Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Bocsánat a kis offért, de kbra lehet tudni hogy mikor kerül ki a szavazás végeredménye a Denver Sports blogra? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fritz kapja az egyik legkevesebb sack-et az egész ligában. Hmm. Remélem ma rácáfolunk. Örülök, hogy McG játékra alkalmas, remélem a 2 safety is ott lesz a szeren. Gyerünk Dawk, go Broncos! Már tűkön ülök...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Pats elleni meccs összefoglalója:
http://denversports.blog.hu/2011/12/23/week_15_broncos_vs_patriots_jo_ellenfel_sok_hiba_megvan_a_baj

És a Bills elleni előzetes:
http://denversports.blog.hu/2011/12/24/broncos_bills_beharangozo

Boldog karácsonyt és leginkább sikerben gazdag szentestét mindenkinek! 😉TheMileHighCity
Beleolvastam az előzetesbe, nem szeretnék kijavítani senkit, de Jacksontól már nem kell félnetek, ő ugyanis IR-en van, szóval idén nem lesz meg az 1000 yardja.

Boldog Karácsonyt, este pedig győzzön a jobb!Hungarian Bill
Köszi, javítva! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 507
A Pats elleni meccs összefoglalója:
http://denversports.blog.hu/2011/12/23/week_15_broncos_vs_patriots_jo_ellenfel_sok_hiba_megvan_a_baj

És a Bills elleni előzetes:
http://denversports.blog.hu/2011/12/24/broncos_bills_beharangozo

Boldog karácsonyt és leginkább sikerben gazdag szentestét mindenkinek! 😉TheMileHighCity
Beleolvastam az előzetesbe, nem szeretnék kijavítani senkit, de Jacksontól már nem kell félnetek, ő ugyanis IR-en van, szóval idén nem lesz meg az 1000 yardja.

Boldog Karácsonyt, este pedig győzzön a jobb!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Pats elleni meccs összefoglalója:
http://denversports.blog.hu/2011/12/23/week_15_broncos_vs_patriots_jo_ellenfel_sok_hiba_megvan_a_baj

És a Bills elleni előzetes:
http://denversports.blog.hu/2011/12/24/broncos_bills_beharangozo

Boldog karácsonyt és leginkább sikerben gazdag szentestét mindenkinek! 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog, denveri győzelemben gazdag karácsonyt minden szurkolótársamnak!
GB2
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Kurt Warner karácsonyi üzenete: http://video.foxbusiness.com/v/1343254394001/kurt-warner-on-tebow-and-faith-in-football

(máshová nem tehettem 😀)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, szerintem Tebow stílusának a hideg még jót is tesz.
Fut rengeteget, nagyrészt erőből játszik, a passzai hosszúak, lehet rá helyezkedni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825555f0/article/broncos-tebow-ponders-long-sleeves-as-chilly-buffalo-beckons?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Mindenkinek köszönöm a segítséget! Így tudom, hogy induljak el, és azért annyira menthetetlen nem vagyok, úgyhogy menni fog! Köszönöm!

(((((((
- Igen, egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy Európa helyett írhatok Közép-Európát, vagy akár felsorolhatom egy kis google-ös segítséggel a Szentestét ünneplő kultúrákat, de ennyire nem akartam pontos lenni.
- Elfogadom, hogy a 24-e (amerikai idő szerinti) kora délután vállalható meccsidőpont, céloztam is rá, hogy nyilván azért van ekkor a meccs, mert ekkor éri meg közvetíteni.
)))))))
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet szentségtörés, amit most mondani fogok, de nálunk nincs szenteste. Elmegyünk a családhoz, megkajálunk dél körül (vagy délután) adunk egymásnak pár apróságot és heló.
Hogy ne offoljak, miért írom?
Mert így nyugodt szívvel ülök le a tv - monitor elé, hogy megnézzem a meccset 😀 😀

szer.: egyébként meg én ma reggel jöttem rá, hogy holnap van a meccs. remélem Dawk játszik.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
ha torrentet használsz akkor ncore-n is fent szoktak lenni a meccsek
míg nem volt jó netem én is onnan néztem vissza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Most jöttem rá, hogy Szenteste játszunk, ami elég hülyeségnek tűnik innen Európából, persze biztos azért csinálják, mert így éri meg nekik...

Nem tudom majd élőben nézni, nálam ilyenkor a család az első. Tudtok esetleg tippet adni, hogy utólag le lehet-e tölteni valahogy, és ha igen, akkor honnan és hogyan? Elég hülye vagyok az ilyesmihez, úgyhogy nagyon megköszönném, ha részletesebben, 3-4 sorban leírná valaki (akár PM-ben, akár itt), hogy mit kell tenni. Talán másokat is érint.

Nagyon köszönöm és áldott, boldog karácsonyt minden szurkolótársnak!burzum4ever
25. miért lenne jobb? 24 egyébként munkanap, 25. és 26. az ünnep nap, ráadásul nem szenteste, hanem szentkoradélután játszunk, az még simán belefér. 😛 Játszanak majd Újévkor is, na az tényleg durva 😛
Meccseket lehet letölteni internetről. Direkt linket közvetlen nem adhatok, ha nem sikerül majd elküldöm PM-ben, de próbálkozz a Ten Yard Torrentsen (Tudod hogyan kell torrentetet tölteni?)

Vagy ezen az oldalon nézz majd szét:
http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/
Ha nem akarsz előfizetni rá, akkor sajnos lassan fog jönni, ráadásul valszeg több részre lesz szétszedve, szóval nem a legkényelmesebb megoldás...

Ha van gamepassed, asszem onnan utólag is le lehet szedni, bár ebben nem vagyok biztos.

SopCasttal asszem tudsz streamet rögzíteni.

De a kalózöböltől kezdve bármelyik torrent gyűjtő helyre felkerülhet idővel...Black_Adder
Ha valamelyikőtöknek kell van egy ingyenes orosz oldal is, ahová HD minőségben kerülnek fel a meccsek és nem kell visszatölteni sem - nincs regisztráció, akkor küldjetek PM-et. Annyi a baj, hogy nem minden meccs van fent, de ha megnézitek a schedule-t ott írják mik lesznek (Mostanában mennek a Denver meccsek is 😀 )


több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Most jöttem rá, hogy Szenteste játszunk, ami elég hülyeségnek tűnik innen Európából, persze biztos azért csinálják, mert így éri meg nekik...

Nem tudom majd élőben nézni, nálam ilyenkor a család az első. Tudtok esetleg tippet adni, hogy utólag le lehet-e tölteni valahogy, és ha igen, akkor honnan és hogyan? Elég hülye vagyok az ilyesmihez, úgyhogy nagyon megköszönném, ha részletesebben, 3-4 sorban leírná valaki (akár PM-ben, akár itt), hogy mit kell tenni. Talán másokat is érint.

Nagyon köszönöm és áldott, boldog karácsonyt minden szurkolótársnak!burzum4ever
25. miért lenne jobb? 24 egyébként munkanap, 25. és 26. az ünnep nap, ráadásul nem szenteste, hanem szentkoradélután játszunk, az még simán belefér. 😛 Játszanak majd Újévkor is, na az tényleg durva 😛
Meccseket lehet letölteni internetről. Direkt linket közvetlen nem adhatok, ha nem sikerül majd elküldöm PM-ben, de próbálkozz a Ten Yard Torrentsen (Tudod hogyan kell torrentetet tölteni?)

Vagy ezen az oldalon nézz majd szét:
http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/
Ha nem akarsz előfizetni rá, akkor sajnos lassan fog jönni, ráadásul valszeg több részre lesz szétszedve, szóval nem a legkényelmesebb megoldás...

Ha van gamepassed, asszem onnan utólag is le lehet szedni, bár ebben nem vagyok biztos.

SopCasttal asszem tudsz streamet rögzíteni.

De a kalózöböltől kezdve bármelyik torrent gyűjtő helyre felkerülhet idővel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most jöttem rá, hogy Szenteste játszunk, ami elég hülyeségnek tűnik innen Európából, persze biztos azért csinálják, mert így éri meg nekik...burzum4ever
Nem Európából, "csak" Magyarországról. Náluk (és a legtöbb országban) nincs szenteste, csak 25-26 az ünnep, 25-én este zabálás stb, 26-án reggel ajándékozás, ezért náluk a 24-e irreleváns, 25-én nap közben meg mindenki karácsonyozik 😉

szerk.: Pontosítok, leginkább csak ezen országokbanvan 24-én az ünnep lényegi része:
Czech Republic, Germany, Poland, Slovakia, Austria, Hungary, Switzerland illetve a skandináv országok.
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Most jöttem rá, hogy Szenteste játszunk, ami elég hülyeségnek tűnik innen Európából, persze biztos azért csinálják, mert így éri meg nekik...

Nem tudom majd élőben nézni, nálam ilyenkor a család az első. Tudtok esetleg tippet adni, hogy utólag le lehet-e tölteni valahogy, és ha igen, akkor honnan és hogyan? Elég hülye vagyok az ilyesmihez, úgyhogy nagyon megköszönném, ha részletesebben, 3-4 sorban leírná valaki (akár PM-ben, akár itt), hogy mit kell tenni. Talán másokat is érint.

Nagyon köszönöm és áldott, boldog karácsonyt minden szurkolótársnak!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Pár törött láb és kéz szerintem nem érne annyit, hogy egy kicsit felkészültebb legyen a maradék... 😛StormST
De hátha legalább Ball is megfázna a hidegben 😛

Egyébként Miller nagyon menő volt amikor sack után a törött kezével pacsizott 😊Black_Adder
Sajnos azonban az a sack nem lett sack, a statisztikusok sima tackle for loss-nak írták be, pedig a Broncos még rá is kérdezett, hogy nem volt-e sack, de mivel rossz volt a snap és Brady alig tudta felszedni, így úgy ítélték meg, hogy biztos futott volna. Von tehát maradt 11,5-nél, a 2,5 sack-et szerző Aldon Smith pedig beelőzte a rookie-k között. Remélem azért ettől még a DRoY nem kerül veszélybe... 😛StormST
Ja ezt most a bears ellenire mondtam.

Von Miller több oldalú játékos, mint Aldon Smith, botrány lenne, ha nem ő lenne a Rookie of the Year, hát még ha DRoY se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
De hátha legalább Ball is megfázna a hidegben 😛
Black_Adder
ha van vmi értelmes szerűség a rosteren felőlem 😀
de ha pl thomasnak kell futni vagy JJnek akkor agyfaszt kapok

viszont legalább tom nézni a meccset mer nem inviteles netem van fuckyeah

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Pedig nem ártott volna nekik, h a hó miatt csúszós labdával eddzenek! 😛Black_Adder
Pár törött láb és kéz szerintem nem érne annyit, hogy egy kicsit felkészültebb legyen a maradék... 😛StormST
De hátha legalább Ball is megfázna a hidegben 😛

Egyébként Miller nagyon menő volt amikor sack után a törött kezével pacsizott 😊Black_Adder
Sajnos azonban az a sack nem lett sack, a statisztikusok sima tackle for loss-nak írták be, pedig a Broncos még rá is kérdezett, hogy nem volt-e sack, de mivel rossz volt a snap és Brady alig tudta felszedni, így úgy ítélték meg, hogy biztos futott volna. Von tehát maradt 11,5-nél, a 2,5 sack-et szerző Aldon Smith pedig beelőzte a rookie-k között. Remélem azért ettől még a DRoY nem kerül veszélybe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Dawkins és Bruton questionable, a többi sérült (igen, McGahee is) probable az utolsó, a sok hó miatt dome-ban tartott edzés után. A csapat, ha minden jól megy, hamarosan repül Buffalo-ba...StormST
Pedig nem ártott volna nekik, h a hó miatt csúszós labdával eddzenek! 😛Black_Adder
Pár törött láb és kéz szerintem nem érne annyit, hogy egy kicsit felkészültebb legyen a maradék... 😛StormST
De hátha legalább Ball is megfázna a hidegben 😛

Egyébként Miller nagyon menő volt amikor sack után a törött kezével pacsizott 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins és Bruton questionable, a többi sérült (igen, McGahee is) probable az utolsó, a sok hó miatt dome-ban tartott edzés után. A csapat, ha minden jól megy, hamarosan repül Buffalo-ba...StormST
Pedig nem ártott volna nekik, h a hó miatt csúszós labdával eddzenek! 😛Black_Adder
Pár törött láb és kéz szerintem nem érne annyit, hogy egy kicsit felkészültebb legyen a maradék... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Dawkins és Bruton questionable, a többi sérült (igen, McGahee is) probable az utolsó, a sok hó miatt dome-ban tartott edzés után. A csapat, ha minden jól megy, hamarosan repül Buffalo-ba...StormST
Pedig nem ártott volna nekik, h a hó miatt csúszós labdával eddzenek! 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins és Bruton questionable, a többi sérült (igen, McGahee is) probable az utolsó, a sok hó miatt dome-ban tartott edzés után. A csapat, ha minden jól megy, hamarosan repül Buffalo-ba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Banyek, 3 nap alatt nem tudom hány száz km-t vezettem le az országban, de sehol egy üzenet, hogy: nem valamelyikőtöket láttam az M3/5/7-en? 😀

Broncos ikon befigyel az 5. ajtón 😛

Szomorú... 😕 😀JC6
Küldök egy pm-t.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Banyek, 3 nap alatt nem tudom hány száz km-t vezettem le az országban, de sehol egy üzenet, hogy: nem valamelyikőtöket láttam az M3/5/7-en? 😀

Broncos ikon befigyel az 5. ajtón 😛

Szomorú... 😕 😀