NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
mondjuk említették is a TVbe hogy zászlógyanús volt 😀
bár manapság minden az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Millernek ez már a második, de remélem nem veszi el a kedvét a QB-k megfelelő terrorizálásától 😀

Von Miller fined $25K for roughing passer. He struck QB in chest area with his helmet. This was his second infraction of the season.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Találós kérdés:

- a 8 csoportból melyik emelkedik ki azzal, hogy mindegyik csapat mínuszban van pontokat tekintve? 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb összefoglalója a Jets elleni sikerről 😛

http://denversports.blog.hu/2011/11/24/week_11_broncos_vs_jets_tebow_magic_komoly_vedekezo_tamogatassal


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah, bocs.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mert támadó csk-ról van szó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McGahee lett az új csapatkapitány Orton távozása után.Black_Adder
Bakker, miért nem Dawkins? 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
McGahee lett az új csapatkapitány Orton távozása után.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Én személy szerint arra leszek kiváncsi, hogy mikor jönnek rá a csapatok az ellenszerre...
tudom, h ez azért kicsit bonyolultabb mint a Wild cat volt, de az elején mekkora eredmények voltak a Miami Oval...aztán elkezdtek a csapatok taktikailag készülni a dolog ellen és már eltünt...egy-egy play erejéig van benn a book-okban...

Most mindegyik csapat aki ellen játszotok kissé meglepődik a dolgon, újszerű, nem a mostanában megszokott NFL O...lassan én várom, hogy az utóbbi pár meccs felvételei alapján már vki feláll ellenetek felkészülten...

És ha 1 csapat megmutatja mit kell tenni onnantól mindenki tudatosabban fog úgy készülni ellenetek és akkor derül majd ki mire képes Tebow és az O sztem...
Vki jól megtömi a boxot és nem foglalkozik semmivel csak a run Dvel sztem csukható ez az O...
8 in the box 2 ember QB spy-on végig...CBket hagynám 1v1ben a WReken azt ennyi...lehet nem ez a siker kulcs, de én vmi ilyesmit kipróbálnék...akár az SD helyében ezen a héten...Rolni
Persze lehetséges, hogy lesz ellenszer, de azért szerintem ez nem ennyire egyértelmű, mint az 8 in the box. Pl. a Jets ellen a TD futást asszem 9 emberes rush ellen csinálta meg Tebow.

Szerintem minden attól függ, hogy mennyire tudnak javítani Tebow passzainak pontosságán. Ha fel tudják hozni 50% környékére fixen, akkor nagyon nehéz lesz ellene védekezni, mert az 8 in the box-ot szét fogja passzolni, a kisebb rush-ot meg szétfutja a futókkal együtt...

A Jets-nek azért már lett volna ideje készülni, de őket pl. szerintem már a legelső play kibillentette fejben, egy 28 yard-os passzal indítottunk, onnantól már nem tudtak csak a futásra készülni és szerintem ezt senki se teheti nyugodtan, ezt már a Chiefs elleni Decker TD és a Jets meccs vége is bizonyítja...StormST
Te 9 emberes rushról beszélsz én nem...pont a run blitz az amit ha Tebow ki tud kerülni (és ebben jó) matton van a D...én azt mondom, h 8 legyen a boxban futás ellen helyben nem blitzelni és 2 csak Qb spy-on...ha Tebownál marad a labda ők figyelik fut-e és ha igen akkor nem hagynak neki teret...
Azért egyenlőre Tebow-al kapcsolatban a 8 in the boxot szét fogja passzolni felkiáltás inkább csak reménykedés, lehetőség...te is írod,h ha a pontossága feljavul...de szezon közben mitől javulna fel?? Nem offseason amikor lehet a technikával foglalkozni...ilyen téren év közben sztem nehéz fejlődni amikor vkinek a pontatlansága nem a rutintalanságból ered, hanem technikából...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Jó, ki mit nyilatkozott. Ne vicceljetek már. Még szép, hogy nem fogja azt mondani senki "Tebowt leváltjuk év végén. Hajrá Tim!"
Tudjátok tegnap mit mondott Haley? "Nem igazolunk másik QBt! Mondtam már. Bízunk Palkoban. Ő a mi irányítónk. Nagyon jól teljesített". Mit mondjon?ulpianus
Elway-nél, ha eddig figyeltél, akkor nem volt ez a helyzet. Az elején simán megmondta, hogy Tebow felé még nincs bizalom, kísérlet lesz, aztán majd alakul. Nem mondta, hogy nyugodtan csináljon, amit akar, akkor is bíznak benne. Ahogy jöttek az eredmények, úgy lettek pozitívabbak az ő nyilatkozatai (de pl. a Lions meccs után kapott Elway-től is keményen), de még mindig nincs 100%-ban mögötte...StormST
Egyetértek. Az elején a nyilatkozatok alapján sem Elway sem Fox nem állt mögötte. Elway amióta az FO élén van nincsenek ellentmondásos nyilatkozatai, és a puszta tényeket veszi figyelembe elfogultság nélkül. Ő nem is fogja mondani Tebowra, h franchiseQB amíg ilyen szar a 3rd%, 100 yardokat passzol <50Comp%-kal. Ami biztató tőle, h látja a fejlődést. Ez se volt mindig így. A Lions meccs után kifejezetten azt mondta, h SEMMIT nem fejlődött. Ez azóta változott, Tebow szempontjából pedig ez biztató.

Egyszer pár hszsezl feljebb kicsit bővebben kifejtettem, h mi kell ahhoz h mradjon, szóval jobban nem mennék bele, meg amúgy is most hagy küzdjünk már a PO-ért és majd utána találjuk ki, marad-e kezdő nálunk Tebow. Addig elég ha Elway rendszeresen scoutolja a QB prospecteket.
Biztos megint nagyon fogja őket hypeolni, jönnek majd private workoutra, kérdés csak az lesz, h megint csak beeteti a többieket, vagy tényleg jön egy top QB... De az CSAK áprilisban fog eldőlni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, ki mit nyilatkozott. Ne vicceljetek már. Még szép, hogy nem fogja azt mondani senki "Tebowt leváltjuk év végén. Hajrá Tim!"
Tudjátok tegnap mit mondott Haley? "Nem igazolunk másik QBt! Mondtam már. Bízunk Palkoban. Ő a mi irányítónk. Nagyon jól teljesített". Mit mondjon?ulpianus
Elway-nél, ha eddig figyeltél, akkor nem volt ez a helyzet. Az elején simán megmondta, hogy Tebow felé még nincs bizalom, kísérlet lesz, aztán majd alakul. Nem mondta, hogy nyugodtan csináljon, amit akar, akkor is bíznak benne. Ahogy jöttek az eredmények, úgy lettek pozitívabbak az ő nyilatkozatai (de pl. a Lions meccs után kapott Elway-től is keményen), de még mindig nincs 100%-ban mögötte...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én személy szerint arra leszek kiváncsi, hogy mikor jönnek rá a csapatok az ellenszerre...
tudom, h ez azért kicsit bonyolultabb mint a Wild cat volt, de az elején mekkora eredmények voltak a Miami Oval...aztán elkezdtek a csapatok taktikailag készülni a dolog ellen és már eltünt...egy-egy play erejéig van benn a book-okban...

Most mindegyik csapat aki ellen játszotok kissé meglepődik a dolgon, újszerű, nem a mostanában megszokott NFL O...lassan én várom, hogy az utóbbi pár meccs felvételei alapján már vki feláll ellenetek felkészülten...

És ha 1 csapat megmutatja mit kell tenni onnantól mindenki tudatosabban fog úgy készülni ellenetek és akkor derül majd ki mire képes Tebow és az O sztem...
Vki jól megtömi a boxot és nem foglalkozik semmivel csak a run Dvel sztem csukható ez az O...
8 in the box 2 ember QB spy-on végig...CBket hagynám 1v1ben a WReken azt ennyi...lehet nem ez a siker kulcs, de én vmi ilyesmit kipróbálnék...akár az SD helyében ezen a héten...Rolni
Persze lehetséges, hogy lesz ellenszer, de azért szerintem ez nem ennyire egyértelmű, mint az 8 in the box. Pl. a Jets ellen a TD futást asszem 9 emberes rush ellen csinálta meg Tebow.

Szerintem minden attól függ, hogy mennyire tudnak javítani Tebow passzainak pontosságán. Ha fel tudják hozni 50% környékére fixen, akkor nagyon nehéz lesz ellene védekezni, mert az 8 in the box-ot szét fogja passzolni, a kisebb rush-ot meg szétfutja a futókkal együtt...

A Jets-nek azért már lett volna ideje készülni, de őket pl. szerintem már a legelső play kibillentette fejben, egy 28 yard-os passzal indítottunk, onnantól már nem tudtak csak a futásra készülni és szerintem ezt senki se teheti nyugodtan, ezt már a Chiefs elleni Decker TD és a Jets meccs vége is bizonyítja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Jó, ki mit nyilatkozott. Ne vicceljetek már. Még szép, hogy nem fogja azt mondani senki "Tebowt leváltjuk év végén. Hajrá Tim!"
Tudjátok tegnap mit mondott Haley? "Nem igazolunk másik QBt! Mondtam már. Bízunk Palkoban. Ő a mi irányítónk. Nagyon jól teljesített". Mit mondjon?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Én személy szerint arra leszek kiváncsi, hogy mikor jönnek rá a csapatok az ellenszerre...
tudom, h ez azért kicsit bonyolultabb mint a Wild cat volt, de az elején mekkora eredmények voltak a Miami Oval...aztán elkezdtek a csapatok taktikailag készülni a dolog ellen és már eltünt...egy-egy play erejéig van benn a book-okban...

Most mindegyik csapat aki ellen játszotok kissé meglepődik a dolgon, újszerű, nem a mostanában megszokott NFL O...lassan én várom, hogy az utóbbi pár meccs felvételei alapján már vki feláll ellenetek felkészülten...

És ha 1 csapat megmutatja mit kell tenni onnantól mindenki tudatosabban fog úgy készülni ellenetek és akkor derül majd ki mire képes Tebow és az O sztem...
Vki jól megtömi a boxot és nem foglalkozik semmivel csak a run Dvel sztem csukható ez az O...
8 in the box 2 ember QB spy-on végig...CBket hagynám 1v1ben a WReken azt ennyi...lehet nem ez a siker kulcs, de én vmi ilyesmit kipróbálnék...akár az SD helyében ezen a héten...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jelen pillanatban 14 csapat áll 4-6 vagy rosszabb mérleggel. Persze még sok van a szezonból, de ha csak 10 lesz mögöttünk, akkor szerintem a normális QB draft realitása erősen csökkenhet. Szerintem azt már Tebow kiérdemelte, hogy kapjon egy egész offseason-t első számú QB-ként és egy rá szabott playbook-ot, így az első körös pick-et lehet a védelemre, esetleg egy jó futóra vagy elkapóra áldozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
szvsz Orton elengedése semmit nem befolyásol azon,h jön-e QB. Az 5. héttől, ha nem korábbtól nyilvánvaló, h Tebow vagy új QB. És ezt nem Orton jelenléte befolyásolja. Ha Tebow javul azokban amiket írtam korábban, ő lesz az, ha nem akkor jön egy QB...

Ja egyébként Fox nem rég mondta, h imádja TT-t, ő a legnagyobb rajongója...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a Chiefs jól jár Ortonnal! Valószínűleg akkor ő lesz a kezdő, bár kell még pár meccs szerintem mire belelendül mert ugye csak meg kellene ismerni a csapat játékát.Béczkó
Már ha egyáltalán jelentkezik náluk... 😛StormST
Gondolod megfordul a fejében, hogy Palkot nem tudja leverni és a folyóba öli magát? Mármint OL közepes, WR sor jó. Munka kell jövőre is. Pihizhet tanulhat mondjuk 2 hetet vagy 3at. A többi meccs már kibírható. Senki nem vár csodát, és túlteljesíteni az eddigi QB munkát nem nagy kunszt. És ha bejön, akkor valaki leigazolja jövőre. Nem rossz bolt ez neki. Jobb mint padról leesni és lesni egy szerződést.

Eretnekség, ha azt gondolom, ezzel nőtt az esélye egy korai QB draftnak? Sztem legalábbis a Tebow+Quinn duo nem feltétlen Fox álma.ulpianus
QB jönni fog szerintem a drafton, mivel Quinn szerződése is lejár a nyáron és padra nem akar majd maradni, inkább kipróbálja majd a piacot. Hogy első körös QB jön-e? Fene tudja, szerintem nem.
Tegnap Elway-nek volt egy olyan nyilatkozata, hogy

"I am very hopeful that Tim Tebow is our guy. Am I absolutely positive at this point in time? No I'm not. I want to believe that and that's what I want to happen. I would be absolutely wonderful for the Denver Broncos and Denver Broncos fans if Tim Tebow could become that franchise guy. And believe me we're all hopeful he can be that guy."

Ezek a szavak szerintem magukért beszélnek, Elway is Tebow-t szeretné franchise QB-nak látni. Hogy még nem biztos benne? 5 meccs után ne is legyen (9 után se) 100%-ig, de már érezni, hogy bízik benne és hogy látja mekkora érték is lehet Tebow az egész csapatnak, de persze a szezont hagyni kell végigfutni, hogy teljes értékelést lehessen csinálni...

A draft-on elős körben én most CB-t húznék vagy egy OT-t, esetleg egy MLB-t vagy egy DT-t. Van még a szememben két poszt, ahol a draftig el kell dönteni, hogy merre akarunk továbbmenni, ezek a RB és a WR posztok, mégpedig Moreno és Bay-Bay egészségi állapotának a függvényében...

Viszont az offseason-t még a lejáró szerződések is átszabhatják, mert van egy-két hosszabbítandó játékos:Royal, Larsen, Fells, Dawkins, Marcus Thomas, Bunkley, Mays, Hunter, Prater...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eretnekség, ha azt gondolom, ezzel nőtt az esélye egy korai QB draftnak? Sztem legalábbis a Tebow+Quinn duo nem feltétlen Fox álma.ulpianus
Ki tudja mit hoz a jövő? Mi csak fan-ok vagyunk, sok beleszólásunk nincs 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Szerintem a Chiefs jól jár Ortonnal! Valószínűleg akkor ő lesz a kezdő, bár kell még pár meccs szerintem mire belelendül mert ugye csak meg kellene ismerni a csapat játékát.Béczkó
Már ha egyáltalán jelentkezik náluk... 😛StormST
Gondolod megfordul a fejében, hogy Palkot nem tudja leverni és a folyóba öli magát? Mármint OL közepes, WR sor jó. Munka kell jövőre is. Pihizhet tanulhat mondjuk 2 hetet vagy 3at. A többi meccs már kibírható. Senki nem vár csodát, és túlteljesíteni az eddigi QB munkát nem nagy kunszt. És ha bejön, akkor valaki leigazolja jövőre. Nem rossz bolt ez neki. Jobb mint padról leesni és lesni egy szerződést.

Eretnekség, ha azt gondolom, ezzel nőtt az esélye egy korai QB draftnak? Sztem legalábbis a Tebow+Quinn duo nem feltétlen Fox álma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a Chiefs jól jár Ortonnal! Valószínűleg akkor ő lesz a kezdő, bár kell még pár meccs szerintem mire belelendül mert ugye csak meg kellene ismerni a csapat játékát.Béczkó
Már ha egyáltalán jelentkezik náluk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Szerintem a Chiefs jól jár Ortonnal! Valószínűleg akkor ő lesz a kezdő, bár kell még pár meccs szerintem mire belelendül mert ugye csak meg kellene ismerni a csapat játékát.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg is lesz a PO!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Egyébként nem kicsit vagyunk szerencsések, vagy minek nevezzem, mert nem ilyen szerencsét akartunk.
Szóval a Dolphins-szal pont azelőtt játszottunk mielőtt megindultak volna felfele.
A raiders-szel úgy, h campbell lesérült, de palmer még nem illeszkedett be és nem volt runDMC //nem mintha Bush akkora downgrade lenne nekik...
A Chargers lassan teljesen elfogy
A Bearsben pont most sérült le Cutler. ellenünk semmi esetre se játszik
A szerencsétlen Bills meg most rakta IR-re Fred Jackson-t

És akkor a KC meg egész szezonban nélkülözte 3 meghatározó játékosát.

Az elmúlt években úgy találkoztunk az ellenfelekkel, h azok általában épp nagy formában voltak, hát idén nem panaszkodhatunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/23/orton-has-no-say-in-his-next-destination/
"Rosenthal pointed out earlier today that John Clayton of ESPN has said that quarterback Kyle Orton is trying to make it known that he wouldn’t report to the Chiefs, if the Chiefs claim him on waivers. But Orton really has no say in the matter."


szerk: ehhez képest mégis a chiefs szedte felBlack_Adder
Csudálatos! Hogy pont az uccsó fordulóban játszunk ellenük, amikor elüthetők vagyunk általában PO-tól...ÁÁÁÁÁÁÁ




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/23/orton-has-no-say-in-his-next-destination/
"Rosenthal pointed out earlier today that John Clayton of ESPN has said that quarterback Kyle Orton is trying to make it known that he wouldn’t report to the Chiefs, if the Chiefs claim him on waivers. But Orton really has no say in the matter."


szerk: ehhez képest mégis a chiefs szedte fel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear