NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Storm: sztem blowout vereség esetén se lenne semmi. Max előjönne még pár TBO hater.kishaszi
Igen, ez az egyetlen, amiért ezt kivettem a win-win szituk közül, lenne itt "én megmondtam" rendesen... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megint ugyanazt csinálod mint eddig, trollkodsz, véded a saját szent tehened, meg felbaszod az agyam, én barom meg megint beugrottam...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁStormST
😂 😂 😂 Huhh! Azt hiszem, menj el aludni. 😉

Az trollkodás, hogy szarnak látom a helyzetet vele? Főleg jelenleg? Az trollkodás, hogy jelenleg ez a PIT sztem sokkal erősebb? Olvass sokat, kb mindenki ezt írja, mondja. Én le is írtam, hogy melyik párharc, ami elég szarul néz ki és miért. Mindezt kulturáltan tettem, más ennek megfelelően is beszélgetett velem. 😊 Ez a társalgás igen kellemes volt,a míg meg nem érkeztél, neked ez nem sikerült, mostanra pedig teljesen kikeltél önmagadból, ez max téged minősít. 😊 Ettől még lehet meglepetés (ezt miért nem idézted vissza? 😛) persze, de ez a valóság. Sajnálom, hogy az érzékeny lelkedet ez ennyire bántja, de én nem ócsároltam senkit a Broncosból.

ui.: az pedig csak téged minősít, hogy a szemezgetésedből jópár dolgot kihagytál, ami azért árnyalja a képet (pl hogy nem jelenteném ki ezt kategorikusen 1 év játék után 😉) Ja hogy az nem illett volna bele személyes támadásod profiljába!!! Így mindjárt más! 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Persze, érthető.
Én szeretem a játékát és bejön az életfelfogása, szemlélete is, így nagyon nehezen tudnék róla rosszat mondani. De elfogult sem vagyok és látom a hibákat. Viszont az vesse rá az első követ...

Aztán nehogy sok acélos szurkoló meglepődjön hétvégén 😛JC6
Én is így vagyok vele. Csípem a csávót nagyon. Ettől még igaz, amit Soldi mond, NFL szinten, mint passzoló QB nagyon gyenge még egyelőre - bár úgy emlékszem tavaly pont Storm mintha nekem mondta volna, hogy honnan tudom milyen szar lesz, hisz már fejlődik a dobótechnikája ... Ami nem látszik.kishaszi
Hát azért meg lehet nézni, hogy milyen volt egyetemen a dobómozdulata és milyen most. Nem egy Brees vagy PM féle mozdulat, de azért már nem is annyira szar... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Storm: sztem blowout vereség esetén se lenne semmi. Max előjönne még pár TBO hater.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Storm nyert. KO.
No komment.

😀JC6
n+1-ik jelét adod annak, hogy Téged egy angol klubba még szivaros fiúnak se vennének fel! :/tomi-tomi
Először is, sehol nem látok kérdőjelet.
Másodszor. A "saját" topikomban offolhatok egy kicsit, nem? Legyen humoros vagy nem.
Harmadszor. Azt viszont nem értem, hogy minek jön egy másik ember offolni? Még, ha a Pats-el játszanánk talán, de így.... :oJC6
???
Terelésben is világbajnoki aspiráns vagy.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze, érthető.
Én szeretem a játékát és bejön az életfelfogása, szemlélete is, így nagyon nehezen tudnék róla rosszat mondani. De elfogult sem vagyok és látom a hibákat. Viszont az vesse rá az első követ...

Aztán nehogy sok acélos szurkoló meglepődjön hétvégén 😛JC6
Én is így vagyok vele. Csípem a csávót nagyon. Ettől még igaz, amit Soldi mond, NFL szinten, mint passzoló QB nagyon gyenge még egyelőre - bár úgy emlékszem tavaly pont Storm mintha nekem mondta volna, hogy honnan tudom milyen szar lesz, hisz már fejlődik a dobótechnikája ... Ami nem látszik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Soldi:

"qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna." (NEM JÖTTÉL IDE TROLLKODNI???? AKKOR EZ MI?????)

"De ez a PIT sokkal erősebb, mint a DEN, és én ezt le is írom, nem kezdek el "tiszteletből parázni"."

"sztem bár javult Tebow, nagyon messze van ő JELENLEG egy átlagos NFL QB-tól." ... "Igaz, azt is hozzáteszem, hogy NFL-szinten én a potenciált sem látom benne, hogy elit QB legyen"

Nos, nekem az ilyenek miatt nyílik ki a bicska a zsebemben...

Ki a fene akarta, hogy te "nekiállj tiszteletből parázni"? Úgy jöttél ide, mintha itt arról szólt volna a topic, hogy mi vagyunk az esélyesek, meg hogy a Steelers nincs sehol hozzánk képest. Hol láttál ilyet? HOL? Meg mintha itt állandó Tebow fényezés menne, pedig főleg az utóbbi hetekben már minden arról szólt (kivéve Sobrit, de ő más kérdés), hogy még messze se tökéletes semmi, de jön egy offseason és remélhetőleg egy teljes szezon, ami jobb lehet, ha más nem, akkor arra, hogy tisztán lássunk.

Megint ugyanazt csinálod mint eddig, trollkodsz, véded a saját szent tehened, meg felbaszod az agyam, én barom meg megint beugrottam...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Szent tehén a f...t. Az USA-ban imádják az ilyen sztorikat, sztárolják. Biztosan jobb QB a srác mint én , de azt a szintet ami egy igazi NFL QB szintje azért még nem éri el. Igaz, ha valaki rájátszásba jut a csapatával akkor annak sokat nem kell magyarázni. A meccs nem lefutott, mert esélye van a Denvernek is, de azért el kell ismerni, hogy koránt sem 50-50%-ról beszélünk. Clarkot idehozni, pedig kicsit illetlen dolog volt, azt, hogy Ő nem fog játszani, akármikor megyünk Denverbe több mint két éve lehet tudni. Ő sosem játszhat Denverben, de talán még Mexikóvárosban is necces lenne, mert az a nekünk nem túl kedves stadion is elég magasan fekszik. Nincs támadás, de Soldi személyét sem értettem miért kellet becinkelni. Kölcsönös tisztelet kell, hogy jellemezze a nemes ellenfeleket.polamalu
Clark-ot leginkább azért kellett idehozni, mert senki se emlegette az esélylatolgatásoknál, hogy a Steelers D az egyik stabil kezdője nélkül fog érkezni, amit azért kétlem, hogy egy vállrándítással el lehet intézni, még egy Steelers D szintű alakulatnál se...StormST
Azért nem foglalkozik vele senki, mert ez egy köztudott tény az előző majdnem tragédia óta, nem volt véletlen, hogy az eddig ritkán használt BMac most a hét végén annyit volt pályán. Ez nem igazán gyengíti a védelmet, nem mondom, hogy örülünk a ténynek, de Mendi és Clark nélkül is hozni kell ezt a meccset. Remélem hétfőn reggel is ilyen derűsen látom majd a világot.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Na Mc az akitől tartok, a lila színben rendszeresen jókat játszott ellenünk. Rizsa amit idén művel szinte hihetetlen, de tavaly még szerintem MC volt a fő fegyver Baltimore -ban (ellenünk), most nektek lehet egy nagy előnyötök. Azért kicsit hátrány is lehet, mert a mieink már elég jól ismerik.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szent tehén a f...t. Az USA-ban imádják az ilyen sztorikat, sztárolják. Biztosan jobb QB a srác mint én , de azt a szintet ami egy igazi NFL QB szintje azért még nem éri el. Igaz, ha valaki rájátszásba jut a csapatával akkor annak sokat nem kell magyarázni. A meccs nem lefutott, mert esélye van a Denvernek is, de azért el kell ismerni, hogy koránt sem 50-50%-ról beszélünk. Clarkot idehozni, pedig kicsit illetlen dolog volt, azt, hogy Ő nem fog játszani, akármikor megyünk Denverbe több mint két éve lehet tudni. Ő sosem játszhat Denverben, de talán még Mexikóvárosban is necces lenne, mert az a nekünk nem túl kedves stadion is elég magasan fekszik. Nincs támadás, de Soldi személyét sem értettem miért kellet becinkelni. Kölcsönös tisztelet kell, hogy jellemezze a nemes ellenfeleket.polamalu
Clark-ot leginkább azért kellett idehozni, mert senki se emlegette az esélylatolgatásoknál, hogy a Steelers D az egyik stabil kezdője nélkül fog érkezni, amit azért kétlem, hogy egy vállrándítással el lehet intézni, még egy Steelers D szintű alakulatnál se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Storm nyert. KO.
No komment.

😀JC6
n+1-ik jelét adod annak, hogy Téged egy angol klubba még szivaros fiúnak se vennének fel! :/tomi-tomi
Először is, sehol nem látok kérdőjelet.
Másodszor. A "saját" topikomban offolhatok egy kicsit, nem? Legyen humoros vagy nem.
Harmadszor. Azt viszont nem értem, hogy minek jön egy másik ember offolni? Még, ha a Pats-el játszanánk talán, de így.... :o
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem igazságtalanul kevés szó esik McGahee-ről és a futójátékunkról, pedig az a meccs 80%-ban róluk fog szólni. A Steelers D futásonként 4 yard-ot engedett be a szezon közben, mi viszont 4,8-at csinálunk futásonként...

Erről kell beszélni, nem csak Tebow-ról, hacsak nem azt nézzük, hogy ő 5,4 yard-ot csinál futásonként... 😊

Jó a Steelers D, ezt a sok fényezés nélkül is tudja mindenki. A támadósor se rossz, de azért valahogy a mi védelmünkről is igyekszik mindenki megfeledkezni, én nem érzem, hogy annyira rossz lenne nekünk a matchup, főleg ha Goodman nem a rosszabbik napjai egyikét hozza és Von is visszatalál egy kicsit a korábbi formájához...

Ha nyerünk, az meglepetés lesz nekünk is? Persze. De közben elégtétel is. Ha kikapunk, akkor mi van? Nagyjából semmi, csak ne sérüljön meg senki... 😊

Nekünk ez egy blowout vereség kivételével win-win szitu, itt csak a Steelers-nek van veszítenivalója. Én ezt az oldalát nézem, nem azt, hogy hogyan veszíthetünk és szerintem ezzel a denveri stáb és a csapat is így van... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Szent tehén a f...t. Az USA-ban imádják az ilyen sztorikat, sztárolják. Biztosan jobb QB a srác mint én , de azt a szintet ami egy igazi NFL QB szintje azért még nem éri el. Igaz, ha valaki rájátszásba jut a csapatával akkor annak sokat nem kell magyarázni. A meccs nem lefutott, mert esélye van a Denvernek is, de azért el kell ismerni, hogy koránt sem 50-50%-ról beszélünk. Clarkot idehozni, pedig kicsit illetlen dolog volt, azt, hogy Ő nem fog játszani, akármikor megyünk Denverbe több mint két éve lehet tudni. Ő sosem játszhat Denverben, de talán még Mexikóvárosban is necces lenne, mert az a nekünk nem túl kedves stadion is elég magasan fekszik. Nincs támadás, de Soldi személyét sem értettem miért kellet becinkelni. Kölcsönös tisztelet kell, hogy jellemezze a nemes ellenfeleket.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Storm nyert. KO.
No komment.

😀JC6
n+1-ik jelét adod annak, hogy Téged egy angol klubba még szivaros fiúnak se vennének fel! :/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Storm nyert. KO.
No komment.

😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem szeretnek itt belemenni az esélylatolgatásba, mert a playoffban bármi lehetséges...

Pl. most már kiszállt Ryan Clark is, legalábbis ezt olvastam twitter-en...

Lehet most azzal jönni, hogy Tebow ilyen vagy olyan QB, 7 nyertes meccséből kb 5-ben gyenge QB volt, de győztes QB. Tőlem lehet megint 2/8-as statisztikája, ha a neve mellé a W kerül...


StormST
1. Ryan Clark játéka nem igazán volt kérdés sem. (pl Tomlint mennyit fikázták, hogy játszatta BB-t SF-ben, de ha Clarkot játszatta volna, én azonnal megutáltam volna. Egy sérülés kockáztatása belefér, de egy ember életé nem)
2. érdekes, amikor mi (Steels fanok) mondtuk BB esetében, hogy a W az igazi stat és az adott esetekben a GW, akkor jöttek a handoff QB, meghogy a D nyert neki gyűrű(ke)t és blablabla dolgok. Ellenben most Tebow és Dalton esetében is "megtanulták" páran, hogy a W a legfontosabb. (Ez nem neked szól, csak úgy általában írom 😉, mert jó sok ilyen volt)
3. kösz a személyeskedést...Soldados
Személyeskedés? Pff... 😛

Nah, látod, pont ezért nem megyek bele a vitákba, mert te vagy támadásnak vagy sértésnek veszel mindent, én meg az ilyen szélmalomharcból nem kérek...StormST
Most őszintén, mi értelme volt az előző HSZ-ed utolsó, kizárólag velem foglalkozó részének? Semmi. De persze lehet így is, csak akkor ne várj mást tőlem sem, a Tebow-trolloktól pedig pláne ne.

Én azt hiszem, írtam egy értelmes HSZ-t Tebow-ról, nem trollkodtam, nem fikáztam. Nem biztos, hogy erre ez volt a megfelelő válasz, de akkor vettem a lapot, a jövőben sem írok ide, Tebow-t pedig a számra sem veszem, hisz ő szent tehén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem szeretnek itt belemenni az esélylatolgatásba, mert a playoffban bármi lehetséges...

Pl. most már kiszállt Ryan Clark is, legalábbis ezt olvastam twitter-en...

Lehet most azzal jönni, hogy Tebow ilyen vagy olyan QB, 7 nyertes meccséből kb 5-ben gyenge QB volt, de győztes QB. Tőlem lehet megint 2/8-as statisztikája, ha a neve mellé a W kerül...


StormST
1. Ryan Clark játéka nem igazán volt kérdés sem. (pl Tomlint mennyit fikázták, hogy játszatta BB-t SF-ben, de ha Clarkot játszatta volna, én azonnal megutáltam volna. Egy sérülés kockáztatása belefér, de egy ember életé nem)
2. érdekes, amikor mi (Steels fanok) mondtuk BB esetében, hogy a W az igazi stat és az adott esetekben a GW, akkor jöttek a handoff QB, meghogy a D nyert neki gyűrű(ke)t és blablabla dolgok. Ellenben most Tebow és Dalton esetében is "megtanulták" páran, hogy a W a legfontosabb. (Ez nem neked szól, csak úgy általában írom 😉, mert jó sok ilyen volt)
3. kösz a személyeskedést...Soldados
Személyeskedés? Pff... 😛

Nah, látod, pont ezért nem megyek bele a vitákba, mert te vagy támadásnak vagy sértésnek veszel mindent, én meg az ilyen szélmalomharcból nem kérek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem szeretnek itt belemenni az esélylatolgatásba, mert a playoffban bármi lehetséges...

Pl. most már kiszállt Ryan Clark is, legalábbis ezt olvastam twitter-en...

Lehet most azzal jönni, hogy Tebow ilyen vagy olyan QB, 7 nyertes meccséből kb 5-ben gyenge QB volt, de győztes QB. Tőlem lehet megint 2/8-as statisztikája, ha a neve mellé a W kerül...


StormST
1. Ryan Clark játéka nem igazán volt kérdés sem. (pl Tomlint mennyit fikázták, hogy játszatta BB-t SF-ben, de ha Clarkot játszatta volna, én azonnal megutáltam volna. Egy sérülés kockáztatása belefér, de egy ember életé nem)
2. érdekes, amikor mi (Steels fanok) mondtuk BB esetében, hogy a W az igazi stat és az adott esetekben a GW, akkor jöttek a handoff QB, meghogy a D nyert neki gyűrű(ke)t és blablabla dolgok. Ellenben most Tebow és Dalton esetében is "megtanulták" páran, hogy a W a legfontosabb. (Ez nem neked szól, csak úgy általában írom 😉, mert jó sok ilyen volt)
3. kösz a személyeskedést...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze, érthető.
De én szeretem a játékát és bejön az életfelfogása, szemlélete is, így nagyon nehezen tudnék róla rosszat mondani. De elfogult sem vagyok és látom a hibákat. De az vesse rá az első követ...

Aztán nehogy sok acélos szurkoló meglepődjön hétvégén 😛JC6
Ha kikapunk, nem csak mi lepődünk meg, hanem mindenki, de talán éppen Ti lepődnétek meg a legjobban. 😉

Én a játékát nem szeretem, de kétségtelenül vezéralkat. Viszont az általa a többi játékosnak adott "plusz" sokáig nem tartható fenn megfelelő minőségű játék nélkül. Sztem ez ütközött ki a 6-os W-sorozat után. Amikor kezdő lett, mindenki extradurván motivált volt, s jött a felülteljesítés minden játékostól és csapatrésztől, de az extrateljesítés nem tartható fenn huzamosabb ideig. Ez pont ugyanolyan extralökés volt, mint amit mondjuk egy edzőváltás tud jelenteni.

Na de abbahagyom, mert a 100. Tebow-flame-t nem akarom kirobbantani, ha már eddig direkt távoltartottam magam tőle, mert az ő személye pont olyan, hogy mindig trollkodás a vége a két tábor között - sajnos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem szeretnek itt belemenni az esélylatolgatásba, mert a playoffban bármi lehetséges...

Pl. most már kiszállt Ryan Clark is, legalábbis ezt olvastam twitter-en...

Lehet most azzal jönni, hogy Tebow ilyen vagy olyan QB, 7 nyertes meccséből kb 5-ben gyenge QB volt, de győztes QB. Tőlem lehet megint 2/8-as statisztikája, ha a neve mellé a W kerül...

Lehet jönni sokféle statisztikával, a végén úgyis a napi forma és a felkészültség fog számítani. Én azért bízom a futójátékunkban, meg védelmünkben és abban, hogy eddig BB-nek az utolsó 3 ellenünk lévő meccsén volt legalább 2 TO-e, valamint a Steelers liszteszsák falában... 😊

Nem akarok belemenni Soldival semmilyen vitába, elolvasom, amit ír, van is róla véleményem, de ahhoz már eleget vitáztunk, hogy tudjam, nem érdemes belemenni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze, érthető.
Én szeretem a játékát és bejön az életfelfogása, szemlélete is, így nagyon nehezen tudnék róla rosszat mondani. De elfogult sem vagyok és látom a hibákat. Viszont az vesse rá az első követ...

Aztán nehogy sok acélos szurkoló meglepődjön hétvégén 😛
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.Soldados
Szerintem nem ilyen rossz a helyzet, fejlődőképes a srác. Majd egy év múlva térjünk vissza erre. A másik dolog meg az, hogy sokak szerint ki sem kéne állnunk, meg mindenki minket akart, nem tartanak tőlünk, stb, stb., aztán nehogy meglepetés legyen...JC6
Meglepetés benne van a sportban. Ettől szép. Bármi megtörténhet, ez olyan, mint a tavalyi SEA-NO és tudjuk mi lett a vége.

Én nem is várok blowout-meccset. Amúgy sem vagyunk ez a típusú csapat, plusz ilyenkor azért a bevánszorgó gárda is mindig rettenetesen felszívja magát, főleg hazai pályán. De ez a PIT sokkal erősebb, mint a DEN, és én ezt le is írom, nem kezdek el "tiszteletből parázni". De ez még nem jelenti azt, hogy ne jöhetne be az 5-10%-os DEN-győzelem. És ha vmi igen egyoldalú csatának tűnik, az a DEN O vs PIT D, s elsősorban azért, mert Tebow nem olyan QB, aki az amúgyis bombaerős (legjobb) pass D-vel tudna bármit kezdeni, sztem bár javult Tebow, nagyon messze van ő JELENLEG egy átlagos NFL QB-tól. Elfogadom, hogy másnak más a véleménye, én viszont így látom. De pl ez nem is azt jelenti, hogy örökre leírtam, én jelenlegi állapotról beszélek. Igaz, azt is hozzáteszem, hogy NFL-szinten én a potenciált sem látom benne, hogy elit QB legyen, de ezt nem jelenteném ki 1 év komolyabb játék után kategorikusan.

Én azt mondom, ha max 1 labdát adunk el, akkor nyerünk, ha többet, akkor lehet/van esélye a Denvernek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.Soldados
Szerintem nem ilyen rossz a helyzet, fejlődőképes a srác. Majd egy év múlva térjünk vissza erre. A másik dolog meg az, hogy sokak szerint ki sem kéne állnunk, meg mindenki minket akart, nem tartanak tőlünk, stb, stb., aztán nehogy meglepetés legyen...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenesetre a Steelers 13 egész pontot szerzett a Browns ellen. Lehet így úgy elmélkedni, de ezek a tények.ulpianus
A Steelers az utolsó 6 meccséből 5-n még 10 pontot sem engedett az ellenfélnek. Ezek is a tények. 😊

A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.Soldados
Asszem kötözködés nélkül leírható: sejtettem, hogy te leszel az, aki ezt nyíltan le fogja írni... 😀StormST
Asszem azért Te is tudod, hogy én sem kötözködésnek szántam, de én nem szoktam szépíteni a mondandómat csak azért, hogy emészthetőbb legyen. Sztem a realitást írtam le, elvégre a number 1 scoring Defense találkozik egy közepesnél semmiképpen sem jobb O-val. Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Mindenesetre a Steelers 13 egész pontot szerzett a Browns ellen. Lehet így úgy elmélkedni, de ezek a tények.ulpianus
A Steelers az utolsó 6 meccséből 5-n még 10 pontot sem engedett az ellenfélnek. Ezek is a tények. 😊

A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.Soldados
Asszem kötözködés nélkül leírható: sejtettem, hogy te leszel az, aki ezt nyíltan le fogja írni... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!