Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze, hogy elismerés, viszont ezzel a dologgal kapcsolatban 100%-ig veled vagyok.
De hát no, ha amcsik lennénk, biztos máshogy néznénk 😛
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Állítólag Tebow harmadik lett az AFC QB-k között Brady és BB mögött a Pro Bowl szavazáson a szurkolói szavazatoknál...

A többi helyezett:
- McGahee 5. hely
- Doom 3. hely DE-ben
- Von 2.(!) hely OLB-ben
- Champ 4. hely
- Dawkins 3. hely SS-ben
- Colquitt 2.(!) hely

A játékosok és edzők ezen a héten szavaznak...StormST
Egész jó eredmény. Mondjuk colquitt >> Lechler idén, de mindegy. a többieket nem tudom ki előzte meg, de egész korrekt helyezéseknek tűnnek...

JC6: Bevallom, szavaztam 1× becsületből... Ettől a hozzáállásom az egészhez még nem változott, de a játékosoknak ez végül is valahol egy elismerés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ti hányszor szavaztatok? 😀 Én nem merem megmondani 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Tebow harmadik lett az AFC QB-k között Brady és BB mögött a Pro Bowl szavazáson a szurkolói szavazatoknál...

A többi helyezett:
- McGahee 5. hely
- Doom 3. hely DE-ben
- Von 2.(!) hely OLB-ben
- Champ 4. hely
- Dawkins 3. hely SS-ben
- Colquitt 2.(!) hely

A játékosok és edzők ezen a héten szavaznak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dawkins - Polamalu. Huhú 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Mindenféle dolgoktól függhet ki megy, ki marad. Új DC például ha nem is rúgja ki a szerződésben levőket, de a szerződéshosszabbítás kérdésessé válhat.

A listáról Chiefses McGraw már két éve folyamatosan sérült, és öreg is. Ha Berry visszatér (aki 2010ben az összes def playben a SS volt, nem túlzok, szó szerint), és drafoltnak egy cserét mögé, akkor lehet nem tartják meg az öreget. Szvsz ez így valószínű például. Más kérdés, hogy McGraw mögötti tartalék és egyben FS csere: Piscitelli is FA lesz. De ő olyan rossz, hogy nem tudom kell-e a világon bárkinek? Jó is, hogy nincs a listán. Semmire nem jó játékos, csak idegesíteni engem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
amúgy az is kérdés hogy mennyire van szükség és hely máshol S-re 😀 szóval ha nincs rá igény, akkor ócsóé is meglehet boltolni őket 😀
persze ez minden posztra állNegritis
Szerem pl. Polamalu biztos jön ide veterán minimumért 😛
Bár Dawkinsra se hittük volna 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
[
Gerald Sensabaugh (Steelers)

Nyugodtan lehet álmodozni, egyik se tűnik elérhetőnek, és szvsz szükségünk sincs ilyen szintű S-re. Legalábbis azt a pénzt másra is elkölthetnénk. Persze tényleg előrelépés lenne Carterhez képest 😛 😊Black_Adder
Tudom, hogy a Sensabaugh név predesztinál az NFL-re, de már a Steelers-nek is van egy Sensabaugh-ja?tomi-tomi
Természetesen nem (vagy csak nem tudok róla), csak elírtam. Javítom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician
amúgy az is kérdés hogy mennyire van szükség és hely máshol S-re 😀 szóval ha nincs rá igény, akkor ócsóé is meglehet boltolni őket 😀
persze ez minden posztra áll

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
[
Gerald Sensabaugh (Steelers)

Nyugodtan lehet álmodozni, egyik se tűnik elérhetőnek, és szvsz szükségünk sincs ilyen szintű S-re. Legalábbis azt a pénzt másra is elkölthetnénk. Persze tényleg előrelépés lenne Carterhez képest 😛 😊Black_Adder
Tudom, hogy a Sensabaugh név predesztinál az NFL-re, de már a Steelers-nek is van egy Sensabaugh-ja?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Majd ha lesz időm szétnézek, h kik jöhetnek. JÖHETNEK, nem jönnek, és nem hírforrás alapján, csupán a lejárt szerződésű S-k listája lesz, ha lesz...Black_Adder
Csak Chiefs-est ne tegyél bele, mert azok mind maradnak a csillió cap space miatt... 😛
StormST
No offense, mi is értettünk már félre másokat, és tényleg sok cap sapeceük van.

Na itt a lista:

Mike Adams (Browns)
Abraham Elam (Cowboys)
Steve Gregory (Chargers)
Shaun Jones (Buccaneers)
Jon McGraw (Chiefs)
Troy Polamalu (Steelers)
Brian Scott (Bills)
Gerald Sensabaugh (Cowboys)

Nyugodtan lehet álmodozni, egyik se tűnik elérhetőnek, és szvsz szükségünk sincs ilyen szintű S-re. Legalábbis azt a pénzt másra is elkölthetnénk. Persze tényleg előrelépés lenne Carterhez képest 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Goodman ma már ott van edzésen, tegnap nem sérülés miatt, hanem személyes okból hiányzott...

Dawkins, McGahee és Bunkley is részt vesz, hogy milyen mennyiségű gyakorlaton tudnak részt venni azt majd edzés után Fox elmondja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem Carter egyáltalán nem tetszik.JC6
Szerintem akkor nézz félre, amikor védelemben vagyunk, mert egy darabig még ott lesz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem Carter egyáltalán nem tetszik.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Mcgahee kiesett, valszeg nem játszik hétvégén. Szerintem se kéne erőltetni, majd a KC ellen. Vagy a PO-ban.

Mint korábban írtam, safety is kell, mert Carter és Moore nem megoldás. Állítólag sok jó FA safety lesz majd 12-ben, kíváncsian várom mit alkotunk.

(olvastam az nfl.com-on)JC6
Rookiekat 1 év után ne írjunk le, annyira amúgy se rosszak ők. Dawkot újra kell igazolni, és jövőre jók is vagyunk. Még egy veterán nem biztos, h befér majd a capbe...

Lesz nekik egy teljes offseason ami alatt fejlődhetnek, és alapvető hiányosságok nem látszódnak (mint pl. Harris a termete miatt sose lesz kezdő CB, max valamelyik package-ben kaphat helyet, vagy Franklin fizikai testfelépítéséből fakadóan futáshoz lesz jó és passzhoz gyengébb)
A tackle-t meg kell tudni csinálni, ebben mindenképp fejlődniük kell, nem tökéletesek coverage-ban se, de hát nem is számíthattunk rá, h már első évükben megváltják a világot, főleg Carternél nem. Moore kicsit kevesebbet nyújt mint reméltem, de őt meg sérülés is hátráltatta.

Egy 2. és egy 4. körös pick, el kell fogadni, h nem lesznek ligaelitek rögtön. Miller más tészta, ő 1/2 volt, annak tudnia kell valamit (és tud is).

Valamelyikük minden meccsen kezdett (mármint a 2ből az egyik), és ha nem is voltak top1, de általában elfogadható teljesítményt nyújtottak. Nálam jó választás mindkettő. Ez nem jelenti azt, h nem kell, vagy nincs hova fejlődni, de nem muszáj szükségszerűen kezdő UFA-t hozni, mert az nem annyira olcsó...

Majd ha lesz időm szétnézek, h kik jöhetnek. JÖHETNEK, nem jönnek, és nem hírforrás alapján, csupán a lejárt szerződésű S-k listája lesz, ha lesz...Black_Adder
Csak Chiefs-est ne tegyél bele, mert azok mind maradnak a csillió cap space miatt... 😛

Egyébként egyet értek, szerintem ez a két srác jó lesz, én simán valószínűnek tartom, hogy hosszú évekig ők lesznek a kezdők. Ok, vannak még hiányosságok, de, ahogy te is írtad, nem top5-ös pick-ek, lehet és kell nekik időt adni, millió+1 példa van olyan játékosokra, akik második szezonjukban törtek ki, itt meg ugye volt egy nagyon rövid offseason, ami sok rookie-t hátráltatott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként a tegnapi injury update:
- Goodman DNP
- Dawkins, McGahee, Bruton, Bunkley limited
- Fells, Von full



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Mcgahee kiesett, valszeg nem játszik hétvégén. Szerintem se kéne erőltetni, majd a KC ellen. Vagy a PO-ban.

Mint korábban írtam, safety is kell, mert Carter és Moore nem megoldás. Állítólag sok jó FA safety lesz majd 12-ben, kíváncsian várom mit alkotunk.

(olvastam az nfl.com-on)JC6
Rookiekat 1 év után ne írjunk le, annyira amúgy se rosszak ők. Dawkot újra kell igazolni, és jövőre jók is vagyunk. Még egy veterán nem biztos, h befér majd a capbe...

Lesz nekik egy teljes offseason ami alatt fejlődhetnek, és alapvető hiányosságok nem látszódnak (mint pl. Harris a termete miatt sose lesz kezdő CB, max valamelyik package-ben kaphat helyet, vagy Franklin fizikai testfelépítéséből fakadóan futáshoz lesz jó és passzhoz gyengébb)
A tackle-t meg kell tudni csinálni, ebben mindenképp fejlődniük kell, nem tökéletesek coverage-ban se, de hát nem is számíthattunk rá, h már első évükben megváltják a világot, főleg Carternél nem. Moore kicsit kevesebbet nyújt mint reméltem, de őt meg sérülés is hátráltatta.

Egy 2. és egy 4. körös pick, el kell fogadni, h nem lesznek ligaelitek rögtön. Miller más tészta, ő 1/2 volt, annak tudnia kell valamit (és tud is).

Valamelyikük minden meccsen kezdett (mármint a 2ből az egyik), és ha nem is voltak top1, de általában elfogadható teljesítményt nyújtottak. Nálam jó választás mindkettő. Ez nem jelenti azt, h nem kell, vagy nincs hova fejlődni, de nem muszáj szükségszerűen kezdő UFA-t hozni, mert az nem annyira olcsó...

Majd ha lesz időm szétnézek, h kik jöhetnek. JÖHETNEK, nem jönnek, és nem hírforrás alapján, csupán a lejárt szerződésű S-k listája lesz, ha lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én azért nem jelenteném ki ilyen könnyedén, hogy Carter és Moore nem megoldás. Fél szezont láttunk mindegyiktől, ebből sok nem derül ki. Én mindkét srácban látok potenciált, fejlődniük kell, de nem szabad csak így eldobni őket, annál azért többet áldoztunk rájuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mcgahee kiesett, valszeg nem játszik hétvégén. Szerintem se kéne erőltetni, majd a KC ellen. Vagy a PO-ban.

Mint korábban írtam, safety is kell, mert Carter és Moore nem megoldás. Állítólag sok jó FA safety lesz majd 12-ben, kíváncsian várom mit alkotunk.

(olvastam az nfl.com-on)
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aki még nem szavazott az év denveri sportolóira, ma éjféligfeltétlenül tegye meg! Tebow papírformának tűnő győzelme korántsem annyira biztos, minden szavazatra szükség van! 😛

http://denversports.blog.hu/2011/12/07/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2011


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician
Azért Tebow-ba meg van az ami az kell hogy a közepes képességű játékosból jó lehessen
a belefektetett munka és morál, amúgy most már egész szépen csinálja ahhoz képest amit eddig láttunk tőle
van lehetőség benne, mert a fizikai adottságai megvannak bármihez

viszont még messze van az nfl középosztályától dobásban, DE jövőre elérheti azt a szintet, HA teljes offseasonben foglalkoznak vele

sajnos a secondarynk Dawk nélkül siralmas, Ball pedig még rosszabb, a számai annyira nem lennének gázak, ha nem tolná így a fumble-ket meg -yd futásokat elégedett lennék
de így nem több mint egy 4. futó, aki a sérülések miatt 3.ból sokszor első lesz 😕

spec team meg kérdés, jó lenne ha butaságok nem lennének, rutintalanságot érzek, pedig nem kéne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Elway: Tebow 'not going anywhere,' will develop as a Bronco
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8253ddeb/article/broncos-elway-backs-tebow-says-his-criticism-of-qb-too-blunt?module=HP11_headline_stack

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Champ 3 miss tackle-jére èn is emlékszem, mindegyik open field volt és TE ellen, amikor már előtte valaki elcseszte a civerage-t. Ez persze nem menti fel a rossz tackle alól 100%-ban, de azért más, mintha futásnál, vagy a saját emberéről csúszott volna le...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Voltak akik szerint neki kellett volna mennünk a 4&1nek. Nos Belichick szerint is:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Bill-Belichick-accurately-predicted-John-Fox-wou?urn=nfl-wp14275Black_Adder
Jó, de Belichick mindenhol nekimegy már lassan a 4. és kevésnek 😀Wyatt
A cikk úgy értette, hogy BB biztosra vette, hogy Fox FG-t rúgat 4th&1-re, ezért nem kérte a büntetést. (Avval 3rd&16 lett volna.) Pont nem magából indult ki. 😊
Btw azért gyáva nyúlnak (csirkének) nem hívnám Fox-ot a döntése miatt.

Black_Adder,
igen, Miller sack-je annál a rossz snap-nél volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
PFF elemzés a meccsről:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/20/re-focused-patriots-broncos-week-15/
A lényeg, h gyengék voltunk coverageban, de még annál is sokkal gyengébbek szerelésben. A 320 passzolt yardból 203! /*nem faktoriális*/ yards after catchből jött össze. Ehhez én csak annyit fűznék hozzá, h Bazd meg. Ja és ami nekem fel se tűnt, h Baileynek is volt 3 misstackle. Illetve emlékszem is rájuk tehát feltűnt, csak összességében nem az jött le, h ő milyen gyenge volt. Pedig: goodman -3,8, Carter -2,0, Bailey -1,8
Kiemeli gyengeségnek a pass protectiont, /*mondtam én*/ 19 pressure 32 dropbackre. LOL. Ja és korábban kicsit előszedtem cladyt, nos -2,2-es osztályzatot kapott. Mellette Beadles tűnik bűnbaknak.
Tebow ellenben +1,2, ahogy meg is állapítottuk, ő jó volt, nem rajta múlott. sőt alátámasztja azt amit szintén hetek óta írok /*nem fényezni akarom magam, de tényleg az én hozzászólásaim is tükröződnek a cikkből...*/ Tebow fejlődik. Nem rég lett nagyon leszólva, h SEMMIT nem fejlődött egyetem óta ellenben McCoy-jal vagy Bradforddal... A 3 delikvens összehasnlításától eltekintenék, messze TT van a legjobb csapatban /*bár Lloyd már Bradfordé...*/, de akkor is innentől bátrabban zavarom majd el a picsába azokat akik szerint sosem volt még 2 kicsit is értelmes passza egymás után, mert már nem csak mi Broncos drukkerek és Tebow hyperek látják így, hanem független analízis is. /*A következő az lesz h a PFF egy fostalicska és semmit nem ér, (főleg azzal szemben aki rákeresett youtubeon a tebowsucksra és az ott látott 3 perc alapján ítél egész pályafutást.)*/

Ja a szezonban először Von Miller is szürke volt, se sack se pressure, egyetlen tacle. Igazából én úgy emlékeztem h volt 1 sackje /*a csapatnak meg összesen 3, szóval nem valaki más sackjével keverem össze*/, de ott tán az volt, h Brady nem tudta átvenni a labdát a centertől, és fumble volt a hivatalos play, és a fumble return megállításának írták be ezek szerint... Vagy csak rosszul emlékszem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear