Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StormST
Ebből is látszik, hogy az SI egy bulvárlap.

Csak megsúgom, hogy a kép akkor készült, amikor Tebow megpróbálta sorozatban a második sikeres passzát elereszteni, de ma megtanulhattuk, hogy ez még nem sikerült neki. 😛xrace77
De azt ugye tudjátok ki írta cikket?
Az a Jim Trotter, aki Tebowt a legrosszabb valaha volt starter nfl QBnek nevezte nem is oly' rég.ulpianus
Az nem Hoge volt? Vagy mindketten?

Azon egyébként nagyon kiakadtam Ryal Leaf KC elleni meccsét alulmúlni ahhoz azért jobban meg kéne dolgozni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Előre bocsátom, hogy senkit nem akarok megbántani, csak a Dalton Who? avagy Tebow Who? vitára tennék pontot.

Bengals-Texans meccset is megnéztem ismétlésbe (mondjuk én Yates miatt - mégiscsak TarHeel volt 😊 ) és még nekem is feltűnt, hogy Bengals stadion felső karéja meglehetősen üres volt. Szerintem idén jó a Cinci és jó Dalton is (mondjuk van egy AJ Greenje!!!)de, hogy a picsába nem tud megtölteni egy stadiont??? És itt jön az, hogy szerintem ebben Tebow > Dalton. (Denver otthoni meccsen nem hiszem, hogy egy gombostűt le lehet ejteni)akike
A Cincy Palmerrel se mindig tudta megdönteni, a Broncosban viszont Tebow nélkül is teltház lenne, szóval ebből csak annyi következik, h Broncos > BengalsBlack_Adder
Fikció, de vajon Tebow megtöltené a Bengals stadiont???




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Hogy 7-1el a csapat mindig felhozzátok Tebow védelmében és ebben igazatok is van, de JMD-vel is 6-1es (?) kezdés volt és utána mi lett. Ráadásul a meccsek nagyrésze teljesen máshogy is alakulhatott volna.
Bírom Tebowt meg minden, de amit most leírtam az tény és én vele kapcsolatban pont azt érzem, hogy ha ez a faktor megfordul akkor simán benne van egy 3-5 is a következő nyolc meccsre. Nem tudom, hogy ti ezzel, hogy vagytok.tamasboldizsar
Alakulhatott volna úgy is h a Colts 13-0 és a Packers 0-13
Alakulhatott volna úgy is h megnyerjük az első 4 SB-t és elveszítjük az utolsó 2-t.
Alakulhatott volna úgy is h.... ennek mi értelme van?

Amikor már nem marad mivel szopatni Tebowt az lesz majd, "de hát alakulhatott volna úgy is h szar lesz"?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Előre bocsátom, hogy senkit nem akarok megbántani, csak a Dalton Who? avagy Tebow Who? vitára tennék pontot.

Bengals-Texans meccset is megnéztem ismétlésbe (mondjuk én Yates miatt - mégiscsak TarHeel volt 😊 ) és még nekem is feltűnt, hogy Bengals stadion felső karéja meglehetősen üres volt. Szerintem idén jó a Cinci és jó Dalton is (mondjuk van egy AJ Greenje!!!)de, hogy a picsába nem tud megtölteni egy stadiont??? És itt jön az, hogy szerintem ebben Tebow > Dalton. (Denver otthoni meccsen nem hiszem, hogy egy gombostűt le lehet ejteni)akike
A Cincy Palmerrel se mindig tudta megdönteni, a Broncosban viszont Tebow nélkül is teltház lenne, szóval ebből csak annyi következik, h Broncos > Bengals

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Előre bocsátom, hogy senkit nem akarok megbántani, csak a Dalton Who? avagy Tebow Who? vitára tennék pontot.

Bengals-Texans meccset is megnéztem ismétlésbe (mondjuk én Yates miatt - mégiscsak TarHeel volt 😊 ) és még nekem is feltűnt, hogy Bengals stadion felső karéja meglehetősen üres volt. Szerintem idén jó a Cinci és jó Dalton is (mondjuk van egy AJ Greenje!!!)de, hogy a picsába nem tud megtölteni egy stadiont??? És itt jön az, hogy szerintem ebben Tebow > Dalton. (Denver otthoni meccsen nem hiszem, hogy egy gombostűt le lehet ejteni)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Amid the fanfare of Sunday's 13-10 overtime win over the Bears, Broncos linebacker Wesley Woodyard experienced an encounter with Tebow he will not soon forget.

"Tebow came to me and said, 'Don't worry about a thing,' because God has spoken to him," Woodyard told The Denver Post this week.

"I believe in a big God and special things can happen," he said, after he erased a 10-0 deficit against Chicago in the final 2:08 of regulation. "It's not necessarily prophesying, but sometimes you can feel God has a big plan."

Woodyard, for one, has no lingering doubts: "For all the Tebow haters: You better start believing."

😀JC6
Kőkemény valóság. 😀 Óriási. 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Ráadásul a meccsek nagyrésze teljesen máshogy is alakulhatott volna.tamasboldizsar
Tévedsz.
Nem alakulhatott volna másként.
És egzakt bizonyítékom is van erre, mégpedig az, hogy nem alakult.
Ezek bizony csak így alakulhattak, és így is alakultak.
Ezzel a kifacsart logikával az a baj, hogy mi történhetett volna, meg mennyire máshogy alakulhatott volna minden, hogyha pl a 15.században nem az európaiak fedezik fel Amerikát, hanem az amerikaiak Európát, akkor most fejek gurulnának az ulmi székesegyház, vagy a Notre Dame lépcsőin lefelé, és alapjaiban kicsit más világ lenne.
Dehát pont azért nem ez történt, mert ez nem történhetett.
Ráadásul.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StormST
Ebből is látszik, hogy az SI egy bulvárlap.

Csak megsúgom, hogy a kép akkor készült, amikor Tebow megpróbálta sorozatban a második sikeres passzát elereszteni, de ma megtanulhattuk, hogy ez még nem sikerült neki. 😛xrace77
De azt ugye tudjátok ki írta cikket?
Az a Jim Trotter, aki Tebowt a legrosszabb valaha volt starter nfl QBnek nevezte nem is oly' rég.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amid the fanfare of Sunday's 13-10 overtime win over the Bears, Broncos linebacker Wesley Woodyard experienced an encounter with Tebow he will not soon forget.

"Tebow came to me and said, 'Don't worry about a thing,' because God has spoken to him," Woodyard told The Denver Post this week.

"I believe in a big God and special things can happen," he said, after he erased a 10-0 deficit against Chicago in the final 2:08 of regulation. "It's not necessarily prophesying, but sometimes you can feel God has a big plan."

Woodyard, for one, has no lingering doubts: "For all the Tebow haters: You better start believing."

😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy 7-1el a csapat mindig felhozzátok Tebow védelmében és ebben igazatok is van, de JMD-vel is 6-1es (?) kezdés volt és utána mi lett. Ráadásul a meccsek nagyrésze teljesen máshogy is alakulhatott volna.
Bírom Tebowt meg minden, de amit most leírtam az tény és én vele kapcsolatban pont azt érzem, hogy ha ez a faktor megfordul akkor simán benne van egy 3-5 is a következő nyolc meccsre. Nem tudom, hogy ti ezzel, hogy vagytok.tamasboldizsar
JMD 6-0-al indított, onnan lett 8-8...

A lényeg ott van, hogy alakulhatott volna, de nem alakult és ebben van része a védelemnek is, meg Tebow-nak is, csak általában nem ugyanabban a fázisban. De én inkább úgy fogalmaznék, hogy az NFL/szakértői/szurkolói logika szerint másképp kellett volna alakulniuk ezeknek a meccseknek, de nem úgy alakultak...

Persze, hogy benne van, hogy 3-5 lesz a következő 8 meccs (bár abból 4-nél még az ellenfelet se ismerjük). Sőt lehet rosszabb is. De lehet jobb is, akár 8-0 is. Majd kiderül....... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiúk!
1. Valóban óriási ajándék ha az egyik kedvenc egyetemi játékos kedvenc NFL csapatodhoz kerül s még be is válik. Ez ugye nékem nem adatott meg (Dalton - Eagles) s sanszos, hogy nem is fog.

2. Ne foglalkozzatok a károgókkal (Amadeussal főleg nem 😉 ) felesleges ezzel az oldalszámot bővíteni és élvezzétek ki amíg így megy neki a játék.

3. Mert úgyis lesznek nehezebb pillanatok (tudjátok ti is) nem tökéletes, de bízom benne, az amit képvisel és amiben hisz (amiben magam is) az a dolog attól nem változik az maradandó és azt nem lehet elvenni sem tőle sem azoktól akik drukkolnak neki. Mint ahogy hiába válsz el vkitől, szerelmedtől stb. az amit vele megéltél az kettőtöké marad s nem lehet senki mással megosztani hiába lesz mással is utána kapcsolatod (na ez most nagyon hmmmm lett bocs 😛 )

4. Nyilván sokaknak szúrja a szemét, a Krisztusba vetett hite, és hogy ezt nyíltan vállalja, de nem tehet mást, és szeretné, ha mások is megismernék azt amitől illetve Akitől ő valaki lett. S ezért ott fogják a fogást keresni rajta ahol tudják, de ezzel ő is tisztában van, de nem érdekli és ez a fontos.

5. Nem fog Manningi vagy Rodgers-i pontosságú passzokat adni soha de ha okos edzője van és úgy tűnik Fox az tud majd lenni, az erősségeit fogja használni, olyan pontosan fog tudni dobni ahogy kell és nyeri a meccseket. De ha nem??? Akkor is Tebow marad.

Kivételesen örülök, hogy nem a mi meccsünket adja a Jetssel, legalább Ricsi nem minket savaz majd állandóan bár így is fog rá alkalmat keríteni 😊 Drukkolok a Pats ellen!

Szép estét: dande
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hát hacsak el nem megy a netem én biztos nem fogom a tv-ben nézni. Nekem többet ront az élményen a rossz kommentár, mint a rosszabb kép... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Hogy 7-1el a csapat mindig felhozzátok Tebow védelmében és ebben igazatok is van, de JMD-vel is 6-1es (?) kezdés volt és utána mi lett. Ráadásul a meccsek nagyrésze teljesen máshogy is alakulhatott volna.
Bírom Tebowt meg minden, de amit most leírtam az tény és én vele kapcsolatban pont azt érzem, hogy ha ez a faktor megfordul akkor simán benne van egy 3-5 is a következő nyolc meccsre. Nem tudom, hogy ti ezzel, hogy vagytok.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StormST
Ebből is látszik, hogy az SI egy bulvárlap.

Csak megsúgom, hogy a kép akkor készült, amikor Tebow megpróbálta sorozatban a második sikeres passzát elereszteni, de ma megtanulhattuk, hogy ez még nem sikerült neki. 😛xrace77
És a képen is látszik, h nem áll rendesen bele a dobásba, és rossz a dobómozdulat 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StormST
Ebből is látszik, hogy az SI egy bulvárlap.

Csak megsúgom, hogy a kép akkor készült, amikor Tebow megpróbálta sorozatban a második sikeres passzát elereszteni, de ma megtanulhattuk, hogy ez még nem sikerült neki. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
10 mp van vissza, Tebow Hail Mary....TOUCHDOWN!!!!! NYER A BRONCOOOOOOOOOOOOOOS!!!!
Ricsi: - ezt nem hiszem eeeeeeeeeeeeeeeeeeel!

Ricsi, jó lenne ha megtérnél, és hinnél.
Melegen ajánlom.
Sobri

na jó, végeztem 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
-Ricsi , Sobri Jóska üzeni hogy túl elfogult vagy a főnökökkel
jó lenne ezen változtatni.
Köszönöm
Üdv. Isten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de majd megkérjük Sobrit dobjon pár sms-t meg emailtNegritis
aranyköpés 😀
akkor görcsölnék egész meccs alatt 😀

Ricsi, tudtad-e hogy Tebow Isten fia?
üdv: Sobri
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
A sport1 adja a meccset?JC6
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad:

Előre látom, h hogy fel fogom baszni az agyamat a sok buzi sms-en. OK van stream, de a TV azért jobb minőség. Megy majd a Brady hype, Tebow hype, Tebow fikázás orrba szájba...

Áh mindegy hátha lesz jó minőségű stream, akkor megúszom...Black_Adder
én se szeretem, viszont nekem jelenleg a stream még off, hátha majd t-home nettel
és sajna a kommentárt is muszáj lesz 😀
de majd megkérjük Sobrit dobjon pár sms-t meg emailt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad:

Előre látom, h hogy fel fogom baszni az agyamat a sok buzi sms-en. OK van stream, de a TV azért jobb minőség. Megy majd a Brady hype, Tebow hype, Tebow fikázás orrba szájba...

Áh mindegy hátha lesz jó minőségű stream, akkor megúszom...Black_Adder
na nehogymá 😀 inkább akkor ESPN 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
én leginkább a jövő évtől félek, mer tuti h a Madden fedlapjára Tebow kerül 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
A sport1 adja a meccset?JC6
adja sajnos. Csak pecc és packers meccseket adnak... :mad:

Előre látom, h hogy fel fogom baszni az agyamat a sok buzi sms-en. OK van stream, de a TV azért jobb minőség. Megy majd a Brady hype, Tebow hype, Tebow fikázás orrba szájba...

Áh mindegy hátha lesz jó minőségű stream, akkor megúszom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Ez a szar geci részrehajló Sports illustrated, nézzétek már meg milyen címlapot csinált... 😛 😊

Flamere fel, Tebow-haterek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StormST
Basszus ennél ratyibb képet nem találtak, borzasztó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A sport1 adja a meccset?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
arra gondoltam h nem volt 2 passz hívva egymás után 😀
de látom a humor ma nincs asztalonNegritis
"Attól még, hogy nem egymás után voltak egyből, 2 egymás utáni nem volt jó"

Valami ilyen választ próbáltam megelőzni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!