NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hol tudom megnézni, hogy a kövi szezonban kikkel toljuk?JC6
Emlékeidben kutatva 😀

Egyébként viccet félretéve, játszattok saját csoporttal alapból oda-vissza, NFC-ből a Southot kapjátok (Saints otthon, Tampa otthon, Falcons idegenben, Camters idegenben), AFC-ből kapjátok még két másik csoportelsőt (Patriots idegenben, Texans otthon), meg az AFC Norhot teljes egészében (Steelers otthon, Ravens idegenben, Bengals idegenben, Browns otthon).
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Engem jelen pillanatban a legjobban Kuper sérülése aggaszt, félek, hogy még a 2012-es szezonban se fogjuk sokat látni, ha ott a törés mellett szakadások is voltak... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Óriási mákotok volt, de ha Isten fiát (aki miatt szurkolok nektek) hirtelen nem szállja meg a Szentlélek, akkor úgy kizúg a csapat a Steelers ellen, mint a sicc.valaki2
Simán benne van a pakliban, de én személy szerint akkor se leszek elkeseredve a kiesés tényétől... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hol tudom megnézni, hogy a kövi szezonban kikkel toljuk?
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Óriási mákotok volt, de ha Isten fiát (aki miatt szurkolok nektek) hirtelen nem szállja meg a Szentlélek, akkor úgy kizúg a csapat a Steelers ellen, mint a sicc.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Joj, de jó ómen volt a sig-em 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Egyelőre itt tart a Denver és Tebow:


több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Az igazság az, hogy ez a mostani rendszer egy amolyan B-terv, vészmegoldás, nem a végleges és tökéletes.Sobri Jóska
Tudom, de azért kellett kialakítani, mert Tebow lett a kezdő irányító.vassadi
De nem ez az amit ki kell alakítani, hanem ez csak tűzoltás, válságmenedzselés.
Tebow tud dobni, ha van aki elkapja.
Ezek az egyetemi statjai, és rengeteg meccsét láttam. Jövőre fasza lesz:


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pontosan.
Ahhoz, hogy megnyerjük az AFC WEST-et (jé, egy hete milyen sig-em van 😀) kellett:

- Tebow.
- a védelem.
- 3 meccsen az ST.

Ahhoz képest, hogy 1-4 után kezdtünk abból főzni, amink van (!!!) a PO-ba jutás maga a CSODA.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként így külsősként úgy látom, hogy Tebow -t egy olyan rendszerben erőltetik amely nem neki való.Amadeus91
Igazából direkt miatta lett kialakítva ez a rendszer. 😀vassadi
Elkezdték kialakítani, csak még messze nincs készen, se a keret, se a playbook... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Mindenesetre a Steelers 13 egész pontot szerzett a Browns ellen. Lehet így úgy elmélkedni, de ezek a tények.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
...StormST
bevallom igen, én leírtam magamban Tebowt, de azért, mivel ahogy írtad is nem minden a qb-n múlik, ehhez képest az ő javára írjátok a szezon feltámadást + a győzelmeket, és kétségtelenül hatalmas lelki és hozzáállásbeli pluszt merít belőle a csapat, ez a személyiségének köszönhető és nem a játékának. én pedig mint játékost értékeltem és ástam el magamban.

és tényleg nem a legideálisabbak a körülmények Denverben egy irányítónak, de ez a teljesítmény még csak game manegerésnek sem igen nevezhető az én olvasatomban.

valójában viszont felesleges a vita, mivel nektek megtört a PO-ba jutás átka, úgyh abszolút megértem ha hurráhangulatban most nem kezditek el ekézni a kezdő irányítótokat..brk
Ennek semmi köze a hurráhangulathoz, mert az nem nagyon van...

Te leírtad magadban Tebow-t, az indokaidat is leírtad, bár nálam a logika sántít kicsit. A személyisége kb 60%, a maradék 40% a játéka, mert amikor kellett, akkor meg tudta csinálni a play-eket, amikor igazán számított...

Ha olvasnád a fórumunkat és nem csak most jöttél volna, akkor tudnád, hogy mi a védelem játékát legalabb akkora faktornak láttuk, mint Tebow-ét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Az igazság az, hogy ez a mostani rendszer egy amolyan B-terv, vészmegoldás, nem a végleges és tökéletes.Sobri Jóska
Tudom, de azért kellett kialakítani, mert Tebow lett a kezdő irányító.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Egyébként így külsősként úgy látom, hogy Tebow -t egy olyan rendszerben erőltetik amely nem neki való.Amadeus91
Igazából direkt miatta lett kialakítva ez a rendszer. 😀vassadi
Az igazság az, hogy ez a mostani rendszer egy amolyan B-terv, vészmegoldás, nem a végleges és tökéletes.
Próbál idomulni a lehetőségekhez, de erősen hiányos, tele improvizálással szinte mindenben.
Teljes offseason, csapatépítés, playbook idomítás kell ahhoz, hogy bebizonyosodjon, hogy Tebow tudja e az NFL-ben is hozni azt, amit az NCAA-ben tudott. Fogja tudni.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Egyébként így külsősként úgy látom, hogy Tebow -t egy olyan rendszerben erőltetik amely nem neki való.Amadeus91
Igazából direkt miatta lett kialakítva ez a rendszer. 😀vassadi
akkor valami nem klappol teljesen. Mondom annyira nem vagyok benne a Broncos témában, olykor megnézem a meccseiket, aztán azt mondom amit ott látok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Egyébként így külsősként úgy látom, hogy Tebow -t egy olyan rendszerben erőltetik amely nem neki való.Amadeus91
Igazából direkt miatta lett kialakítva ez a rendszer. 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kérdés, hogy erre hajlandó-e a FO és a HC.Amadeus91
és itt különbözik a véleményem a Broncos fanokétól, én nem lennék rá, ők meg gondolom igen.
és innentől kb demagóg a vita 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
...StormST
bevallom igen, én leírtam magamban Tebowt, de azért, mivel ahogy írtad is nem minden a qb-n múlik, ehhez képest az ő javára írjátok a szezon feltámadást + a győzelmeket, és kétségtelenül hatalmas lelki és hozzáállásbeli pluszt merít belőle a csapat, ez a személyiségének köszönhető és nem a játékának. én pedig mint játékost értékeltem és ástam el magamban.
.brk
Márpedig nincs játékos személyiség nélkül. Mindenkié más.
Az ő játékának a lelki és szellemi dolgok is az attribútumai nem csak a technikaiak.

Ha ezt nem érted meg, az olyan, mintha egy Moholy-Nagy vagy egy Picasso képet úgy értékelsz: ilyet a 6 éves gyerek is tud.Sobri Jóska
+1

nem vagyok Tebow fanatikus, s nem is hiszek a teológiai vetületében ennek a témának, de az tény, hogy fejben nagyon összeszedett a srác, tipikus győztes típus. Egyébként így külsősként úgy látom, hogy Tebow -t egy olyan rendszerben erőltetik amely nem neki való. Úgy csinálnám a csapatépítést Denverben, már ami az O-t illeti, hogy van egy Tim Tebow, na őt felrakom a mágnestáblára és utána elkezdem keresni a hozzáillő játékostársakat. (elkapók, TE, RB...). Kérdés, hogy erre hajlandó-e a FO és a HC.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Végülis ha kétszer lehetne egy évad alatt bejutni, és csak egyszer sikerült volna, akkor logikus is lenne a felvetésed.
Így sima kákán is csomót keresés.Sobri Jóska
ezt nem is értem, ide hogy jutottál, de mindegy is.
csak annyi a mondanivalóm lényege, amit igazából ti is tudtok a szívetek mélyén, hogy Tebowra építeni nehéz nyugodt szívvel. ha most nyert volna a Raiders, akkor valszeg jó pár szurkoló közületek kifejtené, hogy Tebowt többé nem akarja a pályán látni. a statisztika meg arra jó, hogy hosszú távon megmutatja egy qb értékét azért.
és igen a 4. negyedes csodák valóban lenyűgözőek Tebowtól, de egy kicsit komplexebbnek kéne lenni szerintem..brk
Nagyon tévedsz! Nincs olyan Broncos drukker, ezt nyugodt szívvel jelentem ki, aki egy esetleges elmaradt PO miatt Tebow fejét követelte volna ez után a szezon után, ha egy kicsit olvasgattad volna a fórumunkat, akkor ezt tudnád!

A statisztika néha iszonyat csalóka. Ha Tebow-t akarod a többi QB-hez hasonlítani, akkor fikázásra jó, más egyébre nem. Totál más a stílusa és a köré épülő csapat felfogása, mint Rodgers, Brady vagy Brees esetében.

Lehetne komplexebb a támadójáték? Igen és szerintem lesz is, de ahhoz egy teljes offseason kell, amiben végig ő a kezdő QB posztra jelölt ember, meg egy megfelelő playbook a megfelelő emberrel, aki hívja belőle a play-eket. Jövő ilyenkor vissza lehet térni erre, jelen pillanatban ez még totálisan korai, kötözködni lehet, csak kicsit viccesnek érzem néha...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Show Must Go On:

A Steelers-ben Mendenhall nem tud játszani a wild card meccsen.Höri
Kezdőként Redman is hozza azt, amit Mendenhall. Meg lehet örülni, John Clay-nek így legalább több lehetőség jut.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Utolsó PO meccsünk a 2005-ös AFC championship game volt a Steelers ellen a Mile High-on, újra jöhet a Steelrs! 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Show Must Go On:

A Steelers-ben Mendenhall nem tud játszani a wild card meccsen.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
...StormST
bevallom igen, én leírtam magamban Tebowt, de azért, mivel ahogy írtad is nem minden a qb-n múlik, ehhez képest az ő javára írjátok a szezon feltámadást + a győzelmeket, és kétségtelenül hatalmas lelki és hozzáállásbeli pluszt merít belőle a csapat, ez a személyiségének köszönhető és nem a játékának. én pedig mint játékost értékeltem és ástam el magamban.
.brk
Márpedig nincs játékos személyiség nélkül. Mindenkié más.
Az ő játékának a lelki és szellemi dolgok is az attribútumai nem csak a technikaiak.
Ha ezt nem érted meg, az olyan, mintha egy Moholy-Nagy vagy egy Picasso képet úgy értékelsz: ilyet a 6 éves gyerek is tud.

több mint 12 éve
burzum4ever 66
Megvan a továbbjutás, de óriási problémák vannak ebben a csapatban. Egyre inkább azt érzem, hogy jövőre az első körös draftcetlit WR-re kell fordítani, a többit a védelemre (CB, MLB, stb.). Remélem (csere) QB-t és HB-t a FA-piacon tudunk szerezni.

Most el kell felejteni a mai meccset, illetve egész pontosan a playcallingot és a passzjátékot. A rájátszásban minden megtörténhet, egy meccsen otthon megverhetjük a Steelerst is. Az világos, hogy erős a védelmük, de ezen belül futás vagy passz ellen jobbak?

Kupernek gyógyulást, nagyon drukkolok neki!

(Hogy pozitívumot is írjak: jó volt a védelem és a futójáték is, a ST is, igazából tényleg csak a passzjátékunk volt rossz. Nagy pluszpont Willisnek a ST-ben nyújtott teljesítményéért.)

Mooret egyébként már annyira szarnak tartjuk, hogy Bruton is előtte van?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...StormST
bevallom igen, én leírtam magamban Tebowt, de azért, mivel ahogy írtad is nem minden a qb-n múlik, ehhez képest az ő javára írjátok a szezon feltámadást + a győzelmeket, és kétségtelenül hatalmas lelki és hozzáállásbeli pluszt merít belőle a csapat, ez a személyiségének köszönhető és nem a játékának. én pedig mint játékost értékeltem és ástam el magamban.

és tényleg nem a legideálisabbak a körülmények Denverben egy irányítónak, de ez a teljesítmény még csak game manegerésnek sem igen nevezhető az én olvasatomban.

valójában viszont felesleges a vita, mivel nektek megtört a PO-ba jutás átka, úgyh abszolút megértem ha hurráhangulatban most nem kezditek el ekézni a kezdő irányítótokat.