NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win

😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Amúgy:
Az összes olyan balkezes QB aki =/= Tebow && tudok róla:
Matt Leinart -Houston Texans. Korábbi 1. körös hatalmas bust. Sokat nem tudna tanítani TT-nek, de ha be kéne állnia, akár eltudna managelni egy-két meccset. Jövőre van szerződése 2013-ban lesz FA.
Mark Brunel: -NY Jets. Na ő igazi veterán, ráadásul amikor ellenünk készültek pont ő játszotta TT szerepét 😊. 41 éves már, nem biztos h akarna még új csapatban játszani, de csak erre az évre van szerződése, szóval akár megszerezhető lenne.
Tyler Palko: 😂 KC. Ulpi kedvence RFA lesz, nem tudom megkapja-e a tendert, de nekünk aligha kell, főleg h kevesebb tapasztalata van, mint TT-nek. Csak azért emrt balkezes ne jöjjön
Michael Vick: Phily. Személyes véleményem h a nyomorult sittes ide ne jöjjön semmiképpen se. Remélem nem merül fel, h jaj de hasonlít a játéka Tebowéhoz, milyen jók lennének együtt, faszt húzzon el a náthásba. Szerencsére a világvégéig és még azután is van szerződése, és nem lenne rá pénzünk
Chris Simms: Nincs csapata: Tavaly titán volt, azelőtt ugye Bronco. Emlékszünk rá, más érv aligha kell ellene...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Azért csak összehoztuk a győzelmet 😊 Grat.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Én egyre inkább bízom abban, hogy nem lesz 1. körös QB draft, de biztosabbat majd csak a szezon végén lehet majd tudni szerintem...

Viszont egy balos veterán beszerzése nem lenne rossz ötlet szerintem, bár félek, hogy ez nem olyan egyszerűen megvalósítható, mint amennyire könnyű leírni... 😛StormST
Chris Simms? 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyre inkább bízom abban, hogy nem lesz 1. körös QB draft, de biztosabbat majd csak a szezon végén lehet majd tudni szerintem...

Viszont egy balos veterán beszerzése nem lenne rossz ötlet szerintem, bár félek, hogy ez nem olyan egyszerűen megvalósítható, mint amennyire könnyű leírni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Doom nem lesz returner, az csak sittes gecikből lehet ez tavaly kiderült. Idén is van ilyen sajnos, szóval kár is reménykedni.
Miller nagyon megérdemelné, Newton kezd kicsit visszaesni, meg kevés a győzelme, AJ Green, Dalton talán egymás elől veszik el a szavazatokat, Kerrigen túl gyenge csapatban van, Aldon Smith összvissz 20 combinált tackle-lel, és kevesebb sackkel 3-4OLB létére azért csak ne verje már meg

Vikings nagyon veszélyes ellenfél. A 2-9 az az ipari mennyiségű balfaszoskodásnak köszönhető. Ha ellenünk is meg lesz nyerünk, ha nem szoros lesz. Nem becsülöm le őket, minket is még mindig lesajnál a sok szaki, aztán jön a pofára esés, de azért kurvára ideges lennék, ha pont ezen a emccsen úszna el végképp a PO.
Kemény a passrush, és Tebow gyenge nyomás alatt, de ha esetleg ráálítanánk +1, de akár +2 embert, h védje, akkor nem lenne vele gond. Mondjuk ezt a Lions ellen se tettük meg, szóval most se fogjuk.


Ja amúgy akiről nem sok szó esik az Fells. Pedig ő is nagy igazolás, oké elvesztett már 2 fumble-t, de mind blokkolásban mind elkapásban zseniális. Őt se feledjük el, amikor célpontokról van szó, és Rosariot se

WR ügyben egy biztos, ez a Lloyd -> 5. kör /*pontosabban 6., csak opcionálisan volt 5.*/ az NFL történelmének valaha volt egyik legrosszabb tradeje a részünkről... Az 5. körnél annyival többet ért volna, ha 10 meccsen még nálunk játszik egy ilyen kvalitású elkapó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Én szerintem már most sem húznátok QB-t, sőt most még biztos nem. Tebow egyértelműen fejéödik, nyeri a meccseket. Szerintem ha az egész offseason arra lesz felépítve hogy keze alá dolgoznak mint kezdő QB, ő pedig bizalommal a háta mögött a hibáinak kidolgozásán dolgozik az ismert munkamoráljával ,teljesen hülyeség lenne ha QB-t draftolnának mellé és Elway nem is fogja megtenni.
Hmm hasonló gondolatokkal megelőztél 😊

Minket dominálni valószínűleg nem fogtok, elég erős a pass rushunk ,ennyi ideje nem lesz Tíbónak . Mivel főleg futás várható tőletek, így talán (az edzői gárdánkat figyelembe véve mnodjuk egyáltalán nem biztos) LB-k közelebb helyezkednek és a futás védelmet fogják inkább segíteni így szerintem szoros csata várható valószínűsíthetően a ti győzelmetekkel.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
szerintem is gyenge az elkapó sor, viszont nfl.comon meccs közbe volt egy comment amire felfigyeltem és aztán rájöttem hogy igaz : Tebownak megvan a dobóereje, viszont hiányzik neki egy hatékony-gyors dobómozdulat
szal a mélyeket el tudja dobni, de az ugye kevésbé múlik rajta
viszont az oldal és közepes passzokhoz ez hiányzik, ezért 'sieti' el, és emiatt nem elég pontos
tény hogy sokat tud 'tökölni' mire döntést hoz ezzel nehéz helyzetbe hozza az OL-t, viszont ha meglenne ez a 'gyors' passza szerintem nem lenne ekkora gond

viszont szerintem is hiba lenne QB-t hozni, Tebow messze nem tökéletes, de van benne annyi potenciál és olyan győzni akarás hogy a következő szezont a kezébe tegyük, rendes Offseasonnel hogy fejlődjön a keze is, valamint érjen az elkapóival
egyékbént ha az a 2 drop nincs akkor 11/18 minjá 61%, ugye-hogy-ugye? 😀, de ez nem számít
18 dobás 143 yard nem olyan rossz!

drafton secondaryt kéne újítani meg egy értelmes futó, valamint egy playmaker elkapó kellene (esetleg Thomasból kihozni ami benne van egészségesen)

és igen, épphogy vertük idegenbe az 5L Chargerst, és igen rájátszásról beszélünk 😀 elvégre a hülye szurkoló már csak ilyen

Egyetértek veled blackadder hogy Tebownak fejlődnie kell, és nem csak a 3rd downba

amúgy Doomnak kéne adni a Returner díjat, Millernek meg a ROY-t elit passrushunk lett

ha a Vikingset tudjuk végre dominálni aszondom gratulálok a csapatnak!
1/1ből lett egy középcsapat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Én elolvastam és a nagy részével egyetértek.
Ami külön tetszik benne, hogy Ulpiéhoz hasonlóan analitikus.

Amivel nem értek egyet.
18 passznál 2v3 drop az szerintem nem kevés. 30-40-nál ok, sőt.
Itt relative kevés passzkisérlet megy és kétségbeesett szitukban a nagyrésze (3 and out) Ehhez a játékhoz kifejezetten biztoskezű WR-ek kellenének mint pl Ward vagy az elcserél Lloyd (ha az csere volt)

A másik a WR-ek minősége. Se Decker se Royal nem nagy szám eddig és kifejezetten nem a jobbak közé tartoznak. Potenciál van, de ez egy ligagyenge WR sor. MCG meg nem WR. Tud elkapni, van keze elszakad és agresszív, de ilyen RB-k is vannak dögivel és ez egyre inkább feltétel B-West óta, ám ettől az elkapó egység még harmat.Delonso_
Willis alatt Matthew Willist értettem, ő most a 3. vagy 4. számú elkapónk Decker, Royal és Bay-bay mögött. Demaryius Thomast egyébként kihagytam a sorból, pedig már egy ideje nem volt sérült, h arra fogjam, de a no1 WR-t ami ként ebbe a sorba, azt továbbra se látom benne. Mármint lehet belőle még az, főleg ha nem sérül le, de idén egészen biztosan nincs azon a szinten.

viszont h liga gyenge WR sor lenne azzal nem értek egyet. Decker idén egy szinten van szvsz a tavalyi Gaffneyval, akit mellesleg óriási faszság volt elcserélni, főleg egy olyan valakire aki rostert se tudott csinálni... Szóval vegyük, h az a szint, mellette Royal ugyan az a Royal mint tavaly, csak Lloyd hiányzik előlük. Úgy a liga legjobb alakulata volt.
Nem play maker no1 WR-ek, ami nagyon hiányzik. De tény h hiányzik és emiatt nem ligaelit alakulat, de ha lenne most is az lenne, és nélküle is az erősebb alakulatok közé tartoznak.

RB-k közül egyébként Moreno-nak volt ez az egyetlen erőssége, de ő IR, McGahee nem sok labdát kap, Ball egy pancser Jeremiah Johnosnak volt 2 elkapása, 0 carrie mellé. Őszintén, nem tudom, h RB-nek vagy WR-nek állt-e fel azokban a playekben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én elolvastam és a nagy részével egyetértek.
Ami külön tetszik benne, hogy Ulpiéhoz hasonlóan analitikus.

Amivel nem értek egyet.
18 passznál 2v3 drop az szerintem nem kevés. 30-40-nál ok, sőt.
Itt relative kevés passzkisérlet megy és kétségbeesett szitukban a nagyrésze (3 and out) Ehhez a játékhoz kifejezetten biztoskezű WR-ek kellenének mint pl Ward vagy az elcserél Lloyd (ha az csere volt)

A másik a WR-ek minősége. Se Decker se Royal nem nagy szám eddig és kifejezetten nem a jobbak közé tartoznak. Potenciál van, de ez egy ligagyenge WR sor. MCG meg nem WR. Tud elkapni, van keze elszakad és agresszív, de ilyen RB-k is vannak dögivel és ez egyre inkább feltétel B-West óta, ám ettől az elkapó egység még harmat.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
1.) A spirálra már több meccsel ezelőtt felhívtam a figyelmet, h kezd alakulni, számomra nem újdonság.
2.) 2db drop volt. Az nem sok. Ahol valahogy hozzá tud érni az elkapó, de nem kapja el, az nálam nem drop. Én azokat számolom, ami a WR hibája. 18 passznál 2 drop egyébként szignifikáns
3.) Kicsit kiegészítem. Ami most nagyobb vaj volt a döntéshozatal. először ellenél 33-mon, ahonnan Praternek egy rutin 51yardos FG lett volna. 3rd and nemtommennyire. Jobbra tök üresen volt valaki. Nem láttam pontosan h ki, talán Jeremiah Johnosn, de felé se nézett. Várt-várt-várt majd futott, de addigra jött egy holding. Clarktól talán. Ha 1 percig nem tud döntést hozni, nagyon jó eséllyel vagy sackelik vagy holding. Futott, amúgy jól, de holding miatt kiekrültünk FG távból.
A másik meg ugye amikor Willis volt tök üresen, de 1 perc alatt se vette észre, kidobta oldara a francba

Nem mindig látszik a képen mindenki, nem tudod ki mennyire szakad el, mert TT azért nem feltétlen a legjobb döntést hozza. A Miami ellen meg a Lions ellen rengeteg tök üres elkapót nem talált el, illetve volt SOK olyan, ahol nem az üres elkapót próbálta megjátszani.

Most nem arról van szó, Tebow fejlődik egyértelműen mind védelem olvasás, mind pontosság terén, de még van hova.

A meccs alatt egyébként sírtam, jobban mint szoktam valóban. Így utólag is én jobb teljesítményre számítottam. A 3rd kihasználás megint nem volt túl jó.

Nem a 16 ponttal van a baj, az pont annyi amennyi kellett, nem csináltunk sok 3&outot, ami NAGYON JÓ, de több volt a támadásainkban.

Igazából nem voltunk jobbak egy 5ös losing streakben lévő csapatnál, ahol a csere OL cseréinek a cseréi játszottak, és hiányzott a védelemből a futás elleni kulcs játékosuk. 2 berúgható FG-t hagytak ki, ha az nincs kikapunk. Kihagyták 48ról, mi kjárszottuk magunkat a helyzetből amikor 51yardost rúghattunk volna. Jóindulattal 1-1. Aztán kihagyták 53ról, itt akkora Prater takaroggy lenne ha mi csináljuk, h nem igaz. Ha mástól nem akkor tőlem. És ez a 4-7-es Chargers most már 6-os losing streakben, mi meg a PO-t számolgatjuk.

Az így nem fog menni. Miben kéne fejlődni:
Védelem? Na ne már, elmúlt 4 meccsen top5
McGahee? Egy állat.
ST? Kifejtettem a véleményemet a kickoff returnről, de az csak az enyém. Volt 1 hiba, ami kurvára idegesít, de ettől még nagyon jó kis ST-nk van.
OL? Futás ellen nagyon ott vannak, kapunk róluk ugyan büntetéseket, pass protectionben viszont amióta elindítottuk az optiont abban is jók

Mi maradt?
QB, WR.
Decker egy állat. Willis elkapja ami felé emgy, jól blokkol stb. Royalnak gyenge napja volt screeneknél amúgy jó lenne. Írtam meccs alatt is, kéne egy playmaker WR. Beat és Lloyd azok voltak. Nagyon hiányoznak. De ettől még nem döntögetnénk Marino rekordját.
Tebow passzolási képességének rengeteget kell még fejlődnie. Ez van. Érdekes helyet foglalok el, mert se azok nem értenek velem egyet, akik szerint szar, se azok akik szerint jók.
Vagy én nem vagyok elfogult legalábbis nem annyira mint a többiek valamelyik irányba, és mindenki más viszont az, valamelyik irányba.
Vagy nem értek hozzé
Vagy mindkettő.

Akárhogyis én egyelőre annyit mondok, h fejlődik. Ki is emeltem, már a meccs előtt. Amikor összehoz egy-egy nagy playt az attül van h olvassa a védelmet, jó döntést hoz, és elég jól passszolja oda.

Amikor viszont nem, akkor hiába vonjuk le a dropokat, az OL hibájából fakadó kidobom inkább oldalra passzokat még mindig van fenn maradó rész ami az ő hibája.

Többé már nem elit a WR sorunk, de még mindig a jobbak közé tartozik. Egy ilyennel az igazán jól passzoló QB varázsolna és Pro Bowlerré tenné őket.

Attól h szemet hunyunk Tebow hiányosságai mellett, attól még nem lesz tökéletes QB. Szerintem a lehető legjobb úton van afelé, de egyelőre csak úton van. Ha most érne véget a szezon, akkor bizony QB jönne szvsz. 1/18, szóavl Luck, Barkley, Griffin már rég kimegy, de ha bent van Landri Jones vagy Tannehill, akkor vinnénk. És én nagyon sajnálnám. Elsősorban Tebow miatt, de tartom h sokkal nagyobb hiányposztjaink vannak a QBnál, akkor is, h most vége lenne a szezonnak, és TT egy centit nem tudna fejlődni...

A helyzet nem változott múlt hét óta javulnia kell 3rd szituációkban és pontosságban, vagy rájátszásba kell jutnia. De szvsz utóbbihoz is kell még fejlődnie.

és (hátha valaki elolvassa egészen idáig) elsősorban azért írtam a '-'hoz, mert azt várom h a Vikes secondary ellen jelentősen jobb lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szaba nagy arc volt, ahogy egyenlítettetek, már mondta is, Tebow miatt ez tuti bukó nekik.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
...ulpianus
bújj el ulpi, amiért kipécéztél, nem csak én sírtam..amúgy meg, "meccsen" sose vagyok magamnál... 😊

1. 0-10
2. utolsó előtt SD futás
3. utolsó SD futás
4.-re nem emlékszem 😀JC6
Akkor is szégyelld magad, megingott a hited.
Tök mindegy mi az eredmény menet közben.
A végén nyer Tebow.
....Tebow: "I signed up to win games"....
Szerinted hazudik?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...ulpianus
bújj el ulpi, amiért kipécéztél, nem csak én sírtam..amúgy meg, "meccsen" sose vagyok magamnál... 😊

1. 0-10
2. utolsó előtt SD futás
3. utolsó SD futás
4.-re nem emlékszem 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso_: +1.
Amúgy most nem fogadtál? 😊
JC6
Akartam de a helyen ahol fogadok (nem akarom reklámozni) lassúk voltak és nem jött még be a hétórásiakból a pénz.
Így kimaradt, pedig az összes tízórási tippem nyert.
(a hétórásiak is egy kivételével, de ott meg jó odds volt)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
És az egészben az a legjobb, hogy élvezem a meccs minden egyes percét (még ha nem szerzünk pontot 10 percen keresztül, jönnek a drop-ok, stb., ). Te is így vagy vele, nem? 😊JC6
Én nem így emlékszem. A meccs alatt sírtatok megint. 😛 Ki is gyűjtöttem párat, hogy mire gondolok:

mitagadás, nem erre számítottam....JC6
öcsém, rossz előérzetem van...JC6
BAMMEG MÁR !!!!!!!!JC6
na eddig voltam optimista, kiszopunk mint a szar.... 😕Black_Adder
dettó...JC6


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A hátralévő 5 meccsből egy tuti bukó, le se kellene játszani a Pats ellen, a Chicago fogható a tegnapi Hanie formájával.A Vikings kérdéses meg, ha Petersont összerakják addigra rendesen, akkor a futásoknál sokat szívhatunk.Sajnos a Bills már mutatott életjeleket magáról a Jets ellen, és ugye uccsó forduló KC, az kegyetlen egy meccs lesz.Nem tudom, hogy a védelem el tud-e vonatkoztatni attól, hogy az ellenfél irányítója Orton. Bár Palko játszana 😕

Az offense pozitívuma azért, hogy 4 perccel tovább birtokolják meccsenként a lasztit a sok futás miatt, tud pihenni a defense addig.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Delonso_: +1.
Amúgy most nem fogadtál? 😊

Black:
Remélem én is, hogy a Vike's ellen több passz lesz, és eme 1 hét alatt is fog fejlődni TT. Az O# nem a legjobb, de nem is a legrosszabb, hála Istennek.

És az egészben az a legjobb, hogy élvezem a meccs minden egyes percét (még ha nem szerzünk pontot 10 percen keresztül, jönnek a drop-ok, stb., ). Te is így vagy vele, nem? 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát ezzel kicsit vitatkozom, itt messze több a drop.
És ne a Barnákat vegyük alapul, ahol szintén.

Láthatóan sokszor nem tudnak elszakadni az elkapók, Tebow szeme folyamatosan cikázik köztük.
Ilyenkor bejátszanak olyat is hogy ott volt az ember szabadon, de ugye ő nem felülről nézi mint mi.
Ha megtalálta az embert is még könnyű elkapásoknál is borzalmas dropok vannak. Ezt a kommentátorok is gyakran megjegyzik, hogy bár lehet őt szídni a pontatlanság miatt de nézzük meg kiknek dobál és azok mit csinálnak.

Egy dolgot emelnék még ki, néztem két hosszú passzát is és nem bukdácsolt a spirál.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Igaz, visszanéztem, és javítottam. Köszi.

Amúgy Black tesó, lehetne pontosabb Tebow, de 3 sima drop volt. Ha azok megvannak, egyből más a leányzó fekvése. Szerintem. Két rossz passzra emlékszem. Végül is, az jó, nem? 😀JC6
írtam a sok drop-ot, de azok nélkül is lehetne pontosabb. Amúgy 2-re emlékszem, azok viszont nagyon csúnyák voltak, de nem csak a denveri WR-ek droppolnak, amellett kéne egy olyan jó 60+os comp%. Főleg 3rd downoknál.
Azért korai elhinni, h az offense szárnyal.

A Vikings ellen amúgy majd pont lehet passzolni. Allen-t valahogy meg kell fogni, ha kell 2TE-t, vagy 1RB 1TE ráállítani, úgy is olyan szar a secondaryjük, h belefér.
Még messze van, de ellenük kéne már egy igazán jó passz teljesítmény is TT-től. Lehetne passoption is addigra a playbookban, az lesz a legideálisabb pont bevetni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igaz, visszanéztem, és javítottam. Köszi.

Amúgy Black tesó, lehetne pontosabb Tebow, de 3 sima drop volt. Ha azok megvannak, egyből más a leányzó fekvése. Szerintem. Két rossz passzra emlékszem. Végül is, az jó, nem? 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
...

szerk.: 5. legjobb D# a ligában 😛JC6
Ezt meg hol láttad? Illetve milyen statisztikai mutatóban? 😊StormST
reggeli közben néztem, inkább hallgattam a belinkelt videót, és ott hallottam.

szerk.: hoppá. félrehallottam. az utolsó 4 meccsen...JC6
Most a D 18. a ligában, passz ellen 17., futás ellen 18. jelenleg a csapat. Lesz még ez feljebb is, ha így folytatják. 😊 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...

szerk.: 5. legjobb D# a ligában 😛JC6
Ezt meg hol láttad? Illetve milyen statisztikai mutatóban? 😊StormST
reggeli közben néztem, inkább hallgattam a belinkelt videót, és ott hallottam.

szerk.: hoppá. félrehallottam. az utolsó 4 meccsen...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
+ Von Miller már nem DRoY hanem RoY nálam
+ Dumervil visszatért. Év elején sérüléssel bajlódott, de azóta 4 meccsen 5,5 sack
+ DJ Williams, kevés szó esik róla, de most is volt pl 12 elhanyagolhatatlan szerelése.
+ Úgy összességében most a passz elleni védekezésünk volt jó, pedig attól eltekintve h sokszor eladja a labdát a köcsög, általában egy csomó yardot összehoz

+ McGahee újabb mérkőzése 100+ futott yarddal. Ha jól számolom 5. a szezonban.
+ Decker óriási kincs. Az egyetlen elkapó akinek TT TD-t tud adni 😊 Ő meg mást nem is csinál, csak elkapja azokat a TD-ket

+ Újabb 4th quarter comeback. 😊

+- ST. colquitt ma nem volt kiemelkedő, de még mindig nem panaszkodhatunk, az idióta holdingnak a kickretrunél nagy ára volt. Amúgy is minek visszahordani 20 yard nem rossz mezőny pozíció. Punt returnben viszont nagyon jók vagyunk, megkockáztatom h a liga elit mögött közvetlen...

- Sok drop
- TT is lehetne pontosabb. Megint csak 50%
- 3rd%. Hagytunk ki néhány megoldhatót is
- Rohadtul sok büntetés
- Matthewsnak 3 100+ meccse van. Mindhárom a Broncos ellen. Ez nagyon nem jó jel...
- Nyert a Raiders és a Bengals is, pedig mindkét meccs alakulhatott volna fordítva is, na de mindegy, egyelőre azért a saját sorsunkkal legyünk elfoglalva.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
...

szerk.: 5. legjobb D# a ligában 😛JC6
Ezt meg hol láttad? Illetve milyen statisztikai mutatóban? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!