Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Vikings elleni diadal krónikája StormST tollából:

http://denversports.blog.hu/2011/12/10/week_13_broncos_vikings_felido_utani_feltamadas_uj_modszerrel

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez hatalmas:
http://espn.go.com/espn/page2/story/_/id/7335330/tim-tebow-inspires-new-spin-tortoise-hare
😂 😀Black_Adder
😂 😂 😂
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ez hatalmas:
http://espn.go.com/espn/page2/story/_/id/7335330/tim-tebow-inspires-new-spin-tortoise-hare
😂 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Injury Report vasárnapra:
- Probable: Clady, Bruton, Von, Julius Johnson, Mitch Unrein
- Questionable: McGahee, Royal

McGahee azt mondta, hogy játszani fog, Royal esetében nem túl valószínű, hogy pályára tud lépni, de lehet, hogy nem is ártana pihenni neki egy keveset...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
sajna a netem még fos, szal stream off 😀
viszont mikor 6-8 secnél még playt hívtunk ideges voltam 😀Negritis
Hát egyrészt ha bevisszük a TD-t, akkor jöhetett volna a Vikes az egyenlítésért. Ha Ball rögtön beviszi, akkor majd 1 perce lett volna ami nem lehetetlen küldetés.
Aztán h 13mp-vel a vége előtt miért kértünk időt az érthetetlen. Utána azért volt playünk, h lemenjen 2 mp-ig, ha nem muszály ne adjunk már lehetőséget Pery Harvinnak visszafutni a labdával TD-re.
Az uccsó play majdnem térdelés volt, csak még átvittük a labdát a másik oldalra, h kedvezőbb helyről lőhesse Prater. 20 yardról kicsit sem számít de mindegy. + ha emiatt volt, akkor buzi Ball miért nem arra futott.

Nem tudom mennyi idő volt hátra kellett-e 1st down, de a 1st down után már biztos elég lett volna térdelni. Bár Rivers óta tudjuk h az se olyan egyszerű 😀 😂

na mindegy...Black_Adder
Ez is egy opció.
De valójában csak így volt elrendelve.
És tényleg, meg is lett a könnyed győzelem.
(Occam borotvája rulez.)

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
sajna a netem még fos, szal stream off 😀
viszont mikor 6-8 secnél még playt hívtunk ideges voltam 😀Negritis
Hát egyrészt ha bevisszük a TD-t, akkor jöhetett volna a Vikes az egyenlítésért. Ha Ball rögtön beviszi, akkor majd 1 perce lett volna ami nem lehetetlen küldetés.
Aztán h 13mp-vel a vége előtt miért kértünk időt az érthetetlen. Utána azért volt playünk, h lemenjen 2 mp-ig, ha nem muszály ne adjunk már lehetőséget Pery Harvinnak visszafutni a labdával TD-re.
Az uccsó play majdnem térdelés volt, csak még átvittük a labdát a másik oldalra, h kedvezőbb helyről lőhesse Prater. 20 yardról kicsit sem számít de mindegy. + ha emiatt volt, akkor buzi Ball miért nem arra futott.

Nem tudom mennyi idő volt hátra kellett-e 1st down, de a 1st down után már biztos elég lett volna térdelni. Bár Rivers óta tudjuk h az se olyan egyszerű 😀 😂

na mindegy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
sajna a netem még fos, szal stream off 😀
viszont mikor 6-8 secnél még playt hívtunk ideges voltam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiakadtam, amikor erőltettük a támadásokat, az órapörgetés miatt...Utána pedig megijedtem, de ezek szerint nem komoly.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
[list=*]
  • Clady - térd. az utolsó playnél sérült le. mert 20 yardról nehogy már úgy rúgjunk FG-t h szélen a labda. Amúgy se értettem mi a faszt akarunk ott, simán térdelhettünk volna, ha máskor nem a 1st down után. A vikes is hülye volt, ha beengedi Ballt jöhettek volna az egyenlítésért, így hogy megállították, bízattak a blokkolt FG-ben ami évezredenként 1 ha van... Ami a nagyobb baj, h Clady azt a térdét fájlalta ami kosarazás közben tönkrement neki annó. NAGYON ROSSZ hír.
  • [/list]
    Black_Adder
    Clady ma már edzett, talán csak pihentette tegnap a lábát.




    There is only one person that carries the ball right here!
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
    Az CBS eye-on-footbal rovatának (vagy mittomén mi a helyes megnevezés) tetszik a Miller - Louis matchup, nekem is 😊
    http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/33744076

    Ugyanitt elemzik h ki a legjobb Bronco:
    http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/33747083
    aki esetleg nem tudja h kire akar szavazni az MVP címnél is sokkal nagyobb jelentősséggel bíró DSB: Év denveri sportolója szavazáson

    Kiszla top5 Bronco védője. Ő is tud hülyeségeket írni egyébként, de most a nevekkel nagyjából egyetértek, bár bővebb kutakodást nem nagyon végeztem. Mondjuk magamnak is ellentmondanék ha nem értenék egyet vele, hisz az 5-ből 4-en egy korábbi cikkemben belekerültek a 10 legjobb draft választásunk közé 😊:
    http://www.denverpost.com/kiszla/ci_19494180

    NFL Total Access-ben Kurt Warner beszélt Tebow-ról:
    http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d824d6486/As-far-as-Tebow-goes-Warner-likes-what-he-sees
    Warner nagy kedvencem volt, és ha valaki akkor ő tudja hogy lehet felfejlődni NFL szintre, és meg tudja ítélni, h TT fejlődött-e. Itt ugye sokak szerint egy centit nem fejlődött még....

    A No Huddle-ben ugyanez a téma nagy kedvencünkkel Michael Irvinnel:
    http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d824d7708/No-Huddle-Tebow-the-passer
    Ha valaki tudja követni miről beszélnek, azon kívül h Tebow, annak gratulálok

    Tebow rusher ratingjének részletes lebontása és elemzése statbuziknak:
    http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_4874_Rusher_Rating%3A_Breaking_down_Tim_Tebow%27s_ground_attack.html

    Nemrég szóbakerült az OL. Meglepő stat róla:
    http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/08/offensive-lines-mid-season-report/
    nem tudom mi alapján számolják, vagy mi számít mid-seasonnek, de ez az eredmény nekem egy kicsit sántít...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bears, ha már ellenük játszunk.

    College vieókból próbálnak meg felkészülni az offensünk ellen. Sok sikert nekik.
    http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-1208-bits-bears-chicago--20111208,0,6149813.story

    Említettem már a Miller - Louis párharcot. Nekik annyira nem tetszik 😊
    http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-1208-brite-bears-chicago--20111208,0,6285473.story

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
    OUT:
    [list=*]
  • Royal - agyrázkódás, abban a szerencsétlen ütközésben kapta amikor Willis eltakarította őt, pedig faircatch volt.
  • Clady - térd. az utolsó playnél sérült le. mert 20 yardról nehogy már úgy rúgjunk FG-t h szélen a labda. Amúgy se értettem mi a faszt akarunk ott, simán térdelhettünk volna, ha máskor nem a 1st down után. A vikes is hülye volt, ha beengedi Ballt jöhettek volna az egyenlítésért, így hogy megállították, bízattak a blokkolt FG-ben ami évezredenként 1 ha van... Ami a nagyobb baj, h Clady azt a térdét fájlalta ami kosarazás közben tönkrement neki annó. NAGYON ROSSZ hír.
  • McGahee - térd. Állítólag nem komoly és vasárnap játszhat.
  • Bruton - achillesz. Elviseli a csapat a hiányát
  • [/list]
    Limited:

    [list=*]
  • Von Miller - thumb. azt akarom h játszon a Bears OL ellen, olyan szép lenne
  • [/list]

    A Bearsben nem edzett Crybaby és nem is fog játszani, ahogy Forte se. Mellettük Wright nem edzett még, illetve Adams, Tillman és Ulracher csak limitáltan.

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
    Én annyira nem vetném el Lombardi ügyében a sulykot mint Ulpi, de egy biztos, attól h valaki angolul írja a hülyeségeit még nem lesz igazabb mintha magyarul tenné. Tebow-t meg pont ugyanannyiszor láttuk, mint a többiek a saját vélemény meg nagyon hasznos, és nem biztos h kevesebbet ér mint bárkié, akár Lombardié.
    Az viszont h egy cikkét sem érdemes elolvasni, nem feltétlenül osztom, rögtön itt van ez a belinkelt. Számomra egy egetrengető újdonságot se közölt, de nem is volt hülyeség szvsz.
    1.) Az NFL megváltozott a 80-as évek óta. - Folyamatosan változik. Nem tudom mennyivel lett bonyolultabb, ezt a megállapítást így elsőre a közhelyek közé sorolnám, de azon közhelyek közé, melyek általános igazságot fejeznek ki.
    2.) Panthers hasonló offense-t játszik, mint mi. Végső soron minden offesne hasonló, előre akarja juttatni a labdát 😛. De mondjuk a játékunk jobban hasonlít a Panthersére mint monjuk a Patsére, ezzel nehéz vitatkozni, csak megint egy olyan dolog, amit ki az aki nem vesz észre magától, de ettől még nem hülyeség.
    3.) Ez egy új stílus? Hát én se sok hasonlót láttam, és őszintén, nem csak azért tetszik mert mi csináljuk, hanem mert végre nem egy mesteri pocket QB dobálja hibátlanul a labdát. Passzcentrikus ligába kellenek futásra alapozó csapatok hogy változatos legyen. Én már unom kicsit a brédirogyersbrís vonalat. persze ha mindenki optiont tolna akkor arra mondanám, h nahát levegőben is lehet támadni, mekkora húzás, micsoda játék, ...
    4.) Hogy a védelem felveszi a versenyt Newtonnal vagy Tebow-val és szerinte nem. Ez az a rész ami ellen és ami mellett is lehet érvelni és parttalan vitákat folytatni. Egyelőre nem, és ez tény.
    5.) Méretbeli összehasonlítás a sittessel puszta tény.
    6.) Brady, Rodgers, Manning, Brees, Rivers kiemelve OK. Riversszel idén kicsit akár kötekednék, de mind franchise QB
    7.) Na most jön megint egy olyan vélemény, ami vélemény és látszólag a sajátja: Freeman, Ryan, Sanchez egy kategória Tebowal és Newtonnal, abból a szempontból, h vannak komoly hiányosságai. Őszintén idei teljesítménye alapján egyikre se cserélném Tebow-t. Ryan talán jobb nála azért, vegyük h csak gyengébb éve van, szvsz ő mehetne akár a franchise irányítók csoportjába is. Sanchez viszont sosem volt igazán jó, Freemannek meg úgy tűnik volt egy kiugró éve, egyértelműen csapata egyik gyenge pontja szvsz. Hogy TT nem passzol 200 yardot se egy meccsen? De mellette hasznos futásai vannak, és azt a 100-at akkor passzolja amikor kell. Vannak az összehasonlításnak mérő számai, az QB ratingről máshol már kifejtettem véleményemet, és minden statisztikát a helyén kell kezelni. Ki tudnék ragadni olyanokat amik alapján TT akár franchise QB is lehetne, meg olyanokat is, amik alapján Freeman vagy Sanchez jobb nála. A cikkben erről olbashattuk Lombardi véleményét, szerintem OK.
    Hogy Schotti hívja-e Sanchize helyett a playeket azt őszintén, nem tudom...
    8.) Játék alapján akár össze is lehet hasonlítani BigBennel, én se amiatt utálom őt. A másik oldalon viszont ha ezt megtudja valaki biztos képes lenne kiválasztani azt a x statot, elnézést tényt ami erre rácáfol és bebizonyítja mennyivel királyosabb irányító Ben, de ettől még bizonyos szinten hasonló játéksítulst képviselnek. Nagy darab QB-k akiket nehéz levinni a földre ha megindulnak előre. Sosem voltam NFL védő nem tudom mennyire nehéz készülni belőle, de ha könnyű, akkor se igazán sikerül a védőknek eddig...
    9.) A gameplant az irányítóra kell szabni. Újabb közhely amiben igazság rejlik. Lombardi példákon keresztül mutatja be, OK.

    Szumma: Nem ír világmegváltó dolgokról, de hülyeséget se. /*vagy én is hülye vagyok ami nem kizárt, sőt a kettő egymás mellett is létezhet, attól h ez nem hülyeség és szerintem se az, én még lehetek hülye*/

    Ettől függetlenül viszont tény, és én is próbáltam rá utalni, anélkül h leszólnék valakit, Hoge-n kívül, vannak olyan szakértők akik szvsz értékesebb gondolatokkal ajándékozzák meg olvasóikat. pl a DSB szerkesztői 😀 😂

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    thesimann is beszél Tebowról. Nem nagy újdonság mindenki beszél róla. Kicsit most jól jönne nekünk ilyen szempontból ha Favre menne a Bearsbe, kis média terhet leszedne TT-ről. Na mindegy, ha jól emlékszem akkor Thesimann is a Hoge klubba tartozott, Dilferrel, Esiasonnal, Younggal
    /*bár a ezek pont azok az írások amire nem voltam kíváncsi, nem mert h nem lehetne szegény TT hiányosságait felhozni, hanem mert épp annyira elfogult volt mint a Tebow mániás őrültek, sőt... csak a másik irányba*/
    meg ilyen arcokkal ehhez képest, most:
    http://larrybrownsports.com/football/joe-theismann-enjoy-tim-tebow-success-while-it-lasts/103010

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
    Lombardi sztem a legnagyobb hülye minden elemző közül. Én pár éve egy szavát nem veszem komolyan, akkora hülyeségeket állít, hogy elképesztő. Nem ért a focihoz, és mint egy jól informált laikus ötletel. Elég jópfa tetszetős ötletei vannak, mint mindenkinek, akit tömnek belsős infóval. De alapvetően mind baromság. Akkor mond értelmeset, ha idézi a forrását. Ami ritka, mert nem bírja ki, hogy ne legyen okos. Szvsz egy cikkét sem érdemes elolvasni, még véletlen sem.


    Állat vagyok, ami enni kér...
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    Az NFL.com-on szinte minden Denver illetve Tebow-s cikket elolvasok, vagy videót megnézek.
    Kedvencem Michael Irvin, viszont Deion Sanders is mond jó dolgokat. Felkapott a sztori, minden 3 cikk róla szól 😊

    Pecc? Tebow-nak nem akadály ( by Sobri ) 😛
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
    remélem adja a sport2 is 😛 bár sztem bukunk, de azért nah

    http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d289c/article/newton-tebow-prove-spread-option-will-work-in-the-nfl?module=HP11_cp

    ez érdekes, lehet lehurrogtok h hiteltelen vagy valami, de nem vagoyk annyira benne a dolgokba hogy tudjam kire érdemes hallgatniNegritis
    Inkább ne, nehogymá' mindig pecc meccset adjon 😛
    Amúgy az SNF főműsoridő lett volna, bár nekünk csóró európaiaknak kedvezőbb ez az időpont a csapat számára valahol kudarc. Egyéként a CBS ragaszkodott az időponthoz, h ők adhassák.

    nfl.com-nak meg kell írni valamit Tebowról. Naponta 100 cikk jelenik meg arról h lehet-e Tebow sikeres, vagy az option sikeres.
    Kevés időmben sokat megnézek közülük, de úgy általánosságban nem tartom annyira érdemesnek a témát, pontosabban úgy gondolom itt a fórumon már mindenkinek meg van a sajátja.
    Nem tudom van-e rá igény, de amiket jobbnak ítélek a jövőben /*ez persze semmit nem jelent, egy fokkal se ítélem meg jobban mások, ellenben nagyon hatékonyan tudok keresni, így sokkal találkozok, talán többel mint néhányan így nagyobb számosságú minta közül nagyobb eséllyel futok bele olyan elemzésbe, ami hasznos.*/

    Azért Ikriad üzemmódba nem akarok átmenni, de itt egy cikk ahol Néhány neves exscrambling QB beszél róla:
    http://www.ajc.com/sports/retired-scramblers-weigh-in-1252901.html
    Annyira igazából Tebow stílusa nem hasonlít a többi scrambling QBhoz, ő sokszor inkább erőből oldja meg mint egy fullback, és nem eluzivitásból, vagy hogy a fenébe mondják azt magyarul...

    És egy kis tudományos elemzés a dobásáról, kicsit erőltetettnek érzem
    http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Science-says-Tim-Tebow-can-improve-as-a-passer?urn=nfl-wp13345

    Lombardi meg nem ír hülyeséget, csak nem mond vele sok mindent. Szerinte működik az option, 5-0 után lehet ilyet mondani. Más azt tartja, h meccseket lehet hozni vele, SB-t nem. Igazából nincs semmi tény amivel igazán korrektül alátámasztani vagy cáfolni lehetne, tipikusan az a téma amiről ha egyszer kitör a vita a felek egy centit nem közelednek egymás felé. Ez Lombardi véleménye, mindenki személy szerint eldönti h egyetért e vele vagy nem.

    Hogy Lombardira érdemes-e hallgatni, hallottam már tőle hülyeséget, és nagyon jó meglátást is, azért ő nem akárki, nem csak egy hülye klaviatúrűval

    Merrill Hoge-ra ne hallgas, aki tőle idéz azt a végén még tényleg lehurrogom, az az ember egyszerűen szánalmas rohadt faszszopó geci... Nem az a baj, ha valaki szerintünk hülyeséget mond, attól még lehet neki igaza, de ha valakire egyszerűen rácáfol az élet, de akkor is ragaszkodik a hülyeséghez és mint a keselyű várja h kiragadjon egy-egy szituációt ami látszólag őt igazolja és nevetségesen eltúlozza, elkalandoztam. Lombardi OK.

    Egy biztos, nem off, szóval ha valaki lehurrog miatta, majd visszahurrogjuk és akkor már off lesz

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    xrace77 Denver Broncos 4 500
    remélem adja a sport2 is 😛 bár sztem bukunk, de azért nah

    http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d289c/article/newton-tebow-prove-spread-option-will-work-in-the-nfl?module=HP11_cp

    ez érdekes, lehet lehurrogtok h hiteltelen vagy valami, de nem vagoyk annyira benne a dolgokba hogy tudjam kire érdemes hallgatniNegritis
    Szerintem nagy az esélye, hogy ezt közvetíti a sporttv (Pecc miatt főleg 😛 ). Nagy a felhajtás most Tebow és a csapat körül kint. Lesz nagy hype Tebow vs. Brady... 😀
    2009-ben sikerült, akkor sem mi voltunk az esélyesek.
    több mint 12 éve
    Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
    remélem adja a sport2 is 😛 bár sztem bukunk, de azért nah

    http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d289c/article/newton-tebow-prove-spread-option-will-work-in-the-nfl?module=HP11_cp

    ez érdekes, lehet lehurrogtok h hiteltelen vagy valami, de nem vagoyk annyira benne a dolgokba hogy tudjam kire érdemes hallgatni

    The Stronger you become, the Weaker you really are.

    I wanted Champ to be champ!
    több mint 12 éve
    xrace77 Denver Broncos 4 500
    15. héten nem lesz SNF a Patriots elleni meccs, marad az eredeti időpontban (22:15-kor). 😊
    több mint 12 éve
    TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
    Idén is indul az év denveri sportolója választás! Van tömérdek Broncos-jelölt, és számtalan nagyság a városból. Kötelező szavazni! 😊

    http://denversports.blog.hu/2011/12/07/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2011


    Denver Sports Blog
    Denver Sports Blog twitter
    Get In The Ring
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    Höri a király 😀

    http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2739
    több mint 12 éve
    xrace77 Denver Broncos 4 500
    Egy éve JMD mentes a Broncos! 😛 😀
    több mint 12 éve
    aztec Indianapolis Colts 1 360
    A Pats ellen csak úgy van egy kicsi esélyünk, ha sokat futunk.Jó hosszú drive-okat vezetünk, mert ha Bradynek hagyunk időt támadni, akkor kb úgy járunk, mint a Detroit ellen...😕

    A Jégember győz, nem beszél.
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    Ha bejutunk a PO-ba - ami ilyen kezdet után maga lenne a csoda - akkor én magasról teszek rá, hogy ki lesz az ellenfél. Tegyenek meg mindent, legyen egy jó meccs, ennyit kérek.

    Két dolog:

    1. Azt látni kell, hogy mindegyik csapat erősebb lesz nálunk, PO tekintetében, ha behúzzuk a divíziót.

    2. Hiába, hogy nekünk a legkedvezőbb a sorsolásunk, nem olyan egyszerű a dolog, mint sokan hiszik.

    CHI - a védelem beton, innentől kezdve élet - halál harcot fognak vívni, hiszen vétek lenne letenniük a PO-ról. Pozitívum számunkra JC és MF kiesése.

    NE - 2 éve megvertük őket, hála JMD-nek. Most viszont vereséggel számolok. Nagyon jók. Pozitívum lehet számunkra, hogy addigra csoportgyőztesként érkeznek hozzánk. Viszont otthon mindent meg kell tenni.

    BUF - idegenben? A sorsolásunkban övék a sötét ló szerep. Kétesélyes.

    KC - A PIT és CHI csapatokat is 15 pont alatt tartották esélyt adva az O-nak a győzelem megszerzésére. Hála Istennek övék a legnehezebb sorsolás. Remélem addigra matematikailag is kiszállnak a harcból.

    Egy szónak is száz a vége: saját kezünkben a sorsunk! Innen jó lenne nem elcseszni, mint 2 éve...


    ----------------------

    A Denver Broncos 1,907 futott yard-al ligaelső!

    😀
    több mint 12 éve
    Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
    Black:

    Szerintem Kuper-nek bérelt helye van RG-ban, volt egy kis megingása tavaly, de idén emlékeim szerint szinte hibátlanul játszik. Meg ugye kivágni se lenne olcsó. Szóval ha Franklin G-t akar játszani azt csak Beadles kárára teheti, de ő is elég jól nyomja idén... 😊
    pont ezért írtam h nagy a tolongás ott 😊. Kuper nálam is alap, viszont Franklin mint OT csak futáshoz vált be, és képességei alapján lehet a G feküdne neki jobban. Nagy de lassú, ahhoz h a gyors passrusherekkel felvegye a versenyt. Ilyen tekintetben kicsit Beadles-höz hasonlít, aki láthattuk OGnek sokkal jobb mint OT-nek.

    Ellenben amióta nem akarunk pocket passer-t csinálni Tebow-ból (értsd a Lions meccs utántól), azóta Franklin-re se nagyon lehet sok panasz, futásnál elég effektív és sack se nagyon jött mostanában az oldalán...
    Amióta nem pocketban játszik Tebow, annyira fosnak a futásaitól, h nem támadják őt az LB-k. A korábbiakhoz képest NAGYON kis rush jön ellene

    Szerintem ezt az OL-t ebben a felállásban kéne együtt tartani (Clady<->Franklin cserével), esetleg 2-3. kör környékén jöhet egy rookie OT, vagy valami ex-kezdő veterán FA-ben, de komolyabb változtatást én nem csinálnék. Amióta az option megy és kisebb a pass rush, azóta van ideje Tebow-nak az esetek nagy részében, futásban meg mostanában nem nagyon van nálunk jobb a ligában... 😊
    futásban nagyon ott vannak, ez nem kérdés nem is egy futsához jó LT-t akarok, hanem aki passprotectiont tud nyomni. Szvsz nem hülyeség 6 kezdő szintű OL, főleg ha a snappek jelentős részénél 6 OL-t használunk. Egyébkén Clark nem rossz ezekben a szituációkban.

    A gond itt ugye akkor van, ha pocketból kell passzolnia Tebownak hosszú távon. Akkor hiába megy át Franklin Frontsidera ott is megverik, mégha Tebow látja is. Amíg vannak hiányosságai döntés hozás terén, addig a lehető legnagyobb passprotection kell neki...

    WR-ben ha Bay-Bay egészséges tud maradni, akkor Decker-rel párban még talán veszélyesebbek lehetnek, mintha lenne egy klasszis #1 WR és mögötte egy gyengébb. Én azért hoznék WR-t, hogy Royal-t vissza lehessen rendesen tolni slot-ba, de ha Bay-Bay azon az úton tud továbbmenni, amin most a második félidőben elindult, akkor első körben nem húznék idén WR-t, hanem kivárnám, hogy mi lesz vele. A drop-ok számát kéne nála is, meg az egész WR sornál csökkenteni, de ebben az is benne lehet hogy egy balos QB-től máshogy jön a labda (meg azért az a spirál még mindig nem tökéletes), ezen egy teljes offseason-el sokat lehet javítani...
    Szerintem a WR-ek helyzetét az is nehezíti, h kevés labda megy feléjük, nincsenek úgy játékban mint korábban ezért is lehet a több hiba. Viszont Bay-Bay-re mint no1 wr-re nem bíznám a csapat sorsát, és nem a benne rejlő lehetőségek hiánya miatt. Ha a hátralevő meccseken úgy játszik mint most a 2. félidőben és nem sérül le, akkor elnapolom a wr kérdést, de Bay-Bay nem egy életbiztosítás ott.

    Btw: Közben rájöttem h van nekünk egy project TE-ünk akit eddig kb nem is láthattunk, de a labdaérzéke tökéletes. Ha Julius Thomas jövőre rendszeres játéklehetőséghez juthat, akkor nem lesz ez annyira égető kérdés

    Egyébként minden másban egyetértünk... 😊StormST
    Még az OL témához annyit, hogy nyilván nem ez a legégetőbb problémánk, de nekem tetszene a gondolat, h pocketban megefelelő védelem, a 6 OL-es felállásnál meg 6 NFL kezdő szintű játékossal, miközben a védelem nem tudja h Mcgahee-től vagy Tebowtól fossa magát össze jobban 😊
    ...De inkább leszállok a földre

    Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

    Nothing is more permanent than a temporary solution

    If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
    több mint 12 éve
    StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
    Black:

    Szerintem Kuper-nek bérelt helye van RG-ban, volt egy kis megingása tavaly, de idén emlékeim szerint szinte hibátlanul játszik. Meg ugye kivágni se lenne olcsó. Szóval ha Franklin G-t akar játszani azt csak Beadles kárára teheti, de ő is elég jól nyomja idén... 😊

    Ellenben amióta nem akarunk pocket passer-t csinálni Tebow-ból (értsd a Lions meccs utántól), azóta Franklin-re se nagyon lehet sok panasz, futásnál elég effektív és sack se nagyon jött mostanában az oldalán...

    Szerintem ezt az OL-t ebben a felállásban kéne együtt tartani (Clady<->Franklin cserével), esetleg 2-3. kör környékén jöhet egy rookie OT, vagy valami ex-kezdő veterán FA-ben, de komolyabb változtatást én nem csinálnék. Amióta az option megy és kisebb a pass rush, azóta van ideje Tebow-nak az esetek nagy részében, futásban meg mostanában nem nagyon van nálunk jobb a ligában... 😊

    WR-ben ha Bay-Bay egészséges tud maradni, akkor Decker-rel párban még talán veszélyesebbek lehetnek, mintha lenne egy klasszis #1 WR és mögötte egy gyengébb. Én azért hoznék WR-t, hogy Royal-t vissza lehessen rendesen tolni slot-ba, de ha Bay-Bay azon az úton tud továbbmenni, amin most a második félidőben elindult, akkor első körben nem húznék idén WR-t, hanem kivárnám, hogy mi lesz vele. A drop-ok számát kéne nála is, meg az egész WR sornál csökkenteni, de ebben az is benne lehet hogy egy balos QB-től máshogy jön a labda (meg azért az a spirál még mindig nem tökéletes), ezen egy teljes offseason-el sokat lehet javítani...

    Egyébként minden másban egyetértünk... 😊



    THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!