Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerk: miért nem rögtön SB? 😉Black_Adder
Csak csendben, csak halkan.... 😀 Ne cinkelj 😀 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Pro Bowl résztvevők: Champ (#11!!), Doom, Von!

Tebow, Prater és Colquitt tartalékok. Ha Brady vagy BB visszalép, akkor Tebow megy. Viszont a két rúgó kimaradása pont szégyen, de nem szabad telhetetlennek lenni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Megint egy kicsit feleslegesnek érzem a feszültségkeltést...

Nekünk most rohadtul nem kell a Raiders-el foglalkozni. Csak akkor juthatnak be, ha ajándékba adjuk nekik, ennyi. Ha bejutunk, azt vagy magunknak köszönhetjük majd vagy nekik, ha kiesünk, azt CSAK magunknak! Azaz nekik max hálásak lehetünk majd... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
...Negritis
Én úgy állok hozzá, hogy tojok rá.
De! Néha olvasok olyat a csapatomról az ottani topikban, vagy eredménykövetőben, hogy felfordul a gyomrom.JC6
sztem a mi topicunkban nem nagyon olvashatsz durva dolgokat magaatokról...nem igazán szokott senki se szidalmazni titeket...az eredménykövetőben pedig oda-vissza mennek azért a dolgok legtöbbször és amúgy sztem igen korrekt hangvételű szokott maradni a dolog ott is...de te tudod

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Na, milyen az aláírásom? 😀 😛JC6
ciki lesz ha nem nyer a SD 😛, de ha mégis, akkor majd lenyúljuk 😀

szerk: miért nem rögtön SB? 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na, milyen az aláírásom? 😀 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Negritis
Én úgy állok hozzá, hogy tojok rá.
De! Néha olvasok olyat a csapatomról az ottani topikban, vagy eredménykövetőben, hogy felfordul a gyomrom.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
lehet így is hozzáállni, de számomra ellenfelek vannak nem pedig ellenségek (liverpool szurkolóként néha nehéz ha az Al City vagy Lokomotiv Londosok jönnek és rivalizálásról beszélnek, mikor csak az MU-Everton duót tekintem annak 😀 de még ott is képes vagyok baráti hangnemet venni egy ideig 😀 )
de ugye a szezon előtt ez eléggé 'lesajnált' csoport volt, és ha innen lenne vki WC-n nah az azé nah 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a gayders? soha 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Foxot hosszútávú megoldásnak nem érzem, azt tudom hogy nehéz szituba került, és tényleg a maximum fölötti eredmény jön ki a szezonunkból

a változások jól működnek, jól építkezik
VISZONT nem tud meccs közben reagálni váltani, arra jó lesz hogy erős csapatot építsen, viszont nem érzem hogy komoly eredményeket várhatunk tőle (Ranieri-re emlékeztet a fociba, aki mindig felépíti a csapatot, de nem nyer szinte semmit, majd mikor jön helyette más az alkot)
írtó nagy szerencsénk volt a sorozatbeli győzelmeknél, a Bills ellen meg semmi
a bírózás meg felesleges, mert nem magyaráz mindent amit művelnek, nyílván mentálisan szívás, de ha ehhez hozzátudunk szokni, akkor később se lesz olyan meglepetés ha idegenbe ellenünk fújnak, túl kell tennie a csapatnak ezen magát

Tebow 4 INTjét mondják a vereség okának, hát rohadtul nem ő volt a ludas a dologban, inkább az edzők és az ST volt OFF

az OL nem rossz, ha rosszat akarsz látni nézz Steelers vagy Bears meccseket, de tudnék még párat mondani ami bőven rosszabb, ha az OL összeáll mind futáshoz, mind passzhoz akkor Tebow igazi beast lehet, én érzek potenciált az offseasonben hogy ezek helyre jöjjenek
elkapó sor alulteljesít, secondary meg gyenge nincs mese
az ST meg nem áll össze sajnos, Britton pöpecül dolgozik, de a misstacklek szánalmasak ott is
úgy érzem egy új ST edző nem ártana - mer ugye ha jövőre fejlődünk, nem kéne úgy járni mint a tavalyi Chargers - és az egyéni teljesítmények nem rosszak, csak ugye mint egység gyenge
OCnek Tebowra kell építenie egy játékot, szintén nem lesz tökéletes playbook idén, viszont kellenek klasszikus 'playek' ami TT esetleges sérülése esetén is müxik
nameg kell hozni egy 8. körös ( 😀 ) balkezes QB-t draftról, meg egy veterán balkezest, és akkor ugye az OL is könnyebben alkalmazkodik (ezt is érzem néha, hogy emiatt is gyengébb mint lehetne)

viszont tényleg előrelépés, és ez a 0-8 messze nem olyan mint a 2009es ahol 6-0, majd a védelem összeomlott, itt folyamat csapatmunka zaljik és jobbnak érzem az akarást is, nyílván egy gyengébb csapatunk is van😛
--
amúgy akkorát röhögnék ha a mi is meg raiders is nyerne ÉS mind2 csapat rájátszásba jutna 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, mivel nem láttam a meccset (megnézni se fogom, de időm, se energiám, se idegrendszerem nincs hozzá), így egy kicsit úgymond kívülállóként, de lenne 1-2 véleményem:
1, Fox-ot én békén hagynám. Nem tökéletes edző, nem is lesz az soha, de én nem bántanám. Hogy miért? Mert rohadt nehéz szituba ült bele alapból: jó franchise, ami eredményt akar, egy NFL legenda a feje fölött, viszont 4-12 után eredmény kell, közben van két QB, akiket nem ő hozott, mindkettő mellett és ellene van érv. Ezek után mellette szólt, hogy jó edzőket hozott (főleg Allen-t), felismerte, hogy mikor kell váltani, a Lions meccs után se ingott meg, végig következetes amit csinál. Ennél ebből a csapatból többet nem lehetett volna kihozni, ellenben lehetett volna Orton mellett ragaszkodni egész évben, vagy Tebow alá szart rakni, mégis itt vagyunk...
2, Ezek a return közbeni "illegal block in the back" és hasonló szituk mind cinkesek. A Bears meccs óta én ezeken már csak röhögök, ott Haggan ellen fújtak be egyet, amikor egy srácot oldalról szépen leszerelt, amikor meg Hester return-je ment akkor Carter-t vagy Wilhite-ot (nem tudom őket megkülönböztetni) meg hátulról úgy lapították ki, hogy esélye lett volna szerelni, azt meg nem vették észre. Iszonyatosan bíró függők az ilyenek és az ilyen szituknál mi Hochuli óta nem kapjuk meg a hazai pályát se...
3, Ezt az OL-t a liga (egyik) leghosszabbikának ítélni szerintem óriási hiba. Fiatalok, futásnál általában jól blokkolnak, ráadásul QB lett váltva mögöttük a számukra legrosszabb módon. Nem tökéletesek, ez rendben van, de azért ne essünk már át a ló túloldalára, mert azt azért nem érdemelték ki szerintem...
4, Változatlanul tartom: ha 0-3-as zárással kiesünk a PO-ból én akkor is pozitívan fogom értékelni ezt a szezont, mert volt épp elég előrelépés tavalyhoz képest. Ha valami kell ennek a csapatnak, az a stabilitás és azt csak akkor lehet nekik megadni, ha nem a negatív következményeket vonjuk le csak, márpedig ha lehúzzuk ezt a szezont, akkor ez történik. Fiatal a csapat, új edzői stábbal egy rövid offseason után, ráadásul szezon közben lett bevezetve egy homlokegyenest ellentétes támadójáték, mégse estünk össze. Lesz jövőre Tebow, Decker, Bay-Bay, az egész OL, Von, Doom, DJ, Champ, lesz tehát mire és kire építeni, így kell ezt nézni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, pontosan ezért zebráztam. Nem ért hozzá. Elvesztette az egyensúlyát a játékos, és elcsúszott/esett.

Továbbá. Nagyon nagy aggodalomra ad okot, hogy rengeteg az O büntetés. Persze sokat nem játszanak vissza, de én direkt megnéztem, párszor akkor sem dobtak az ellenfélre zászlót, amikor szó szerint ki akarják törni a játékosunk nyakát. Leírni nem nagyon tudom, látni kell. Az egyik falember ott ugrált meg mutogatott a play után az 5 méterre álló sporinak, esélytelenül.
Illegal block, DPI, offside, stb. Rengeteg!

Köszönöm a javítást, punt után FC kell, nem térdelés. Az KO után van. De ha jól emlékszem, egyik estben sem használtuk ezeket a lehetőségeket, hanem direkt magunkat szívattuk. Szerintem ez HC döntés.

Amúgy Fox-ot szezon eleje óta savazom, kisebb - nagyobb sikerrel. Én egyáltalán nem őt akartam, de hát, ki vagyok én? Üthetem, verhetem a billentyűzetet és fejemet a falba, semmit nem tudok tenni, max tebowingolni.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Na, hogy ne offoljak szét más topikokat.

Rengeteg mindent le lehetne írni, de nem vállalkozom rá, csak egy kis összefoglaló.

1. az ST katasztrófa volt.
2. a védelem 2 hete semmilyen nyomást nem tud gyakorolni a QB-kre.
3. az OL: le kell írni, a liga egyik legrosszabbja.
4. az elkapónk mintha a pályán sem lennének, hetek óta képtelenek elszakadni. persze néha van kivétel. néha.
5. idióta, kabaréba illő playcalling: a liga legjobban futó csapata a saját 10-eséről: passz-passz-passz-punt...
6. rossz edző, vagy döntések. nem térdelünk, mi vissza akarjuk hordani, büntetés, aztán gyere ki a saját ötösödről.
7. rengeteg fölös büntetés - az ellenél semmi holding (pedig visszanéztem)
8. ZEBRÁK, főleg a visszahordott TD-nél. kapják be.

Fox-ban hatalmasat csalódtam. Most derült ki igazán, hogy milyen edző. Szar.
Gameplan fos. Rég láttam ilyen gyenge Broncos-t.
Persze lehet jönni olyannal, hogy 1-4 után hova jutottunk, meg 8-8 álmaink netovábbja, meg hogy más ezért meg azért nem fikázna, de én igenis megteszem. Mert csak a vak nem látta, hogy a mezeket küldtük ki a pályára.
TT-re meg az vesse az első követ... Én nem csalódtam benne, akart, csak utána már nyögés lett a vége... Van ilyen. Remélem egy életre kidobálta magából az INT-eket 😊 Nem vagyok elfogult, de ez a meccs nem rajta ment el.

Én többet vártam. Mert most meg kellett volna mutatni, hogy PO-ra érdemes csapat vagyunk. De nem. Nagyon nem.
És rohadtul szar érzés így Broncos szurkolónak lenni. Oké, ott volt 2006...2008...2009...de 2011?? Meddig megy ez? Meddig lehet ezt bírni? Nem sokáig...

De hogy pozitívat is írjak: bízok a fiúkban, hogy csakazértismegmutassák Vasárnap, OTTHON, a rivális KC ellen, ORTON ellen, hogy megérdemlik az AFC West 1. helyét.

u.i.: Dawks is megérdemelne még egy PO meccset, mielőtt visszavonul...JC6
5.) Playcall. Az elején futni próbáltunk, nem ment. Utána hátrányban érthető h nem azt erőltettük. Amúgy nem tetszett általában a gameplan, de nem feltétlen az volt a baj, h passzolni próbálunk, hanem h hogyan és hova...
6.) Nem tudom mennyire edző döntés a return. Egyébként nem térdelni kell, hanem fair cache. Nevetséges volt múlthéten is most is, de ezt írtad az első pontban
8.) Ha jól emlékszem minden visszahordásnál valóban volt illegal blok in the back. Erről nem a zebrák tehetnek.

Fox-t egy meccs után még nem kell leírni, ahogy egy játékosnak úgy egy edzőnek is lehet rossz napja. Ami aggodalomra adhat okot, h most amikor nem abban a mederben folyt a játék, amiben kellett volna, nem tudott váltani, próbált, de nem sikerült. A Pats ellen a 2. félidőben nem lett volna olyan játék, amivel nyerünk, de a Bills ellen szvsz igen. Nem tudtunk váltani, és ezt általában az edző számlájára írják.

Én csak a Boltsban bízok. Ha megverik a Raiderst PO-ban vagyunk. Nem érdemeljük meg ugyan /*ha kikapunk a KC-től semmi esetre se*/, de ott vagyunk.

szerk: Dawk ne is gondoljon a visszavonulásra! 😛 Amúgy SB-t is megérdemelne, ha érdemre osztanák...

A többivel nagyjából egyetértek, sőt egy részét én is rendszeresen ugatom itt

szerk2.: Visszanézve nem vagyok biztos benne, h a TD visszahordásnál hozzáért-e Rosario a játékoshoz... POntosítok, biztos h NEM

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Ez játékos függő, valakinek jobb ha lecserélik ilyenkor, valakit csak még jobban összetör. Nem tudom Tebow melyik kategória. Alapvetően én emiatt nem anyáztam volna Foxot. Nehéz döntés, én személy szerint megkérdeztem volna TT-t személyesen h vissza akar-e menni.

A végén amit most Tebow azt Quinn is tudta volna, de szvsz nem erre való a backup QB, főleg nem az aki év végén távozik a csapattól. A backup vagy egy fiatal tehetséges fejlődő irányító legyen, vagy egy veterán, akire rá lehet bízni a csapatot, ha kidől az első számú QB, esetleg még mentorál is. BQ ezek közül egyik se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ahhoz ki mit szólt volna, ha mittomén a harmadik pick után lecseréli Fox Tebowt?
Mert az látszott, hogy Tim a meccs végére óriási stressz alá keveredett. Egyszer mutatták, hogy hörpint egy kis gatort, úgy láttam remegett a keze. Ez rendben is van, én sem lettem volna nyugodtabb.

A kérdés lényege a back up poszt. Van, aki szerint megoldás hasonló esetben Quinn?
Nem arról beszélek, hogy vele nyert volna a csapat, mert az nyilván nem igaz. Csak amikor már szinte biztosan vesztett a gárda, nem Tebownak kellett volna dobálni a deep pick esély passzokat, hanem akinek úgysem számít. A kezdő QBt nem tesszük idegileg padlóra jobban, mint muszáj.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na, hogy ne offoljak szét más topikokat.

Rengeteg mindent le lehetne írni, de nem vállalkozom rá, csak egy kis összefoglaló.

1. az ST katasztrófa volt.
2. a védelem 2 hete semmilyen nyomást nem tud gyakorolni a QB-kre.
3. az OL: le kell írni, a liga egyik legrosszabbja.
4. az elkapónk mintha a pályán sem lennének, hetek óta képtelenek elszakadni. persze néha van kivétel. néha.
5. idióta, kabaréba illő playcalling: a liga legjobban futó csapata a saját 10-eséről: passz-passz-passz-punt...
6. rossz edző, vagy döntések. nem térdelünk, mi vissza akarjuk hordani, büntetés, aztán gyere ki a saját ötösödről.
7. rengeteg fölös büntetés - az ellenél semmi holding (pedig visszanéztem)
8. ZEBRÁK, főleg a visszahordott TD-nél. kapják be.

Fox-ban hatalmasat csalódtam. Most derült ki igazán, hogy milyen edző. Szar.
Gameplan fos. Rég láttam ilyen gyenge Broncos-t.
Persze lehet jönni olyannal, hogy 1-4 után hova jutottunk, meg 8-8 álmaink netovábbja, meg hogy más ezért meg azért nem fikázna, de én igenis megteszem. Mert csak a vak nem látta, hogy a mezeket küldtük ki a pályára.
TT-re meg az vesse az első követ... Én nem csalódtam benne, akart, csak utána már nyögés lett a vége... Van ilyen. Remélem egy életre kidobálta magából az INT-eket 😊 Nem vagyok elfogult, de ez a meccs nem rajta ment el.

Én többet vártam. Mert most meg kellett volna mutatni, hogy PO-ra érdemes csapat vagyunk. De nem. Nagyon nem.
És rohadtul szar érzés így Broncos szurkolónak lenni. Oké, ott volt 2006...2008...2009...de 2011?? Meddig megy ez? Meddig lehet ezt bírni? Nem sokáig...

De hogy pozitívat is írjak: bízok a fiúkban, hogy csakazértismegmutassák Vasárnap, OTTHON, a rivális KC ellen, ORTON ellen, hogy megérdemlik az AFC West 1. helyét.

u.i.: Dawks is megérdemelne még egy PO meccset, mielőtt visszavonul...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Willis McGahee: 2nd player in NFL history to have 1,000 yards rushing in a season w/ 3 teams joining Ricky Watters

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor lett volna tétje, ha a KC beveri a 2 blokkolt FG-ből az egyiket. De így akkor sem szabad kikapni!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Egyébként tök jó, hogy a Raiders nyert ma.
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Valaki tudja egészen biztosan, hogy ki nyeri a csoportot az alábbi esetben?
SD ma L
OAK - SD jövő héten nyeri a Chargers
mi kikapunk a Kansastől.

Akkor ugye 8-8 DEN, KC, SD is. Egymás ellen mindenki mindenki ellen 1-1, csoporton belül mindenki 3-3. Konferencián belül mi és a Raiders 6-6; a Chargers 7-5. Akkor nem a SD lenne a csoportelső?

Vagy valami más számít? Csak mert mintha a fórumon néhányan másképp gondolnák.burzum4ever
http://www.denverpost.com/sports/ci_19615318StormST
Köszönöm!

Így, ex post és feltéve a SD mostani vereségét, kijelenthetjük, hogy a mai meccs tét nélküli volt (esetleg egy dolog múlhatott rajta, ha a Texanst meg tudtuk volna előzni, más ellenfelet kaptunk volna). És továbbra is mi vagyunk a csoport esélyesei.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Valaki tudja egészen biztosan, hogy ki nyeri a csoportot az alábbi esetben?
SD ma L
OAK - SD jövő héten nyeri a Chargers
mi kikapunk a Kansastől.

Akkor ugye 8-8 DEN, KC, SD is. Egymás ellen mindenki mindenki ellen 1-1, csoporton belül mindenki 3-3. Konferencián belül mi és a Raiders 6-6; a Chargers 7-5. Akkor nem a SD lenne a csoportelső?

Vagy valami más számít? Csak mert mintha a fórumon néhányan másképp gondolnák.burzum4ever
Majdnem jól írod. Csak a konferencián belüli előtt még egy lépés van.
A közös meccsek. A Bolts abból kettőt nyert, ti hármat.

Így konf nem számít már.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Valaki tudja egészen biztosan, hogy ki nyeri a csoportot az alábbi esetben?
SD ma L
OAK - SD jövő héten nyeri a Chargers
mi kikapunk a Kansastől.

Akkor ugye 8-8 DEN, KC, SD is. Egymás ellen mindenki mindenki ellen 1-1, csoporton belül mindenki 3-3. Konferencián belül mi és a Raiders 6-6; a Chargers 7-5. Akkor nem a SD lenne a csoportelső?

Vagy valami más számít? Csak mert mintha a fórumon néhányan másképp gondolnák.burzum4ever
http://www.denverpost.com/sports/ci_19615318



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Valaki tudja egészen biztosan, hogy ki nyeri a csoportot az alábbi esetben?
SD ma L
OAK - SD jövő héten nyeri a Chargers
mi kikapunk a Kansastől.

Akkor ugye 8-8 DEN, KC, SD is. Egymás ellen mindenki mindenki ellen 1-1, csoporton belül mindenki 3-3. Konferencián belül mi és a Raiders 6-6; a Chargers 7-5. Akkor nem a SD lenne a csoportelső?

Vagy valami más számít? Csak mert mintha a fórumon néhányan másképp gondolnák.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Az igaz, de akkor ne hitegessenek 2005 után a PO-val 😀 főleg 1-4-es kezdés után. Hogyne lihegném túl, amikor szét szívattak 2006-ban és 2008-ban is 😕JC6
Hitegetni? 😛

Lehetőség volt és van rá, de a legfontosabb a minimum 8-8 egy új HC érkezése, QB váltás és előző szezonos betli után, én legalábbis így gondolom!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!