NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
a jagset se fogom érteni, nem volt olyan meggyőző az O# hogy McCoyt akarja bárki
remélen Allent nem engedjük el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Mike McCoy-t meg a Jags akarja interviewolni HC poszt kapcsán.

Várhatnának amíg számunkra is véget ér a szezon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ma jött Brian Iwuh LB, ST játékos, ment az idény folyamán nem is tudom hányadszor Kyle McCarthy S.xrace77
Nagyon jó ST playa...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Én a véleménynyilvánítás maximális szabadsága mellett szállok síkra, mint mindig, de Soldi, ha mostantól hét szűk esztendőn keresztül minden AA-od lemákolják azért ne lepődj meg, az már csak a reakció. 😛

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem tudom volt-e (valószínűleg igen), nem fogom végigolvasni, de visszajött Ryan Harris is. Személy szerint nagyon örülök az érkezésének. Tudom lassan a rögeszmémmé válik, de most bezavarnám Franklint Kuper helyére, RT-nek meg Harris.
Clady-Beadles-Walton-Franklin-Harris //persze úgy is gyakran 6OL emberrel toljuk szal mindegy...
Persze 1 éve nem edzett együtt a többiekkel, így nehéz lenne 1 hét alatt visszailleszteni, de ha más nem legalább egy minőségi csere, ami nagyon nincs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ejj, hogy felpörgött a buli!
JC6, hogy mi a bajom Veled? Most konkrétan az, hogy egy vitában úgy hirdettél eredményt, hogy senki nem kért rá és minden indoklást mellőztél. Hab a tortán a viselkedésedben, hogy ugyanezért az akcióért (csak a másik felet támogatta a delikvens), Amadeust kipenderítenéd a topic-ból, mint a pengős malacot, esetleg felnégyelnéd. Többször jelét adtad már, hogy tulajdonképpen fogalmad sincs, hogy beírásaidnak milyen hatása, következménye lesz, hogy mit is írsz valójában.

Storm-Soldi vita elfajulását nagyjából déltől biztosra lehetett venni. Storm ekkor írta ezt Soldinak: "Asszem kötözködés nélkül leírható: sejtettem, hogy te leszel az, aki ezt nyíltan le fogja írni..." Storm, akármennyit is vitáztál már Soldival, tudnod kellett volna, hogy ez a mondat neki, mint csataménnek a harci kürt. Meg is jött a válasz, ez már sok jóval nem kecsegtetett. ("Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.") Itt még Storm tartotta magát ("Nem akarok belemenni Soldival semmilyen vitába, elolvasom, amit ír, van is róla véleményem, de ahhoz már eleget vitáztunk, hogy tudjam, nem érdemes belemenni..."), de Soldi rutinjával nem számolt ("kösz a személyeskedést...).
Egek Ura! Soldi megsértődik azon, hogy vele szemben személyeskednek! Egyrészt nem történt meg, másrészt pont ő akad ki ezen?! Soldi, vitakultúrád alapvető eleme, hogy személyeskedsz.
(Egyre figyelemreméltóbb ahogy eléred, hogy Veled ne akarjon/ne merjen senki vitázni. Az viszont kifejezetten sajnálatos, hogy ezt a törekvésedet egyre több topikban szándékozod elérni. Mit gondolsz magadról, hogy ezt megengeded magadnak? Btw nekem elég szimbolikus, hogy a Broncos-topic-ban történik mindez.)
Előtte azért nem mulasztotta el biztosítani JC6-ot a következőről: "Na de abbahagyom, mert a 100. Tebow-flame-t nem akarom kirobbantani, ha már eddig direkt távoltartottam magam tőle, mert az ő személye pont olyan, hogy mindig trollkodás a vége a két tábor között - sajnos." Hát, tényleg nem lett belőle flame. 😛
A lejtőn pedig még taszított egyet a dolgon: "Én azt hiszem, írtam egy értelmes HSZ-t Tebow-ról, nem trollkodtam, nem fikáztam." Most már legalább tudhatjuk, hogy ha valaki vagy valami "kurva szar", az nem fikázás, hanem értelmes tényállítás. Illetve ha valakivel eddigi tapasztalatunk alapján nem szeretnénk, nem érdemes vitatkozni, akkor az nem tényállítás, hanem személyeskedés.

Engem sem győz meg senki az "ez itt X csapat topikja" kezdetű mondatokkal. Kérem, ne használjátok ultima ratio-ként!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ma jött Brian Iwuh LB, ST játékos, ment az idény folyamán nem is tudom hányadszor Kyle McCarthy S.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JC,Sobri külön kategória 😀 felesleges velük foglalkozni
Negritis
kikérem magamnak, hogy egy lapon, sőt egy mondatban említsenek Sobri-val 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
najó végig se olvasom a topikot, tuti hogy én vagyok a hülye és a mindig olyan csapatnak szurkolok akit épp ekéznek a haterek
de míg a Lakers érthető a Broncos nem

leggyengébb bejutó csapat vagyunk? igen
Tebow tud passzolni? igen de nem NFL szinten
Soldinak igaza van? igen, csak épp az arrogancia cinkes
Stromnak igaza van? igen mer nem tetszett neki a stílus, főleg valakitől akivel nincs jóba
JC,Sobri külön kategória 😀 felesleges velük foglalkozni
már most félek mi lesz a meccs topicban mikor ezt sincs kedvem olvasni 😕

sebaj ha majd februárba megint olvashatom a topicot mikor bemákoljuk az SB-t az SF ellen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ennek fuss neki még egyszer 😊JSanyo
Bocs tényleg nem szabadott volna Istent és Tebowt egy mondatban említenem, elnézést minden Pats/Brady fantól aki véletlen erre jár és olvassa..D11
nyugalom, (és hogy most is stílszerű denveres legyek: no offense 😊 ) csak ebben a topikban uralkodó vallás vezetőjére céloztam 😊JSanyo
😀😀😀DD értjük mi egymás, úgy érzem XD amúgy ez az idei denver topic meg mehetne cakk um pakk az aranyköpésekhez... 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
... Ennél még Sobrit is szivesebben olvasom itt...pc_x
Ejnye, no. 😊

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
...pc_x
JC6
kiragadtad a lényeget... mindegy


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Faszom ki van, legközelebb hsz törlés helyett lezárom a topikot egy hétre.Höri
Csak az utolsó PO meccsünk után, ha kérhetem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Faszom ki van, legközelebb hsz törlés helyett lezárom a topikot egy hétre.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hagyd már a fenébe ezt az alvós baromságot, rohadtul nem poénos, meg ha alszom, utána se fogok amellett elmenni, ami mellett most nem megyek el, szóval inkább ezzel ne koptasd az ujjaidat...

Azzal tereltél, hogy amit leírtam, azt szépen átugrottad, főleg azt a részét, ahol az elcseszett folyamatértékelésedre mutattam rá. De akkor kifejtem:

A Steelers az utolsó 6 meccséből 5-n még 10 pontot sem engedett az ellenfélnek. Ezek is a tények. 😊

A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.Soldados
Asszem kötözködés nélkül leírható: sejtettem, hogy te leszel az, aki ezt nyíltan le fogja írni... 😀StormST
Szerinted ezzel kétségbe vontam, amit írtál????????

Mi volt a válaszod?

Asszem azért Te is tudod, hogy én sem kötözködésnek szántam, de én nem szoktam szépíteni a mondandómat csak azért, hogy emészthetőbb legyen. Sztem a realitást írtam le, elvégre a number 1 scoring Defense találkozik egy közepesnél semmiképpen sem jobb O-val. Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.Soldados
Fényezés és szarozás, az első felesleges védelmi reflex, mivel nem volt támadás a szent tehened ellen, az utóbbi meg rossz stílusú, szintén feleslegesen...

Jah, eddig JC6-hoz még hozzá se szóltál...

Egyébként nálam a "nagyon rossz" és a "qrva szar" azért nincs köszönőviszonyban se...StormST
Pfff...

Egyrészt semmi védelmi reflex nincs a válaszomban, sőt teljesen közvetlen és barátágos hangnemű, amely válasz gyanánt (és nem védelmi reflexből 😉) kifejti egy fokkal jobban, miért is gondolom úgy a dolgot, hogy akár 13 pont is elég lehet. (a kifejtés általában beszélgetés kezdeményezés, ami fórumon több mint normális 😊, főleg mindezt a 2 csapat közös vasárnapi meccse esetén)

Itt jön a másrészt: Fényezés? Jézusom... Ne má'... Egyetlen tényt írtam, hogy Number One scoring Def. Ez a fényezés!? Továbbá a "szarozás" persze "jól hangzik", de az egész szövegkörnyezetet nézve sztem semmi támadó nincs benne, sőt igen barátságos hangnemű, élő beszédre hajazó stílusban (pl qrva szar helyzet). Ez rajtad kívül mindenkinek átjött... (Talán ezen érdemes lenne elgondolkodnod...)

Harmadrészt: A kifejtés pedig alátámasztással, érveléssel műkődik. Ezt vetted Te fényezés-szarozásnak, holott kiemeltem azt a számotokra kedvezőtlen matchupot, hogy best scoring Def vs közepesnél nem jobb O az álmoskönyvek szerint nem ígér sok jót. Ez nem fényezés szarozás, hanem érvelés. 😉 Semmi fellengzőset nem írtam, ami miatt ezt fényezés-szarozásnak kellett volna venned.

És igen, eddig nem beszéltem JC-vel, ő pont erre írt egy teljesen normális HSZ-t és elkezdtünk BESZÉLGETNI... Ez addig tartott, amíg meg nem jelentél... Pedig (sztem) jó, tartalmas, kellemes beszélgetés és véleménycsere volt.

És nem poénnak szánom, tényleg úgy gondolom, hogy le kellene feküdnöd, mert valszeg az egész napos stressz és fáradtság miatt vagy idegesebb, feszültebb és érzékenyebb. Senki más nem vette támadásnak, vagy fikázásnak az írásomat, ezen kellene elmélkedned.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Hagyd már a fenébe ezt az alvós baromságot, rohadtul nem poénos, meg ha alszom, utána se fogok amellett elmenni, ami mellett most nem megyek el, szóval inkább ezzel ne koptasd az ujjaidat...

Azzal tereltél, hogy amit leírtam, azt szépen átugrottad, főleg azt a részét, ahol az elcseszett folyamatértékelésedre mutattam rá. De akkor kifejtem:

Mindenesetre a Steelers 13 egész pontot szerzett a Browns ellen. Lehet így úgy elmélkedni, de ezek a tények.ulpianus
A Steelers az utolsó 6 meccséből 5-n még 10 pontot sem engedett az ellenfélnek. Ezek is a tények. 😊

A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.Soldados
Asszem kötözködés nélkül leírható: sejtettem, hogy te leszel az, aki ezt nyíltan le fogja írni... 😀StormST
Szerinted ezzel kétségbe vontam, amit írtál????????

Mi volt a válaszod?

Asszem azért Te is tudod, hogy én sem kötözködésnek szántam, de én nem szoktam szépíteni a mondandómat csak azért, hogy emészthetőbb legyen. Sztem a realitást írtam le, elvégre a number 1 scoring Defense találkozik egy közepesnél semmiképpen sem jobb O-val. Azt is tudod, hogy sosem jöttem ide trollkodni Tebow-val kapcsolatban, de most először leírom, hogy qrva szarnak látom a helyzetet vele. NFL-szinten sztem nem QB. Bármelyik másik West-es csapattól jobban tartottam volna.Soldados
Fényezés és szarozás, az első felesleges védelmi reflex, mivel nem volt támadás a szent tehened ellen, az utóbbi meg rossz stílusú, szintén feleslegesen...

Jah, eddig JC6-hoz még hozzá se szóltál...

Egyébként nálam a "nagyon rossz" és a "qrva szar" azért nincs köszönőviszonyban se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Csak egy kis közbevetés, ha már így pörög a helyzet.
Mint látjátok kb. a legrégebb óta követem a fórumot közületek, de ami itt most megy az nevetséges. Saját magatokat járatjátok le, és ettől lesz szar érzés Denver szurkolónak lenni, nem attól, hogy szopóágon van általában a csapat...
Ha ez a mi topikunk, akkor legalább ne üldözzük el a saját szurkolóinkat...
DE olyan nincs, hogy ez a mi topikunk... Most gondoljatok bele a Sobri - pats topik párhuzamba is.
Mi határozza meg, hogy kié a topik? Mert amit itt csináltok, az nem... Az jön ide, aki akar, azt ír amit akar, és majd az ADMINOK kitörlik, ha valami nem tetszik, vagy figyelmeztetnek... Ez nem a Ti dolgotok, és mindenkinek sokkal jobb lenne, ha nem így reagálnátok minden egyes negatív kritikára...
Kezd elegem lenni abból, hogy idejárok és mást sem látok, mint Storm kifakadásait, JC siránkozását és identitászavarát, meg a többi hülyét, akik adják alá a lovat... Ennél még Sobrit is szivesebben olvasom itt...
Nőjetek már fel... Egyszer nem ment fel a vérnyomásom, ha valaki a Broncost vagy Tebow-t fikázta (pedig nekem a draft után már megvolt a tebow broncos mez), ez van, ők így látják, de meggyőzni senkit nem fogtok neten keresztül... soha nem láttam még olyan vitát, ahol ez bejött volna a világhálón...
Kezdjünk lenyugodni és a szezonnal foglalkozni...
csók

pc


több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm, de ha meg akarom védeni magam, akkor megteszem... 😊

Egyébként ha valaki szerint kultúrált Soldi hozzászólása, akkor az szíve joga...

Nekem valahogy nem lenne pofám mondjuk bemenni a Colts vagy a Rams topikba leírni, hogy náluk "qrva szar" a helyzet...StormST
Igazából sztem ezzel válaszoltál is. mindenre. 😊 Sztem ha azt mondanám Hörinek, Orknak, és az átlagosnál nem szenzitívebb embereknek, hogy pl Painter qrva szar volt, vagy a Colts helyzete qrva szar, akkor nem sértődik meg és kezd azonnal támadni, személyeskedni, gondolatokat visszaidézgetni. Egyszerűen megbeszéljük, véleményt cserélünk, épp úgy, ahogy JC-vel tettük. Nem kell egyetérteni, csak dumáltunk. De én se sértődök meg arra, aki azt mondja, hogy Jonathan Scott szar. Főleg akkor nem, ha nem kárörvendeni jött, hanem kifejtve leírja a véleményét. Ha Troyra mondja se sértődök meg, bár hasonló esetekben azt szoktam mondani az illetőnek, hogy nem ért a focihoz. 😊 Attól hogy a qrva trágár szó, még nem feltétlen támadás, hanem ez esetben fokozó jelző.

De akkor ezentúl majd ebben a topikban (ami továbbra sem a tietek...) csak a "nagyon rossz" és ehhez hasonló kifejezéseket használom, hogy a Broncos-drukkerek érzékeny lelkivilágára is tekintettel legyek. 😉Soldados
Ok, gondoltam, hogy megint terelni fogsz, nem is számitottam jobbra...StormST
Tereltem? Mit is?

De tudod mit hagylak. Aludd ki magad, mert a sok idegeskedés torzítja a reakciókat. 😉 Egyúttal sajnálom, hogy a realista, ami egyben kicsit is negatív vélemény, az számodra elviselhetetlen. Sajnálom, hogy neked egyedüliként támadásnak tűnt az írásom. Sajnálom, hogy olyan mélyre tudsz süllyedni, hogy manipulatív technikát alkalmazz, hogy eltorzítsd a gondolataim tartalmát. Sajnálom, hogy idegbeteg módon reagálsz egy normális beszélgetésre. De legfőképpen sajnálom, hogy bemerészkedtem a "topikotokba", ami mostantól legyen egy karantén...

Szebb napot holnapra és jó meccset vasárnapra! 😉 Remélem azért a meccskövetőbe majd írhatok, sőt akár olyat is, hogy vmi, vagy vki szar nálatok... Hidd el, én ezt a saját csapatomra is e fogom írni, mert nálunk is vannak szar és qrva dolgok, helyzetek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
xrace77: ha poént írok ott a smiley. meg nem nevezett ismerősöm azt mondta, aki régóta itt "él" a fórumon, hogy poénkodni lehet, de csak úgy, ha ott van a smiley, mert az itteniek akkor nem fogják felvenni.
de ha félreérthető volt, bocs.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
(ne adj isten Tebowról)D11
ennek fuss neki még egyszer 😊JSanyo
Bocs tényleg nem szabadott volna Istent és Tebowt egy mondatban említenem, elnézést minden Pats/Brady fantól aki véletlen erre jár és olvassa..D11
nyugalom, (és hogy most is stílszerű denveres legyek: no offense 😊 ) csak ebben a topikban uralkodó vallás vezetőjére céloztam 😊

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben.Amadeus91
mert nem ragadtál ki hsz-t, sem mondatot, de még egy betűt sem, így a +1-et és a "Soldinak igaza van" mondatod vehetjük Storm megsértésének.JC6
Bocs JC6, remélem, hogy nem bántalak meg,de, ha ezt számon kéred Amadeuson, akkor ezt,a hszedet minek értelmezhetjük?
Storm nyert. KO.
No komment.

😀JC6
Ez sem egy építő jellegű hsz szvsz. Ha nem akarsz érdemben a kettejük párbeszédéhez hozzászólni, így teljesen felesleges, ők felnőtt értelmes emberek, normálisan lejátszák itt. 😊

Még egyszer végigolvastam a mai hszeket, (mert amikor mai nap folyamán folyamatosan olvastam, bennem egyik steelerses topliktárs hszét sem éreztem sértőnek, még Soldiét sem, sőt sok mindent nagyon jól lát.), hátha én siklottam el valami felett, de nem változott a véleményem.
Sajnos hajlamosak vagyunk bármilyen kritikát személyes és a csapat elleni támadásnak venni, és értelmetlen flame war-t generálni. Néha át lehetne nevezni a topikot Óvodának. 😛

Én remélem, hogy többi topiktárs,akinek bármilyen véleménye van a csapattal kapcsolatban, ezután is nyugodtan megoszthatja itt, és nem lesz számára kellemetlen, hogy megtette. Normális vita alakulhat ki róla. 😊

Mi vagyunk a "házigazdák" itt nekünk nagyobb a felelősségünk.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bocs tényleg nem szabadott volna Istent és Tebowt egy mondatban említenem, elnézést minden Pats/Brady fantól aki véletlen erre jár és olvassa..D11
Nem neked írtam, JSanyo szólított meg.JC6
Így megfelel?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Köszönöm, de ha meg akarom védeni magam, akkor megteszem... 😊

Egyébként ha valaki szerint kultúrált Soldi hozzászólása, akkor az szíve joga...

Nekem valahogy nem lenne pofám mondjuk bemenni a Colts vagy a Rams topikba leírni, hogy náluk "qrva szar" a helyzet...StormST
Igazából sztem ezzel válaszoltál is. mindenre. 😊 Sztem ha azt mondanám Hörinek, Orknak, és az átlagosnál nem szenzitívebb embereknek, hogy pl Painter qrva szar volt, vagy a Colts helyzete qrva szar, akkor nem sértődik meg és kezd azonnal támadni, személyeskedni, gondolatokat visszaidézgetni. Egyszerűen megbeszéljük, véleményt cserélünk, épp úgy, ahogy JC-vel tettük. Nem kell egyetérteni, csak dumáltunk. De én se sértődök meg arra, aki azt mondja, hogy Jonathan Scott szar. Főleg akkor nem, ha nem kárörvendeni jött, hanem kifejtve leírja a véleményét. Ha Troyra mondja se sértődök meg, bár hasonló esetekben azt szoktam mondani az illetőnek, hogy nem ért a focihoz. 😊 Attól hogy a qrva trágár szó, még nem feltétlen támadás, hanem ez esetben fokozó jelző.

De akkor ezentúl majd ebben a topikban (ami továbbra sem a tietek...) csak a "nagyon rossz" és ehhez hasonló kifejezéseket használom, hogy a Broncos-drukkerek érzékeny lelkivilágára is tekintettel legyek. 😉Soldados
Ok, gondoltam, hogy megint terelni fogsz, nem is számitottam jobbra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
(ne adj isten Tebowról)D11
ennek fuss neki még egyszer 😊JSanyo
Bocs tényleg nem szabadott volna Istent és Tebowt egy mondatban említenem, elnézést minden Pats/Brady fantól aki véletlen erre jár és olvassa..
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm, de ha meg akarom védeni magam, akkor megteszem... 😊

Egyébként ha valaki szerint kultúrált Soldi hozzászólása, akkor az szíve joga...

Nekem valahogy nem lenne pofám mondjuk bemenni a Colts vagy a Rams topikba leírni, hogy náluk "qrva szar" a helyzet...StormST
Igazából sztem ezzel válaszoltál is. mindenre. 😊 Sztem ha azt mondanám Hörinek, Orknak, és az átlagosnál nem szenzitívebb embereknek, hogy pl Painter qrva szar volt, vagy a Colts helyzete qrva szar, akkor nem sértődik meg és kezd azonnal támadni, személyeskedni, gondolatokat visszaidézgetni. Egyszerűen megbeszéljük, véleményt cserélünk, épp úgy, ahogy JC-vel tettük. Nem kell egyetérteni, csak dumáltunk. De én se sértődök meg arra, aki azt mondja, hogy Jonathan Scott szar. Főleg akkor nem, ha nem kárörvendeni jött, hanem kifejtve leírja a véleményét. Ha Troyra mondja se sértődök meg, bár hasonló esetekben azt szoktam mondani az illetőnek, hogy nem ért a focihoz. 😊 Attól hogy a qrva trágár szó, még nem feltétlen támadás, hanem ez esetben fokozó jelző.

De akkor ezentúl majd ebben a topikban (ami továbbra sem a tietek...) csak a "nagyon rossz" és ehhez hasonló kifejezéseket használom, hogy a Broncos-drukkerek érzékeny lelkivilágára is tekintettel legyek. 😉 De egyelőre rajtad kívül senki nem érzett támadást a mondandómban, ami sztem sokat mondó. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!