Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Black_Adder, StormST!
Teljesen igaz és jogos, amit leírtatok! Sajnos, rossz helyre címeztétek. JC6 a valódi címzett. Amadeus semmi mást nem tett, mint Dalton helyére betette Tebow-t. Így már rögtön fájt a dolog. Miért ne fájt volna egy Bengals szurkolónak Dalton lekicsinylése?! (S nem ér a "Ez a Broncos-topic. Ide hadd írjunk már akármit!" varázsige! 😊 )tomi-tomi
Azért aközött, hogy valaki leírja, hogy "Dalton! Who?", meg aközött, hogy valaki leszaroz egy QB-t olyan érvekkel, amikkel csak magáról állít ki véleményt, van egy kevés különbség szerintem...

Számon kérhette volna Amadeus, hogy miért írja ezt JC6 és megvédhette volna a saját QB-ját, de amit ő tett, az messze nem ez volt, hanem átment támadásba elég undorító módon, ráadásul még baromságokat is írt...StormST
1. állítás: Dalton, who? érted... = Dalton szar.
2. állítás: Tebow, who? érted... Nem dob 2 értelmeset, a védelem húzza ki a szarból. = Tebow szar. Azért, mert...
Én nem látok semmi pozitívabbat a sima szarozásban. (Amely egyébként pusztán azért született, hogy egy nem túl jelentős esélylatolgatásban a saját emberemet minél előrébb helyezhessem.) Sőt, a másodikkal legalább vitába lehet szállni. 😊

Egy kocsmai verekedésben benyelve az első maflást nagyon becsülendő, de nem adekvát viselkedés a keresztényi szeretet hirdetése. Ellenben a hamutartóval pofán vágni az illetőt általában nagyon elítélendő (undorító az illető barátjai számára), de a helyzet konkrétan ezt kívánja. Amadeus nem biztos, hogy okosan cselekedett, de (számomra) érthetően.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Megint csúcs ez a topic. Gondoltam benézek, hátha lesz valami a rugótokról, aki sztem a meccs hőse volt (Prater who?).
Erre Nobel díj, pro-bowl, és megint Tebow az isten vs. nem az vazzeg vita. WTF. Ja és Sobri..
Megint nem a Broncosról mint csapatról szól ez a topic, pedig sokkal jobb lenne arról olvasni, mint a TT őrület sokadik fejezetéről.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
igazából annyiban akarok vitatkozni, hogy nyílván nincs értelme a meccsnek, viszont a "tagság"nak annyi van h ha vki nem 1-2xes hanem 8-10 akkor nyílván nem csak fellángolás, hanem képes volt folyamatosan magas szinten tolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Értem a párhuzam célját, mégis kötekednem kell egy kicsit...

a Nobel díj az egyik legmagasabb tudományos elismerés, amit egy kapni lehet.
a Pro Bowl mellett vannak szakértői díjazások, MVP, legjobb támadó játékos, stb, All Decade Team HoF, stb... Szóval a Pro Bowl az nagyon messze nem a sport Nobel díja...
Korábban egy jó buli volt a szezon után, most egy kellemetlen kötelesség azoknak akik nem tudják lemondani. Hogy a SB előtt van a legjobbak el se tudnak menni, sokan el se akarnak menni, és senki se figyel rá, mert következő héten SB. szánalmas szar az egész. Maga a meccs is szar, ahogy az NHL All Star vagy az NBA All Star is, és minden hasonló tétnélküli divatbemutató...

A játékos szempontjából persze h elismerés, én írtam is, sőt a fizetési bónuszok között szokott járni PB-re is ha jól tudom. Szóval anyagilag se mindegy, ettől még áll a véleményem róla, amit már többször kifejtettem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Jah, még valami!

A Pro Bowl esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy Bronco bekerült. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a posztján a legjobb abban az idényben, márpedig egy ilyen meccsnek ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha bekerül Tebow? És ha kimarad? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Itt telefossák a fórumot az "XY miért került be és YX miért nem" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot az alapítványait és játszik egy himbi-limbi meccsen pár snap-et, amiken lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert se a fal se a WR-ek nem ismerik, ami nála fontosabb, mint a többi QB-nél; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...StormST
Jah, még valami!

A Nobel-díj esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy magyar megkapta. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a tudományterületén a legjobb kutató, márpedig egy ilyen díjnak ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha megkapja mondjuk Roska? És ha nem? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Telefossák a hírportálokat az "XY miért kapta meg és miért nem YX" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot a kutatóintézeteit és tart egy himbi-limbi díszelőadást, amin lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert nem beszél annyira folyékonyan angolul, mint a többi kutatól; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...burzum4ever
Azért a Nobel-díj mellé még nem kevés pénz is jár ám... 😊

De valóban, abban is van valami, amit írsz, bár szerintem ez leginkább csak az irodalmi díjra igaz... (hozzáteszem, nem értek hozzá túlzottan, nem is foglalkoztat a téma különösebben)StormST
O.k., csak arra akartam rámutatni, hogy valami értékük azért van a kitüntetéseknek, még akkor is, ha nem mindig azok kapják, akik megérdemlik.

+ joggal vagy jogtalanul, de szerintem ennek is van hatása egy játékos megítélésére, így arra is, hogy mennyire kap esélyt a jövőben.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, még valami!

A Pro Bowl esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy Bronco bekerült. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a posztján a legjobb abban az idényben, márpedig egy ilyen meccsnek ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha bekerül Tebow? És ha kimarad? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Itt telefossák a fórumot az "XY miért került be és YX miért nem" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot az alapítványait és játszik egy himbi-limbi meccsen pár snap-et, amiken lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert se a fal se a WR-ek nem ismerik, ami nála fontosabb, mint a többi QB-nél; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...StormST
Jah, még valami!

A Nobel-díj esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy magyar megkapta. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a tudományterületén a legjobb kutató, márpedig egy ilyen díjnak ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha megkapja mondjuk Roska? És ha nem? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Telefossák a hírportálokat az "XY miért kapta meg és miért nem YX" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot a kutatóintézeteit és tart egy himbi-limbi díszelőadást, amin lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert nem beszél annyira folyékonyan angolul, mint a többi kutatól; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...burzum4ever
Azért a Nobel-díj mellé még nem kevés pénz is jár ám... 😊

De valóban, abban is van valami, amit írsz, bár szerintem ez leginkább csak az irodalmi díjra igaz... (hozzáteszem, nem értek hozzá túlzottan, nem is foglalkoztat a téma különösebben)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Black_Adder, StormST!
Teljesen igaz és jogos, amit leírtatok! Sajnos, rossz helyre címeztétek. JC6 a valódi címzett. Amadeus semmi mást nem tett, mint Dalton helyére betette Tebow-t. Így már rögtön fájt a dolog. Miért ne fájt volna egy Bengals szurkolónak Dalton lekicsinylése?! (S nem ér a "Ez a Broncos-topic. Ide hadd írjunk már akármit!" varázsige! 😊 )tomi-tomi
Azért aközött, hogy valaki leírja, hogy "Dalton! Who?", meg aközött, hogy valaki leszaroz egy QB-t olyan érvekkel, amikkel csak magáról állít ki véleményt, van egy kevés különbség szerintem...

Számon kérhette volna Amadeus, hogy miért írja ezt JC6 és megvédhette volna a saját QB-ját, de amit ő tett, az messze nem ez volt, hanem átment támadásba elég undorító módon, ráadásul még baromságokat is írt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Jah, még valami!

A Pro Bowl esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy Bronco bekerült. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a posztján a legjobb abban az idényben, márpedig egy ilyen meccsnek ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha bekerül Tebow? És ha kimarad? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Itt telefossák a fórumot az "XY miért került be és YX miért nem" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot az alapítványait és játszik egy himbi-limbi meccsen pár snap-et, amiken lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert se a fal se a WR-ek nem ismerik, ami nála fontosabb, mint a többi QB-nél; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...StormST
Jah, még valami!

A Nobel-díj esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy magyar megkapta. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a tudományterületén a legjobb kutató, márpedig egy ilyen díjnak ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha megkapja mondjuk Roska? És ha nem? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Telefossák a hírportálokat az "XY miért kapta meg és miért nem YX" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot a kutatóintézeteit és tart egy himbi-limbi díszelőadást, amin lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert nem beszél annyira folyékonyan angolul, mint a többi kutatól; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Black_Adder, StormST!
Teljesen igaz és jogos, amit leírtatok! Sajnos, rossz helyre címeztétek. JC6 a valódi címzett. Amadeus semmi mást nem tett, mint Dalton helyére betette Tebow-t. Így már rögtön fájt a dolog. Miért ne fájt volna egy Bengals szurkolónak Dalton lekicsinylése?! (S nem ér a "Ez a Broncos-topic. Ide hadd írjunk már akármit!" varázsige! 😊 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem vitatkozom, mindkettő jó és mindkettő nálam van GM-ben 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, még valami!

A Pro Bowl esélylatolgatást jó lenne befejezni, mert hülyeség az egész. Divatmajomság, mondom ezt úgy, hogy régebben én is örültem, amikor egy-egy Bronco bekerült. De azon kívül, hogy a Wikipédia lapon jól néz ki, nem sokat ér, mert nem arról szól és soha nem is arról szólt, hogy ki a posztján a legjobb abban az idényben, márpedig egy ilyen meccsnek ez lenne a célja szerintem.

Mi van, ha bekerül Tebow? És ha kimarad? SEMMI! Vagyis de, lesz pár dolog:
- Mindkét esetben: Itt telefossák a fórumot az "XY miért került be és YX miért nem" vitákkal...
- Pár nap láblógatásban részt vesz/kimarad belőle, számára egyik se nagy plusz vagy negatívum, előbbi esetben reklámozza egy adagot az alapítványait és játszik egy himbi-limbi meccsen pár snap-et, amiken lehet, hogy még jól le is égeti magát, mert se a fal se a WR-ek nem ismerik, ami nála fontosabb, mint a többi QB-nél; utóbbi esetben max 10 perc alatt túlteszi magát rajta és hazamegy a családjához pihenni...

Ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Türelem bíboros, gyakorold a türelem erényét.
Az ördög a részletekben van, de a hit nem inoghat meg sosem.
Vannak, akiknek a SB-győzelem is véletlen, meg szerencse lesz csupán.
Vannak, akik akkor is a maguk baromságait tudják majd csak szajkózni, de hát ahogy most, úgy akkor is ugyanaz a kérdés jön elő: ki nem szarja le? 😊
Mi hiszünk Tebow-ban, de aki nem azt is elfogadjuk, az ő baja mondhatni.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én csak azért írtam a fentebb említett 3 QB-t, mert ők már celebek és nélkülük nem lehet megrendezni semmit. Mind a hármójuk hathatós közreműködésével áll csapatuk úgy, ahogy (PO).

Egy Dalton who? érted...

Véleményem szerint itt nem is Tim statjai, vagy a comebackjei fognak dönteni. Ki fogják őt golyózni. Szerintem, hangsúlyozom. Lásd: burzum által említett (vesztes) játékosok véleménye, illetve pár edző, vagy magas körökben mozgó "szakember".

Mondjuk eléggé felkapott a srác, ha nem kerülne be, lehet országszerte tüntetések lennének 😀

szerk.: de magasról teszek a PB-re, nem is értem, hogy lehet ekkora hírértéke az USA-ban, ahogy burzum írta. mindenkinek csak púp a hátán.JC6
Gratulálok!
Egy Tebow? Who? 2 értelmes passzt nem tud egymás után elereszteni, pláne zsebből nem... a védelem húzza ki mindig a szarból.
Dalton meg első meccse óta úgy játszik, hogy öröm nézni, még a Pittsburgh fanok is azt mondták rá, hogy olyan mint anno a rookie BigBen, az talán valami.

Szóval egy Tebow? who? érted... (Pats ellen majd lehet virítani)Amadeus91
Előrebocsátom, hogy én nem akarom, hogy úgy látsszon, hogy lebecsülöm Dalton eredményeit, mert nem, szerintem egy nagyon jó QB és még jobb is lesz...

Viszont azért ha néznél (mert a mondataid alapján nem nézed, vagy ha nézed, akkor rosszul nézed, mert nem látod vagy nem fogod fel, hogy mi történik) Broncos meccseket, akkor nem írogatnál ekkora ordenáré baromságokat, már bocs.

- Nem tud két értelmes passzot egymás után elengedni? Akkor biztos azért passzol minden negyedik negyedben 70% felett az utóbbi hetekben. Meg ha tényleg néznél meccseket, akkor tudnád, hogy az incomplete passzainak elég nagy százaléka drop. Persze ha csak a statisztikákat nézed, akkor lehet ezt gondolni, meg ha csak a Lions meccset láttad, vagy meguntad az összes meccset a félidőben/3. negyedben, akkor lehet írogatni ilyeneket, csak hülyeség...
- A védelem húzza ki a szarból? LOL!!! A védelem annyiban van benne, ami hatalmas dolog (!!!), hogy meccsben tartja a csapatot. De nem húzza ki a szarból, mert ha ez lenne, akkor ők nyernék meg a meccset a végén, nem pedig a game-winning drive-okat vezető Tebow. Még egyszer, hogy érthető legyen: A VÉDELMÜNK NAGYON JÓ!!!! VISZONT TEBOW MEG A VÉGÉN TUD (!!!) ÉLNI AZ ÁLTALUK TEREMTETT LEHETŐSÉGEKKEL!

Dalton nagyon jó QB, bár képes volt kikapni az Orton által vezetett Champ, Doom, DJ, Marcus Thomas, Lloyd, Bay-Bay és Moreno nélkül felálló Broncos-tól... 😛

Jobb Dalton? Lehetséges, mondhatni véleményes. De hogy Tebow-t ilyenekkel "leszarozod" az ő védelmében, amellett még akkor se tudok vélemény nélkül elmenni, ha megígértem magamnak, hogy higgadt maradok itt a fórumon...

Jah, Tebow-t a szakik idén már kb. ezerszer hasonlították BB-hez, szóval ezzel sincs sokkal előrébb Dalton, és Tebow-t nézni szintén nagy élvezet és öröm nekem, visszahozta a hitet az egész Bronco Nation-be, beleértve ebbe a saját társait is. 7-1 az 7-1, nem 7-6, nem 1-4. Egy lesajnált, lelkileg összetört csapatot támasztott fel a srác, persze ezen lehet vitatkozni, hogy mennyire az ő érdeme, de fura lenne egybeesések sorozatára fogni...

Már megint felhúztam magam! A francba!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Én csak azért írtam a fentebb említett 3 QB-t, mert ők már celebek és nélkülük nem lehet megrendezni semmit. Mind a hármójuk hathatós közreműködésével áll csapatuk úgy, ahogy (PO).

Egy Dalton who? érted...

Véleményem szerint itt nem is Tim statjai, vagy a comebackjei fognak dönteni. Ki fogják őt golyózni. Szerintem, hangsúlyozom. Lásd: burzum által említett (vesztes) játékosok véleménye, illetve pár edző, vagy magas körökben mozgó "szakember".

Mondjuk eléggé felkapott a srác, ha nem kerülne be, lehet országszerte tüntetések lennének 😀

szerk.: de magasról teszek a PB-re, nem is értem, hogy lehet ekkora hírértéke az USA-ban, ahogy burzum írta. mindenkinek csak púp a hátán.JC6
Gratulálok!
Egy Tebow? Who? 2 értelmes passzt nem tud egymás után elereszteni, pláne zsebből nem... a védelem húzza ki mindig a szarból.
Dalton meg első meccse óta úgy játszik, hogy öröm nézni, még a Pittsburgh fanok is azt mondták rá, hogy olyan mint anno a rookie BigBen, az talán valami.

Szóval egy Tebow? who? érted... (Pats ellen majd lehet virítani)Amadeus91
Neked is kijár a gratuláció!

Hihetetlen a fórum jelentős része csak a saját csapata játékosait tartja jónak, és mindenki mást szarnak. Nem is veszi a fáradtságot h reálisan alkosson róla képet. Nem az a baj, h nem sikerül, hanem h nem is próbálja... Aztán jönnek a parttalan viták...
Csak én látom úgy h Tebow megjelenése óta rohamosan csökken a fórum színvonala?

A továbbiakban a Dalton vs Tebow vita menjen az nfl csevegőbe vagy az offtopciba, mert így láttatlanban 40 oldalas legalább lesz, a végére teljesen eltér az alapvitától, és senki nem fog megyőzni senkit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hasselback = Hasselbeck
Muszáj belepofáznom mert ahogy látom következetesen mindenki a-val írja 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
értem én h véded Andyt, viszont azért a stílus picit cinkes
jc6 sztem csupán arra célzott hogy méltatlanul, de bőven háttérbe van szorulva Dalton
egyébként nekem is tetszik, megint jó nézni a Bengalst, pedig azért tavaly se voltatok olyan rosszak, de Palmer nekem sose volt szimpi (85sé)
felesleges most ezért "hadakozni" egymással

amúgy Hasselback számomra 0, én amikor láttam gyenge volt, Locker sokkal bíztatóbb

Peyton sérülésével a fix szavazatok sztem : Brady, BigBen (ugye itt szokott jönni 3.nak Manning)
akik esélyesek : Rivers, Sanchez, Flacco a régebbiek közül | az első idén gyenge (de december beviheti) másik 2 meg gamemanager, és a saját szurkolói se bíznak bennük (csak a vérmesek - ismerős azért itt is 😀)

akik meglepetésre bejuthatnak : Tebow, Dalton és Moore - itt a playoff sokat fog nyomni a lapba
nameg aki AFC döntőt játszik tuti lemondja szóval van esélye TT-nek a számok alapján 50% 😀
jah és ugye az emberek fele isteníti és nyomja a szurkolói szavazatot a másik fele utálja, viszont azok megoszlanak
szóval onnan azért jön pont neki szépen (én egy 2.-3. helyet tippelek neki)
játékosok körében szerintem szintén az fog dönteni hogy ki hol végez
viszont a "szakértők" megint a szavazói mentalitáshoz hasonlóan döntenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Nekem a legfőbb dolog, amiért számít a probowler cím elnyerése, az Tebow jövője.

A következő offseason kulcsfontosságú Tim jövője szempontjából. Ha probowler lenne, a vezetőség nem nagyon tehetné meg, hogy ne őt tegye meg az első számú QB-é.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Én csak azért írtam a fentebb említett 3 QB-t, mert ők már celebek és nélkülük nem lehet megrendezni semmit. Mind a hármójuk hathatós közreműködésével áll csapatuk úgy, ahogy (PO).

Egy Dalton who? érted...

Véleményem szerint itt nem is Tim statjai, vagy a comebackjei fognak dönteni. Ki fogják őt golyózni. Szerintem, hangsúlyozom. Lásd: burzum által említett (vesztes) játékosok véleménye, illetve pár edző, vagy magas körökben mozgó "szakember".

Mondjuk eléggé felkapott a srác, ha nem kerülne be, lehet országszerte tüntetések lennének 😀

szerk.: de magasról teszek a PB-re, nem is értem, hogy lehet ekkora hírértéke az USA-ban, ahogy burzum írta. mindenkinek csak púp a hátán.JC6
Gratulálok!
Egy Tebow? Who? 2 értelmes passzt nem tud egymás után elereszteni, pláne zsebből nem... a védelem húzza ki mindig a szarból.
Dalton meg első meccse óta úgy játszik, hogy öröm nézni, még a Pittsburgh fanok is azt mondták rá, hogy olyan mint anno a rookie BigBen, az talán valami.

Szóval egy Tebow? who? érted... (Pats ellen majd lehet virítani)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én csak azért írtam a fentebb említett 3 QB-t, mert ők már celebek és nélkülük nem lehet megrendezni semmit. Mind a hármójuk hathatós közreműködésével áll csapatuk úgy, ahogy (PO).

Egy Dalton who? érted...

Véleményem szerint itt nem is Tim statjai, vagy a comebackjei fognak dönteni. Ki fogják őt golyózni. Szerintem, hangsúlyozom. Lásd: burzum által említett (vesztes) játékosok véleménye, illetve pár edző, vagy magas körökben mozgó "szakember".

Mondjuk eléggé felkapott a srác, ha nem kerülne be, lehet országszerte tüntetések lennének 😀

szerk.: de magasról teszek a PB-re, nem is értem, hogy lehet ekkora hírértéke az USA-ban, ahogy burzum írta. mindenkinek csak púp a hátán.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
pc_x 😂 😂 😂

más: hol van még a PB? .... ráadásul Tim úgysem kerül be. Brady, BB, meg mondjuk Flacco. Ennyi.JC6
Könnyen lehet, hogy igazad lesz, de nem én találtam ki a témát. Az amerikai sajtóban ez egy forró topik, érdemes figyelnünk, mert még 1-2 győzelem, és tényleg szoros lehet a verseny.

Azért ha valaki másnak van véleménye, én kíváncsi volnék rá!burzum4ever
Brady és BB nem fognak elmenni, miért Flacco a 3.? Dalaton, Hasselback, Flacco és Tebow versenyeznek a 3. helyért. Scaubé lehetett volna, de ő IR.
De most tényleg:
[list=*]
  • Brady: bent 1. Ugyanakkor szinte kizárt h el is megy rá. szóval akár kár is számolni
  • Cambell sérülten nem sok szavazatot gyűjt, egyébként se Pro Bowler szint.
  • Dalton az egyik ellenfél. Inkább ott a helye talán, mint Tebownak, legalábbis mindenképp lehet e mellett érvelni, de a szurkolói voksokban Tim biztos beelőzi
  • Fitzmagicnek elfogyott a manája, hiába volt jó a szezon elején, a szerződése óta visszesett, ráadásul egy relatíve kis csapatban tengődik. Nem hinném h megelőzné Tebow-t
  • Flacco: Tebownál gyengébb QB rate, kevesebb comeback /*neki is van pár, de ebben tim a király*/ és szürkébb játék. Viszont több győzelem. A második ellenfél
  • Gabbert 😂
  • Hasselback: Nagyszerű évet fut, nálam ő az a bizonyos 3. De annyira azért nem egyértelmű, szóval egyelőre legyen az ellenfél kategória
  • Colt McCoy: Kíváncsian várom, h ki szerint milyen szempontból lenne jobb Tebownál a Pro bowl szavazáson. Én egyetemen is bírtam őt, de amit NFL-ben nyújt az kevés. Remélem valami értelmesebb csapatba kerül majd ahol bizonyíthat...
  • Matt Moore: Egészen belejött, de azért annyit nem tett h Pro Bowlért versenyezzen. Ja és ő is megsérült, nem tudom mennyire komoly...
  • Curtis Painter max festményen örökítheti meg a Pro Bowlt, főleg h sikerei ellenére kikerült a kezdőből
  • Tyler Palko 😂 😂 😂
  • Philip Rivers a köcsögnek nincs legendásan nagy népszerűsége, se a szurkolók, se a játékosok körében, ráadásul idén egyszerűen gyengén játszik. Persze most jön a december magic, de októbertől novemberig nem sok szavazatot kapott. Legrosszabb esetben is csak vetélytárs lehet, biztos helye semmiképp sincs
  • Big Ben, biztos bejutó, valószínű kihagyó
  • Sanchez: New York és a PlayOff run esélyessé teszi, hé de TT is playoff runban van, és neki is megvan a népszerűsége, és nem rosszabb mint Sanchez...
  • Scaub: IR, nem is tudom h lehet még szavazni rá, lehet h mégse tették IR-re? Mindegy a történtek miatt nem ellenfél, pedig biztos helye lett volna idén...
  • Tim Tebow: 7-1 kezdőként, sorozatos 4th quarter comebackek, túlzott népszerűség, miért is ne lenne esélye Pro Bowlra
  • [/list]
    Tebow meglátásom szerint az AFC 8 legesélyesebb, /*játékminőség és népszerűség együtt*/ QB-ja között. 3 jut be. Aki konf döntőt játszik, vagy SB-t az szinte biztos lemondja. Nagy eséllyel Brady és Big Ben, de ők szvsz amúgy is lemondják. Marad Dalton, Hassi, Rivers és Sanchez. Ebből kell 2-t megelőznie ez nem lehetetlen.

    Egyébként a Pro Bowl maga úgy szánalmas szar ahogy van. Szurkolok a Broncoknak h jussanak be, hisz nekik ez valahol egy elismerés, de maga a meccs teljesen érdektelen szar. És koránt sem a legjobbak jutnak be, ahogy Tebow se érdemelné feltétlen meg, bár hosszasan tudnék érvelni mellette, kiragadni olyan statisztikálkat amik alapján ott a helye és nem tudomásul venni azokat amik szerint nincs. Ezt most nem teszem meg.

    Az egész koncepció el van cseszve, szokj össze 1 hét alatt egy csomó játékossal akivel még sosem játszottál, készülj fel a meccsre. Ráadásul ahogy minden allstaron semmi védekezés, ami nélkül az egész nem ér SEMMIT.
    Ami korábban meg volt, h a szezon végi felszabadult buli a legjobbaknak, már azt is tönkre tették azzal h behozták az SB elé. szarabb egyszerűen nem lehetne. Nem véletlen mondják vissza annyian.

    H kik kerülnek oda érdemtelenül arról is hosszasan lehetne írni, kezdve az első pozíciótól LT (tavaly Matt Light WTF) a punterig.
    Nevetséges az egész, a névsor, az időpont, a felfogás, maga a meccs, az egész rendezvény. Ha Tebow ott lesz örülni fogok, ha lemaradnak azok akik megérdemlik, és nem csak Broncok ideges leszek, de ennyi, mélyebben nem érdekel az egész...

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    burzum4ever 66
    pc_x 😂 😂 😂

    más: hol van még a PB? .... ráadásul Tim úgysem kerül be. Brady, BB, meg mondjuk Flacco. Ennyi.JC6
    Könnyen lehet, hogy igazad lesz, de nem én találtam ki a témát. Az amerikai sajtóban ez egy forró topik, érdemes figyelnünk, mert még 1-2 győzelem, és tényleg szoros lehet a verseny.

    Azért ha valaki másnak van véleménye, én kíváncsi volnék rá!
    több mint 12 éve
    Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
    TT nem fog tudni menni SB miatt 😉

    The Stronger you become, the Weaker you really are.

    I wanted Champ to be champ!
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    pc_x 😂 😂 😂

    más: hol van még a PB? .... ráadásul Tim úgysem kerül be. Brady, BB, meg mondjuk Flacco. Ennyi.
    több mint 12 éve
    burzum4ever 66
    Tom Brady, after living a full life, died. When he got to heaven, God was showing him around. They came to a modest little house with a faded Patriots flag in the window. "This house is yours for eternity Tom," said God. "This is very special; not everyone gets a house up here." Tom felt special, indeed, and walked up to his house. On his way up the porch, he noticed another house just around the ...corner. It was a huge 3-story mansion with Orange and Blue sidewalks and drive ways, a 50 foot tall flagpole with an enormous Broncos logo flag waving, a swimming pool in the shape of a horse, a Broncos logo in every window, and a Tim Tebow jersey on the front door. Tom looked at God and said "God, I'm not trying to be ungrateful, but I have a question. I was an all-pro QB, I won 3 Super Bowls, and I even went to the Hall of Fame." God said "So what's your point Tom?" "Well, why does Tim Tebow get a better house than me?" God chuckled, and said "Tom, that's not Tim's house, it's mine."pc_x
    Ez nagyon jó! 😀
    több mint 12 éve
    burzum4ever 66
    Kis esélylatolgatás Tebow pro bowl esélyeivel kapcsolatban.

    A szabályok szerint a pontok harmadát adják a szurkolók szavazatai (ajánlom mindenkinek a Broncos játékosokat, http://www.nfl.com/probowl), harmadát a játékosok voksai, és harmadát az edzők. Konferenciánként 3 QB utazik Hawaiira.

    Nekem az a gyanúm, hogy a játékosok és az edzők között nem lesz népszerű Tim, persze a remény hal meg utoljára.

    ((((((((Játékosokról annyi infóm van (szinte semennyi), amennyit egy nfl.com-os videón láttam: ott egy Miami LB-t és Jared Allen-t a Vikingsből kérdezték Tebowról (mint aki megverte őket), h szavaznának-e rá, és elég egyértelműen elutasították. Nyilván 2 szavazat az semmi, és mintának is kicsi, de én erősnek éreztem, hogy lényegében már akkor (1 hete) kizárták, hogy rá fognak szavazni. ))))))))

    Ami elsőre reményt adhat, az a szurkolók szavazata. Erről december 1-i infó van (http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/01/tim-tebow-fourth-in-fan-voting-among-afc-quarterbacks/), akkor az AFC-ben a negyedik helyen állt Tom Brady, Ben Roethlisberger, és Ryan Fitzpatrick (???) mögött. Utóbbi gondolom le fog csúszni a listáról, hiszen hiába volt egy jó szezonkezdete, a szavazáshoz időben közelebb álló meccseken nem nyújtott kiemelkedő teljesítményt, jellemzően veszítenek újabban a Bills-szel. Tebow pedig kapaszkodhat felfelé, hiszen dec. 1. óta volt két olyan meccse, amikor már passzolt is rendes mennyiségben, ráadásul 2 4thQ comeback sikerült.

    További reményt adhat, hogy Brady állítólag rendszeresen talál kifogást rá, hogy miért nem tud menni, úgyhogy a pontozásban a negyedik is befutó lehet.

    Minden nehézség ellenére, azért lehet reménykedni, mert idén Bradyn kívül nincsenek igazán kiemelkedő QB-k az AFC-ben.

    A következő játékosokra lehet szavazni a konferenciánkban:
    Brady, Campbell, Dalton, Fitzpatrick, Flacco, Gabbert, Hasselbeck, McCoy, Moore, Painter, Palko, Rivers, Roethlisberger, Sanchez, Schaub, Tebow.

    Szerintem a szezon jelenlegi pontján feltehetjük, hogy Brady és Roethlisberger bekerül, de talán azt is (ebben azért nem vagyok biztos), hogy az egyikük visszamondja, azaz nézzük meg, kik ketten kerülhetnének még be!

    (Szubjektív módon kiválasztva) Dalton, Fitzpatrick, Flacco, Rivers, Sanchez, Schaub, Tebow.

    Ha jól tudom, Schaub idén már nem lép pályára, úgyhogy a maradék 6-ból kerülhet be 2. Valószínűleg a szavazók valamilyen szinten figyelembe veszik, hogy ki jutott rájátszásba, ami talán javítja Flacco, Tebow(?), és Sanchez/Dalton esélyeit.

    Ezen a ponton még nagyon sok a "ha", de a magam laikus módján a következőre tippelnék: az AFC-ből idén 1 játékos visszamondása miatt 4 db QB lehet Pro Bowler.
    - Brady biztosan
    - Roethlisberger biztosan
    - talán Flacco
    - Tebownak Daltonnal és Sanchezzel kell megkűzdenie a negyedik helyért.

    Ha esetleg Tim Pro Bowler lenne, nagyon furcsa húzás lenne a vezetőségtől, ha nem rá építenék a jövő évi offense-t.