NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Miller a defensive rookie of November
http://media.denverbroncos.com/article_display.cfm?article_id=145

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
A lényeg a táblácska az első nyolc kezdőmeccsről.
Méghogy Tebow nem passzol jól...

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=399306#p399306

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 498 — !SuPeR6BoWL!
Miller nemá remélem tud játszani.... a hétvégén

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
McGahee beteg, Royal-nak is lábujj sérülése van, Von helyzete még nem eldöntött, lehet, hogy tud játszani vasárnap. A hét végéig nem lehet tudni pontosan semmit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Clayton: "Looks like the Broncos could be without LB Von Miller, who had thumb surgery."
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Von-nak csak a szalag húzódott meg a lábujjában. Nem edz ma, de a csapat szerint "he's fine". Szintén nem edz Royal és McGahee, pontosat majd edzés után lehet majd tudni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
profootball weekly rookie meter:
http://www.profootballweekly.com/story/permalink/28876
ki az első? 😊
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/30/race-for-rookie-of-the-year-miller-by-a-mile/
és itt? 😊

és a bomba csak most robban:
MVP meter:
http://www.profootballweekly.com/story/permalink/28895
A hosszan tartó vita elkerülése végett a nemdenverfanok csak az 9-ig olvassák. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Nem maradunk Orton nélkül 😛 , PSre szerződtettük WR Greg Ortont és CB Tony Cartert. 😊

Vic Lombardi szerint Von Miller törött hüvelykujját (ami a Chargers elleni meccsen sérült meg) megműtötték ma, a hírt még nem erősítette meg a csapat. Fasza... 😐
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri nekem megsúgta, hogy benne vagyunk a TOP10-ben, de azt nem írhatja, mert elveszíti az állását 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😀

Az NFL.com-on 16. a Broncos, egy helyet javítottunk.JC6
espn-n is 😀Negritis
Ne azt nézzétek, az gagyi.
Höriét.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
😀

Az NFL.com-on 16. a Broncos, egy helyet javítottunk.JC6
espn-n is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😀

Az NFL.com-on 16. a Broncos, egy helyet javítottunk.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mi ez a csend?JC6
Tebow nem NFL szintű QB!!!44!!tenorx
😂 😂 Jól csinálod 😀 Remélem nem kezdenek bele a többiek a felesleges vitába 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mi ez a csend?JC6
Tebow nem NFL szintű QB!!!44!!tenorx
Ilyen közhelyekkel ne terheld a topikot. 😛 😂
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mi ez a csend?JC6
Tebow nem NFL szintű QB!!!44!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi ez a csend?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Tebow megint indulhat a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/12?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d82488584

Von Miller ezúttal viszont esélyt se kap, pedig rookiek között, de a game saving TfL miatt akár a Never Say Never-ön is el tudnám képzelni, nem mintha Tebow nem érdemelné meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Vaughn -> IR
Kyle McCarthy és Mike Mohamed -> active roster (Orton helye még szabad volt)

Én azt hittem, hogy Weber jön fel, bízunk TT sebezhetetlenségében... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan

😂Black_Adder
Ez gecijó 😂 😀
Bár szofttech házi után annyira nem esett jól.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
bocsoff:

stormST, ment egy PM

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vaughn-nak valamilyen törés van a lábában, még nem döntötték el, hogy mit tesznek vele, de szerintem a héten IR-re fog kerülni, ha tényleg törés...

Fox nemrég volt a sajtó előtt. Dicsérte Allen-t és a védelem edzőit, azt mondta, hogy neki csak 10% része van a védelem munkájában. Egyetértett, hogy TT fejlődést mutatott a passzolás terén ezen a meccsen. Von-ra azt mondta, hogy ő olyan a csapatnak, mintha egy szintet léptek volna felfelé. Goodman esti produkcióját is dicsérte, szerinte ez volt az egyik legjobbja eddig. (én mondjuk annyira nem vettem észre, de lehet, hogy ez a jó 😊 ) Decker-től pedig szerinte várható volt, hogy jönni fognak a jó eredmények...StormST
Goodmannek volt 2-3 nagyon szép PD-je. Könnyen lehetett volna belőlük INT is, de valahogy nem úgy pattogott a labda, mint a Sanchez pick6-nél. Megkockáztatom, hogy levette a pályáról Vincent Brown-t. (mondjuk Brown rookie)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Vaughn-nak valamilyen törés van a lábában, még nem döntötték el, hogy mit tesznek vele, de szerintem a héten IR-re fog kerülni, ha tényleg törés...

Fox nemrég volt a sajtó előtt. Dicsérte Allen-t és a védelem edzőit, azt mondta, hogy neki csak 10% része van a védelem munkájában. Egyetértett, hogy TT fejlődést mutatott a passzolás terén ezen a meccsen. Von-ra azt mondta, hogy ő olyan a csapatnak, mintha egy szintet léptek volna felfelé. Goodman esti produkcióját is dicsérte, szerinte ez volt az egyik legjobbja eddig. (én mondjuk annyira nem vettem észre, de lehet, hogy ez a jó 😊 ) Decker-től pedig szerinte várható volt, hogy jönni fognak a jó eredmények...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Von Miller: "Just having that guy around, it makes us better men. I think he plays for us, and he makes us want to play for him."

Tebow's teammates are relentlessly supporting his cause, and if they're inspired by his leadership, then who else matters? If they don't mind the credit he gets, then why should anyone else?

...és: Elway viselkedése nagyon szimpatikus nekem 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Doom nem lesz returner, az csak sittes gecikből lehet ez tavaly kiderült.Black_Adder
Ez azért elég szánalmas lett 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Huh, annyi mindent leírtatok és senkit és semmit nem szeretnék ismételni, így csak pár dolog:

- úgy érzem, hogy az elsők között vagyunk, akik az utóbbi években sok tehetséget és jó játékost pocsékoltak el... (trade, stb.)

- természetesen én is tisztában vagyok a dolgokkal, csak nem tudom úgy kifejteni, mint SST, vagy Black. véleményem szerint gyenge az O, nagyon is. és szerintem tényleg csoda, hogy így állunk most, 11 meccs után, ráadásul úgy, hogy reménykedhetnénk a PO-ban... nem lehet hetekig úgy játszani, hogy 20 pont alatt tartanak minket.

- Black leírta, és totál egyetértek TT - vel kapcsolatban. én csak egyet tudok: reménykedni és imádkozni, hogy ez a szerencsefaktor tartson ki még vagy 3-4 meccsig. mert rohadtul szerencsések vagyunk! nehogy pofára esés legyen a vége... TT fejlődik, remélem töretlen lesz a bizalom felé és jövőre mindent bele!

- ez a Vikes állhatna 7-4-el is! zsinórban 7-4-3-5 pontokkal kaptak ki, egymás után, és egy GB-t is megszorongattak, sőt, ha jól emlékszem, az egyenlítésre minden esélyük megvolt... ez lesz a szezon legnehezebb meccse...