Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
En ezt ertem dave, meg is koszontem, de eleg durva olyat olvasnom hogy meg leszunk alazva ilyen szar meg olyan szar, dominancia,stb.

1. Ha meglesz a PO leszarom kivel es mit jatszunk, ez az almom '05 ota.
2. Lehet fikazni a csapatot de zsinorban 6W az 6W ezen nincs mit magyarazni.
3. A tolunk gyengebb KC elvert titeken otthon az szerintem sokkal durvabb volt.
4. Ezt a meccset ti vesztettetek el 10-0rol.
5. En tavaly nektek szoritottam a PO-ban. Eme szimpatiam akkor sem tunt volna el ha ma nyertek.

Tovanbi sok sikert!

Negri! Bocs! Majd visszakeresem mar ha lesz gepem. Peace

GB2JC6
nem is a 6W-tek feletti örömeteket akarom elvenni, Isten (Tebow...) ments csak ez után a meccs után magic-ről beszélni kicsit cinkes szerintem, az meg hogy a nálatok (és nálunk is) gyengébb KC-től kikaptunk nem hiszem hogy hozzátartozik ehhez a meccshez hacsak nem azért mert a mai teljesítménnyel simán verjük őket (még így is egy első félidő végi hail mary döntötte el Urlacher gift-el).

Én is szimpatizálok veletek és Tebow-val is, drukkolok nektek hogy meglegyen a nagy comeback gyümölcse, vagyis a PO csak mint teljesítmény nálam ez a mai meccsetek karcsú volt, ennyi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
En ezt ertem dave, meg is koszontem, de eleg durva olyat olvasnom hogy meg leszunk alazva ilyen szar meg olyan szar, dominancia,stb.

1. Ha meglesz a PO leszarom kivel es mit jatszunk, ez az almom '05 ota.
2. Lehet fikazni a csapatot de zsinorban 6W az 6W ezen nincs mit magyarazni.
3. A tolunk gyengebb KC elvert titeken otthon az szerintem sokkal durvabb volt.
4. Ezt a meccset ti vesztettetek el 10-0rol.
5. En tavaly nektek szoritottam a PO-ban. Eme szimpatiam akkor sem tunt volna el ha ma nyertek.

Tovanbi sok sikert!

Negri! Bocs! Majd visszakeresem mar ha lesz gepem. Peace

GB2
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Ja amúgy grat a PO-hoz, jövő héten mivel a Pats secondary gyengébb mint a miénk és a komplett D-jük is gyengébb ezért ha a tartjátok velük a lépést meglehet az is, a Bills D-t nem ismerem, a KC-t meg behúzzátok a D-tek miatt.

Viszont az első normális csapat ellen nem lesz elég ez a teljesítmény, ha van Cutler már ellenünk sem lett volna elég.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
nem trollkodásként de minden normális középmezőnyben található csapat egy közepes D-vel lever titeket ha a mai teljesítményetekből indulok ki, mi ezzel az O-el domináltunk titeket és ezzel a D secondary-vel 0-tuk Tebowt 54 percen keresztül. Ha én vagy bármelyikünk a Bearsnél az OC akár a DC a Bears hozza ezt a meccset (és az előző KC ellenit is).

Az NEM Tebow Magic ha odaadjuk a 10-20 yardos passzokat az oldalvonal mellett(zsinórban 3-szor hagyunk totálisan üresen elkapót a D-playhívás miatt), az szimplán csak hozzá nem értés.

A MIA és a Jets elleni fordítás tényleg Tebow Magic volt, de ez a W nem csak a Bears fanok vagy a semlegesek szemében Bears L hanem ti is elismerhetitek. Ez persze nem segít az eredményen csak kicsit furcsa ilyen mutatott játék és ekkora röfögés (szerencse) után magic-kel jönni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
hát mikor TD+FG kell és 5 perc van hátra és puntolunk akkor teljesen elment a kedvem és nem volt kedvem semmihez, közbe a TVbe ugye ment a meccs

viszont falun lakok és jelenleg csak invitel net van ez annyit jelent hogy nem hogy streamen nem tudom nézni, de még maga az nfl-es közvetítés is megerőltető (ha minden igaz akkor lassan T-Home-s lesz ahol szerződésbe garantálják a 15megából 12t)

és inkább elkezdtem WoTolni, viszont kb 5-10 perc múlva nézek vissza és látom h td-t csináltunk ott kezdett visszatérni a hitem,de nem hittem el h meglehet viszont követtem megint

nem volt szép dolog aláírom, dehát már csak így megy, ha az embernek elege van a kretén play call-game managementből
-
jah és bocs, de nem emléxem h beszóltam volna
max a vallási vitában, de az meg nehogymá szurkolói mentalitásnak számítson

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Prater papát nem nagyon vixelitek, pedig 110 yardot rúgni gyors egymásutánban nem mindennapi. 😊gyeek
én kiemeltem őt a pozitívak között...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszaolvastam vagy 200+ hsz-t az eredménykövetőben. Persze utólag könnyű okoskodni, de kedves Negritis, ez nem volt szép. 5 perccel a vége előtt feladod, elbúcsúzol és gratulálsz a Bears-nek? Mi ez? Nekem pénteken gallyra ment a laptop meg volt pár negatív tényező plusszba, mégis időt, energiát és pénzt nem sajnálva találtam megoldást a meccsnézésre. Nézd meg, mikor lett vége. Most értem haza. És ezt csak azért címzem neked, mert az első hszeid kőzül az egyikben engem kóstoltál be. De nincs harag. És bocs nem sértegetni akarlak most.

Storm! Nekem is megingott a hitem (olvastam, neked is - kokit kapsz) így el is rebegek 5 miTebownkat és 10 üdvözlégy Pratert.

Kőszőnöm a Chicago-nak, hogy megnyert meccset engedtek ki a kezükből, illetve kőszönöm a D#nek, hogy végig meccsben tartottak!

Le a kalappal pár más csapat szurkolóinak, sokat nevettem - így utólag - mikor olvastam az eredménykövetőt 😊

GB2
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Prater papát nem nagyon vixelitek, pedig 110 yardot rúgni gyors egymásutánban nem mindennapi. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Marion Barber was born, and on this match, he revealed his purpose of life
😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
It is easier to appreciate Tim Tebow than explain him.
Troy Renck

😀 Nagyon igaz!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Tim Tebow is the anti-Lebron James 😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néztem a Fox meccs utáni értékelését. Ott ült 3 szakértő, és néztek maguk elé, hogy ezt már nem hiszik el, és látszott rajtuk, hogy valami természetfeletti erőt éreznek a dologban (azt fejtegették, hogy nem értik, hogy lehet, hogy mindig a Broncos-nak van olyan mázlija, hogy Barber kifut az oldalvonalon, aztán fumble, az utolsó pár percre meg az elkapók is megtanulnak elkapni).

Egyébként ma nagyon gyenge volt az offense, McGahee avg 2.0 yard, stb.. Azzal ne áltassuk magunkat, hogy az utolsó négy percben ment a passzjáték, és ez elégségessé tette Tebow statisztikáját, mert akkor a chicago csak a hosszú passzot és a szélre menő labdákat védekezte, ilyenkor nyilván könnyű középen haladni.

De óriási dolog, hogy megvan a hit a csapatban. Közel a playoff, sokféleképp meglehet, pl. (sorrendben) WLW vagy LWW esetén biztosan.

Remélem a sérültek jól vannak, mert nagy szükségünk lesz még rájuk.

További infó: csoportgyőzelem esetén nagy valószínűséggel a Steelers és a Ravens közül a csoportmásodikat kapjuk, talán az előbbi jobb lenne. Nem biztos, hogy jól tudom a szabályt, de azt hiszem, h itthon játszhatnánk.burzum4ever
Csoportgyőztesként az első meccsen otthon

több mint 12 éve
burzum4ever 66
Az ugye 100% h Von Miller jáccik?? :osuperbrutal88
Igen 😉
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Néztem a Fox meccs utáni értékelését. Ott ült 3 szakértő, és néztek maguk elé, hogy ezt már nem hiszik el, és látszott rajtuk, hogy valami természetfeletti erőt éreznek a dologban (azt fejtegették, hogy nem értik, hogy lehet, hogy mindig a Broncos-nak van olyan mázlija, hogy Barber kifut az oldalvonalon, aztán fumble, az utolsó pár percre meg az elkapók is megtanulnak elkapni).

Egyébként ma nagyon gyenge volt az offense, McGahee avg 2.0 yard, stb.. Azzal ne áltassuk magunkat, hogy az utolsó négy percben ment a passzjáték, és ez elégségessé tette Tebow statisztikáját, mert akkor a chicago csak a hosszú passzot és a szélre menő labdákat védekezte, ilyenkor nyilván könnyű középen haladni.

De óriási dolog, hogy megvan a hit a csapatban. Közel a playoff, sokféleképp meglehet, pl. (sorrendben) WLW vagy LWW esetén biztosan.

Remélem a sérültek jól vannak, mert nagy szükségünk lesz még rájuk.

További infó: csoportgyőzelem esetén nagy valószínűséggel a Steelers és a Ravens közül a csoportmásodikat kapjuk, talán az előbbi jobb lenne. Nem biztos, hogy jól tudom a szabályt, de azt hiszem, h itthon játszhatnánk.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
a hihetetlen már hihető, de ez?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
4th quarter belongs to the Broncos 😊

+ a védelem élén DJ, Miller és Doom
+ Prater bazd meg, csak 50 fölöttieket rúgjál! 😀
+ Akármit mondhatnak a trollok Tebow nem volt rossz az elején. Az INTnél Willis a földön volt nem tudom mi miatt, de az szvsz nem az ő hibája, amúgy meg az incompletek 70% elkapható lett volna, közte 1 sima TD by Bay-Bay... Ugyanakkor a nagy comeback 3 rajta kívül álló dolognak is köszönhető:
1.) Chicago Prevent D
2.) Marion Barber out of boundsra futása //ha csak térdelnek meg van nekik a meccs
3.) Marion Barber fumbleje.
Ettől függetlenül nagyon nagyot játszott. A medvék most lehet azt mondják ők bukták el, és nem is alaptalan, de mi is ugyanazt mondhatnánk ha 10-7 marad, az első félidő miatt...
És a végén meg kellett csinálni. NAGYON KEVESEN tudták volna kihasználni a lehetőséget. Orton pl. KIZÁRT.
+ Harris egész jó kis 3rd CB-vé növi ki magát a végén. Ha nem próbál visszafutni a pickkel akkor meg van neki
+ 8-5. A legszebb álmom szezon előtt egy 8-8 volt, rosszabb már nem lesz /*5, 6 győzelmet tartottam reálisnak*/
Ráadásul kikapott a raiders, a bengals és a titans, ha nem vezetnénnk a divíziót akkor is PO résztvevők lennéénk...

- a kibaszott sok drop az elején
- McGaheenek nem ez volt élete meccse
- Szegény Barbert sokat fogják szidni, de több mint 100 yardot futott ellenünk... Meltte egy csomó tackle-ön átjutott, szerzett egy TD-t is...
- Meccsen jobbnak éreztem ugyan, de megint csak 5/17 a 3rd%
- sok büntetés a felálllásnál delay of game, illegal formation, fasle start, kezd nagyon elegemlenni belőlük...
- most h megint erősebb passrush jött, a fal megintnem tudta tartani...

A trolloknak pedig: Zsinórban 4 4th quarter comeback az nem lelhet a véletlen műve.

Áh szimplán hihetetlen meccseket játszunk 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
http://www.nfl.com/gamecenter/2010122609/2010/REG16/texans@broncos#menu=highlights&tab=recap

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
volt már 300os meccse tavalyNegritis
Ez esetben csak az újabb 300+os meccshez

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
volt már 300os meccse tavaly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszerűen hihetetlen 😀 Grat 😀 Előre gratula a jövőheti első (?) 300+ os mérkőzéshez 😀

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Tebow lesz az MVP, Rodgers ezek után mehet mekibe melózni 😀
kláccsStez
Max. a Burger Kingbe.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
8-5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emberek nemtok mit mondani, én feladtam 5 percel a vége előtt
de áh ...

Pats | Bills | Chiefs
még 2 győzelem és biztos a csoportgyőzelem, 1 és tuti a Playoff
jah és régóta nem volt +os szezonunk

jets és raiders előtt 2 meccs, SDnél nemtom hogy 2 v 3 az előnyünk jelenleg
/ha mégse bocs/

szal még legalább 1 győzelem kéne ez szerintem legkönnyebben a bills ellen jöhet össze, de akár már jövő héten is , csak ott azért komolyabb teljesítmény kell

Tebow QB számai szépek voltak most már azért (nem kiemelkedő)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Ha lesz valami offolás, kirakok minden hozzászólót.Höri
Köszi, el is várom, semmi szükség az írigyek trollkodására, egy ilyen nagyszerű estén.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow lesz az MVP, Rodgers ezek után mehet mekibe melózni 😀
kláccs

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha lesz valami offolás, kirakok minden hozzászólót.