nem szóltak se Tebow-ra, se az egész jelenségre.
Azt nem várhatod el tőlük, hogy átérezzék a csodát, de majd lesz még elég idejük, hogy befogadják a hihetetlent, csak türelem.
Egy hívő ember nem lehet ennyire türelmetlen, és ilyen kevéssé elnéző mint te. Önvizsgálat.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt lehet mondani, hogy ez a Pats nem az SB győztes Pats - főleg a rengeteg sérült miatt - de amikor kell, akkor piszkosul össze tudják magukat szedni, és megmutatják, hogy TOP3-as csapat. Nagyon felkészültek! Várható volt, hogy az elején meglepjük őket, sőt, már akkor elhúzhattunk volna, de kijöttek azok a hibák, amik egy Pats, GB, PIT csapatnál nem jönnek ki, csak olyan átlagosnál, mint a miénk.

A második negyed értékelhetetlen, a védelem szusszanásnyi időt nem kapott, a végén az a 10 másodperc belekerülhet a szilveszteri viccműsorba, az ajándék FG-vel.

Az ST-t hagyjuk, a D# elfáradt, az O# is - is...

Eljött ez a nap is, tudtuk, hogy elfog, de nincs min szégyenkeznünk! Sokáig meccsben voltunk, de elég volt 3 hiba és a -18 CB még egy Tim Tebow vezette Denver Broncos-nak is sok. Nagyon sok. Főleg egy SB esélyes csapat ellen.

A sec kritikán aluli volt, ennyi miss tackle-t rég láttam... a 2 TE szét copatott minket, és a második - harmadik negyedben benyeltük a futásokat is. Amikor kellett, a Pecc megrázta magát. Ennyi a történet.

Viszont jár a kösz a Detroit-nak, sokáig azt a meccset lestem, pedig óriáskivetítőn ment a Broncos.

Meg kell még jegyeznem, hogy értékelem a sporttv-t, hogy "elhozták" kis hazánkba ezt a remek játékot, de SOHA TÖBBÉ nem nézem náluk a meccset! Bekaphatja Ricsi is, de főleg Sanya!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A Raiders ellen miénk a tie-breaker, ez biztos...

A Raiders még megy KC-be és fogadja a Chargers-t. Ha a Chiefs megveri őket is, akkor kilövi a Raders-t a PO-ból, ellenkező esetben az utolsó fordulóban lehet egy ki-ki meccs...

A Chargers ha ma kikap, akkor csak nehezen juthat a PO-ba, bár ahogy nézem ők ellenünk egálnál jobbak. Viszont még mennek jövő héten a szintén PO-ra hajtó Lions-hoz, akik a Chiefs-hez hasonlóan kikaparhatják nekünk a gesztenyét... 😊

De ha nyerjük mindkét meccsünket, akkor bent vagyunk, így erre kell koncentrálni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
nem tebow volt szánalmas a csapat. Tebow ugyanazt hozta amit eddig.

Mi a fasznak kell az endzoneból visszafutni kickoff után??? Minek kell egyáltalán??? Nem először kérdezem. Faszom.
Másik 2 fumble volt amin inkább elment. 1. ill 2. play kb, semmit nem pihenhetett a védelmünk, és kb RZből jöhetett a pecc. Így esély nem volt
20-3-ra elbukni egy negyedet.....
A védelmünk jobb O ellen látszott h súlytalan. A beharangozóba írtam h nincs rossz fal a patsnek, mindenképp jobb mint aminek tartják. 4 man rush semmire se volt elég, a secondary Dawk nélkül meg minősíthetetlen volt.

Az egész meccs abban a mederben zajlott ami a Patsnek jó, ez nem egy lowscore meccs volt, már az elején sok gyors támadás. Ebben nem múlhattuk őket felül.

Az elején ment az option. Ennyi. Minden más szar volt. Egy nagy nulla. Abszolút nem volt esélyünk, leszedett minket a liga állítólag legszarabb védelme úgy h kidől belőle a kb egyetlen passrusher...

Welkert és Gronkot jól leszedtük, de Hernandez szétszopatott minket ennyi. 3 célpont sok ennek a csapatnak.


KC ellen simán benne van egy vereség, és akkor nem jutunk PO-ba. Így is óriási szerencsénk van a Lions meccsel. Még a SD meccset nagyon ki kéne szurkolni h legyen esélyünk...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bazzani: Ugye nem gondolod komolyan h Tebow kapcsán egyszerre minkét tábor csenden marad? 😛 //tehát elhalkulnak a túlmagasztalók, és nem jönnek a hiénák se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
Szerintem ő pont hogy nem volt troll, teljesen igaza van, csak érteni kell mit ír... 😊StormST
Storm! Valld be, hogy csakis azért jött ide, hogy túlmagasztalós történetet előadja. Na mindegy. Tényleg szarok voltunk ezen valóban nincs mit szépíteni.akike
Azt nem tudom miért jött, csak azt tudom, hogy amit írt abban az van, hogy szerinte nem szabad bántani Tebow-t, mivel nem volt rosszabb, mint eddig... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
Szerintem ő pont hogy nem volt troll, teljesen igaza van, csak érteni kell mit ír... 😊StormST
Storm! Valld be, hogy csakis azért jött ide, hogy túlmagasztalós történetet előadja. Na mindegy. Tényleg szarok voltunk ezen valóban nincs mit szépíteni.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...Black_Adder
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
Szerintem ő pont hogy nem volt troll, teljesen igaza van, csak érteni kell mit ír... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...Black_Adder
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...akike
Én tényleg nem szidom. Sőt nektek drukkoltam inkább.

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...Black_Adder
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.Bazzani
Hmmm pedig a pecces trollokat vártam előbb...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Az a két (három) fumble megölte a meccset, meg az, hogy Allen-ék nem tudtak kitalálni semmit a TE-ek ellen...

Dawkins nagyon hiányzott, ő az ilyen elkapásokat ki szokta szagolni...

Tebow jó volt, ha nem lett volna a fumble-je, akkor nagyon panasz se lehetne rá, sokszor jól védekezett a Pats, de így is passzolásban talán ez volt a legjobb meccse eddig...

Szerencsére a Lions nyert utolsó pillanatban, így nagy baj nincs, 1 meccs előnyünk maradt a Raiders előtt, így ha az utolsó kettőből egyet hozunk, akkor már nem jöhetnek elénk, mert jobbak vagyunk ellenük egál esetén. A Chargers még más kérdés, 1 győzelem esetén ők még utólérhetnek, de ott nem tudom kié a tie breaker...

Ezt a meccset hagyni kell, be volt számolva, persze reménykedtünk meg jó lett volna, de nekünk nem ezt kellett megnyerni, fel kell készülni a Bills ellen és ha a Chargers ma kikap, akkor ott egy győzelemmel a PO-ba juthatunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...Black_Adder
Picsát.
Semmivel nem lett rosszabb mint eddig.
Kicsit inkább a túlmagasztalók lesznek majd csöndben.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
fumble, fumble, fumble, elment a 2. negyedben. Szánalmas teljesítmény volt... Jöhet az antitebowklub anyázni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na a new england ellen csináljon az atyátok győzelmet 😛Ventura
nekem elég, hogy az akkori nagyon gáz Miamit elvertük 😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
na a new england ellen csináljon az atyátok győzelmet 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
Ha már az RTL-ben is azt skandálják (pár perce hallottam), hogy Teee-Booooow, Tííííííbóóóóóóó, akkor nagy baj nem lehet ma este sem. Persze én könnyen beszélek, mert a kedvenc játékosom játszik a kedvenc csapatommal, vagyis csak jól jöhet ki a dolog, de könnyű győzelmet érzek, mint az utolsó 7 is volt.