NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
(ne adj isten Tebowról)D11
ennek fuss neki még egyszer 😊JSanyo
na ez a +1 😊
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
(ne adj isten Tebowról)D11
ennek fuss neki még egyszer 😊

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Köszönöm, de ha meg akarom védeni magam, akkor megteszem... 😊

Egyébként ha valaki szerint kultúrált Soldi hozzászólása, akkor az szíve joga...

Nekem valahogy nem lenne pofám mondjuk bemenni a Colts vagy a Rams topikba leírni, hogy náluk "qrva szar" a helyzet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 ez most csak vicc ugye? 😀 tehát ha Soldinak ad igazat a Broncos topikban, akkor ezzel megsérti Stormot? 😀Hurka
mivel Storm több kétértelmű mondatot is kapott Solditól, amire kiakadt. vissza lehet olvasni. és ha teszem azt, valakivel egyet értek, akkor kimásolom azon hsz-ét, ami tetszik, majd arra adok +1-et. de ez nem így történt.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
zajlik itt egy elég erős vita. erre jön egy Bengals szurkoló (a Bengals-t 1 hónappal ezelőtt ha említettük vagy Dalton-t esetleg) és elkezd bólogatni meg igazat adni egy Steelers szurkolónak a Denver Broncos topikban.

Hurka
JC6
nem igazán értem, hogy mi a gond. Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben. Ennyi erővel nem adhatok igazat Sobrinak a gazdasági témákban, hiszen én Bengals Fan vagyok, ő Tebow Fan és egyikünk sem diplomás közgazdász. (ha mégis az vagy Sobri, akkor sorry)

Mostantól kezdve mindenki csak a saját csapatának a szurkolóival érthet egyet.

Részemről abgeschlossen...Amadeus91
Ide nem piszkíthatsz csak, ha Paci van a sigedben! 😊 Ha vitatkozol, vagy negatív dolgot mondasz bármelyik Broncos játékosról (ne adj isten Tebowról), akkor troll vagy! Meg különben is mit keresel itt ha nem DB fan vagy? Mit képzelsz magadról, hogy Bengalsos létedre ide mersz jönni és még írsz is!

Remélem McGahee hozzánk kerül jövőre Tampába és be se nézek többet ebbe a topicba 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben.Amadeus91
mert nem ragadtál ki hsz-t, sem mondatot, de még egy betűt sem, így a +1-et és a "Soldinak igaza van" mondatod vehetjük Storm megsértésének.JC6
😂 😂 ez most csak vicc ugye? 😀 tehát ha Soldinak ad igazat a Broncos topikban, akkor ezzel megsérti Stormot? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben.Amadeus91
mert nem ragadtál ki hsz-t, sem mondatot, de még egy betűt sem, így a +1-et és a "Soldinak igaza van" mondatod vehetjük Storm megsértésének.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
zajlik itt egy elég erős vita. erre jön egy Bengals szurkoló (a Bengals-t 1 hónappal ezelőtt ha említettük vagy Dalton-t esetleg) és elkezd bólogatni meg igazat adni egy Steelers szurkolónak a Denver Broncos topikban.

Hurka
JC6
nem igazán értem, hogy mi a gond. Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben. Ennyi erővel nem adhatok igazat Sobrinak a gazdasági témákban, hiszen én Bengals Fan vagyok, ő Tebow Fan és egyikünk sem diplomás közgazdász. (ha mégis az vagy Sobri, akkor sorry)

Mostantól kezdve mindenki csak a saját csapatának a szurkolóival érthet egyet.

Részemről abgeschlossen...Amadeus91
oké, de ezt nem én írtam, hanem JC 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Terrell-Suggs-goes-out-of-his-way-to-bash-Tim-Te?urn=nfl-wp15161
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
zajlik itt egy elég erős vita. erre jön egy Bengals szurkoló (a Bengals-t 1 hónappal ezelőtt ha említettük vagy Dalton-t esetleg) és elkezd bólogatni meg igazat adni egy Steelers szurkolónak a Denver Broncos topikban.

Hurka
JC6
nem igazán értem, hogy mi a gond. Mióta kizáró ok az, hogy Bengals fan vagyok, abban, hogy igazat adjak Soldinak - aki Pittsburgh szurkoló- egy Tebow-t érintő véleményben. Ennyi erővel nem adhatok igazat Sobrinak a gazdasági témákban, hiszen én Bengals Fan vagyok, ő Tebow Fan és egyikünk sem diplomás közgazdász. (ha mégis az vagy Sobri, akkor sorry)

Mostantól kezdve mindenki csak a saját csapatának a szurkolóival érthet egyet.

Részemről abgeschlossen...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Menthetetlen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Sobri, tőled meg rosszul vagyok. ezekkel a hsz-ekkel sok embernél kivered a biztosítékot...JC6
De rájuk sem haragszom oktalan dühük miatt, nagyvonalú vagyok, fátylat rá.
"Boldogok, a kik sírnak: mert ők megvígasztaltatnak."
Máté 5:4

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én nagyon nem szeretném, ha más csapatok drukkerei nem írnának ide, mert nagyon sokan nagyon korrekt és kultúrált eszmecserére képesek!!!

De szerintem, ha valaki nem tudja figyelembe venni mások érzelmeit, legalább annyira, amennyire ezt másoktól is elvárja, akkor inkább tartsa meg magának a véleményét, akár csapatról, akár játékosról van szó. Ez vonatkozik a Broncos drukkerekre is! (rám is nyugodtan szóljatok rám, ha olyan stílusban becsmérlek egy másik csapatot vagy egy másik csapat játékosát, ami bántó és jogtalan)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez mindent elmond rólad, és légyszíves ne írj nekem PM-et
te mit hiszel, ide csak Broncos fanok írogathatnak? nem, akárki, ahogy az összes többi topikba, hiszen ez egy fórum, ahol nincsen megszabva, hogy valaki csak a saját csapata topikjába írhat. De ha a többi Broncos fan is azt írja, hogy ide csak Denveresek írjanak, akkor sztem be is kéne zárni a Broncos topikot, hiszen úgyis ott a Denver sports (senkit se akarok ezzel megbántani, de ezen felhúztam most magam...)Hurka
most akkor én benézek a Titans topikba és írok egy totál értelmetlen dologról. vagy vitatkozok azzal a Texans szurkolóval, aki egy hsz-t írt oda, 2 hónap alatt. aztán átmegyek a Miami topikba, hisz oda régen írtam és offolok kicsit.

zajlik itt egy elég erős vita. erre jön egy Bengals szurkoló (a Bengals-t 1 hónappal ezelőtt ha említettük vagy Dalton-t esetleg) és elkezd bólogatni meg igazat adni egy Steelers szurkolónak a Denver Broncos topikban.

szóval megértem a kiakadásod, de akkor te is értsd meg az enyémet...

szerk.: Sobri, tőled meg rosszul vagyok. ezekkel a hsz-ekkel sok embernél kivered a biztosítékot...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
JC6-ot meg nem bántani, hiszen nem tehet róla, hogy ennyire istentelen.
Sajnos olyan közegben nőhetett fel, ahol a kommunikáció nem volt prioritás.
De erről ő tehet a legkevésbé.
De jó úton van, hiszen szereti Tebow-t, és hátha Tebow istenszeretete rá is hatással lesz, előnyére változik, eltölti a szeretet, a tolerancia, megértés, együttérzés, és hasonló érzések.
"Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből és teljes lelkedből és minden erődből és teljes elmédből; és a te felebarátodat, mint magadat."
Lukács 10:27

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Végignéztem, nagyon nem helytálló a folyamatleírásod! Az én hszemre (#4263), amit én poénosnak szántam, már Steelers fényezéssel válaszoltál Soldi (#4264), meg azzal, hogy nálunk "qrva" szar a helyzet. Szerintek a Broncos topikban ez a normális?

A portál közösségi, de azért a Denver Broncos topik azért valamennyire csak hozzánk tartozik szerintem...

Manipuláció? Még egyszer leírom, én azokat a mondatokat idéztwm, amik bem tetszettek. Nem volt összefüggés, csak a mondatok, amik nem tetszettek. Kihagytam közüle? Igen, mert egy szar tompítás volt két fikázás között...

Amit te csinálsz, az meg annyi, hogy a hsz neked nem tetsző részét levágod és arra nem válaszolsz, ami totál elferdít(het)i az egészet...

Nekem a stílus nem tetszik, nem a tartalom. Rossz nálunk a helyzet? Igen, ha visszaolvastál volna, akkor tudnád, hogy szerintünk is! Hogy "qrva szar"? Na ez már inkább téged minősít, ha így írod le!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
+1 Soldi

teljesen kulturált véleményt fogalmazott meg.Amadeus91
kit érdekel?JC6
ez mindent elmond rólad, és légyszíves ne írj nekem PM-et
te mit hiszel, ide csak Broncos fanok írogathatnak? nem, akárki, ahogy az összes többi topikba, hiszen ez egy fórum, ahol nincsen megszabva, hogy valaki csak a saját csapata topikjába írhat. De ha a többi Broncos fan is azt írja, hogy ide csak Denveresek írjanak, akkor sztem be is kéne zárni a Broncos topikot, hiszen úgyis ott a Denver sports (senkit se akarok ezzel megbántani, de ezen felhúztam most magam...)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Pedig bárki leírhatja, hogy Tebow szar.
Max téved.
És aki szerint nem szar, az is elmondhatja nyugodtan, hogy miért nem az.
Vagy nemcsakhogy nem szar, hanem kimondottan jó. Nagyon jó.
Én például ezt szoktam elmondani, hiszen nincs még egy ilyen leader, vagy aki ennyire győzelemorientált lenne.
vagyis az én koordinátarendszeremben ennyire jó lenne. Tehát logikus, hogy Tebow a legjobb.
De az azért durva lenne, ha Soldi nem mondhatná el a meglátásait, mégha ezügyben tévesek is.
Vagy bárki más.
Egy fórum úgy működik, hogy a szabályokat betartva mindenki azt ír és oda, ahova csak akar. Az üzemeltetők meg majd cenzúrázzák, vagdossák, szerkesztik, stb.
Egyszer, még régebben a film topic-ba írtam pókerről, mert melléklikkeltem. És nem dőlt össze a világ.
Szóval maximálisan úgy látom, hogy Soldi megoszthatja itt is a tévedéseit Tebow-val kapcsolatban, és a mi dolgunk, hogy ezeket kiigazítsuk - igény szerint.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
+1 Soldi

teljesen kulturált véleményt fogalmazott meg.Amadeus91
kit érdekel?
komolyan mondom, ezért képesek emberek benézni egy másik csapat topikjába... jó, oké, benézel, de mond már meg nekem őszintén:

1. Soldi védelemre szorul?
2. mit keresel a broncos topikban? és bántás nélkül...de kérlek, inkább ne válaszolj, mert akkor ez nem a DB topik lesz, hanem az OPP topik 2.

továbbá, ha a többi Steelers szurkolónak nincs építő jellegű mondanivalója, ami a Denver Broncos-hoz kapcsolódik, akkor ne írjanak, elkerülve a fölösleges offolást és trollkodást. arra ott a PM.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
+1 Soldi

teljesen kulturált véleményt fogalmazott meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
"Houston.. izé Höri we have a problem!"

A Tebow mánia óta el van átkozva ez a topic. 😕

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megint ugyanazt csinálod mint eddig, trollkodsz, véded a saját szent tehened, meg felbaszod az agyam, én barom meg megint beugrottam...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁStormST
😂 😂 😂 Huhh! Azt hiszem, menj el aludni. 😉

Az trollkodás, hogy szarnak látom a helyzetet vele? Főleg jelenleg? Az trollkodás, hogy jelenleg ez a PIT sztem sokkal erősebb? Olvass sokat, kb mindenki ezt írja, mondja. Én le is írtam, hogy melyik párharc, ami elég szarul néz ki és miért. Ettől még lehet meglepetés (ezt miért nem idézted vissza? 😛) persze, de ez a valóság. Sajnálom, hogy az érzékeny lelkedet ez ennyire bántja, de én nem ócsároltam senkit a Broncosból.

ui.: az pedig csak téged minősít, hogy a szemezgetésedből jópár dolgot kihagytál, ami azért árnyalja a képet (pl hogy nem jelenteném ki ezt kategorikusen 1 év játék után 😉) Ja hogy az nem illett volna bele személyes támadásod profiljába!!! Így mindjárt más! 😉Soldados
Nem, az a trollkodás, hogy totál feleslegesen és nem mellesleg arrogáns stílusban idejössz és beírod, amit írsz. Ha Steelers fényezést akarnék látni, akkor elmennék a ti fórumotokat olvasni. Viszont azt hiszem nem érdemeltük meg, hogy úgy gyere ide, ahogy idejöttél. Az a trollkodás, hogy idejössz leírni, hogy mennyire esélyesebb a Steelers, arra nem ez a topik való. Hogy miért?

MERT EZ A BRONCOS TOPIK, NYISD KI A SZEMED!!!!!

Érdekes módon minden Steelers drukker rajtad kívül, aki ide vetődött, az kb. annyival jött, hogy jó meccsre számít, Steelers győzelemmel, de te leírtad, hogy ti vagytok a húúúúúúúú de mekkora esélyesek és nálunk "qrva" rossz a helyzet. Szerinted ez miért volt jó? Jót tett a kicsi lelkednek? Támadta itt valaki a szent Acéltehenet? Esélyesek vagytok, leszarom. Én azzal foglalkozom, EBBEN A TOPIKBAN, hogy milyen helyeken lehet esetleg esélye a Broncos-nak, de nem nálatok és nem a Steelers-t fikázva itt se.

Ui.: Te hányszor idézted végig, betűről betűre az én hszeimet és hányszor válaszoltál rájuk tételesen? Általában kivágsz két sort, a többit figyelmen kívül hagyod. Akkor te hol vagy előrébb? Én leírtam, hogy nekem melyik mondatok nem tetszettek, ennyi. Jah, ha két fikázás közé beírsz egy kis tompítást, azt csak a gyogyósok veszik úgy, hogy ér valamit, -2+1<0, mateklecke...StormST
Menj aludni, ha hosszú volt a nap. 😉

Én normális stílusban írtam egy Broncos-Steelers meccs kapcsán a Broncos topikban. (Itt jegyezném meg, hogy ilyen nincs, hogy ez a "Ti" topikotok... Ezt jó lenne ha a fejetekbe vésnétek, ugyanis ez közösségi portál, a Broncos blog a tietek) Egy tényre, írtam egy másik tényt. 😉 Ennyi történt. Utána mással (JC6) beszélgettem teljesen normális véleménycsere volt, amíg megint egy teljes bekezdést nem szenteltél nekem. Ezt megjegyeztem, hogy nem láttam értelmét, azóta pedig el van gurulva a gyógyszer. Sztem most feküdj le és holnap nézd végig, hogy mennyire helytálló a folyamat leírásom. 😉

Arról nem tehetek, hogy Te képtelen vagy bármit elviselni, ami reálisan írja le a dolgokat, vagy éppen Tebow-t. És azt Te geciségnek, trollkodásnak veszed. Ez kizárólag téged minősít.

A kivagdosásról annyit, hogy Te azt manipulatív technikaként alkalmaztad, hiszen cáfolni akarsz engem az én írásomból, ezért visszaidézel több HSZ-ből több félmondatot, de gondosan levágod a végéről a másik, amúgy szorosan kapcsolódó következő tagmondatot, vagy mondatot. Ez manipuláció. Ezzel szemben én csak visszaidézlek, mint egy párbeszédet, nempedig manipulatív technikát alkalmazok. Te ezzel szemben 5-6 gondolatot vágsz ki több összefüggő szövegből. A kettő között óriási a különbség. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Megint ugyanazt csinálod mint eddig, trollkodsz, véded a saját szent tehened, meg felbaszod az agyam, én barom meg megint beugrottam...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁStormST
😂 😂 😂 Huhh! Azt hiszem, menj el aludni. 😉

Az trollkodás, hogy szarnak látom a helyzetet vele? Főleg jelenleg? Az trollkodás, hogy jelenleg ez a PIT sztem sokkal erősebb? Olvass sokat, kb mindenki ezt írja, mondja. Én le is írtam, hogy melyik párharc, ami elég szarul néz ki és miért. Ettől még lehet meglepetés (ezt miért nem idézted vissza? 😛) persze, de ez a valóság. Sajnálom, hogy az érzékeny lelkedet ez ennyire bántja, de én nem ócsároltam senkit a Broncosból.

ui.: az pedig csak téged minősít, hogy a szemezgetésedből jópár dolgot kihagytál, ami azért árnyalja a képet (pl hogy nem jelenteném ki ezt kategorikusen 1 év játék után 😉) Ja hogy az nem illett volna bele személyes támadásod profiljába!!! Így mindjárt más! 😉Soldados
Nem, az a trollkodás, hogy totál feleslegesen és nem mellesleg arrogáns stílusban idejössz és beírod, amit írsz. Ha Steelers fényezést akarnék látni, akkor elmennék a ti fórumotokat olvasni. Viszont azt hiszem nem érdemeltük meg, hogy úgy gyere ide, ahogy idejöttél. Az a trollkodás, hogy idejössz leírni, hogy mennyire esélyesebb a Steelers, arra nem ez a topik való. Hogy miért?

MERT EZ A BRONCOS TOPIK, NYISD KI A SZEMED!!!!!

Érdekes módon minden Steelers drukker rajtad kívül, aki ide vetődött, az kb. annyival jött, hogy jó meccsre számít, Steelers győzelemmel, de te leírtad, hogy ti vagytok a húúúúúúúú de mekkora esélyesek és nálunk "qrva" rossz a helyzet. Szerinted ez miért volt jó? Jót tett a kicsi lelkednek? Támadta itt valaki a szent Acéltehenet? Esélyesek vagytok, leszarom. Én azzal foglalkozom, EBBEN A TOPIKBAN, hogy milyen helyeken lehet esetleg esélye a Broncos-nak, de nem nálatok és nem a Steelers-t fikázva itt se.

Ui.: Te hányszor idézted végig, betűről betűre az én hszeimet és hányszor válaszoltál rájuk tételesen? Általában kivágsz két sort, a többit figyelmen kívül hagyod. Akkor te hol vagy előrébb? Én leírtam, hogy nekem melyik mondatok nem tetszettek, ennyi. Jah, ha két fikázás közé beírsz egy kis tompítást, azt csak a gyogyósok veszik úgy, hogy ér valamit, -2+1<0, mateklecke...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
???
Terelésben is világbajnoki aspiráns vagy.tomi-tomi
Segíthetnél azzal, hogy leírod: mi a bajod vagy hogy mi rosszat írtam?
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Még csak kedd van. Mi lesz itt mondjuk pénteken? 😊




There is only one person that carries the ball right here!