NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.Soldados
Minden lehetséges.

szerk.: annak, aki hisz.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Szerintem egy Ose fog dominálni és az ST-k fognak dönteni
nem ismerem a Steelers ST-t de a mien ugye puntolni jó, viszont visszahordásokba nem jeleskedik érdekes lesz

toronymagas esélyes a steelers, VISZONT azért 1-1 nagy playt engednek Tebownak mondjuk egy deep pass sikerül és Baybay nem dropol hanem elszakad minjá td lehet belőle

remélem Royal is játékba lendül, mer visszahordásoknál nagyon hasznos tud lenni

reménykedek egy szoros meccsben, és hátha továbbjutunk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenesetre a Steelers 13 egész pontot szerzett a Browns ellen. Lehet így úgy elmélkedni, de ezek a tények.ulpianus
A Steelers az utolsó 6 meccséből 5-n még 10 pontot sem engedett az ellenfélnek. Ezek is a tények. 😊

A DEN O játékát látva pedig a 13 pont akár ezúttal is elég lehet. Asszem nagyképűség nélkül mondható, hogy a PO legnagyobb meglepetése lenne, ha a PIT kizúgna Denverben, ahogy a NO tavaly Seattle-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jelen pillanatban ez nálam 7-9. De lehet 9-7 is...

Otthon: OAK W, KC W, SD W, CLE W, PIT L, HOU L, NO L, TB W
Idegen: OAK L, KC L, SD L, BAL L, CIN W, NE L, CAR W, ATL L

De lehet, hogy a csoporton belül előrébb fogunk tartani, ha bejönnek azok, amiket ulpi írt. Szerintem sokkal nehezebb ez a sorsolás, mint az idei volt...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ryan Harris újra Bronco 😊 , kellett egy tapasztalt Oline játékos, Kuper IR.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Kajak egy 7-3mas meccset várok ellenetek, vagy max 10-6ot 😊
Ha az O-nkat el tudjátok intézni (simán képesek vagyunk negyedeken keresztül állva horkolni a pályán) akkor még az is lehet hogy a javatokra!
Várom már annyi biztos! 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A csoportban bármi lehet. Egyrészt ez minden évben elmondom. 😀 Másrészt minden évben ebben legalább igazam is van, ez ilyen csoport. De tényleg.
Mondok azért érvet is hozzá. a Chiefs edzőt keres, lehet lesz felfordulás. A Raiders állítólag FO átalakítást vihet végbe. A Bolts szintén. A Denver ugye most ezt meglépte, nyerték a csoportot (tulajdonképpen ahogy emlékszem a csoport rangsor egyszerűen fejre állt tavalyhoz képest). Tehát itt mehet a jó munka tovább. Ami pedig mindenképp előny.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
... Ez nem szentírás, nem azt mondom, h ez fog történni, ez egy LEHETŐSÉG.Black_Adder
Meg a 16-0 is. 😊
Ne tessék logikát keresni a csodában, attól csoda.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Na meg van a 2012-es sorsolás. Az ellenfeleket eddig is ki lehetett találni, de most már az is emg van kikkel játszunk otthon is kikkel idegenben

Otthon: OAK, KC, SD, CLE, PIT, HOU, NO, TB
Idegen: OAK, KC, SD, BAL, CIN, NE, CAR, ATL

Jelen formában /*bár még rengeteg dolog történhet pontosabban fog történni az offseasonben minden csapatnál, de*/ hasonlóan az ideihez egy 8-8 tűnik reális célkitűzésnek...

szerk: Pontosítok, mert biztos jönnének a trollok belekötni (ebbe is), nem azt jelenti, hogy 8 csapatnál lennénk erősebbek 8-nál pedig gyengébbek, de a divízió akár hozható 3-3-ra, még ha nem is könnyen, de nem lehetetlen, Bengals ellen általában jók vagyunk, a Browns otthon verhető kategória /*nem jelenti azt h meg is verjük*/, Texans ellen nem lefutott a meccs, ahogy a Tampa ellen szintén. Panthers érdekes meccs lesz, szvsz van keresni valónk, így nyerhetünk 8 meccset... Ez nem szentírás, nem azt mondom, h ez fog történni, ez egy LEHETŐSÉG.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper -> IR

Fox azt mondta, hogy Gross-nak volt egy ilyen sérülése és ő a TC-re felépült, így reméli, hogy ugyanez lesz a helyzet Kuper-rel is. Ma ott volt begipszelt lábbal, mankókon járva.

Larsen-nek MCL sprain-je van, még nem tudni, hogy tud-e játszani a Steelers ellen...

Fox arra kérte a Broncos drukkereket (szerintem feleslegesen 😊 ), hogy ne adják el jegyeiket a Steelers drukkereknek, több narancs-kék drukkert szeretne látni, mint fekete-sárgát. Szerintem akármennyire is rossz játékkal "estünk be" a playoff-ba, a BroncoNation a 6 év szűkölködés után hallatni fogják a hangjukat! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper-nek mi baja pontosan?JC6
Fox lábtörést mondott a meccs után, gondolom megy ma röntgenre meg MRI-re, aztán szerintem lesz műtét is, talán a hét vége felé lesz pontosabb diagnózis...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kuper-nek mi baja pontosan?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Majd kiderül, hogy kire állítják Champ-et, akitől jobban félünk... 😊StormST
Ha nem Wallace-ra, akkor Brownra; ebben a szezonban ő lépett elő második számú elkapóvá.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
a Bailey-Ward párharcból se éppen törvényszerű, hogy Ward jön ki jobbanStormST
Bailey-Wallace párharc lesz.vassadi
Majd kiderül, hogy kire állítják Champ-et, akitől jobban félünk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
a Bailey-Ward párharcból se éppen törvényszerű, hogy Ward jön ki jobbanStormST
Bailey-Wallace párharc lesz.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Miller-nél az a baj, hogy már 1-1,5 hónapja nem tud teljes edzésmunkát végezni, nagyon meglátszik a játékán, mind az OT-k ellen végzett munkájában, mind a helyezkedésben, mert nincs ott rendesen a társakkal. Ettől még simán megérdemli a DRoY-t (azért amit a sérüléséig nyújtott, az messze átlagon felüli volt), a sima RoY már elúszott, azt elég simán viszi majd Dalton szerintem...

Kuper-nek az is szerencse, ha TC-re felépül, az OTA-kon nem lesz ott szerintem, ha mákja (mákunk) van, akkor szezon elejére jól lehet, de minden attól függ, hogy a szalagok mennyire szakadtak/nyúltak meg... 😕

Egyébként én simán behúznám néha Decker-t TE-be, lehetne vele káoszt okozni, annyira nem blokkol rosszul (sőt), hogy egy LB-t megfogjon egy darabig, ha az kell, de ha meg elkapni kell, akkor egy LB-t simán megver. Nem feltétlen a Steelers ellen gondolnám, hanem mondjuk az offseason alatt be lehetne ezt is építeni a playbook-ba... 😊

A Steelers ellen szerintem (is) csak annyi esélyünk van, hogy ezúttal, az utóbbi 3 héttel ellentétben, tét nélkül, esélytelenül léphetünk pályára. Az OL-juk benyelt csak BB-n 38 sack-et 14 meccs alatt, ott van támadási felület, ezt kéne kihasználni, de úgy, hogy nem 3 emberes rush-okat hívunk, hanem 5-6 embereseket, mert annyira fosunk mostanában, hogy nincs nyomás a QB-ken. A támadóknál csak akkor lehet valami, ha bátrak vagyunk, be kell áldozni egy blokkolót, hogy legyen szabad ember valahol, Tebow-nak pedig néha futnia kell az option-ből, mert mostanában annyira sokat fut McGahee, hogy nem nagyon eszik az option-t...StormST
Hát az az opció, hogy 5-6 ember jön Benre, nekünk jó lehet, ekkor az alábbiak egyike mehet a labdával : Wallace, Brown, Miller, Redman, Cotchery és az öreget a végére hagytam. Szerintem ezt bevállalni életveszély. A futásotokban kell bízni, mert az idei védelmünk azt nem képes kontrollálni kellőképpen. Várom már, jó kis meccs lesz. Én azért lefutottnak nem érzem, mert ez a PO, itt már bármi lehet ez egy új bajnokság. valóban az esélyesebbek mi vagyunk,de...polamalu
Nem kell állandóan 5-6 embert küldeni, csak néha, mert mostanában szinte soha nem csináljuk. Persze, sok lehet a célpont, de az idő meg kevés. BB ellenünk eddig sose volt igazán jó (nem volt rossz, de azért vagy pick(ek) vagy elvesztett fumble mindig becsúszott neki), a Bailey-Ward párharcból se éppen törvényszerű, hogy Ward jön ki jobban, de erre a meccsre tényleg nem lehet jósolni. Én pl. Dawkins és Champ PO éhségét se hagynám figyelmen kívül, előbbinek főleg nem sok esélye lehet újra bejutni, így kaparni fognak ezerrel... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 579 — 毎日何かを学ぶ
Miller-nél az a baj, hogy már 1-1,5 hónapja nem tud teljes edzésmunkát végezni, nagyon meglátszik a játékán, mind az OT-k ellen végzett munkájában, mind a helyezkedésben, mert nincs ott rendesen a társakkal. Ettől még simán megérdemli a DRoY-t (azért amit a sérüléséig nyújtott, az messze átlagon felüli volt), a sima RoY már elúszott, azt elég simán viszi majd Dalton szerintem...

Kuper-nek az is szerencse, ha TC-re felépül, az OTA-kon nem lesz ott szerintem, ha mákja (mákunk) van, akkor szezon elejére jól lehet, de minden attól függ, hogy a szalagok mennyire szakadtak/nyúltak meg... 😕

Egyébként én simán behúznám néha Decker-t TE-be, lehetne vele káoszt okozni, annyira nem blokkol rosszul (sőt), hogy egy LB-t megfogjon egy darabig, ha az kell, de ha meg elkapni kell, akkor egy LB-t simán megver. Nem feltétlen a Steelers ellen gondolnám, hanem mondjuk az offseason alatt be lehetne ezt is építeni a playbook-ba... 😊

A Steelers ellen szerintem (is) csak annyi esélyünk van, hogy ezúttal, az utóbbi 3 héttel ellentétben, tét nélkül, esélytelenül léphetünk pályára. Az OL-juk benyelt csak BB-n 38 sack-et 14 meccs alatt, ott van támadási felület, ezt kéne kihasználni, de úgy, hogy nem 3 emberes rush-okat hívunk, hanem 5-6 embereseket, mert annyira fosunk mostanában, hogy nincs nyomás a QB-ken. A támadóknál csak akkor lehet valami, ha bátrak vagyunk, be kell áldozni egy blokkolót, hogy legyen szabad ember valahol, Tebow-nak pedig néha futnia kell az option-ből, mert mostanában annyira sokat fut McGahee, hogy nem nagyon eszik az option-t...StormST
Hát az az opció, hogy 5-6 ember jön Benre, nekünk jó lehet, ekkor az alábbiak egyike mehet a labdával : Wallace, Brown, Miller, Redman, Cotchery és az öreget a végére hagytam. Szerintem ezt bevállalni életveszély. A futásotokban kell bízni, mert az idei védelmünk azt nem képes kontrollálni kellőképpen. Várom már, jó kis meccs lesz. Én azért lefutottnak nem érzem, mert ez a PO, itt már bármi lehet ez egy új bajnokság. valóban az esélyesebbek mi vagyunk,de...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Miller-nél az a baj, hogy már 1-1,5 hónapja nem tud teljes edzésmunkát végezni, nagyon meglátszik a játékán, mind az OT-k ellen végzett munkájában, mind a helyezkedésben, mert nincs ott rendesen a társakkal. Ettől még simán megérdemli a DRoY-t (azért amit a sérüléséig nyújtott, az messze átlagon felüli volt), a sima RoY már elúszott, azt elég simán viszi majd Dalton szerintem...

Kuper-nek az is szerencse, ha TC-re felépül, az OTA-kon nem lesz ott szerintem, ha mákja (mákunk) van, akkor szezon elejére jól lehet, de minden attól függ, hogy a szalagok mennyire szakadtak/nyúltak meg... 😕

Egyébként én simán behúznám néha Decker-t TE-be, lehetne vele káoszt okozni, annyira nem blokkol rosszul (sőt), hogy egy LB-t megfogjon egy darabig, ha az kell, de ha meg elkapni kell, akkor egy LB-t simán megver. Nem feltétlen a Steelers ellen gondolnám, hanem mondjuk az offseason alatt be lehetne ezt is építeni a playbook-ba... 😊

A Steelers ellen szerintem (is) csak annyi esélyünk van, hogy ezúttal, az utóbbi 3 héttel ellentétben, tét nélkül, esélytelenül léphetünk pályára. Az OL-juk benyelt csak BB-n 38 sack-et 14 meccs alatt, ott van támadási felület, ezt kéne kihasználni, de úgy, hogy nem 3 emberes rush-okat hívunk, hanem 5-6 embereseket, mert annyira fosunk mostanában, hogy nincs nyomás a QB-ken. A támadóknál csak akkor lehet valami, ha bátrak vagyunk, be kell áldozni egy blokkolót, hogy legyen szabad ember valahol, Tebow-nak pedig néha futnia kell az option-ből, mert mostanában annyira sokat fut McGahee, hogy nem nagyon eszik az option-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szóval:

+ a védelem. big lájk. hihetetlen az, amit leműveltek.
+ McG nélkül égtünk volna mint a rongy.
+ Colquitt. nem találok rá szavakat.
+ PO

- PO, de hogy?
- a playcall. hetek óta szidom. akkor is szidtam, amikor nyertünk, csak burkoltan. hihetetlenül szarfoshúgy. rohadtul idegesítenek az állandó középsőfutások. színtelen, szagtalan az egész.
- WR-ek. képtelenek elszakadni. persze, amikor Tebow-t savazzák, akkor a WR-ket mutatják, hogy biza' egy párszor remekül elszakadtak a passz meg nem jött... jó hogy nem, mikor a fal meg összeomlott és jött a sack, vagy más...
- time management. nem volt olyan katasztrofális, mint az elmúlt 2 hétben, viszont jónak sem mondanám...
- bírók: én megmondtam. nem tudom miért, de az egyik legutáltabb csapat vagyunk a ligában. és ezt annak tudom be, hogy hetek óta olyan büntetéseket kapunk - persze vannak jogosak - amiket vissza sem játszanak a CBS-es fiúk, mert tudják, hogy nem volt szabálytalan. én, mint nem szakértő s alig hozzáértő szurkoló szabad szemmel kiszúrom a holdingokat, innen a tv elől, ezek meg... a hab a tortán a 2 (!!) facemask volt. az elsőnél 2 bíró is 10 yardon belül tartózkodott. puntnál esküszöm térdeljünk, bárhol is kapjuk el. MERT AZONNAL JÖN AZ ILLEGAL.................

Végezetül: vegyes érzések kavarognak bennem. nem gondoltam volna, hogy PO-ba jutunk és mégis ott vagyunk. ám látni kell, hogy a rendszer jóideje nem működik. kiszúrták a hibáinkat és kőkeményen ki is használják. tegnap ott volt ezer példa. ennek ellenére nagyon szép dolog a PO, bár így más kaparta ki nekünk a gesztenyét, ami nem teszi teljessé örömöm.
a Steelers topikba is írtam, hogy nekem vasárnap minden egyes másodperc ajándék lesz. 100 emberből 99 PIT W-t vár. én nem. és ez nem elfogultság, de soha nem fogadnék a csapatom ellen, soha. underdogot vagyunk, nagyon is, esélyünk sincs és lehetne sorolni, mondani, stb., de nincs értelme. Nagyon szép ez a szezon, minden hibájával együtt.

GO BRONCOS!
GB2
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Az összes PO csapat közül a Steelers ellen a legrosszabb a matchupunk. Ha csak a racionális tényekre hagyatkozunk, akkor a pontszerzésért kellene küzdenünk, nem a győzelemért.
Szerencsére ez egy teljesen irracionális szezon eddig, ennek ellenére belőlem most valahogy hiányzik a kitörő és korlátlan optimizmus.

+ Bunkley lépett ma elő a védelemben. A második negyedtől megöltük a KC futást
+ Colquitt. Botrány h nincs Pro Bowlon, messze a legjobb punter.
+ McGahee is hozta amit kell
+ Az egész D nagyon ütött ma. Legalább ez jó jel, a Pats és a Bills után //Bills esetében nem a sok kapott pont, hanem a sok engedett yard 1TD és vagy 5FG próbálkozás
+ Philip Rivers a megmentőnk 😀 Így szidjuk ezek után...
+ Bent vagyunk a Play Offsban

- Bailey ma elvesztette a csatát Bowe-val szemben. Nem baj, majd jövőre nyeri
- Time management. 1 féidő végét megint nagyon elkúrta. Miért nem futottunk 3-ra h FG range-be érjünk, vagy ha nem legalább ne legyen ideje a KC-nek. Múltkor lett kérdezve, h mitől olyan szar a time management, hát pl ezért. Ja az uccsó előtti támadásban már neki kellett volna menni a 4thnak. Nem utólag vagyok okos. Puszta matematika. 1 perc alatt TD, időkérés nélkül ne már, annál nagyobb esélye van a 4th-nak. Akkor is ezt mondom, ha történetesen sikerült volna fordítani
- Kihagyott lehetőségek. 3FG-vel lett kevesebb mint kellett volna. 1 fumble, 1 az első félidő végén, meg 1× 1 sack miatt kerültünk ki a rávolságból
- Most én is szidom a bírókat. Tebow kemény legény, de ennek nem kéne azt jelentenie h ellene lehet facemaskolni is. A Brady rule viszont lol. Ha a KC-nek lett volna tétje és amiatt kikapnak, nem tudom h viselnék. Szánalmas szabály, ahogy a legtöbb új szabály az elmúlt néhány évből... Lassan betiltják a sackeket is h Brees meg Brady 6000 yardot is dobhasson...
- Tebow önbizalma megint a padlón. Nehéz lesz összeszednia magát a Steelers ellen
- Chris Kuper az egyik legjobb támadónk volt. ELnézve a sérülését, nem fog már ebben a szezonban játszani, /*főleg h papírforma szerint egyetlen meccsünk van hátra*/
- Szegény Miller a sérülése miatt most már egyáltalán nem biztos h RoY lesz, sőt a DRoY se annyira egyértelmű. Bár én még mindig neki adnám...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Rosario se lesz rossz elkapó TE, csak kicsit még dolgozni kell vele, csinált már pár szép elkapást... 😊

Ejj, de jó lenne most Rod Smith meg Sharpe, Tebow dolga nem kicsit lenne könnyebb. Az a baj, hogy Bay-Bay még csak bontogatja a szárnyait, Decker meg nem WR1 típus, ő WR2-nek tökéletes, de ahhoz egy nagyon jó elkapó kellene mellé. Én nem mondom, hogy nem Bay-Bay lesz az, de ahhoz még sokat kell fejlődnie, főleg az elszakadásban, ami néha megy neki, de csak szökőévente...

Ezredszer is leírhatjuk: WR-t és CB-t kellene draftolni az első két körben. Bár ahogy a Goodman iránti töretlen bizalmat nézem, lehet, hogy olyan hamar nem húzunk CB-t, pedig szerintem tanácsos lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
És egy szakmai észrevétel: Tebow egyetemen tudott dobni, én láttam. Nagyot is, rendes spirálban is, pontosan is.Sobri Jóska
nagyon hiányzik neki egy hernandez jellegű ember, amire nem tudom lesz-e megoldás, mert Fox kifejezetten nem szereti az elkapó TE-ket és hát ebbe a rendszerbe nem is fér bele, hogy eggyel kevesebb ember blokkoljon.Höri
Elvileg ezért draftoltuk Julius Thomast. Idén rendre inaktív, gondolom/remélem jövőre ez változik...
Egyébként Fells is egyre kevesebb szerepet kap...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Én a magam részéről nem vagyok elégedetlen. Ennyi járt nekünk, azok után, hogy az elmúlt években mennyiszer az utolsó pillanatokban maradtunk le egy-egy hajszállal. Egyszer a büdös életben egy denveri csapatnak is lehet szerencséje (mikor volt utoljára ilyen, hogy egy tiebreaker nekünk kedvezett? hiszen minden szabályt ellenünk írnak), aki sajnálja tőlünk a PO-t, az bekaphatja. 😀

A Steelers ellen talán az lehet az egyetlen esélyünk, hogy nincs semmi esélyünk. Hátha sikeres volt az altatás az utolsó három hétben, könnyű győzelemre számítanak majd, és meglepjük őket. De ha nem, az se baj, ez a szezon akkor is úgy kerül be az évkönyvekbe, hogy ott voltunk a rájátszásban, és semmi más nem számít.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500


😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG, na az lesz még a jó szezon 😀 😀 😀
Jó kis erőfelmérő Tebow-nak, annyi szent...

Köszi!