Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500


😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 170 — The Mathematician
Voltak akik szerint neki kellett volna mennünk a 4&1nek. Nos Belichick szerint is:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Bill-Belichick-accurately-predicted-John-Fox-wou?urn=nfl-wp14275Black_Adder
Jó, de Belichick mindenhol nekimegy már lassan a 4. és kevésnek 😀Wyatt
nem is tudom meik egyetemen van h 4. és <4-nek simán nekimennek, mer jobb mintha punt statisztika alapján

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltak akik szerint neki kellett volna mennünk a 4&1nek. Nos Belichick szerint is:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Bill-Belichick-accurately-predicted-John-Fox-wou?urn=nfl-wp14275Black_Adder
Jó, de Belichick mindenhol nekimegy már lassan a 4. és kevésnek 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem is sok,nekem a BigBen mezem 52-es és szinte hálóing 😀 pedig 190/85 vagyok :/ Szerintem elég az 50es 😉JoeyPorter
Olyan meg nincs most ócsó 😀 várni kell.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Off: akarok egy Dawk mezt. 194 cm, 95 kg. US méretben jó az 52 vagy az sok? 😀JC6
Sztem sok. Bár ha nigásan akarod, akkor nem.szaba
Szerintem is sok,nekem a BigBen mezem 52-es és szinte hálóing 😀 pedig 190/85 vagyok :/ Szerintem elég az 50es 😉

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Voltak akik szerint neki kellett volna mennünk a 4&1nek. Nos Belichick szerint is:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Bill-Belichick-accurately-predicted-John-Fox-wou?urn=nfl-wp14275
Utólag nehéz okosnak lenni, Fox egyszer próbálta a Titans ellen, nem jött össze, mondjuk a döntés szvsz ott sem volt rossz, csak a playhívás, ugyanazt negyedszer, nemá'...

Egy jobbfajta cikk a következő ellenfelünkről, a Billsről, annak aki nem lenne tisztában a jelenlegi formájukkal:
http://www.profootballweekly.com/story/permalink/29647
Statement victory kéne, de én sosem szeretek ilyen streakben lévő csapatokhoz menni, egyszer mind megszakad...

Jah és Orton...
Ha megveri a Raiderst de ki kap tőlünk, akkor óriási húzás volt elengedni, mégha nem is ezzel számoltunk, ha viszont kikap a Raiderstől, de minket megver, elütve mienket ezzel a PO-tól, akkor EPIC FAIL.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem sincs bajom eddig Fox meg az edzők munkájával, legalábbis nem sok. Lehet, hogy dolgozhatnának jobban is, lehetne jobb a play választás meg a védelemben a felkészülés, de ebből a csapatból ennél azért sokkal többet szerintem nem lehetett volna kihozni...

Egyelőre csupán annyi a gondom, hogy most nagyjából ugyanott vagyunk, mint amikor kiraktuk Shanny-t, csak azt sikerült eddig kijavítani, amit JMD elbaszott (ok, ez is nagy eredmény, ezt maximálisan elismerem), a következő szezon végén lehet majd igazán értékelni, hogy a Broncos mint franchise hová jutott és hová juthat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Off: akarok egy Dawk mezt. 194 cm, 95 kg. US méretben jó az 52 vagy az sok? 😀JC6
Sztem sok. Bár ha nigásan akarod, akkor nem.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Azért kérdeztem konkrétan a tegnapot, mert biztos vagyok benne, hogy hibázott már Fox time managementben, minden edző szokott (BB is, hajjaj). Most azt mondod, hogy kérje ki a Pats támadásánál, ha próbálkozni akart, de időkérés nélkül még nehezebb a 2 min offense, főleg ennek az O-nak. Én lefuttattam volna az órát, de szerintem nem volt valóban jó opciója Foxnak abban a helyzetben (és tényleg zárójeles, nem múlt volna azon semmi, ha nincs az a röhejes fumble).

Nem akarom annyira védeni Fox time managementjét, nekünk is vesztett el meccset vele, de lehetsz te a legnagyobb time management zseni, ha a pályán csak egy játékos hibázik (és nem is kell olyan nagyot, mint Barber a múltkor 😊 ). Összességében meg ha annyira rossz lenne a time management, nem hiszem, hogy ennyi szoros meccset nyert volna, mi is arról voltunk híresek a legjobb éveinkben, hogy csomó 4. negyedes győztes drive-ot vezettünk.

Igazad van, hogy nem az az egy play volt a gond, ahol Tebow belefordult a sackbe, de tendencia nála, hogy nyomástól függetlenül próbál kimozogni a bal keze felé a zsebből, mert azt szokta meg, onnan szeret a leginkább passzolni (vagy futni nyilván). Ezt ma már mindenki tudja az NFL-ben, és egyre inkább ki tudják használni a D-k, és próbálják a másik irányba kényszeríteni. Tebow halmozottan speciális eset, egyértelmű passz szituációknál a falnak sokkal nehezebb dolga van, mint egy klasszikus pocket passernél. Nyilvánvaló, hogy ezért is ilyen run heavy az O, futásblokkolásban meg aztán tényleg szuper a Broncos OL.

A Foxballnak megvannak a maga előnyei és hátrányai, ti szerintem eddig leginkább az előnyeit élveztétek, ha azt nézem, hogy milyen állapotban volt a Broncos tavaly, most egy kimondottan tudatos, összeszedett csapat képét mutatjátok, úgy, hogy azért ez a roster messze nem elit. Irigykedem is, meg örülök is neki, hogy a sok fika ellenére bizonyítjátok, hogy működik ez a játék az NFL-ben.Jakehomer
Nem csak 1 időkérésünk volt, bár nem vagyok benne biztos. Midenesetre a playválasztás se tetszett. 1. fuss, ha megy a futás, aztán legalább kiderül h van-e értelme próbálkozni.

A nagy comebackek alkalmával a Phins és a Bears ellen simán kevés idő maradt, csoda h megcsináltuk, de az nem a time management miatt volt. amikor gyorsan végig kell szaladni a pályán + onside kick olyankor már nincs timemanagement, onnantól már csak a játékosokon múlik, ki tudnak-e menni pályán kívülre vagy nem. főleg h se a Phins se a Bears ellen nem volt időkérésünk. A Jets ellen túl sok időt hagytunk nekik, szóval ott pl nem volt tökéletes. Persze agyfaszt kaptam volna ha TT nem fut be 20 yardról, hanem megáll 1nél h teljen az idő 😊
Nem tudom, majd innentől jegyzetelek, mert tényleg nem nagyon tudok konkrét példát mondani, csak az rémlik, h gyakran elégedetlen voltam emiatt egy-egy meccs után, amit aztán a fordítás okozta öröm elnyomott ugyan, de msot a vereség kapcsán felszínre tört.

A foxball jelenleg jót tesz a csapatnak. Olykor idegesítő, de underdogként ez az út járható. Ha viszont egyszer jobb csapatunk lesz, ez már akadályozni fog minket. Remélem felismeri majd...

Fox érkezése eddig mindenképp előrelépés /*na jó JMDhez képes mindenki az lenne, tényleg MINDENKI*/, de eddig egyébként elégedett vagyok nagyjából a munkájával, csak ilyen a szurkoló, a hibák miatt fanyalog, nem az előrelépéseknek örül 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Time management: amikor valaki megsérül, akkor automatikusan megáll az óra, nem? Az egyik Pecc támadásnál megsérült a játékosunk, erre kikérte az időt...JC6
Csak addig áll meg az idő, amíg letalicskázzák, utána elindult volna, és fél percet legpörgetett volan belőle a pats.
(Amúgy Bunkley sérült le annál a playnél)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Time management: amikor valaki megsérül, akkor automatikusan megáll az óra, nem? Az egyik Pecc támadásnál megsérült a játékosunk, erre kikérte az időt...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
De Storm, engem is meg lehetne érteni. Rohadtul idegesítő, érted.. a Pats futók kezéből nem is tudom mikor verték ki utoljára a zsugát... komolytalan... oda kell ragasztó szalagozni vagy mittudomén....JC6
Az a helyzet, hogy mi elég sokat futunk és ez azt is jelenti, hogy több is a lehetőség a hibázásra.

10 eladott fumble-nk van idén, ebből 4 Tebow-é, 2 Ball-é, 3 McGahee-é, 1 Fells-é...

Ball-nak 83 futásból van 2 fumble-je (2 elvesztett), McGahee-nek 206-ból 4 (3 elvesztett). Statisztikailag nem sokkal rosszabb ám, ha jobban megnézed. Tebow-t nem lehet ide venni, mert ő sack-eknél vesztett el párat, Fells meg egy elkapás után hagyta el.

Edzői hiba? Szerintem kb 5-10%-ban. Nem szabad elfelejteni, hogy ezek a srácok kb. 10 éves koruk óta ezt a játékot játsszák. Ráadásul edzésen ugyanazokat a feltételeket nem lehet szimulálni, nincsenek olyan ütközések, stb.. Ezek a dolgok nem edzésen dőlnek el. TD-nek is volt egy ilyen fumble-je a Packers elleni SB-ban, de tanult belőle, utána végig két kézzel védte a labdát. Nos, ugyanezt én nem láttam Ball-tól, de ez megint nem edzői dolog, mert hiába üvöltesz vele, ha neki reflexből nem ugrik be, akkor minden hiába...

Idegesítő? Persze. Edzői hiba? Szerintem nem...StormST
Az a hiba, h ő az RB2Black_Adder
Az lehet, csak akkor már nem ugyanarról beszélünk, mert nem mindegy, hogy azért hibás egy edző, mert rosszul tartja a játékos a labdát, vagy azért, mert játszatja... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Nem csak tegnap volt gond a time managementtel, hanem az egész szezonban, nincs kedvem mindent összeszedni.
Tegnap? Írtam már, döntse el, h akar-e még támadni vagy nem. Ha igen, kérje ki az időt a pats támadásánál a punt előtt, ha nem, akkor pörgesse le az időt. Akárhogy is futást kellett volna hívnia először. Szánalmas volt.
Az egész szezon során többször szívtunk már a felesleges kikért időkérések miatt, amiknek később hasznát vehettük volna. 29yardos FG, nem tudjuk időben elindítani, mi a fasznak kéri ki az időt, 34-ről ugyanakkor eséllyel lő egy Prater szintű kicker, mint 29-ről. Így meg h blokkolták főleg nevetséges volt.

Leszögezem, értem a FoxBall lényegét, legalább látszik, h mi az amit játszunk, van benne elképzelés, de ami minden meccs után megmarad bennem emlékképként, h szitkozódok az O# büntetések miatt (false start, illegal formation, delay of game ebből a 3ból van rengeteg, meg holdingból), védő szabálytalanságok, és a teljes szívás a time managementtel... Ilyen szinten mint most még sosem baszta el, ez egészen szánalmas volt...
Ha az ellenfélnek 3 időkérése van, akkor nem passz-passz-futás. 3× miért fuott, ha úgy is van időkérése a patsnek, és nem lehet 1st down belőle. Milért nem futott elsőre, h kiderüljön van-e értelme támadni. A Bears ellen bejött a középső futás, csak nem maradt időkérés a szenzációs FG miatt... Nem tuom mikor, nem is vagyok benne 100%ig biztos, h ő, lehet h az más meccsen volt, de kérte ki az időt 2:07-tel a félidő vége előtt. Egy majom nem csinál ilyet... :mad:

Pass protection? Carter nélkül 4 sack, és ha nem Tebow, akkor meg simán 6. Amikor volt passrush Phins 7×, Lions 6×. Az option miatt nagyon félnek Tebow futásai miatt, ezért az LB-k nem támadják rögtön ezért tűnhet jobbnak mint amilyen, de Franklin nem backside OT, és forntsideon is nagyon kevés lenne Passprotectionben. Lehet h csak az én heppem, de én egy Pro Bowler OG-t látok benne. Ami Clady-t illeti contract year, de asszem mégse lesz ő annyira drága, mint pár éve hittük... Nem minősíthetetlen, de nagyon nem jó. Nem Tebow miatt, Tebow többször mozog jól, mint rosszul, most belefordult egy sackbe na bumm, korábban is levihették volna már akkor...

Ennyi hiba a pats ellen a Packerstől se fért volna bele, senkitől se. tebow nem játszott rosszul? Ő volt a csapat legjobbja. Tessék leírtam. Utálok egy meccset kivetíteni egy szezonra, mert vannak jobb és rosszabb meccsek, de a tegnapi teljesítménye kiugró volt. 200 passzolt 100 futott yard 2 TD. Ha minden meccsen ennyit csinálna, akkor 3200 passzolt 1600 futott yard és 32 TD. Sosem fogja ezt elérni. aki ilyen módon kiforgatja a hszemet annak előre örökös bant kérek. Csak azért vetítettem így ki, h nagyobb látszódjon milyen súlya volt a mai teljesítményének. Ennél jobb nem kell tőle. Pont ez a gond. Márminth nem azért kaptunk ki, mert elmaradt a Tebow magic, amit sokan hetek óta jósolnak, hátha egyszer majd bejön, a csapat maradt el. Tebow hozta amit kell, hozta amit tud. A védelem, a passprotection, a ST, minden. A játék minden elemében mérhetetlenül felülmúltak minket a futást leszámítva. Hátrányban viszont nem futhatsz. Btw: foxék számlájára azt is felírom, h nem nyúltak időben a spreadhez. A meccs fordító csomagunk a spread. A lassú mederben zajló játékban hirtelen ritmust váltunk runheavyt elhagyjuk és hadd szóljon. Most a meccs nem a megfelelő mederben zajlott, de a végén a biztonságibb felállás ellen se tudtunk mit csinálni.

A 3 fumble az kész. Utálom ha valaki azt mondja, h "nem ti nyertétek meg hanem mi vesztettük el", ez a vesztes hozzáállás, mindenkit lesajnálok, csak az én csapatom létezik, stb mentalitás. Most se mondom ezt, összehasonlíthatatlanul jobb csapat volt tegnap a pecc, de az a 3 fumble 3 egymást követő driveban, kb max 4 playen belül, az mondjuk forduló pont volt.

A foxballért én se lelkesedek annyira, de amíg nyerünk addig emiatt nem fogom takarodj listára tenni, de h hetek óta nem tud mit kezdeni a büntetésekkel, és egész életében egy szívás volt time management terén, amellett nem megyek el szó nélkül...Black_Adder
Azért kérdeztem konkrétan a tegnapot, mert biztos vagyok benne, hogy hibázott már Fox time managementben, minden edző szokott (BB is, hajjaj). Most azt mondod, hogy kérje ki a Pats támadásánál, ha próbálkozni akart, de időkérés nélkül még nehezebb a 2 min offense, főleg ennek az O-nak. Én lefuttattam volna az órát, de szerintem nem volt valóban jó opciója Foxnak abban a helyzetben (és tényleg zárójeles, nem múlt volna azon semmi, ha nincs az a röhejes fumble).

Nem akarom annyira védeni Fox time managementjét, nekünk is vesztett el meccset vele, de lehetsz te a legnagyobb time management zseni, ha a pályán csak egy játékos hibázik (és nem is kell olyan nagyot, mint Barber a múltkor 😊 ). Összességében meg ha annyira rossz lenne a time management, nem hiszem, hogy ennyi szoros meccset nyert volna, mi is arról voltunk híresek a legjobb éveinkben, hogy csomó 4. negyedes győztes drive-ot vezettünk.

Igazad van, hogy nem az az egy play volt a gond, ahol Tebow belefordult a sackbe, de tendencia nála, hogy nyomástól függetlenül próbál kimozogni a bal keze felé a zsebből, mert azt szokta meg, onnan szeret a leginkább passzolni (vagy futni nyilván). Ezt ma már mindenki tudja az NFL-ben, és egyre inkább ki tudják használni a D-k, és próbálják a másik irányba kényszeríteni. Tebow halmozottan speciális eset, egyértelmű passz szituációknál a falnak sokkal nehezebb dolga van, mint egy klasszikus pocket passernél. Nyilvánvaló, hogy ezért is ilyen run heavy az O, futásblokkolásban meg aztán tényleg szuper a Broncos OL.

A Foxballnak megvannak a maga előnyei és hátrányai, ti szerintem eddig leginkább az előnyeit élveztétek, ha azt nézem, hogy milyen állapotban volt a Broncos tavaly, most egy kimondottan tudatos, összeszedett csapat képét mutatjátok, úgy, hogy azért ez a roster messze nem elit. Irigykedem is, meg örülök is neki, hogy a sok fika ellenére bizonyítjátok, hogy működik ez a játék az NFL-ben.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Off: akarok egy Dawk mezt. 194 cm, 95 kg. US méretben jó az 52 vagy az sok? 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Igen, ezt kéne gyakorolnia... 10-15 ÉVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!StormST
De Storm, engem is meg lehetne érteni. Rohadtul idegesítő, érted.. a Pats futók kezéből nem is tudom mikor verték ki utoljára a zsugát... komolytalan... oda kell ragasztó szalagozni vagy mittudomén....JC6
Az a helyzet, hogy mi elég sokat futunk és ez azt is jelenti, hogy több is a lehetőség a hibázásra.

10 eladott fumble-nk van idén, ebből 4 Tebow-é, 2 Ball-é, 3 McGahee-é, 1 Fells-é...

Ball-nak 83 futásból van 2 fumble-je (2 elvesztett), McGahee-nek 206-ból 4 (3 elvesztett). Statisztikailag nem sokkal rosszabb ám, ha jobban megnézed. Tebow-t nem lehet ide venni, mert ő sack-eknél vesztett el párat, Fells meg egy elkapás után hagyta el.

Edzői hiba? Szerintem kb 5-10%-ban. Nem szabad elfelejteni, hogy ezek a srácok kb. 10 éves koruk óta ezt a játékot játsszák. Ráadásul edzésen ugyanazokat a feltételeket nem lehet szimulálni, nincsenek olyan ütközések, stb.. Ezek a dolgok nem edzésen dőlnek el. TD-nek is volt egy ilyen fumble-je a Packers elleni SB-ban, de tanult belőle, utána végig két kézzel védte a labdát. Nos, ugyanezt én nem láttam Ball-tól, de ez megint nem edzői dolog, mert hiába üvöltesz vele, ha neki reflexből nem ugrik be, akkor minden hiába...

Idegesítő? Persze. Edzői hiba? Szerintem nem...StormST
Az a hiba, h ő az RB2

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black, te kire vagy nagyon kiakadva? És te akike, X, TMHC?
Mert azt tudom, hogy Storm Goodman-re én meg Carter-re, de ti? 😀JC6
Cosby menjen a retkes faszba. Csak a return-ök miatt tartjuk őt a keretben, ezek után felesleges foglalnia a helyet, Willis és/vagy Royal majd megoldják.
Ball szerintem nagyon igyekezett, a hibája beárnyékolja a teljesítményét, meg nyilván soha nem lesz elit RB, de a körülményekhez képest szvsz mindent beleadott, rá nem haragszom (és abból a fumble-ból csak FG-t kaptunk). 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Miért ne kenhetném az edzői stábra? Egész héten azt kellene gyakorolnia, semmi mást. Egész szezonban, egész évben! Külön edző, százszor, ezerszer! Ha kikapunk akkor állandóan ilyen szarokon megy el a meccs. Szarnék én rá, ha lemosnának a pályáról, esélyünk se lenne, vagy shotout, de így, hogy van esélyünk, hazai pályán, az elején meglepve az ellenfelet, kézben tartva a meccset...és akkor jönnek a fumblik meg a balfütyiségek....és a zakó..áh....

Más: McGahee-nek asszem 10 yard kell az 1000-hez.

óriási fazon ez a Glazer!
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d824a65be/Tebow-s-faith-too-much

szerk.: meg amúgy is, a tegnapi meccset inkább varrnám az edzők nyakába...JC6
Igen, ezt kéne gyakorolnia... 10-15 ÉVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!StormST
De Storm, engem is meg lehetne érteni. Rohadtul idegesítő, érted.. a Pats futók kezéből nem is tudom mikor verték ki utoljára a zsugát... komolytalan... oda kell ragasztó szalagozni vagy mittudomén....JC6
Az a helyzet, hogy mi elég sokat futunk és ez azt is jelenti, hogy több is a lehetőség a hibázásra.

10 eladott fumble-nk van idén, ebből 4 Tebow-é, 2 Ball-é, 3 McGahee-é, 1 Fells-é...

Ball-nak 83 futásból van 2 fumble-je (2 elvesztett), McGahee-nek 206-ból 4 (3 elvesztett). Statisztikailag nem sokkal rosszabb ám, ha jobban megnézed. Tebow-t nem lehet ide venni, mert ő sack-eknél vesztett el párat, Fells meg egy elkapás után hagyta el.

Edzői hiba? Szerintem kb 5-10%-ban. Nem szabad elfelejteni, hogy ezek a srácok kb. 10 éves koruk óta ezt a játékot játsszák. Ráadásul edzésen ugyanazokat a feltételeket nem lehet szimulálni, nincsenek olyan ütközések, stb.. Ezek a dolgok nem edzésen dőlnek el. TD-nek is volt egy ilyen fumble-je a Packers elleni SB-ban, de tanult belőle, utána végig két kézzel védte a labdát. Nos, ugyanezt én nem láttam Ball-tól, de ez megint nem edzői dolog, mert hiába üvöltesz vele, ha neki reflexből nem ugrik be, akkor minden hiába...

Idegesítő? Persze. Edzői hiba? Szerintem nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem nyomom a Madden-t, csak ugye én is készültem meccs előtt, rengeteg cikket elolvastam, és sokan írták, hogy szélső futásokkal elkaphatjuk a Peccet. Az persze már kérdés, hogy könnyű leírni: szélen futni, de ahogy te is mondod, számtalan lehetőség van.

Remélem McGahee-t összedrótozzák a Bills ellen.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Az elején option futások voltak, egészen pontosan Zone Read. Nagyon leegyszerűsítve:
6OL ember, általában Clark jön be
Tebow odanyújtja az RBnek egy ponton mindketten fogják a labdát
tebow nézi az ellenfél védelmét, ami alapján eldönti, h megtartja e a labdát és ő fut, vagy oda adja a RB-nek h az fusson.

Nem szoktam a saját írásaimat reklámozni, de a Jets elleni beharangozóban próbáltam kicsit bemutatni. Persze ez alapján ne menj belőle vizsgázni, én is laikus vagyok... Valami elképzelést talán adhat róla:
http://denversports.blog.hu/2011/11/17/broncos_vs_jets_beharangozo_1

Azt meg h hol futunk, az attól függ h hol tudunk lyukat csinálni. Alapvetően mindkét oldalon 4 rés van. A gap, B gap, C gap és D gap, amit valahol edgenek is neveznek, az a szél.

A játék hívás nem annyira egyszerű, h középső futás, szélső futás vagy passz. Maddenben lehet így van, azt nem tudom, de ez ennél összetettebb. Én nem látom át teljesen, akkor se feltétlen h felvételről elemzési szándékkal nézem vissza, most meg nem is lesz rá időm.

Egyékbént McGahee nagyon erős futó, nem rossz ha középen kicsit puhítja a védőket, h a végére elfáradjanak, vagy nagyon oda összpontosítsanak, és jöhessen a szélső futás.

McCoy egyébként jól hívja ezeket tegnap se ez volt a gond. Most h a fumble az edző hibája vagy a játékosé. A labdát a játékos ejti el, de ha valaki mindig is elkövette ezeket a hibákat, annak nem kéne annyi carriet adni talán. Nem tudom, szvsz Jeremiah Johnson jobb opció lenne nála.

H kire vagyok kiakadva?
sok hszben sok negatívumot összegyűjtottem, leginkább:
Ball, ball, ball, ball, ball, ball, ball, ball, ball, ball
cosby, cosby, cosby, cosby, cosby, cosby, cosby
Goodman, Goodman, Goodman, Goodman

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hétvégére visszatérve és visszanézve az elmúlt heti meccseket, csak az nem világos nekem még, hogy miért nem erőltetjük jobban a szélső futásokat?
Lehet hülye kérdés, de egymás után háromszor is a szélen vertük meg a Pats-et...mondjuk nem sokat ért.

A második dolog, amin gondolkoztam:

GB 49
DET 45
Pats 41

Ezek szerint, HA bejutunk a PO-ba, és mondjuk a Flacco-ék jönnek, akkor ők már csak 37 pontot érnek el? 😀 Tökjó.

A viccet félretéve, a tippem szezon előtt 8-8 volt, de szerintem ezt a csapat mindenféleképpen túlszárnyalja. Nagyon bízok bennük. Lehiggadtam, megnyugodtam. Nem megyek el szó nélkül a hibák mellett, de szeretem őket na 😀

Black, te kire vagy nagyon kiakadva? És te akike, X, TMHC?
Mert azt tudom, hogy Storm Goodman-re én meg Carter-re, de ti? 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
A védelmünk jobban overrated mint Tebow. Ha mindenki játszik:
2 solid DT rendben, nem is kell jobb, jöjjön vissza a 2 sérül jövőre és rendben. 2/2
DE: Doom ha egészséges liga elit, Ayers nem több egy rotációs játékosnál. futás ellen jó, a szezon elején bizakodó voltam vele kapcsolatban és hosszú ideig erősítheti a csapatot, de nem egy olyan kezdő, aki elé ne lehetne, ne kéne jobbat hozni.3/4
LB: DJ rendben, bár magunk közt a WLB nem fekszik neki annyira, mint az ILB, Miller ligaelit, Ayers max csere. Irving összesen 4 snappet volt fent, valszeg nem azért mert a POra tartogatnánk. Ő még fejlődhet, de kell egy playmaker MLB. 5/7
CB: Champ még egy-két évig a csapat egyik legjobbja lesz, mögötte senki. Goodman öreg és nem jó, Harris tud tacklet csinálni, ennyi semmi több, Vaughn idén nem volt annyira jó most IR, Wilhite se jobb Harrsi nél, SydQuan van még IR-en, de rá nem számíthatunk megváltóként. Sürgősen kell 2 CB.6/9
S: Dawk szerződése lejár év végén. Top prioritás meghosszabbítani. Se Moore se Carter nem elég jó. Dawk mellett elkezdenek, közepesen eljátszanak, ami gyengébb O-k ellen elég, de ha mindketten kezdenek, esetleg egy elit O ellen, láthattuk... És Dawk is inkább a már csak a boxban jó. A kor előrehaladtával ez egyre inkább így lesz sajnos. 6/11

A védelmünk fele sebezhető, amikor olyan jónak tűntek az gyenge O# ellen volt. Playoffs szintű O# 41 pont. És semmilyen védelmi statisztikában nem vagyunk elől. Imádom a védelmünket, sosem gondoltam h ilyen jó lesz idén, látva a felállást egy csomóan elkönyveltek minket 1/1-re ehhez képest... De ebben a formában ez nem fog nekünk SB-t nyerni, márpedig a cél csak ez lehet.

Offense.
QB: Tebow ma jó volt. Meccsről meccsre fejlődik. az elfogultság faktoromat levonva is övé a 2012-es idény. persze 1 csere se lenne jelenleg mögötte, de az részlet kérdés egyelőre. 1/1
WR: Mégse kell WR. Runheavybe nem jönnének szívesen, Bay-Bay viszont egyetemen már hozzászokott, fizikailag megfelel, majd ha részt tud venni OTAkon és TC-n jobb lesz. Decker mint WR2 OK, Willis mint slot rendben. Jól blokkolnak futáshoz, ami nálunk nagyon fontos. Royal mezből szvsz ne sokat vegyetek, mert nem hinném h maradna... Igazából nem is akkor vezsteség rookie éve óta egyre gyengébb... Lehet hőzni egy középső körös WR-t az mindig jó ha van, hátha találunk még egy Beastet. 2/3
TE: Sokkal többet vártam ettől a csapategységtől. A Julius Thomas projectet még nem írnám le, Fells viszont utóbb nagyon eltűnt. Green és Rosario kiegészítő emberek. Egy évet várjunk még egyelőre ez egy gyenge csapategység. 2/5
RB: Mcgahee egy állat. Mögötte Jeremiah Johnosn szvsz jobb lenne Ballnál, nem tudom mit lát benne Studesville. Utálom. Morenonak ennyi volt. Lehet kitölti a szerződését, de a kezdő szerepet elveszette, nem hinném h hosszabbíítunk majd vele jövőre. Újabb JMD bust. 3/6
OT: Cladynek nagyon gyenge idénye van. A sok bünetés fele legalább erősen kérdéses mondjuk, de akkor se az aki első két évében volt. Még mindenképp bízok benne. Franklin, unjátok már h szerintem inkább OG ugye, szal hagyom egy darabig a témát, de passprotectionben nulla 0 cero zero. És frontsideon se lenne jobb, legfeljebb TT látná h sackelik... 4/8
OG: Beadles átlagosnál jobb, Kuper simán jó. fiatalok, biztató teljesítmény. 6/10
Walton: Mint Beadles, átlagosnál jobb. jövőre azért minkettejüknek tovább kell fejlődni, de jelenleg biztató ami látok 7/11

Draft:
1. körben mindenképp a legjobb CB
2. körben a legjobb MLB és lejbob CB közül aki jobban megéri
3. körben a 2. körtől függően CB vagy MLB
4. körtől WR, RB mindenképp
Mellette a depthet erősíteni DT, DE, DB...

Akár bejutunk akár nem, jövőre még építkezni kell, nem szüretelni... 2 év múlva állhat össze minden jó esetben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi volt a gond a time managementtel tegnap? Az első félidő vége? Olyan helyzetben Fox 100-ból 99-szer lepörgeti az órát (nálunk többek között épp emiatt utálták annyira 😊 ), de akkor már látszott, hogy itt a Pats ellen a szokásos játék kevés, több pontot kell csinálni és megpróbálták, nem jött be. Jakehomer
1:10-zel a félidő vége előtt, saját 15 yard-ról nem volt benne, hogy itt beindul valami nagy dolog. Inkább mintha ő "pánikolt" volna be a 8 pontos hátránytól és a Pats 2. félidei kezdésétől.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó volt ez 😊 A győzelem is megvan, és Tebow is megmaradt 😊
Mondjuk annak külön örülök, hogy a többség normálisan értékelte a látottakat (akike és TheMileHighCity nyugodtan kihúzhatja magát ezek közül)Wyatt
Remélem, hogy a média is visszavesz a hypeból, mert ami az elmúlt hetekben folyt az nekem túl sok volt. 😊
PO-ban jöhet a revans. 😀xrace77
Még biztos lesz pár történet, amíg lecseng végül 😊 PO-ban jó lenne egy Broncos elleni mérkőzés valamikor, a Chargerst nem bánnám, ha lemaradna (mondjuk én bírom a San Diegót, de ha így játszanak, akkor mindenki ellen esélyes) 😀

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Jó volt ez 😊 A győzelem is megvan, és Tebow is megmaradt 😊
Mondjuk annak külön örülök, hogy a többség normálisan értékelte a látottakat (akike és TheMileHighCity nyugodtan kihúzhatja magát ezek közül)Wyatt
Remélem, hogy a média is visszavesz a hypeból, mert ami az elmúlt hetekben folyt az nekem túl sok volt. 😊
PO-ban jöhet a revans. 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Mi volt a gond a time managementtel tegnap? Az első félidő vége? Olyan helyzetben Fox 100-ból 99-szer lepörgeti az órát (nálunk többek között épp emiatt utálták annyira 😊 ), de akkor már látszott, hogy itt a Pats ellen a szokásos játék kevés, több pontot kell csinálni és megpróbálták, nem jött be.

Ami a pass protectiont illeti, az nem olyan rossz, mint amilyennek látszik. Majd ha Tebow megtanul a zsebben mozogni, ez ki is fog jönni. Tebow nem érzi magát jól a zsebben, olyankor is menekülne ki belőle, amikor nem kéne, tegnap többször is látványosan belekergette saját magát a pressure-be. Ami jó, hogy most már gyorsabban jön ki a kezéből a labda, nem ereszti le a karját a bokájáig dobás közben 😊

Összességében egyáltalán nem játszott rosszul Tebow, viszont a meccs jelezte, hogy milyen korlátai vannak ennek a játékrendszernek vele, nem fér bele olyan hiba, mint ami itt három is volt, azok után már nem tudta a Broncos azt játszani, amit a legjobban tud. Persze, a D is kevés volt a Pats O-hoz, de a második negyedben lehetetlen helyzetbe hozta az O őket azzal a két gyors saját térfeles fumblival.Jakehomer
Nem csak tegnap volt gond a time managementtel, hanem az egész szezonban, nincs kedvem mindent összeszedni.
Tegnap? Írtam már, döntse el, h akar-e még támadni vagy nem. Ha igen, kérje ki az időt a pats támadásánál a punt előtt, ha nem, akkor pörgesse le az időt. Akárhogy is futást kellett volna hívnia először. Szánalmas volt.
Az egész szezon során többször szívtunk már a felesleges kikért időkérések miatt, amiknek később hasznát vehettük volna. 29yardos FG, nem tudjuk időben elindítani, mi a fasznak kéri ki az időt, 34-ről ugyanakkor eséllyel lő egy Prater szintű kicker, mint 29-ről. Így meg h blokkolták főleg nevetséges volt.

Leszögezem, értem a FoxBall lényegét, legalább látszik, h mi az amit játszunk, van benne elképzelés, de ami minden meccs után megmarad bennem emlékképként, h szitkozódok az O# büntetések miatt (false start, illegal formation, delay of game ebből a 3ból van rengeteg, meg holdingból), védő szabálytalanságok, és a teljes szívás a time managementtel... Ilyen szinten mint most még sosem baszta el, ez egészen szánalmas volt...
Ha az ellenfélnek 3 időkérése van, akkor nem passz-passz-futás. 3× miért fuott, ha úgy is van időkérése a patsnek, és nem lehet 1st down belőle. Milért nem futott elsőre, h kiderüljön van-e értelme támadni. A Bears ellen bejött a középső futás, csak nem maradt időkérés a szenzációs FG miatt... Nem tuom mikor, nem is vagyok benne 100%ig biztos, h ő, lehet h az más meccsen volt, de kérte ki az időt 2:07-tel a félidő vége előtt. Egy majom nem csinál ilyet... :mad:

Pass protection? Carter nélkül 4 sack, és ha nem Tebow, akkor meg simán 6. Amikor volt passrush Phins 7×, Lions 6×. Az option miatt nagyon félnek Tebow futásai miatt, ezért az LB-k nem támadják rögtön ezért tűnhet jobbnak mint amilyen, de Franklin nem backside OT, és forntsideon is nagyon kevés lenne Passprotectionben. Lehet h csak az én heppem, de én egy Pro Bowler OG-t látok benne. Ami Clady-t illeti contract year, de asszem mégse lesz ő annyira drága, mint pár éve hittük... Nem minősíthetetlen, de nagyon nem jó. Nem Tebow miatt, Tebow többször mozog jól, mint rosszul, most belefordult egy sackbe na bumm, korábban is levihették volna már akkor...

Ennyi hiba a pats ellen a Packerstől se fért volna bele, senkitől se. tebow nem játszott rosszul? Ő volt a csapat legjobbja. Tessék leírtam. Utálok egy meccset kivetíteni egy szezonra, mert vannak jobb és rosszabb meccsek, de a tegnapi teljesítménye kiugró volt. 200 passzolt 100 futott yard 2 TD. Ha minden meccsen ennyit csinálna, akkor 3200 passzolt 1600 futott yard és 32 TD. Sosem fogja ezt elérni. aki ilyen módon kiforgatja a hszemet annak előre örökös bant kérek. Csak azért vetítettem így ki, h nagyobb látszódjon milyen súlya volt a mai teljesítményének. Ennél jobb nem kell tőle. Pont ez a gond. Márminth nem azért kaptunk ki, mert elmaradt a Tebow magic, amit sokan hetek óta jósolnak, hátha egyszer majd bejön, a csapat maradt el. Tebow hozta amit kell, hozta amit tud. A védelem, a passprotection, a ST, minden. A játék minden elemében mérhetetlenül felülmúltak minket a futást leszámítva. Hátrányban viszont nem futhatsz. Btw: foxék számlájára azt is felírom, h nem nyúltak időben a spreadhez. A meccs fordító csomagunk a spread. A lassú mederben zajló játékban hirtelen ritmust váltunk runheavyt elhagyjuk és hadd szóljon. Most a meccs nem a megfelelő mederben zajlott, de a végén a biztonságibb felállás ellen se tudtunk mit csinálni.

A 3 fumble az kész. Utálom ha valaki azt mondja, h "nem ti nyertétek meg hanem mi vesztettük el", ez a vesztes hozzáállás, mindenkit lesajnálok, csak az én csapatom létezik, stb mentalitás. Most se mondom ezt, összehasonlíthatatlanul jobb csapat volt tegnap a pecc, de az a 3 fumble 3 egymást követő driveban, kb max 4 playen belül, az mondjuk forduló pont volt.

A foxballért én se lelkesedek annyira, de amíg nyerünk addig emiatt nem fogom takarodj listára tenni, de h hetek óta nem tud mit kezdeni a büntetésekkel, és egész életében egy szívás volt time management terén, amellett nem megyek el szó nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear