Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az igaz, de akkor ne hitegessenek 2005 után a PO-val 😀 főleg 1-4-es kezdés után. Hogyne lihegném túl, amikor szét szívattak 2006-ban és 2008-ban is 😕
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Könnyű lehet egy GB, NE, stb szurkolónak lenni, remélem sosem élnek meg ilyen meccseket és szezonokat, mint mi...

Nyert a gayders, legeslegszarabb karácsony ever....JC6
Szerintem egy kicsit túlliheged... 😛

A GB nem égett múlt héten? A Pats nem szopott 18 győzelem után a SB-ban? Minden csapat szurkolójának lehetnek szar estéi, aztán jön a következő hét...

Mi lehet a legrosszabb? 8-8? 4-12 után ezen sírni akkor is bűn, ha 0-3-al zárunk, mert álltunk 1-4-el is. Minden alkalommal így kell végiggondolni! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Szerencsére kimaradt a meccs (köszi karácsony! ). Full gagyi lehetett a csapat. Jövő héten jön az "Orton bosszúja" című tragikomédia. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...
A másik két csapat (ha a Bolts ma veszít, jelenleg így fest), akkor azzal kiszállt, hiába is nyer jövőhéten.ulpianus
Azt sem tartom kizártnak, hogy ha ma kikapnak, jövőhéten fekszenek 😀 szaba elintézi 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Szal most ég a bolts, hogy állunk a jövőhéttel?JC6
Sztem egyszerű a képlet, ha nem tévedek.
Nyertek=PO
Nem nyertek, két eset van:
Nyer a Raiders=csoportelsők
Veszít a Raiders=Denver 1st AFC W.
A másik két csapat (ha a Bolts ma veszít, jelenleg így fest), akkor azzal kiszállt, hiába is nyer jövőhéten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
2 kedvenc komment a meccs után:

1: Teblow Time
2: Tim 4 Int-et dobott... DOBOTT???? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem akarok vitát generálni, ezt láttam és kész. Ennyi. Nincs gáz.

-

Szal most ég a bolts, hogy állunk a jövőhéttel?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
szerk.: meg még azt sem értem, hogy ulpi miért ilyen bronco ellenes...JC6
Én nem vagyok Bronco ellenes.

Arra gondolsz, hogy szurkoltam, hogy nyerjen a Bills? Naná! Mert sztem nyerhettünk volna ma. És akkor semmi értelme ha nyer a Denver. Mert akkor mindegy, kiestünk, hiába nyerünk. Elárulom ha nyertünk volna, akkor a Lionsnak sokkal nagyobb erőkkel szurkolnék jelenleg

Arról nem is beszélve, hogy nem csak én szurkoltam a Denver ellen. Hanem sztem az összes KC, Raiders és Bolts fan a világon.

(Nem értem miért jó nektek itt, hogy állandóan felesleges vitákat gerjesztetek?)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Akkora baj azért nincs. Viszont kiderült 2 dolog:
1. a csapatunk jelen pillanatban átlagon aluli erősségű, ahogy azt a szezon előtt is várhattuk. A korábbi győzelmek jó része nyilvánvalóan szerencsésen alakult meccseken született, de ettől még a tavalyi csapathoz képest előrelépés, hogy legalább szorosan tudtuk tartani a meccseket.
2. még semmi, de semmi nem veszett el! Jövő héten otthon játszunk a hozzánk hasonló erőt képviselő KC ellen. Simán meglehet a PO. Az más kérdés, hogy oda már kb a legesélytelenebb csapatként kerülnénk be.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Sracok 1/2 draft után hatalmasat fejlődtetek, ne lógassátok az orrotok. Jó lesz ez, fel a fejjel! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A rohadt életbe, Dawk idényének vége. Vonulj vissza tesó, nehogy lerokkanj...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
nyert a raiders, így a chiefsnek már legalább tétnélküli lesz a meccs. Nekünk meg a KC-t amúgy is mindenképp verni kellett volna, a Bills meccstől függetlenül

Megint az utolsó fordulón múllik, mint 2006 és 2008...Black_Adder
Crennellért hajtanak...azért az tét...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Orton-tól már most rettegek. Előre láttam a forgatókönyvet, ma szívnak az OAK-tól, szarul játszik, jövőhéten meg 24/27, 300+, 3 TD, 1 futott.................... és szarrá aláz.......JC6
Crennel beteszi a kezdőbe Stanzit, és láthatjuk a világtörténelem legnagyobb meccsét. A két comeback kid összecsapása.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Orton-tól már most rettegek. Előre láttam a forgatókönyvet, ma szívnak az OAK-tól, szarul játszik, jövőhéten meg 24/27, 300+, 3 TD, 1 futott.................... és szarrá aláz.......

szerk.: meg még azt sem értem, hogy ulpi miért ilyen bronco ellenes...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Okay. A csapat egyértelműen nincs olyan erős, hogy PO-ot érjen.
Ezt idény előtt is mindenki tudta.
Építkeztek, aztán megerősödtök.Delonso_
Sajna ez nem vigasz... Jó lett volna a PO idén, de olyan ügyesek vagyunk, hogy megint bukjuk az egész történetet. Egyébként a Chiefs kiszállt a harcból. Tuti bukó lesz a jövőhét is, az lenne az igazi. :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
nyert a raiders, így a chiefsnek már legalább tétnélküli lesz a meccs. Nekünk meg a KC-t amúgy is mindenképp verni kellett volna, a Bills meccstől függetlenül

Megint az utolsó fordulón múllik, mint 2006 és 2008...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Könnyű lehet egy GB, NE, stb szurkolónak lenni, remélem sosem élnek meg ilyen meccseket és szezonokat, mint mi...

Nyert a gayders, legeslegszarabb karácsony ever....
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okay. A csapat egyértelműen nincs olyan erős, hogy PO-ot érjen.
Ezt idény előtt is mindenki tudta.
Építkeztek, aztán megerősödtök.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Hát remélem az összes INT-et kidobta most Tebow ami még a kezében volt.

Minősíthetetlen ST, minősíthetetlen pass protection, minősíthetetlen game plan. Az idei legszarabb produkció. Elmegyünk mi a picsába nem a PlayOffsba.
http://www.youtube.com/watch?v=Qwq7BYOnDrM

Kísért 2008...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen szar karácsonyom sem volt még, egy darabig tuti nem heverem ki....
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Boldog karácsonyt minden Broncos szurkolónak és minden NFL fannak! 😊

Sajnos az esti meccset csak telefonon tudom majd követni valszeg, így írni nem fogok tudni, jó szurkolást mindenkinek! 😊StormST
Majd küldünk sms-t hisz a teló az lassú 😊 😛JC6
Még ha tudnád a számom! 😀

Egyébként ez a 4s nem lassú! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog karácsonyt minden Broncos szurkolónak és minden NFL fannak! 😊

Sajnos az esti meccset csak telefonon tudom majd követni valszeg, így írni nem fogok tudni, jó szurkolást mindenkinek! 😊StormST
Majd küldünk sms-t hisz a teló az lassú 😊 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Boldog karácsonyt minden Broncos szurkolónak és minden NFL fannak! 😊

Sajnos az esti meccset csak telefonon tudom majd követni valszeg, így írni nem fogok tudni, jó szurkolást mindenkinek! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bocsánat a kis offért, de kbra lehet tudni hogy mikor kerül ki a szavazás végeredménye a Denver Sports blogra? 😊zoli123
Megvan a végeredmény:

http://denversports.blog.hu/2011/12/24/a_2011_es_ev_legjobb_denveri_sportoloi_eredmenyek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Na a Bills egyfajta hybrid 3-4-et nyom, sokat variálják a felállást amennyire én láttam, nem tudom h az emberek helyét nem találták-e meg, vagy az OL dolgát akarják ily módon megnehezíteni, akárhogy is a DL-ből egyedül Dareus emelkedik ki, mondjuk a mi OL-ünk se ligaelit a passzprotectiont illetően, és az option miatt egyébként is jobbank látszik mint amilyen valójában. Dareus 0-5 techben bárhol játszhat, lehet NT, DE akármi mellette viszont Edwards és Carrington átlagon aluli képességű.
LB sor viszont solid, ennek ellenére nickel felállásban szét lehet futni őket. Ha előkapjuk a spreadet, akkor Tebow bátran megindulhat majd. Márpedig átlag 5DB-vel állnak fel.
Inkább 4, de néha 5 men rusht tolnak.

Inkább a szezon elején láttam őket játszani, de számomra kifejezetten tetszetős volt amit offense gyanánt játszottak. rövid passzok shot gun futások. A Bills fanok lehet rám cáfolnak, de amennyit láttam, Chan Gailey ért az O-hoz. Megbízhatóbb QB teljesítménnyel, vagy Fred Jacksonnal a POért küzdenének szvsz.
Majdnem mindig van 3WR a felállásnál, általában a TE poszt kárára, amit elég ritkán használnak.

Ami a szezon eleji menetelés óta történő visszaesés legkézenfekvőbb oka az Fitzmagic szereplése. Lehúzza a sok lóvé a zsebét? Vagy csak megtalálták az ellenszerét? Nos ha nincs nyomás alatt 91,1 a rate-je, nyomás alatt 37,8. Elég szignifikáns különbség. Persze nyomás alatt mindenki szarabb, meg egyszreű azt mondani, h tartsuk nyomás alatt a QB-t, de most kifejezetten ez lehet a kulcs.
Inkább a rövid passzok mennek neki, hacsak ez nem változott az utóbbi időben, nem volt időm most utána nézni, h mit csináltak az utóbbi pár meccsen...

Az OL-t is érték sérülések, az se jött jól nekik. Hosszú távon a liga talán legszerencsétlenebb csapata.

A győzelem kulcsa, már utaltam rá, támadó részről a runheavy jó matchupnak tűnik. Kontrollálhatjuk az órát is, és haladhatunk ellenük rendesen. Még akár Ball is, csak ne kapjon még egy fumblet...

A védelemnek pedig nyomás alatt kell tartania Fitz-et. Meg kell akadályozni valahogy a rövid passzokat. Mélységi célpontban nem állnak túl jól. elég lehet egy S is hátul (cover1) és akkor használhatjuk Dawkot a boxban, ahol igazán effektív.
A Phins majdnem elszúrta a meccs végét, h mély zónát játszottak és hagyták a rövid passzokat, nekünk nem kéne


szerk: Feel free to correct me...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear