NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"...ha most nyert volna a Raiders, akkor valszeg jó pár szurkoló közületek kifejtené, hogy Tebowt többé nem akarja a pályán látni...".brk
1. ha.
2. HA nem jutottunk volna be a PO-ba én akkor is nyugodt szívvel tettem volna le a voksom Tim mellett. azt a 7 győzelmet több tényezőből kell összegyúrni, de nagyon nagy szerepe van benne. és főleg az a nagy szerepe, hogy 38 éves öreg rókák sorakoztak föl mögé, pár hét alatt! Ortonnal ez több, mint 2 szezon után sem ment...

a vereségekkor is leírtam: nagyban az edzők hibáztak. és a FO is. persze a játékosok játszanak, de bazzeg, rengetegen sajnálták ma Tim-et, és Markow is, hogy egyszerűen nem volt célpontja és futni sem tudott... nehéz így játszani. sokan egy meccsből vonnak le következtetéseket...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Xrace, Storm és Amadeus érezze magát figyelmeztetve.Höri
Oké, értem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak annyi a mondanivalóm lényege, amit igazából ti is tudtok a szívetek mélyén, hogy Tebowra építeni nehéz nyugodt szívvel. .brk
Tim Tebownak 2011-ben annyi bizonyítani valója volt, hogy benne van az NFL 32 legjobb irányítója között. Ez asszem sikerült.

Egy teljes offszezonnal, amin első perctől úgy készülnek, hogy ő lesz a kezdő és ugyanilyen számokat hoz, majd lehet baszogatni nyugodt szívvel. Most még nem kéne.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Juhé, nem vagyok figyelmeztetve 😀
Höri for prez!JC6
neked és Jóskának az egész élete egy nagy figyelmeztetés, valójában ez már mit változtatott volna? 😛Höri
áh, jó gyerek vagyok én, meg jó életem van, thanks God, itt a fórumon kiélhetem magam, bár tudom hol a határ és sokszor pedzegetem, mégsem lépem át 😛
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Végülis ha kétszer lehetne egy évad alatt bejutni, és csak egyszer sikerült volna, akkor logikus is lenne a felvetésed.
Így sima kákán is csomót keresés.Sobri Jóska
ezt nem is értem, ide hogy jutottál, de mindegy is.
csak annyi a mondanivalóm lényege, amit igazából ti is tudtok a szívetek mélyén, hogy Tebowra építeni nehéz nyugodt szívvel. ha most nyert volna a Raiders, akkor valszeg jó pár szurkoló közületek kifejtené, hogy Tebowt többé nem akarja a pályán látni. a statisztika meg arra jó, hogy hosszú távon megmutatja egy qb értékét azért.
és igen a 4. negyedes csodák valóban lenyűgözőek Tebowtól, de egy kicsit komplexebbnek kéne lenni szerintem..brk
Úgy, hogy amíg ezt a sportot győzelemre, továbbjutásra és gyűrűre játszák mit tehet egy irányító azon kívül, hogy nyer és továbbjut?
Tebow-t nem Breeshez vagy Bradyhoz kell hasonlítani, illene tudni.
Ő egy teljesen másfajta karakter, másfajta minőség, egy csoda.
Ha meg statisztikákra akarsz alapozni, akkor illik megfelelően elégséges adatra alapozni.
Nézd meg Tebow hány meccsen volt kezdő, stb.

Juhé, nem vagyok figyelmeztetve 😀
Höri for prez!JC6
neked és Jóskának az egész élete egy nagy figyelmeztetés, valójában ez már mit változtatott volna? 😛Höri
Szeretek veszélyesen élni. 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És egy szakmai észrevétel: Tebow egyetemen tudott dobni, én láttam. Nagyot is, rendes spirálban is, pontosan is.Sobri Jóska
nagyon hiányzik neki egy hernandez jellegű ember, amire nem tudom lesz-e megoldás, mert Fox kifejezetten nem szereti az elkapó TE-ket és hát ebbe a rendszerbe nem is fér bele, hogy eggyel kevesebb ember blokkoljon.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Végülis ha kétszer lehetne egy évad alatt bejutni, és csak egyszer sikerült volna, akkor logikus is lenne a felvetésed.
Így sima kákán is csomót keresés.Sobri Jóska
ezt nem is értem, ide hogy jutottál, de mindegy is.
csak annyi a mondanivalóm lényege, amit igazából ti is tudtok a szívetek mélyén, hogy Tebowra építeni nehéz nyugodt szívvel. ha most nyert volna a Raiders, akkor valszeg jó pár szurkoló közületek kifejtené, hogy Tebowt többé nem akarja a pályán látni. a statisztika meg arra jó, hogy hosszú távon megmutatja egy qb értékét azért.
és igen a 4. negyedes csodák valóban lenyűgözőek Tebowtól, de egy kicsit komplexebbnek kéne lenni szerintem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
KiP pihen pár hónapig, szóval a playoff kiesést/super bowl győzelmet nem fogja itt átélni.
több trollkodás ne legyen.

Xrace, Storm és Amadeus érezze magát figyelmeztetve.Höri
Rendben, vettem... 😊StormST
én is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
KiP pihen pár hónapig, szóval a playoff kiesést/super bowl győzelmet nem fogja itt átélni.
több trollkodás ne legyen.

Xrace, Storm és Amadeus érezze magát figyelmeztetve.Höri
Rendben, vettem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Juhé, nem vagyok figyelmeztetve 😀
Höri for prez!JC6
neked és Jóskának az egész élete egy nagy figyelmeztetés, valójában ez már mit változtatott volna? 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Juhé, nem vagyok figyelmeztetve 😀
Höri for prez!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
nem a konfrontálódás miatt, de a 6/22 60 yardért jobb helyeken cut..brk
Valóban mindenhol mindenkit cutolnak egy gyenge meccs után, vagy 2 után...Black_Adder
jó most tényleg nem azért, nekem megvan a véleményen Tebowról, nem tartom elfogadhatónak ezt a teljesítményt egy nfl qb-tól, mindezek ellenére valóban rájátszásban van a csapatotok, szóval a célt teljesítettétek.brk
Azért nem mindig a QB tehet mindenről, ezt látni kell. Mostanában nagyon elkezdtünk rá vigyázni, nem fut annyit, 7 emberes protection megy állandóan, csak így meg a célpont kevés, akiken meg állandó a double-triple coverage. Ma ráadásul kiesett előle a legjobb G-ja és a FB-je, mégse égette be magát igazán, inkább az edzői stábnál lehet a kérdéseket feltenni...

Nem, Tebow nem nyújtott ma NFL QB-hez méltó játékot a meccs nagy részében, de neki nem a 40/45-ös statokat kell hoznia, hanem néha pár 1st down-t, ezek ma nem jöttek össze, viszont ő ennél gyengébb statisztikával is nyert már meccset és egyelőre még mindig győzelemre játsszák ezt a játékot, amiből neki azért összejött 7, szezon közben beugorva, rövid offseason-nel és két jó WR-t elveszítve, ráadásul McGahee is bajlódott sokat sérüléssel, Moreno meg IR-re ment...

A cut-ot felhozni meg simán vicc kategória. Ha nem ezzel jöttél volna, ráadásul úgy, hogy azzal kezdted, hogy nem akarsz konfrontálódni, akkor lehetne értelmes párbeszédet folytatni, de így simán kiérződik, hogy te már magadban leírtad Tebow-t, ami szíved joga, csak így nem tudsz objektív véleményt alkotni, ami viszont már baj, ha más csapat fórumába akarsz írogatni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Lloyd trade teljesen logikus, úgyse kapott volna elkapható labdát. 😛
Így viszont sokkal kevesebb a kísértés a passzra.
Bár még így is túl sok.
És egy szakmai észrevétel: Tebow egyetemen tudott dobni, én láttam. Nagyot is, rendes spirálban is, pontosan is.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
KiP pihen pár hónapig, szóval a playoff kiesést/super bowl győzelmet nem fogja itt átélni.
több trollkodás ne legyen.

Xrace, Storm és Amadeus érezze magát figyelmeztetve.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A szezon előtt 8-8at tippeltem, és bejött.
PO-zni csak poénból PO-ztam, láttam milyen csapat jött össze. Főleg 1-4 után nevettem már kínomban...aztán jött a Lloyd trade...áh, kiakadtam...

...és most PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! hát nem semmi 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
nem a konfrontálódás miatt, de a 6/22 60 yardért jobb helyeken cut..brk
Valóban mindenhol mindenkit cutolnak egy gyenge meccs után, vagy 2 után...Black_Adder
jó most tényleg nem azért, nekem megvan a véleményen Tebowról, nem tartom elfogadhatónak ezt a teljesítményt egy nfl qb-tól, mindezek ellenére valóban rájátszásban van a csapatotok, szóval a célt teljesítettétek.brk
Végülis ha kétszer lehetne egy évad alatt bejutni, és csak egyszer sikerült volna, akkor logikus is lenne a felvetésed.
Így sima kákán is csomót keresés.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!

2005 UTÁN!

LESZAROM HOGY!

PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!JC6
Könnyedén.
Én egy percig nem izgultam miután Tebow lett a kezdő.
És tessék.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nem a konfrontálódás miatt, de a 6/22 60 yardért jobb helyeken cut..brk
Valóban mindenhol mindenkit cutolnak egy gyenge meccs után, vagy 2 után...Black_Adder
jó most tényleg nem azért, nekem megvan a véleményen Tebowról, nem tartom elfogadhatónak ezt a teljesítményt egy nfl qb-tól, mindezek ellenére valóban rájátszásban van a csapatotok, szóval a célt teljesítettétek
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!

2005 UTÁN!

LESZAROM HOGY!

PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!! PLAYOFF!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Gyökerek!KiP
Erre gondolsz, mi?
Jól nyomják.
http://www.youtube.com/watch?v=qm7Xt2QsjcgSobri Jóska
Nem, hanem erre: http://www.youtube.com/watch?v=CsR3PUdNrNk

ON: jön a Steelers, ott azért kell a fal, hogy esélye legyen Timnek dobni.Vrijbloed
Jah, meg BB-nek is kell majd iparkodni a liszteszsák fal mögött, hogy Doom-ék ne takarják be párszor... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Nem kell aggódni.
Tebow MINDIG nyert amikor kellett. És SOHA amikor nem.
Ma nem kellett.
Be lehet jutni a PO-ba 16-0-val, 10-6-al, 7-9-el is, és ott már minden lehet.
Tebownak egyszerűen nem megy a tét nélküli meccseken, ez van.Sobri Jóska
nem a konfrontálódás miatt, de a 6/22 60 yardért jobb helyeken cut..brk
Ahol pusztán a számok számítanak mindenképp.
Ahol valaki egy totál leírt csapatot a PO-ba vezérel és ennek örülnek, ott meg nem.

De ha általánosságban akarod, mondd el, mi értelme van a győzelmen felül statisztikákat tupírozni, rekordokat hajkurászni.
Én még emlékszem arra, amikor Brady ráment 2007-ben minden rekordra, minden meccs után megkaptuk, hogy ez milyen sportszerűtlen, blabla.
Szóval: mi értelme van a győzelmeken felül még a statokakl is bíbelődni? (Ugye egy csapat azon felül, hogy magabiztosan behúzza a csoportját annyit tehet, hogy igyekszik first seed lenni. Ez idén Tebow-nak nem sikerült. Zágson.)

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
nem a konfrontálódás miatt, de a 6/22 60 yardért jobb helyeken cut..brk
Valóban mindenhol mindenkit cutolnak egy gyenge meccs után, vagy 2 után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kéne már egy döntetlent játszani mert minden kurva L ÉS W után is első dolgom, hogy jönnöm kell törölgetni.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ON: jön a Steelers, ott azért kell a fal, hogy esélye legyen Timnek dobni.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hivatalosan is bent vagyunk, de továbbra se érdemeljük meg. Steelers D ellen... ...minden hitünkre szükség lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear