Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Minden ellentmondásmentes, ... formális-axiomatikus elméletben megfogalmazható olyan mondat, mely se nem bizonyítható, se nem cáfolható. 😛 Gödel-macskája 😛
A kvantummechanikában divatszurkoló elvének nevezzük, amikor egy szurkoló (vagy drukker) ún. kevert állapotban van, azaz bizonyos tulajdonságait nem tudjuk egyértelműen megállapítani. A szurkoló addig marad ebben, amíg valamilyen módon meg nem állapítjuk, hogy valójában hol és milyen állapotban van. A probléma ott kezdődik, hogy játék (megfigyelés) hatására a csapatkötődés összeroppan, és a szurkoló egyértelműen a lehetséges állapotok egyikébe kerül.
Fontos megjegyezni, hogy a csapatkötődés (akár a drukker-függvény) csakis abban az esetben omlik össze, amint tudomást szerzünk az alany (ember, homicid, vagy az alatt) állapotáról. Közvetlenül maga a játék nem omlasztja össze a csapatkötődést (drukkerfüggvényt), csakis az, ha a játék eredményét megtudjuk; tehát ha a játék eredményét azelőtt eldobjuk, hogy megtudnánk, a csapatkötődés megmarad! Ez kényszerűen valamelyik állapotba taszítja az alanyt, ami Belicseknél döglött, vagy élő Quarterbacket eredményez, de sosem egyszerre a kettőt.sutianap
Akkor ezen mindenki szépen elgondolkodik, jó éjszakát! 😊
(Amit kifejtettél, arra Heisenberg (Gödel második szomszédja, btw. macskája ennél precízebben fogalmazott 😉 ) kutyája jött rá, ld. bizonytalan, mint a kutya vacsorája!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem is értem egyébként hogy a Pats szurkolókat miért kell divatozni ? miért ? a divatszurkolók vagy ahogy fogalmaztál a divathuszárok akik azért kapják ezt a jelzőt mert mindig a legjobbnak szurkolnak, akkor most a Packers szurkolói is divatszurkolók ? vagy csak egszerüen bennünket tart mindenki a legjobbnak ? :/gravedigger
1. Mert azok.
2. Mert azok.
3. Mert telerinyálják a fórumot ha esetleg majdnem kikap a csapat.

Tisztelet a kivételnek, ami azért akad ezen a fórumon.

Ui.: Azért csak lehet benne valami ha világszerte ezt mondják a Pats szurkolókról az emberekDelonso_
Ettől azért egy kicsit bővebben kifejthetnéd, mert ezek nem igazi indokok...
Egyáltalán tisztában vagytok a szó fogalmával ? Mitől divatszurkoló a divatszurkoló ?gravedigger
Minden ellentmondásmentes, ... formális-axiomatikus elméletben megfogalmazható olyan mondat, mely se nem bizonyítható, se nem cáfolható. 😛 Gödel-macskája 😛
A kvantummechanikában divatszurkoló elvének nevezzük, amikor egy szurkoló (vagy drukker) ún. kevert állapotban van, azaz bizonyos tulajdonságait nem tudjuk egyértelműen megállapítani. A szurkoló addig marad ebben, amíg valamilyen módon meg nem állapítjuk, hogy valójában hol és milyen állapotban van. A probléma ott kezdődik, hogy játék (megfigyelés) hatására a csapatkötődés összeroppan, és a szurkoló egyértelműen a lehetséges állapotok egyikébe kerül.
Fontos megjegyezni, hogy a csapatkötődés (akár a drukker-függvény) csakis abban az esetben omlik össze, amint tudomást szerzünk az alany (ember, homicid, vagy az alatt) állapotáról. Közvetlenül maga a játék nem omlasztja össze a csapatkötődést (drukkerfüggvényt), csakis az, ha a játék eredményét megtudjuk; tehát ha a játék eredményét azelőtt eldobjuk, hogy megtudnánk, a csapatkötődés megmarad! Ez kényszerűen valamelyik állapotba taszítja az alanyt, ami Belicseknél döglött, vagy élő Quarterbacket eredményez, de sosem egyszerre a kettőt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyáltalán tisztában vagytok a szó fogalmával ? Mitől divatszurkoló a divatszurkoló ?gravedigger
Attól, hogy nem azért szurkol, hogy a Pats nyerjen, hanem azért, hogy trendi legyen az új mez és Brady sérója?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az elmúlt pár oldal jobb, mint a vicc topic 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem várom hogy stat huszárok előhúzzák, de azért vicc h mondjuk 20% pats, 10% colts, 10% steelers&packers a maradék meg a többi csapat meccse
ha véletlen ezekkel játszik akkor van esély, vagy csüt-hétfő este

és én pl örülök h ezt adják, mer szar a netem, de azért a "szakértőket" meg a cenzúrázott sms-eket nem szeretem hallgatni
szóval megértem h "Edmund" mér akadt ki
és szeretjük a divathuszárokat 😀Negritis
Én nem is értem egyébként hogy a Pats szurkolókat miért kell divatozni ? miért ? a divatszurkolók vagy ahogy fogalmaztál a divathuszárok akik azért kapják ezt a jelzőt mert mindig a legjobbnak szurkolnak, akkor most a Packers szurkolói is divatszurkolók ? vagy csak egszerüen bennünket tart mindenki a legjobbnak ? :/gravedigger
1. Mert azok.
2. Mert azok.
3. Mert telerinyálják a fórumot ha esetleg majdnem kikap a csapat.

Tisztelet a kivételnek, ami azért akad ezen a fórumon.

Ui.: Azért csak lehet benne valami ha világszerte ezt mondják a Pats szurkolókról az emberekDelonso_
Ettől azért egy kicsit bővebben kifejthetnéd, mert ezek nem igazi indokok...
Egyáltalán tisztában vagytok a szó fogalmával ? Mitől divatszurkoló a divatszurkoló ?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
delonso bazmeg soha nem ertettem veled egyet kis tulzassal de ez.
100/100Fake
😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
delonso bazmeg soha nem ertettem veled egyet kis tulzassal de ez.
100/100
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez már 😂 ami itt megy
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem várom hogy stat huszárok előhúzzák, de azért vicc h mondjuk 20% pats, 10% colts, 10% steelers&packers a maradék meg a többi csapat meccse
ha véletlen ezekkel játszik akkor van esély, vagy csüt-hétfő este

és én pl örülök h ezt adják, mer szar a netem, de azért a "szakértőket" meg a cenzúrázott sms-eket nem szeretem hallgatni
szóval megértem h "Edmund" mér akadt ki
és szeretjük a divathuszárokat 😀Negritis
Én nem is értem egyébként hogy a Pats szurkolókat miért kell divatozni ? miért ? a divatszurkolók vagy ahogy fogalmaztál a divathuszárok akik azért kapják ezt a jelzőt mert mindig a legjobbnak szurkolnak, akkor most a Packers szurkolói is divatszurkolók ? vagy csak egszerüen bennünket tart mindenki a legjobbnak ? :/gravedigger
1. Mert azok.
2. Mert azok.
3. Mert telerinyálják a fórumot ha esetleg majdnem kikap a csapat.

Tisztelet a kivételnek, ami azért akad ezen a fórumon.

Ui.: Azért csak lehet benne valami ha világszerte ezt mondják a Pats szurkolókról az emberek
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem várom hogy stat huszárok előhúzzák, de azért vicc h mondjuk 20% pats, 10% colts, 10% steelers&packers a maradék meg a többi csapat meccse
ha véletlen ezekkel játszik akkor van esély, vagy csüt-hétfő este

és én pl örülök h ezt adják, mer szar a netem, de azért a "szakértőket" meg a cenzúrázott sms-eket nem szeretem hallgatni
szóval megértem h "Edmund" mér akadt ki
és szeretjük a divathuszárokat 😀Negritis
Én nem is értem egyébként hogy a Pats szurkolókat miért kell divatozni ? miért ? a divatszurkolók vagy ahogy fogalmaztál a divathuszárok akik azért kapják ezt a jelzőt mert mindig a legjobbnak szurkolnak, akkor most a Packers szurkolói is divatszurkolók ? vagy csak egszerüen bennünket tart mindenki a legjobbnak ? :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én amondó vagyok hogy inkább legyünk hálásak a sportcsatornának ezért az életérzésért amit a football ad nekünkgravedigger
h mi a fasznak vagyok fent ilyenkor amikor hnap koran kell kelnem ha ennyi faszsagot kell meghallgatnom a meccs melle ?Fake
Ezzel én is igy vagyok, nem egy helyen irtam már hogy elegem van a sok eszetlen sms-ből, stb de attól függetlenül a meccs miatt megéri nem ? nekem is kb kis millió dolgom van holnap délelőtt, de egyszerüen nem birom hogy ne nézzem ha már van rá lehetőségem...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én amondó vagyok hogy inkább legyünk hálásak a sportcsatornának ezért az életérzésért amit a football ad nekünkgravedigger
h mi a fasznak vagyok fent ilyenkor amikor hnap koran kell kelnem ha ennyi faszsagot kell meghallgatnom a meccs melle ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SportTV téma ugye be lett fejezve? Köszönöm!

Komolytalan elfogult kommentátor, szintén elfogult de valamennyire hozzáértő szakkommentátorok, ennyi. Nekem már az első is épp elég akármelyik TV akármilyen sportközvetítésében, hogy elkapcsoljak, itt meg már oda se kapcsolok...

Az első meccsem, amit láttam a SportTV-n a Pats-Panthers SB volt, akkor döntöttem el, hogy egy biztos: Pats drukker nem leszek, mert a mérhetetlen ömlengés, amit tapasztaltam, miközben a lesajnált Panthers elég komoly meccset játszott, az engem iszonyatosan kiakasztott, úgy, hogy egyik csapat előéletét se ismertem és a sportot magát se értettem még igazán...

Magát a sportot megszerettem egyből, a SportTV-ből meg szépen fokozatosan kiábrándultam... 😛StormST
Azért annyit én ehhez hozzátennék, és már most bocsi, mert nem szeretnék se a vitába beleszólni se szétoffolni a topicot, de ugy érzem ez most ide való...szóval...

Mindamellett hogy ezekkel a kijelentésekkel én is maximálisan egyetértek, Ricsi nem szakértő, nem változott semmi a közvetitésekben a 7 vagy 8 év alatt, semmi ujdonság, ugyanazok a sablonos sms-ek beolvasása minden adásban stb...
Mindezek mellett azért szerintem nagyon sokunk itt a fórumon a Sport TV-nek köszönheti azt hogy megismerkedett ezzel a csodálatos játékkal, és még ha szar is a minősége a közvetités szakmai részének, attól függetlenül nem kis dolog az, még a mai streemektől és szatelit adásoktól hemzsegő világban sem hogy hetente 3 meccset megnézhetönk JÓ MINŐSÉGBEN A TV KÉPERNYŐJE ELŐTT plusz ugye MINDEN EGYES PLAY OFF találkozót...legyen az a Pats, a Packers, a Steelers vagy épp a Broncos, tök mindegy mert ugyis a legtöbbünk a saját csapata meccsét nézi streem-en...
Én amondó vagyok hogy inkább legyünk hálásak a sportcsatornának ezért az életérzésért amit a football ad nekünk
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
JC6, két eset lehetséges.
1, van isten
2, nincs isten
1, Ha hiszel abban, hogy létezik isten, akkor abban is hiszel, hogy mindenható, hiszen ez az egyik attribútuma ugyebár, ettől isten, és nem más.
Végtelenek a lehetőségei, a képességei. Többek közt az is, hogy végtelenféleképpen neveződik különböző terekben, időkben.
Van ahol Flőgy-nek hívják, van ahol hrrghhhk-nek, van ahol KisKóbász-nak, van ahol IUUUO-nak, és van ahol istennek.
Na én ez utóbbira gondolok amikor róla írok, kérlek akceptáld.
2, Persze az is lehet, hogy nincs is isten. Akkor tökmindegy, hogy egy nemlétező entitás nevét miként írjuk, hiszen úgyse létezik.
Mindkét esetben feleslegesen trollkodsz ezzel a helyesírási dologgal.
Úgy érzem nem elég erős a hited, és így keresel kapaszkodót. De ez nem isten útja, hidd el.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A bizonyíték az nem ígéret egyébként pedig az, hogy akkor jelent meg az első ilyen témájú könyv. Betartani persze nem kell, de attól még van 😊 Max Höri kioszt mindenkinek 1-2 egyest, aztán otthon meg kikaptok 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te is serto vagy masok erzekeinek szamara meg en is megis leszarjuk.
lepj tul ezen a hatalmas probleman.Fake
a legviccesebb, hogy minél többször fennakad valaki ezen, annál kevésbé fogja úgy írni szerintem 😀

(amúgy asszem a 19. század eleje óta vannak szabályai a helyesírásnak 😛)fetomy
az elsore +1 de csak mert konformista vagyok. a masodikra : mi erre a bizonyitek ?
es ha en mas szabalyokat kovetek ? esetleg rosszul tudom oket ? v eltort az ujjam gyermekkoromban es igy a betukeszletemrol is letordeltek az ekezeteket ?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
te is serto vagy masok erzekeinek szamara meg en is megis leszarjuk.
lepj tul ezen a hatalmas probleman.Fake
a legviccesebb, hogy minél többször fennakad valaki ezen, annál kevésbé fogja úgy írni szerintem 😀

(amúgy asszem a 19. század eleje óta vannak szabályai a helyesírásnak 😛)fetomy
így van, de ha mindig betartyuk nem fejlődik a nemzet, merugye nyelvében él :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
te is serto vagy masok erzekeinek szamara meg en is megis leszarjuk.
lepj tul ezen a hatalmas probleman.Fake
a legviccesebb, hogy minél többször fennakad valaki ezen, annál kevésbé fogja úgy írni szerintem 😀

(amúgy asszem a 19. század eleje óta vannak szabályai a helyesírásnak 😛)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sobri: Isten. nagybetű. off vége.
JC6
Tudod isten jó és hatalmas, és nem akad fenn ilyen apróságokon.
De az ember persze kicsinyes és akadékoskodik.Sobri Jóska
Nem. Csak az embernek vannak helyesírási szabályai.ulpianus
És mondjuk ha egy fórumon én nem aszerint írok, mint pl. te, akkor mi történik?
Agyonsújt isten villáma?
Vagy megró egy idegen?
Vagy ez akkora probléma, hogy nagyobb nincs is? (örülnék ha így lenne.)
Tudom, szereted a hosszú, értelmetlen dolgokat és az aprólékos részleteséggel kifejtett off témákat a Denver csapattopikban. Itt a lehetőség, parancsolj.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te is serto vagy masok erzekeinek szamara meg en is megis leszarjuk.
lepj tul ezen a hatalmas probleman.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudod isten jó és hatalmas, és nem akad fenn ilyen apróságokon.
De az ember persze kicsinyes és akadékoskodik.Sobri Jóska
Nem. Csak az embernek vannak helyesírási szabályai.ulpianus
+1.
Pontosan. Függetlenül a vallástól, óriási hiba kicsivel írni. Ráadásul sértő sokak számára.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen ? es miota ?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Sobri: Isten. nagybetű. off vége.
JC6
Tudod isten jó és hatalmas, és nem akad fenn ilyen apróságokon.
De az ember persze kicsinyes és akadékoskodik.Sobri Jóska
Nem. Csak az embernek vannak helyesírási szabályai.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen szar lenne, ha azt mondaná, hogy egy favágó, azt a végén, ha kikapnánk, hallgathatnánk 😀

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
"I think his passing is good. It was good in college; he was a very productive passer in college, and he’s thrown the ball well in this league. Throws it good short, throws it intermediate, can throw it deep. He's got some very good throws, as good as anybody that you want to put in there." Bill Belichick 😀