NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jókat írtok.
Az igazat megvallva most pontosan nem rémlik, hány QB-t fogyasztottunk el az utolsó PO szereplés óta, viszont Tebow nyögve, sírva - ríva, de bevitte a Broncos-t a PO-ba, ha nehezen is...És ez nagyon nagy öröm, eltekintve mindenféle statisztikától 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊JC6
Vannak azért olyan dolgok amiben lehet keresni pozitivumokat, nagyon kiváncsi leszek a meccsre, szerintem a Steelers legnagyobb baja a nagyon nagyon kétarcú O Line...ha azt az arcukat fogják mutatni amit mondjuk a 49ers ellen akkor simán van esélyetek, ez lesz a meccs kulcsa szerintem... na meg majd meglátjuk Tebow-t a Play Off-ban... :rolleyes: 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊JC6
😀 Nézd aki a rájátszásban van annak már nem kell magyarázkodni. Itt főcsoportonként 2-3 olyan gárda van akinek a főcsoport döntőig illik eljutni mert különben kuka a szezon és 1-2 olyan akinek a SB lehet a reális cél. Realitást nézve igen, ti lesztek a vesztesek, de és az élet sokszor tréfált már meg mindenkit. Persze remélem most nem fog minket és behúzzuk, nyögve, kaparva, de megcsináljuk. Véres izzadós meccsre számítok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem lehet,hogy a nem túl bonyolult taktikán kéne egyet csavarni a PO-ra?Janek
Azért nem annyira egyszerű a taktikánk, mint sokan gondolják. Nem abból áll, h középen futunk, az amúgy se taktika. Nagyon változatos futások vannak a playbookban, amik ülnek is, 200+ yard az nem kevés, no1 rush O az no1. Ezzel nincs baj.
Passzolni meg nem tudunk, mert nincs protection ésvagy TT pontatlan ésvagy TT nem a megfelelő embernek akarja dobni ésvagy TT túl sokat vár ésvagy a WR-ek nem szakadnak el ésvagy a WR-ek droppolnak. ezek tetszőleges kombinációja. Szurkolói szempontból teljesen mindegy h mire vezethető vissza, nem is akarok vitát h ezek közül melyik igaz melyik nem, melyik miatt olyan a passz O amilyen, a tény, h 31-ek vagyunk benne.

Akkor most racionális érv, h miért erőltessük azt ami nem megy /*mindegy mi miatt nem megy*/ azzal szemben ami nagyon megy? NINCS.

Futnunk kell. Aki nem csak a statisztikát nézi meg a meccs után, annak be kell látnia optiont játszunk ugyan, de több fajta optiont, több fajta változatot. Ha annyira "nem túl bonyolult" taktika lenne, akkor nem futnánk 200+ yardokat.

A play call néhány kulcs szituációban lehetne jobb, mindenképp, lehetne kicsit több kockázatot vállalni, de alapvetően a gameplan, az az amit tudunk. Ha hirtelen Pálfordulatot vesz a csapat, McGahee-t jegeljük és futás nélkül 100 Tebow passzra alapozva próbálunk játszani, biztos a shotout... //ez persze a másik véglet, tudom h senki nem ezt akarta tanácsolni

szerk: néha váratlanul egy kis spreadet azért el tudnék képzelni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Pola, statisztikailag 50-50 az arány😛kishaszi
Statisztikailag igen, de ha nem statisztikai szemmel, ugyebár csak azt a statisztikát hisszük el amit saját magunk hamisítottunk, vizsgáljuk, hanem analitikus megközelítéssel állunk a dolgokhoz akkor a 30-70% lehet a megfelelő, azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nem lehet,hogy a nem túl bonyolult taktikán kéne egyet csavarni a PO-ra?

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pola, statisztikailag 50-50 az arány😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezeken besírtam:

- Kiesel the Diesel
- egy lobogó hajú
- egy meleg nevű, stb. 😀

-----
Egyébként meg a 30-70 lehet, hogy ésszerű, de én még azt a 30%-ot sem adnám oda. Minden a Steelers mellett szól, kivéve a miracle szó.

Ha jól számoltam, az utolsó 3 meccsünkön 9x adtuk el a labdát, ami brutális. Valamit ki kell találni, mert szerintem hétvégén a futással nem lehet megnyerni a meccset. Többtényezős.
Ráadásul az utolsó pár hétben már Tebow-t sem engedték futni. Ehhez jön a sok drop, az idióta playcall és kész is a katasztrófa.
Remélem, hogy rám cáfolnak és csak azért is megmutatják. És azt is remélem, hogy Dawk összeszedi magát! Leet, hogy az utolsó PO meccse lenne...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Azt, hogy nem látták a meccset ne hidd el. Jelenleg, még idén, az az edző irányítja a védelmünket aki az egész liga történetében talán a legnagyobb D guru. Ezt azt hiszem csapatoktól függetlenül mindenki elismeri Coach Dad-ről. A passz elleni védelmünk valóban a legjobb, számokban, sajnos bizonyos mutatókat amiket mi Steelers fanok szeretünk nem hoztuk eddig. Gondolok a labdaszerzésekre, a sackekre. Az esélyetek akkor lehet meg, ha a falatok ad elég időt és van 3-4 olyan emberetek aki biztos kézzel kap el. Na már most a falnál a legjobb tudást kell hozni, mert az egyik oldalon JH a másikon Vugyli rohamoz majd, középen pedig Kiesel the Diesel és Ziggy fogja megpróbálni összeroppantani a zsebet, helyet adva Timmonsnak és Farriornak. Nme lesz könnyű, Tebownak minden hidegvérére szüksége lesz, hogy az utolsó pillanatig várjon a labdával, ha nem lesz türelmes és megijed akkor elhajítja és abból egy lobogó hajú, vagy egy meleg nevű esetleg az "öreg" Ike szedheti fel az elhullót. A védelmünk már a Browns ellen is PO formában volt, ezt fokozni fogják. Esélyetek Mc futásaiban lehet, de azt gondolom a meccsenkénti átlagotok alatt lesztek sokkal. Nálunk ugyebár egy kicsit visszaesett a futás, mert Mendi sérült és a Vörös akármilyen jó is konzisztensen nem tudja azt hoizni, mint Rash. Remélem rám cáfol. Az elkapók pedig, hát Ben kezében vannak, ha nem hibázik és dob nagy homályokat akkor még jobban csökken az esélyetek. Szerintem most, ma, 30-70% az arány.polamalu
Korrekt elemzés! 😊

Ha a falon, meg a biztos kezű WR-eken fog múlni, akkor halálra vagyunk ítélve, ez tisztán látszik... 😀

Mondjuk Tebow nem nagyon szokta ijedtében elhajigálni a labdákat, kivétel volt erre a Bills meccs, de ott tényleg minden szétesett. Ő inkább vagy addig kivár, amíg vagy futni nem tud, vagy el nem kapják, vagy kivágja oldalra, de INT veszélyes passzokat csak elég ritkán dob, igaz pontosakat is... 😀

A 30-70 az ésszerűnek hangzik. Nekünk csak akkor lehet esélyünk, ha mi nem hibázunk, ti pedig igen. Ha BB-t Doom, Von és a pass rush hibára tudja kényszeríteni (esetleg szerzünk valakitől egy fumble-t), akkor lehet valami talán, de akkor még mindig kellene a támadóknak valamit villantani...StormST
Megmondom őszintén csak részleteket láttam idén Denver meccsből, ezért írtam a hajigálást. A labdák eladása nálunk, főleg nagy számban 2-3 meccsre tehető, a többin 1 max 2 eladott labdánk volt. Sajnos a szerzés sem ment. Talán összesen egy meccsünk volt (pontosan nem emlékszem kaparni kérne adatot) amikor pozitív TO mutatót hoztunk. Igen a nyomás lehet ellenszer BB-re, de akkor nagyon szabad lehet a CB és az LB sor közti terület ahová az idén, is, parádésan játszó Miller, vagy az öreg (Hines táncoslábú Ward) be tud szaladni és lehúzni. Vagyis a nyomást is okosan kell Benre helyezni, ezt nekünk ugyanúgy észben kell tartanunk veletek kapcsolatban, bár az idei sémaváltásunkkal ezt megoldottuk asszem, kevesebb a sack és kevesebb a blitz viszont hatásosabb a passz D.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
3.) -12-es TO mutatóval mi a faszt keresünk egyáltalán a PO-ban????


Ugyanazt amit mi 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azt, hogy nem látták a meccset ne hidd el. Jelenleg, még idén, az az edző irányítja a védelmünket aki az egész liga történetében talán a legnagyobb D guru. Ezt azt hiszem csapatoktól függetlenül mindenki elismeri Coach Dad-ről. A passz elleni védelmünk valóban a legjobb, számokban, sajnos bizonyos mutatókat amiket mi Steelers fanok szeretünk nem hoztuk eddig. Gondolok a labdaszerzésekre, a sackekre. Az esélyetek akkor lehet meg, ha a falatok ad elég időt és van 3-4 olyan emberetek aki biztos kézzel kap el. Na már most a falnál a legjobb tudást kell hozni, mert az egyik oldalon JH a másikon Vugyli rohamoz majd, középen pedig Kiesel the Diesel és Ziggy fogja megpróbálni összeroppantani a zsebet, helyet adva Timmonsnak és Farriornak. Nme lesz könnyű, Tebownak minden hidegvérére szüksége lesz, hogy az utolsó pillanatig várjon a labdával, ha nem lesz türelmes és megijed akkor elhajítja és abból egy lobogó hajú, vagy egy meleg nevű esetleg az "öreg" Ike szedheti fel az elhullót. A védelmünk már a Browns ellen is PO formában volt, ezt fokozni fogják. Esélyetek Mc futásaiban lehet, de azt gondolom a meccsenkénti átlagotok alatt lesztek sokkal. Nálunk ugyebár egy kicsit visszaesett a futás, mert Mendi sérült és a Vörös akármilyen jó is konzisztensen nem tudja azt hoizni, mint Rash. Remélem rám cáfol. Az elkapók pedig, hát Ben kezében vannak, ha nem hibázik és dob nagy homályokat akkor még jobban csökken az esélyetek. Szerintem most, ma, 30-70% az arány.polamalu
Korrekt elemzés! 😊

Ha a falon, meg a biztos kezű WR-eken fog múlni, akkor halálra vagyunk ítélve, ez tisztán látszik... 😀

Mondjuk Tebow nem nagyon szokta ijedtében elhajigálni a labdákat, kivétel volt erre a Bills meccs, de ott tényleg minden szétesett. Ő inkább vagy addig kivár, amíg vagy futni nem tud, vagy el nem kapják, vagy kivágja oldalra, de INT veszélyes passzokat csak elég ritkán dob, igaz pontosakat is... 😀

A 30-70 az ésszerűnek hangzik. Nekünk csak akkor lehet esélyünk, ha mi nem hibázunk, ti pedig igen. Ha BB-t Doom, Von és a pass rush hibára tudja kényszeríteni (esetleg szerzünk valakitől egy fumble-t), akkor lehet valami talán, de akkor még mindig kellene a támadóknak valamit villantani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A futás a KC ellen is ment, több mint 200 yard, azzal meccset lehet nyerni.

Azonban
1.) amíg FG táv határán, nem azon belülre akarunk játszani, pont nélkül maradunk. A róka tudta h nem mer majd 58-ról rúgatni, akkor mi a faszért nem futottunk közelebb? 3 pont és nincs ideje támadni a KC-nak. //Mondjuk akkor nem sérül le Bowe és esélyünk sincs a meccsen de ezt előre nem lehetett látni
2.) Ha pedig FG távon belül vagyunk, de kapjunk 10 yardos sacket, h kikerüljünk onnan. Vagy holdingot, vagy false startot, vagy delay of game-et
3.) -12-es TO mutatóval mi a faszt keresünk egyáltalán a PO-ban????

Passprotection nulla. Mellé ott van egy irányító, akkor lassan hoz (sokszor egyébként is rossz) döntést és a zsebet sem érzi. Ez nem a győzelem ez egy katasztrófa receptje. Tebow-t nagyon meg kéne védeni, ellenben talán a legrosszabb protectiont kapta a szezon során.

Nem nagyon láttam idén (se) sok Steelers meccset, majd szombaton megnézek néhányat, aztán utána okoskodok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Azt, hogy nem látták a meccset ne hidd el. Jelenleg, még idén, az az edző irányítja a védelmünket aki az egész liga történetében talán a legnagyobb D guru. Ezt azt hiszem csapatoktól függetlenül mindenki elismeri Coach Dad-ről. A passz elleni védelmünk valóban a legjobb, számokban, sajnos bizonyos mutatókat amiket mi Steelers fanok szeretünk nem hoztuk eddig. Gondolok a labdaszerzésekre, a sackekre. Az esélyetek akkor lehet meg, ha a falatok ad elég időt és van 3-4 olyan emberetek aki biztos kézzel kap el. Na már most a falnál a legjobb tudást kell hozni, mert az egyik oldalon JH a másikon Vugyli rohamoz majd, középen pedig Kiesel the Diesel és Ziggy fogja megpróbálni összeroppantani a zsebet, helyet adva Timmonsnak és Farriornak. Nme lesz könnyű, Tebownak minden hidegvérére szüksége lesz, hogy az utolsó pillanatig várjon a labdával, ha nem lesz türelmes és megijed akkor elhajítja és abból egy lobogó hajú, vagy egy meleg nevű esetleg az "öreg" Ike szedheti fel az elhullót. A védelmünk már a Browns ellen is PO formában volt, ezt fokozni fogják. Esélyetek Mc futásaiban lehet, de azt gondolom a meccsenkénti átlagotok alatt lesztek sokkal. Nálunk ugyebár egy kicsit visszaesett a futás, mert Mendi sérült és a Vörös akármilyen jó is konzisztensen nem tudja azt hoizni, mint Rash. Remélem rám cáfol. Az elkapók pedig, hát Ben kezében vannak, ha nem hibázik és dob nagy homályokat akkor még jobban csökken az esélyetek. Szerintem most, ma, 30-70% az arány.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintetek milyen taktikával győzhetünk vasárnap?
A statisztikák alapján futni kéne:
Rushing (YPG)
1. Denver Broncos 164.5

Rush defense (YPG)
8 Pittsburgh Steelers 99.8 (Totalban meg pass védekezésben elsők 😕 )

A KC def taktika nagyon megölte az offense-t, remélem steelers nem látta. 😉sirarcheer
Már hogy ma nem látták, vagy úgy egyébként? 😀

Szerintem már 3-szor visszanézte az egész csapat... 😀

Mi nem nagyon tudunk a taktikánkon változtatni, ha mennek a futások, akkor is kellene pár jó passz, mert csak futásokkal nem lehet nyerni. Okosabb playcalling kell, meg egy nagyon nagy adag mázli és persze a védelem jó játéka...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Taktikával nem nyerhetünk, legfeljebb csodával 😛Black_Adder
De csodánk már van. 😉
Azért kell a taktika. 😀

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Taktikával nem nyerhetünk, legfeljebb csodával 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Szerintetek milyen taktikával győzhetünk vasárnap?
A statisztikák alapján futni kéne:
Rushing (YPG)
1. Denver Broncos 164.5

Rush defense (YPG)
8 Pittsburgh Steelers 99.8 (Totalban meg pass védekezésben elsők 😕 )

A KC def taktika nagyon megölte az offense-t, remélem steelers nem látta. 😉

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azon filózok, hogy vajon Dawk felépül e vasárnapra.
Nagyon remélem.JC6
Az első hírek arról szóltak, hogy tud játszani, de állítólag Elway tegnapi stream-es beszélgetéséből nem ez jött le...

Szerintem péntek előtt úgyse tudunk majd semmit, de ha ma se fog edzeni, az már sok jót nem jelent...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Oké. Két hszt. töröltem.
Tudja Storm is, őt miért vágtam, és Soldi meg szó szerint le is írta, hogy csak kötözködni akart vele. Aki nem is sejti, írjon nekem PMben.

Tessék megérteni, hogy ez nem a ti kettőtök egójának topicja.
Egyébként sem igaz, hogy az okos sosem enged. Ez a mondás másképp van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azon filózok, hogy vajon Dawk felépül e vasárnapra.
Nagyon remélem.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ma jött Brian Iwuh LB, ST játékos, ment az idény folyamán nem is tudom hányadszor Kyle McCarthy S.xrace77
Nagyon jó ST playa...Black_Adder
Bizony. Nálunk vezette a tackle listát, ameddig meg nem sérült és nem tettük ki az utcára. Emellett a defenseben is használható. Tavaly 2 meccsen kezdett Briggs helyén és mindkét alkalommal jó volt, sőt a Skins ellen egyenesen parádésan játszott.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom volt-e (valószínűleg igen), nem fogom végigolvasni, de visszajött Ryan Harris is. Személy szerint nagyon örülök az érkezésének. Tudom lassan a rögeszmémmé válik, de most bezavarnám Franklint Kuper helyére, RT-nek meg Harris.
Clady-Beadles-Walton-Franklin-Harris //persze úgy is gyakran 6OL emberrel toljuk szal mindegy...
Persze 1 éve nem edzett együtt a többiekkel, így nehéz lenne 1 hét alatt visszailleszteni, de ha más nem legalább egy minőségi csere, ami nagyon nincs...Black_Adder
Ami az ő esetében a fontos infó még, hogy 2012-re is aláírt egyből (a Denver Post-os riporter csaj írta), így ha most nem is tudjuk beépíteni, TC alatt megharcolhat az egyik helyért, ha egészséges, akkor jól jöhet, pl. Clark helyén a 6. OL posztján... 😊

Én nagyon örülök neki, hogy hoztuk, mert nagyon sajnáltam, amikor elment, én jó kis játékosnak tartottam a posztján, remélem még látjuk Broncos mezben játszani sokat... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Mike McCoy-t meg a Jags akarja interviewolni HC poszt kapcsán.

Várhatnának amíg számunkra is véget ér a szezon...Black_Adder
Én egyébként ezt nem értettem. A korrekt eljárás általában az szokott lenni, hogy amíg egy csapat bent van a playoffban, addig nem keresik meg a náluk lévő edzőket a már kiesett csapatok. Pl. mi se kerestük meg akkoriban Spags-t, amíg a Giants a PO-ban volt...

Mielőtt flame indulna ebből is, nem akarom én savazni a Jags-t, csak nekem fura volt. Meg aztán tőlem vihetik is McCoy-t, ha az utóbbi meccsek playcalling-ját nézem. Igen, amikor jött Tebow, akkor jól változtatott, de azóta nagyon sokat romlott... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(ne adj isten Tebowról)D11
ennek fuss neki még egyszer 😊JSanyo
Bocs tényleg nem szabadott volna Istent és Tebowt egy mondatban említenem, elnézést minden Pats/Brady fantól aki véletlen erre jár és olvassa..D11
Hát az a minimum 😛 Am a legújabb nálam a nephew volt, nem tudtam, hogy ismét felemelkedett 😛